Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) vargalex válasza SunMount3r (#44000) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nekem az 500 Mbps-es netet bőven kihajtja a szerver torrent letöltésben, ugyanakkor megy a feltöltés és a helyi stream-elés sem okoz gondot. Olvasási sebességben hálózaton hozza a gigabitet.

Alex

(#44002) ztsoft válasza vargalex (#43997) üzenetére


ztsoft
őstag

+1 az Asrock J3455-ITX-nek, nálam is ez teljesít szolgálatot. Háznak egy régi Medion média PC háza van, jó erős masszív ház, gumi talpakon (többi infó a cuccaimban).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44003) Patice


Patice
nagyúr

Az előbb megérkezett hozzám egy Vero 4K+ dobozka. Július 25.-én jelent meg, kicsit késett a szállítás, de végre ideért.
Van ugyan két X96 (2/16) lejátszóm is, amikkel teljesen elégedett vagyok, de Raspberry-n megtetszett az OSMC és úgy gondoltam, hogy egy 99 fontos bevezető ár kijár az OSMC csapatnak is támogatásként, így belevágtam.

Jöjjenek a kidobozolós képek:

Amint lesz egy kis időm igyekszem tesztelni. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44004) NoOne1976 válasza SunMount3r (#44000) üzenetére


NoOne1976
őstag

Bármelyik ilyen procis boxra telepíthető a HorizonGo? Mik a tapasztalatok?

(#44005) blakey válasza Patice (#44003) üzenetére


blakey
titán

:C
Jó az OSMC, M8S Pro+-on is vígan megy. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44006) kmarci25 válasza Patice (#44003) üzenetére


kmarci25
veterán

Honnan jött, hogy ilyen sokat utazott?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#44007) Patice válasza kmarci25 (#44006) üzenetére


Patice
nagyúr

Kínából (honnan máshonnan?), csak vasúton érkezett az első szállítmány. Aztán megfogták Augusztusban a vámosok angliában.

Aztán angliából már repülőn jött át ide.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44008) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ilyen készülékem: X96 Amlogic S905X, amit LE-el használok, nagy megelégedéssel.
Sajnos a hétvégén behalt a router, amire külső vinyó volt kötve. Ezen tároltam a tartalmakat. A vinyót átraktam a boxra, működik is minden rendesen, kivéve, hogy win alól nem érem el csak a főkönyvtárakat. Mindent üres mappának látok. Így nemtudok másolni, törölni semmit.
Ebben kérném a segítségeteket.
Előre is köszi.

Csend a lelke mindennek!

(#44009) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Sziasztok! Tök jó hogy kint van CE8.95.2, de nálam most is akadoznak a külső feliratos filmek. (S905X) Másnál nem?

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44010) Benoe77 válasza dgyuri0123 (#44009) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem nem akadoznak.

(#44011) SunMount3r válasza vargalex (#44001) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jóna tűnik ez a lap, de az USB nem lassít a rendszeren? Gondolom USB 3-as a pendrive, illetve az se mindegy az milyen gyors. Vagy ennyire nem számít? Egy M.2 slot azért még elférne rá a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#44012) Multibit válasza dgyuri0123 (#44009) üzenetére


Multibit
veterán

Szívesen letesztelem az egyik ilyen filmet. Küldesz linket?

(#44013) dgyuri0123 válasza Benoe77 (#44010) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ezt nem értem. Eddig a LE 8.2.1. csinálta ezt, leginkább emiatt váltottam CE-re, de 8 95 1 óta már ez is akadozik felirat felbukkanása közben. Ez azért elég gáz, mert hetek alatt változik a stabilitás, mostanság nem jó irányba. A "forced" feliratoknál is teljes biztonsággal akad meg a lejátszás néhány ms idejére és nem egyszer, hanem sokszor.

(#44012) Multibit : Többek között Solo Star Wars 1080p "Verdike" felirattal.

Vagy "Oxfordi gyilkosságok " 720p verzió 4.-5. évada az összes fellelhető felirattal akadozik. És még sorolhatnám..

Köszi...

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44014) blakey válasza dgyuri0123 (#44009) üzenetére


blakey
titán

Konkrétan mikor, hogyan akadozik? S912-n nem vettem észre csak az első feliratnál és az is minimális, gyakorlatilag 0 akadozás. Mondjuk most feltettem az utolsó nightlyt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44015) kmarci25 válasza Patice (#44007) üzenetére


kmarci25
veterán

Ja, így oké. Valamiért azt gondoltam, hogy Európából érkezett.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#44016) dgyuri0123 válasza blakey (#44014) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Sokszor (random) megakad, nem csak a legelső feliratnál és a forced ugyanígy szinte végig akad. Ugye forced-nél ritkán jelenik meg a felirat, de akkor atom stabilan beakad egy pillanatra. Nem áll meg mint a szög, de (számomra) zavaróan beszaggat. Természetesen az akadás összeköthető a felirat megjelenésével, szóval anélkül semmi gond nincs. Elég sok feliratos filmet néztünk meg a hetekben. 8 95 1 óta van ez. Előtte semmi ilyen gondom nem volt. 1x talán volt olyan is, hogy másik feliratot kerestem, amivel nem akadt, de erre nem emlékszem biztosan.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44017) blakey válasza dgyuri0123 (#44016) üzenetére


blakey
titán

Én szinte csak feliratos filmet nézem az elmúlt hetekben és nincs ilyen egyik boxon és rendszeren sem, NAS-ról nézem. Mint írtam, gyakorlatilag nincs akadás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44018) vargalex válasza SunMount3r (#44011) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az elején futott pendrive-ról a rendszer, nem volt vele gond. Természetesen USB3-as pendriver (egy 8 GB-os AData S102pro). A futó szolgáltatások úgyis memóriában voltak. :)
kb. 5 hónapig ment így, aztán a rendszer egy 32 GB-os SSD-re költözött, azóta is azon van. A filerendszer létrehozása és a pacman log szerint 2015.01.03-án telepítettem erre az SSD-re:

[gavarga@arch ~]$ sudo dumpe2fs $(mount | grep 'on \/ ' | awk '{print $1}') | grep 'Filesystem created:'
[sudo] gavarga jelszava:
dumpe2fs 1.44.2 (14-May-2018)
Filesystem created: Sat Jan 3 14:25:10 2015
[gavarga@arch ~]$ cat /var/log/pacman.log | head -5
[2015-01-03 14:27] [PACMAN] Running 'pacman -r /mnt -Sy --cachedir=/mnt/var/cache/pacman/pkg --noconfirm base base-devel'
[2015-01-03 14:27] [PACMAN] synchronizing package lists
[2015-01-03 14:28] [ALPM] transaction started
[2015-01-03 14:28] [ALPM] installed linux-api-headers (3.18.1-1)
[2015-01-03 14:28] [ALPM] installed tzdata (2014j-1)

Persze azóta történt az alaplap csere, de azért nem volt új telepítés.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#44019) Benoe77 válasza Patice (#44003) üzenetére


Benoe77
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy mi van belül, milyen a hűtés, stb. De látom, hogy le van zárva.

Továbbá tudom, hogy Sam 5 évig vállal szoftverfrissítést, de nem tudom milyen viszonyban van a SoC fejlesztőivel, ő hozzáfér-e a teljes forráskódhoz, mert pl. a hyperion akadást még ő sem tudta megszüntetni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44020) SunMount3r válasza vargalex (#44018) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Csak úgy akkor kiesik egy SATA (és egy HDD). Esetleg egy olyan hybrid HDD-vel, amiben van egy 16GB-os SSD is (gondolom az elég a rendszernek) megoldható, de nem tudom van e ilyen HDD elfogadható áron.

Meg nézegetem majd az AsRock kínálatát, hátha van olyan lap is ami erre megfelel és van rajta M.2 slot is.

(#44021) ztsoft válasza SunMount3r (#44011) üzenetére


ztsoft
őstag

Miért kellene USB? 4db SATA 3-as port van a lapon, plusz egy 1x-es PCE ahova akár mehet az M.2-es bővítő kártya is.

(#44009) dgyuri0123

A CE 8.95.1-től kezdve használhatatlan a feliratos film S912-n, sokkal rosszabb, mint az LE 8.2. A mostani (09.15) nightly sem sokkal jobb, már nincs akkora akadás, ugrás, mint előtte, de még messze vannak a 8.95.0-ás verziótól. A tesztet a MotionBars-al végeztem.

Jelenleg erre a feladatra a CE 8.95.0-ás verzió a legjobb.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44022) SunMount3r válasza ztsoft (#44021) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A lényeg miatt, mert 4 lemezes szerver-t szeretnék. (Amúgy csak 2 SATA 3-as, a másik 2 SATA 2-es). De mind1 is, mert már nem forgalmazzák ezt a lapot.

[ Szerkesztve ]

(#44023) dgyuri0123 válasza ztsoft (#44021) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Na, basszus. Hogyan tudnék visszamenni 8.95.0-ra vajon? Tényleg vagy az lesz, vagy visszamegyek LE 8.2.1-re, mert ott csak időnként akadt, leginkább az első felbukkanást követően, ha jól emlékszem.

(#44017) blakey : Értelek, de akkor sem tudom hova tenni a dolgot. 8.95.0 atom stabil volt... ez a része legalábbis.Amúgy 0 + változást hozott nálam a 2 db frissítés, de biztos volt olyan, akinek meg hozott valamit a konyhára. Illetve annyi történt, hogy az egész rendszer jobban akadozik, hamarabb fagyogat, illetve késve reagál. Ez sem volt így korábban. Még a meglévő borítókat is nyögvenyelősen tölti be sokszor.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44024) blakey válasza ztsoft (#44021) üzenetére


blakey
titán

Ready Player One-t néztem hétvégén felirattal, legújabb CE nightly és gyakorlatilag nem volt akadás, semmi rángatozást, megtorpanást nem láttam. Deinterlacing és NR kikapcsolva. Most megint belenéztem és továbbra sincs. :F

(#44023) dgyuri0123
Nem tudom, többnyire mást használok, néha azért ránézek, de az említett filmet CE-n néztem és most is belenéztem, semmi akadást nem látok pedig pontosan emiatt nem tudtam használni az S912-t, mert borzasztóan zavart, LE-n nem is tudom nézni, mert kb. a sz@r kategória.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44025) ztsoft válasza SunMount3r (#44022) üzenetére


ztsoft
őstag

Melyik lapról beszélsz? A J3455-ITX-en pont 4db SATA 3-as port van a gyártó ([link]), doboz, leírás szerint is. Én is ezt használom, van egy MSATA bővítőm is hozzá ([link]), így a 4db HDD is adott.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44026) vargalex válasza SunMount3r (#44022) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az a Q1900-ITX. Azon valóban 2 SATA3 és 2 SATA2 port van. Ilyen lapot újonnan már nem kapsz, de nem hinném, hogy a SATA2 lenne a szűk keresztmetszet...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#44027) dgyuri0123 válasza blakey (#44024) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ez a "nightly" valami külön letölthető dolog? :B

Amúgy alaposan átnézem még a beállításaimat ha hazaértem. Nem tudom elhinni, hogy csak nálam ennyire sz@r.

"csak a zene van"

(#44028) ztsoft válasza dgyuri0123 (#44027) üzenetére


ztsoft
őstag

Igen, ez közvetlenül a Github-ról fordított verzió, [link]. Mindig, ha van valami változás akkor készül egy újabb verzió (naponta van ellenőrizve a változás).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44029) Csicsóka válasza Patice (#44003) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ha lenne kedved, megnézhetnéd, van e valami különbség az X96-on futó **MC és ez a hivatalos vas közt.
Nem igen készült még ilyen összehasonlítás, esox kollégának van csak itt rajtad kívül Vero 4K.

(#44030) Csicsóka válasza ztsoft (#44021) üzenetére


Csicsóka
őstag

A CE 8.95.1-et nem nézted ext4 verzióban, hogy ott is megvan ez a hiba?

(#44031) SunMount3r válasza vargalex (#44026) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja igen, mert a linkeden lévőt néztem, azt hittem az van most is... A SATA 2 miatt sem aggódtam, csak a pontosság kedvéért lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#44032) Csicsóka válasza SunMount3r (#44022) üzenetére


Csicsóka
őstag

Esetleg ebbe egy 4 portos PCI-E to SATA kártya. Vagy kevés a 4 giga DDR4? Mondom ezt úgy, hogy én is visszatértem Bpi M2U-ról a régi Celeron 1037u ITX szerveremre. :U

(#44033) dgyuri0123 válasza ztsoft (#44028) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Akkor ez egy újabb sd kártyát igénylő mutatvány lenne ? A jelenlegit nem írnám át ha nem muszáj, ki tudja, ez már be van járatva.. :)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44034) ztsoft válasza Csicsóka (#44030) üzenetére


ztsoft
őstag

Azt még nem, de a 8.95.2-est igen, ott is jelen van. Talán egy kicsit kevésbé zavaró, ritkábban van nagyobb akadás, ugrás, de nem jelent rá megoldást. Szerintem nem a tömörített rendszerben van a hiba, inkább a felirat megjelenítése, eltűnése körül lesz valami. A mostani nightly annyival jobb, hogy csak a felirat megjelenítés, eltűnés jelent problémát, közben nincs akadás, ugrás, ellentétben az 1-es, 2-es verzióval.

A 8.95.0-ásnál csak a MotionBars alatt látható a hiba, film közben nem észlelhető (talán ha nagyon arra koncentrálunk).

(#44033) dgyuri0123

Igen, nagyon ajánlott. Mivel ez egy teszt verzió, így bármikor jöhet egy olyan frissítés, ami térdre kényszeríti a rendszert. Én is egy külön kártyán használom, teszt jelleggel.
Jelenleg a napi használatra szánt verzióm az LE 8.2.2.3 Ext4, ez van a belső tárhelyen (még nincs olyan, ami le tudná váltani).

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44035) ztsoft válasza Csicsóka (#44032) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem vált be?

Igaz. én is azt vallom, hogy cél hardvert kell használni, így nem kell kompromisszumot kötni. Nézegettem én is a kész NAS-okat, de gyorsan le is tettem róla, túl sok volt a kötöttség.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44036) Csicsóka válasza ztsoft (#44034) üzenetére


Csicsóka
őstag

Akkor itt érdemes lesz megvárni ezen hiba javítását, és csak utána csinálni egy ext4-et belőle.

(#44037) blakey válasza dgyuri0123 (#44027) üzenetére


blakey
titán

Letölthető, frissíthető, visszatérhető a régi verzióra is. Kezdem azt hinni, hogy tényleg vannak eltérések a boxok között, persze a beállítások között is. Tényleg meredtem néztem és semmi akadozást nem tapasztaltam, csak a szokásos infos ablak megjelenésekor van egy röccenés, de ez már feature, nem tudják egyelőre kivenni.

Azt is tudni kell, hogy az LE fokozatosan dobja az összes Amlogicra vonatkozó javításokat, patch-eket, tehát simán benne van, hogy CE esetében valami kimaradt. Sok feliratos filmet nézek így nálam is szempont a röccenésmentes lejátszás, továbbra is csak a Jarvis tudja ezt, de ott tökéletes, ha nem kellenének a különböző kiegészítők meg DRM akkor Jarvist használnék, annál jobb nincs és folyamatosan azon agyalok, hogy miként tudnám megvalósítani a dolgot, mert Minixen az a tökéletes, M8S Pro+-on a legjobb az …SMC és sajnos BB2-n a CE.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44038) Csicsóka válasza ztsoft (#44035) üzenetére


Csicsóka
őstag

A Bpi-M2U nem igazán vált be, néha kiszámíthatatlan módon fagyott.
Nem lett volna nagyon gyenge, de lehet sok volt neki amit akartam tőle. Mindent ő csinált, routerem sincs (Digi net PPPoE), tűzfal, és a néhány szerver szolgáltatás mellett, ezt is neki kellett megoldania. Egy 2W-os USB wifi volt rákötve AP-ként. A cerkás itx nem parázik ezen feladatoktól, mindent megcsinál atom stabilan.

(#44039) ztsoft válasza Csicsóka (#44036) üzenetére


ztsoft
őstag

Igen. Ezért is tesztelgetem a nightly-t is, valamilyen szinten előre tudni lehet a következő hivatalos verzió betegségeit. :D

Az Ext4 egy ideig pihenő pályára került, sajnos olyan módon meghalt a kártyaolvasóm, hogy a gép nem is érzékeli ha rádugom. A régi MSI meg nem alkalmas erre (a kiírás hiba mentes), nem boot-ol róla a rendszer. :F

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44040) ztsoft válasza blakey (#44037) üzenetére


ztsoft
őstag

Kezdem azt hinni, hogy tényleg vannak eltérések a boxok között

A körítésben biztos, hogy van (RAM, ROM, stb. más gyártó terméke, esetleg gyengébb minőség), de még azt is megkockáztatom, hogy a gyári teszteken elhasalt SoC (működik, de nem 100%-os) is bekerül egyes gyártók box-aiba. Ahogy volt már rá példa pár telefonban, vagy a hazudós box-ok (kevesebb RAM).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44041) Csicsóka válasza ztsoft (#44039) üzenetére


Csicsóka
őstag

A 4. vagy 5. olvasómat koptatom, ezért jó ideje már pen-t használok inkább tesztelésre. Jobban bírják a "szívatást" Egy több éves 8 gigás Kingston még mindig él, pedig akkoriban vettem amikor a 8 giga még soknak számított.

(#44042) DoItYourself válasza Patice (#44003) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ez elméletileg ugyanaz a hw mint a Vero 4K, csak gigabites hálózati csatolóval, ami több kérdést is felvet, tekintve, hogy az előd S905X processzoros volt.

Your Vero 4K + (Tech Specs)
Quad Core 1.6Ghz 64-bit processor
2GB DDR3 RAM and 16GB eMMC storage [1]
Built in 802.11 ac/n/g/b WiFi with Bluetooth 4.0
IR and RF receiver
2x USB 2.0 ports
micro SD card slot
3.5mm analogue audio output
Optical (SPDIF) audio output
HDMI 2.0 with CEC (control your Vero 4K + with your TV remote)
Dynamic Refresh Rate adjustment (with 23.976/24p support)
Gigabit Ethernet
4K, H265, HDR10 ready
Dimensions: 9 x 9 x 2cm / 3.5 x 3.5 x 0.75 inches
Weight: 140 grams / 5 oz

forrás

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#44043) blakey válasza DoItYourself (#44042) üzenetére


blakey
titán

S905D(2), emlékeim szerint, ha ez lenne a kérdés lényege.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44044) ztsoft


ztsoft
őstag

Most néztem egy sorozat egy epizódját felirattal a mostani nightly-val. Több helyen láttam akadást, ugrást benne (akadás a felirat megjelenésekor van, ugrás az eltűnéskor, mintha pár képkocka kimaradna a jelenetből). Nem olyan vészes, mint az utolsó két hivatalos verzióval, de ha valaki nagyon háklis erre, akkor zavarni fogja.

(#44041) Csicsóka

Sajnos a pen nálam nem opció, az 512 MB, 1 GB kiesett, a régi 4 GB-osról nem boot-ol semmi (az okát mai napig nem tudom), az új 16 GB-os meg foglalt.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44045) DoItYourself válasza blakey (#44043) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Igen, a SoC típusa érdekel, de erről nem találtam infót sehol.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#44046) blakey válasza DoItYourself (#44045) üzenetére


blakey
titán

Sam a megjelenéskor írta, ha megtalálom akkor idézni fogom.

(#44044) ztsoft
Kezdesz felcsigázni és keresem a válaszokat a miértre :), nálam nincs akadás és ma megint CE-n fogom nézni, kifejezetten az akadásokat fogom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44047) ztsoft válasza blakey (#44046) üzenetére


ztsoft
őstag

Kezdesz felcsigázni és keresem a válaszokat a miértre

Nem is baj az, több szem, többet lát. :) Amit fentebb írtam, hogy gyengébb minőségű a box, az igaz lehet az enyémre is, amellett, hogy B kategóriás :U . Nem egy nagyon elterjedt márka (még külföldi fórumokon sem).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44048) Patice válasza DoItYourself (#44042) üzenetére


Patice
nagyúr

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Mivel tudom megnézni?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44049) blakey válasza DoItYourself (#44045) üzenetére


blakey
titán

S905D lesz, szinte biztos, egyébként van egy ilyen infó csak elfelejtettem betenni:
"As soon as Leia is final, I will focus on mainline S905D/X only" - Adam ezt írta, hogy ez tényleg így lesz-e vagy sem azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44050) tcsaba007 válasza Ejelhar (#43957) üzenetére


tcsaba007
tag

Szia! Már csak az 1.1-et találtam fent. Azt le sikerült szednem. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.