Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) blakey válasza Beni2360 (#20243) üzenetére


blakey
titán

S912-re fejlesztői változatok vannak és a fejlesztő LE szempontjából nem ajánlja őket. Vannak felhasználok akik használják és elégedettek de messze nm olyan jó mint S905(X)-eken.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20252) DoItYourself válasza sixer66 (#20249) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ha esetleg másik táppal ki tudod próbálni...
Azt mit jelent, hogy az asszonynál működik? Másik tv, más felbontás?

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20253) sixer66 válasza DoItYourself (#20252) üzenetére


sixer66
senior tag

A ki-be tologatás működik az asszonynál, mindegy ;)
Másik tápom sajnos nincs, így is necces a történet, mert ugye kint vagyok Londonban, de legalább aki küldte az is londoni, így remélem megoldja a problémámat.
Tudom azért ajánlottad a másik tápot, hogy legalább kiderüljön, hogy mi a hiba oka, de ha veszek egy új készüléket én csak azt szeretem tesztelni, hogy milyen szépen mennek rajta a filmek és nem azt, hogy vajon milyen plusz kiegészítővel fog majd normálisan működni, de ez persze nem neked szól, te csak segíteni szeretnél, tudom.
Így első blikkre szerintem nincs erre megoldás, mert vagy működik vagy nem, nem hiszem, hogy varázslat kell hozzá. :N

(#20254) Beni2360 válasza blakey (#20251) üzenetére


Beni2360
félisten

:R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#20255) lacko6 válasza DoItYourself (#20239) üzenetére


lacko6
senior tag

meg 6.01 van rajta le. teszt megy

(#20256) DoItYourself válasza sixer66 (#20253) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

:D nem figyeltem eléggé.

Hibakeresés persze, ezeknél az olcsó cuccoknál előfordulhatnak ilyen pittyputtok is. Ha van hozzá friss fw, azt is kipróbálhatod.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20257) dugesz77


dugesz77
őstag

Egész jónak tűnik az új 8.0.2b-t1 verzió. Menünél szerintem gyorsabb, pár filmbe belelesve talán eddig ez a legjobb beletekerésnél. Nincs frame drop, vajsima a lejátszás.
4k is jó bár most csak 1080-ban hdr nélkül próbáltam ki eddig őket.

(#20258) palank


palank
csendes tag

Hol a legolcsóbb most a Minix Neo U1, esetleg van kuponkód hozzá valahol?

(#20259) sixer66 válasza DoItYourself (#20256) üzenetére


sixer66
senior tag

Mivel olyan a jelenseg, mint amikor keresi a megfelelo felbontast, munka utan kiprobalom sima full hd felbontason, de ugye eppen azert vettem ilyet, mert a 4K-t kezeli.
Tudom nincs sok tartalom ra, de talan egyre tobb, foleg ha majd befejezik az uj LE teszteleset es a bt2020-as filmek is menni fognak, akkor lesz igazan jelentosege gondolom, de ezt a temat nem jartam meg korbe, szoval bocsi, ha hulyeseget mondok, nem volt idom mostanaban forumot bujni.

(#20260) DoItYourself válasza sixer66 (#20259) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Próbáld ki LE-el. Ha ott nincs hiba, akkor nem hw problémás az eszköz.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20261) Upo válasza palank (#20258) üzenetére


Upo
addikt

Geekbuying-on láttam, az 5 éves évfordulójuk alkalmából akciózott tv boxok között, de nem tudom mennyire jó az ár. Egyet ránézni lehet megér.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#20262) dugesz77 válasza palank (#20258) üzenetére


dugesz77
őstag

Áfa és vámmentesen talán még mindig Gearbest Eu raktár. Igaz ez a nagyobb csomag,ebben van egy A2 LITE távrecs is. Német amazon-ról euróban ugyanez ingyenes postával. Itthon ennyiért van a plusz távirányító nélküli csomag a legolcsóbb helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#20263) eric.cartman válasza palank (#20258) üzenetére


eric.cartman
senior tag

;)

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#20264) sixer66 válasza DoItYourself (#20260) üzenetére


sixer66
senior tag

Az volt a masodik, amit kiprobaltam, mivel eleve LE-el szerettem volna kiprobalni, de ugyan az a tortenet, szoval vagy a tap keves neki vagy alapbol nem jo, de ezzel majd az elado probalkozik.
Valoszinu nem ő tehet rola, hajlamos vagyok mindenbol kifogni a hibasat, mar meg sem lepodom.

(#20265) gaben919


gaben919
csendes tag

Sziasztok van egy olyan gondom h frissen telepítettem a kodit és a MovieShark repot szoktam használni de nem müxik.Mert amikor elöször indítom a kodit mindig egy csomó mindent szokott frissíteni de most nem ez hogy lehet?Mert így használhatatlan sajna.Csak a friss telepítésnél van probléma

(#20266) DoItYourself válasza gaben919 (#20265) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ezt inkabb a MS saját topikjába kellene.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20267) gaben919 válasza DoItYourself (#20266) üzenetére


gaben919
csendes tag

Az a baj h semmilyen repo nem müxik.Mert ha jól emlékszem első indításnál lefrissíti a progi összetevőket de ez elmaradt.Manuálisan sem csinálja meg.

(#20268) dugesz77 válasza gaben919 (#20267) üzenetére


dugesz77
őstag

Próbáld meg frissíteni URLResolvert (fusion repoban benne van) Nálam a függőségekkel volt gond az új 8.0.2b-nél. MS-ről nem akart telepíteni semmit. Most jó.
Bocsánat mindenkitől,tényleg nem pont ide kapcsolódik , de nálam is ezek már teljesen összefonódtak MS+LE+S905 kütyü

[ Szerkesztve ]

(#20269) sixer66 válasza DoItYourself (#20260) üzenetére


sixer66
senior tag

Most kipróbáltam 1920x1080-as felbontáson, tehát FHD-n és így nincs akadás, viszont elég gáz a kép, mert ugye a tv viszont 4K-s és elvileg ez támogatja a 4K-t.
Mondjuk így, hogy kisebb felbontáson megy, még mindig nem lettem okosabb, hogy a táp kevés neki vagy a proci omlik össze nagyobb felbontáson, passz.
FW frissítés ezen segíthet, mert szerintem nem nagyon, de ti okosabbak vagytok ebben a témában.

(#20270) DoItYourself válasza sixer66 (#20269) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Nekem nincs 4K tévém, szóval passz.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20271) junkpod válasza sixer66 (#20269) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem egy kábel csere (tuti biztos 4k képes) sokat segíthet.
4k esetén minden Hz-en gond van vagy csak 60Hz-en?

Box's don't touch!

(#20272) Suineg válasza dugesz77 (#20262) üzenetére


Suineg
senior tag

Úgy gondolom ha dollárban fizetsz ugyanannyit a GearBest-en EU raktárból szállítva, az átszámolva mégis csak olcsóbb mint a német amazonról euroban.
Én a GearBestről vásároltam, szombaton rendeltem és csütörtökön hozta a DPD futár igaz kb.:1,5 dollárral többet fizettem a szállításért.

(#20273) Wasquez


Wasquez
senior tag

Hogyan lehet a leggyorsabban mobiltelefonról a box-ra másolni filmeket?
Felraktam rá a samba droidot, de wifin keresztül több órás művelet lenne egy 4gb-s film felmásolása!

PC

(#20274) synar válasza Wasquez (#20273) üzenetére


synar
őstag

OTG-pendrive ha van kéznél, majd pendrive bedug boxba. Vagy ha rádugod közvetlenül usb-vel, akkor a box nem látja háttérként a telót?

[ Szerkesztve ]

(#20275) Wasquez válasza synar (#20274) üzenetére


Wasquez
senior tag

Már kicsit kezdek behülyülni, mert a telefonban van a belső tárhely, a telefon csak ide hajlandó letölteni, a berakott sd-re nem.
A box-nak is van saját tárhelye, plusz sd, meg usb hdd.
A box látja a telefonban lévő sd kártyát, de nem azt kellene, hanem a telefon belső tárhelyét.
A telefonról meg csak a box saját belső tárhelyét látja, meg a box sd kártyáját, de én a hdd-re szeretnék másolni.

Nem teljesen világos, hogy a box-ban hová kerül felcsatolásra az usb-s hdd.
Gondolom, hogy a háttértárak felcsatolásával és a felhasználók jogosultságával kellene próbálkoznom, csak nem tudom, hol kezdjek neki!?

PC

(#20276) lac14548


lac14548
aktív tag

Mini M8S II (Amlogic S905X 2GB RAM 16GB ROM) TV Box-ot vennék EU raktárból, ha lehet kuponnal, hogy akciós is legyen... :)
Tud valaki kupont hozzá?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#20277) gabywap válasza Wasquez (#20273) üzenetére


gabywap
tag

Talán ezzel elég gyorsan routeren keresztül, mint fájlkezelő böngészőbenl. :)
WiFi File Explorer PRO v1.8.2 apkgalaxy.com.apk
https://drive.google.com/open?id=0B5dGIkJyxHLBZ21sRDVUZHZwS0U

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#20278) gabywap


gabywap
tag

Sziasztok! 1 éve tettem fel ezt az addons-t, de most sok stream-et cserélgettem benne, bár lehet soha nem lesz 100% de azért a többsége müxik benne. Aki akarja használja.
plugin.video.world.online.media-1.0.2.zip
https://drive.google.com/open?id=0B5dGIkJyxHLBazhfREJ5RHlnWlk
https://data.hu/get/10573570/plugin.video.world.online.media-1.0.2.zip

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#20279) Indiant válasza gabywap (#20278) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi!

(#20280) gabywap


gabywap
tag

Egy kis infó, na mondom már elővettem a k1 plus combo-t és SD-re rá teszem a legujabb libreelec-t tvheadend-t és láss csodát egyből müxik is. Csak jelzem aki akarja ki próbálni müxik látja a tunert.
https://forum.libreelec.tv/thread-2722.html
LibreELEC-S905.arm-8.0-8.0.2a-I.img.gz
service.tvheadend42-8.1.111a.zip

A másik még ami androidot fel tettem ezt: Malaysk_K1_Plus_T2_S2_03_04_2017_v_7.5_DTV
aki a thor-on powervu kulcsot tudja használni az ebben a formátumba tegye egy SoftCam.Key -be penre és import be. Jelen mai aktuális kulcs....
PV 00000000 01 C78BC99FD6BA68 001 0 W 12303 V
PV 00000000 00 A0B55D20533646 001 0 W 12303 V

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#20281) gabywap válasza gabywap (#20280) üzenetére


gabywap
tag

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#20282) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok,

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Box-Amlogic-S905X-2GB-RAM-8GB-ROM-TV-Box-International-Version-p-1118302.html?rmmds=collection

ez a Xiaomi mennyire ajánlott? Látom, hogy nem szerepel az itteni ajánlottak között,
de hátha ezen az áron megéri.

Vagy van esetleg olyan, ami most jobban megéri ár-érték arányban? (inkább olcsóbb, mint drágább :) )

:R

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#20283) DoItYourself válasza Cece04 (#20282) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Hivatalos Android TV OS fut rajta, annak előnyeivel és hátrányaival. LE nem telepíthető rá, LAN csatlakozó nincs rajta, ac-s wifiben viszont erős. Kadenciahelyes lejátszás jelenleg nem megy neki. DRM-ben jó, Netflix, Youtube és tsai nagyobb felbontásban is működnek. Van saját topikja. Az eustock-ban most 23,5e, magyar garival, áfával.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20284) baandii


baandii
senior tag

a HDR-es fejlesztés hogy halad? blakey van vmi információd?

(#20285) blakey válasza baandii (#20284) üzenetére


blakey
titán

Itt lehet követni, testing1 fájl jól működik de a HDR-t nem tudom ellenőrízni mivel S905-öm van. A testing1 build nagyon jó, képminőségben és lejátszásban is erős. Azt használom néhány napja és egyelőre nem frissítek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20286) Indiant válasza blakey (#20285) üzenetére


Indiant
addikt

Én elvesztem a 8.0.2b-t1 , 8.0.2-exp2 és 8.0-nougat-wip között. Mi a különbség? Nekem az utóbbi van fent.

[ Szerkesztve ]

(#20287) blakey válasza Indiant (#20286) üzenetére


blakey
titán

Nougat wip az nálam felejtős, ami linkeltem az jó és többnyire Nougat kernelre épül, kszaq egyelőre visszatért az MM kernelhez, de hamarosan a 2 "egybeolvad". Nem kell több szálat követned, amelyok tetszik azt használd, nekem az MM kernel nem nagyon tetszik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20288) envagyok


envagyok
veterán

Játszik valaki s905ön retro játékokkal libreeleccel?
Nekem nem igazán megy, c64-es pacmania-t próbáltam illetve doson, amigán, de nem sikerült.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#20289) DoItYourself válasza envagyok (#20288) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Retroarch? Mivel irányítod?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20290) envagyok válasza DoItYourself (#20289) üzenetére


envagyok
veterán

Még semmivel, először bírják indítani vmit.
Aztán vagy távirányítóval ha lehet vagy van xbox 360 PC_s USB-s gamepad

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#20291) djnice válasza envagyok (#20288) üzenetére


djnice
veterán

C64 nem megy, DOSBox sem. Amigához fs-uae core kell, működik de nem egyszerű beállítani.
Ami egyszerűbben megy az a NES, SNES, Gameboy, játéktermi játékok (FinalBurn Alpha, MAME), PS1, Nintendo64.

Olcsó USB-s kontroller megy vele, viszont a BT-s XBOX One kontroller nem, nem lehet párosítani.

(#20292) syler123 válasza djnice (#20291) üzenetére


syler123
veterán

Van erről leírás? Nekem a nes is jó lenne, ha menne libreelec alatt, nem kellene androidra átváltani.

(#20293) envagyok válasza djnice (#20291) üzenetére


envagyok
veterán

És hogy lehet letölteni gamékat?
Libreelec alatt lehet valahogy keresgélni?
Normálisabb pac-mant, Tetrist milyen platform alatt érdemes leszedni, és honnan?
A dosboxal mi a helyzet?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#20294) Wasquez válasza gabywap (#20277) üzenetére


Wasquez
senior tag

Ezt használtam már, de ha jól emlékszem, csak fájlokat tud másolni, könyvtárat nem.

PC

(#20295) envagyok válasza envagyok (#20293) üzenetére


envagyok
veterán

Most leszedni mame pac-mant de az sem megy
Betöltöm, mame4allcore-al.
Villany egyet aztán vmi itemes képernyőre tér vissza a menüben

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#20296) djnice válasza syler123 (#20292) üzenetére


djnice
veterán

Leírás nincs, fel kell tenni a Retroarch-ot, játékokhoz pedig a legegyszerűbb az IARL. Az utóbbinál végig kell futtatni a varázslót, majd az egyes rendszerekhez beállítani az external launchert a meglévő libretro core-ok alapján.

(#20295) envagyok: Pacman, Donkey Kong, Galaga stb a játéktermi verziók a legjobbak. Az ext. launchernél a mame2003 core-t állítsd be, azzal indul el a legtöbb játék.

(#20297) envagyok válasza djnice (#20296) üzenetére


envagyok
veterán

Ma nekiveselkedek újra.
A dosbox miért nem mehet?
Az external launchert hová kell állítani?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#20298) djnice válasza envagyok (#20297) üzenetére


djnice
veterán

ARM-re elég bonyolult megcsinálni az X86 emulációt, ráadásul nagyon erőforrás igényes, így a DOSBox is csak kezdetleges stádiumban van. A Doom és a Quake viszont megy, azok forrásból lettek lefordítva.
Az IARL-ben az adott könyvtáron pl MAME All Killer No Filler-en hosszú OK gomb majd a felugró menüben betudod állítani az ext. launcher command-ot.

(#20299) slecht


slecht
aktív tag

Sziasztok!

Most kaptam meg a beelink GT1 Ultimate lejátszót, de sehogy nem bírom torrent-re rábírni. Android alatt telepítettem a tTorrent-et ahogy az összefoglalóban javasolták, a telefonon rajta a Transdrone app, de sehogy nem tudom beállítani, mindig azt írja, hogy ellenőrizzem a beállításokat.

(#20300) DoItYourself válasza djnice (#20298) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Microsoft megcsinálta az x86 emulációt arm-on. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.