Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) SOAD19 válasza Jorus (#2599) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudom-tudom, ez még a belépő szint. :)

(#2602) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha esetleg érdekelne vkit közös rendelés innen, akkor minél hamarabb jelezze, mert ma szeretnék rendelni. :)

(#2591) Djuree
Ez elég alapfunkciós? :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2603) Zebu válasza fi:zi'k (#2602) üzenetére


Zebu
addikt

Ez de komoly nyereg! :DDD

(#2604) Stauffenberg válasza sssent (#2600) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszi a tippet. Nem biztos, hogy várok az Aldira, hogy megint legyen éppen erre egy akció vagy ilyesmi. Nekem ivótasak nem is kell, így ez nekem nem hátrány. Valami ilyesmit keresek, pont ebben az árban, de lehet inkább hagyom és várok a fizumra, hogy nézelődhessek a magasabb árkategóriában is. Azért köszi, hogy foglalkoztál még a témával. :) Reméltem, hogy akad használható kerékpáros hátizsák 5k körül amit akár most megvehetnék... :D

(#2602) fi:zi'k: Én a teszkóban vettem a napokban saját márkás órát. Nem volt rá szükségem, de 1000 Ft körül volt és ezeket a funkciókat tudja az is. :D Amúgy okostelefonnal mérek (aktuális sebesség nem szokott izgatni), de ez arra jó, hogy a telefon előkotrása nélkül is látom, hogy mekkora utat tettem meg (engem csak ez szokott érdekelni menet közben).

[ Szerkesztve ]

(#2605) Djuree válasza fi:zi'k (#2602) üzenetére


Djuree
félisten

ez egy kicsit túl gagyinak tűnik, ilyesmi van most :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2606) fi:zi'k válasza Djuree (#2605) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor tessék egy kicsit komolyabb és még csapásszámot is tud. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2607) Djuree válasza fi:zi'k (#2606) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz. mennyiért lenne ez meg? olyan 218 most a dollár.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2608) fi:zi'k válasza Djuree (#2607) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

5500 Ft az óra + egy kevés pkg, mondjuk 6000.
Ha nem kell áfát fizetni. :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2609) Muton válasza Teasüti (#2587) üzenetére


Muton
addikt

most már én se :DDD
mire gondolsz? visszaút csillapításra (hogy összenyomott állapotból mennyire dinamikusan álljon vissza)? mert azt tényleg nem lockkal kell

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2610) Ndruu válasza sssent (#2600) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"elég hitvány anyagból van, egy szezon után már kopik" - Akkor végül is megéri megvenni a 12 literes Deutert a 12 literes Lidl-ös helyett. Az valószínűleg nem esik szét egy szezonnyi használat után.
Én is keresgélek, mert a Diadorás hátizsák nem kerékpározáshoz lett kitalálva. Nézegettem eBayen, de nem találtam normálisat, ami megfelelne (10-12 liter, esővédő, több rekesz, párnázott hátrész).

Harrrr!!!!

(#2611) Djuree válasza fi:zi'k (#2608) üzenetére


Djuree
félisten

plusz gondolom még hozzám eljut az is pénz. mert hozzád érkezik igaz? mennyi idő amúgy míg megjön? ha eu-n belülről jön nemigen lesz áfa....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2612) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

CatEye Adventure Wireless Computer CC-AT2W - ez vajon kódolt-e? :F

szerk.: itt azt írják igen! :C
Van ezzel tapasztalata valakinek? :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2613) Djuree válasza M_o_g_y_i (#2612) üzenetére


Djuree
félisten

elég jó árban van :Y
lehet rendelek egy ilyet inkább, befektetésnek se rossz :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2614) fi:zi'k válasza M_o_g_y_i (#2612) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt írtam pár napja, hogy ilyet fogok rendelni. ;)
Külföldi vélemények alapján jó cucc. Ennyiért meg pláne. :K

(#2611) Djuree
Az EU-ban elég ritka az USD. :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2615) sssent válasza Ndruu (#2610) üzenetére


sssent
senior tag

Nem tudom, mert nekem a 20l-es van, és arról írtam. Ez egyébként akkor érte meg az árát, ha drága édesanyám majd hajlandó lesz itt-ott megstoppolgatni nekem. Funkcionálisan szerintem elhanyagolhatóan gyengébb, mint a hasonló deuter, de rendszeres használatban ez sajnos szétesik. Legalábbis maga a zsák része, ahol vékony anyagok vannak. A hátrész, pántok szerintem nagyjából örök életűek lesznek. A deuter-t igazából közel sem nyúzom ennyit (nekem általában túl nagy), de szemmel láthatóan sokkal jobb anyagból van összerakva.

Amúgy bringára szerintem mindenképpen olyat vegyél, aminek nem párnázott a hátrésze, hanem ilyen feszített hálós. Azok a vastag, nagylyukú szivacsos cuccok szerintem nem sokat érnek, ha az ember mozog is alatta, nem csak úgy ténfereg.

fi:zi'k:
ÁFA-mentességre azért ne nagyon számíts. Cégtől rendelve 22 EUR (amúgy 45) az értékhatár, amibe a szállítási költség is beleértendő (ráadásul még erre is rámegy az ÁFA). Persze nem teljesen kizárt, hogy átcsúszik valahogy, de nagyobb eséllyel fennakad. Különösen, ha látszik, hogy magas a postaköltség, és az átvilágításnál nyilvánvaló a vámosnak, hogy több, mint 10K-t ér a csomag tartalma. Szerintem csak akkor rendelj, ha ÁFÁ-stól (és 150 EUR felett még vámmal együtt) is megérné. Vagy ha szeretsz lottózni.

(#2616) xylevi válasza Stauffenberg (#2604) üzenetére


xylevi
tag

Itt van nehany Kelly's es Kross taska 5-10 ezer kozti arba. Ezekrol van valakinek tapasztalata? Melyik lenne esetleg jo vetel?

(#2617) fi:zi'k válasza sssent (#2615) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondhatni tapasztalt rendelő vagyok és nagyjából tudom mikor fogják meg. :B Azért köszi! :R
Amit én rendelek azt itthon 40-50E-rel drágábban kapnám meg az ÁFA megfizetése után is, tehát részemről ok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2618) Muton válasza Ndruu (#2610) üzenetére


Muton
addikt

nekem van két deuterem: race exp air kifejezetten biciklizéshez és futura 22 notebook bicajjal történő szállításához (meg városi használatra, túrára). mindkettő feszített hálós hátú, profi cucc, de óriási különbség van közöttük. ha tényleg bicajozni kell csak, akkor megéri beruházni egy race exp air-be, szerintem annál nincs jobb. minden fillérét megérte :K
ha tönkremegy újra ilyet fogok venni. nincs más út :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2619) Zebu válasza fi:zi'k (#2617) üzenetére


Zebu
addikt

Mikor fogják meg? Én is rendeltem már kínából bringás mezeket és eddig mindig átcsúszott....
Min múlik? :B

(#2620) Stauffenberg válasza xylevi (#2616) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez a Kellys táska nekem szimpatikus. Persze kérdés, hogy tényleg jó-e. Elvileg nem ázik be esőben sem. Kár, hogy ez a bolt jó messze van. Közelebbiben meg már drágább (mondjuk csak egy ezressel, belefér).

Ezt lehet megnézem magamnak.

(#2621) M_o_g_y_i válasza fi:zi'k (#2614) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Akkor (ha Te is dícséred :U) én lehet beneveznék egyre! :K
Adatok megvannak a Slux rendelésből, majd egy összeget kérek szépen! :R
VAGY ha magamnak rendelek, van-e mennyi a szállítási költség?
Nem találom az oldalukon. :(

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2622) fi:zi'k válasza M_o_g_y_i (#2621) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha megadnak rendelsz drágább lesz. :K
Egyébként nem dicsértem, csak szerintem jó vétel és pozitív tapasztalatokat olvastam róla.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2623) M_o_g_y_i válasza fi:zi'k (#2622) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

7600-7700 jelenlegi árfolyamon, a szállítási ktsg. leosztva erre pedig majd kiderül.
Postára pedig majd mondod mennyi lesz!
Ajánlott-sürgősségi-LNK küldeményként olyan ~500Ft, ha belefér a 250g-os határba. :C
Ha beszállhatok akkor a rendelésbe, akkor azt megköszönöm! :R
Ezen felül természetesen a fáradozásodért is pótolok. ;)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2624) fi:zi'k válasza M_o_g_y_i (#2623) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akartam pontos összeget mondani a pkg-ra, de most nézem, hogy az AT2W órából nem enged, csak egyet rendelni. :O (* The maximum quantity allowed for purchase is 1.)
Mondjuk nem csodálom...

Sőt, a másik órából sem. :(

Írok nekik egy mailt, hátha.

Ha magadnak rendelsz, akkor sima levélként +$15 és átlag 3-4 hét alatt érkezik meg.
Elsőbbségivel +$34, ami 5-10 nap és nagy esély az ÁFA-ra.

(#2625) M_o_g_y_i
Hivatalosan igen, gyakorlatban nem összegtől függ, hogy mit "fognak meg" és mit nem. :N

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2625) M_o_g_y_i válasza fi:zi'k (#2624) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Akkor 50$ "cakkumpakk", no azt viszont megfogják a vámon... :W
50-et megérne még szűken, nem tudom a valós értéket írják-e rá? :F
Legutóbb pár dodón x@roztak, bizonyítanom kellett, hogy mennyi is az áruk értéke (44$ körül volt, állítólag épp belefér még).

MOD: és ha csak nekem rendelsz? :DDD (nem tudtam kihagyni... ;])

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2626) fpeter07 válasza Stauffenberg (#2567) üzenetére


fpeter07
veterán

Triatlonos körökben népszerű a nyereg mögé rakott kulacstartó. Jobb esetben kettő is elfér egymás mellett. Sajnos elég drága, de ha nincs más megoldás.

(#2627) fi:zi'k válasza M_o_g_y_i (#2625) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na, írtam, szurkoljatok.

Persze, még ki is fizetem helyetted. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2628) M_o_g_y_i válasza fi:zi'k (#2627) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Rendben, köszönöm! :R :DDD

Basszus, pedig jó lett volna egy ilyen. :o
(bár lehet "beütöm a fejem", és rendelek egyet! ;])

ERRE valaki tudna infót mondani? :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2629) rétisün


rétisün
veterán

érdekesek ezek az alkatrészek, a kattogós pedált kiváncsiból áttettem a dolgozóbajárós bringára, azon meg se mukkan. pedig biztosn nem a hajtókar/középcsapágy kattogott, mert akkor másik pedállal is hallanám......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2630) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Egy első váltóról hogy lehet megállapítani hogy hány sebességes? Sram X-gen-ről van szó.

(#2631) fi:zi'k válasza HollyBoni (#2630) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

3

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2632) fpeter07 válasza rétisün (#2629) üzenetére


fpeter07
veterán

Hát igen. Az elmélet és a gyakorlat sok esetben különböző. Én inkább az előbbit kedvelem.

(#2633) HollyBoni válasza fi:zi'k (#2631) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tuti? Most nézegettem hogy elég keveset mozog, meg az összes kép amit neten láttam ez a váltó elől két sebességes bicókon volt.

(#2634) Jorus válasza M_o_g_y_i (#2628) üzenetére


Jorus
nagyúr

40k környéke, ha szép állapotban van.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2635) Jorus válasza HollyBoni (#2630) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az átdobóknak nincs ilyen jellemzője. Van egy váltási (fogszám) tartománya (pl. 44 fog), illetve megadják, hogy hány sebességes kazettához és így hátsóváltóhoz való (pl. 9-es rendszerhez). Hogy konkrétan hány tányér között váltasz majd vele, azt az első váltókar dönti el - és persze az, hogy belefér-e a fenti paraméterek jelentette korlátok közé.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2636) fi:zi'k válasza HollyBoni (#2633) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végállásszabályzók? Tegnap még tudtam 3 fokozatot váltani vele, nem tudom azóta mi történt. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2637) HollyBoni válasza fi:zi'k (#2636) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor hiszek neked. :) Ebből nincs több verzió?

(#2638) M_o_g_y_i válasza Jorus (#2634) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Annyiból egy női cruiser nem jön ki... :(
Többet remélek, elvégre sokkal-sokkal jobb, mint egy "vasvázas kínai f.s", amin még váltó sincs 40K-ért. :W
Mondom, hogy makulátlan, nem volt használva. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2639) Cathfaern válasza Jorus (#2536) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez a Deuter Nordic II mennyire kényelmes / érezhető / melegít nagy melegben? Nyilván ahhoz képest nézve, hogy nincs az emberen semmi... továbbra is problémám a víz, hátizsák nekem overkill, illetve elég izzadós a hátam, szóval nem kéne oda még cucc...

(#2640) Jorus válasza M_o_g_y_i (#2638) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igazad van, de ha el is akarod adni, akkor nagyjából ezzel tudsz számolni, elnézve a kínálatot.
Épkézláb Kellys 30-ért, 60-ért Gepida Mundo, 80k-ért már ilyen szépségek is vannak, mint ez a CAD, vagy XT-s KTM 70-ért.

Cathfaern: nagyon kényelmes, még a derekam is segít egyenesen tartani. :) Mondjuk, ha két teli kulacs van benne, akkor ugrásoknál, vagy lejtőzés idejére jobban meg kell húzni. Jellemzően két fél lityis kulacs van benne, egy apró szerszámkészlet, két telefon és a lámpám akksija, nem igazán veszem észre, hogy rajtam van. Melegíteni mondjuk melegít, bár igazából csak a deréktájon fekszik fel az emberre, onnantól végig hálós az oldala.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2641) maszekember


maszekember
aktív tag

Üdv bringások!

Most jött el az ideje annak,hogy kerékpárt vásároljak,a témában azonban szinte teljesen járatlan vagyok,ezért a segítségeteket kérném. Eddig 3 kétkerekűm volt összesen,egy Auchanos össztelós Redmond,egy elsőtelós Montana,és egy Kross V2. A Redmondon kívül mindegyiket ellopták (az Én hibám,nyitva felejtettem a tároló ajtómat) . Egyiket sem tartottam egy megbízható biciklinek.

Átolvastam a fórumindító hsz.-t,nagyon informatív,sokat segít a magamfajta kezdőknek,tehát grat hozzá :R
Annyival már tisztában vagyok,hogy 21-22-es vázméret kell nekem (190 cm 105 kg vagyok) . De fingom sincs,hogy milyen márkát,típust,fajtát vegyek.

Elsősorban városi közlekedésre,illetve könnyebb túrákra (ezekből is sok lenne,így fontos,hogy a lehetőségekhez mérten kényelmes legyen) keresek kerékpárt,de bírnia kell a mostohább terepet is,ha esetleg véletlenül arra tévednék (eszemben sincs keményen terepen járni,de ismeretlen utakon bármi megtörténhet... ) . A legfontosabb számomra a megbízhatóság lenne,egy igénytelen,strapabíró,erős járgányt keresek. Hogy 18 vagy 21 sebességes,össztelós,csak első,vagy anélküli mindegy,megbízok az ajánlásotokban.

A rá szánt keret 60 + 10-15 ezer ft (a második összeg a szükséges alap kiegészítők ára). Ha meggyőztök,hogy megéri még azt a plusz 15.000 ft-ot is rádobni a bicóra,akkor a max. ár 75 ezer ft-de alapból számoljunk 60-nal. Újonnan venném,szeretem,ha "hozzám kopnak" a dolgok.

Eddig egy boltot találtam,ahol nagy a választék a magamfajta kezdők részére is : [link] . A bolt- és a szervizpont is pesti,ami nagy plusz pont,lévén Én is fővárosi vagyok.

Innen össztelósból ezeket néztem ki:
[link]

[link]

[link]

MTB-ból akkora a választék,és annyira nem értek hozzá,hogy azt inkább rátok hagynám.

testbike.hu-n, a jelöltekről olvasgatva a Hauser Grizzly tűnik a legesélyesebbnek,de elsősorban a Ti véleményetekre lennék kíváncsi.

Előre is köszönöm a segítséget,további kellemes napot! :R

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#2642) M_o_g_y_i válasza Jorus (#2640) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Akkor megtartom, brutálerős női bicajnak (átlépési magasság, geometria jó - erre lett építve) jó lesz a családban. :K

Köszönöm a válaszodat! :R

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2643) fpeter07 válasza maszekember (#2641) üzenetére


fpeter07
veterán

Ebben az árkategóriában a Caprine Greenway szerintem ajánlottnak mondható. Volt alkalmam még megcsodálni egy Nakamura (Intersport márkája) kerékpárt is. A színtiszta fém színe nagyon megfogott. Ez utóbbi cross/trekking. A modell nevét sajnos nem tudom, de ki tudom deríteni, ha érdekel.

(Azért ajánlom pont ezeket, mert ezekkel van tapasztalatom. A Caprine Cross one is jól gurul, azonban az már túlnyúl a költségvetésen, sajnos az árak folyton felfelé mennek.)

(#2644) maszekember válasza fpeter07 (#2643) üzenetére


maszekember
aktív tag

Hm,jónak tűnik. Azt mondod,hogy "igásló" (mmint az árához mérten) ? Össztelósokon belül esetleg tudsz ajánlani egyet (amikor volt,megfogott a kényelem,amit nyújtott),vagy azok már sokkal megbízhatatlanabbak?
A Nakamura valami is érdekelne.

És köszönöm a gyors választ! :R

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#2645) maszekember válasza maszekember (#2644) üzenetére


maszekember
aktív tag

most néztem ezt a Capriolo Adrenalin-t,testbike.hu-n csak áradoznak róla. Erről esetleg egy véleménye valakinek?

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#2646) fireproof


fireproof
őstag

Szerintetek napi 20-25km tekeréssel (20-25km/h-val) lehet fogyni?(kb 15 kilót akarnék ledobni) Persze emellé megy a kevesebb kaja is.

(#2647) Doki-HUN1978 válasza fireproof (#2646) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az igazából az edzés intenzitásától függ leginkább. Ha zsírégető tartományban tartod a pulzusod akkor mindenképpen.

Este már csak max. gyümölcsöt tolj! (persze ne 2 kiló banánt :D )

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#2648) anaqer válasza maszekember (#2644) üzenetére


anaqer
veterán

Ennyiért össztelóban ne is gondolkozz, ipari hulladék mind... sőt, igazából az első telók is csak nehezéknek jók.

Vehetsz mondjuk egy Cherokee-t, és a megmaradt pénzen majd a kopó/széteső alkatrészeket használhatókkal pótolod, amikor sorra kerülnek - vagy ha fogat szívva is, de körülnézel használt bringák között. Mert ott már ennyiért is lehet olyanokat találni, amikkel garantáltan több örömöd lesz, mint amit ennyiért újonnan bringa néven adnak.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2649) fireproof válasza Doki-HUN1978 (#2647) üzenetére


fireproof
őstag

Úgy terveztem hogy 6-7 kor vacsi (rendes kaja de kevés) és 10 kor indulok el bringázni. Sajnos pulzusmérőm nincs de valahol akörül lehet a pulzusom szerintem. :DDD

(#2650) pengemetal


pengemetal
aktív tag

Sikersztori!!!!
Korábban itt is írtam, hogy egy barátom Gepidáját ellopták a Hajógyárin május 1.-én. Most írta, hogy ma szembe jött vele a bicaj!!! Kissrác kapta ajándékba, apja a Lehel téri Lidl előtt vette (nem vitték túl messze).

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.