Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) junkpod válasza glugi (#10997) üzenetére


junkpod
nagyúr

Melyik egységen milyen csatlakozások állnak rendelkezésre? (milyen tv, milyen erősítő, milyen box?) Nagyon nem mindegy mit hova dugunk sorban. Illetve a TV-kre, főleg a régebbiekre jellemző, hogy nem továbbítják külső lejátszó hangját a digit hangkimenetre (illetve nekem a pana plazmán van állítási lehetőség, hogy milyen formátumot küldjön pcm, dd...)

Box's don't touch!

(#11002) blakey válasza junkpod (#11001) üzenetére


blakey
titán

Pana plazmája van, leírta és a jelenség nálam is jelentkezett egy másik eszközzel, sajnos a Pana volt a ludas, Sonyval hibátlan, de külföldi fórumokon mások is panaszkodtak hasonló hibával és szintén Pana tv-vel rendelkeztek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11003) sp8787 válasza mayday00 (#10999) üzenetére


sp8787
addikt

Ez most s905-os vagy az s905x-es?

(#11004) junkpod válasza blakey (#11002) üzenetére


junkpod
nagyúr

ok, azt értem, de a tv-nek is vannak beálításai és a bekötési sor sem mindegy.

Ha az erősítő és a tv is hdmi-s akkor a legjobb ha box-hdmi-erősítő-hdmi-tv. Ha ráadásul atv és az erősítő is ARC szabványos, akkor ezzel készen is vagyunk. Be kell állítani az erősítőt ARC fogadásra és kikapcsolt állapotú passthrough-ra (ha tudja. Ilyenkor mindnem minden variációban fog szólni, esetleg a lejátszóban kellhet lekeverni sztereóra amikor erősítő nélkül néznek filmet (ha a tv nem tudja a DD-DTS jelet dekodolni)

Minden más eset bonyolultabb, de segítséghez jó lenne tudni mije van a kollégának.:)

Box's don't touch!

(#11005) mayday00 válasza sp8787 (#11003) üzenetére


mayday00
őstag

Beelink MiniMXIII S905 [link]

Kapcsolatoknál nincs semmi. :( Üres a jobb oldal. De képet is lövök róla lehet.

Vagy ha bejön akkor is sok idő. Dolgozik..dolgozik....nagy nehezen bejönnek a hálózatok.

De van amikor tök üres jobb oldalt a kapcsolatoknál.

LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.009.img.gz ezt telepítettem.

Mellé ezt:gxbb_p200_2G_1Gbit_RealtekWiFi.dtb

De evvel is próbáltam: gxbb_p200_2G_1Gbit.dtb

Úgy csináltam, ahogy az összefoglalóban írták. Volt a boot meghajtóban egy dtb.img képfájl, ezt neveztem át.

Mindkét dtb-t átneveztem, a hiba megmaradt. Most töröltem a boot meghajtóból a dtb filet, majd átneveztem ezt:gxbb_p200_2G_1Gbit_RealtekWiFi.dtb dtb.img-re, bemásoltam. A hiba maradt.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#11006) azozo


azozo
senior tag

A Kodi miért nem rendezi /csoportosítsa a Filmeket? Valami jogosultság iehet a gond Beelink MX-es, 1/8 as
:F

(#11007) junkpod válasza mayday00 (#11005) üzenetére


junkpod
nagyúr

próbálj esetleg fix ip címet adni a boxnak és az LE menüben beállítani a várakozás hálózatra opcióra pár másodpercet.

(#11006) azozo
kifejtenéd bővebben a problémát? Van flmgyűjtemény opció a KODIban, de ez ki-be kapcsolható a beállításokban.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#11008) horeee válasza DoItYourself (#10995) üzenetére


horeee
tag

Ezt amúgy nem értem, miért nem lehet megoldani.
Android alatt simán megy. Szól a TV is HDMI-n, és az erősítő is optikán, passtrough-val.
Nem kell semmilyen beállítást nyomkodni, ha itt vagy ott akarom hallgatni. Nem is életszerű, hogy este megnézek egy filmet 5.1-ben, de ha elfelejtem visszaállitani, akkor másnap délután a gyerek nem tud mesét nézni a tévén, mert nincs hang...

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#11009) azozo válasza junkpod (#11007) üzenetére


azozo
senior tag

Médiatár ..nem arra gondolsz ...csak a zenéket rendezte év műfaj szerint... :U

(#11010) junkpod válasza azozo (#11009) üzenetére


junkpod
nagyúr

a film lista nézetben balra nyíl gomb és olyan sorrendet és megjelenítési módot állíthatsz be ami neked tetszik.

Box's don't touch!

(#11011) Hyena válasza Szegedin (#10932) üzenetére


Hyena
senior tag

Koszonom a kiegeszitest... :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#11012) horeee válasza junkpod (#11010) üzenetére


horeee
tag

Jó az új aláírásod... :))

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#11013) DoItYourself válasza horeee (#11008) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ezek szerint a te tévéd tudja dekódolni a DD/DTS-t, mert kifizette a licencet a gyártója.
Az enyém egy gazdaságos Pana, nem tudja, nekem azért nincs hangom ilyen esetben, csak erősítőn. Ha PCM-et kap, akkor nincs gond. A kérdező is valami ilyesmiről ír, azért írtam neki ezt.

Az én esetemben az lenne a megoldás, ha külön lehetne állítani a Kodiban, hogy az egyes kimenetekre (HDMI, Toslink) milyen jel (PCM/RAW) kerüljön, de ilyet én még nem láttam ezen a platformon, se android, se OE/LE alatt. Érdekes, hogy a régi lejátszóm, egy Realtek 1076 chipes tudta ezt.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11014) anarchoid válasza zsoika (#10978) üzenetére


anarchoid
csendes tag

Akkor most ne keresse k -H betuset ? :) akarmelyik jo lesz ? (sony nem AV erositoje van) spdifen kapcsolodik a player (jelepnleg popcorn) es tokeletesen jatsza a 7.1 et(is) akkor akarmelyik armlogic hozza ugyanezt ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

(#11015) horeee válasza anarchoid (#11014) üzenetére


horeee
tag

Igazából nem tök mindegy hogy hardveres vagy szoftveres dekódolás útján nyered ki az erősítőd számára megfelelő hangot a dobozból?
Vagy tudja az amlogic, vagy megcsinálja helyette a Kodi.
Az eredmény ugyanaz, csak többet dolgozik rajta a proci.

[ Szerkesztve ]

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#11016) anarchoid válasza horeee (#11015) üzenetére


anarchoid
csendes tag

Koszi a valaszt akkor mindenkinek ;) Akkor mar csak a "suitable" tipust kell megtalalnom ;) lattam itthon 20+ folott vannak szal marad a geekbuy vagy gearbest.

Ui: Anno amikor az Amazon Fire -mre raktam a kodit es utanaolvastam akkor valami forumba irtak, hogy az androidos boxok egyike sem tud dts/dolby -t kitolni magabol ahogy a Fire sem (elso generacios Amazon Fire) hiaba van a kodin belul ra opcio... remelem ez az info csak outdated ;)

Ui2 : na ez szuper offtopic : egy Open Hour Chameleon -t neztem ki ha armlogic project sikertelen lenne remelem nem kenyszerulok ra ;)

[ Szerkesztve ]

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

(#11017) azozo válasza junkpod (#11010) üzenetére


azozo
senior tag

KÖszi megnézem :DD
Bár nekem Nebula skin van 16.1-es kodi

(#11018) junkpod válasza horeee (#11008) üzenetére


junkpod
nagyúr

És mi van ha kikapcsolod a passthrough részén a hd formátumokat? (Mivel az androidos Kodiban ilyen nem szokik lenni és ez kifoghat a tv-den)

Box's don't touch!

(#11019) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok!

fut a LE, majd átmegyek másik bemenetre, pontosabban koax-ra TV-t nézni, majd amikor a LE-n bekapcsol a képernyőkímélő , akkor a TV automatikusan átvált újra a box-ra....de továbbmegyek, ha kikapcsolom a TV-t a box viszont bekapcsolva marad, akkor felébreszti a TV-t a képernyőkímélő elindulásakor......

ez mitől lehet? valami beállítás? nem igazán jövök rá...LE 007 és LE009 alatt is, két különböző TV, igaz mindkettő LG(egyik smart, a másik "buta")
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#11020) drbodyjr


drbodyjr
csendes tag

Sziasztok!

Egy Sunvell t95z plus (eddig még) boldog tulajdonosa vagyok.
Nincs sok tapasztalatom androidos dobozokkal kapcsolatban, sok okosságot ne várjatok ezért tőlem.
Ha viszont lenne igény tesztek futtatására és az eredmények felrakására, akkor szóljatok! Mivel ilyet nem csináltam korábban, adjátok meg a megfelelő tesztelő program nevét!

Üdv!

Sunvell T95z plus (Amlogic s912, Android 6, Kodi Jarvis 16,1)

(#11021) junkpod válasza retesz147 (#11019) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kapcsold ki vagy finomhangolás a cec beállításokat a tv-n és a boxon (Kodi beallitasok, perifériák)

Box's don't touch!

(#11022) zsoika válasza DoItYourself (#11013) üzenetére


zsoika
addikt

Na ezaz! Az Én TV-m (LG 49LF510V) is csak DD licenszes DTS nél csak sistereg ha a TV USB-jébe dugom...ezért a BOX-al játszom le mert az lekeveri.

junkpod: TV-t leírtam fentebb a többit meg meglesheted az adatlapomon a cuccaim közt. Természetesen HDMI-vel van összekötve BOX-AVR-TV sorrendben mert a 7.1 HD hangok csak HDMI-n mennek. Köszi a felajánlást, de már megkaptam a választ ezért nem kérdezek.
Onnan tudom (hogy hardveres), hogy ki tudom választani az audio formátumnál a szoftveres,hardveres vagy Passtrough.

anarchoid: Neked is csak ezt tudom mondani ....ami nekem azt jelenti hogy veheted a simát is (nem H) ha LE-t futtatsz rajta de ha az androiddal akarod megoldani akkor kell a H verzió. Remélem jól értettem blakey kollégát. :B

[ Szerkesztve ]

(#11023) blakey válasza retesz147 (#11019) üzenetére


blakey
titán

Ahogy előttem is írták, CEC miatt van, ha nem használod akkor először a tv-ben kapcsold ki, utána az eszközön is megteheted.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11024) csuzso72 válasza retesz147 (#11019) üzenetére


csuzso72
tag

CEC beállításokat kell átállítani. Ha LG tv-d van (nekem LM660S) nem kell teljesen kikapcsolni. A tv bemenetek választási lehetőségnél ráállsz a bemenet ikonjára, nem okézod még le, hanem nyomsz egy kék gombot a tv távon (legalábbis nálam). Ekkor feljön egy menü a CEC beállítási (vagyis itt SympleLink) lehetőségekkel. Én itt az elsőt bekapcsolva hagyom, akkor a tv távjával továbbra is lehet kezelni a boxot, a másodikat, a ki-bekapcsolás szabályzását kikapcsolom.

(#11025) DoItYourself válasza anarchoid (#11016) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Egy ideje már kavarog itt a fórumon több topikban is az S905-H kérdés, mint gólyafos a levegőben.
Már a kezdetektől benne van az összefoglalóban ez:

S905-H: a “H” utótaggal rendelkező processzorok Dolby és DTS licenszekkel rendelkeznek, ezért a sztereó lekeverés minden szoftverben működik, nem csak a Kodi-ban. Ilyen processzorral szerelik a Wetek Hub, Play2, Play2S lejátszókat.
+ Xiaomi Mi 3 TV Box

A lejátszók nagy többsége sima S905/S905X procival rendelkezik, "H" nélkül.
Egy S905 proci ára $4,5, a DD/DTS licencekkel rendelkező "H" verzió felára kb. $3-4 lehet, ezért érthető, hogy a noname boxoknál másképp oldják meg ezt.

A Kodi androidon és LE alatt is képes passthrough-ra (bitstream-nek, vagy RAW-nak is hívhatjuk), ehhez még licenc sem kell. Ebben az esetben az audio kimenet végén lévő eszköz (erősítő vagy tv) dekódolja (ha tudja) a DD/DTS hangot.

A Kodi viszont képes arra, hogy szoftveresen dekódolja (downmix) a DD/DTS bitstream-et sztereóba, és PCM-ként továbbítsa. Ez akkor hasznos, ha nincs erősítőd, és a tévéd se tud dekódolni, vagy nem mindent.

A LibreELEC 007 verziótól a Kodi képes a többcsatornás PCM kimenetre is, ez ugye ott érdekes, ahol az erősítő HDMI-s, de nem tudja az újabb "HD" hangformátumokat dekódolni, tehát ezeket a formátumokat nem lehet közvetlenül küldeni neki. A multichannel PCM technikailag csak HDMI kimeneten lehetséges a sávszélesség igénye miatt, optikai kimeneten nem - régebben ezt én is benéztem. Az erősítőmön van többcsatornás bemenet, de csak analóg.

Összefoglalva: S905/S905/S912 procis lejátszót kell venni, a többit a Kodi elintézi. Ha valaki tudja, hogy miért van a Wetek lejátszókban "H" utótagos proci, ne tartsa magában. Amit találtam ezzel kapcsolatban, az ennyi:
Amlogic S905-H has the advantage of having DTS and Dolby licenses so audio should work in all apps, and revision C of the silicon fixes freezes and artifacts with some 4K 10-bit H.265 video streams (e.g. DVB-S2).

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11026) zsoika válasza DoItYourself (#11025) üzenetére


zsoika
addikt

Ez így korrekt...köszönjük! :R

(#11027) zetecR


zetecR
addikt

Az LE most egy 1GB-os pendrive-ról fut.
Ha beszerzek egy gyors, nagy (mondjuk32GB-os) SD kártyát, akkor a maradék, rettentően sok (kb 31GB :) ) helyet fel tudom használni valamire?
Mondjuk TV adást rögzíteni, stb?

Vagy az marad parlagon?

(#11028) blakey válasza zetecR (#11027) üzenetére


blakey
titán

LE alatt természetesen eléred a többi részét és rengeteg könyvtár is lesz, Download, Update, stb. Rögzítésre is tudod használni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11029) envagyok válasza zetecR (#11027) üzenetére


envagyok
veterán

Fel tudod.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#11030) Osynho


Osynho
addikt

Hello!

Két kérdés:

LE alatt, Aeon Nox skin esetén nincs reboot to nand opció. Google keresés alapján valahogy hozzá lehet adni ezt, ti hogy oldottátok meg?
Android alatt hogy tudnám megoldani, hogy a telefonnal tudjam vezérelni a rendszert, a Yatse-hez hasonlóan?

(#11031) DoItYourself válasza Osynho (#11030) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Reboot from NAND opció felvétele a kikapcsolás menübe, ha egy másik skin esetén hiányzik.
Távirányítás: 14d. pont az összefoglalóban.
-------------------
Egy érdekesség: Netflix HD lejátszás "bármilyen" androidos eszközön.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11032) Osynho válasza DoItYourself (#11031) üzenetére


Osynho
addikt

Köszönöm! :R

(#11033) DoItYourself


DoItYourself
Topikgazda

Hasznos trükk, ha újra akarjuk flashelni a lejátszót egy .img kiterjesztésű android fw-el: ebben a cnx-es cikkben leírják, hogyan kell sd kártyás telepítőt csinálni belőle, amivel egy recovery-be történő bootolással lehet az új/régi fw-t telepíteni, tehát nem kell USB A-A kábelt keresgélni, és az USB Burning Tool-al bajlódni.

Vigyázat, csak kísérletezű kedvűeknek! Az itt leírt módszer téglásíthatja a lejátszódat, lásd Csicsóka tapasztalatát. Az .img formátumú android fw-ek flashelésére továbbra is az Amlogic USB Burning Tool segédprogram javasolt.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11034) junkpod válasza DoItYourself (#11025) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy apró dolgot tennék hozzá, hogy a többcsatornás PCM (LE7 felett) arra is jó, hogy az AAC hangsávot, amit ugye nem ismernek az erősítők, így DD transcode nélkül is ki lehet diszkrét 7.1 PCM-ként küldeni és így eredeti minőségben hallgatni (HDMI-n persze).

Box's don't touch!

(#11035) junkpod válasza Osynho (#11030) üzenetére


junkpod
nagyúr

Keress rá ebben a topikban az "isten vagy" kifejezésre :D

Box's don't touch!

(#11036) zetecR válasza blakey (#11028) üzenetére


zetecR
addikt

Köszi.
És esetleg azzan van tapasztalat, hogy mennyire gyors a belső NAND? Mondjuk egy kifejezetten gyors SD-hez képest?
Érdemes a droid helyére feltenni az LE-t, vagy ugyanolyan jó SD-n is?

(#11037) blakey válasza zetecR (#11036) üzenetére


blakey
titán

Ha megfelelően gyors kártyát veszel akkor annyira gyors, hogy nem érzel késztetést a NAND telepítésére, így gyári állapotban marad az android, persze a NAND gyors lesz, de én egyáltalán nem érzem lassúnak az SD-t egyik gépen sem, igaz, gyors kártyáim vannak, minden azonnal történik. Szerintem nem érdemes NAND-ra telepíteni, de ezt majd mindenki eldönti, hogy számára mi a megfelelő.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11038) Pelican


Pelican
őstag

Jött egy új player, hátha valakit érdekel:
Megbízható ebay eladótól vettem a Mini M8S II készüléket, 2GB/16GB memória, S905X proci.
A doboza az egyik sarokban lévő MINI M8S felirattól eltekintve a MINI MX-szel egyezik, csakúgy mint a csatlakozók mennyisége és elhelyezése, egyetlen különbség, az elején a világító fehér pöttyöt egy pontszerű halvány kék led váltotta. A távja viszont több gombot tartalmaz mint az MX-é és puha gumi gombok vannak rajta, nem kattog, néma csendben lehet nyomkodni. A színes gombokon kívül működnek is LE alatt. a hangerő CEC-en az erősítőt vezérli.
Az android 25 mp alatt betöltődik, gyorsabb, mint az MX és sokkal szebb a grafika is.
Az MX-ből megszokott kép fogad annak ellenére, hogy ezen már 6.0.1-es android van. 16.1 Kodi van előre telepítve, teli mindenféle addonnal. Természetesen nincs frekiváltás, meg HD hangok.
Wifi, LAN működik, többet nem is nagyon nézelődtem benne, jöhet az LE.
A 12.02-es developert másoltam egy SD-re meg a 2GB-hoz való 905X dtb-t. A reset gomb is ugyanott van mint az MX-en, fogpiszka, indít, LE települ.Szokásos beállítások után, van HD hang, freki váltás, 4k lejátszás, Wifi, LAN, kánaán. :C
A h264 és hevc jellyfish videókat 200 mbps-ig hibátlanul játssza, persze ez már nem fér át a 100 mbps LAN-on (usb pendriveról ment). Átfér viszont minden BD, amit próbáltam, valamint a 4k anyagok zöme is (100mbps alatt). A 4k VP9 videókat, amit az S905 nem tudott, azokat is gyönyörűen viszi.
A saját file kezelőjében smb-ról 9.2, nfs-ről 9.9 MB/s-kel másolt gyors sandisk pendrive-ra.
A kikapcsolás és bekapcsolás megy mind android, mind LE alatt gond nélkül
Ha valakinek nem hiányzik a gigabit lan, mert nem néz extrém bitrátájú 4k videókat, annak egy jó választás lehet.
A MINI MX-G-t váltotta nálam, nekem megérte lecserélni.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#11039) blakey válasza Pelican (#11038) üzenetére


blakey
titán

A GB-n néztem ezt, de a 100-as LAN nekem kevés, értem, hogy egy adott anyaggal nincs gond, de amikor több kiegészítő telepítve van ami frissül, közben másolok a a HDD-re és megy a zene vagy épp filmet nézek akkor bizony érezhető a gigás LAN hiánya. Amúgy elég sok azonos kasztnival rendelkező eszköz van, ez is a Mini MX kasztnija, csak épp az MXIII LED-jét kapta, az is ilyen apró kék ami épp, hogy látszik cserébe nincs kikapcsolás esetén piros LED. Úgy vagyok vele, hogy inkább gigabites LAN, mint VP9 támogatás, de majd lehet, hogy én is kipróbálok egy ilyet.
Amúgy miért érte meg a csere, miben lett jobb vagy más? 2GB RAM? Én inkább az MX-et használom az MXIII helyett, pedig ott is megvan a 2X különbség az adatlap alapján.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11040) DoItYourself válasza Pelican (#11038) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kösz a beszámolót, berakom majd az ajánlottak közé, nem árt egy kis vérfrissítés.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11041) cof válasza Pelican (#11038) üzenetére


cof
veterán

Ajanlom en is az eladot, megbizhato. En is tole vettem a T95N-es gepet.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#11042) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok

Valami könnyen kezelhető TV okosítót keresek fullhds ripek és youtube menne rajta, esetleg usb-ről képnézés :)
Van valami ajánlott típus kb 20$ig?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11043) DoItYourself válasza Flashback (#11042) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

$35-40-tól indulnak mostanában ezek a boxok. Pár hozzászólással előtted volt egy ajánlat, de a topik összefoglaló is hasznos infók tárháza, ajánlott típusokkal.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11044) Flashback válasza DoItYourself (#11043) üzenetére


Flashback
addikt

GB-n láttam még nyáron valami akcióban 22$ért. Akkor kellett volna venni! :)

Ha nem ragaszkodom az S905-hez van valami életképes lejátszó 20$ környékén?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11045) Pelican válasza blakey (#11039) üzenetére


Pelican
őstag

Nem a RAM, nekem MINI MX-G-m volt 2 GB-vel, hanem az egész mintha gyorsabb lenne és van egy csomó 4k VP9 anyagom. De majd a használat közben derül ki, sajnos olyan készülék nincs (legalább is ebben az árkategóriában), ami mindent tud. Még a képnézegetést nem próbáltam, ha az menne android alól, akkor az is nagy előrelépés lenne. (MX-G-n két LE kártyát cserélgettem, egyet a képhez, egyet minden máshoz).

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#11046) adi1234


adi1234
tag

Sziasztok !

Segítségre lenne szükségem . M9+-os boxhoz vettem egy ilyen 2.4G Wireless Air Mouse-t ami tökéletesen működik csak a bekapcsolás nem megy vele . /Gondolom kikapcsolt állapotban a box usb portja nem kap feszültséget/

Valaki találkozott már ilyennel ? Talált rá valami megoldást ?

Ellőre is köszönöm a segítséget .

Üdv :Adi

:)

(#11047) azbest válasza DoItYourself (#11025) üzenetére


azbest
félisten

"Ha valaki tudja, hogy miért van a Wetek lejátszókban "H" utótagos proci, ne tartsa magában."

csak sejtés, tipp. De lehet a drm támogatáshoz van köze. A szoftveres dekódolással lehet megszakad a másolásvédelmi lánc, míg a hardveressel nem.

Ahol van rendes drm támogatás (google widevine l1, Microsoft Playready, Verimatrix), azok ahogy láttam mind -H változatok voltak. A Wetek, a Xiaomi Mi 3 TV Box...

(#11048) cof válasza azbest (#11047) üzenetére


cof
veterán

Sima S905-om van, google widevine tamogatassal ( Elmeletileg ezt hasznalja a upc horizon go is, [mert a telefonom is csak ezt tudja] most probalkozom egy ota rendszertelepitessel hatha sikerul mukodesre birni) itt ellenorizheto mit tamogat a hardver. [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#11049) blakey válasza adi1234 (#11046) üzenetére


blakey
titán

A bekapcsolás azért nem megy, mert nem infrán működik a bekapcsoló gomb, vagy a táv tudja ezt is? A be/kikapcsolást a saját távjával oldd meg vagy tedd alvó módba.

(#11045) Pelican
Milyen VP9 anyagaid vannak? Trailerek? Saját? Mennyi idő alatt érkezett meg (azért kérdezem, mert GB-n EU raktáron is van, kb. ugyanezen az áron)?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11050) Pelican válasza blakey (#11049) üzenetére


Pelican
őstag

A fotóim mellé le szoktam tölteni 4k videókat is háttéranyagnak. Ezek természetfilmek tájképek, timelapse-ek.
Nyáron 7 nap volt, most 25 nap.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.