Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130001) Ákkk válasza Massmurderer (#129973) üzenetére


Ákkk
addikt

Ez is pedál :)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#130002) beleriand72


beleriand72
tag

Ha még nem lett volna:
2019-től ADIDAS Five Ten a pontos megnevezés

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#130003) Napfénysüti válasza IMIIKE1998 (#130000) üzenetére

Hepehupás alatt mit értesz? Aszfalt, földút, terep?

Més que un club!

(#130004) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#130000) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Közben megnéztem zseblámpával és az első villánál a fék miatt van vagy 3mm hely max. Ez azért elég idétlen egy konstrukció... Túraouti geó és nem fér bele egy 28c gumi sem. Hátul persze simán elférne egy 30c is, annyi hely van. Nem is értem. Cube Peloton 2015. Így semmilyen mód nincs rá, hogy szélesebb gumit beleférjen?

Napfénysüti: Aszfalt, de néha kátyús, repedésekkel teli, szóval nem műút. :(

[ Szerkesztve ]

(#130005) Hasaggymeg válasza Massmurderer (#129997) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A dugókulcsok helyett jobb egy láncbontó.

(#129998) 6030D...gondoltam,hogy nem egy csúcsmodell,de hát csak az a teló 80-100 ezer.Sokkal többet nem,de annyit szerintem simán megér...bár nem csodálkoznék ha már csak pár darab volna néhány megmaradt méretben.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130006) rétisün válasza IMIIKE1998 (#130004) üzenetére


rétisün
veterán

mindenhol ilyenek az utak.....cyclocrossal kell menni, vagy tárcsás outival, abban elrér a 30-as külső. az attain sl disc pl. outi, de simán belefér a 30-as külső

ha a féknél nem fér el, keress olyan féket, ahol elfér, sram rivalnál 28-as elfér az tuti, használtam ilyen párosítást jó régen, illetve talán említik is a honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#130007) IMIIKE1998 válasza rétisün (#130006) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi a tippet. :)
Ez igaz, de túlságosan drágák a CX-ek és Gravel-ök. Még ha le is cserélném az első féket, akkor is max. egy 28-as külső férne bele, ami necces lenne. Mindegy, akkor marad a monti, veszek rá egy hosszabb stucnit és felfújom rendesen a gumikat.

Amúgy a mostani erős szélben borzasztó érzés bringázni. Még a sportosított mtb-vel is csigalassú a menet, hiába tekerem, annyira belekap a szél.

[ Szerkesztve ]

(#130008) flash-


flash-
veterán

Milyen Tiagrás országútit vegyek?
fontos lenne hogy haladós legyen, de azért túl kényelmetlen se legyen..
nem tudom hogy mekkora a diffi a komfort és a nem komfort országútik között..
(meg milyen átmenetek vannak?)
ezek közül geo-ra melyiket? melyik az amit meg biztos ne?

Canyon Endurace AL 6.0, CTM Blade 2.0 (2017),GHOST Nivolet 2.8 AL ,SCOTT Speedster 20,CUBE Attain Race,Lapierre Audacio 300,

külföldi teszt oldalakon általában canyont legjobbak között szokták kihozni, a többi annyira nem szoktam látni tesztelni

bár annyiért németből van cube is meg giant

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#130009) rétisün válasza flash- (#130008) üzenetére


rétisün
veterán

Canyon. ár-értékben talán a legjobb. de a Cube-ok is jó kis bringák, volt is, van is, szeretem. (igaz, a Canyont meg imádom, de az már más kategória. mármint a bringa)
ezek közül (mármint Cube-Canyon, többit nem ismerem) a Cube-nak talán kénylemesebb a geoja, magasabb a fejcsöve, ha jól rémlik a geotáblázat

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#130010) G@ben


G@ben
addikt

Giant Talon 1-ről mik a vélemények? Főképp aszfaltos túrázós felhasználás lenne, minimális, és könnyű tereppel, de aszfalton azért előfordul nagy tempó (60-70) erős fékezéssel, illetve járdaszegélyre ugrás is a hátsó kerék emelése nélkül, de nagy nyomásra fújt gumival. Van olyan alkatrésze, ami erre gyenge?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130011) jjeahh válasza G@ben (#130010) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem minimum ennyit ki kell bírjon, sőt, komolyabb terepezést is nagyobb ugratások nélkül.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130012) G@ben válasza jjeahh (#130011) üzenetére


G@ben
addikt

Ugratás max annyi, hogy nagyobb járdaszegélyről le. :)
A teleszkóp nem lötyögős? Azért hiába aszfalt, olyan fékezések előfordulnak, hogy emeli a hátulját. Illetve nem tudom, mennyit számít, de mintha a felni nem lenne szegecselt, meg olyanba sem szeretnék belefutni, mint a mostani bicajnál, hogy egy 70-ről való fékezés elgörbítette a hátsó agyat, bár az egy 110k-s mtb, valószínű jóval gyengébb alkatrészekkel.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130013) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Tárcsafék.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130014) ZolkoW válasza G@ben (#130012) üzenetére


ZolkoW
őstag

Most már komolyan mondjátok el, mit jelent az elgörbült agy!!!

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#130015) Napfénysüti válasza IMIIKE1998 (#130004) üzenetére

Hazai utakon 25-ös gumival megyek pedig nem 60 kg vagyok de még sose volt gondom.

Més que un club!

(#130016) G@ben válasza ZolkoW (#130014) üzenetére


G@ben
addikt

70-ről erőset fékeztem, csúnya csikorgást hallottam hátulról, majd elkezdett ütemesen rázni a bicaj hátulja. Megálltam, megnéztem, és volt egy nyolcas a kerékben, de nem a felni miatt, hanem a hátsó agy közepén volt egy kanyar. Tehát mintha fogtam volna az agy két végét, és nagy erővel görbítettem volna, így középen elhajlott. Na ilyet nem szeretnék többször!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130017) 6030D válasza G@ben (#130016) üzenetére


6030D
Ármester

Ha az agy U alakban meghajlik, tehát a két kónusz közeledik egymáshoz (és nem vízszintesen csúszópapucsos a váz), akkor a váznak is deformálódni kell, ráadásul a tám- és láncvillák hossz tengelye mentén, amit kétlek, hogy ha megtörténik, nem jár váztöréssel. :F Azt meg gondolom észrevetted volna.
Előtte biztos volt valahol más baj is. Nekem például amikor a régi bringán egy gyengébb mászásnál eltörött a mentes tengely, akkor szétszedésnél vettem észre, hogy a váz is eltört a hátsó papucsnál. De azt nem tudom, hogy mi volt az ok és okozat (ha tippelnem kell, akkor a váz tört előbb, csak nem vettem észre).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130018) Hasaggymeg válasza G@ben (#130016) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Erről valami fotó?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130019) G@ben válasza 6030D (#130017) üzenetére


G@ben
addikt

Ne úgy képzeld el, hogy 90 fokban behajlott, csak kicsit, amit gondolom még tolerált a váz rugalmassága, nem tört el. Lehetett vele menni, még így is jobb állapotban volt, mint a a tömegek által használt acélvázas montik többsége, azaz csak kis nyolcas volt benne, de engem zavart. Ezért építtettem új kereket erős felnivel, DT küllőkkel, LX aggyal. Ez bírja. :)

Hasaggymeg: nem emlékszem, hogy csináltam volna róla képet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130020) ZolkoW válasza G@ben (#130016) üzenetére


ZolkoW
őstag

Dulva.
Nekem ez úgy hangzik, mintha valami extra gyenge anyagból készült agy lett volna, még nem is hallottam ilyenről azon kívül, hogy korábban itt olvastam, de lehet hogy akkor is te fogalmaztál így :)
A Shimano is inkább túlépíti a dolgait, szóval valszeg a legolcsóbb agyuk sem produkál ilyet, hacsak nem egy kamion hajt át rajta.
Juteszembe, milyen agy volt, azt tudod?
Nem mozdulhatott el a tengely egyik vége, ha esetleg csúszópapucsos volt?

Csak részben kapcsolódik, de közben letettem a ZTTO/Koozer/stb aliexpresses agyak kipróbálásáról, mert rákerestem a véleményekre, és vegyesek ugyan, de amik az agyak elhalálozásáról írnak, ott nem tetsző fényképeket láttam. (szétszedékor kieső kalapácsok, lógó kazettatest, kitágult csapágyfészek...) Szeretem a kihívásokat, de tolni nem szeretem a biciklit :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#130021) G@ben válasza ZolkoW (#130020) üzenetére


G@ben
addikt

Én is meglepődtem, elhiheted! Elvileg Shimano RM30 volt az agy. Simán lehetett akár gyártási hiba, egy zárvány, akármi, és ez találkozott a durvára beállított fékkel, a nagy tempóval, meg azzal, hogy meg KELLETT állnom, mert jött a kereszteződés. :)

Szóval akkor az eredeti kérdés: a linkelt Giant alkatrészei megfelelnek az ilyen kihívásoknak? Illetve ez az ár jó érte? Az idei modell 300k árát sokallom, és úgy néztem, hogy csak a fékben, és a színben van eltérés.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130022) ZolkoW válasza G@ben (#130010) üzenetére


ZolkoW
őstag

A Giant márkájú agyak gondolom valami OEM márka termékei, de javítsatok ki, ha tévedek (Joytech, Quando..). Ez nekem picit kevésbé hangzik jól, mint a Shimano, és a fékek is inkább belépő kategória a hidrósak között, de árazásban nem vagyok jó, nekem ez egy biciklinek tűnik :DDD

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#130023) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#130020) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én is fel vagyok dúLva amióta erről az agygörbülésről hallottam,de úgy tűnik vannak még csodák. :Y Azt,hogy egy ilyen hogyan történhet,mikor az agy elvileg küllők hadával van rögzítve a felnihez,nem tudom,de látszólag van olyan sz@r ami képes elvetemedni.Tudtommal ezeket az egyakat egy darabból esztergálják,így meglehet,hogy a kici kínai túltolta a kést és az agytest közepe már olyan lett mint a papír,így mikor egy combosabb mugli odalépett teszkósbringájának,a sor megrogyasztotta azt. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130024) jjeahh válasza G@ben (#130012) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hm, nem tom mit mondjak, a Giant agy mivel sajátmárkás, gondolom senki nem próbálta a topikban, de nem hiszem, hogy olyan gyenge lenne, mint a régi agyad, az valami nagyon alap cucc volt. Nekem eddig belépő Acera agyaim voltam, bírták a telet, sarat, terepezést, sőt lépcsőzést is gond nélkül, egyedül az egyik műanyag porvédő törött el, de az fillérekért kapható.

Más: Úgy tűnik ez nem az én hetem, nem az én hónapom, de lehet az egész év nem kedvez nekem :DDD . Most, hogy úton van a hátsó kerék és a héten gurulhatnék már, gondoltam a hátsó féket is újra légtelenítem, hogy legyen tökéletes, erre elnyalódott a menet itt és nem a csavaron, hanem a fékben, szal most, hogy kvára meg vagyok szorulva anyagilag, kereshetek új féket is :U . El sem hiszem, hogy egy Deore fék ennyire gyenge anyagból van, nagyon érzéssel kell meghúzni azt a csavart, mert brutál könnyen elnyalódik a menet és elfolyik az összes olaj :W

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130025) 6030D


6030D
Ármester

Egy kis összehasonlítás a "Milyen bringát vegyek, ha gyorsabban akarok haladni?" témakörre. Nagyjából ugyanaz a kör (tegnap többet kellett menni), ugyanaz az útirány, szél is hasonló volt illetve a közérzet is.
26" vs 29"
A vas kb 4-4,5 kg-mal nehezebb, RaceKingen megy, ami 3 bar köré van fújva, keskenyebb a kormánya. A műanyag 2,2-2,5 bar körüli Ikonokon ment, széles kormánnyal. (Nyomások nem tutik, 2 hete nem néztem rá egyikre se, csak kézzel.)
Az átlag pulzus mindkét esetben 140 lett, a max sebesség 1, míg az átlag 0,5 km/h-val jobb a 26" esetében.
Nem mondom, hogy nem lepődtem meg, minimálisan azért jobbra mondtam volna be én is a 29-et, de úgy látszik, a placebo nagy úr. Aszfaltra túrázni vegyen mindenki olcsó 26"-t. :D

Tudom, országútival más számok lennének. :R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130026) ZolkoW válasza jjeahh (#130024) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha már úgysincs vesztenivalód, én beletekernék egy nagyobb menetfúrót, hadd szokja a dolgot, legalábbis ha mondjuk 5-ös a csavar, egy 6-os menet még beleférhet :-/

6030D: ugye, vagy mindenki kezdje el fűrészelni a kormányát! :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#130027) jjeahh válasza ZolkoW (#130026) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kár, hogy a csavar nem egyszerű átlagos csavar és gumigyűrű is van rajta, ami egy nagyobbra nem megy fel. Meg menetfúróm sincs, szal, ennek lőttek.

Kérdés: ha majd más féket rendelek, ami elvileg ugyanazzal a tárcsával, ugyanazzal a fékcsővel és betéttel kompatibilis mint a régi, érzetre vajon lesz különbség? Gondolom nem...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130028) Hasaggymeg válasza jjeahh (#130027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen kulccsal fogtál rá?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130029) jjeahh válasza Hasaggymeg (#130028) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hát olyan fém és kb arasznyi hosszú, 7-es :DDD . De már úgyis tökmindegy, csak most nem futja már semmire, nincs erre is pénz és egyre jobb az idő felénk is, lehetne tekerni, de a bringa még mindíg darabokban :(

bringasisti: Utólag már lehetek okos... :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130030) bringasisti válasza jjeahh (#130024) üzenetére


bringasisti
őstag

Ott azért van O gyűrű hogy a csavart ne kelljen" meghúzni "

BENEFON DELTA--------N8

(#130031) bringasisti válasza jjeahh (#130029) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha van ismerős aki tud esztergálni mondom a megoldást

BENEFON DELTA--------N8

(#130032) parandroid válasza Hasaggymeg (#130023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amióta cca 18 éves koromban kiállva tekerésnél tőből letört a pedálom a pedálaggyal együtt, én az agyakról is bármit el tudok képzelni. Mondjuk ez a Csepel kerékpárok minőségellenőrzésének, és gyártástechnológiájának is betudható, de nem vagyok benne biztos, hogy némelyik kínai üzem akár azt a szintet tudja hozni…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#130033) jjeahh válasza bringasisti (#130031) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nincs... :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130034) FireKeeper válasza IMIIKE1998 (#130007) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

esetleg 650B kerék nem jöhet szóba?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#130035) k.zozo.


k.zozo.
tag

Sziasztok,

Bicikli vásárlás előtt állok, utóbbi 20 évben nem ültem bringán. A cél hétvégenként gyerekkel margitsziget, városliget, római part, stb.
EZt néztem ki: [link]
Kérdésem, hogy ezért az árért tudtok-e ajánlani valami jobb trekkinget használtan.
Kissé félek a használttól, mivel nem vagyok képben, nehogy vegyek egy olyat, amin minden szét van kopva és fél éven belül lehet rá szórni a pénzt.
Köszönöm

(#130036) 6030D válasza jjeahh (#130033) üzenetére


6030D
Ármester

Milyen féked van?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130037) StLui válasza k.zozo. (#130035) üzenetére


StLui
veterán

Ez ugyan új de ennyi pénzért valószínűleg ez is olyan, hogy fél év múlva szét lesz esve rajta minden, pedig én deka párti vagyok sokszor, de ez a legalja, legolcsóbb biciklinek kinéző tárgy. Hogy találja meg mindenki pont ezt, csak nekem tűnik iszonyat csúnyának? Bocs, hogy ennyire leszólom, de tényleg ugyanennyiért valami használtat de sokkal jobbat inkább.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#130038) G@ben válasza ZolkoW (#130022) üzenetére


G@ben
addikt

Én sem tudom ezeket, de ugyanez van jóval drágább bringán is, talán nem olyan nagyon rossz.

jjeahh: akkor talán nem kell aggódnom, ha a topiklakók sem találkoztak még ilyen jelenséggel! :D

Még a villa kérdés, sajnos aról sem találtam túl sok infót. Itt azt írta valaki, hogy ennél rosszabbat ne, azaz valószínű nem egy Recon, de elvileg elfogadható lehet. Ne akarjon nagyon hajolni, meg ne essen szét 1-2 év alatt aszfaltos használattól!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#130039) haarmaan


haarmaan
tag

Sziasztok, kéne egy kis segítség.

Két bringa közt gondolkodok.

Specialized Stumpjumper Comp Alloy 27.5 – 12-Speed 2019
[link]

Canyon Spectral CF 7.0 2019
[link]

Én a Stumpjumper felé hajlok, mivel nagyobb külsővel is kompatibilis. Ha jól néztem még a 3”-os gumival is elmegy. A Spectralra max 2.6-os gumik tehetök fel. Valamint a Stumpjumper geometriája, a távtartó a rugóstag aljában aszimmetrikus kialakítású, így a megfordításával 6 mm-rel lejjebb ültethető a középcsapágyház és kb fél fokkal csökkenthető a fejcsőszög. Valamint a középcsapágyház menetes míg a Spectralban press fitt.
A spectral viszont jobban felszerelt bringának tűnik és a váz első háromszöge carbon mig a Stumpjumper ALU. Súlyban szinte majdnem megegyezik a két bringa 13.9-14kg. Bár az egy kicsit érdekes hogy a 2 ével ezelöti spectralok 12-13 kg sulyuak voltak most meg 13-14.5 kg.

Van valakinek esetleg tapasztalata bármelyik géppel vagy gépcsaládal Stumpjumper vs Spectral. Bármilyen segítség, tapasztalat , vélemény jól jönne. Előre is kösz a segítséget.
Üdv Gabi

(#130040) IMIIKE1998 válasza Napfénysüti (#130015) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

De engem a minimum nyomáson is ha nem állok ki, vagy kihajít a nyeregből vagy a kormányt veri ki a kezemből a gagyi út. Én bringautakon nyomom főleg, de nem túl kényelmes/biztonságos. Fehérváron nem tudom, milyen a helyzet, de itt Debrecen környékén még a mellékutak is nagyon forgalmasak, a vezetéskultúra miatt meg oda nem sok kedvem van kimenni.

[ Szerkesztve ]

(#130041) bringasisti válasza jjeahh (#130033) üzenetére


bringasisti
őstag

Ne dobd ki mert ha szembe jön később egy ismerős lehet javítani

BENEFON DELTA--------N8

(#130042) Hasaggymeg válasza jjeahh (#130029) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csak azért kérdeztem mert mivel nekem nem volt,állítós kulccsal fogtam meg,annak meg akkora az erőkarja,hogy ha nem vigyázol valóban megszakíthatod a menetet.

(#130039) haarmaan...nem vagyok egy össztelós guru,de innen a Canyon nem csak olcsóbbnak,de jobbnak is tűnik. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#130043) bringasisti válasza Hasaggymeg (#130042) üzenetére


bringasisti
őstag

Ezt olyan csavarhúzó segítségével kell meghúzni aminek dugó kulcs van a végén.

BENEFON DELTA--------N8

(#130044) jjeahh válasza 6030D (#130036) üzenetére


jjeahh
nagyúr

BR-M446. Ha lesz annyi fölös pénzem valszeg egy BR-MT500-at berendelek, ahogy elnézem kompatibilis a régi fékcsövemmel meg mindennel.

G@ben: Nem tom milyen az a teló, egy haveromnak van, de még nem próbáltam. Ő azt mondja nem vasal eléggé, de az a gyanúm nem lőtték jól be neki, valszeg túl van fújva.

Hasaggymeg: Legalább ezután tudom, hogy (ezt sem) szabad túlságosan meghúzni, csak óvatosan.

bringasisti: Ezeket sajnos olyan csavarhúzóval nem lehet, mert az szemből megy rá és amikor rajta van a fecskendő csak oldalból tudod meghúzni, szemből nem férsz hozzá.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130045) bringasisti válasza jjeahh (#130044) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért én vennék egyet.

BENEFON DELTA--------N8

(#130046) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

Így kell gyorsan leszállni a bicikliről!!! :Y [link]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#130047) 6030D válasza jjeahh (#130044) üzenetére


6030D
Ármester

Nem lehet, hogy csak a csavaron ment el a menet? Lehet kapni külön ezt a bleed niple-nek nevezett csavart, nem hiszem, hogy azért, hogyha valaki elveszti, legyen. Szerintem ha túlhúztad, akkor a csavaron nyalta el a menetet, nem a féktestben. Jó esetben. :)
Pdf
csavar

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#130048) Ákkk válasza G@ben (#130038) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem ezt nézd meg [link]hervis

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#130049) jjeahh válasza bringasisti (#130045) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csavarhúzót? Van már, próbáltam, nem lehet ezen a csavaron használni.

6030D: Nekem úgy tűnt, hogy nincs elnyalódva a csavar, de végülis van esély rá. Csak annyi a gondom vele, hogy a paypal számlámon most ennyi pénz sincs, a kártyám lejárt, szal meg kell várnom amíg kapok a paypalemre pénzt valamelyik munkámért :D . + Német oldalakról postaköltséggel együtt majdnem annyiba fáj mint egy fék, szal akkor már inkább komplett féket vennék egy szál csavar helyett :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#130050) 6030D válasza jjeahh (#130049) üzenetére


6030D
Ármester

Estleg vidd el a helyi szervizbe, hátha mondanak rá valami okosat

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.