Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) dugesz77 válasza djnice (#19350) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem kezdem. Csak annyit mondtam,hogy egy hosszabb kábelnek lehet nem jó a legolcsóbbat megvenni. Nem hiszek a drága kábelekben. Külön marhaság amikor azt írja valaki,hogy ezzel a drága kábellel most zöldebb a fű, kékebb az ég. Ilyen nincs. Ez adat kábel. Kb. olyan mintha valaki drága Sata kábelt szeretne venni,mert az jobb. Inkább úgy fogalmaznék egy minőségibb kábelnél talán kevesebb a hiba amit javítani kell a végén. Szemben egy audió/hangfalkábelnél viszont igenis számít a kábel anyaga/árnyékolása//csatlakozók minősége.

[ Szerkesztve ]

(#19352) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok.
Tervezem egy Mini M8S II beszerzését. Lesz valami hátrányom ha 16 helyett a 8GB-ra esik a választás? :B

(#19353) adi1234 válasza dugesz77 (#19349) üzenetére


adi1234
tag

Hát ha hülyeségeket irkálunk akkor lehet .

Digitális jelátvitelnél hibák lehetnek de attól , hogy szebbek a színek attól feláll a hátamon a szőr .

Az analóg az más ott minőségben érzed a jelveszteséget .

:)

(#19354) DoItYourself válasza Gabis (#19352) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kevesebb lesz a tárhelyed. Ha Androidot fogsz rajta használni, akkor ne spórolj azon az 5 dolláron, LE alatt nincs jelentősége.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#19355) azbest válasza Indiant (#19341) üzenetére


azbest
félisten

még egy ötlet. Találkoztam már olyan hama usb kártyaolvasóval, ami a 16 GB-os kártyákat csak 8GB-ig látta. Nem tudom, hogy egyedi hiba volt-e, noname 1 dolláros kínai, ugyanolyan kinézetű olvasóimmal mentek ugyanazok a kártyák.
Nem ebbe futottál bele? Nem a kártyaolvasód rossz, amit a teszthez használsz?
Lehet a kiíráskor is már sérül az adat. Persze lehet tényleg szimplán meghalt a kártya.

ebayről 10 munkanap alatt itt van megbízható eladótól olcsó kártya. Most vettem tőle 2 ilyet. Lehetett volna gyorsabbat is, de tudtomma egyik board/box sem tudja talán kihasználni, amikben használnám.

[ Szerkesztve ]

(#19356) Beni2360 válasza Indiant (#19341) üzenetére


Beni2360
félisten

Pedig win alatt is meg lehet kisebbre particionálni és evvel kihagyni a hibás részt ha a végin van.
Egy particionálóval én is csináltam ilyet, ha az első szakasz jó akkor annak mennie kell. Kisebb méretű kártya lesz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19357) julius666 válasza DoItYourself (#19331) üzenetére


julius666
addikt

Annak van valami értelmes oka, hogy ezek DVB-C-t nem tudnak? Faternak szívesen rendelnék ilyet, szokott néha felvenni TV-ről és ne a gagyi asztali DVD-felvevőivel vacakoljon már akkor, de kábelhez kéne.

(#19358) junkpod válasza julius666 (#19357) üzenetére


junkpod
nagyúr

Itt kifejezetten írják a dvb-c-t.
Másrészt, állítólag a t-s tunerek 90%-a tudja a c-t csak nincs ráírva.

Box's don't touch!

(#19359) julius666 válasza junkpod (#19358) üzenetére


julius666
addikt

Hmm, tényleg, a cikkben a tuner komponensnél ott van a felsorolásban. Ez azt jelenti, szoftverből is használható a DVB-C ezeken a boxokon, vagy csak hogy a hardver elvileg képes lenne rá?

Van valakinek konkrét tapasztalata?

(#19360) tthom válasza julius666 (#19359) üzenetére


tthom
senior tag

Én nem értek annyira hozzá, de tippre tökre hasonló maga a jel, ami jön a kábelen, meg ami az antennából. A tunernek meg mindegy, hogy honnan jön, ha tudja dekódolni, akkor működhet. A frekvenciatartományban lehet eltérés, de én úgy gondolom, hogy ezeket direkt széles vételre gyártják, hogy a világ bármelyik részén tudja fogni, amit lehet. :)

Akinek van kábeltévéje, tehetne egy próbát dvb-t-re mondott eszközzel. :)

(#19361) Genji


Genji
őstag

Sziasztok! M8S II-t vennék. Hol érdemes raktárról venni? Pár ezrest megérne, hogy ne kelljen várni. :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#19362) Genji válasza Genji (#19361) üzenetére


Genji
őstag

Tárgytalan megvettem Gearbestről 3napos szállítással 50€-ért. :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#19363) Beni2360 válasza Genji (#19362) üzenetére


Beni2360
félisten

3 napos az melyik opció volt? -
Dispatch: Ships between May 13 - May 15

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19364) bviktor93


bviktor93
tag

Üdv!

Ma vettem egy Venz V10-es media boxot. Eddig teljesen jól működik, kivéve egy dolgot, ami eléggé zavar, és nem találtam rá megoldást:
Bármit is próbálok letölteni Google Play-ről, nem hajlandó rá, ezt írja ki "letöltés függőben", és nem történik semmi, nem tölt le semmit, el sem kezdi... vártam már órákat... 10-20 MB-os appokról lenne szó. Próbáltam már Wi-Fi-n, és kábelen is, ugyanez, újraindítottam. Valószínűleg nem az internetkapcsolattal lesz a probléma mivel a meglévő alkalmazásokkal semmi probléma nincs, pl. YT reccenés nélkül fut.
Tanácstalan vagyok, valaki esetleg tudja mi lenne rá a megoldás?

(#19365) interstate76 válasza bviktor93 (#19364) üzenetére


interstate76
addikt

A pontos idő be van állítva? Google kényes rá.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19366) Lacielvtárs válasza bviktor93 (#19364) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Google fiók rendben?
Beleptel? Pontos idő jól van beallitva?

Upsz, megeloztek :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19367) bviktor93 válasza Lacielvtárs (#19366) üzenetére


bviktor93
tag

Persze, simán beléptem fiókommal, időt nem állítottam mivel beállította magát automatikusan, pontos időt mutatja.
Google fiókommal tudtommal minden rendben van. Esetleg ott kellene valamit még engedélyezni...?

(#19368) Lacielvtárs válasza bviktor93 (#19367) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Elvileg nem kell külön állítani szerintem pluszba semmit.
Legalabb is nálam nem kellett.
Az időre tudom hogy harpias a google, de érdekes jelenség...
Újonnan vetted? Esetleg egy rendszer visszaállítás?
Az ujra indítás ugye teljes volt?
Tehát nem csak hibernalas?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19369) junkpod válasza bviktor93 (#19367) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egyrészt tvbox beüzemelését mindig factory resettel érdemes kezdeni, illetve itt is mint telefonoknál pár restart kell mire a Google playt es pár alapvető rendszerappot frissít.

Box's don't touch!

(#19370) bviktor93


bviktor93
tag

Igen, újonnan vettem. Teljes újraindítás volt, már vagy 5-ször.
Factory Resetet kipróbálom, még nem volt.
Mod.: Lehet hülye kérdés, de a Factory Resettel pl. Kodi és ezek megmaradnak, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#19371) Lacielvtárs válasza bviktor93 (#19370) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, megmaradnak mert az elotelepitett, vagyis a rendszer része, tudtommal :K

Upsz, akkor rosszult tudtam , elnézést!
Koszi a kiigazítást blakey :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19372) blakey válasza bviktor93 (#19370) üzenetére


blakey
titán

Kodi nem a rendszer része, törlődni fog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19373) bviktor93 válasza blakey (#19372) üzenetére


bviktor93
tag

Köszönöm a válaszokat!

Ez esetben lehet inkább hagyom úgy ahogy van... Kodi kell, ha nem tudom visszarakni valami oknál fogva akkor kb. nem ér semmit. Én elsősorban médialejátszónak használnám, Google Play nem elsődleges.
Egyébként ezelőtt soha nem volt ilyen android boxom, a 8-9 éves WD TV-m adta meg magát, és gondoltam kipróbálok egy ilyet...

(#19374) cof válasza bviktor93 (#19373) üzenetére


cof
veterán

Próbáld meg az adatok törlése opciót a Google playen beállításokban. Nem tudom ezen milyen Kodi van spéci Venz-es vagy mindenféle addonal teletűzdelt kínai, mert ezt törölném kapásból és tennék fel egy gyárit. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#19375) DoItYourself válasza bviktor93 (#19373) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Simán megkérdezném a magyar forgalmazót erről.
Esetleg azt még kipróbálhatod, hogy csinálsz telóval hotspotot, hogy mobilnternetről kapja a netet, hátha az otthoni hálózatod a ludas.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#19376) darvinya


darvinya
titán

T95N box-omon csináltam gyári visszaállítást és Kodi gyárilag van rajta.

Kérdésem MyTv Otthon-nál milyen felhasználó név kell?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19377) blakey válasza darvinya (#19376) üzenetére


blakey
titán

Ahány box annyi féle, de a Kodi általában utólag telepített ami törlődik, ha neked fent maradt akkor az valamilyen illegális kiegészítőkkel felvértezett Kodi.
My TV Otthonhoz olyan user/passw kell amivel regisztráltál a MyTelenor TV-hez.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19378) darvinya válasza blakey (#19377) üzenetére


darvinya
titán

Telenor-os vagyok, s nem regisztráltam.
De már nagyjából tudom miként kell beüzemelni.

Azt nem tudom, hogy illegális, mert alapból.fent van.Kodi /Kodi updater app-is.
Igaz Kodi tavaly szeptember, nincs frissítése csak előző verzió.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19379) junkpod válasza bviktor93 (#19370) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha nem marad meg akkor ne is bánd. Bármikor telepíthető.

Box's don't touch!

(#19380) junkpod válasza bviktor93 (#19373) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor meg ne is mergesitsd magad vele. Vegyél egy SD kártyát, írd fel rá a LibreElec-et, rakd be, indítsd újra és élvezd a fullos Kodi-t.

Box's don't touch!

(#19381) julius666 válasza tthom (#19360) üzenetére


julius666
addikt

Én nem értek annyira hozzá, de tippre tökre hasonló maga a jel, ami jön a kábelen, meg ami az antennából.

Simán lehet más a csatornakódolás, teljesen más a közeg karakterisztikája, amin át kell préselni a biteket. Aztán persze nem vagyok otthon a témában én sem. Utánajárhatnék, de felesleges, ezernyi egyéb oka is lehet, miért ne működhetne, ha más nem, akkor "csak". :D Valószínűleg nem véletlenül van rá két külön szabvány azért.

Akinek van kábeltévéje, tehetne egy próbát dvb-t-re mondott eszközzel.

Igen, az nagyon jó lenne, még ha rá van írva egy boxra a DVB-C is. Fater kb. instant elélvezne, ha megtudná, hogy van ilyen, de úgy, hogy a bánat tudja működik-e, nem akarom húzni az agyát. Konkrét tapasztalatok nélkül nem ugranék bele egy ilyen masina megvételébe sem, hiába olcsók relative.

(#19382) darvinya válasza julius666 (#19381) üzenetére


darvinya
titán

DVB-T/C ugyanazt a kódolást/feszültséget használ, emiatt lehet egyben használni.
Egyedül kódolt adóhoz való kulcs amiben eltérnek.

De jött itt egy probléma, amit úgy hívnak IPTv, amit mostanság KábelTv-nek hív szolgáltató(k).
Erre nem lesz jó DVB-C, mivel ez net alapú adatfolyam.
Ráadásul legtöbb szolgáltató már csak ezt adják.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19383) tthom válasza darvinya (#19382) üzenetére


tthom
senior tag

julius666:
persze, hogy lehet, én csak a nálunk lévőre tippeltem, mert az upc analóg kábelén pl. tuti, hogy hasonló, ugyanis egy 20-25 éves TVn is fogható az adás róla.. de próba cseresznye.

darvinya:
UPC digitális DVB-C az pl. sima, mert nekik van is ilyen opciójuk, hogy kártya a TVbe és hadd szóljon.

(#19384) blakey válasza darvinya (#19382) üzenetére


blakey
titán

Az IPTV soha nem volt kábeltv, kiváncsi vagyok melyik szolgáltató hívja annak. :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19385) darvinya válasza blakey (#19384) üzenetére


darvinya
titán

Nézd meg szolgáltatókat, egyik sem úgy írja, hogy IPTv.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19386) blakey válasza darvinya (#19385) üzenetére


blakey
titán

Mondj, mutass 1-2 ilyet, mert tudtommal mindenhol jelölve van ha IPTV-ről van szó, arról nem beszélve, hogy azoknak a szolgáltatóknak van kábeltv-jük is, szolgáltatási területtől függ. hogy miként szolgáltatnak, pl. nálunk a T csak IPTV-t tudna bekötni.
Invitelnél is jelölve van:

Szóval olyan, hogy az IPTV-t kábeltv-nek becézzék nem létezik, legalábbis én ilyennel nem találkoztam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19387) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Üdv urak,

Szükségem lenne egy kis segítségre.
Szeretnék a hálóban lévő tévéhez egy "alap" egyszerű lejátszót.
Ennek a kiválasztásához szeretnék egy kis segítséget kérni.
- Amire szükségem lenne, az maximum az FHD felbontás (főleg sorozatok nézek ott),
- relatíve jó wifi (nem szeretném a fél házat szétrombolni egy ethernet kábel miatt)

Ehhez a 2 feltételhez kellene egy vállalható, de relatív olcsó box.
Előre is köszönöm :R

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19388) kmarci25 válasza darvinya (#19385) üzenetére


kmarci25
veterán

:U

Max az előfizető hívja úgy, akit nem érdekel, hogy milyen technika, csak annyi, hogy ez is a "kábelen" jön, úgyhogy akkor kábeltv. Aki elolvassa a szerződést, amit aláír, vagy egy kicsit beszélget a szerelővel és érdeklődik, pl. megkérdezi, hogy ugyan minek 2 doboz, ha korábban egy is elég volt, akkor az már tudja, hogy mi a különbség a kábel és az IPTV között.

Shokkolo: az erős wifi a necces. Apósoméknál egy exetnderrel oldottuk meg, egy ilyennel. TP-Link AC750. A router fenn van az emeleten, ez a jelismétlő a földszinten. TV mögé bedugva, kábellel összekötve a box-szal. Így stabilan megy az FHD tartalom, akár streamelve is. Plusz a földszinten szórja a wifit is a többi eszköznek, így az is erősebb.
Tudom, hogy ez növeli a kiadási költséget, de mi is muszájból vettük, előtte sima wifivel próbáltuk, akadozott. Aztán megpróbáltuk úgy, hogy már megvolt a jelismétlő, kb 1 méterre volt a box-tól, de úgy se volt elég a wifi. Ja, a box egy Beelink mini MXIII II.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19389) darvinya


darvinya
titán

Rendben.
Akkor már rendesen kiírják.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19390) azbest válasza darvinya (#19382) üzenetére


azbest
félisten

A dvb-C qam moduláció és hibajavítás terén csak kis részben egyezik a sima T-vel. A T2 által bevezetett újabb modulációk viszont már nagyrészt lefedik a C-t is. A C2-t meg kb sehol sem használják még. Lehet nem 100% a T2 hardverek C kompatibilitása, de a szolgáltatók által leggyakrabban használt C megoldás belefér. De élelmes linuxos driver fejlesztők jellemzően a C módot is megoldják a T2 tunerekhez, ahol lehet. Win alatt már nem mindig ad a gyártó ilyen támogatást. Ez a hardveres réteg volt.
A titkosítási réteg már csomagszinten megy, nem a hardvertől függ.

[ Szerkesztve ]

(#19391) Shokkolo válasza kmarci25 (#19388) üzenetére


Shokkolo
addikt

A wifi kérdés annyira nem is aggasztó, a rotuer egy Archer C7 (v1), a távolság a kettő között ~7m.
ha nem lesz jó, akkor én is repeaterezek...
Viszont akkor is kellene egy kellemes árú lejátszó.
Tényleg nincs extra igény, csak a max FHD felbontás.
(a nappaliban van egy Q5 pro kábelezve a házimozihoz, de azért a hálóba az kicsit overkill lenne,
plusz nem is szeretnék ennyit költeni rá :) )

Bár ahogy elnézem, lehet elég lenne egy ilyen repeater is.
Maga a TV smart, régen ez volt a nappaliban és gond nélkül néztem róla a nas tartalmát.
Így meg simán kábelre tudnám tenni és problem solved.
Hm...
Elgondolkodtam :U

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19392) junkpod válasza darvinya (#19385) üzenetére


junkpod
nagyúr

kételkedem szavaid valóságtartalmában:)
IPTV az IPTV
kábelTV az kábelTV
nincs átfedés, nincs átjárás.

Az lehetséges, hogy eredetileg TV-nek szánt koaxon jön a net és így az IPTV is és ezért egy leválasztó kell a modem elé ami ketté dobja az adat csatornákat egyet a netre másikat meg az IPTV boxba.

Amúgy a dvb-c és T szerintem csak a használt freki/csatorna tartományban tér el, ha elég széles sávú a tuner akor belfér a C és a T is. (vagyis akkor inkább a tudás az itt bztos: (#19390) azbest ) A lényeg akkor, hogy a T2 tuner nagy valószínűséggel "érti" a C adást is.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#19393) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Van egy sd kártyás telepítésem, ami elbasz...ott mikor feltettem az utolsó dev verziót.
Hogyan lehet újrarakás nélkül betenni az sd kártyára az utolsó működő verziót?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#19394) blakey válasza envagyok (#19393) üzenetére


blakey
titán

A 0508-as? Az nekem is csinált valami érdekeset épp tegnap, újraraktam az egészet majd felment a 0505, azzal nem volt gondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19395) DoItYourself válasza envagyok (#19393) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az sd kártyán lévő .update könyvtárba kell bemásolni az .img.gz vagy .tar fájlt, és elindítani vagy újraindítani a lejátszót. Ha jól értem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#19396) blakey válasza DoItYourself (#19395) üzenetére


blakey
titán

Ez akkor működik ha látod a kártyát, mert a 0508-nál nekem olyat csinált, hogy a bal felső negyedben volt a boot kép ami még csak nem is LE és onnan semerre nem engedett menni, hálózat meg nem volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19397) Csicsóka válasza blakey (#19396) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ha meg ilyen csúnyán behal, akkor kell egy linuxos gép. A még működő .tar fájlt ki kell bontani:

tar -xvf LibreELEC-S905.arm-8.0-8.0.1j.tar

A target könyvtárban ott lesz a SYSTEM, és a KERNEL.
Ezzel csak felül kell írni a kártyán lévőket.

Biztos van dózer progi is ami ki tud bontani .tar fájlt, de azt majd vki más megmondja.

(#19398) blakey válasza Csicsóka (#19397) üzenetére


blakey
titán

macOS alatt ki tudom csomagolni, nem kell ahhoz Linuxos gép. :) Jó tudni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19399) envagyok válasza Csicsóka (#19397) üzenetére


envagyok
veterán

Winrar kibontja de ezzel se bootol be.
Lehet valami más file-t is átirt?
Még boot előtt megfagy a kezdőképernyőnél.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#19400) pkollar


pkollar
tag

Kérdés, valakinek libreelec alatt a crome louncher müködik?
Nálam hibát ir ki bármelyik weblap megnyitásakor?
Ha a beállitásokban az első pöttyöt bekapcsolom akkor nincs hiba, de az oldal sem töltödik be! :F

Mi lehet a hiba? Kell még esetlek valamit telepiteni mellé?

Kérem segitsetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.