Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) Runner_fxr válasza Ironizer (#115996) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Üdv a klubban! :)

Toobee: Szerintem nincs ez 1,2 milla, ahogy néztem szinte mindenhol 650-700 körül volt akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#116002) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#116001) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

nincs ez 1,2 milla...Már kaptam volna az infarktust,úgy hogy köszi! :U

(#115996) Ironizer...sima kerékpárhoz körhátszelet szoktunk kívánni,ehhez nem is tudom mit kellene...max töltöttséget? :DDD Amúgy szép,gratula hozzá és majd írj mik a tapasztalatok,villanygepida itt még nem volt,kíváncsi vagyok mit tudunk ezen a téren. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#116003) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Keresek telefontartót vázra ami:
- nem ázik el,
- masszívan felcsatolható, nem csak a váz felső csövén van rögzítve, hanem a kormányfej függőleges részéhez is
- vmilyen mértékben szellőzik is, nem forrósodik be a telefon
- normálisan nyomkodható rajta keresztül a telefon

Nos, ezekkel a feltételekkel mi lenne a best buy termék ár/érték arányban?

Köszönöm a válasz(oka)t.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#116004) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#115956) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Zsebpénz fejében hozol nekem is nagyker áron? Igaz nem a több millás bicaj kell.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#116005) Toobee válasza Runner_fxr (#116001) üzenetére


Toobee
veterán

Akkor rosszul gugliztam? Gepida Asgard FS PRO XT

https://barbieripnk.hu/

(#116006) Ironizer válasza Toobee (#115997) üzenetére


Ironizer
tag

Köszi. Néztem nagyon sok mindent, már másfél éve tervezgettem egy pedelec vásárlását. :D Asszem ennek a listaára 930k (a 2018-as változaté), én egy 2017-es akciózott modell-t hoztam el 650k-ért.

Igazából egy Ghost Kato FS-ért mentem, ami akciósan 1m (1,16m a listaára), még abban sem volt dropper post, a Gepidához képest annyiból volt jobb, hogy 27,5+-os kerék, kicsit jobb telók, 140mm rugóút 120 helyett, meg 500-as akku 400-as helyett. Most Runner biztos szörnyülködni fog ( :D ), de bevallom mikor megláttam, hogy mekkora valójában az a 2.8-as kerék, hát, kicsit "ijesztő". Úgy értem, erősen megkérdőjeleződött bennem, hogy valaha is kihasználnám a lehetőségeit, és így elcsábultam az olcsóbb gepida iránt. Meg tekerni is jobb érzés volt vmiért a Gepidát. Nem szoktam durván csapatni lefelé, szóval sztem overkill lett volna a Ghost.

Főleg, hogy még nem is tudom, hogy a térdeim mennyire fogják bírni, mert én igazából azért vettem pedelec-et, hogy a rossz térdeim ellenére vissza tudja térni kicsit a terepre (=emelkedők). Ezért gondoltam, hogy egy erősen akciós modell jobb, ha mégse jönne be, kevesebbet bukok talán. Használt persze még jobb lett volna ilyen szempontból, de a sok kétes eredetű bringa (papírja kb. senkinek nincs arról, hogy jogosan övé a canga) visszatartott, meg a garancia miatt is nyugodtabban alszom.

(#115998) varsam: Gepida Asgard 650b+ Comp, 2017-es modell, árat lásd az első bekezdésben.

(#115999) 6030D: Ja, jogos, én is gondoltam rá, hogy innen ki fognak nézni. :D

(#116000) balintka: Köszi. Iszkaszentgyörgy (Fehérvár közeli település) melletti Iszka hegyen.

(#116001) Runner_fxr: Köszi. Sok inspirációt adtál pedelec témakörben, bár ahogy fentebb olvasható, a 27,5+-os kerekek esetében pont visszakoztam. Majd meglátjuk mennyire volt jó döntés.

(#116007) 6030D válasza Ironizer (#116006) üzenetére


6030D
Ármester

Iszkaszentgyörgy... voltam arra nemrég (ezer év után ismét), jó az a kis ösvény, ami a kastélytól megy át szerintem arra a helyre, amit fotóztál. Meg ahhoz a kilátóhoz. :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#116008) Napfénysüti válasza Ironizer (#116006) üzenetére

Pont vasárnap tekertem át Iszkán. :DDD

Més que un club!

(#116009) StLui válasza Hasaggymeg (#115994) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
De biztos, hogy nekem aranylánc kell? :D

Többet én sem szánnék rá, sram x1 és xx1, meg a nem arany KMC 19,99, mondjuk erre pont nem írja a sram compatibilitást, csak Shimano meg Campagnolo-t

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116010) StLui válasza StLui (#116009) üzenetére


StLui
veterán

Előbbi kérdésemhez linkek:
SRAM PC-X1, KMC X11,93, SRAM PC-XX1

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116011) Runner_fxr válasza FIREBLADE78 (#116004) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az a gond, hogy Meridára nem tudok jó árat mondani, mert a nagykerár nem túl jó. Bergamont-ból inkább.

Toobee: Ez az egyel jobb felszereltségű, bár ez is húzós ennyiért.

Ironizer: Abszolút jól gondolkodtál, bár tényleg ideálisabb egy plus-os kerék egy pedelec montira, de ha valaki nem vandálkodik lefelé, akkor teljesen jól el lehet lenni a normál gumi szélességekkel is. Nekem is volt 2,25-ös és 2,35-ös gumival is, azért elég jó volt. Az persze tény, hogy a plus-os gumi nagyon jót tesz egy ilyen nehéz gépnek, de ha túrázós a tempó, és nem komolyabb a terep, akkor abszolút nincs létjogosultsága.
Ráadásul a 2,8-as minőségi gumik sokkal drágábbak.
A 400 akku is elég lehet, azért egy 1200m szintet abból is ki lehet hozni, az meg nem olyan rossz.

Hát ja, egy ilyen bringával eléggé mostoha gyerek leszel egy bringás társaságban :D , bár ez a fikázós dolog is inkább csak online megy, élőben sokkal inkább érdeklődőek az emberek, azért finomodik a stílus. :)
Ha nem az a fajta ember vagy akinek nagyon számít az, hogy más mit gondol róla, meg nem vagy tele kisebbségi érzéssel, kényszeres bizonyítási vággyal, akkor nagyon fogod élvezni, de ellenkező esetben azt fogod érezni, hogy bár jók a pogramok, csak sok a köcsög... ;]

(#116012) Ironizer válasza 6030D (#116007) üzenetére


Ironizer
tag

Emlékszem, én "vittelek be az erdőbe" az ajánlott útvonalammal. Én csór felől mentem fel most, mert csórra ki lehet tekerni földúton fehérvárról, mezőgazdasági földek között. Inkább a terepet preferálom az országúttal szemben.

(#116008) Napfénysüti: azt tudom, hogy te is fehérvári, vagy környéki vagy. :)

Amúgy frankó, 32.5km lett a kör, még kb fele töltés maradt az akksiban, szóval még a Baglyasnak is simán bele kell férnie, az az Iszka hegytől még +100-150m szint, és 7km. Most nem mentem fel oda, nem akartam nagyon túlvállalni magam, sajnos így is érzem kicsit a térdeimet. :/ Nagyon régen nem mentem ekkora szintet, meg ekkora távot sem. Persze ez most rásegítéssel volt, szóval nem tudom pontosan hogy hasonul a szokásos városi 16km-es köreimhez, amiket szoktam menni sima bringával. De azért nagyon jó volt újra "hegyen" lenni.

(#116013) Tomi_Sci válasza parkr (#115968) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nekem nem.

De próbálkozok még, megtetszett :B

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#116014) mrst3ph3n válasza StLui (#115988) üzenetére


mrst3ph3n
csendes tag

Vasárnap rendeltem, ma jött meg.

(#116015) Napfénysüti válasza Ironizer (#116012) üzenetére

Vagyunk már páran a környékről. :)
Iszkán laksz vagy csak arra tekersz?
Lehet mostanában többször megyek arrafelé mert a másik irány már kissé unalmas. Egyszer majd a Tési emelkedőt is meg kell újra látogatnom csak most még gyűjtöm az erőnlétet. Hiába van hiperszuper új bringa a négy hónap kihagyás erősen érezteti még hatását. :B

Amúgy jó a gép, egyszer kíváncsi lennék milyen egy ilyen pedelecet hajtani. Eddig még csak odáig jutottam hogy mellettük szenvedtem hegyen felfelé. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#116016) szigetipk


szigetipk
csendes tag

Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni kerékpár vásárláshoz.Melyiket vegyem ?
Merida Crossway 20D (2018) vagy Gepida Alboin 300 Pro CRS (2018)
Tapasztalatok esetleg valakinek? Előre is köszönöm.

(#116017) StLui válasza mrst3ph3n (#116014) üzenetére


StLui
veterán

Nagyon szuper, bár most fölmerült, hogy barátomékhoz megrendelem németekhez, 19 áfa, és nincs szállítási díj, szerdán jönnek azt hiszem haza, még leegyeztetem, ha nem akkor ma megrendelem itthonra

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116018) Ironizer válasza Runner_fxr (#116011) üzenetére


Ironizer
tag

Igen, azt tapasztaltam online, hogy a pedelec-et sokan lenézik, úgy vagyok ezzel, hogy ezt el kell engedni. Én amúgyis magányos farkas típus vagyok, 99.9%-ban egyedül tekerek, szóval nem lesz ebből probléma.

(#116015) Napfénysüti: Fehérvári vagyok, legalábbis most még, de tervben van a Vértes mellé való költözés. :) Én nagyon szeretem a Kelet Bakonyt, Iszka, Tés, nagyon szép helyek vannak arrafelé. Iszka hegy meg a Baglyas nekem most azért van előnyben, mert azt elérem háztól, kétkeréken. Lehet a Velencei hg. is beleférne, majd meglátom, ahogy kitapasztalom, hogy mennyit bír a bringa, és mennyit én. :) De amúgy a terv az, hogy vonóhorgos tartón viszem majd ide-oda, hogy ne kelljen ennyit "unalmas", városi, lapos részen tekerni. Meg hát úgy nagyobb a változatosság, több helyet lehet elérni.

(#116019) Napfénysüti válasza Ironizer (#116018) üzenetére

Bakony nekem is bejön, kedvenc teljesítménytúrám a Bakony200. Idén sajnos bringa hiányában kimaradt de jövőre mindenképp akarok menni rá. :K
A tavalyi videójában még szerepelek is. :D

Més que un club!

(#116020) macy


macy
addikt

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy ilyen 20 éves bringám, ami sajnos már az utolsókat rúgja, gyakorlatilag mindent cserélni kell rajta. Keresgélem az utódját. Kinéztem 3 össztelós bicajt:

GT Sensor
Cube Stereo
Cube XMS

Melyik bringát ajánljátok? Egyébként 183cm vagyok, nem tudom az XMS M-es mérete még megfelelő-e vagy ez már kicsi?

(#116021) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#116011) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Abból egy full xt merev mennyi lehet? Elite ultra vagy mi a neve.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#116022) StLui


StLui
veterán

Sikerült felfúni a külsőt, belső, és még lötyi nélkül, simán felfújta a szivargyújtós prüntyögő.

Ereszt két küllőnél, nagyon picit az oldalfal 2-3 helyen, és a szelepnél (gondolom elég lesz szorítan a szeleprögzítő gyűrűn, csavaron, van alatta gumi alátét.
Ennyihez elég a lötyi bele, és tömíti ezeket?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116023) zoli03 válasza macy (#116020) üzenetére


zoli03
őstag

Első: ennyit nem adnék már 26"-os össztelósért.
Második: nem venném meg a Talas teló miatt.
Marad a harmadik, de nem írt méretet az eladó.

(#116024) nubreed


nubreed
veterán

Pont holnap vinném garanciális szervizre/után állításra a bringámat. Ma kaptam egy defektet... egy nem is olyan nagy tüske okozta (szerintem ez a schwalbe smart sam gumi egy nagy szar). A belső csere is beleszámít a garanciába? Vagy az fizetős? Kéne erre a szarra valami defekt védelem, slime os belsőt kérjek vagy van valami jobb megoldás?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#116025) Redneck válasza nubreed (#116024) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem egy fél centis tüske állt bele a múltkor a legalacsonyabb részbe a futófelületen és szerencsére nem volt vele gondom. A Smart Sam nem egy felső kategóriás gumi, de szerintem nem rossz. Aszfalton és könnyebb terepen is jól boldogul.

A belső csere saját zsebből fog menni, szerintem ez logikus. Fizikai sérülés érte, nem gyárilag volt szar.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#116026) macy válasza zoli03 (#116023) üzenetére


macy
addikt

Köszi az infókat, az XMS elvileg 26" és M-es vázméret.

(#116027) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Na mostmár betelt a pohár markolat ügyben, egyedül a gyári volt jó, azután amiket vettem, az összes kuka (3db), ma is jött egy kínai, az is sz*r. Szóval 3 kérdés...
1. Az eddig ajánlottakon kívül tudtok még valamit mást ajánlani? Ami fontos számomra:
- legyen puha (!!!)
- pár hét után ne menjen tönkre
- ne legyen szivacs, gumi, szilikon jöhet (utóbbi csak akkor ha tényleg puha, egyáltalán nem csúszik és nem extra vastag... kis kezem van, nem érem át az olyant)
- 20 eur-ba férjen bele
2. Amióta ajánltátok az ESI Grips marcsákat, azóta agyalok rajta, de tesztekben azt olvastam, hogy kevesebbet tart mint a gumi, hamar szétmálik. Ettől mennyire kell tartanom? Igazából ez az egyetlen, ami visszatartott eddig attól, hogy megvegyem... nem vészes az ára de ahhoz azért drága, hogy 2-3 hét után kukázzam mert lerohad.
3. Nem tom kérdeztem-e már, Race Face Half Nelson, Funn Hilt markolatokkal mik a tapasztalatok, vannak egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#116028) Toobee válasza jjeahh (#116027) üzenetére


Toobee
veterán

Bontrager XR Silicone kurva jó és 4000 Ft volt. Eddig nem mertem véleményt írni róla, de most már van benne annyi km, hogy megírjam a pozitív élményeim vele kapcsolatban. Úgy ajánlották a boltban.

https://barbieripnk.hu/

(#116029) rétisün válasza jjeahh (#116027) üzenetére


rétisün
veterán

országúti bandázs, duplán (oda-vissza) tekerve

vagy vegyél olyant, ami gyárilag volt a bringán.....ha lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#116030) trialboj


trialboj
őstag

Nem tudom volt-e már róla szó, de azért ez az ügy egyre ijesztőbb lesz, aki követi a Tolvajkergetők pereskedését, az tudja hogy hihetetlen amit művelnek velük, de ez a legutóbbi videó ahol házkutatás után rabosítottak 9 embert a 48-ból akik beszóltak, az ügyésznek, már a legdurvább diktatúrákat idézi.

És az ügy komolyságát tovább emeli, hogy Tomcat, aki otthon van a jogi témában, már elhagyta az országot és valószínűleg európát is, és olyan helyen van ahol nincs kiadatás, mert már ő sem látja reálisnak hogy a köv tárgyaláson ne kaszálják el őket, annak ellenére hogy minden bizonyítékot megcáfoltak, és úgymond semlegesítettek.

Ez eredetileg egy remek kezdeményezés volt, eljutott Kolozsvárig, sőt már alakult a váradi csapat amibe jelentkeztem is, és most itt tartanak páran, hogy menekülniük kell a saját országukból, mert koholt vádak alapján minden szabály megszegve börtönbüntetést kapnak majd egy olyan verekedés miatt, amit nem ők robbantottak ki, és semmi nem úgy történt ahogy azt a vádiratban leírták.

Ezt le akartam írni, mert rettenetes érzés volt a videó végén felismerni, hogy itt már nem bohóckodásról van szó, hanem komollyá vált az ügy.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#116031) 6030D válasza StLui (#116022) üzenetére


6030D
Ármester

Elvileg igen, főleg ha csak lassan engedi a levegőt. Ha tudod, várd meg a holnapot, és betöltés után rázogasd, majd tedd ki a napra, majd kicsit később forgasd át.

(#116027) jjeahh: nekem a szivacsos Rockbros február óta van fent, ha lemosom, olyan, mint az új. De az vastag. viszont a szilikon vékonyabb, egy próbát megér. Havernak meg ilyen van, valamikor tavaly lett felrakva és még viszonylag jól néz ki, ez vékony. Nem tudom mivel rakták fel, de nem fordul el.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#116032) StLui válasza 6030D (#116031) üzenetére


StLui
veterán

egyszer élünk, két felest bedobtam, azaz beleöntöttem :D , néhány bubi a szelepnél és kész, rázogathattam akárhogy, lehet be is tömítette? 1 óra múlva lemegyek, megnézem :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116033) chubby2o6 válasza trialboj (#116030) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Miért csodálkozol? Orbánisztánban ez már természetesnek számít.

(#116024) nubreed Ez most komoly? Kb.1500 egy Conti belső, de még csak nem is kell újat venned, ha nem fér bele az önköltségbe. Ragaszd meg. Vegyél egy defektvédő szalagot, tedd a belső meg a külső közé.

(#116034) jjeahh válasza Toobee (#116028) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez ebayről postaköltséggel már 9k, te honnan rendelted? Jó lenne ha EU-ból jönne és lehetne paypal-el fizetni... Amúgy kissé vastagnak tűnik ez is, szerintem ha már szilikon, akkor nekem valami olyasmi kéne, mint az Esi Racers Edge: [link], a Bontrager olyan mint a Chunky, az én kis kezemnek valszeg túl vaskos lenne.

rétisün: Bandázs mtb-n nekem túl DIY, nem biztos, hogy jól sikerül és abból is ki kell fogni valami jót, mert sok a sz*r, eh, bonyolult, maradok a normál markolatnál, többet nem akarok kísérletezni. Olyant már nem lehet kapni ami a bringán volt... no meg annak is volt 1 hibája: idővel megnyúlt és elkezdett forogni.

6030D: Rockbros szilikonra itt azt írta anno valaki, hogy sokkal gyengébb minőségű, mint pl. az ESI. Szivacsot meg nem akarok, nem tetszik a tapintása, ilyen Spyralt sajnos Mo.-n kívül más országban nem is igazán lehet kapni, gondolom magyar brand.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#116035) Runner_fxr válasza chubby2o6 (#116033) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tudtommal a bíróság inkább balliberális beállítottságú, ezért orbánisztánozni ez esetben nem teljesen korrekt.

jjeahh: Szerintem Ergon markolatot vegyél, nekem ez a márka vált be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#116036) eddie1978 válasza jjeahh (#116027) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Csatlakozom a markolatra országúti bandázst ajánlókhoz.

Én a montimon, amíg megvolt, azt tekertem az eredeti markolatra, mert nekem túl vékony és kemény volt. Szétszedte a tenyerem.
Nagyon jó megoldás. Puha, átmérőt is be lehet állítani vele a rétegek számával ahogyan süni is írja.

Próbáld ki.

Anyámnak is bandázst tettem a trekkingjére és imádja.

Még annyit, hogy egy komplett csomag sokáig elég lesz. Nekem az országútiról leeső darabok pont kiadták a markolatra valót.

[ Szerkesztve ]

(#116037) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

barátnőmnek szeretnék venni ajándékba egy ujjatlan kesztyü-t,
Tudtok valamit ajánlani? méretezés hogy van ott? elég pici a keze a drágának.

(#116038) StLui válasza StLui (#116032) üzenetére


StLui
veterán

na, idáig vártam, megnéztem, körbe víz alá nyomtam, nincs buborék :D :C Öröm van, egy kerék kész!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116039) zoli03 válasza macy (#116026) üzenetére


zoli03
őstag

Az kicsi, neked L-es kéne.

(#116040) Toobee válasza jjeahh (#116034) üzenetére


Toobee
veterán

Bike-shop. Fékbetétet akartam csak venni, de raktam a kosárba egy markolatot is. Nem volt, kérdezték kérek-e helyette mást. Mondtam, hogy milyen bicajom van, mire használom és hogyan, erre ajánlották a Bontragert, nem is adták drágán a netes árakhoz képest, de nem látom a shopban. Írj nekik levelet, gyorsan reagálnak.

https://barbieripnk.hu/

(#116041) 6030D válasza StLui (#116032) üzenetére


6030D
Ármester

Sokat rázogasd, pörgesd, esetleg fújj is rá, 3 bar mehet bele amíg megfogja. Ne engedjen le fullra, az a lényeg. De a feles az kevés ám, az enyémben is 1 dl van, a tiéd meg traktor... Megírtam fél órája de elfelejtettem elküldeni. :D

jjeahh: hát öööö, egy 1700 Ft-os markolat szerintem lehet gyengébb, mint egy 4-5-6000 Ft-os. :U De úgy néz ki, hogy ezt az évet kibírja (meg még 1-2-t...), úgyhogy nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#116043) jjeahh válasza Runner_fxr (#116035) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezek már kissé drágák nekem, de megfontolom :R . Amúgy a lock-os markolatok mind kemény kopogós műanyagok belül? Kezdem azt hinni, hogy ez az oka, hogy az összes lock-os markolatom rázós-kemény volt, szal nem egy vastag puha gumi az egész, hanem egy réteg műanyag a lock miatt és azon egy vékony réteg gumi. Nekem pedig valami nagyon puha kéne, mint a babapopsi...

eddie1978: Ha nem találok semmi jó marcsát, kipróbálom ezt is :D . Nem drága egy jó minőségű bandázs? Kínai occóm volt már, az gyalázatosan sz*r volt.

Toobee: Erdélyi vagyok, gondolom nem szállítanak ide és paypales fizetési lehetőség sincs.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#116044) Zola007 válasza 6030D (#116031) üzenetére


Zola007
veterán

hajlakk
míg folyik, addig csúszik, lehet igazítani tetszés szerint
Miután megkötött, olyan mint a ragasztó
Edzőtermi eszközök fogantyúját ezzel rakják fel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#116045) eddie1978 válasza jjeahh (#116043) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Amiről írtam az BBB bandázs volt Nekem nagyon jól jött. Hosszúak az ujjaim. Olyan volt az eredeti markolat, mintha szívószálat fognék. Ezzel pont jó lett. Illetve kellően rugalmas/puha is lett. Nem az a recés reszelő mint az eredeti gumis markolat.

(#116046) StLui válasza 6030D (#116041) üzenetére


StLui
veterán

két feles, 1dl! 0,75-öt írtak, remélem elég lesz :)

szerk: lementem megint, bubimentesség ellenére puhult, 1 alá bement, most 3-ra fújtam, pörgettem, forgattam

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116047) flash-


flash-
veterán

szerintetek ez mennyire valós hogy stravával 1 órás tekerések alkalmával 800kj energiát égetek el?

nekem ez nagyon túlzónak tünik, 1 óra súlyzós edzéssel az ember 200-300 kj-t éget, és ott az ember inkább zsír éget, mig a kerékpározásánál azért a szervezet a szénhidrát raktárakhoz is nyúl,persze intenzitás függő a dolog, de nekem akkor is elég túlzó ez ahogy a strava számol..
van erről nektek bmi tapasztalat?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#116048) 6030D válasza Zola007 (#116044) üzenetére


6030D
Ármester

És ha átázik a markolat, az nem oldja fel? A hajból is ki lehet mosni.

StLui: azt hittem két kerékbe ment 1-1 feles. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#116049) nismoka válasza jjeahh (#116043) üzenetére


nismoka
addikt

Ilyet használok, nekem bejött. Nem egy vékony darab amúgy. [link]

(#116050) Mezga Aladár válasza flash- (#116047) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Stravahoz nem értek, de hr nélkül semmit sem ér a számolása.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.