Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) footy


footy
addikt

Sziasztok!

az egyik kollegamnak keresek boxot. Mi most a bestbuy UHD-ra?
Az S905X boxokat mar nem nagyon latom. (korabban ezeket vettem)

koszi

(#68002) kenand válasza cof (#67983) üzenetére


kenand
veterán

Nem említetted, hogy USB 2.0-án megy?

(#68001) footy
Ha UHD nem netflix/HBO GO, hanem letöltött anyag akkor 912, 905x2, 905x3 mind jó, attól függően mi van jó áron éppen.....

[ Szerkesztve ]

(#68003) rejtő válasza nfsu17 (#67992) üzenetére


rejtő
tag

köszi. ☺ amúgy nekem alapból 60 Hz-en volt a box és úgy is hagytam azóta is.

[ Szerkesztve ]

(#68004) cof válasza kenand (#68002) üzenetére


cof
veterán

Megy USB 2-n. De akkor mi értelme az X3-nak, pont az USB 3 amivel többet tud mint egy, S905 vagy S912.

De majd ma megnézem, hogy mi a helyzet, eltelt már két hét mióta próbáltam utoljára.

Amúgy köszi a válaszokat mindenkinek, ezzel kapcsolatban. De úgy nézem, hogy egyedül vagyok az 2/16 X96 Air-al ebben a topikban, és ezen még a kijelző sem megy CE alatt... lehet, hogy az USB 3 is másképp működik mint a többin.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68005) kenand válasza cof (#68004) üzenetére


kenand
veterán

USB 2.0 nem fogja limitálni a letöltési sebességet...

(#68006) cof válasza kenand (#68005) üzenetére


cof
veterán

Miért nem? 35MB/s körül van a max. USB 3-on meg 70-80 is megvan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68007) kenand válasza cof (#68006) üzenetére


kenand
veterán

Persze, de a box nem tud 40 megával letölteni torrenten....max akkor lesz előnye, ha át akarod másolgatni a HDD-ről

(#68008) cof válasza kenand (#68007) üzenetére


cof
veterán

Így értettem én is, lévén a net nálam csak 120 Mbit/s.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68009) kotipas válasza kenand (#67982) üzenetére


kotipas
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.
Ali-n körülnézve Tanix TX9s 25 $-ért találtam, X96 Air-t pedig 35 $-ért (4/32)

Az fontos kérdés lenne, hogy ha az androidot meg szeretném tartani és SD-ről futtatni, akkor fel tudom csatolni valahogy a belső tárhelyét a masinának ?

A felezős módszerről is olvastam, de bevallom, ahhoz még nem érzem magam elég gyakorlottnak.

(#68010) kenand válasza cof (#68008) üzenetére


kenand
veterán

Mindenkinek mások a szokásai, én nem is emlékszem mikor másoltam tovább a torrentes HDD-ről valamit...
(több, mint 10 éve már okosított routerrel, esetleg hackelt box-al, vagy moddolt kis NAS-sal torrentezem)

(#68009) kotipas
Nem olyan nagy a belső tárhely, hogy számottevő legyen..de biztosan megoldható

[ Szerkesztve ]

(#68011) hunaqua válasza cof (#68006) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem ezeknek kb. max. 35MB/s a letöltési sebességük.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#68012) cof válasza hunaqua (#68011) üzenetére


cof
veterán

Ezt nem tudom, nálam a 120 Mbit-es net a korlát. De inkább a torrent kliensek miatt lehet, mert csak 1 magot használnak.

Nem vagyok egy türelmetlen ember, volt még betárcsázós netem is, szóval lényegtelen, hogy 1 vagy 10 perc alatt jön le egy anyag. Az zavar kicsit, hogy tudna többet is lévén ott az USB 3, de ott meg nem működik rendesen. Biztos néha jól jönne, ha több helyre másolok egyszerre saját hálózaton a plusz sebesség.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68013) hunaqua válasza cof (#68012) üzenetére


hunaqua
addikt

Próbáltam usb2 és usb3 verzió alatt,egyforma volt az eredmény. Ennyit tud a vas.Ez is nagyon szép szerintem,sok NAS sem képes ilyen sebességre.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#68014) nfsu17


nfsu17
veterán

Egy érdekes dolgot vettem észre, valószínűleg senki nem így használja, de még egy darabig én igen. Nem tudom hol lehet a hiba...ha van.
PC-ről ha át akarok másolni egy nagyobb fájlt (pl. >3GB), akkor se a win másolója, se a TC nem tudja elkezdeni, mert hibát dob, hogy nem éri el a boxot. Vagyis elindul a folyamat, elkezd számolni (kb mint ha lefagyna az ablak), de kb fél perc "szenvedés" után abbahagyja. Persze 1s-al utána már lapozgatok a boxon belül a mappákban pc-ről. Kisebb fájlok szinte azonnal átmennek.
HA a boxról kezdem el a másolást, akkor 1s múlva már húzza is át a fájlt.
Tehát "tolni" nem tudok nagy fájlokat pc-ről, de "húzni" meg igen a boxról.
Szerintem a kutya itt lesz elásva:
Egy samsung 128GB-os microsd kártya (exFAT-ra formázva) van egy ugreen usb 3.0-ás kártyaolvasóban az usb 3-as portban. A sebesség, ha már beindult akkor elég gyors is tud lenni, akár 60MB(ájt)/s...de a 30-35 szinte mindig megvan.
Megpróbálom majd külsős HDD-vel is.
Meg ami még fura, hogy eddig egyetlen egyszer sikerült a win-en (és TC-ben is) látnom a boxot, azaz a CoreELEC nevű megosztást (SMB). Akkor gyorsan csináltam egy parancsikont hozzá.
Azóta nem jelenik meg sehol a win-ben, sem a TC-ben a hálózatoknál (mondom, egyszer már megjelent). Viszont a parancsikonra kattintva azonnal bent vagyok a boxon és a 128-as memkarin is...és pingelni is lehet.

(#68015) cof válasza nfsu17 (#68014) üzenetére


cof
veterán

Nem vagy egyedül. Többek között ezért is van a szekrényben még a BOX...

Most rápróbáltam újra 2 hét után 03.03 CE NG, még mindig hibás valami valahol.

Ez USB3 portba kötve a HUB és a HDD, USB2 porton nem szakad meg, de a sebességem ott meg 4-6 MB/s között ingadozik, szóval ez így sajnos használhatatlan még egyelőre számomra.

2.5 GB után kiakad, ahogy látható. HDD természetesen üres, EXT4 GPT partíció.

USB2 porton minden rendben, nem értem...

Még annyi, hogy nem dobálja el a HDD-t, de mikor már bejött a rendszer, csak akkor írja ki, hogy felcsatolva. Wifi amúgy már itt is van, X96 Air.

----- Bocs, tévedtem... még mindig eldobálja, persze ott marad a régi maghajtó is

Ha próbálnék másolni PC-re, mindig megfagy és lesz egy új meghajtó.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68016) kotipas válasza kenand (#68010) üzenetére


kotipas
csendes tag

Mivel állandóan menni fog a box, így melegedés szempontjából melyik a jobb? Mik a tapasztalatok ?
(ha jó láttam, Air esetében voltak, akik panaszkodtak a melegedésre :( )

X96 Air, X96 mx vagy Tx9s

(#68017) snpetit válasza cof (#68015) üzenetére


snpetit
aktív tag

905X2-ön, ext4 a vinyó 2TB, Transmisson fut. 9.2.1 CE nem tapasztaltam SMB másolási hibát.

(#68018) Csicsóka válasza cof (#68015) üzenetére


Csicsóka
őstag

Bocs, tévedtem... még mindig eldobálja, persze ott marad a régi maghajtó is

Ahogy látom Jmicron SATA vezérlő van a HDD előtt. Ezek egyes típusai az eredeti FW frissítése után működnek rendesen Linux alatt.
lsusb megmondja a tipust. Az én ilyen (JMS567) vezérlőmmel is kellet "foglalkozni" e miatt.
A másik probléma, hogy a CE kernel UAS ( USB Attached SCSI) driver támogatás nélkül van fordítva, ezért több kimenő adatot nem tud fogadni egy időben. Így sajnos az SSD-knél fontos TRIM funkció sem működhet, hiába is akarnánk discard opcióval felcsatolni.
Az UAS támogatás hiánya, pedig pont ilyen hibajelenségeket is okozhat USB3-on:

The most common symptoms of a misbehaving UAS device are
- Extremely slow performance - in the kilobytes per second range
- Frequent disconnects-reconnects of the device with the desktop repeatedly displaying the "removable medium inserted" dialogue box

Itt az is lehet, hogy a Jmicron vezérlő, és az UAS hiány is egymást segítő problémát generálnak. Ha van Asmedia vezérlős ház, egy próbát még azzal lehetne tenni, hátha.

(#68019) cof válasza Csicsóka (#68018) üzenetére


cof
veterán

Ez egy új ház. Bár a régi is külsőre ugyanígy néz ki, de ott ez a felcsatolt név sda1-usb-Hitachi_HTS54503.

Mind a kettő esetben egy Hitachi 320 GB-s HDD-ről van szó. A régivel is csinálta ezt, de csak az USB3 porton, USB2-n nincsenek ilyen anomáliák, csak az meg veszett lassú.

Ezek az eszközök voltak az S905X3-on is, kivéve a Hanftek, ez a TVTuner:

CoreELEC (official): 9.2.0 (Amlogic.arm)
CoreELEC:~ # lsusb
Bus 001 Device 005: ID 15f4:0131 HanfTek
Bus 001 Device 004: ID 0bda:8153 Realtek Semiconductor Corp. RTL8153 Gigabit Ethernet Adapter
Bus 001 Device 003: ID 1f75:0621 Innostor Technology Corporation
Bus 001 Device 002: ID 05e3:0610 Genesys Logic, Inc. 4-port hub
Bus 001 Device 001: ID 1d6b:0002 Linux Foundation 2.0 root hub
Bus 002 Device 001: ID 1d6b:0002 Linux Foundation 2.0 root hub

Ez az új ház:

Bus 001 Device 006: ID 152d:0578 JMicron Technology Corp. / JMicron USA Technology Corp. JMS567 SATA 6Gb/s bridge

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68020) nfsu17 válasza cof (#68015) üzenetére


nfsu17
veterán

most akartam másolni 9GB-ot TC-vel, ugyan ez megint, mint nálad:
"szüntesd meg a ....."
továbbra is SD kari, olvasóban, USB3

(#68021) cof válasza nfsu17 (#68020) üzenetére


cof
veterán

Az mindegy miről futtatod, én néztem SD-ről és rátettem eMMC-re is. Valami bug van az USB3-nál. USB2-n jó minden.

(#68022) Csicsóka Igen az. Ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68022) Csicsóka válasza cof (#68019) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az új hazában, az a vezérlő van, amiről beszéltem. A régi ház is usb3-as?

(#68023) DroiDMester válasza cof (#68019) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Most kipróbáltam EXT4.el is, találtam a fiók mélyén egy 13.éves 160.gigás 2,5" HDD.t, leformáztam EXT4.re, kerestem ugyan olyan JMicron (JMS567) vezérlős átalakítót(bár valószínűleg a firmware más lehet rajta mint a tieden), TranSpeed X3 Plus BOX.on USB3.ba bedug

és egy 26.gigás MKV-t elkezdtem rá másolni PC-ről

Simán felment, MAX sebeséggel(~60.Mega/Sec amit tud ez a 13.éves hdd) másolta végig!

szóval nálad vagy a BOX.al van gond, vagy a HDD.t nem szeretik az átalakítóid!

tehát NEM igaz hogy ne lenne jó az SMB az NG vasakon, egyedül az exFAT-al van problémája EXT4 és NTFS-el is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#68024) cof válasza DroiDMester (#68023) üzenetére


cof
veterán

Teszteltem mindent PC-n USB3 porton, nincs semmi ilyesmi hiba. USB2 porton megy hibátlanul minden. Az lehet, hogy valami más ebben a 2/16-ban mint a 4GB memóriásokban, ugye a VFD sem megy a mai napig. Vagy maga a BOX hibás, még az is előfordulhat, bár azt azért zárnám ki mert nfsu17-nek sem megy a másolás.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68025) nfsu17 válasza cof (#68024) üzenetére


nfsu17
veterán

hogy tudnám a memkarit CE alatt ext4-re formázni?
Csak a "kiadás" menüt adja fel a "jobb gombra".
Sajnos kezdő vagyok linuxban (is), de kipróbálnám azt azért.
A win csak ntfs vagy exfat-ra formáz. Szedjek le egy külön progit erre pc-re? Ti hogy csináljátok?
Amúgy 19-20s (stopper szerint), míg a főmenü megjelenik CE-ben...az jónak számít?

[ Szerkesztve ]

(#68026) cof válasza nfsu17 (#68025) üzenetére


cof
veterán

Neked nem SD-ről fut a CE? Mert ott a szabad terület amit a CE csinál az EXT4 lesz, nem értem akkor mit mire másolsz. Volt itt hozzá SSH parancs egyébként, de nem írtam fel, én is linuxnoob vagyok. Windows alatt a MiniTool Partition Wizard-al csináltam EXT4-et.

Oké megvan: Egy samsung 128GB-os microsd kártya (exFAT-ra formázva) van egy ugreen usb 3.0-ás kártyaolvasóban az usb 3-as portban.

Akkor nálad pendrive-ról fut a rendszer? Melyik portban?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68027) nfsu17 válasza cof (#68026) üzenetére


nfsu17
veterán

A rendszer (CE) egy 4GB-os kingstone microsd-n van. Ez van bedugva a box microsd foglalatába.
Egy samsung 128GB-os microsd kártya (exFAT-ra formázva) van egy ugreen usb 3.0-ás kártyaolvasóban az usb 3-as portban.
Ez továbbra is így van. A fenti kettő művelet nem zárja ki egymást :K
Amúgy nekem sokszor nyögvenyelős a box elérése pc-ről...mint mondtam, a TC nem látja a hálózatnál, a win nem látja a hálózatnál..mint mondjuk egy másik szobában lévő laptopot, a dune player samba megosztásait....ennek ellenére a legtöbbször elérem a korábban létrehozott hálózati parancsikonnal a box megosztását

[ Szerkesztve ]

(#68028) Csicsóka válasza cof (#68021) üzenetére


Csicsóka
őstag

Akkor így a vezérlő probléma kizárható. Inkább az UAS hiány okozhatja, mert a tipikus tüneteket csinálja nálad. Csak az az érdekes, hogy ezt miért nem műveli x2 vason. Rádugtam egy SSD-t a boxra, Jmicron, és Asmedia vezérlővel is tökéletes volt a nagy méretű fájl másolás.

(#68029) Csicsóka válasza nfsu17 (#68025) üzenetére


Csicsóka
őstag

SSH-n belépsz, majd megnézed milyen néven csatolta fel az automount az olvasóban lévő kártyát:

root@CoreELEC-X96:~# df -h
Filesystem Size Used Available Use% Mounted on
devtmpfs 1.8G 4.0K 1.8G 0% /dev
/dev/CE_STORAGE 27.9G 1.7G 26.2G 6% /
/dev/CE_FLASH 511.0M 30.3M 480.7M 6% /flash
tmpfs 1.8G 0 1.8G 0% /dev/shm
tmpfs 1.8G 9.0M 1.8G 0% /run
tmpfs 1.8G 0 1.8G 0% /sys/fs/cgroup
tmpfs 1.8G 2.6M 1.8G 0% /var
tmpfs 1.8G 4.0K 1.8G 0% /tmp
10.1.1.2:/media/Nas/Film2
916.8G 809.2G 60.9G 93% /var/media/Nas/Film2
/dev/sda1 108.9G 4.2G 103.5G 4% /var/media/sda1-ata-WDC_WDS120G2G0A-

Ez itt most egy SSD, de az tök mind1, a /var/media/sda1-ata-WDC_WDS120G2G0A- alá van csatolva.

Ezt először le kell választani, majd mehet az ext4 fájlrendszer létrehozás:

umount /var/media/sda1-ata-WDC_WDS120G2G0A-
mke2fs -F -q -L Samsung_SD -t ext4 -m 0 /dev/sda1

(#68030) nfsu17 válasza cof (#68024) üzenetére


nfsu17
veterán

hogy ne legyen egyszerű. Átdugtam usb2-be a "pendriveosított samsung microsd karit"...továbbra sem fogadja be a nagyobb fájlokat, sőt, még egy ideig szét is cseszi a hálózatot a box fele, nem működik a szokásos parancsikonon keresztüli belépés a memkarira..."nem található". Picit várok, utána beenged. Viszont a sebesség nem lassabb...stabil 30-35MB között másol így is...csak a boxról kell indítanom a másolást és már megy is

Csicsóka

Köszönöm, meg fogom nézni :R

[ Szerkesztve ]

(#68031) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Beelink GT King-em, viszont akadt egy olyan hatalmas problemam, amire sehol sem talaltam megoldast.
Coreelec-el hasznalok, minden a legfrissebb rajta, LAN-on kapcsolodok a halozathoz. A gigabites adapterem szerencsere mukodik, leteszteltem. 500Mbps letoltes...

A problemam pontosan az, hogy a HBO Go alatt a filmek frameskip-elnek. Bizonyos helyeken meg van a frame, viszont eleg sok helyen berangat, erezhetoen akadozik, ami elegge zavaro. Az akadas visszatekeressel ugyan ugy megmarad, tehat valami bug-ra tudok gondolni.

Fel eve kuzkodok vele es szerintem a Widevine-vel lehetnek a problemak. (ez is a legfrissebb, regebbi verzioval nem mukodik mar sajnos a HBO Go App, csak a Netflix)

Netflix alatt is elofordul ez a jelenseg, viszont ott nem annyira surun. Az a furcsa, hogyha visszateszem a regebbi Widewine verziot, akkor megszunik Netflix alatt az akadozas, csak akkor meg ugye nem mukodik a HBO Go.

Talalkozott mar valaki hasonloval?
A box teljesitmenye szerintem boven eleg, hogy ez reccenes mentesen menjen.

Koszi.

(#68032) Valkűr válasza kzolee216 (#68031) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem is GT Kingem van, de nekem sajnos nasrol nézve kábeles neten is akadozik a kép nem folyamatos, es nem értem az okát, jelzem még csak nem is 4K hanem szimpla Full HD filmekről van szo. Ezt ugy kell elképzelni hogy film közben mikor mozog a kamera a háttér akadozva mozog, nem sima.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#68033) cof válasza Csicsóka (#68028) üzenetére


cof
veterán

Sajnos én sem értem, S905-ön is megy minden hibátlanul. Majd megnézem az Armbian-t is, hogy az mit tud. Köszi.

(#68027) nfsu17 SMB-t kettő helyen kell beállítani, CE menüben, SMB1 és SMB3, aztán a Kodi beállítások menüben is, szolgáltatások, és ott is ugyanígy SMB1 és SMB3. Nekem azóta már látszódik folyamatosan a hálózatoknál a CE.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#68034) blakey válasza Valkűr (#68032) üzenetére


blakey
titán

Hibás a boxod, egyáltalán nem kéne akadjon. Nálam semmi hiba,4K-val sincs gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68035) DoItYourself válasza nfsu17 (#68030) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Parancsikon helyett talán egyszerűbb lenne a windows-ban a boxot hálózati meghajtóként csatolni, IP cím alapján. Ehhez érdemes a boxot fix ip-re tenni a routerben a mac adress-e alapján.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#68036) kzolee216 válasza Valkűr (#68032) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Ooo. Nekem egy kicsit mas es csak online tartalmaknal jon elo....konkretan van olyan resz, aminel leesik kb. 5 fps-re a kepkockaszam. Persze csak ezeknel az online dolgoknal. En usb-n hasznalom a HDD-t, ott nincs ilyen problemam.

(#68037) nfsu17 válasza DoItYourself (#68035) üzenetére


nfsu17
veterán

CoF

Köszi, holnap megnézem. Láttam már azt a beállítást, valóban.
...

DIY

Fix IP-n van a box. Eddig sosem volt gondom más eszköznél ezzel a megoldással...lehet, hogy parasztos megoldás, de eddig mindig működött. Most is jó, nem hiszem, hogy emiatt ne menne a nagy fájlok másolása. De a megoldásod biztos profibb, megpróbálom megcsinálni.
Nem tudom számít-e, de én win7-el küzdök, smb1-en, mert csak azzal megy

(#68038) mikrofon


mikrofon
addikt

Sziasztok,
Rég jártam már itt. Segítségre lenne szükségem.
Dualboot rendszert használok. Hosszú idő után CE helyett android rendszerbe szerettem volna újra indítani a box-ot. Most jöttem rá hogy ebben a skin-ben amit használok és még szerettem hiányzik a "Reboot to eMMC/NAND" a Power menu-ből. Ki próbáltam és ha vissza teszem a gyári skint akkor ott van. Bele lehet ezt az egy menüpontot varázsolni ebbe a skin-be is?

Estuary MOD V2 - KODI 18-t használom

(#68039) DoItYourself válasza mikrofon (#68038) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az összefoglaló 64. pontját nézd át.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#68040) djnice válasza Valkűr (#68032) üzenetére


djnice
veterán

Hibás box, hibás hálózat vagy nincs bekapcsolva a frekvenciaváltás.

(#68041) Valkűr válasza djnice (#68040) üzenetére


Valkűr
őstag

Mit értesz hibás hálózat alatt? Az akadozva ugy értem mikor forgatják a képet film közben akkor ilyen kis mikro lag látható, tehát nem szepen folyamatosan mozog hanem picit akadozik a kép. Nem tudom jobban leírni. Valahol azt olvastam, h fog is akadozik a Hz miatt, mivel nem duplázza, nem értettem igazán mire gondolt, gondolom arra hogy nem 72hz hanem 60 amit kezel a vetítő. Vagy fogalmam sincs.. Sztem a frekivaltás be van kapcsolva, ha egyre gondolunk 😀

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#68042) djnice válasza Valkűr (#68041) üzenetére


djnice
veterán

Akkor ez a vetítő mozgásmegjelenítése miatt van, nem a box miatt.

[ Szerkesztve ]

(#68043) dugesz77 válasza Valkűr (#68041) üzenetére


dugesz77
őstag

A 24 fps lehet 48 -on vagy 72-ön is frame helyesen lejátszani de ott a pull down ha nem lehet a teljes számú többszöröst megjeleníteni. Sajnos tökéletes sohasem lesz így.

[ Szerkesztve ]

(#68044) junkpod válasza Tika6 (#67996) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kodi alá van Google drive addon. Igy CoreElec alatt is jó és távirányító barát.

Box's don't touch!

(#68045) Valkűr válasza djnice (#68042) üzenetére


Valkűr
őstag

Most pld egyik film sem akadozott, elsőre tévén neztem, majd a vetitőn. Nem értem hogy most miért nem csinálja. 😀

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#68046) blakey válasza Valkűr (#68045) üzenetére


blakey
titán

A boxod eleve hibás volt, szóval ott bármi lehet. Semmilyen akadás nincs CE alatt csak 4K h264-es videókkal, de az nem SoC hiba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68047) Beni2360 válasza nfsu17 (#68027) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem tudom már, hogy küldtem neked a videót, de így fixen tudod csatolni a CE-t a windows alatt.
A képen látszik 2 box CE felcsatolása.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#68048) tupacamaru válasza Beni2360 (#68047) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#68049) Valkűr válasza blakey (#68046) üzenetére


Valkűr
őstag

Létezik egyáltalán olyan box ami jó 4K HDR videókkal es működik az ezres LAN is?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#68050) dugesz77 válasza Valkűr (#68049) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze NEO T5 :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.