Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) ShiTmano válasza geotigris9 (#84992) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Köszönöm! :R

Az elsőt már láttam. A másodikban látszik igazából a lényeg, hogy nem a folyadék tömít, hanem a szemcsék amit magával sodor, miközben szivárog. :K
A harmadik az hatalmas. Nem vagyok jó angolos, de ha jól értem a csillámpor fokozza tömítés hatékonyságát. :))
Majd lopok a lányomtól.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#85002) Runner_fxr válasza zack (#84994) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ha megkérdezed mielőtt meg akarod venni, akkor mondtam volna előtte is. :)
Aki azt mondta, hogy nincs jobb dolog a tenyértámaszos markolatnál az nem is lehet egy duhaj kerékpáros, pláne nem montizik durvább terepeken.
A tenyértámaszos markolat az ilyen nyugis, trekking használat mellett lehet jó, sportosabb használat mellett csak hátrány.

(#85003) Tothgera30 válasza Vasinger! (#84998) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egyrészt, mert itthon veszed, nem kell kintről rendelgetni. Másrészt, az M506 és M315 között lényeges különbséget nem fogsz észrevenni, ahogy a Recon Gold és Silver között sem, viszont az M8000, az bizony nem egy Deore-XT mix lesz, és azt nem csak első váltónak és hajtásnak gondolom. De persze mindenki azt vesz mait akar, nem akarok én beleokoskodni senki vásárlásába, ígérem ez volt az utolsó.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#85004) zack


zack
nagyúr

Ez vajon mennyibe kerülhet? Gyönyörű!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85005) ShiTmano válasza zack (#85004) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Az első teló alapján szerintem 1,5-2 milka biztos van.
[link]
Ezt aranyárban mérik.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#85006) Vasinger! válasza parkr (#84999) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi! Sajna a honlapról túl sokat nem tudtam meg a részletekről, így írok nekik majd egy e-mailt ezzel kapcsolatban.

andrisbandi:

Van PP-m, de nem értem, hogy miért csak ott lehet visszaigényelni ezt. Ez valami PP specifikus dolog lenne?

Tothgera30:

Úgy veszem észre, hogy nagyon megszállottja vagy az M8000-nek, ahogy ezt az alábbi példa is mutatja: katt

Szerintem én nem tudnám úgy kihasználni az Deore-XT között rejlő "hatalmas" különbségeket, mint a Silver->Gold, M315->M506 között jelentkezőket..

A Reconból a Gold jóval közelebb áll a Rebához ahogy itt látszik is:

Illetve merevebb és 411 grammal könnyebb is, ez tisztán leolvasható a weboldalról is.

(#85007) r.levente75 válasza zack (#85004) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez tényleg az! :Y

(#85008) zack válasza ShiTmano (#85005) üzenetére


zack
nagyúr

Kemény. 1800 dollár csak a villa.
A nyereg az pariban van az enyémmel. :DDD Aztán itt vége is a listának. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85009) ShiTmano válasza zack (#85008) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Itt azt írják 2milka alatt van picivel. Cikk végén van az ár.
KTM

Mé' lehet, hogy a küllőket vagy a bowdenházat vagy nyeregcsőbilincset Te is meg tudod venni. :)

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#85010) zack válasza ShiTmano (#85009) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Jó cikk. De nem annyi az. 2.3M. :)

[link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85011) ShiTmano válasza zack (#85010) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Úgy látom komolyak a szándékaid, alaposan utánajársz. :)

Különben is, alkudd le 1,99-re, mert ha nem kapnak egy állast.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#85012) Runner_fxr válasza zack (#85004) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Aki XC-re szeretné használni, abszolút teljesítmény orientált, annak biztos jó, nekem nem kéne. Legalább is ezért a pénzért mást választanék. :)

(#85013) zack válasza ShiTmano (#85011) üzenetére


zack
nagyúr

Baromi komolyak. :DDD Ezzel sötétedés után csak "vasakkal", de nem egy életbiztosítás.
Egyébként ennyi négert, beduint, kínait, és egyéb más népcsoportot nem láttam, mint amennyi ma volt a városban. Gondoltam is rá, biztos megnyitották a határt "welcome to Hungary" felirattal. :DDD
Az egyik kínai kapott is a fékkarból..."Adj király katonát" játszottak a bicajos + gyalogos úton, aztán szolídan kaptak a 120dB szirénából egy figyelmeztetést. Az egyik annyira gyors volt, hogy pont beugrott elém. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85014) geotigris9


geotigris9
tag

Megtaláltam egy korábbi linkelt fotóm eredetét, megosztom hátha valakinek jól jöhet. ;)
[link]
Ha nem lenne meg az éjjellátó sisakom így hackerném meg a bukót. Vagy ha lenne tartalék belőle. :B
Most adott lenne minden hozzá idehaza... a sisakot leszámítva. :)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#85015) CaNNa3IS válasza 6030D (#84986) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Chrome-hoz van plugin amivel le tudod menteni gpx-be

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#85016) 6030D válasza CaNNa3IS (#85015) üzenetére


6030D
Ármester

Már megtaláltam ff-hoz is. Köszi. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#85017) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

Valaki a múltkor keresett montis sisakot állvédővel. Ennek van és levehető. Casco viper

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#85018) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Sziasztok!
Használtan a méretemben nem sok mindent találtam (minden bringás 175cm/70kg vagy 200cm/120kg testalkatú??), viszont rájöttem, hogy a tárolást hogyan fogom megoldani (igen, cipelem a negyedik emeletre), szóval a keretet felemeltem a 200-250k kategóriába, így találtam is pár bringát, ami ígéretesnek tűnik a cross/sport/túra céljaimhoz, mivel épp elég jó akciók vannak.
Kross Evado 6.0 - 212K
Gepida Alboin 700 crs - 220K
Gepida Alboin 900 crs - 240K

Van ezek között a modellek között lényeges különbség valamelyik javára, laikusként a 900-as gepida megéri a 20K felárat, de az evado 6.0 vs gepida 900 viszonylatban mit lehetne elmondani?

Ezen kívül még egy 29ER-t valamiért nem tudtam elengedni: Kross Level B6 - 240K
Egy 29ER-el lényegében kényelmetlenebb lesz az aszfaltozás és jóval lassabban is fogok haladni a többihez (fentiek) képest, cserébe keményebb terepet is elbír?
A fent említett crossok mit bírnak mondjuk Budapest vonzáskörzetében, hova lehet velük bátran elindulni offroad?

Végül pedig itt van még 2 paripa, ahol a villa már NCX-E air, de a kereten picit túlmutatnak.
Cube Cross Pro - 270K
Kross Evado 7.0 - 264K
Az Evado 7.0-val nagyon szemezek, megéri a felárat, ugrik egy nagyságrendet a kerékpár a villa miatt vagy esetleg másban is odaver? (A méreteknél csak 180-190 cm-es vázat ír, én meg 188 cm vagyok, szóval lehet határeset).

Esetleg hasonló kategóriájú bringát tudtok ajánlani, ami elkerülte a figyelmem?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#85019) Runner_fxr válasza ShiTmano (#85017) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem ez elég bénán néz ki. Inkább: [link] :)

(#85020) geotigris9


geotigris9
tag

Milyen komoly már. :D

Biciklis SERIFF. ;]

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#85021) Runner_fxr válasza xerobyte (#85018) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezek közül én egyértelműen a Cube-ot választanám, ha maradnál a Cross kategória mellett.

A 29"-es monti szerintem egy univerzálisabb megoldás, mert felmennek rá a cross külsők is, és így sokkal nem lesz lomhább aszfalton, amennyiben a súlyuk hasonló a cross-al.
Ami a terep használatot illeti, ott azért a mtb már sokkal magabiztosabb. Merevebb, nagyobb a rugóút, szélesebb a kormány, más a geometria, ezáltal stabilabb lesz az irányítása a rázósabb terepeken, és a meredek dombokon is sokkal bátrabban lehet leereszkedni, mert a súlypontod hátrébb kerül mint a cross-on.
Ezt alapvetően neked kell tudnod, hogy milyen szintű terepre mennél vele, és milyen arányban lenne az aszfalt és a terep. A cross bicaj is szerethető, nekem is van a monti mellett, el lehet vele menni túrázni, jobb minőségű föld utakon, könnyű terepeken, túra útvonalakon, de azért azt ne várd tőle, hogy elmész egy erdőbe és gondtalanul fogsz menni vele árkon bokron. Ami a cross mellett szól még, hogy könnyű rá csomagtartót és sárvédőket szerelni, amennyiben ez szempont.

[ Szerkesztve ]

(#85022) geotigris9


geotigris9
tag

Na ilyet kellene integrálni bringalámpának. Csak viszonylag nehéz. :D (72.000 Lumen)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#85023) parkr válasza andrisbandi (#85000) üzenetére


parkr
őstag

canyonnál nem lehet paypallel fizetni. csak kártya vagy utalás.

(#85024) Hasaggymeg válasza trialboj (#84979) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elvétve talán egyet-egyet,de ezeket nem ugrálásra teremtettek. :(

Bandi18(B)...azzal a markolattal nem lesz gondod. :N

[B

(#84989) zackB]...az sem kutya mikor könyökön találsz valakit lábfejjel,vagy éppén lábujjad végeivel és jól meghúzódnak az inak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85025) parkr válasza 6030D (#85016) üzenetére


parkr
őstag

egyébként nekem simán lejön a gpx és soha nem voltam prémium.
tervezett útvonaltól és korábbi activity-vel is próbáltam.
(bocsa a dupláért)

(#85026) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Az úrfi bocskort kapott lábára. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85027) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#85026) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A küllőprizma ilyen gyorsító eszköz? Jól látom, csak elől van, lehet a súlyelosztás miatt. Végül is jobban betapad az eleje.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#85028) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#85027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tudtam,hogy lesz még a kákán 1-2 csomó,pedig még arra is vigyáztam kiegyensúlyozva helyezzem el azt a prizmát a kereken. :O (Egy muszáj ahhoz,hogy nyáron,a sötétben a közútakon kidumálhassam a másik hiányát,már van pár ejnye-bejnye a számlámon.)
(#85013) zack...újságíróink kigáncsolják őket,bringásaink ledudálják fejüket.Ez (szerencsére) nem éppen wilkommen kultur. ;] Amúgy meg neked minden másik közlekedésben résztvevő élőlény egy újabb kihívó? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85029) r.levente75 válasza Hasaggymeg (#85026) üzenetére


r.levente75
addikt

Szép bringa. A külsőket milyen terepen használod vagy milyen arányban?

(#85030) Pttypang válasza r.levente75 (#85029) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt en is neztem, lehet, hogy be kene rendelnem belole egy pakkot majd.

Everybody lies.

(#85031) Hasaggymeg válasza r.levente75 (#85029) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Talán 25-30% könnyű terep,főodút,erdei ösvény,szántófölek közötti traktor út,70-75% bringaút,mellékutak rossz aszfalttal,javuló tendenciával az előbbi javára.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85032) SSJmeszes válasza Hasaggymeg (#85031) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Valami 50-50% nincs javaslatod? Én ha tudok, akkor földúton megyek, és erdőben.
De betonozni is kell muszáj szinten!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#85033) r.levente75 válasza Hasaggymeg (#85031) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi szerintem rendelek belőle egy párat már régóta gondolkodok rajta.

(#85034) Pttypang válasza SSJmeszes (#85032) üzenetére


Pttypang
veterán

Xking :D nekem jo volt ilyenekre 6000 km-en at

Everybody lies.

(#85035) Hasaggymeg válasza SSJmeszes (#85032) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ugyanez a Race King,hisz ezt jó gördülése ellenére sem aszfalra szánták.3060D ajánlotta,tegnap mentem vele egy aszfaltos 90km-t (mely közben valakinek segítve egy defektet elhárítani,ugyancsak 3060D öreguras szobra mellett már meg is fordítottam,mert rosszul szereltem fel :B ) és tetszett.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85036) 6030D válasza Hasaggymeg (#85035) üzenetére


6030D
Ármester

Mondtam én, hogy tetszeni fog. ;) Mennyire fújtad?

parkr: más emberek gpx-ét is le tudod tölteni? A térképnél van egy GPX[le nyíl] gomb, arra kattintva feldobja, hogy legyél prémium. De már sikerült megoldani máshogy. Most indulok a próbára.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#85037) Hasaggymeg válasza 6030D (#85036) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

3,5 elől,4 hátul.Úgy zümmögött Kóspallagról lefele 45km/h -nál mint állat! :DDD Még MadMaxesítettem a láncvillát egy bétvines belsővel,mely simán lyukasra dörzsölődött a nyeregtáskámban. :Y ...pedig azok sem könnyűségükről és vékonyságukról híresek. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#85038) parkr válasza 6030D (#85036) üzenetére


parkr
őstag

ott valóban azt írja, viszont meg lehet kerülni!
oldalt a villáskulcsra kattintol, create route, elmented saját útvonalként és onnan már letudod tölteni.

(#85039) Vasinger! válasza Hasaggymeg (#85037) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ebben van már valami plusz defektvédelem? Jó 4-5 éve volt Race Kingem, hajtogatós, de nagyon sok defektet kaptam vele. Legrosszabb külső volt amit valaha próbáltam, annak ellenére, hogy nagyon jól gurult és tapadt a ballonossága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#85040) SSJmeszes válasza Vasinger! (#85039) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Pont ezeket olvastam én is róla az előbb, és az oldalfalára is panaszkodnak.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#85041) zack válasza Hasaggymeg (#85028) üzenetére


zack
nagyúr

Azért türelmes vagyok. :DDD Ha van mód, kerülgetem őket. Ha nincs akkor opcionálisan választható hangkürt után, hogy akarnak e menősködni, vagy nem. Eddig még nyugi volt, bár a zene pont azért szól a fülemben, hogy véletlen se kapjak el olyan szó összetételt, amire visszafordulnék. Nekem ez a double defense. ;]
Hangkürt tényleg jó, és csak indokoltan használom.
Mindenki csak addig kemény, és menő, amig kap egy pofont, aztán után hívja a kékeket, hogy őt mint szerencsétlen, békés törvénytisztelő állapolgárt, egy agresszív biciklis megtámadta.ű
Sajnos ez van globálisan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85042) Pttypang válasza Hasaggymeg (#85037) üzenetére


Pttypang
veterán

En is gondolkodom erosen a nyeregtaskan, de akkor mi vedi a hatamat...?

Everybody lies.

(#85043) geotigris9


geotigris9
tag

Ez meg miféle szerzet? :N
[link]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#85044) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

A idei tél kikezdte a teleszkópomat. Sajnos kicsit későn vettem észre, hogy elkezdett kissé rozsdásodni a becsúszóm. Eltávolítani már nem tudtam, el is engedtem a dolgot. Majd cserélni kellene egyszer. Egyelőre lockoltam a teleszkópot.
A bicajos egy Merida Crossway TFS-500D. Egy Swing villa mennyire lenne jó ötlet hozzá? Tetszik, hogy talán kevésbé van kitéve a szennyeződéseknek a kialakítása miatt. Olvastam is, hogy kevésbé igényli az odafigyelést, karbantartást. Mondjuk, egyelőre kicsit még idegenkedek a kinézetnén, nem tudom mennyire tetszene a bicajom egy ilyen teleszkóppal.
Vali írta itt korábban, hogy neki nem nagyon vált be, nem tudta testreszabni, igaz írta, hogy lehet a súlya miatt (120 kiló) Jómagam 66 kiló vagyok. Illetve ---Lasali--- fórumtárs írta az egyik hsz-ében, hogy a swing-gel kicsit megváltozik az irányíthatóság az eltérő beépítési magasság okán. Kicsit idegesebb lehet tőle a kormányzás, viszont kisebbé válhat a fordulókör.

[ Szerkesztve ]

(#85045) 6030D válasza parkr (#85038) üzenetére


6030D
Ármester

Böngésző beépülővel megoldottam, ahogy itt is ajánlották. Egy kattintással megoldható már. Azért köszi.

Vegyesek az érzelmek a 330 navival kapcsolatban... remélem csak ki kell tapasztalnom.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#85046) 3shae


3shae
aktív tag

Segítsetek!

Budaörsi használtpiacon vagyok, 18ezerért egy Centurion Siena trekking bringa van, költeni kellene rá, de szvsz jobb lenne mint egy új, ám vmi kínai cucc. Összesen 35-40 körül költenék, ez hobbi bringa lenne, hosszabb túrákra (100-150km) venném.

:R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#85047) zoli03 válasza 3shae (#85046) üzenetére


zoli03
őstag

Így távolról szerinted mennyire tudjuk megmondani az állapotát? Főleg fénykép nélkül. 100-150 km-re azért megbízható bicikli kell, ami ilyen árkategóriában nem jellemző még.

(#85048) 3shae válasza zoli03 (#85047) üzenetére


3shae
aktív tag

Ok igazad van, csak tegnap majdnem megvettem egy tescos Gtx biciklit, de úgy gondoltam használt de márkás bringát vennék. Amit láttam hogy köpenyt cserélni kell, zsírzás, fék-váltó beállítás, sárhányók cseréje.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#85049) Runner_fxr válasza 3shae (#85046) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Látatlanban erre semmit nem lehet mondani, de 18-ért el lehet képzelni. Agyváltós ez a bringa? Mert ha azzal esetleg gond van, márpedig ennyire olcsó, öreg bringán simán elképzelhető, akkor csak az agyváltóra fogod elkölteni azt a 35-40-et.

(#85050) zack


zack
nagyúr

Húzó csillapítást milyen értékre célszerű puhítani/keményíteni hátul? Város + Gellért hegy, esetleg Normafa.
Gondolok arra, mennyire legyen gyors vagy lassú. Mivel hirtelenebb akadályok vannak, így gondolom gyorsabbra célszerű állítani.

(#85045) 6030D

330? Ez mit takar pontosabban?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.