Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) lorcsi


lorcsi
veterán

egy jóbarátom szeretne normálisabb trekinget

erről a KTM-ről mi a véleményetek?

(#69002) Zola007 válasza Pttypang (#69000) üzenetére


Zola007
veterán

tudom, ezért akarom kicserélni :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69003) Laox válasza lorcsi (#69001) üzenetére


Laox
aktív tag

Én 10-zel olcsóbban adtam el magasabb felszereltségűt, de ennyiért sem rossz ez.

(#69004) Gabor.Sz


Gabor.Sz
csendes tag

Szép napot!

A gyorszáras rögzítéssel rendlekező kerekeknél van valami megoldás, hogy a "hagyományos" csavaros megoldással lehessen rögzíteni? Mondjuk egy csúszópapucsos vázban.

Válaszotokat köszönöm

(#69005) Zola007 válasza Gabor.Sz (#69004) üzenetére


Zola007
veterán

nincs
vannak imbuszos gyorszárak, de csúszpapucsos vázban én nem használám, mert nem tudod annyira meghúzni.
ha meg annyira meghúzod, vagy megszakad vagy elnyalódik a kulcsnyílás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69006) 6030D válasza Gabor.Sz (#69004) üzenetére


6030D
Ármester

Nem menetes, anyás megoldást szeretnél? Azt tengelycserével lehet.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#69007) lorcsi válasza Laox (#69003) üzenetére


lorcsi
veterán

mennyire volt magas felszereltségű?

menynire volt kopva ?

(#69008) Gabor.Sz válasza 6030D (#69006) üzenetére


Gabor.Sz
csendes tag

De,de. Erre gondoltam igen. Köszönöm szépen!

#69005 Zola007 : köszönöm neked is!

(#69009) Zola007 válasza Gabor.Sz (#69008) üzenetére


Zola007
veterán

tengelyátmérőre figyelj!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69010) alex89


alex89
senior tag

Sziasztok!

A minap vettem egy régi országúti gépet, nevesen egy Giant Cadex CFR-3-at, még nem szedtük szét, de erős a gyanú, hogy a jobbos fékváltókar (RSX) nem jó. Tudom ez nem a hirdetés helye, de lenne valakinek esetleg ötlete, hogy honnan szerezhetnék ilyet?

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#69011) zoli03 válasza Coyot (#68998) üzenetére


zoli03
őstag

1,9"-os slick gumim van (CST C1218), szóval ha rossz az út, az nem nagy gond. Csak ugye nagy segítség lenne, ha nem terepgumin kéne odatekernem, de ez legalább megoldódott.

(#69012) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok!

60k ért létezik olyan használt országuti ami kompatibilis a mai dolgokkal?

(Arra gondolok, hogy ha tropára megy a kerék akkor veszek egy komplett országuti kereket és a befér a két villa közé)

(#69013) Tothgera30 válasza jackbacsi87 (#68986) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A Trail-en lévő fékek nem olyan gázosak szerintem. Frissen légtelenítve vannak, annyi hogy hátra gyantás betét került, azzal van egy kis hangja.

#68987 Normi01: Már úgy néz ki viszik is. Bár b@ssza a csőröm hogy anyám munkatársának hozattam eredetileg, azután visszamondta, anyagi okokból.

#69001 lorcsi: Hasonló áron fiatalabb, jobb setup-os gépeket is ki lehet fogni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#69014) J.Pinkman válasza Zola007 (#68999) üzenetére


J.Pinkman
tag

A bringámon a vázon kívül tulajdonképp mindent kicseréltem már.
50.000-et költöttem rá, de most legalább tudom, hol milyen alkatrész van benne, tudom, hogyan és mikor kell ezeket cserélni, valamint el merek indulni vele hosszabb távokra.
Nem utolsó szempont , hogy hosszú boldog órákat tölthetsz el a szereléssel. Ezek persze csak akkor boldog órák, ha szereted is csinálni.

(#69015) Coyot válasza zoli03 (#69011) üzenetére


Coyot
őstag

Azzal nem lesz semmi gondod. A Jókai bánya (helye) felől végig teljesen jó úton tudsz felmenni a szerpentinen keresztül a bringás körútra. [link]

Má' nem

(#69016) parkr válasza Halkow. (#69012) üzenetére


parkr
őstag

a kerékméret ugyanaz

(#69017) Zola007 válasza J.Pinkman (#69014) üzenetére


Zola007
veterán

én szeretek szerelni, csak idő nincs rá.
A másik, hogy nem kapni helyben 1" merev villát 26-oshoz, csak króm színben és fejcsapágy is csk ilyen gagyi 600 ft-osat.
Ipari hulladékot meg nem akarok belerakni, szóval rendelhetek netről, így lesz a 10 perves szerelésből 4-5 nap kiesés és ebből van elegem, nem a szerelésből.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69018) fpeter07 válasza Colos1 (#68985) üzenetére


fpeter07
veterán

Maxxis crossmark jo kis xc gumi. Talan ha egy defektem volt vele. A racing ralph meg vonzotta a hegyes targyakat... ez a gumi 3x nehezebb, de nem kell annyit tokolni a defetekkel. Plane ga tubeless a rendszer.

(#69019) zoli03 válasza Coyot (#69015) üzenetére


zoli03
őstag

Köszi az útvonalat. Most nyáron minél több hegyet meg akarok mászni a környéken (Pápa). Tegnap Középső-Hajag volt a cél, de terepen nem volt túl kellemes, sok helyen kellett tolni. Legközelebb Herend felől aszfalton megyek fel, hiába hosszabb az odavezető út, mégis sokkal kevésbé fárasztó.

(#69020) Sleek


Sleek
senior tag

Sziasztok körbenéztem szfváron a bringás boltokban...
Szinte semmi kínálat nem volt országútiból ...
Egy helyen volt merida ride 100 claris váltóval 250ért.
Szép meg minden de annyit nem adok érte.
Közben a wilier bringáról kiderült nem szögletes a felső csöve hanem kerek.
Ez befolyásol valamit ?
Tény jobban tetszik a szögletes felső cső . De hát majd csak megbékélek vele.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#69021) Napfénysüti válasza Sleek (#69020) üzenetére

Fehérvári vagy? Sajnos outikból itt tényleg nem tartanak valami bő kínálatot. Melyik boltokban jártál?

Més que un club!

(#69022) Sleek


Sleek
senior tag

Szfvártól 20km re . Isztimér.
Sütő utcában mindkettő boltban.
Alba kerékvár, meg a kerékpárdiszkont.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#69023) Laox


Laox
aktív tag

No hát végül én is rendeltem egy ILYET. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a 29"-os kerék. :)

(#69024) Napfénysüti válasza Sleek (#69022) üzenetére

Ott még tavaly ellenfélként fociztam. :DDD

Vitálba érdemes még benézni az a legnagyobb üzlet Fehérváron viszont elég drága. Esetleg a Deákon a BikeSide-ba vagy az Öreghegyen a Harisba (ez utóbbi kettő mondjuk pici üzlet). Meg ott van a VelenceBike Velencén ami még komolyabb, nagyobb bolt de az se olcsó.

Més que un club!

(#69025) Sleek válasza Napfénysüti (#69024) üzenetére


Sleek
senior tag

Én régóta nem foci mert vicc lett ez a csapat amióta belenyúltak az okosok....
De ne menjünk bele.
Bike side boltban semmi bringa nem volt. Csak mtb meg használt cuccok.
Vitálban kellys meg rock ... van. De ott meg az eladók....
Nem lesz egyszerű kőr ez.
A wilierből meg csak szept vége fele érkezik bemutató gép.
A 2016 os modell meg már elfogyott.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#69026) maximilian4 válasza Laox (#69023) üzenetére


maximilian4
addikt

Nesze neked enduro. lel :D
Mi ez a nagy irányváltás? Merev monti, 29-ces, kicsi rugóút, és még 400k sincs. :DDD

Egyébként nekem tetszik. Nekem mindig is a 29er volt a kedvencem, bár most a 650b-vel is megvagyok.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#69027) Laox válasza maximilian4 (#69026) üzenetére


Laox
aktív tag

Annak a Kellys enduronak gyenge volt a felszereltsége, a Canyonok meg 500 fölött vannak, használtat nem akartam, úgyhogy nem maradt más választás, lett egy ilyen, remélem bejön. Mondjuk 14 napig vissza lehet küldeni elvileg. Bementem ma egy bicajboltba és ott is azt mondták, hogy 29-essel nagyon jó túrázni. Fogok rá venni egy olyan Suntour teleszkópos nyeregcsövet, az 5 centit kimozog elvileg, a 29"-hoz remélem megfelelő lesz. De amúgy tényleg egy kecsesen ringó enduro lett volna a megfelelő. :)

(#69028) TayRol válasza Laox (#69023) üzenetére


TayRol
veterán

Na, kiváncsi vagyok. Én nagyon Canyont akartam venni, de L-esben egyik modell sem volt ősz elott raktáron. Majd dobj képeket meg infót. :)

(#69029) bunddog válasza Laox (#69023) üzenetére


bunddog
tag

Mennyiért? Kemény hogy ezen is a 396-os fék van amúgy meg majdnem minden slx.

szerk.: na jó csak 2 dolog de akkor is :D

[ Szerkesztve ]

(#69030) Laox válasza bunddog (#69029) üzenetére


Laox
aktív tag

Utánanéztem, nem igazán találtam ilyen felszereltséggel hasonló áron bringát. De ha van is, ne linkeljétek be, mert idegbajt kapok. :D

Mellesleg a tesztekben is halálra dicsérik, csak nem lőttem mellé. :)

[ Szerkesztve ]

(#69031) Laox válasza TayRol (#69028) üzenetére


Laox
aktív tag

Az én méretemben is már csak kékben volt, de nem is bánom, a fekete modell túlságosan fekete, majd rakok képet. :)

(#69032) Krisz79


Krisz79
őstag

Ma este "megmásztam" a Naszály hegyet... (Vác)
[link]

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#69033) gergo84 válasza balintka (#68989) üzenetére


gergo84
aktív tag

nekem is gerincferdülésem van

(#69034) 6030D válasza Krisz79 (#69032) üzenetére


6030D
Ármester

Like! Mindjárt jönnek az alföldiek, hogy nekik nem kell magasra mászni, hogy ilyen messze lássanak. :DDD

Mészkőember megvolt? :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#69035) TayRol válasza Laox (#69031) üzenetére


TayRol
veterán

Sokkal szebb a kék!

(#69036) Krisz79 válasza 6030D (#69034) üzenetére


Krisz79
őstag

:)

Zoli barátom belém tette a bogarat, Ők voltak tegnap Duna-maratonon és Szerdán indulnak Ausztriába...
Hogy másszam meg a naszályt,tesztnek... Jelentem megvolt....
Csak a fránya sport trackert a tetőn vettem észre,hogy nem indítottam el...

Mi a mészkő ember?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#69037) gergo84 válasza 6030D (#68997) üzenetére


gergo84
aktív tag

nem gondoltam volna, hogy ennyire meglepő lesz szinte mindenkinek miért így használom a kerékpáromat. Hiszen az első hsz-m lényege az volt, hogy az adott váz-ba az adott villa bele passzol-e. tengely méret, csapágy stb.

miért vettem ilyen bringát (xc; ezt a nevet is itt halottam előszőr, nekem csak mtb, és kész), mert az előző bicajomat kinőttem. szerettem volna egyet, ami nagyobb vázas, nagyobb kerekekkel. mivel Mo-n nem vagyok hitelképes, német országban vettem 1,5év részletfizetéssel egy bringa boltba, ahol elég nagy a választék. ez megtetszett, mert gyönyörű a váz, és sokkal jobban megy mint a régi, és nem is volt méreg drága.

olyan bicajt kellett választani ami tulajdonképpen mindenhova jó. a mostani géphez három nyergem van.
az egyik egy városi, ha barátnőmmel tekerünk, a másik egy sportosabb ha egyedül vagyok, a harmadik, egy keskeny, pici sport nyereg, ha erdőbe/hegyre járok. (itt az erdő egyenlő a heggyel, mert lapos terület nincs).
tehát van egy bicajom ami mindenre jó. ha úgy tartja kedvem, vagy meglátok valami sártengert az út szélén, akkor nem kell haza mennem, és bicajt cserélnem, (trekkinggel nem lehet sarazni) mert nyugodtan bele hajthatok. 90km-es távig ez is kényelmes, és a hegyen lefelé, sziklákon, (nem 40el, csak lépésben) is megállja a helyét.

A papucst nem azért írtam, mert bármire is büszke akarok lenni, érzékeltetni szerettem volna, hogy nem vagyok profi, és nem űzöm a sportot mint egy "állat". a versenybringás csak aszfalton megy, a másik csak erdőben, én ha kimegyek bicajozni bármi megtörténhet... nem kell védőfelszerelés, mert mindenhol úgy közlekedem, hogy biztonságban hazaérek

azért gondolkoztam el, hogy bringa építésbe kezdek, tulajdonképpen ezért írtam ide..., mert nincs annyi pénzem, amibe ezek a bringák kerülnek. hitelezésbe nem fogok. szivesen szertnék hegyről lefelé nem csak lépésben jönni, és gondoltam építek egyet, amihez apránként meg veszem az alkatrészeket. a váz a leghúzósabb, a többi már nem vészes. és nem is kellenek olyan profi cuccok rá, ami gyárilag rajta van. (azért nem DH váz, mert drága, és a dh bringa csak arra való, semmi másra) mivel jelenleg a kormányom meg van emelve, innen pattant az ötlet, ha dh villát tennék bele, ami megtolja az elejét, és számomra így kényelmesebbé is válna (lefelé nagyobb akadályokat is könnyebben venne). mindegy a mérnökök mit számolnak, mert soha nem lesz kitéve olyan igénybevételnek, aminél ez bármit is jelentene. lenne egy olyan bicajom, ami baromira tetszik, a váz, a dh villa, büszke lennék rá, mert magam raktam össze. és egy lájtos csapatós bringának bőven jó. (az xc merev váza miatt, hátul nem egészséges a bringának amit kap, nincs csillapítás, csak a levegő ami a gumiban van.)

(#69038) bunddog válasza Laox (#69030) üzenetére


bunddog
tag

Nem azért, mert nem jó a bringa, csak a 396 és mondjuk slx fék között kb ég és föld és amúgy meg nem drága az slx.

Nekem itt pesten gurulgatni a 396 is jó, de min. slx-re cserélem majd mert gyárilag rázkódtak nálam a fékkarok.

(#69039) Laox válasza bunddog (#69038) üzenetére


Laox
aktív tag

Miért, ilyen áron és felszereltség mellett SLX fékes modellek is vannak? Én nem láttam.

(#69040) maximilian4 válasza Laox (#69039) üzenetére


maximilian4
addikt

Nincsenek. De egyébként nekem van hosszabb távú tapasztalatom a fékkel és bőven jó. Bikemag tesztekben sorra írják hogy egy deore gyakorlatilag alig jobb nála.

Maxi

(#69041) cobranco


cobranco
csendes tag

Üdv

Bár a legtöbben már nyakig benne vannak az idei túrázási szezonban, én még mindig a tavalyi élményeimmel traktálom a nagyérdeműt.
Szóval,akit érdekel:

Célpont: SVÁJC 7.rész: "Tiszta erőből Alpok" 2015. /Switzerland/ FullHD 1080p

Útvonal:
Innertkirchen-Gadmental/Wiler-Nessental-Triftbahn-Gadmen-Steingleccser/Sustenpass/2224m/-Meiental/Meien/-Wassen/Reuss völgye/-Silenen-Erstfeld-Altdorf-Urnersee/Flüelen-Axenstrasse-Telskap-Sisikon/

Térkép:
[link]

Túrabeszámoló/ 8.nap/:
[link]

Fotoalbum:
[link]

Kellemes időtöltést!

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#69042) Zsolt_974


Zsolt_974
tag

Sziasztok!

Erről a webshop-ról és táskáról tud-e valaki véleményt írni akár jót, akár rosszat?

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

Üdv. Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#69043) inifini válasza Zsolt_974 (#69042) üzenetére


inifini
tag

Ez Alis cucc: http://www.aliexpress.com/item/60L-Bicycle-Rear-Seat-Bag-Waterproof-Bike-Backseat-Pannier-Doite/32617719133.html?spm=2114.01010208.3.79.Bhjxha&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_3_10037_10017_10033_406_10032_10040,searchweb201603_11&btsid=fca16728-cfeb-42e1-9506-719a97d25fd8

(#69044) 6030D válasza Krisz79 (#69036) üzenetére


6030D
Ármester

Mészkő
Olvasom a Nixi blogját, gondolom az Ő Zolijáról van szó, ha már Duna meg Salz :D kicsi a város...

gergo84: mint ahogy más is írta, nem lesz olyan a bringa, amilyet elképzelsz, attól, hogy nagyobb lesz a villa. Bírja a merev váz is a rázós részeket, főleg az olyan komolyabb váz, mint a tiéd. Nézz meg egy versenyt, hol jönnek le merev vázzal. Akár egy amatőr versenyen is az alu vázakkal. 40-nel, sziklákon, ahogy te nem akarsz. A fully annyival nyújt többet versenyzői szempontból, hogy gyorsabb, stabilabb lehetsz lefelé. Túrásként meg kényelmesebb, élvezetesebb, állítólag. Nekem például semmi bajom a lefeléken a merevvel, pedig gerincsérvem van/volt (műtve nem volt).

maximilian4: ezt a 396-ra írtad? Nekem is az van. Eddig volt, hogy hosszabb lejtőn elmelegedett (180/160 tárcsa). Most raktak bele fémszemcsés betétet, kibírta a teljes Duna maraton középtávot. Nemsokára lesz tárcsa csere is, kipróbálok egy IceTech tárcsát, szerintem azzal még jobb lesz.

Ehhez egy kérdés: ha a tárcsa resin only, és most fémszemcsés van benne (nem teljes fém), és a verseny végére fekete csíkok vannak a tárcsán, az csak az csak a verseny hatása, vagy azért van, mert nem hozzá való a betét, és jobban eszi? Sima gyantásnál még ha elmelegedett is, akkor sem csíkozta be.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#69045) Krisz79 válasza 6030D (#69044) üzenetére


Krisz79
őstag

Naaa, pont nem... De 1 társaság...
"Nixi Zoli" a 200km felettire készül, a másik Zoli a 120 felettire...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#69046) Zsolt_974 válasza inifini (#69043) üzenetére


Zsolt_974
tag

Ezt néztem már, igaz az e.ay-en, de ~2000Ft különbség és nem kell rá várni(remélem) és legalább biztos, hogy megjön.
Ettől még nem lettem okosabb, maga a bolttal és a táskával kapcsolatban. :R

Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#69047) Runner_fxr válasza 6030D (#69044) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Arra figyelj, hogy az alap shimano tárcsát megeszi a fémes betét.

(#69048) 6030D válasza Krisz79 (#69045) üzenetére


6030D
Ármester

:D minden Zoli maratonozik. :)

Runner_fxr: ok. Milyen tárcsát javasolsz utána? Centeres.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#69049) DjKoxi válasza Zsolt_974 (#69042) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Szia!
A webshopról csak jókat tudok írni, sőt a tulaj is végtelenül korrekt, türelmes, segítőkész. Telefonon adott vásárlási tanácsokat, a szállítás pontos és hibátlan volt. Szerszámokat, alkatrészeket, kenőanyagokat vásároltam tőlük.
Táskát nem ismerem.

(#69050) Krisz79 válasza 6030D (#69048) üzenetére


Krisz79
őstag

Ne is mond, lehet engem is kezd megfertözni.... Pedig Én nem vok Zoli. :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.