Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) xtend válasza Osynho (#65997) üzenetére


xtend
senior tag

Nem arra gondoltam hanem erre [link]

(#66002) blakey válasza junkpod (#65995) üzenetére


blakey
félisten

Air-hez jó a Max távja, szerintem korábban már linkeltem.
YT-hoz meg kell API-kulcs, ezt is linkeltem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66003) cof válasza gojko.m (#66000) üzenetére


cof
veterán

Igen most már látom, és amúgy ez van rajta? 20191214 a dátum, ha előbbi érdemes lenne UBT-vel ezt felírni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66004) gojko.m válasza DroiDMester (#65996) üzenetére


gojko.m
senior tag

A megrendelést követően érdeklődtem itt először. Úgyhogy nem jelent semmit, hogy hittem neked vagy nem. A lejátszó már úton volt.

Ahogy írtam android rendszerrel jól használható. De ha van rá némi esély hogy más rendszert is el lehessen rajta indítani, azzal kapcsolatban minden tanácsot, iránymutatást szívesen veszek.

(#66005) junkpod válasza cof (#65998) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem én is ezt töltöttem le CE fórumról.
Az egér gomb és a keretes gombok nincsenek benne.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#66006) junkpod válasza blakey (#66002) üzenetére


junkpod
nagyúr

Eddig sose kellett API kulcs. Ez valami új ficsőr a nightly miatt?

Box's don't touch!

(#66007) mexel válasza junkpod (#65964) üzenetére


mexel
veterán

A napokban kellett csinálnom remote.conf-ot mert valamiért szívatott a CE.
A régi módszer nem megy, viszont ki lehet cselezni és megy ng vasakon is, mintha a wakeup kódot akarnád kiolvasni. Ugyanúgy kiírja bármelyik gomb kódját:

systemctl stop kodi
systemctl stop eventlircd
ir-keytable -u

[ Szerkesztve ]

(#66008) Csicsóka válasza junkpod (#65964) üzenetére


Csicsóka
őstag

Dehogy nem megy. Az összes régi vason 3-as kernel fut, azok nem kapták meg a 4-est.
Azért nem látsz kódokat, mert a dtb alapból meson-ir módban van, és így nem is fogja érzékelni a kernel az IR kódokat. Át kell váltani egy kamu üres remote.conf-al amremote módba, és lesznek kódok.

Megoldás:

touch .config/remote.conf
reboot

Egyszer újra fog indulni még, ekkor váltja a dtb-t át, de utána már:

CoreELEC (official): 9.2.0 (Amlogic.arm)
CoreELEC:~ # journalctl -f
-- Logs begin at Sat 2020-01-25 14:39:38 UTC. --
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: Starting SDP server
Jan 25 14:40:00 CoreELEC kernel: Bluetooth: BNEP (Ethernet Emulation) ver 1.3
Jan 25 14:40:00 CoreELEC kernel: Bluetooth: BNEP filters: protocol multicast
Jan 25 14:40:00 CoreELEC kernel: Bluetooth: BNEP socket layer initialized
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: Bluetooth management interface 1.4 initialized
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: Failed to read advertising features: Unknown Command (0x01)
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: Endpoint registered: sender=:1.0 path=/MediaEndpoint/A2DPSource
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: Endpoint registered: sender=:1.0 path=/MediaEndpoint/A2DPSink
Jan 25 14:40:00 CoreELEC bluetoothd[3054]: hci0 Load Connection Parameters failed: Unknown Command (0x01)
Jan 25 14:40:01 CoreELEC sshd[3039]: Accepted password for root from 10.1.1.10 port 38610 ssh2
Jan 25 14:40:10 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xe916fe01
Jan 25 14:40:11 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xe916fe01
Jan 25 14:40:13 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xe51afe01
Jan 25 14:40:15 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xaf50fe01
Jan 25 14:40:16 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xae51fe01
Jan 25 14:40:26 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xec13fe01
Jan 25 14:40:29 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xb847fe01
Jan 25 14:40:29 CoreELEC kernel: remote: Wrong custom code is 0xfe01fe01

Ott figyelnek a kódok ahogy nyomkodtam az X96Max távját.
Ha megcsináltad a rendes configot, csak bemásolod az üres remote.conf-ba a .config könyvtárba.

[ Szerkesztve ]

(#66009) cof válasza junkpod (#66005) üzenetére


cof
veterán

Egér:

Jan 25 15:51:43 CoreELEC kernel: remote: press ircode = 0x00,
Jan 25 15:51:43 CoreELEC kernel: remote:
Jan 25 15:51:43 CoreELEC kernel: scancode = 0x005a,maptable = 0,code:0xff00fe01
Jan 25 15:51:44 CoreELEC kernel: remote: release ircode = 0x00,
Jan 25 15:51:44 CoreELEC kernel: remote:
Jan 25 15:51:44 CoreELEC kernel: scancode = 0x005a, maptable = 0,code:0x00000000

Ez benne van, csak ki van kommentelve, ez a sor:

#fn_key_scancode = 0x00

A többi a TV részhez van, be lehet tanítani a TV távirányítón lévő gombokat elvileg, és a TV-n adsz hangerőt így jobb oldalt, és a TV-t kapcsolod ki, bal oldalt meg a BOX-on adsz hangerőt. De rá is van írva, hogy TV control.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66010) blakey válasza junkpod (#66006) üzenetére


blakey
félisten

Semmi köze a CE-hez, Google.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66011) mexel


mexel
veterán

* rosszul írtam hogy nem megy a régi módszer, Csicsóka éppen írta hogy megy :)

Arra nem emlékszem hogy amit én írtam melyik módban megy, nem emlékszem

(#66012) DroiDMester válasza junkpod (#66005) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

egér gombnak nincs funkciója CE alatt nem működik infrás távokkal az egér funkció, a bejelölt gombok pedig infra kódra taníthatóak így bármilyen kód lehet azokon tehát szintén nincs értelme ezeket is a konfigba írni!

(#66013) gojko.m válasza cof (#66003) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ha a Build-számnál kell keresni a dátumot, akkor igen, ez a verzó van rajta: [kép]

(#66014) cof válasza gojko.m (#66013) üzenetére


cof
veterán

Igen ott, akkor nincs is sok értelme feltenni, nincs más ötletem. A CE fórumon kellene érdeklődni talán ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66015) Csicsóka válasza LógaGéza (#65951) üzenetére


Csicsóka
őstag

Használja!

alt="" title=""

A terhelés semmit sem változik, simán megoldja.

alt="" title=""

Erről az Armbianról van szó.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66016) Csicsóka válasza mexel (#66011) üzenetére


Csicsóka
őstag

Jól írtad, NG boxon nem is megy ez, csak régi vason lehet így megcsinálni.

(#66017) gojko.m válasza cof (#66014) üzenetére


gojko.m
senior tag

Köszi! Szétnézek a CE fórumon is.

(#66018) stigma válasza blakey (#65975) üzenetére


stigma
addikt

(#65975) blakey : akkor utánanézek, és ha már NAS és OMV és Docker akkor már szórakozom is vele. :DDD

(#65978) gyűrű : Mysql esetén van valami leírásod hogyan csinálok?
nekem OMV-m van, Dockerben van a mariadb nevü Mysql vagy SQLite adatbázis de inkább emiatt egy másik függetlent tennék fel, mert nem akarom hogy a felhőben tárlt adatbázisban is ilyesmit tárolni, igaz totál elbírja és nem okozna problémát.
(#65991) korcsi : :R
(#65979) kenand :
Köszi, napokban vagy most hétvégén kipróbálom.

Mondjuk ha tudom és összehozom akkor egy hsz-ben mindenképp leírom a tapasztalatokat a Emby serveres megoldással vagy ha egyéb más csinálok akkor azzal.

Köszi mindenkinek. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#66019) mexel válasza Csicsóka (#66016) üzenetére


mexel
veterán

Ja értem.
NG vason viszont akkor az működik amit írtam. Arra nem emlékszem hogy amremote módban vagy mesonir-ben. De én úgy csináltam X3-on a conf-ot.

(#66020) MCs88 válasza pixta78 (#65982) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ha a PlexKodiConnect plugint használod, akkor ott beállítható 2 mód. Az egyik a plugin mode, ami a plex saját protokollját használja a videó átvitelére (itt az történik, hogy a plex menet közben feldarabolja kisebb néhány megás fileokra a videót és ezeket szedi le sorban HTTPn a lejátszó).
A másik mód a direct path mode, itt az történik, hogy magát a file-t SMBn/NFS-en éri el a box és csak a lejátszás állapotát synceli a plugin. Én ez utóbbival használom évek óta, kicsit trükkösebb beállítani, de utána tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#66021) pixta78 válasza MCs88 (#66020) üzenetére


pixta78
senior tag

Köszönöm az infót, de 2 box(CE) között szeretnék kapcsolatot, hogy az A boxra kötött HDD-t B box is lássa/tallózza. :R

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#66022) blakey válasza MCs88 (#66020) üzenetére


blakey
félisten

A másik mód a direct path mode, itt az történik, hogy magát a file-t SMBn/NFS-en éri el a box és csak a lejátszás állapotát synceli a plugin. Én ez utóbbival használom évek óta, kicsit trükkösebb beállítani, de utána tökéletesen teszi a dolgát. - na ez nekem nem sikerült második alkalommal, itt pl. mi a NAS útvonala? :R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66023) Csicsóka válasza mexel (#66019) üzenetére


Csicsóka
őstag

mesonir-ben csináltad, mert ha átvált a dtb, onnantól már nincs /sys/class/rc/ és nem is megy az ir-keytable.
Jó módeszer ez, mert így akkor nem kell régi boxot előszedni.

(#66024) edk- válasza Shingen (#65992) üzenetére


edk-
őstag

Eredetileg 2A, de most egy másik (nem a saját fütyülős) 2A-essel megvillan a kép, sőt akár el is tűnik egy pillanatra, amikor az erősítőt bekapcsolom. Felteszem, a táp DC outputja megbicsaklik. Hát ezért cserélném 3A-esre.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#66025) mexel válasza Csicsóka (#66023) üzenetére


mexel
veterán

Valami rémlik hogy nem ment mindenféleképpen és valóban törölnöm kellett a remote.conf-ot és utána működött csak.
Ez a dtb váltást jó tudni, előtte nem értettem miért nem tudtam használni a meson ir fájlokkal a távot pl a dualnál, így visszaolvasva amiket írtál már kezdek megvilágosodni.

(#66026) hunaqua


hunaqua
addikt

Nézem ezt a Gemini M@n uhd anyagot S905X3 Air cuccon,nagyon apró akadások vannak .Ez valami beállítással orvosolható?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66027) LógaGéza válasza blakey (#66022) üzenetére


LógaGéza
addikt

Customize Path alatt megadod, hogy mit mire cseréljen (pl ha a Kodi a nfs://homeserver:/filmek/film/film.mkv alatt látja a lejátszandó filmet, a Plex pedig a /media/filmek/film/film.mkv alatt, akkor az Original mellett megadod, hogy /media/filmek és a Replace mellett pedig hogy nfs://homeserver:/filmek - így ki fogja cserélni lejátszás indításakor az útvonalat. Leírva bonyolultabb, mint megcsinálva, ha ránézel a beállításra, akkor biztos érteni fogod.

Én pl úgy használtam, hogy ezzel a módszerrel felmountoltam az NFS megosztást, célszerűen létrehoztam ugyanazt a mappaszerkezetet amit megosztok (pl ha /media/mount van megosztva az NFS szerveren, akkor a /media/mount alá csatoltam a kliensen is), és így kb semmit nem kell extraként beállítani.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#66028) gyűrű válasza hunaqua (#66026) üzenetére


gyűrű
addikt

..én is megnéztem most, és nagyon elégedett vagyok, tényleg egész más dimenzió. remélem egyre több ilyen technikával rögzített film lesz.
Akadás nálam nem volt a GT-Kingen.

(#66029) hunaqua válasza gyűrű (#66028) üzenetére


hunaqua
addikt

A képi világ tényleg szuper,de az Air boxon vannak apró akadások "röccenések". Az elejét néztem még meg csak,de már a főcímnél is van apró "darabosság".

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66030) DroiDMester válasza hunaqua (#66029) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

írtam már korábban hogy X3.al nem igazán jó a 4K 60FPS anyag, nem csak 4K AVC vel van gond hanem sajnos a HEVC vel is gond van, és ugye ezek a 4K filmek pedig ebben a formátumban vannak!

S905X2 és S922X en nincs ilyen probléma, legalábbis nálam nem volt idáig!

(#66031) hunaqua válasza DroiDMester (#66030) üzenetére


hunaqua
addikt

Akkor nem nálam van a gond.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66032) evitiguF válasza hunaqua (#66031) üzenetére


evitiguF
senior tag

X96Max+-on néztem most, kb felénél abbahagytam, mert sok beakadás volt, illetve csúszott a hang. 1Tb-os merevlemez volt rácsatlakoztatva USB-n keresztül. Megpróbáltam a TV-re telepített Kodival, is, ott már az elején nagyon beakadt, úgyhogy hagytam is.

@DroiDMester - ez szoftveres gond? Később jöhet hozzá valami frissítlés? Vagy ez ilyen, és ha ilyen anyagot akarok nézni, akkor S905X2 vagy S922X lenne a megoldás.

(#66033) junkpod válasza blakey (#66010) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor a másik 2 boxon, amin nem nightly fut, miért nincs bejelentkezés gondom?

Box's don't touch!

(#66034) mexel


mexel
veterán

Ha áramkimaradások után a CE safe módban indul, hogyan lehet visszaállítani laikusnak a boxot normál állapotra? Valahogy telefonos segítséget kellene adnom. Ilyenkor van .kodi failed mappa ha jól emlékszem, azt nem lehet visszaállítani valahogy egyszerűen? Már régen volt ilyen gondom és ez a box most nincs itt, előidézni meg nem tudom hogy megnézzem mit csináljak.

(#66035) Beni2360 válasza hunaqua (#66026) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ma néztem meg az A95x max-n s905x2 ott simán ment csak a hang volt 300 msec lekésve azt kellett utána állítanom. A 1080p változattal semmi gond nem volt a hangnál sem.
A zidoo sajnos elvérzett röccenések :W és a hang is csúszott, ott nem is próbáltam a csúsztatásával. 1080p itt is OK volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#66036) kenand válasza junkpod (#66006) üzenetére


kenand
veterán

Nem, évek óta vissztérő KODI youtube plugin probléma, ha lefogy a publik kvóta akkor egy idő után a Youtube nem játszik ezne vidókat, ezt el lehet kerüli, ha készítesz saját api kulcsot.

(#66037) junkpod válasza DroiDMester (#66012) üzenetére


junkpod
nagyúr

Értem én. Nem is egerezni akarok vele. De ha már ott van erre is dobnek egy funkciót.

Kenand.
Igen, régen volt ilyen de mióta beépített lehetőség több apikod választása, ilyen nem volt.
Közben megtaláltam, hogy régen csináltam már API kódot, mikor még gondok voltak a kvotaval. A kód még is van, csak azt a másik két nyomorult számot (API id...) nem találom sehol.
Segítenél hogy a Google menürendszerében hol keressem ezeket?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#66038) blakey válasza junkpod (#66033) üzenetére


blakey
félisten

Androidos Kodiban is ua. a szitu. Kb. 1,5 hónapja kezdődött. A Kodi fórumán is téma meg máshol is. Csak a második azonosítással van gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66039) korcsi válasza junkpod (#66037) üzenetére


korcsi
veterán

Alul a linkeknél szerintem meglesz

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#66040) hunaqua


hunaqua
addikt

Valami hozott egy INDIGO program kiegészítőt amit nem tudok törölni. Szükséges ez valamire,vagy hogyan lehet törölni?

Egy tvaddons nevű sz@r folyamatosan felugrik minden újra indítás után.Amennyiben törlöm,akkor is vissza hozza valami.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66041) stigma


stigma
addikt

Szaisztok.
Valaki aki ahsznál Emby Server , melyhez kodival kapcsolódok, tudna segíteni.
Ma reggel volt időm foglalkozni vele és az alábbira jutottam:
1. NAS-ra egy mozdulattal belöttem az emby server majd hozzáadtam a szükséges Filmek/sorozatok mappát.
2. Kettő fajta addon-t találtam melyet sikeresen feltettem, de elakadtam sajnos
Hivatalos oldal: https://emby.media/emby-for-kodi.html
EmbyCon addo-t mondták melyre ha rákeresek akkor felteszi a skin-t + pár addo-nt de nem tudok a saját emby serveremhez kapcsolódni, mert nem látok semmilyen menüpontot.
Illetve ezzel próbálkoztam: https://kodi.emby.tv/
Ha az alábbi zip-et felteszem akkor a beállítások nem jönnek elő, hogy emlyik serverhez kapcsolódjak.

Ezenfelül olyan kérdésem lenne, hogy kodiból Exportáltam a megnézett Filmek/sorozatokat, valaogy azt kellene integrálnom/migrálnom az Emby serverbe.
Csinált valaki ilyesmit?

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#66042) tcsaba007 válasza stigma (#66041) üzenetére


tcsaba007
tag

Én csak az EmbyCon kiegészítőt használom. A skint nem. Egyszer próbáltam, nem jött be. Az addon a legutolsó frissítés óta gyakran újra be akar jelentkezni, pedig már be van.. Ettől eltekintve szépen működik. A szerver nálam dózeren fut, a kliens CE 9.2..

[ Szerkesztve ]

(#66043) Formaster


Formaster
addikt

Üdv Urak, Boxot keresek, elsősorban iptv-hez, plex 4K filmekhez NAS-ról. Fontos a kiemelkedő kép és hangminőség, gigabites port és kizárólag BT remote-os érdekel.

Szemezek a Mecool m8s pro L-el, de vegyesen írnak róla. Egyrész valahol gigabitesnek tűntetik fel, máshol 100Mbitesnek, aztán van aki azt írja gördülékeny, mások azt, hogy itt-ott azért akkan egyet-kettőt. Nem a legolcsóbb megoldást keresem, hanem a legjobbat ár/érték arányban. :R

(#66044) stigma válasza tcsaba007 (#66042) üzenetére


stigma
addikt

Hi, igen, én is hülye voltam, mert elsőre át sem olvasom, pedig lépésről lépésre leírja mit csináljak :DDD
Emby-hez tudtam csatlakozni, profillal belépek, eddig nekem nem szórakozik vele.
Nekem is NAS-on dokckerben fut szépen, viszont az a bajom, hogy EmbyCon-on kellül kell külön belépnem, hogy elérjem a Filmek és Sorozatokat ami nem a legjobb.
Olyan megoldás volt még, hogy Kedvencekhez adtam ezt a 2 mappát de az sem jó nekem, mert én a megszokott Filmek/sorozatok alá szeretném....
Sebaj, ott a délután, meglátjuk mire jutok.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#66045) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok
Feldobtam a GT kingre a coreelecet, de a távirányítón a power gomb nem működik.
Próbálom a leírás szerint"62e1: remote.conf (amlremote) CoreELEC / LibreELEC " megkeresni a remote file-t de még system filet sem találok a lejátszó könyvtárai között.
Természetesen bekapcsoltam a show hidden files-t.
Tudnátok segíteni hol találom ?
ez a fajta giroszkópos távirányítója van

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#66046) blakey válasza stigma (#66041) üzenetére


blakey
félisten

Én használom de nem az Embycont, mert a Kodi felületét jobban szeretem, Embyconhoz meg az Embuary skint érdemes hasznalni. Telepítsd a repot és onnan tedd fel amelyik szimpatikus.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66047) hunaqua


hunaqua
addikt

adult resolver smu extension

ez csinál valami sz@rt,de nem találom,ezt honnan lehet törölni?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66048) LLKobe válasza Formaster (#66043) üzenetére


LLKobe
veterán

Odroid N2-t tudom ajánlani. Nem a legolcsóbb, de frankó. CEC is hibátlanul működik, így semmilyen távirányító nem kell hozzá.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#66049) hunaqua válasza hunaqua (#66047) üzenetére


hunaqua
addikt

megtaláltam,tárgytalan

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66050) blakey válasza Formaster (#66043) üzenetére


blakey
félisten

Khadas VIM3/Pro/L HTPC edition. Ezek stabilan működnek. Mecool M8S Pro L csak 100-as LAN-al rendelkezik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.