Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150001) samujózsi válasza jjeahh (#150000) üzenetére


samujózsi
tag

De van, csak az sem szélálló, ahogy a kabát sem. De majd még megpróbálom azzal is.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#150002) sebgutkopf válasza Toobee (#149983) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Gratulálok! :R
Tök jó akció képeket is kaptál. :)
Ahogy olvastam jó élmény lehetett. Ellenben a csak sisakban lehet felfelé tekerni az elég barátságtalan. Olyanra sincs lehetőség, hogy valaki a fullface mellett visz egy nyitott sisakot a felfelékre? Ilyen cserélgetőset vannak akik csinálnak.

(#150003) Toobee válasza sebgutkopf (#150002) üzenetére


Toobee
veterán

De, a szabályzat megengedte, hogy vigyél másik sisakot. A lényeg az volt, ha a bringán vagy, kötelező valamilyen sisak, tolni lehetett nélküle. A mért szakaszokra pedig kizárólag fullface + gerincvédő + térdvédő kombóval lehetett felállni. A könyökvédő nem volt kötelező, kesztyű meg szerintem mindenkin volt. Mivel nem volt dög meleg, én szemüveg nélkül kényelmesen elvoltam az Uvex Jakkylben, de a hosszú mászásra bizony jól esett levenni az állát.

Volt egy csajszi, aki fotózta végig. Írtam neki egy rajtszámot és már küldte is a képeket. Meglepően jól sikerültek, valószínűleg érti a dolgát.

https://barbieripnk.hu/

(#150004) Toobee válasza Toobee (#149983) üzenetére


Toobee
veterán

Közben felkerült az összes szakaszról egy videó az összetett 7. helyen végző sráctól. Ez űridő hozzám képest, meg szokás szerint semmit sem ad vissza a kamera a nehézségi fokból, de így, hogy én is mentem a pályán, nagyon élvezetesek a videók.

https://barbieripnk.hu/

(#150005) varsam válasza Toobee (#150004) üzenetére


varsam
őstag

Nehézségi fokból tényleg kevés jön át, viszont tempóból annál több. Komolyat ment a srác nagyon, van tempó rendesen. Először azt hittem gyorsított felvétel.

(#150006) Fetz válasza ZolkoW (#149997) üzenetére


Fetz
csendes tag

Ez meg a másik. Nekem is SPD-s cipőm van, de nem az a klasszikus biciklis cipő, attól még jó lehet rá egy ilyen BBB kamásli?

(#150007) Tomi_Sci válasza Fetz (#150006) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Szerintem esélytelen. Én a bringás cipőre alig tudom ezeket felcibálni.

Amúgy milyen ruhákat vettél a Decában, amiket írtál a korábbi kommentedben?
Szeretnék összerakni egy neonsárga szettet, és ott van egy pár :DDD

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#150008) Toobee válasza varsam (#150005) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, de akit mozgat a dolog, az kapja le a gpx-et. Nagyon ajánlom egy progamnak, mondjuk low budget "bikeparkozásnak". Egyébként az abszolút első még erre az időre is vert majdnem 2 percet, ami elég durva ezt a tempót látva.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#150009) Fetz válasza Tomi_Sci (#150007) üzenetére


Fetz
csendes tag

Az nem jó hír... :(((

Vettem egy aláöltözőt, egy kesztyűt és egy eső/szél kabátot, ami zöld. Persze mind a három más árnyalat. :DDD Viszont tényleg jól bírták a kiképzést. És ami még kellemes csalódás volt az a nadrág. Nem ázott át és nem fáztam benne egyáltalán.

(#150010) ZolkoW válasza Tomi_Sci (#150007) üzenetére


ZolkoW
őstag

Egyébként -rég volt már- simán lehet, hogy nekem is azért voltak problémáim, mert akkor még a régi túrásabb spd-s cipőm volt, az is ehhez hasonló, olyan edzőcipős kinézet, nagyobb talprésszel, mint egy országúti cipő pl.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#150011) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Amúgy ha már itthon döglök a sz*r idő miatt: anno volt itt pár vita arról, hogy a multi release stopli (SH56) nem hegyre való, meg volt aki azt írta, hogy nem érti mire jó, ha a sima stoplival (SH51) is teljesen be kellett csavarja a feszesség állító csavarokat a pedálon, mert túl könnyű kirántani akár több irányban is. Nos a saját tapasztalataim eddig: 5 hónapja használok spd-t SH56-al, mert az elején túl sokat estem az 51-essel. Mostmár annyira bekopott a pedál, hogy az 56-os multi release túl könnyen old, szal felraktam az 51-es stoplikat és láss csodát... ugyanúgy old több irányban is a bekopott pedállal, mint az 56-os stoplival új korában. Szóval:
- az 56-os stoplit erősen ajánlom olyan kezdő spd-seknek, akik félnek az eséstől, vagy képtelenek megszokni az oldalra kioldást, igen, terepre is, mivel ugyanazt nyújtja, amit az 51-es stopli fél év múlva bekopott pedállal. Sőt! Gyakorlatilag így, hogy az 56-os stopli is létezik, nem sok értelmét látom már xc-n a platform pedálnak, mert ugyanolyan könnyedén le lehet kapni róla a lábat, mint platformról, csak az spd-t ugy-e húzni is lehet tekerés közben, szal hatékonyabb. Az egyedüli ellenérvem az, hogy sokba kerülhet a váltás platformról... kivéve ha sikerül olcsón hozzájutni valami jó spd cipőhöz. Sajnos nekem sokba fájt, mert egy 60 eurós cipőbe szerettem bele és most egy 100 eurós téli cipőt is vettem, de cserébe azóta normál utcai cipőket nem kellett vennem, mert kb. a wc-re is bringával megyek :D
- ha bekopott a pedál, érdemes visszatenni a cipőre a normál 51-es stoplit, mert ilyenkor már kvázi multi release-ként viselkedik ez is, csak jobban tart, mint az 56-os bekopott pedállal

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#150012) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Tekertem 25km-et....rövidgatyában, hosszú felsőben, szélálló mellényben és csősálban, sapkában. Meglepő, de nem fáztam. Ja és felkerült már a nyári kesztyű is ☺ Amúgy ilyenkor már minden km duplán számít 😂

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#150013) zsocy válasza Fetz (#150009) üzenetére


zsocy
őstag

Ugyanezeket a cuccokat vettem én is nemrég, de gatyát nem, mert nem volt épp a méretemben. aláöltözőből is az olcsóbbat sikerült, és vettem még egy csősálat is.
Eddig beváltak, bár a hétvégi nagy lehülésben nem tekertem mert végig dolgoztam.
Azért az aláöltözőből megnézem azt is amit linkeltél, mert a legolcsóbbon eléggé lehet érezni hogy spóroltak rajta, de a többi ruha jónak tünik eddig.

[ Szerkesztve ]

(#150014) Fetz válasza zsocy (#150013) üzenetére


Fetz
csendes tag

Nekem nagyon kellemes érzés az az aláöltöző, és tekerés közben is jó volt, mert amikor úgy éreztem, hogy kezdek izzadni, a következő öt percben már nem is éreztem. Fiam vett magának ebből az olcsóbb aláöltözőből, és már tapintásra is ég és föld a kettő.

(#150015) 6030D válasza Toobee (#149983) üzenetére


6030D
Ármester

Gratulálok a versenyhez és a beszámolóhoz is!

Zolkow: a BörzsönyRingről nincs infóm, nem tudom mennyien voltak.

Kamásli: volt decásom, de az új már másmilyen, az nem szimpi. A Vital-ból vettem én is egy BBB-t, de az olcsóbb volt, mint amit linkeltél, de az is lehet, hogy uhyanez. Majd ha előkerül, megnézem milyen.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#150016) ivana válasza zsocy (#150013) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Én egy ilyet vettem szombaton, ma próbáltam ki munkába menet, baromi kényelmes és kellemesen szélálló és meleg, miközben nem rohadok bele.

(#150017) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Tekerheted akármerre, előre haladsz :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#150018) ivana válasza -=RelakS=- (#150017) üzenetére


ivana
Ármester

Ennek így nem sok értelme van, amúgy maga a koncepció érdekes és gondolkoztam már egy építésén, de az egész lényege az, hogy két sebesség van, nem ugyan akkora a két racsni. Amúgy nem kell hozzá sok minden:

- váltós váz
- menetes agy
- egy kukázott váltó kanala
- két menetes racsni
- egy kónuszos angol menetes középrész bal csészéje (ez a távtartó)
- két lánc

A koncepció eredetiben :)

(#150019) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Megjött a hideg és átbillent a bedszédtéma az öltözködés irányába...aki ma fázott azt ezzel [kép] vigasztalnám...ott van egy tízedes pont az 1 és 0 között,csaxólok. :U Ja és lett +0,4°C is később,csak féltem megfagyok ha megállok fotózni. :DDD

Jjeahh...a legnagyobb hátrányát a becsatolósnak kihagytad...én ma 0°C körül ebben tekertem. [link] :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#150020) -=RelakS=- válasza ivana (#150018) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehet, hogy eredetileg pont ezzel találkoztam, csak a Pinterest a képről egy nem létező oldalra vitt.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#150021) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#150019) üzenetére


ZolkoW
őstag

egy mellbimbós képet vártam, kissé csalódott vagyok. (ha erre beraksz egy férfi bimbit, ez csak fokozódni fog)

érdektelenebb téma: vettem egy ilyet, a kedvenc kis boltocskámban, sosem hallottam a márkáról, de miután edződtem a netet túrva a 12-15 ezres ajánlatokon, ezután a 8500 ft-os ár egész kellemesen hangzott. Majd teszt...
(közepesen vastag, van egy kis termós bélése, kicsit lehetne passzentosabb is, de remélem, nem jön le)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#150022) cdl válasza Hasaggymeg (#150019) üzenetére


cdl
senior tag

Ma reggel 2-3 fokban mentem dolgozni
Holnap -2 lesz reggel, kb ennyit bírok lábilag a kamásliban
Délután a 10 hazafelé már meleg.
Ma Nekem is jött 2 nagyon jó dolog.
Lecseréltem az nyergemet. A Selle monolink rendszernek az SLR a csúcsa.
Franciaországban találtam egyet az Ebayen.
Hibátlan, nem használt.
A kinai szemüvegemet is sikerült lecserélnem.
Rudy Project Tralix. Ez is hibátlan, nem használt.
Örülök.

(#150023) Hasaggymeg válasza trialboj (#149980) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt gyenge az internet de leírom...enyém ilyen [link] és a shimano felirat o betűje alatt valahol van egy kis imbusz fejű biztosító csap,melyet ha miután a kanál körbeforgását megakadályozó ütköző csapot is eltávolítottad és a kanál körbe fordulva rugója tehermentesült,kitekersz,kijön a kanál a váltóból,egy tengellyel együtt mely egyik végébe a felső görgő rögzítő csavarja van belehejtva.Ezen tengelyen van a kanalat feszítő rugó,melynek egyik vége beakad a rugóház fenekébe levő lyukba,másik meg a váltókanál belső szárába fúrt egyik lyukba. Na ha ezt kivétel (takarítás,újrazsírzás) után a feszítés irányától távolabbi lyukba akasztod vissza feszesebb lesz.
Itt egy video a kanál levételéről. [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#150024) Tomi_Sci válasza ivana (#150016) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Esetleg az 500-assal volt alkalmad összehasonlítani?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#150025) ivana válasza Tomi_Sci (#150024) üzenetére


ivana
Ármester

Próbáltam az 500-ast is, az sokkal szűkebb, ez jobban illik rám, pont jó vállban. Ez szokott lenni a bajom a mezekkel is, a drágább mezük egész egyszerűen szűkebb felül, viszont túl hosszú. Még az olcsóbbat is problémás levenni néha, simán meghúzom a csuklyám mire lehámozom, igaz az 500-as asszem cipzáros. Pedig nem vagyok valami kigyúrt állat.

Szerk.: jobban megnézve nem vagyok benne biztos, hogy ez a verzió volt. Lehet az eggyel régebbi. Mezből biztosan olyan volt még csak, ezek az újak nem.

[ Szerkesztve ]

(#150026) Napfénysüti válasza cdl (#150022) üzenetére

Rudy Tralyx jó cucc, nekem is az van már egy ideje. :K

Més que un club!

(#150027) sebgutkopf válasza Toobee (#150003) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ötletes ez a 2 az 1-ben sisak, sőt ilyen versenyre a legjobb megoldás.

A videókból nézve meglepő, hogy sisak perspektívából ilyen jó sebesség látszik. Ha azzal ilyen a tempó, akkor tényleg nyomhatta, mert pont a sisakkamera szokta megölni a videókat. Itt nyilván a dokumentáció volt a cél nem a menő videó készítése. A pálya nehézsége és a terepakadályok sajnos kevésbé látszanak, egyedül a 3-as szakaszon látszik, hogy az több helyen tényleg elég nagy kövekkel van megszórva, meg talán a 4-esen van néhány gyökeres rész. Pedig valójában biztos nem ilyen egyszerű a történet.
Az is látszik, hogy a rajt sorrend-et nem qualif idők alapján rakták össze (nem értem miért), azért a srácnak se jó, hogy minden szakaszon 2 embert kell lekiabálnia, meg akit lehagynak annak se jó, hogy hátra is kell fülelni/figyelni.
Mindezek mellett tök jó látni, hogy már itthon is vannak ilyen versenyek.

(#150028) 6030D válasza Toobee (#149983) üzenetére


6030D
Ármester

Most néztem meg a videót, ismerem is a Milánt, aki feltöltötte, két éve együtt mentünk Szilvásra, akkor egy merev karbon Canyon-nal volt állandóan dobogón rövid távon. Aztán utána nem járt, még Straván láttam, hogy teker a Budai hegyekbe, meg cserélgette először egy Dartmoor-ra, aztán valami (Kellys?) fullyra. De már nem is látom, gondolom privátra állította magát, nem bírja a celeb életet. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#150029) Toobee válasza 6030D (#150028) üzenetére


Toobee
veterán

Nézd meg a teljes versenyről készült videót is, nagyon élvezetes az is, meg ez a srác elég beteg tempót is ment. Közben felkerült még egy verzió, ez már inkább az én sebességemhez van közelebb.

Milán most egy 150-et mozgó CTM-mel ment.

(#150027) sebgutkopf: kategóriánként ment a rajtoltalás. Azért volt valamilyen szintű erősorrend, akik jót mentek tavaly, azok elöl indultak (szerintem). A hobbinál viszont tényleg össze vissza ment a dolog, mögöttem fixen induló Propaines srác például elite vagy master kategóriában is 4. helyen végezte volna a versenyt, így nekem fixen félre kellett állnom minden szakaszon, ami eléggé megborítja a flowt.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#150030) Szakbarbár válasza Hasaggymeg (#150019) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Reggel ma már -1 fok volt Budapesten is, de szerencsére eső-szél nem társult hozzá. Meg eltűntek végre a bogarak és a kocabringások is és lehet haladni a kerékpárúton ;]
Nemsokára jön a korai sötétedés, akkor meg jönnek a lámpás kérdések. :) Sosem fogom megérteni azokat az embereket akik felrakják ezeket a filléres szilikon villogókat, de elemet már nem cserél benne ha lemerül és szinte alig pislákolnak a lámpáik. Alig lehet őket észrevenni. Pedig egy temetéshez képest sokkal olcsóbb egy megbízható lámpa. ;]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#150031) Hasaggymeg válasza Szakbarbár (#150030) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azokkal ellentétes póluson meg a hegesztőgéppel villogók,akik már naplemente előtt bekapcsolják sztroboszkopjaikat,biztos ami biztos alapon. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#150032) Khelben


Khelben
nagyúr

Használt bringa vásárláskor mi az, amit elsődlegesen meg kell nézni és egy laikus is ki tudja szúrni? Alu vázas outiról van szó, karbon villával.

(#150033) Hasaggymeg válasza Khelben (#150032) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Van az összefoglalóban egy fórumtárs által korábban írt,minden részletre kiterjedő írásra utalás ami erre vonatkozik. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#150034) Tomi_Sci válasza ivana (#150025) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Csak a szín miatt kéne az 500-as, de miért kerül kétszer annyiba :O

(#150033) Hasaggymeg: A hátsó lámpát be szoktam lőni napközben is villogóra, hátha akkor nem centiz le néhány szokásos köcsög. Messzebbről lát, vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#150035) 6030D válasza Toobee (#150029) üzenetére


6030D
Ármester

Jó videók, hogy küzd mindenki a mászásnál. :C Azért ilyen szűk pályákon tényleg gond az utolérés, nagyon ki kell állni a nyomról, hogy elengedj valakit, ha meg nem jön össze akkor lassítod. A sorrend gondolom a tavalyi sorozat végeredménye, vagy az idei sorozat eredménye alapján lehet. Xc-n úgy van. Nekünk mindig azt mondják, hogy el kell érni, hogy beszólítsanak (az első sorokba), akkor nem kell előzgetni az elején. :U
Egyébként nem mondom, hogy nem kaptam hozzá kedvet a videók alapján! :K

Más: hétvégén a nyugati határ mentén voltam, bringás szemmel a következő gondolatok jutottak eszembe. A jánossomorjai futásom közben az, hogy ilyen síkra és ilyen egyenes földutakra (legtöbb helyen sóderrel feltöltve) semmi más nem kellene, csak a gravel. Esetleg valami full-full merev grammb*zulós monti. Az az érzés, amikor elfordulsz a kanyarban, és magad előtt nem látsz mást, csak egy 3 km-es egyenes csíkot, amiben nincs 10 cm szintkülönbség... :DDD Viszont edzeni tökéletes, alapozni meg főleg.
Ezután jött Sopron, és a Lővérek. Amikor a Zasszony hozza fel a témát, hogy "azért itt bringáznál, mi?" :DDD ... A tv-torony irányába tökéletes aszfalt megy fel, jókora szintkülönbséggel, amiről jobbra-balra ágaznak le a jelölt/jelöletlen turistautak. A Károly-kilátónál (komplett új játszótér mellett) volt egy térkép, a környék kilátóival, ösvényeivel, látnivalóival, de a legfontosabb: jelölt mtb pályával! Találtam róla egy elég friss videót is. [link]
Voltunk a határ túl oldalán is, kis utakon: ja, ott más lenne outizni...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#150036) Wombath


Wombath
HÁZIGAZDA

Napokban én is voltam tekerni, félúton szembesültem azzal, hogy a szellőző orrésszel készült nyári cipőt nem ezekre az estékre találták ki, pláne úgy nem, hogy különösen fázós vagyok. Hirtelen felindultságból most vettem egy ilyen "kamáslit", következő alkalommal, amikor sikerül végre 9 előtt eljönni a munkából, kipróbálom, mit ér. A fullos kamáslikat is néztem, olcsóbbnak ott a dekás 500-as, drágábbnak meg az Endura MT500 II, de nem tudom, hogy ha tolásra kerül a sor, akkor ezek meddig bírják a strapát.
Pedig a kamásli előnye a téli cipőmmel szemben, hogy ha a hideg reggel után felmelegszik az idő, le tudom venni, az MW5-ös Shimanóba viszont belesülök, ha 20 fokban tekerek :)

(#150037) ivana válasza Khelben (#150032) üzenetére


ivana
Ármester

1. Első körben a hajtás állapota kérdéses, ha kopott az simán lehet 20-30 ezres tétel egy rendesebb outinál. (lánc, sor, tányérok)
2. Vázat repedés után átnézni, közép és fejcsapágy környéke kritikus pont. A villát is meg kell nézni, de jóval kevésbé kritikus, mint a váz.
3. A kormány, a hajtás és a kerekek hangtalanul, finoman forogjanak. Ez nem annyira kritikus, a csapágy csere azért belefér. Felni ne legyen elfékezve (ritka, általában ekkor már nagyon gatya a gép)
4. A váltás működjön jól menet közben (simán van, hogy állva jónak tűnik, de kopott a kar és dobálja menet közben). Ha régi campa akkor minden váltásnál hangosan kattognia kell, ha nem akkor rugó cserés (de ez kb. 3000Ft).

(#150038) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ismét görgők.
3-mat rendeltem, 2 megjött, 1-nek az eladóját meg kidobta az e-bay, szóval azzal nem tudom, mi a ménkű van.
Fém gyűrűben kerámia görgős
Kerámia (műanyag?) gyűrűben kerámia görgős Utóbbi valóban nincs rögzítve a görgő fém testében, ki lehet nyomni belőle. Megpróbálom majd némi ragasztóval jobb belátásra bírni :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#150039) bringasisti válasza -=RelakS=- (#150038) üzenetére


bringasisti
őstag

Az első az biztos kuka, a második azt így nem lehet megállapítani

BENEFON DELTA--------N8

(#150040) -=RelakS=- válasza bringasisti (#150039) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az első miért? Ami azt illeti, abban több a bizodalmam. Vagy a fém-kerámia kombó miatt gondolod?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#150041) bringasisti válasza -=RelakS=- (#150040) üzenetére


bringasisti
őstag


Ő a nyerő, ami nem zárt az két napig tart. Az hogy kerámia vagy sem az semmit nem számít

BENEFON DELTA--------N8

(#150042) -=RelakS=- válasza bringasisti (#150041) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak szólok, hogy egyiken sincs porvédő :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#150043) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Mai rájd :))

Sikerült egyben kipróbálni a téli cipőt is, szvsz minden pénzt megér :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#150044) 6030D válasza jjeahh (#150043) üzenetére


6030D
Ármester

Szép, de egyelőre még nem mondom, hogy irigyellek. Október végéig még lehet nyugodtan 10-15 fok felett, csapadék nélkül. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#150045) jjeahh válasza 6030D (#150044) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem jó idő lesz november közepéig minimum, ez csak ilyen egyhetes októberi "hisztizés", felénk minden évben lehavazik októberben, a tavaly is ez volt :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#150046) bringasisti válasza -=RelakS=- (#150042) üzenetére


bringasisti
őstag

Ezért írtam hogy használhatatlan

BENEFON DELTA--------N8

(#150047) 6030D válasza -=RelakS=- (#150042) üzenetére


6030D
Ármester

Ha feketét vagy szürkét vettél, akkor kulcstartónak átveszem, mondjuk egy sörért.
Ha más szín, akkor is elküldheted, de te fizetsz két sört! ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#150048) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Nesztek, hatásvadász videó gravellel :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#150049) TayRol válasza jjeahh (#150048) üzenetére


TayRol
veterán

ez a bringa miben más mint egy merevfarú monti, amire otthon tettek egy koskormányt?

(#150050) xy.zsolt válasza jjeahh (#150048) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ehhez a storyhoz szerintem totál felesleges a koskormány....

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.