Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) interstate76 válasza Jano_023 (#19000) üzenetére


interstate76
addikt

LibreELEC-et kell feltenned (lásd topik összefoglaló) és a PlexKodiConnect kiegészítőt.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19002) blakey válasza Jano_023 (#19000) üzenetére


blakey
titán

Plexet nagyon sok platformra lehet telepíteni, így Androidos boxokra is.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19003) DoItYourself válasza szabi__memo (#18997) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Nem.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#19004) s4tch


s4tch
veterán

Urak, az amazon.de-n találtatok már ajánlott vételt? Az összefoglalót néztem, az alapján kevésre jutottam, de hátha van olyan jó box, ami más néven szerepel az amazon és a kínai boltok kínálatában... Köszi előre is!

(#19005) mayday00 válasza Jano_023 (#18998) üzenetére


mayday00
őstag

Plex szerver. Ez micsoda? Milyen? Ez valami otthoni szerver? Számítógépre kell telepíteni?

Otthon tárolód a cuccokat?

Csak azért kérdezem, mert én elég sokfajta szervert használtam már.

Akkor itt nem egy távoli szervergépen vannak a cuccok mint nálam. Ennek az a az előnye, hogy itthon a gépen semmit sem tárolsz, nincs rajta semmi, mindet hálózaton keresztül érsz el..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#19006) junkpod válasza mayday00 (#19005) üzenetére


junkpod
nagyúr

A plexi egy dlna kiszolgáló. Egy szerver gépen kell futtatni, kifelé "sugározza" a média tartalmakat.

Box's don't touch!

(#19007) Jano_023 válasza mayday00 (#19005) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, ez egy kis pc, és egy freenas program fut rajta. A lényege az hogy itt tárolok ezen mindent. A plex egy alkalmazás ami a letöltött filmeknek add egy keret rendszert. Keress rá ezekre és nézd meg, hogy néznek ki. Freenas-ra más programokat is lehet telepíteni, lehet saját felhő szolgáltatást is kialakítani vele stb.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#19008) junkpod válasza Jano_023 (#19007) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egyébként jobban jársz a Kodi saját katalogizalo rendszerével ha csak erről a boxrol akarsz lejatszast indítani. A plex csak korlátokat fog jelenteni egy Kodi+smb/nfs/ftp eléréshez képest.

Box's don't touch!

(#19009) Jano_023 válasza junkpod (#19008) üzenetére


Jano_023
őstag

Ahogy írtam feljebb, én használom ezt a rendszert otthon és semmi baj nincsen vele. De most a szüleimnek akarok egy ilyen boxot és jó lenne ha ők is látnák a tartalmat a szerveren. Ehhez kell a plex alkalmazás hogy fusson. Ami egyébként jól működik tableten és telefonon is, már többször próbáltuk. A kérdés hogy ezen a boxon is jól fut e. És hogy melyiket érdemes megvenni erre a célra. Ja és hogy milyen oldalról.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#19010) interstate76 válasza junkpod (#19008) üzenetére


interstate76
addikt

Így van. Ha nem kell hálózaton kívülre való megosztás, akkor szerintem is felesleges Plex-szel bonyolítani a rendszert. Persze van 1-2 hasznos plusz funkciója, de ha nem szeretnék semmit LAN-on kívülre is osztani, akkor én biztos nem használnám. Szubjektív magánvélemény, plexfanok kíméljenek! :)

Családi fotók és videók (távol élő rokonok számára történő) megosztására viszont nem találtam könnyebben konfigurálható és a végponto(ko)n az IT-analfabéták számára is könnyen kezelhető és látványos felületet - ilyen téren a Plex mindent visz. Egy szkennelés, pipa a távoli hozzáférésnél, barát meghívása opcióval gyakorlatilag ingyen lehet accountokat csinálni és különböző mappákhoz hozzáférést adni, a végpontokon pedig szép, grafikus felületen lehet nézegetni a képeket/videókat. És mindehhez egy nagyon gyengusz gép is elég szerveroldalon (is), és full ingyenes az egész (droidra megvettem a plex appot, de anélkül is ugyanígy működne a rendszer).

(#19009) Jano_023 Már írtam: LibreELEC + PlexKodiConnect és kész vagy. Bár abban nem vagyok biztos, hogy utóbbi LAN-on kívülről is működik-e, de valószínűleg igen (plexes topikban tudnak biztosat mondani).

Ha mégsem menne, akkor megveszed a droidos appot a végpontra (teljesen jó a droidos kliens).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19011) junkpod válasza interstate76 (#19010) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy plex kiszolgálón lévő tartalomhoz kell egyáltalán kliens oldali plex, vagy elég bármi ami dlna képes?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#19012) Klara_ válasza s4tch (#19004) üzenetére


Klara_
őstag

Wetek es Minix is van ott..

(#19013) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Beelink GT1-el ismerkedek. Gyári rendszer 110-es.
Ami eddig feltünt: átváltok a hdmi forrásról a tv-re (samsung) utána visszaváltáskor nem működik a cec.
Ez általános/s9xx/s912/beelink/frimware/egyedi probléma?
Esetleg valami automatizált megoldás rá létezik?

LE-t ha sd-ről akarok futtatni, csak felírom a kártyára, behelyezem és kész?

(#19014) Jano_023 válasza interstate76 (#19010) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszi, de ezek rendszerek nem? És melyik boxot vegyem hozzá?

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#19015) s4tch válasza Klara_ (#19012) üzenetére


s4tch
veterán

Jogos, árat nem írtam. 50€ körül szánok a témára, annyiért a gearbest kínálatában rendes választék van. Most viszont mindenképp rendelek az amazonról, és az európai garancia, gyors szállítás vonzóbb, mint a gearbest.

(#19016) Klara_ válasza s4tch (#19015) üzenetére


Klara_
őstag

Inkabb varj, nekem is volt ilyen dilemman. Inkabb a dragabb, marcsak a support miatt is.
En ugy dontottem kivarom az oszt, hogy a Minix U9-H-val mik lesznek a tapsztalatok, nyaron ugysem nezunk TV-t.

[ Szerkesztve ]

(#19017) blakey


blakey
titán

PLEX - alapvetően egy jó dolog, sokáig használtam, főleg amig nem volt NAS-som, így egyszerűbb volt az elérés és több gépen is futott a Plex app, külső hálózatból is megfelelően működött, de vannak korlátai. Miután meglett a NAS még egy darabig futott a Plex de aztán leszoktam róla, sokkal jobb az FTP elérés, ezt kivülről is el lehet érni és gyorsabb valamit kevesebb a kompromisszum. Kodiban is fel lehet venni a Plex felhasználót de szerintem nem érdemes vele vesződni, külső eléréshez FTP, belső hálózaton SMB/NFS de akár FTP is lehet..

(#19010) interstate76
Képek megosztásához a legjobb a Flickr.

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19018) interstate76 válasza junkpod (#19011) üzenetére


interstate76
addikt

A LAN-on kívülről történő eléréshez szerintem kell, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Annyira jó a Plex (a droidos kliens és a kodis kiegészítő), hogy nem is kerestem más megoldást, mióta ezt ismerem.

(#19017) blakey Nem használom a Flicker-t, bár az egyik legismertebb progi, de őszintén szólva a működését sem ismerem. Videókat is osztok, azt is lehet vele?

Az FTP-elérés pedig lehet, hogy működését tekintve szuper, de ha a nagyik szeretnék nézegetni a képeket/videókat, akkor ugye egyértelmű, hogy a plexes felület ezerszer jobb a thumbnail-ekkel, mint egy FTP szerveren matatni. Hozzáteszem: nemcsak a nagyiknak jobb, de nekem is.

(#19014) Jano_023 LE-hez bármelyik ajánlottat (lásd topik ÖF). Ha droidot akarsz futtatni, akkor nem tudom, hogy a most kaphatók közül melyikre tehető jól működő fw. De ha csak Plexre kell, akkor szintén bármelyik ajánlott mehet, a 2 GB RAM-mal szereltek közül.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19019) Black&White


Black&White
addikt

S912@LE8 alatt működik valakinek az nfs megosztást?
Nekem a beállítások megadása után csontra fagy a rendszer, minden esetben. :(

(#19020) Technoman


Technoman
őstag

Látom, már hazánkba is megérkezett a Minix Neo U1 utód (Neo U9), jó drágán (50ezer)

Tényleg -ezzel kapcsolatban-, hogy áll a 912-esekre lévő LE fejlesztése, van már végleges, működő?

[ Szerkesztve ]

(#19021) Black&White válasza Black&White (#19019) üzenetére


Black&White
addikt

Közben megoldódott...egy plusz karakter és a szerver gépen lévő tűzfal kavart be.
Szóval nagybetűs user error. :)

(#19022) #88470784


#88470784
törölt tag

Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata Android Tv romokkal?
S912 boxokra látom van jónéhány fajta.
Melyiket ajánlanátok?
Köszi

(#19023) Shingen válasza darvinya (#18989) üzenetére


Shingen
addikt

Ami van hozzá neked légegér azt mire tanítottad be.
Miket vezérelsz róla?
Mert nem látom, hol lehetne váltani a box, tv, dvd között.
Úgy értem ha minden eszközt ezzel vezérelnél.
Színes gombokkal?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#19024) darvinya válasza Shingen (#19023) üzenetére


darvinya
titán

Ki/Bekapcsoló és színes gomb IR vezérlő és tanítható, a többi gomb RF vezérlő.
Nálam Ki/Bekapcsoló gomb kapcsolja a Box-t, többire nem állítottam be semmit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19025) bostone válasza #88470784 (#19022) üzenetére


bostone
addikt

Linkelhetnél párat. Talán kedvet kap néhány versenyző és tesz egy próbát.

@technoman:
Véglegestől még messze áll, de használható. Ha nem zavar a röcögés feliratok közben még élvezhető is.

(#19026) Dayco válasza Dayco (#17414) üzenetére


Dayco
tag

Bár nincs az ajánottak között, de pár hete vettem egy ilyen boxot: Beelink GT1 Ultimate (S912/3/32) nemrég jött meg.
Eddigi teszteléseim alapján, az android (6.0) meglepően gyors rajta, a net is gyors, LAN-on a szolgáltatóm által adott maximum (220/110Mbps) gond nélkül jött, a wifi is gyors, van 2,4/5G is. A gyári távirányítón 3 gomb tanítható egy másik távirányító bármilyen funkciójára, de lejátszásvezérlő gombok nincsenek rajta, pedig az jó lenne. HDMI-CEC működik. Maga a box is szép, igényes, nem gagyi hatású, nekem tetszik.
Alapból csak valami fapados lejátszó van rajta, Kodit telepítettem rá, de tényleg nem az igazi, ezért leszedtem a kszaq-féle Libreelec legfrissebb experimental verzióját. Ezzel szinte tökéletes a médialejátszás. Komolyabb hibát eddig nem tapasztaltam. Néha kicsit lassabban reagál a menüben, és van néha fagyás a beállítgatás során - ekkor 1-2 percre mozdulatlan marad, majd megy tovább mintha mise történt volna - de lejátszás/beletekerés során ilyen nem volt. A hang is OK, a többcsatornás hangok is (egy házimozi erősítővel használom).
Kérdés:
Néha használnám az androidot is rajta. Valami egyszerűbb megoldás van-e arra, mint hogy LE majd Android? Például bekapcsolás után egy dual boot menü lehetséges lenne?
A kszaq-féle experimental verióból hetente jelennek meg frissítések. Ezt be lehetne állítani valahogy, hogy automatán értesítsen és frissítsen ha jön egy új? Mintha láttam volna itt a fórumon, hogy valaki beállította. :F

Összegezve különösebb negatívumot nem tapasztaltam a boxszal kapcsolatban, alapvetően elégedett vagyok vele, és mivel már van egy ilyen szintű Libreelec-ünk is S912-re, mint a kszaq-féle, ezért akár én betenném az ajánlott lejátszók közé is.

(#19027) *Lazlov*


*Lazlov*
csendes tag

Üdv!
Van egy yoka KB2 pro android box készülékem, Android 6.0 Marshmallow rendszerrel. Vettem hozzá 1 logitech K400 plus billentyűzetet, ami jó az androidhoz is.
Szeretnék segítséget kérni, hogy miért nem ismeri fel az entert?
Hiába nyomom meg, csakis egérrel tudok rákeresni.
Valami megoldás van erre?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#19028) Black&White válasza *Lazlov* (#19027) üzenetére


Black&White
addikt

Egy rövid keresés után ezzel oldottam meg.

(#19029) DoItYourself válasza Dayco (#19026) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Dual boot menü nincs. Automata LE frissítés sincs még, később talán lesz. Junkpod mutatott egy kényelmes beállítást erre kb. egy hete, keress vissza.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#19030) #88470784 válasza bostone (#19025) üzenetére


#88470784
törölt tag

Freaktabon van jónéhány fajta, azért kérdeztem ismer-e itt valaki, nagyon tetszik az android tv egyszerű kezelhetősége és ahogy olvasom a youtube 4k ban is csak azon megy.

(#19031) Technoman


Technoman
őstag

Pár órája kijött az "i" változat. Este teszt

[ Szerkesztve ]

(#19032) blakey válasza Technoman (#19031) üzenetére


blakey
titán

Állítólag SPDIF-en nincs hang.
A változásokat illetően javítva lett a fejezet váltás, a CEC valamint a magasabb bitrátájú videók lejtátszása és talán újra működik az Alvó mód, stb.
"Changes include chapter skip/channel switch improvements from @afl1, CEC improvement from @Raybuntu, THD/Atmos fix, audio noise on boot fix, high bitrate video playback fix and backported Ethernet driver from Nougat kernel - Amlogic says in commit history that suspend should now work..."

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19033) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék itthonra szüleimnek egy TV boxot beüzemelni, de még az utánajárásnál/nézelődésnél tartok.
Szinte csak Telenor MyTV lenne rajta használva, de ha böngészőn netezni is lehetne rajta, az volna a legjobb. Ritkán előfordulna, hogy pár képet vagy filmet is néznének rajta, a filmek 720p/1080p-ben lennének, 3D nem lesz.
Most egy Beelink GT1-et néztem ki, mert itt rákeresve láttam, hogy működik rajta szépen. Ez megfelelhet ezeknek az igényeknek? Tudnak majd, mondjuk laptopról streamelve wifin keresztül filmet nézni androidon, vagy LibreELEC/Kodi kell majd? Mert ha a LibreELEC összességében jobb volna, akkor egy 905X-es készülék is elég volna, nem?

Bocsi, ha kicsit sok kérdés lett így elsőre. :)

(#19034) Technoman válasza blakey (#19032) üzenetére


Technoman
őstag

Na, akkor pont nekem való ez a teszt (lévén "ősöreg" HM erősítőm van és a hangot optón viszem ki) + akkor már letesztelem FHD-n, a legújabb 4k HDR-es természetfilmemet, hogy igaz-e vagy nem, amiről itt pár napja olvastam.

Amit várnék -így látatlanba- az új verz.-től, az az adott filmnél a legelső infó megjelenéskor ill. a Forced srt megjelenésekor tapasztalható pillanatnyi döccenés, kiküszöbölése lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19035) Indiant válasza blakey (#19032) üzenetére


Indiant
addikt

Visszaállítás nincs? Ha esetleg tényleg nincs hang az spdif-en, akkor nem akarnám előről beállítani.

(#19036) blakey válasza Indiant (#19035) üzenetére


blakey
titán

"H"-ról "I"-re illetve visszafelé is lehet frissíteni, nincs semmi probléma. Nem értem a kérdést vagy hiányos, semmit nem kell előlről kezdeni.

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19037) Technoman válasza blakey (#19036) üzenetére


Technoman
őstag

Indiant valószínűleg, a Downgade-ra gondolt.
Igen tudod, beteszed a rgit (jelen esetünkbe a "H"-t, az "Upgrade" mappába, oszt' újraindítod a kütyüt.

(#19038) Indiant válasza Technoman (#19037) üzenetére


Indiant
addikt

..tudom ,h. nektek evidens, de nekem nincs upgrade mappám. Mert a pc és a box külön hálóna van, így nem érem el a boxot lanon. De azért köszönöm az infót.

(#19039) blakey válasza Technoman (#19037) üzenetére


blakey
titán

Erre váéaszoltam viszont nem írta, hogy miről frissítene, mert LE7-ről frissítve LE8-ra már nem lehet visszamenni sima frissítéssel. :)

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19040) blakey válasza Indiant (#19038) üzenetére


blakey
titán

Semeddig nem tart pendrive-ra másolni és LE alatt a fájkezelővel a megfelelő helyre tenni vagy fájlkezelőben felveszed az LE letöltő címét és simán leszeded onnan.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19041) Technoman válasza Indiant (#19038) üzenetére


Technoman
őstag

Én sem vagyok okosabb, mint te. Hidd el.
Én a köv. módon csinálom:
Win 8.1 alól, a hálózati mappából megnyitom a LibreElec mappát (mert én LE-ben nyomulok) és ott az "Upgrade" mappába bemásolom az adott LE fájl verziót. Utána pedig nyomok egy jó kövér újraindítást a Minixen. Indítás után cca 5 percig elnyammog az új FW-en, majd újraindulva már az új FW-vel üzemel (az Upgrade mappa automatikusan ürül)

(#19039) blakey De hisz mióta tudjuk, hogy milyen jó a "H" változat feltételeztem, hogy a polgártársnak is ilyen "izé" van felrakva. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19042) Technoman válasza Indiant (#19038) üzenetére


Technoman
őstag

Bocs, most olvasom, hogy külön hálón vannak a cuccosok :B . Akkor, sztornó a dolog

[ Szerkesztve ]

(#19043) Indiant válasza blakey (#19040) üzenetére


Indiant
addikt

Megpróbálom, mert tényleg elnémul az SPDIF. :W

(#19044) mayday00 válasza blakey (#19032) üzenetére


mayday00
őstag

Alvó módot miért vették ki belőle amúgy?

Ha jól tudom a 8.sorozatú LE-ben nincs már alvó mód.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#19045) Indiant válasza mayday00 (#19044) üzenetére


Indiant
addikt

Az i-ben van, csak hang nincs. ;]

A /-et még csak sikerült hozzá adnom a fájlkezelőhöz, de a storage-be se Update, se Upgrade mappából nem frissül. Gondolom nem az img kell neki. :F

[ Szerkesztve ]

(#19046) interstate76 válasza interstate76 (#19010) üzenetére


interstate76
addikt

Ma napközben kipróbáltam a PlexKodiConnect-et LAN-on kívülről és szuperül működik. Kodi alá tettem fel, de gondolom, LE alatt is gond nélkül telepíthető. Manuálisan installáltam, .zip-ből, innen letöltve a legutolsót.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19047) adi1234


adi1234
tag

8.0.1i Nekem sincs hang optikán ! :(

:)

(#19048) junkpod válasza Indiant (#19038) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha internetre kötötted akkor direktben is letölthető a boxra.
A mappa neve helyesen: /storage/.update

Box's don't touch!

(#19049) junkpod válasza mayday00 (#19044) üzenetére


junkpod
nagyúr

Most tették vissza, régi amlogic lan vezérlők miatt nem működött.

Box's don't touch!

(#19050) blakey válasza adi1234 (#19047) üzenetére


blakey
titán

Ma javítva lesz.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.