Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144001) Yahhher válasza Massmurderer (#143997) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Ott volt az a két idézőjelszerűség pont ezért ( " " ).
Egyébként mi van a képen, ha már így kiragadtad a lényeget?
De hogy én is kukacoskodjak: elemes.. az, persze...

Üdv B.

(#144002) sz_abika válasza bringasisti (#144000) üzenetére


sz_abika
addikt

Hmm...miért?

Egy outi vázat kellene építés előtt kipofásítani egyébként.

PSN: xszabikax

(#144003) bringasisti válasza sz_abika (#144002) üzenetére


bringasisti
őstag

Mi van ha a menetet és a kormánycsészét is homokolják és a meleg se használ a váznak ha esetleg valami balul sül el. Én dolgoztam olyan helyen ahol így festettek, elakadt valami az alagútban akkor volt kapkodás

BENEFON DELTA--------N8

(#144004) Massmurderer válasza samujózsi (#143998) üzenetére


Massmurderer
őstag

Messze van az a valami a babetta szintjétöl.Még kinézetre is.Nap mint nap látok ilyen gagyi elektromos vackokat,és egyikért se adnák még 10ftot se.

(#144005) samujózsi válasza Massmurderer (#144004) üzenetére


samujózsi
tag

Hát anno én a Babettával voltam így ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#144006) xy.zsolt válasza Paxker315 (#143976) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Kulcscsont törés

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#144007) ivana válasza sz_abika (#143999) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Itt csináltattam már néhány vázat, szépen dolgoznak és viszonylag olcsón.

(#144008) FireKeeper válasza sz_abika (#143999) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az én Puch-omat a Bálna Bike-ban festették, szépen megcsinálták szvsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#144009) Paxker315 válasza bringasisti (#144003) üzenetére


Paxker315
addikt

Itt Mordorban, a síkhülyék földjén, Kismacson az Omega Colour MINDIG kimaszkolja a meneteket&villanyakat&crownt, és olyan véknyan fújnak, hogy a papucsba ütött "basso" vagy "columbus" felirat is szépen látszik, vázszám is. És erős-tartós, egyenletes.

Már nem vállalnak több bicajt, de, ismerős gyakran hordott oda vázakat, mert homokfúvás-festés-lakkozás 5-6 ezer ft-ba volt. Nekem legutóbb kontakton keresztül 1 nap átfutással megcsinálták, csak, színben nem volt választék, de tökmindegy, mert a RAL 3002 amúgy is tetszik. :D

soha nem kellett a munkájuk után vakargatni meg menetet tisztítani... Normális helyeken úgy dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#144010) frango13


frango13
aktív tag

Amikor az outihoz vettem cuccokat, valamiért csak egy 6 decis kulacsot rendeltem. Nem értem miért. Egyébként is sokat iszom. Most akarok venni 2db 1litereset, viszont akkor kellene még egy kulacstartó. Ezekhez alapból jár csavar ugye? Valamelyikhez odaírják, hogy jár, valamelyikhez meg nem.
Láncnyúlás mérőt is akarok venni, hogy ne kelljen méricskélni. Van olaj, pumpa, szemcsi,sisak,felső,nadrág,cipő,telefon tartó,első és hátsó lámpa. Mi az, ami kellhet még? Amire nem gondoltam és alap cucc...?

:)

(#144011) xy.zsolt válasza frango13 (#144010) üzenetére


xy.zsolt
őstag

pót belső / defekt javító szett....hogy ne járj úgy mint én legutóbb mikor 6km-et gyalogoltam országúton carbontalpu cipőben :) A csavar meg elvileg a vázhoz jár, nem a kulacshoz...szerintem Kulacs: pl a high5 0.75ös olcsó és jó

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#144012) ivana válasza frango13 (#144010) üzenetére


ivana
Ármester

Egy literes kulacs az rohadt nagy, ha kettőt viszel jó a kisebb, faluban keresd a temetőt :) Ott mindig van csap.

A vázban nincs benne a csavar? Nem szokás kiszedni. Ha nincs akkor sima M5-ös imbusz fejű kell oda. A kulacstartóhoz általában nem jár.

(#144013) sz_abika válasza ivana (#144007) üzenetére


sz_abika
addikt

Huhh ez piszok jó ár :Y

Bálnával korábban már beszéltem még akkor egy másik bicó kapcsán, de akkor az maradt meg bennem, hogy drága...

PSN: xszabikax

(#144014) zzola


zzola
félisten

Na srácok ma üzembe helyeztem a "MTB"-ot.
Hatalmas élmény volt tekerni 19 km-t, a hátsóm még egyben van! :DDD

Most vagyok a bajban, mert hama-hama kell egy bringa!
Több - kerélpárokban jártas - kollégámtól kaptam tanácsot, egyik trekking, másik fitness, harmadik országúti bringát ajánlott. Jó, mert így mindig el tudják bizonytalanítani az embert. :DDD

Voltam ma Lidl, de az említett siasakot nem találtam, gondolom szezonális termék lehet...

[ Szerkesztve ]

(#144015) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Téerpé, első igazi út utáni hirtelen értékelés: enyhe visszalépés a BB7 után fékerőben, legalábbis a gyári betétekkel, azonos tárcsákkal, és a "saját" fékkarjaival. Remélem, valami jóféle betétekkel sikerül ezen tornászni. Nem egetrengető a különbség, csak épp annyi, hogy a BB7 elég volt fékkar fogásból is ahhoz, hogy emelkedjen a hátsó kerék, ez meg nem. A gyári pofa tudtommal félfémes. A szerkezet amúgy egyben van, és jó erős a rugója. Kíváncsi vagyok, vizesen mennyire hangos, mert a BB7 vállalhatatlan volt mult pénteken :)
(bezzeg a Podsacs táskámnak meg se kottyant másfél óra eső, minden száraz maradt benne)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#144016) Fall-N válasza Paxker315 (#143976) üzenetére


Fall-N
veterán

Jó lesz az 10 cm-nek is. Ha 5 centire van csak bent a nyeregcső a vázban az semmit sem ér. Gyári ajánlás is legalább 10 cm, de bele is van vésve a normálisabb nem noname nyeregcsöveknél, hogy mi a maximum, ameddig ki lehet húzni. Ha annyira rövid, akkor venni kell egy hosszabbat, nem egy nagy tétel pénzben. Tényleg mázli, hogy nem a vázcső tört el.

(#144017) lomposfarkas válasza frango13 (#144010) üzenetére


lomposfarkas
tag

Helló. Megemlítem, hogy a hagyományos kulacstartóba befér a másfeles vizes flakon. Persze csak annak ajánlott, aki ki tud szabadulni a "kerékpározáshoz csakis a kerékpározáshoz gyártott kiegészítőket" buborékból :)
https://imgur.com/Z9RfM6M

(#144018) Hasaggymeg válasza Yahhher (#143996) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

OFF Megvénülünk és meghülyülünk.Itt is van egy 70-75 körüli öreg aki csigalassúsággal megy járókeretével,majd mikor az átjáróhoz ér felkapja hátára a keretet és egy húszévest meghazudtoló sebességgel átfut.Szó szerint átfut az úton,majd túloldalon újra keret előre,2 lépés utána sebességgel folytatja.Múltkor mikor először láttam úgy maradtam mint a fogászaton,átért és észrevette,hogy bámulom értelmezni próbálva a látottakat,erre abbahagyta a keretes menetet,és sietős léptekkel távozott. :F

ON...ma ez volt,a zsákutcák csak a szokásos eltévedések,melyek nélkül nekem már nem is bringázás a bringázás.A Kiscelli-Remehegyi-Nyereg és úgy aztán a Szépvölgyi továbbra is gyilkos,azt hittem lábam leszakad. Toobee gondolom nem veled találkoztam a Glückner úton,tudtommal neked valami sötét a sisakod...ja és sisak.A Viantor jól vizsgázott,kényelmesebb és szellősebb mint a bétvin. Egyetlen hátránya a mérete,de hozzá kell szokjak,hogy olyan pici mint a decas egyik sem lesz...ja és ha előre hajolok kicsepeg a víz belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#144019) Fall-N válasza sz_abika (#144013) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem jobban jársz a szinterezéssel, mint a sima fényezéssel. Sokkal tartósabb és rugalmasabb, mint a festés. Ahogy írod drágább is jóval a sok eszköz, összetevők (alapozó, szín, lakkok) és műveletek miatt.

Ahogy írták előttem normális helyen profin dolgoznak és nem kell félni, hogy a meneteket és furatokat telefújnák. A karcokat is jobban bírja, nem úgy, mint a lakk. Nem véletlenül gyárilag is szinterezik sok márka. Persze olcsóbb márkák még festenek, mert gépesítve olcsó nekik.

Általában csak az szokott lenni a gond (főleg itt vidéken), hogy nincs nagy választék színben, vagy ha van akkor várni kell hogy összegyűljön elég cucc, hogy arra az adott színre szinterezzenek. Legalábbis itt egy vázért nem állnak neki.

(#144020) frango13 válasza xy.zsolt (#144011) üzenetére


frango13
aktív tag

Na akkor azt is rendelek. Kösz!
És igen, benne van a csavar a vázban...Akkor én most........-.-

ivana:A literes túl nagy? Akkor lehet, hogy 2db 750-800miliset veszek. Én abból indultam ki, hogy 30+ fokban nálam simán lemegy a 1,5 literes mentes víz 1,5-2 óra alatt.

lomposfarkas: Azért az kemény. :)

:)

(#144021) Paxker315 válasza Fall-N (#144016) üzenetére


Paxker315
addikt

Elolvastad a kommentem?
Azt írtam, a felsőcső és nyeregvázcső kapcsolat alá 5cm-rel. Az olyan 8cm durván. :B

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#144022) Fall-N válasza Paxker315 (#144021) üzenetére


Fall-N
veterán

Az lehet, de ahány váz annyi kialakítás, vázcső méret, így ezért is van legalább 10 cm-re meghatározva.

A régi retro MTB-k nyeregvázcsöve túlnyúlott pár centire a felsőcső találkozásánál. Egyrészt nem volt még külön nyeregcső bilincs, másrészt valamennyire merevített ez is a vázon. Ráadásul be is volt metszve a kis csőrész, hogy össze lehessen szorítani.

A mostani ejtett felsőcsöves vázaknál meg sokszor csak minimálisan nyúlik túl vagy el van csapva egy síkban. A 10 cm meg majdnem minden gyártói ajánlásban szerepel, de a legtöbb nyeregcsövön is ennyi az érték. De ha megnézzük ez a 10 cm sem egy nagy érték, meg ha nagyon ki van húzva a cső akkor elég rugalmas is lesz az egész kapcsolat, főleg a régi vékonyabb 25,4 mm-es vagy a 27-es csöveknél. Ez nagy súllyal párosítva nem egy nyerő párosítás.

[ Szerkesztve ]

(#144023) Somatom


Somatom
veterán

Kitaláltam egy alkatrészt, amire szükségem lenne. Remélem, hogy más is kitalálta és így meg tudnám venni ahelyett, hogy legyártatom. Szóval, egy toldás kéne a kormánytengely és a kormánytartó (azt hiszem, ezt bringásul stucninak hívják). Az alul egy stucni töve, felül meg a tengely mérete, amire ráhúznám a gyári stucnit. Vagyis, X cm -rel megtoldanám a kormánytengelyt, így a kormány, a gyári stucnival együtt, feljebb kerülne. Létezik ilyen toldás?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144024) Somatom válasza Somatom (#144023) üzenetére


Somatom
veterán

Azt hiszem, megtaláltam, amire gondoltam. Kormánynyakmagasítónak hívják. Már csak egy olyat kéne találni, ami fekete és méretben passzol a Meridára.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144025) Hasaggymeg válasza Somatom (#144024) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Számolj azzal,hogy rontani fogja az irányít6óságot.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#144026) AtHoS válasza frango13 (#144020) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem literes van és nem érzem túl nagynak, néha még ez is kifogy idő előtt, így egy forrást útba kell ejtenem újratöltéshez, bár Miskolc környékén a hegyekben ez nem igazán probléma :)

A kulacstartót viszont le kellene cserélnem, mert a felső támasztó részen van egy "pörgettyű" ami menet közben a rezgésnek köszönhetően fémesen zörög :(

Más:

Tegnap jöttem lefelé a Bánkúti úton és olyan hang jött a vázból, mikor meg van repedve...gyorsan megálltam, körbenéztem a bicót, körbetapogattam, de semmi különöset nem vettem észre. Elkezdtem gurulni, de ismét jött a hang, tehát megálltam ahogy az előbb, de most sem vettem észre semmi problémát. Elindulva ismét jött a hang, de közben a vádlimra pattogott valami. Na satufék és nézem a hátsó kerékre rá van tapadva valami. Leszedem, nézem, eléggé aszfaltszerűnek tűnik. Körbenézek az úton és látom, hogy betömködték a kátyúkat. Ehh..én meg azt hittem a váz megadta magát, közben az apró aszfalt szemcsék tapadtak a gumira, majd a centrifugális erőtől dobálódtak lefelé és zörgették a vázat. Nem is mertem engedni neki lefelé nehogy még a végén leverje a festéket a vázról.

Kíváncsi leszek ha már most egész útszélességben mindenfelé "aszfaltreszelék" volt meddig fog tartani a kátyúzás :F

read-only mode on the forum

(#144027) Somatom válasza Hasaggymeg (#144025) üzenetére


Somatom
veterán

Hogy érted azt, hogy egy közdarab rontja az irányíthatóságot? Úgy terveztem, hogy meghúzom a csavarjait és akkor együtt mozogna a kormánnyal, meg a villával. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144028) Paxker315 válasza Somatom (#144023) üzenetére


Paxker315
addikt

áh itt vidéken kevésbé vagyunk szofisztikáltak, itt extrába ráhegesztünk villanyakat,ha rövid lenne. ;] elegánsabb.

amúgy ilyen kacatot ebayről vegyél v aliról.másfélezer ft körül utánadhajítják
Példa
Példa
Példa

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#144029) 6030D válasza lomposfarkas (#144017) üzenetére


6030D
Ármester

Két szál kolbász még befér az üvegek alá.

Hasaggymeg: nekem nem megy a mapmájrájdod.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#144030) Somatom válasza Paxker315 (#144028) üzenetére


Somatom
veterán

A főfaluból sem kell elköltözni, ha az embernek kókányolhatnékja támad. Leflexeltem egy MZ-váz villanyakáról a két csapágyfészket, ráhegesztettem a Simsonom villanyakára és tok-vonó betoltam a TS MZ dobfékes elejét a Simsonba. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144031) Hasaggymeg válasza Somatom (#144027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mikor úgy beállt a nyakam,hogy hetekig nyakrögzítővel aludtam fogtam és én is megemeltem hátha jobb lesz.Hát jobb lett,mert nem kellett annyira hátracsapnom a fejem,ugyanakkor elengedni a kormányt is nehézkessé vált.Hiába mozog 1ütt,a villanyak ilyen mértékű meghosszabbítása rossz 6ással volt a kormányzásra.

(#144029) 6030D...már nekem sem. :DDD ...lemaradtál (vagy én voltam türelmetlen),mert már az este,a közzététel után töröltem ezt a wörkáutot. :U Nem szoktam megtartani mindegyiket,rögzítem,megnézem,majd elvetem.70 km/850m szint volt Dunakeszi-M0 híd-Királyok útja-(Szigetlakók kerülgetése :U )-Árpád fejedelem u.-Kiscelli utca-Kolostor u.-Remetehegyi u.-Nyereg u.-Szépvölgyi u.-3ashatárhegyi u.(erdőben a műút mellett) -Feketesalak u.-Gückler szikla-Virágos nyereg-majd vissza ugyanott és valahol átevickéltem a János kórházba,onnan meg haza.Az aláhúzottra mondtam,hogy gyilkos volt...legalábbis nekem. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#144032) samujózsi válasza Hasaggymeg (#144031) üzenetére


samujózsi
tag

Azért a Csévi-Kapy utcák... tizensok éve jártam ott, de felejthetetlen... bár ahogy elnéztem, kicsit kikerülted őket. :)

Viszont... nem tudom, mennyire szereted publikálni a címed... a strave tud olyat, hogy legalább párszáz méteres kört kitakar az útvonaladból, így a publikált útvonal nem mutatja meg a címed. Ezen az oldalon (mapmyride?) nincs ilyen opció? Vagy direkt nem használod?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#144033) jjeahh válasza samujózsi (#144032) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem szeret Hasaggymeg digitális nyomot hagyni :) . Fórumon legalább jelen van, igaz álarcal meg álnévvel, de a biciklijéről úgyis hamar felismerném én ;]

Más: durva milyen vihar van felénk... már reggel 7-től :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#144034) Hasaggymeg válasza samujózsi (#144032) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem szoktam kerülni a nehézséget,sőt,mazochista módon keresem a legmeredekebb utcákat,így utána nézek és legközelebb.😉 Ami a nyomaimat illeti,nem feccölök túl sok időt ezekkel,nem titkos a lakhelyem...és vigyázzatok,ha ellopjátok bringámat még drágábbat veszek helyette!...csaxólok. ;]

jjeahh...hallgass mert megismerhettél volna,de te inkább kitaláltál egy bordarepedéses fedősztorit helyette. ;] (Zasszony most sem hiszi,hiába is bizonygatom neki. :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#144035) Somatom válasza Hasaggymeg (#144034) üzenetére


Somatom
veterán

Feltekertél a Kiscellin? Az 20% -os.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144036) samujózsi válasza Hasaggymeg (#144034) üzenetére


samujózsi
tag

Azt hiszem, a Kapy volt az, amelyikre még feltolni is nehéz volt... az emelkedő aljából úgy 100-120%-osnak látszik egy része :D
Viszont valami zavart érzek az Erőben, mert láttam az útvonalad és az olyan volt az emlékeim szerint, mintha a Kapyval párhuzamos utcán jártál volna, épp csak ott nincs utca a google maps szerint :D
Lehet, hogy ott jártál, csak a GPS pár méterrel odébbtolt a térképen?

Ufftopic: változtak a "rangok"? Pár napja még tag voltam, most meg junior... :)

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#144037) jjeahh válasza Hasaggymeg (#144034) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pedig ott a megdönthetetlen atomstabil lábakon álló bizonyítékom: egy hónap kiesett a Sravamról és az Instagramról :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#144038) Csokicsibesz válasza Somatom (#144035) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Fel lehet ott tekerni, sőt az út melletti erdős rész kifejezetten élvezetes felfelé. Ott lehet szép pulzust produkálni.

(#144039) f4lcon válasza Somatom (#144023) üzenetére


f4lcon
őstag

és ha csak egy állítható kormányszárat vennél?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#144040) Salex1 válasza f4lcon (#144039) üzenetére


Salex1
senior tag

Nekem ilyen van, mert hasonló bajom volt. De ilyet NE vegyél, egy rakás....
Egyszerűen nem lehet stabilra szorítani, mindig mocorog kicsit.

(#144041) robee19


robee19
tag

Végre megjött a cipőm! Első próbálkozások az spd-vel - > majdnem kiestem a műhelyem teli üvegablakán....:D

Azóta tekertem pár percet benne, valóban egész más benne tekerni, de azt hiszem jóbarátok leszünk egymással.:)

[ Szerkesztve ]

(#144042) Napfénysüti válasza Salex1 (#144040) üzenetére

Mondjuk ez már ránézésre se bizalomgerjesztő azzal a szorító megoldással, nem csodálom hogy nem vált be. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#144043) Toobee válasza zoli03 (#143988) üzenetére


Toobee
veterán

Kinek mi. Én utálom hátizsákot, legjobban mindenféle szütyő nélkül szeretek tekerni, de az maximum bikeparkban adatik meg.

https://barbieripnk.hu/

(#144044) Somatom válasza f4lcon (#144039) üzenetére


Somatom
veterán

Nemtom. Sztem ezzel nagyon bután nézne ki. A kormánynyak-magasító talán egy fokkal szolídabbnak tűnik. Meg, az pont a nekem megfelelő szögben emelne.

Csokicsibesz:
Azt nem tudom, hogy a pulzusra milyen hatással lehet. Csak azt, hogy qrva nehéz lehet feltekerni, mert ez a három emelkedő két egységet vett le az akkum töltöttségéből. Hazafelé, a Gál József utca ezeknél lightosabb. Azon egyszer kikapcsoltam a rásegítést. Azt hittem, hogy hirtelen beszorult a fék.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144045) planbmokus válasza TayRol (#143987) üzenetére


planbmokus
senior tag

Majd megszereted! Először én is azt mondtam, hogy nagy, de amióta használom, azóta etalon! Főképernyőn 7-es osztást használok, teljesen kényelmesen olvasható még 40-nél is :DDD

xy.zsolt: Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#144046) Csokicsibesz válasza Somatom (#144044) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Vagy a Kiscelli utcán vagy a Kiscelli parkerdőn keresztül szoktam menni, aztán Kolostor-Mátyáshegyi és úgy rá a Szépvölgyire. Így sokkal barátságosabb a forgalom mint a Szépvölgyin. Mondjuk én szinte mindig a Fenyőgyöngyéhez megyek, szóval más útvonal nem nagyon játszik.

(#144048) Hasaggymeg válasza Somatom (#144035) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Merretekerjek szerint egy részen 18%,meredekebb nincs is.A sz@r inkább az,hogy ahogy haladsz felfele egyre meredekebb,mígnem a nyereg utca vége újra vagy 15%-os....aztán kis ereszkedő és jöhet a HHH,ami ehhez képest már walk in the park.

(#144036) samujózsi...van a Kapyn is egy rövid szakasz amit 15%-osnak ír...de az még mindig semmi ez mellett.[kép] ;]...bár a merretekerjek,ahol a grafikokon 30nál több nem is szerepel,ezt is "csak" 27%-nak írja. :DDD

(#144037) jjeahh...én is ezt mondtam. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#144049) Paxker315 válasza motoflug (#144047) üzenetére


Paxker315
addikt

ilyen 45k körül maximum. (forintban) De az már nagyon a teteje.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#144050) Toobee válasza Hasaggymeg (#144018) üzenetére


Toobee
veterán

Ketten voltunk, találkoztunk pár bringással. Szürke Scott, meg az én fekete Specim. Sisakból nekem ez van, áll nélkül voltam vele. De a térdvédőből biztosan felismertél volna, nem sokan hordanak annyira hülye összeállításokat, mint én.

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.