Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) TripleB


TripleB
senior tag

Xboxmod: pár napja írtam privátot, válaszolj kérlek a Speci matricákkal kapcsolatban.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#11002) Gyufaaa válasza Zola007 (#10999) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ne már. Kértelek, hogy ne tegyél fel a lábamról képeket! :DDD

(#11003) zoli03 válasza TESCO-Zsömle (#10996) üzenetére


zoli03
őstag

De az még több hét is lehet, mire fog életbe lépni.

(#11004) fi:zi'k válasza Gyufaaa (#11002) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem is gondoltam volna, hogy néger vagy. :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11005) Gyufaaa válasza fi:zi'k (#11004) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csak sokat tekerek rövid naciban és elég napos az idő erre felénk. ;]

(#11006) vgyuri válasza Zola007 (#10975) üzenetére


vgyuri
őstag

Azért nem vesz észre és kanyarodik ki eléd az autós, mert az agya az autó vagy annál nagyobb tárgyakat keresi, számára egy biciklis vagy egy motoros szinte láthatatlan. Több tesztet is csináltak erről, ha az autós biciklizik is, akkor figyel rájuk autózás közben is, egyébként sajnos nem.

(#11007) fpeter07


fpeter07
veterán

Szerintem szokj hozzá. Én is majdnem belefutottam tegnap egy autóba, mert csak arra nézett, amerre kanyarodott. Azt viszont nem értettem, hogy egy papi akart kanyarodni és idegeskedett, hogy milyen lassan haladok. Mintha nem lenne neki mindegy, hogy egy perccel korábban ér el a céljához, vagy később... Nem fogok városban sprintelgetni csak azért, mert egyesek sietnek.

(#11008) fi:zi'k válasza Gyufaaa (#11005) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én a hátsó, fehér cipős lábra gondoltam. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11009) Zola007 válasza vgyuri (#11006) üzenetére


Zola007
veterán

akkor lehet ezért nem tudom átérezni, mert tekerek kölyökkoromtól és vezetek is 10 éve
ettől függetlenül én is b.ztam már el majdnem bringást, mondjuk az idiótája este kivilágítatlanul jobbról (!) előzött párhuzamosan köztem és a parkoló kocsisor között, mialatt én már bőven előtte kirakott indexel akartam leparkolni egy üres helyre
itt Debrecenben észrevételem szerint a munkábajárós kocabringásokkal és a divatfixisekkel van a legtöbb gomd.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11010) Solad


Solad
őstag

Erre mindig kíváncsi voltam amúgy..
Mi előnye van egy fixinek egy SS-hez képest (akár kontrás, akár szabadonfutó)?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11011) planbmokus válasza Solad (#11010) üzenetére


planbmokus
senior tag

Hogy nem fogsz pihenni tekerés közben! :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#11012) venember83 válasza draff (#10998) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát persze, meg mint a láncvezérlés a motorban, végül is lánc mindegyik, csak éppen teljesen más célra készültek és teljesen más cégek gyártják ezeket. :)

(#11013) venember83 válasza Solad (#11010) üzenetére


venember83
nagyúr

A futárok révén terjedt el a fixi, legnagyobb előnye az, hogy szabadonfutó híján kevésbé karbantartásigényes, valamint jóval kevesebbe kerül a fenntartása a cuccnak, hiszen fékezéskor az ember a lábizmait használja, nem pedig kopó felnit vagy fékpofát, amik bizony futárszolgálatban elég határozott kopást tudnak mutatni esős, havas napokon. Másik előnye esetleg az lehet, hogy eszeveszett módon lehet pörgetni, de leginkább divattermék már jó ideje a fixi, hisz már rég nem csak futárok használják.

(#11014) lukaszokni válasza vgyuri (#11006) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Ez igy van. Az en balesetemnel is ez tortent. Gyokszike begurult a kertvarosi keresztezodesbe 2km/h-val, ugy, h vegig engem nezett, megvolt a szemkontaktus, tehat latta, h jovok. Aztan megallt kozepen. Ha auto lettem volna, ralepett volna a gazra. De mivel csak egy bringas voltam, ezert megvarta, h mi fog tortenni. Eselyem nem volt kikerulni.
Nagyon kell vigyazni az ilyen idiotakkal.

mAtx4ever!

(#11015) dqdb válasza lukaszokni (#11014) üzenetére


dqdb
nagyúr

Még 10+ évvel ezelőtt történt a szentendrei bringaút és a Mozaik utca kereszteződésénél, akkoriban nem volt még ott jelzőlámpa. Folyamatosan halad az egyik sávban a kocsisor, én álldogálok a bringával egy kis szünetre várva. Hosszú percek után megáll egy autós, villant, elindulok, erre ő is elindul ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11016) Werkly


Werkly
őstag

Trekking kerékpáromon a pedálok töröttek. Milyen jó bele? Vagy szabvány mind? Fémet szeretnék és fekete színűt. Várnám ajánlásotokat! Kösz! Link jöhet webshopra.

(#11017) Katsu válasza Zola007 (#10999) üzenetére


Katsu
aktív tag

Szerencsére nem a jelölésnél fáj a dolog, mármint nem a te jelölésednél :) , mint írtam korábban, nekem a combizmom fáj.
A kép egy okos ötlet volt, már be is jelöltem rajta, hogy hol fáj nekem.
A narancs szín az erősebb, a zöld az enyhébb fájdalmas területet jelöli. A piros az általad jelölt rész, az nem releváns.

Mindkét terület tompa fájdalommal rendelkezik, nap végére erősödik, tekerés közben csúcsosodik.
Elkezdtem a tekerés utáni alaposabb nyújtások, valamint nap közben is, mikor eszembe jut és van rá lehetőségem.
De az ennél is nagyobb gondom most a hideg. Első telem lesz. Már írtatok nekem tanácsot öltözködés terén.
Eddig 3 rétegben öltözködtem: felül egy hosszú ujjú aláöltözet (0 fokig jó), felette egy olyan hosszú ujjú kerékpáros felső, amit hűvösebb időkre ajánlanak, legfelül pedig egy szél fogós dzseki. Alul csak 2 réteg van, egy hosszú vízkivezetős nadrág (cicanadrág szerű. :) ), rá egy szél fogós hosszú nadrág. 2 réteg meleg sportzokni, sportcipő, kesztyű, motoros teljes fejmaszk és kerékpáros szemüveg. Egyelőre így öltözöm, de úgy érzem, mintha még mindig keresztül fújna rajtam a hideg. Ma próbáltam a felső részen annyit módosítani, hogy egy polár pulóvert felvettem a 2. réteg helyett. Hazafelé megpróbálom 4 rétegben...
Félek ruhákat venni, mert mi van, ha az sem véd meg. Kidobott pénzt nem akarok. A termós cuccokat meritek ajánlani? 10k-tól indulnak felfelé. Illetve azt hanyadik rétegben nézzem? Legfelülre?

[ Szerkesztve ]

(#11018) Packersbay válasza vgyuri (#11006) üzenetére


Packersbay
tag

Távol álljon tőlem a hímsovinizmus vagy csak én vagyok ilyen szerencsés :) nem tudom de általában velem ilyen csak nőkkel fordul elő. A héten pl 3x is pedig ebből mindháromszor nekem volt elsőbbségem szemkontaktus is megvolt mégis majdnem elütöttek,szerencsére jók a reflexeim :DDD mondjuk ebből kettőnek mobil volt a fülén,biztos valami nagyon fontos dologról beszélgettek. Férfiaknál inkább a taxis-ok nem vesznek észre,pedig nappal se vagyok észrevehetlen

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#11019) rétisün válasza Katsu (#11017) üzenetére


rétisün
veterán

termós cuccokkal nem nagyon vagy előbbre, legalábbis ami a szelet illeti, azok nagyon nem szélállók :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11020) Katsu válasza rétisün (#11019) üzenetére


Katsu
aktív tag

És egy ilyen?
Mondjuk az ára nem egy álom.
De kiindulásnak jó, hogy mégis mit kéne keressek. :)

(#11021) rétisün válasza Katsu (#11020) üzenetére


rétisün
veterán

én a decathlonban vettem ilyesmi membrános kabátot, az nagyon jó :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11022) Doki-HUN1978 válasza Katsu (#11017) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A -kimondottan- sportolásra kifejlesztett ruhák köszönőviszonyban sincsenek a hétköznapi használatra szánt társaival.

Az aldiban időnként kapható kabát pl. tökéletes választás és az ára is 5-6000 ft körül szokott lenni.
A sarki szél nyilván át tud fújni rajta, de ilyen esetben ajánlott egyéb ruházatot is magadra aggatni.

2 olyan kabátot felveszel + egy aláöltözet és a -10-ben sem fogsz fázni tekerés közben.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11023) tatabánya válasza Gyufaaa (#11005) üzenetére


tatabánya
senior tag

most is mindjárt indulok a gyárba kerti-sanmina, de beszereztem egy jégeralsót a tescoban + rövidnaci, poló, vékony pulcsi,kapucnis pulcsi + sál bírható. habár tegnap este 10 után már kesztyű nélkül igencsak éreztem :D

[ Szerkesztve ]

(#11024) fi:zi'k válasza Katsu (#11017) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem semmi gúnya van rajtad. Persze reggel-este már hideg is van. :K
Ha úgy érzed, hogy átfúj a szél, akkor Windstopperes cuccot keress. Ha érzed, hogy a térdedet jobban megviseli a hideg, akkor el lehet gondolkodni egy térdmelegítőn, ami szintén Winstopperes legyen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11025) Jarod1 válasza tatabánya (#11023) üzenetére


Jarod1
addikt

Sanminás vagy te is? ;]

(#11026) tatabánya válasza Jarod1 (#11025) üzenetére


tatabánya
senior tag

jah, nem szeretek sokat keresni :))
és ha a Sanyi vagy remélem ma is bringáztok Gyuribával :D

[ Szerkesztve ]

(#11027) Szakbarbár válasza Zola007 (#10999) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nekem pont ott fáj, ahol jelölve van, pedig csak pár km-t gyalogoltam tegnap este (Árpád híd - Westend oda-vissza). Egy hete alig ültem biciklin,akkor is csak 18 km-t tekertem. Akkor nagyon gyenge lábakon állok, ha már ennyitől is megerőltettem :D

Doki-HUN1978
Az Aldi-s kabát és nadrág tényleg jó, pár napja próbáltam este 8-kor 5 fokban, még melegem is volt benne, pedig csak egy sima vékony pamutpóló volt alatta.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#11028) Katsu válasza Szakbarbár (#11027) üzenetére


Katsu
aktív tag

És ezt az Aldis kabátot lehet most kapni, nem tudjátok?

(#11029) hNp88


hNp88
aktív tag

hát ez k#rva jó, találkozott már valaki olyan szinten berohadt pedállal, amiről már csak a hajtókar levágása jutott eszébe? :DDD le akarom venni a bicajról az SPD pedált, a bal oldalról sikerült is, de a jobb olyan szinten van belerohadva, hogy most a szervizben hárman nem bírtuk leszedni :DDD WD40 se nagyon hatotta meg... most ilyenkor mi van? tényleg fűrészeljem le róla a hajtókart? végülis nem lenne nagy veszteség, a pedál többet ér mint az egész bicikli :DD

a poén benne az, hogy nem húztam meg ökör módjára (ennyire ha akarom se tudom ...) és nem is volt fent túl sokat, egy-másfél hónapot talán. :D

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#11030) HollyBoni válasza hNp88 (#11029) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem lenne egyszerűbb leszedni a hajtókart(ha tényleg nem jön le a pedál) lefűrészelés helyett?

(#11031) hNp88 válasza HollyBoni (#11030) üzenetére


hNp88
aktív tag

és hagyjam benne a pedált, vagy mi? nekem pont az kellene belőle... :D az a lényeg, hogy az kijöjjön

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#11032) Szakbarbár válasza Katsu (#11028) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Szerintem már nincs, amikor én vettem az esztergomi Aldiban már csak 3 db volt, a többiek a fórumon írták hogy mindenhol elkapkodták.

hNp88: Én is így jártam a múltkor, én nem sajnáltam a hajtókart simán szétfűrészeltem. Az más kérdés, hogy a pedál sem volt túl jó állapotban, de vésztartaléknak megtartottam.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#11033) rétisün válasza hNp88 (#11029) üzenetére


rétisün
veterán

igen, találkoztam......
mondjuk nekem szerencsém volt, mert a sok felhalmozott 'pótalkatrészből' volt mit feltennem a hajtómű helyett, amiből aztán csavarlazítóval többször befújva, satuba befogva, a hosszú imbuszkulcsot egy régi, 40 centis nyeregcsővel megtoldva ki tudtam hajtani a pedált, jó pár próbálkozás után, amik között néha napok teltek el :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11034) hNp88 válasza Szakbarbár (#11032) üzenetére


hNp88
aktív tag

+ rétisün

ez egy príma állapotú Shimano SPD, alig volt használva, nagyon nem akarom szétcseszni, kell a leendő outira. :D :( erre igazából csak próbaképp raktam föl, hogy "szokjam az érzést"
amitől viszont félek, remélem a menet nem károsodott rajta / nem fog a kibányászás közben. :F

megpróbálom majd leszedni a teljes hajtókart azt' beviszem suliba, ott a gépműhelyben talán többet tudok vele kezdeni, vagy ha nem, akkor ott helyben szét is tudom vagdosni.. bár azért sajnálnám, micsoda barbárság ez :D

csavarlazítóval szerintem már nem sokra mennék, mondom, többszöri WD40-es kezelés és több napon át tartó erőlködés sem vezetett eredményre :(

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#11035) Doki-HUN1978 válasza Szakbarbár (#11027) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem már ez lesz a 3. telem benne. Nekem bevált.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11036) Katsu válasza Doki-HUN1978 (#11035) üzenetére


Katsu
aktív tag

Ha esetleg láttok megint ilyen Aldi/Lidl akciót, akkor szólnátok?
Sajnos nekem egyik sem esik útba és nem is ott szoktam vásárolni.
Persze ez nem kifejezetten tőled kérés Doki, csak irigységemben hirtelen a válaszra nyomtam. :)

(#11037) lukaszokni válasza hNp88 (#11034) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

En nem ertem ezt a wd40 maniat, nem erre valo.
Csavarlazito, rozsdaoldo spray, satu, erokar. Ezek kellenek neked.
Egy honapja ugyanezt vegig jartam, mert elfelejtettem zsirral bekenni! a pedal menetet. Negy evig hasznaltam... Gondolom nalad is ez lehet a problema forrasa.

11015 dqdb: Az para lehetett. :O Kovetkezmeny?

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#11038) Doki-HUN1978 válasza Katsu (#11036) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Persze. Általában be is vannak linkelve a bringás akciók.
Ha figyelemmel kíséred a fórumot, nem maradsz le róla.

Szívesen eladnám az egyiket, de számomra többet ér, mint amennyit kapnék érte...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11039) Zola007 válasza Szakbarbár (#11027) üzenetére


Zola007
veterán

elég egy rossz lépés, hogy meghúzd a combhajlítót és az inat.
sokaknak azért is fáj, mert a bringától idővel erősödik a lábuk, de lefogy róla a zsír és mivel legtöbben oldalt fekve alszanak, nyomja a felül lévő láb azt a részt.
ha oldalt fekvő vagy, akkor rakj egy kis párnát a 2 térded közé lefekvéskor.

(#11034) hNp88: azért a rendes csavarlazító az nem ugyanaz mint a wd40. próbáld meg hogy valami megdöntött teknőszerűsgében (pl félbevágott flakon) beállítod a leszedett hajtókart és öntesz rá 1-2dl műszerolajat.
alig párolog, viszont olyan mértékben le van finomítva hogy ha az sem lazítja meg 2-3 nap alatt, akkor tényleg csak a fűrész marad.

satut csak módjával, erőltetni ne erőltesd mert még elnyomorítot a pedált is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11040) concret_hp


concret_hp
addikt

megjött a tacx görgő.
úgy nézem a hátsó tengelyben egy ilyen rudat át kell cserélni mindenképp arra amit adtak hozzá, mert ami alapból benne van, azzal nem lehet rögzíteni. ez mennyire necces művelet? tiszta olaj lesz minden? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11041) csabi94 válasza concret_hp (#11040) üzenetére


csabi94
őstag

Az csak a gyorszár, nem lesz koszos semmi, csak max. a kezed! :)

(#11042) concret_hp válasza csabi94 (#11041) üzenetére


concret_hp
addikt

sikerült köszi :)

mondjuk ez az összeszerelési útmutató amit adtak hozzá, ez a kabaré szintet súrolja :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11043) hoffman_


hoffman_
nagyúr

most nincs pénzem... casco sisakok 50% kedvezménnyel...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11044) fpeter07 válasza hoffman_ (#11043) üzenetére


fpeter07
veterán

Még így is drága...

(#11045) hoffman_ válasza fpeter07 (#11044) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én ennyiért vennék sisakot. pláne, hogy végre tetszik egy. ami rudy project tetszett és tényleg baromi jó és kényelmes volt, az 30 fölött van. leárazva meg nem találtam. szóval ez 22-ért nekem szuper vétel lenne az eddigi kereséseimet tekintve. de nem lesz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11046) zoli03 válasza lukaszokni (#11037) üzenetére


zoli03
őstag

Ismerek olyan teherautó szerelő műhelyt, ahol WD40-et használnak csavarlazító helyett (5 literes kiszerelésben veszik négyesével).

(#11047) Valkűr


Valkűr
őstag

Egy kis adrenalin löket...

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#11048) Zola007


Zola007
veterán

apropó sisak
ajánlhatnátok valami egyszerűbb kivitelt ( ezalatt nem azt értem hogy gagyi), hanem ne nézzenek benne ufo-nak

rovarháló nem feltétel, egy príma napellenző azonban jó lenne, mert napszemüveget nem tudok hordani.
keret az úgy 15e alatt erősen jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11049) DjKoxi válasza Zola007 (#11048) üzenetére


DjKoxi
senior tag

A bogarak ellen mivel védekezel? Civilben soha nem volt napszemüvegem, de bicajozásnál nagyon bevált nálam. Bogarak, menetszél, napfény mind-mind fárasztják a szemet.

(#11050) Zola007 válasza DjKoxi (#11049) üzenetére


Zola007
veterán

7 dioptriás szemüveggel.
fényre sötétedő, de sose fog annyi tudni mint egy jó napszemüveg, mert limitált a lencse mérete.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.