Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Gyufaaa válasza HwAdokVeszek (#2949) üzenetére


Gyufaaa
veterán

2 hete szántam rá magam én is.

(#2948) Tomi_Sci: Szerintem is jó ötlet lenne. Egy PH-s facebook bicajos csop.

[ Szerkesztve ]

(#2952) fi:zi'k válasza HwAdokVeszek (#2949) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem sincs már. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2953) M_o_g_y_i válasza fi:zi'k (#2943) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Gyönyörű bringa! :Y :R
..............................
Látom többen is a "NO FB" csapatot erősítik, dícséretes! :K :C

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2954) HwAdokVeszek válasza M_o_g_y_i (#2953) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Én mindig is utáltam :)
Pár hétig voltam tag, de inkább töröltem magam.
Szerencsére nem "szopódtam" be :DD :))

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2955) Vasinger! válasza fi:zi'k (#2943) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A karcsú női test megvan, de mást nem nagyon vettem észre. Mást is kéne nézni a képen? :D

Facebookos dologra:

Akinek nincs face regeljen egy kamut a PH! nevével, kamu e-mail-el és kész. Így a nyilvánosság se tudja meg, hogy fent van rajta és az FB csoport is mehetne. :K

Majd mehetne első hsz-be az FB csoport linkje.

[ Szerkesztve ]

(#2956) M_o_g_y_i válasza HwAdokVeszek (#2954) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ez kib...tt jó! :R

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2957) zoo8800 válasza Vasinger! (#2955) üzenetére


zoo8800
veterán

Van már fb csoport?

rip and tear, until it is done

(#2958) Vasinger! válasza zoo8800 (#2957) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, de kéne.

(#2959) Cathfaern válasza D.Orion (#2928) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, valami (vagy ér, vagy ideg) elnyomódik. Annó trekkingen én is mindig szívtam ezzel, hiába próbáltam más kesztyűt, más markolatot, nem múlt el (max később jött elő, vagy nem annyira erősen). És csatlakozom Zebu-hoz: koskormánnyal még egyszer sem tapasztaltam ilyet.

(#2960) Doki-HUN1978 válasza Cathfaern (#2959) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kos kormány a montira és meg van oldva... :))

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#2961) Muton


Muton
addikt

A Megyeri híd már meg van nyitva? A Nánási úton lehet menni, vagy le van zárva?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2962) Cathfaern válasza Doki-HUN1978 (#2960) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért megnéznék egy fullyt koskormánnyal :D

(#2963) ludsimon válasza Muton (#2961) üzenetére


ludsimon
veterán

Ma intervalloztam éppen egy ilyen Káposztásmegyer - Megyeri híd - Királyok útja - UVH karikát és csak annyit véltem felfedezni, hogy a Királyok útját még mindig nem takarították, le tiszta sár. :Y Szóval csak sárvédővel arrafelé!

Azért mondjuk ez igen rossz azoknak az üzleteknek amik ott vannak. Egy embert nem láttam a Királyok útján, igaz fél6-kor ki az az őrült rajtam kívül aki fent van szombaton. :D

undefined

(#2964) Packersbay válasza Muton (#2961) üzenetére


Packersbay
tag

Már nyitva van,sőt már a népsziget is. A Nánási utat nem tudom de sztem már azt is megnyitották.

Más:aki használ Bagatoe-t az meg van elégedve vele,nem csúszkál a pedálon akkor a lába??

[ Szerkesztve ]

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#2965) Jarod1


Jarod1
addikt

valami jó androidos progit tud valaki a bicótúrákhoz?

(#2966) Gyufaaa válasza Jarod1 (#2965) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Endomondo :U

(#2967) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek mennyit érhet egy ilyen Schwinn Csepel Cruiser?

Jobban járnák akkor ha felújítanám? Az első fél nem nagyon fog, a kontra viszont jó. A lánc rozsdás, szerintem kell cserélni. Markolatot és gumit kéne rajta cserélni egyedül, ami azért megoldható 5-6k-ból is akár.

Ki mit mond? Hogy lehetne a legtöbb pénzt kihozni belőle?

(#2968) raczger


raczger
őstag

Megvolt a verseny, sajnos nem értem be, mert az utolsó mászásnál bejött egy kis zivatar, 20 fokról lement 0 fok köré, szakadt az eső, engem 5 alkalommal is elvert a jég, szarrááztam, szétfagytam, szóval minden... Az összes szintet megmásztam, de az utolsó hegyről nem mertem már lejönni, jó eséllyel kórház lett volna a vége, szóval inkább buszba ültem.

Csapattársaim is visszaértek már, ők mondták, hogy le is zárták a versenyt, nagyon sok kihűlés volt, több száz versenyzőt kellett visszafuvarozni. Kemény volt, de egyben vagyunk.

Egyébként az időjárás előrejelzés nem is mondott zivatart, szóval én max egy kisebbre voltam felkészülve, ami nem lett volna gáz, de órákon keresztül esett.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2969) Jarod1 válasza raczger (#2968) üzenetére


Jarod1
addikt

az durva 20 fokos hőmérséklet csökkenés...

(#2970) Tomi_Sci válasza Tomi_Sci (#2727) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Senki nem szokta az országútiját pumpálni? :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2971) Vasinger! válasza Tomi_Sci (#2970) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Műhelypumpa kéne vagy ilyen hordozható túrázáshoz?

(#2972) Muton válasza ludsimon (#2963) üzenetére


Muton
addikt

Köszönöm! Packersbay-nek is!
Az a baj, hogy Dunakeszire kell mennem és annyira ciki a qrvák előtt menni oda-vissza, mert biztos, h azt hiszik, h nézelődés miatt megyek arra :DDD
Szóval jó lesz már más útvonalon járni!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2973) Tomi_Sci válasza Vasinger! (#2971) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Csak minipumpa érdekel, ezért is írtam a patronost, hátha tud valaki valami okosságot.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2974) Samus


Samus
addikt

Üdvözletem, kerékpárt szeretnék venni, segítséget kérnék hozzá. A keret maximum 50k. A probléma: dirt váz tetszik, de mtb-t szeretnék...vagyis jó lenne, ha nem kellene az égbe emelni a lábam, ha fel akarok szállni. Én ilyen öszvért nem nagyon találtam 26” méretben. A Neuzer Bobby 24”, és a Montana Junior lenne ilyen. Nagy különbség van a 24 és 26 collos gépek között? Ami még feltétel, a dupla falu felni, és lehetőleg markolat váltó. Bár ahogy néztem, itt a Shimano RS váltói népszerűek, szóval ez ebben a kategóriában jó is.
Előny az első teleszkóp. Sunrace M3000 is akár. Az összteleszkópos gépek annyira nem mozgatják meg a fantáziám. A csepel ranger fullyt sem dicsérik agyon...A Dhs 2645 viszont tetszik. Konkrét mtb kategóriában ennyiért a Neuzer Nelson 30at dicsérik. Állítólag egy igásló. Tekerni kell éld kész. Csak a váz magas... És Pécs vagy Kaposváron kellene, hogy kapható legyen. Vásárlás előtt kipróbálnám. Aszfalton és enyhe terepen kívánom használni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2975) Vasinger! válasza Samus (#2974) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Használt vagy új jöhet számításba?

Ha csak új, akkor eléggé gyér bicót lehet ennyiért találni, talán teló is felesleges, viszont használtan már találni 1-2 jót.

Na most tisztázzuk, hogy a kerékméret != vázméret.

26"-os kerékmérettel rendelkező bringát fogsz venni valszeg, mert az a legelterjedtebb. 26" alatt inkább gyerekeknek van, a felett meg elég drágán mérik őket. A vázmérethez meg a testmagasságod kéne.

A váz geometriáját inkább a felhasználás területe adja meg, mintsem az, hogy fel tudok e rá szállni, vagy sem.

Én elsőre MTB-t ajánlanék, az jó vegyesen terepre és aszfaltra is, első telót viszont használtan se fogsz találni jót, mivel kis túlzással annyinál kezdődnek a normálisabb első telók, mint amennyiért bringát nézel

[ Szerkesztve ]

(#2976) Samus válasza Vasinger! (#2975) üzenetére


Samus
addikt

A magasságom 175cm.

Mindenképp újat szeretnék. Hóbort, tudod. Igazság szerint nem létszükség a teló, az később is pótolható.
Leginkább az érdekelne, hogy a kinézett szegényes kínálatból mi az, amit felejtsek el, illetve ezeken kívül van-e még lehetséges alternatíva?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2977) ludsimon válasza Muton (#2972) üzenetére


ludsimon
veterán

miért ciki? :DDD

undefined

(#2978) Vasinger! válasza Samus (#2976) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

50k-ért újonnan gyakorlatilag szemetet lehet kapni. Nagyon gyenge hajtás, teleszkóp nélkül, ha van benne teló az is csak dísznek, talán alu vázat már kapsz ennyiből. Nem is nagyon tudok mondani semmi márkás bicót ennyiért, majd talán a többiek. Ilyen árban a tesco bike-ok szoktak menni kb.

(#2979) -HajTömeg- válasza Samus (#2974) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Amellett,amit Vasinger! írt, én a helyedben azt is meggondolnám, hogy mounti legyen-e.
Az árról annyit,hogy sajnos 50 körül nem lehet értelmes biciklit kapni, szerintem is érdemes lenne a belépő szintű 100 ezres bringákból nézni egy használtat.
Mostanában ugyan nem nézegettem apróhirdetéseket, de pár éve ki lehetett fogni szép állapotúakat .
Sokan vannak,akik rákattannak a bringázásra,majd elszáll a lelkesedés és féláron eladják az egy nyarat se használt cangáikat.
Ha pedig szinte csak aszfalton akarod használni, azt tudnod kell,hogy a mountik vastag kereke csak akadályoz majd, lassabb leszel vele.
Trekking nem tetszik? Az minimál terepre tökéletes. Valami hasonló

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2980) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv!

Van egy kis problémám, mégpedig, hogy shimano rsx váltószettem van, viszont a hajtás az miche, és így nem pontos a váltás, a legnagyobb (52-es) tányérra nehezen vált fel, beállítás után is. Viszont az első váltó 3 sebességes, és tripla hajtóműből rsx-et nem találok...Szerintetek egy shimano 105-ös hajtással jó lenne? Vagy ehhez csak rsx hajtás lesz jó? :R

(#2981) fpeter07


fpeter07
veterán

Caprine greenwayt meg mindig tudom ajanlani a belepokategoriaban. Csak az a baj hogy az evek folytan elegge megdragult. Szerintem 70k alatt nem igen lehet mar kapni.

(#2982) Zebu


Zebu
addikt

Facebook nekem is ok.

(#2983) Vasinger! válasza Zebu (#2982) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor valaki aki itt a topikban aktív tag csináljon és csoportot és linkelje be :K

(#2984) 313313 válasza lsebestyen (#2980) üzenetére


313313
addikt

Hány sebességes a hátsó váltód? Illetve hány sebességessel használható a Miche hajtókarod?
Lehet túl vastag/vékony a lánctányér a Michén, a hátsó sorhoz képest, amiatt nem tudod használni.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#2985) lsebestyen válasza Vasinger! (#2983) üzenetére


lsebestyen
addikt

(#2986) lsebestyen válasza 313313 (#2984) üzenetére


lsebestyen
addikt

3*7, de igazából tök fölösleges elől a három lánctányér...Csak nem tudom mekkora gáz, ha felrakok helyett olyat ami kettőből állna, mennyire lenne rossz váltani, leesne e a lánc stb.

(#2987) fi:zi'k válasza lsebestyen (#2985) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem jó a link. Egyébként meg jó FB-ozást nektek. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2988) lsebestyen válasza fi:zi'k (#2987) üzenetére


lsebestyen
addikt

Akkor megint:

FACEBOOK CSOPORT

remélem így már jó, ha így sem akkor feladom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2989) 313313 válasza lsebestyen (#2986) üzenetére


313313
addikt

Akkor ahhoz régebbi hajtókarokat tudsz csak felrakni, hogy 2 vagy 3 tányér nem befolyásol semmit.
Itt a probléma az, hogy 9/10 sebességesek az újak, azok vékonyabbak, mint a régi 6-7/8 tányérok és ott lesz problémád....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#2990) Gyufaaa válasza lsebestyen (#2988) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Bejelentkeztem én is :)

(#2991) SOAD19


SOAD19
addikt

No, letudtam az spd pedál okozta borulásomat! :DDD A térdemen, meg a könyököm alatt lejött egy kis hámréteg, de ennyi bőven belefér, hogy egy ilyen élménnyel gazdagodhattam. :DDD Egy zebrához érkezve történt az eset, mikor későn kapcsoltam, hogy spd pedállal vagyok... Szemben, a zebra túloldalán volt pár kerékpáros, akik végignézték a mutatványom. Majd mikor zöld lett a lámpa, és jöttek szemben, akkor az egyik nőci kérdezte, hogy ezt, hogy sikerült előadnom, mert nem tudták megfejteni. Inkább nem mentem bele, meg úgyis mozgásban voltunk. :)

Mindjárt felnézek a fb-ra, valahogy ki lehet találni, hogy ki, melyik nickhez tartozik? :F

(#2992) fpeter07 válasza SOAD19 (#2991) üzenetére


fpeter07
veterán

Ne aggódj, az első után a többi már könnyedén fog jönni.

(#2993) Gyufaaa válasza SOAD19 (#2991) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az korrekt. Úgy az igazi, ha van közönség :) Fb-on be kell írni a ph nicket :U

(#2994) Muton válasza ludsimon (#2977) üzenetére


Muton
addikt

mert az :P

amúgy valami olyan finom illatú kávét főznek ott valahol a betongyárnál, hogy olyan finomat még nem éreztem máshol. egyszer nagyban szaglászok, erre kiszól egy autós, hogy "friss pun©i szag, mi?" :DDD
nem akartam elkeseríteni, hogy vele ellentétben látom az aids vagy tripper felhőt körülöttük...

ON:
amúgy a decathlon az full olyan mint egy állatkert! két verseny folyik szimultán, az egyik a kis köcsögök között, hogy kit tudja jobban produkálnia magát, ki hiszi jobban azt, hogy az áruház egy játszótér, a másik meg a proli szülők között, hogy ki szól később az idióta gyerekére :(((
ha én az ott folyó műsornak csak a töredékét csináltam volna gyerekkoromban, már rég kihajított volna egy eladó (nagyon helyesen)

ezenkívül a btwin nadrágokon eddig két normális méretű zseb volt, most már csak egy, az is kicsi, ennyire drága lett Kínában a munkaerő? kesztyűből ha fizetnének sem kellene semmi, szar a kínálat, még galléros póló sincs lélegző anyagból, csak pamutból, tavaly még volt...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2995) KSparrow


KSparrow
senior tag

Hali! Egy gyors kérdésem lenne: egy 28 5/8-as gumi helyett fel tudok tenni egy 28 1/2-est? Köpeny és belső együtt lesz cserélve. Azért kérdezem, mert ha más a felni is, ami miatt nem lenne jó, akkor nem vágok bele :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#2996) Vasinger! válasza Vasinger! (#2967) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

(#2997) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Korábban linkeltem már milyen bicajom van. Kellene a gépnek egy teljes generál, mert nagyon rég nem volt vele foglalkozva(igaz nem is nagyon használom) Bike berguson-nál 15k lenne a "Nagyon nagy generál". Tud valaki esetleg jobb szervizet?(Dunakanyar, III kerület környékén)
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2998) Vasinger! válasza Bagira01 (#2997) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Crazybikers Olcsó és megbízható. A cím viszont megváltozott, kb. 100 méterrel odébb költöztek nem rég.

(#2999) 313313 válasza Bagira01 (#2997) üzenetére


313313
addikt

Mit jelent az a "nagyon-nagy generál"?
Mert simán előfordulhat, hogy az alkatrészt nem úszod meg annyiból...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#3000) Bagira01 válasza 313313 (#2999) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez van kiírva.

(#2998) Vasinger: Az árak amik kint vannak aktuálisak? Mit takar náluk a generál? Nekem kéne váltó beállítás, tisztítás, centrírozás, fék beállítás(olajcsere), teleszkóp olajcsere, csapágyak tisztítása.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.