Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) junkpod válasza baandii (#2988) üzenetére


junkpod
nagyúr

csak olyan hangtovábbítási módot (DD vagy DTS) kapcsolj be amit ismer a projektor beépített "erősítője".
Javaslom még az AC3 transcoding opció bekapcslását (ha van DD a projektoron), mert akkor az AAC hangok is DD-ben fognak kijönni (ehhez kell a 2.0 hangcsatorna beállítás).

Box's don't touch!

(#3002) baandii válasza junkpod (#3001) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a válaszod,

egy ILYEN hangprojektorom van, bekapcsoltam a DD-t és a DTS-t is mert elvileg tudja ezeket, ok 2.0-án van és a hangtovábbítás is bekapcsolva..az AC3 transcoding opció-ra is ránézek majd

(#3003) junkpod válasza tlala (#2951) üzenetére


junkpod
nagyúr

bitre pontosan ugyanazt fogod látni a tv-den, hiszen HDMI kimeneten adja ki a digitális képjelet és hangjelet. Ha virágbolti forrásból származó release-ket szeretné nézni (mi mást, hiszen BD lemezt nem tudsz a gépbe rakni) akkor nem kérdés a minőség: ha BD ISO akkor azért, ha áttömörített akkor azért:)

Box's don't touch!

(#3004) tsilver válasza envagyok (#2989) üzenetére


tsilver
aktív tag

hát nekünk még nem sikerült a tunert beüzemelni az alex félével. egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#3005) Csicsóka válasza syler123 (#3000) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ha több szerencséd lesz mint nekem, megúszod "egyéb" költség nélkül akár. Az enyém fennakadt a szűrőn, most van NAV előtt. Még így is jó vétel azért, pláne hogy az előző két boxom "tréfa" nélkül érkezett.

(#3006) DoItYourself


DoItYourself
Topikgazda

Híres lettél, gabywap! :)
DVB Channel Editor Tools for K1 Plus T2 S2 Android TV Box @ cnx-software

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3007) jojoker08 válasza Csicsóka (#3005) üzenetére


jojoker08
tag

Azok is ilyesmi összegűek és Kínából érkeztek? Hátha lesz egy kis mázlim, mert ahogy számolgattam a DHL alapból pakol rá négyezret, plusz az áfa, így már +10000 forintba kerülne, ami azért üröm az örömben.

(#3008) Csicsóka válasza jojoker08 (#3007) üzenetére


Csicsóka
őstag

Igen, Gearbest, kína. Az első 48, a másik 39 USD volt ezek átcsúsztak a T95M 34, ez felakadt. A DHL ciki, mert azzal nem szokott "kedvezményesen" jönni.

[ Szerkesztve ]

(#3009) Silent77 válasza Csicsóka (#3008) üzenetére


Silent77
veterán

Melyik posta ami fenn akadt?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3010) Csicsóka válasza Silent77 (#3009) üzenetére


Csicsóka
őstag

Cseh postával küldték, de Alex-nek is, és az övé átcsúszott

(#3011) jojoker08 válasza Csicsóka (#3008) üzenetére


jojoker08
tag

Sejtettem, direkt fizettem a szállításért, hogy ne 2-3 hét múlva érjen ide. Jó lenne, ha megúsznám, de legalább a vám talán elkerül, ha lehet hinni a €150-s határnak. A 30000-s végösszegre még mindig azt mondom, hogy EU-ból sem jött volna alatta.

(#3012) Silent77 válasza jojoker08 (#3011) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, lehet hinni. :)
A vám a legkevesebb.
Eu-ból olcsóbb lett volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3013) jojoker08 válasza Silent77 (#3012) üzenetére


jojoker08
tag

2 darab esetében nem sokkal, konkrétan ez a típus (Sunvell T95m), de EU-ban nem volt, és infó sem róla, hogy várható. Ha beválnak, akkor nem gond...annyira...

[ Szerkesztve ]

(#3014) syler123 válasza Csicsóka (#3005) üzenetére


syler123
veterán

Igazándiból ha azt mondjátok jó kis box ez, akkor már engem az a 3k nem foglalkoztat. Végül nem rendeltem meg, majd Pénteken fogom, addig még agyalok :DD
Meg hát olvasgatok tapasztalatokat, hogy pl a toslink-en kiadja-e az 5.1-et. Megy-e a 24fps, mert ha ezek mennek akkor nem is kérdés :)

(#3015) Silent77 válasza jojoker08 (#3013) üzenetére


Silent77
veterán

Úgy legyen. :K
30k már elég sok. :(
Nekem nagyon bevált, de 30-at nem adtam volna érte, pedig azóta csak ezt nézzük.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3016) Zirowe válasza junkpod (#3001) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szia, neked van LE alatt s905 eszkozzel ac3 transcoding opciod?

Mert en nem talaltam az enyemben sajnos, AAC-t most probaltam es nema marad, a sztereora konvertalas opcio se hoz eredmenyt.

Hdmi passthrough be van kapcsolva, az ac3 es az e-ac3 kozott, ahol lennie kene, nincs ilyen lehetoseg.
Erosito ac3/dts/truehd/dts-hd kepes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3017) Csicsóka válasza syler123 (#3014) üzenetére


Csicsóka
őstag

A digital kimenetet nem próbáltam, de a 24p LE alatt tökéletes.

(#3018) jojoker08 válasza Silent77 (#3015) üzenetére


jojoker08
tag

15/darab, így nézve EU-ból talán 1-2 ezres a diffkó. Így is el vagyok kenődve, ha a felárra gondolok. :(

(#3019) Silent77 válasza jojoker08 (#3018) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs, most olvasom, hogy 2db.
Akkor már tényleg nem vészes. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3020) Zirowe válasza jojoker08 (#3018) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A legolcsobb s905os, amit vettem 7500ft volt, vasarnap meg vettem egy uj s905x-est 3600ft-ert.
15 nem jo ar erte.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3021) Csicsóka válasza Silent77 (#3015) üzenetére


Csicsóka
őstag

A 2 db. 30, az nem is olyan rossz. Az én 1 db.-om is közelíteni fog a 15-höz, így "tréfával", mivel a Posta VÁM kezelés is 2.5K.

(#3022) Silent77 válasza Zirowe (#3020) üzenetére


Silent77
veterán

3600-ért, hol? Milyet? :)

Csicsóka: Közbe szerkesztve volt, nem tudtam, hogy 2db. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3023) Zirowe válasza Silent77 (#3022) üzenetére


Zirowe
nagyúr

1gb-s a95x s905x-el.
Elado elarazta, aztan torolni akarta azzal a kifogassal, hogy nincs raktaron.
Mondtam massal probalkozzon, mert tovabbra is arulta, csak 34$-ert.
Szoval vegul elkuldte trackinggel, 2-3 het mire ideer.
Amugy megbizhato elado, vettem mar tole draga cuccokat.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3024) syler123 válasza Csicsóka (#3017) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

Kész megrendeltem, nem bírtam magammal, pedig úgy tűnik mégis jó lesz a Samsung tv lejátszója, csak hálózaton kínlódott, na de sebaj :)

(#3025) Multibit válasza syler123 (#3024) üzenetére


Multibit
veterán

Ne bánd! Bármelyik tévé lejátszóját alázzák ezek a kütyük.

(#3026) jojoker08 válasza Zirowe (#3023) üzenetére


jojoker08
tag

Ebay, Ali? Valahogy az ajánlott típusok, és az ajánlott boltok közelebb állnak hozzám, mindent visszanyomozható és ellenőrzött helyről szerzek be(2-3 ezres felett). De kívánom, hogy járj szerencsével Te is :)

(#3027) Zirowe válasza jojoker08 (#3026) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A 7500as gearbestrol volt es mar meg is jott.
Az s905x ebayrol, de az is itt lesz nemsokara, van ra tracking, az elado pedig 99,5%-os 20k feletti eladassal.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3028) junkpod válasza Zirowe (#3016) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor vmi nagyon féltékeny nálad. Az AAC transcoding nélkül is szól, csak sztereoban, nem kell konvertálni.
Én meg a 002-est felraktam, elsőre minden f@sz@, meg frissíteni sem fogom egy ideig.

Box's don't touch!

(#3029) pavicevic válasza syler123 (#3024) üzenetére


pavicevic
tag

valoban sokkal jobbak ezek a keszulekek :)

(#3030) junkpod


junkpod
nagyúr

Nektek nem lett lassú a fórum a https óta?

Box's don't touch!

(#3031) Arolotifar válasza junkpod (#3030) üzenetére


Arolotifar
őstag

De, néha meg is akad.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3032) pavicevic válasza junkpod (#3030) üzenetére


pavicevic
tag

nalam is lassabb

(#3033) vlevi válasza pavicevic (#3032) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szintén. Gyakran van, hogy rákattintok egy fórum linkre a kedvenceimben, és nem töltődik be, csak másodikra. Azthittem, az androidos chrome vacakol, de ezexerint nem az.

(#3034) gabywap válasza DoItYourself (#3006) üzenetére


gabywap
tag

Jesszusom! :D én csak megoszottam ami a 4pda-n volt kirakva, azt is itt szedte le nekem valaki hm..:D

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3035) gabywap válasza gabywap (#3034) üzenetére


gabywap
tag

itt én kértem valaki ha letudja tölteni, mert az istennek sem birok regisztrálni a capcha kódok miatt. Még mindig áll a kérés egy regisztrációra ha valaki megoldaná nekem.
[link]
envagyok töltötte ide fel. :)
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3036) gabywap válasza envagyok (#2989) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Ha csak most válaszolok, sokmindenre nem tudok.
Se kodi Se OE, LE nem mennek a tunerek nem tudom az aley félét még nem próbáltam a vitmód elég gyenge lábakon megy pedig ami benne van neutrino azt reméltem de még sem az igazi mivel ismerem. Kadenciára meg nem tok válaszolni.

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3037) envagyok válasza gabywap (#3035) üzenetére


envagyok
veterán

Van egy olyan mód, ha jól emlékszem, hogy be lehet jelölni, hogy nem tudsz cirill captchat.
Én is szenvedtem a reggel.
De időnként most is kér, ilyenkor bejelölöm hogy emailben küldjön bejelentkező linket, majd a linkre kattintva lépek be.
Chrome fordítót is használtam

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3038) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy ilyen S905-ös mini pc alkalmas lenne 0/24 torrent+fájl kiszolgálónak? Egy usb-s merevlemezzel használnám.
Most ezt a feladatot egy wd3600-as tp link router végzi, de nagyon lassú fájlok másolásásál. (max 8-9MB/s)
Ez a kis mini pc mekkora sebességel képes olvasni egy usb-s merevlemez tartalmát? Elvileg rátehető linux is ha jól láttam? (nem olvastam át a teljes topicot)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3039) envagyok válasza Victoryus (#3038) üzenetére


envagyok
veterán

Tudnál torrentezni, de nagy sebesség különbséget ne várj.
Általában 100mbites a lan, de a gigabitesek se gyorsabbak.
Használj nast, vagy routert erre. (nekem az Asus rt-ac56u 40MB/s-el másol)
Nasból van olyan is, ami mediaplayer.
Vagy vegyél asrock beebox minipc-t.
Az egy all in

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3040) DoItYourself válasza envagyok (#3039) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A NAS-ként történő használatról volt már szó, kb. innen érdemes olvasni. A gigabites verziók linux alatti 40MB/s sebessége kb. az USB 2.0 határán van.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3041) gabywap válasza envagyok (#3037) üzenetére


gabywap
tag

De ez a bejelölés csak bejelentkezésnél van :)

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3042) interstate76 válasza envagyok (#3039) üzenetére


interstate76
addikt

Hogy-hogy nem gyorsabbak a gigabitesek? 12 MB/s vs 38-40 MB/s nálam a mért adatok (Wnitel W8 vs Beelink Mini MXIII, LAN-on belüli tempó).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3043) #59579904


#59579904
törölt tag

Sziasztok!
eBayon már jó ideje licitálgatok android tv okoskositókra.
Most nyertem egyet:
[link]
7600ft
Megér ennyi pénzt?
Valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?
Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#3044) DoItYourself válasza #59579904 (#3043) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ezt nem ismerjük, de hasonlít valamelyikre...
A kipróbált típusok az összefoglalóban vannak (5. pont). :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3045) Csicsóka válasza envagyok (#3039) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem akarok vitát, de mivel alkalmasabb a dual core BCM4708 CPU a maga 0.8 GHz-ével és a rá akasztott 256 mega RAM-jával torrentezésre, és fájl kiszolgálásra, mint az S905 2GHz/2GB RAM? Más megközelítésből, 30000 VS 12000 forint? Ha valakinek már van gigabites hálózata, minek venne új routert? Az egyszerű olcsób NAS-okról meg már írtam korábban, azok sem rúgnak labdába egy igazi fájlszerverhez képest. Igen is alkalmas ez a box nem is rosszul ezekre a feladatokra.

(#3046) Silent77


Silent77
veterán

Gearbesten Mini M8S II, M8SES kuponnal 29,99 usd!

Elnézést, hogy nem linkelem, telefonról vagyok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3047) vargalex válasza Csicsóka (#3045) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Velem biztos nem vitázol, mivel ugyan ezen a véleményen vagyok. :) Az újabb routerek egyetlen előnye az USB 3.0 port lenne, de azt pedig a SoC csak nagyjából USB 2.0 sebességgel tudja hajtani. Szóval ez rögtön nem előny...
Illetve, ha közben nagy sebességgel kell NAT-olni, vagy wifi-t szolgáltatni, akkor ez a sebesség még csökken. NAS-ok esetén ott a natív SATA, de a nagyon alap típusok szintén nem képesek sokkal nagyobb sebességre. Ráadásul, ami engem zavarna az a legtöbb NAS-ban lévő aktív hűtés.

Alex

(#3048) #59579904 válasza Silent77 (#3046) üzenetére


#59579904
törölt tag

Az jobban megérné?
Nem nagyon értek ezekhez a cuccokhoz.
Bár s905x elvileg gyengébb az s905-től

(#3049) #59579904 válasza DoItYourself (#3044) üzenetére


#59579904
törölt tag

Reménykedem, hogy valaki ismeri.
7600ft nem jár gyalog :D

(#3050) baandii


baandii
senior tag

hellosztok,

a kodira (libreelec v5.0) usb-vel rádugott két vinyó tartalmát hogy a legegyszerűbb megosztani hogy a laptopról elérjem és tudjak a kodira rádugott vinyokra filmeket másolni?? (eddig mindig lehúztam a kodiról a hdd-ket rádugtam a gépre és felmásoltam a filmet majd vissza a kodira, de gondoltam könnyítek az életemen és nem húzgálok semmit ha megoldható vhogy)

köszi a segítőknek előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.