Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) pFEFErohni válasza Mewryck (#14997) üzenetére


pFEFErohni
tag

Bocsi, kicsit beneztem, de ezaz a bico: [link]

ps4 Id: pFEFErohnii

(#15002) pFEFErohni válasza Runner_fxr (#15000) üzenetére


pFEFErohni
tag

Köszi, közben rá jöttem h kevertem a szezont... :) Szóval a fire montain, és sztem 50ert oda adja mert meg van szorulva kicsit! Akkor az nem rossz ár ezért a bicoert!? Mennyi amúgy egy ilyen bringás körökben!?

ps4 Id: pFEFErohnii

(#15003) hoffman_ válasza Runner_fxr (#14991) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a tippet, figyelni fogom, a következőre mindenképp kinézek :) jól hangzik nagyon, már 4-5km is elég lehet egy felületes összképre, ha jó a terepválasztás.

ui.: egy 140-es 27,5ös bergamont fully azért igencsak szívem vágya lenne :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15004) Runner_fxr válasza pFEFErohni (#15002) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

attól is függ, hogy milyen az állapota, de ez 50ért jó vétel lehet.

(#15005) pFEFErohni válasza Runner_fxr (#15004) üzenetére


pFEFErohni
tag

Állítólag max 300km van benne, kihasználatlanság miatt adnák el, meg ugye jól jön a srácnak most a $ is... :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#15006) syberia


syberia
veterán

A nyúlásmérővel felül vagy alul érdemes mérni a láncot, ha nyomom a pedált akkor a megfeszült láncba már beleesik teljesen a 0.75 oldala de az 1-be még sehol sem, felül mérve.

szerk: Van egy felesleges új Sram 8s patentszemem, ha valaki adna cserébe Shimano 8s patentszemet annak tudnék örülni! :D

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#15007) ludsimon


ludsimon
veterán

Gyerekek....!
Nem találok szavakat!
Ez mekkora szégyen...[link]

Ki kell pedig mondani amit ki kell... a magyaroknak elegük van ebből! Remélem ápr. 6 tudjátok mit kell tenni!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#15008) hoffman_ válasza ludsimon (#15007) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez tényleg elég gáz szegénységi bizonyítvány. csórikám :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15009) deicide válasza ludsimon (#15007) üzenetére


deicide
veterán

Mi köze a választásoknak a biciklitolvajokhoz? :F

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15010) lsebestyen válasza deicide (#15009) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hát, ha mész választani lakatold le a cancajt!!

;] :DDD

(#15011) hoffman_ válasza lsebestyen (#15010) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hülye :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15012) deicide válasza lsebestyen (#15010) üzenetére


deicide
veterán

Erre nem gondoltam. :DDD
Az elejével egyébként egyetértek, nagyon égő, hogy pont itt lopják el szegény japán ember bringáját. De a másik bekezdést full nem értem, hogy jön ide.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15013) hoffman_ válasza deicide (#15012) üzenetére


hoffman_
nagyúr

tudod te, ha nagyon akarod. mármint, hogy mire gondolhatott. az, hogy full hülyeség, az más tészta :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15014) ---Lasali--- válasza lsebestyen (#15010) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

:DDD :DDD :DDD :DDD Like :D

Amúgy tényleg hogy jönnek ide a választások? Orbán miatt több a bicikli lopás is? Vagy miamegmerevedett.. Nehogy válaszoljon rá valaki a topicba.

[ Szerkesztve ]

(#15015) deicide válasza hoffman_ (#15013) üzenetére


deicide
veterán

Azt nyilván tudom, mit gondolt, csak az összefüggést nem látom a két esemény között. Biztos már öreg vagyok. :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15016) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Hidraulikus tárcsafékhez szeretnék Goodridge fékcsövet. Avid elixir 5-höz. Olcsó, megbízható webshopt tudtok esetleg?

(#15017) Zola007 válasza rii (#14985) üzenetére


Zola007
veterán

Hijjnye, az az Epic de tetszik
a fene egye meg hogy kiestem én már ebből a hegyi mókából :O

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#15018) imyourfriend válasza ludsimon (#15007) üzenetére


imyourfriend
őstag

mAGYAR ember lopta el, a kisebbség közel sem lop annyit mint amennyi lopást elkövetnek úgy érzem. Van még ami itt tartson az országban egy fiatalt? Ausztria belsőbb tartományaiba le sem zárják a bringát (lehet hogy arrafelé nem jár magyar, vagy nem tudom miért) mégsem lopják el tőle. Mikor Kiskőrösön jártam le sem mertem lakatolni a tesco előtt a bringát, odaadtam a biztonsági ember kezébe hogy vigyázzon rá míg bemegyek boltba. Ha a parkolóból ellopják az ember nem tehet semmit sem, nem a biztonság őr hatásköre.. és a többi. Hihetetlen amúgy milyenek a mAGYAR emberek.

(#15019) Runner_fxr válasza lsebestyen (#14993) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Természetesen ezek a kerékpár tesztek nem köteleznek semmire, de nyilván azért van, hogy megismertessük, megszerettessünk az emberekkel a bergamont márkát. Az lenne a lényege, hogy ennek hatására esetleg bergamont kerékpárt vesznek az emberek és nem más márkát. Én említettem a főnökömnek, ő is szorgalmazza, szóval biztos össze tudunk hozni pár ilyen tesztnapot bergamont kerékpárokkal. Tehát a teszt semmire nem kötelez senkit, de nyilván akkor van értelme ha valós vásárlási szándék van. 4 fő + 2 kísérő felállásban menne a teszt. Valószínű a honlapra is ki fog kerülni a teszt lehetősége. A bergamont.de oldalon érdemes körülnézni, ezeknek a kerékpároknak egy jó része az üzletünkben is megtalálható, de vannak amik csak rendelésre. A német oldalon kiírt eurós árak vonatkoznak Magyarországra is, viszont vannak akciós kerékpárok is, amik a német ajánlott ár alatt megvásárolhatóak. Weboldalunkon lehet tájékozódni a Magyarországi készletről, bár még feltöltés alatt vannak a kerékpárok.
Egyenlőre a tesztre befogott gépek egy része:

2014 Threesome SL 7.4,

2014 Revox 9.4 C2,

2012 Fastlane Team,

2014 Contrail LTD C2,

2014 Big Air 6.4,

2013 Straitline 8.3,

2013 Helix 8.3,

2013 Helix 5.3,

2013 Vitox 9.3,

2013 Vitox 7.3,

2013 Revox 4.3

Lesz tavasztól 27.5 merev tesztgép is.

hoffman_: A hivatalos tesztnap az szeptemberben van, amit a mozgásvilág szervez, ott nem csak mi leszünk hanem rengeteg kiállító, de ezen kívül lesz hamarosan saját teszt napunk, amire lehet jelentkezni és előzetes egyeztetés alapján megpróbáljuk összehozni. Az elképzelés az lenne, hogy egyszerre 4 embernek tudunk lehetőséget biztosítani 2 kísérővel.

Hamarosan nekem is el kell döntenem milyen bringát vegyek, 2 versenyző van, az egyik ő: 2014 Threesome SL 7.4
a másik ő: 2014 Cube Fritzz HPA Pro 27.5
A cube-ot még nem próbáltam, de a bergamontot igen, tulajdonképpen egy igazi álom bicaj a threesome 27.5-ös kerekekkel, nem éreztem kevésnek a 140mm rugóutat. Mászni is nagyon jól mászott, ahogy ráültem az az érzésem volt mintha már évek óta azzal mennék. :) De ott motoszkál bennem, hogy az a 160mm rugóút se lenne rossz. :) A bergamontra egy csodálatosan kedvezményes árat kapok, gyakorlatilag gyári áron hozzájutnék, mivel a nagyker is mi vagyunk. A cube-ot azt "csak" nagyker áron tudnám megvenni, ami kb 150 ezerrel lenne több mint a bergamont. Ráadásul a cube-ot gyakorlatilag látatlanban venném meg, mert olyanunk nincs, csak az én kérésemre rendelnénk egyet, a bergamontot meg láttam élőben, sőt próbáltam is. A bergamontból az m-es méret tök jó volt a 178 centimhez, valószínű azt rendelném magamnak is, cube-ból saccra a 18-as. Szóval ez a dilemma most. :)

[ Szerkesztve ]

(#15020) rii válasza ludsimon (#15007) üzenetére


rii
nagyúr

ki kénne tenni egy táblát az országhatárhoz, hogy javasolt a lakat használata ))))-.

remélem valami jó is kisül ebbőt a szánalmas dologból, és BP városvezetése a fejéhez kap, hogy ez már botrányos ))))-.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15021) -=RelakS=- válasza rii (#15020) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

volt rajta, levágták

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#15022) hoffman_ válasza Runner_fxr (#15019) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ilyen feltételek mellett a bergamont jobb választásnak tűnik :) a cube talán picit jobban tetszik, de nem vagyok biztos ebben sem, mind a kettő korrekt gép.

a tesztnap engem és egy cimborámat biztosan érdekelne, szóval én két helyre nagyon szívesen pályáznék, ha arra kerül a sor. nézegettem a honlapotok, és amúgy alakul ez a 27,5-es dolog, 400 fölött nem sokkal már egész komoly fully gépeket lehet kapni ilyen méretben, ráadásul ugye vadi újak. tavaly év elején 650-700 alatt még nem láttam. jó lesz ez.

a threesome sl 7.4-et és a contrail ltd c2-t nagyon megtekerném.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15023) BDave


BDave
őstag

Sziasztok!

Egy másik fórumban már feltettem a kérdésemet, de kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is. Országútikat nézegetek 200 körül és minden nagyobb márkának (Bianchi, Cube, Focus, Giant, Haibike, Kellys, Kross, KTM, Merida, Scott, Speci, Trek, Wilier) a belépőszintű bringáit átnyálaztam, öt olyan maradt, ami igazán tetszik és még talán az áruk is passzol a felszereltséghez. A véleményetekre lennék kíváncsi, mennyire arányosak az ár-értékük és persze ha van valamelyikről tapasztalatotok, akkor szívesen olvasnám!

Cube Peloton: alu váz, karbon villa, Shimano Sora, 260e Ft
Focus Culebro 4.0: alu, Shimano Claris, 250e Ft
Haibike Q Race SL: alu, Shimano Claris, 220e Ft
Haibike Q Race RC: alu váz, karbon villa, Shimano Tiagra, 285e Ft
Wilier Montegrappa: alu, Shimano Sora, 231e Ft

[ Szerkesztve ]

(#15024) hoffman_


hoffman_
nagyúr

de durva, 2-300k között 10-11kg körül vannak az új outik, a mindenit. ehhez képest, a 10,8as egysebim mindjárt nem is érződik olyan nehéznek, majdnem fél/harmadárban.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15025) Runner_fxr válasza hoffman_ (#15022) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Egy igazi mindenes élmény bringát akarok venni, ami nem nehéz, lehet vele nagyokat túrázni is. A threesome ilyen. A Fritzz nyilván még többet nyújt lefelé 160mm-el, ráadásul ebből adódóan a fejcsőszöge is laposabb 1 fokkal, ami még jobban kedvez a csapatásnak. Súlyban kb megegyeznek, bergamont: 13,6 cube: 13,8 ez gyakorlatilag nem érzékelhető különbség. Egy valamitől tartok, hogy ennek ellenére a cube nem fog úgy mászni mint a bergamont. De aztán lehet nem gondolom jól és kb ugyan az. Ezek csak tippek.
Meg ugye az anyagi vonzata, megér a plusz 2 centi rugóút nekem 150 ezret? Mert másban biztos, hogy nem nyújt többet, a két gép teljesen azonos minőséget képvisel, csak a rugóútban van eltérés.

Amint tudok konkrétabbakat mondani a tesztről mindenképpen írok a topikba.
A 27.5 szerintem lesöpör mindent az elkövetkező években, már ami a mtb piacot illeti. A 26-os gépek ára viszont esni fog, ebben biztos vagyok. Nálunk a legolcsóbb 27.5-ös fully gép a Threesom Sl 7.4 ami jelenleg 2000 euró, azaz 600 ezer ft listaáron. 400 fölött picivel 26-os van.
Contrail ltd c2 26-os gép, ha esetleg arra gondoltál. Egyébként baromi jó masina, egy versenyző srác kölcsön kapott egy ilyet tőlünk, ódákat zengett róla, pedig nekem biztos elmondta volna ha szar.

[ Szerkesztve ]

(#15026) hoffman_ válasza Runner_fxr (#15025) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ó bakker, én néztem el, tényleg csak 26". na nem baj, akkor még egy picit várunk. szerintem gyorsan fog menni ez a váltás nagyon. igen, arra gondoltam amúgy pont :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15027) imyourfriend válasza hoffman_ (#15024) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én acélvázasom 10,5 kg körül van ahogy mértem lámpával és kulacstartóval. Innentől már csak kerékpárt (KTM, TREK) fogok venni, 1kg-t javítani ennyi pénzért nem igazán éri meg szerintem. Persze lehet mondani hogy acélváz így meg úgy, de hogy alumíniumot nem fogok venni az biztos. :) Carbon aztán kezit csókolom. :) Értéktartóbb és merevebb is, igaz hogy drágább de később keveset buksz rajta ha eladod pl.

(#15028) hoffman_ válasza imyourfriend (#15027) üzenetére


hoffman_
nagyúr

van egy bringás ismerősöm, piacon vett egy sérült karbon vázat, valami 5000 forintért. egyetemen ilyennel foglalkozik, seperc alatt megjavította, van egy ocsmánypatkány feelinges városi karbon fixije(hozzáértő azért szúrja a trükköt), kb 7-8kg a bringa, és patent. kicsit irigykedem, a 3 és fél kilós acél vázszettemmel :D meg a balesetem után kellett új felniszett, az is nehezebb lett, most nem vagyok elégedett teljesen a géppel, de hogy tényleg könnyebb legyen és ne legyen csábító, nos elég sokba kerülne...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15029) Runner_fxr válasza hoffman_ (#15026) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Legolcsóbb 27.5 össztelós amit idáig láttam az ez: [link]
Mondjuk nem biztos, hogy érdemes ezért ennyit adni.
Szerintem a 27.5 pont annyiba kerül mint a 26-os hasonló gépek kerültek, nem drágább azért mert 27.5, ezért sem értem sokak felháborodását a 27.5 ellen. Egyszerűen csak átveszik a 26-os gépek helyét, mert jobb, ennyi. Dh az egyedüli kategória ahol a 26-ost nem nagyon lehet felülmúlni, bár ki tudja.

(#15030) hoffman_ válasza Runner_fxr (#15029) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem sok ismerőssel tudok ilyenről beszélni személyesen, de amit látok/olvasok, nos az egyértelműen 27,5 győzelem. ez a gép se tűnik olyan rossznak, már használható felszereltség, de ennyiért inkább még 26" között keresnék egy kategóriával komolyabb bringát szerintem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15031) imyourfriend válasza hoffman_ (#15028) üzenetére


imyourfriend
őstag

Enyém könnyű vázszett, bár főleg a mavic akksium race kerékszett és az ultegra sor könnyű rajt. ;] Van eladó szettem (két duplafalú felni novatec ipari első agy tiagra hátsó agy 9-es sorhoz 20k-ért ha érdekel amúgy valakit. Mavic kerékszett mellett nem nagyon kapnak helyet. :B Azt vettem amúgy észre, mikor 70 kg voltam és most 83, hát semmivel se lettem lassabb, zsír se lett rajtam csak lejjebbtettem 19-ről 16-ra a láncot hosszabb távon. :D

(#15032) Runner_fxr válasza BDave (#15023) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

2014 Bergamont Prime 4.4 240 ezer ft. :)
A listádból a Cube a legszimpatikusabb 9.1kg súlya is jó ebben a kategóriában.

hoffman_: Szerintem leghamarabb nyár közepe tájékán lesznek akciós 27.5-ös gépek nagyobb mennyiségben, több kereskedőnél illetve bikemag, testbike stb. Aztán 1-2 év és a használt piacra is beszállingóznak.

[ Szerkesztve ]

(#15033) Tüzi

Valaki ismét jobban teljesített...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15034) Tüzi válasza BDave (#15023) üzenetére

Próbálj meg külföldön nézni használtat.
Ezt itt vettem, szerintem nem volt benne 2000 km se, mert kopásmentes volt az összes lánctányér, a váz mondhatni sérülésmentes, kaptam mellé egy sisakot, egy marha jó Scott cipőt stoplival (pont méret! :) ), meg a nyeregtáskát belsőkkel, patronnal, etc.
Caklipaki $1000-et fizettem érte, ami kb 195ezer forint.
Campa veloce, look carbon pedál, meg amit akarsz.
Érdemes körülnézni, ráadásul amennyi magyar megy már kintre dolgozni, szerintem el is tudja hozni valaki párezerért.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15035) hoffman_ válasza Tüzi (#15034) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hínnye, az jó biznisz volt! :) bár annyi előnyöd van - ha jól értelmezem - hogy neked ez helyben volt. itthonra kicsit macerásabb, szállítás, hasonlók. megnézted előtted, vagy látatlanba ment minden? ha nem, akkor nem szóltam :)

nagyon szép darab :K

ui.:

nálad most délután egy van, jól gondolom? de durva :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15036) Tüzi válasza hoffman_ (#15035) üzenetére

délután 1 aha :)
elmentem érte sydney másik (közeli) végébe (50-60km?), mivel látatlanban nem veszek semmit.
aztán amikor megláttam a garázs falán az oltre-t (full duraace), meg az időmérős cervélo-t egy kb 2-3millió dolláros házban, akkor már tudtam, hogy megveszem ezt a kis drótszamarat...
jó bolt jam... ha esetleg haza is kell mennem, és otthon keresek rá vevőt, az itteni árát szerintem el tudom kérni érte, közben pedig egy rakat lóvét spórol nekem... iszonyathorrordurvadrága a tömegközlekedés itt.

de azért írtam: mivel az ország fele kint dolgozik, egy kis kereséssel tuti lehet ismerős-ismerősét találni, aki elhozza.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15037) hoffman_ válasza Tüzi (#15036) üzenetére


hoffman_
nagyúr

mókás :) itt (már) háromnegyed négy van, de nem tudok aludni :) pedig nem ártana, mindjárt reggeli, aztán tekerés, hátha nem húznak meg a a vizsgán.

hm, akkor ott nem ezen a bringán múlott a kenyér, ez valószínű. ilyenkor picit irigykedem ám - nem elirigylek semmit, csak maga az élmény vonz, hogy adott legyen a lehetőség pl. sydneyben kerekezni egyet :) itthoni árakhoz képest mennyiért visz a kinti bkv, hogy viszonyíthassak? egy havi budapesti diákbérlet jelenleg mindenre 3.5k, a teljesárú pedig olyan 10k. én is azért építettem anno ss-t(azért is), hogy ne kelljen tömegközlekedni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15038) imyourfriend válasza hoffman_ (#15037) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én délután 5től készülök a vizsgára. Mikor Budapesten jártam 1 hétig megvettem a havi diákbérletet, mondván jól jön az. De aztán kerekeztem inkább, persze amikor fényképezni voltam a várba oda azért jól jött hogy felvisz a busz, de ettől független nem nagyon használtam a bkv-t. :)

(#15039) hoffman_ válasza imyourfriend (#15038) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én télen nem tekerek, egyelőre nincs ruhám hozzá. bár amilyen langyi volt eddig a mostani, simán mehetett volna. bkv bérlet viszont mindenképp kell, nagyon sokat járok a városba éjszakánként, legalább heti egyszer, de van, hogy heti hétszer is, pláne mostanság, minden napra jut egy diplomaünneplés a cimbik kapcsán, ha már nekem elcsúszott a dolog :D és hát a benti történések olyanok, hogy azok után nem egészséges hazatekerni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15040) Tüzi válasza hoffman_ (#15037) üzenetére

Húú...
hát első körben a város 3 részre van felosztva.
a diákok kedvezményesen vehetnek 3-6 havi bérletet.
no.
egy sima 10 alkalmas bérlet $25 most ha jól tudom (elsején emelték).
a heti korlátlan (1-es körzetben) az 44 dollár volt, most olyan 46-48 között lehet.
aztán van 3 meg 6 havi, az első az 1500, a másik 2400 ha jól rémlik, de ne vegyél mérget rá.

egy dolgot ne hagyj figyelmen kívül.
ezek otthoni fizetéshez számítanak drágának.
itt $15 a minimálbér óránként... de hamar fel lehet jutni 20-25 közé (takarító/költöztető munkáról beszélünk, a buszsofőr 26-28at keres + pótlékok... jó mi?)
így nézve röhejes összeg a bérlet, és röhejes összegbe került a bicaj is... talán ezért rakják ki a 1.5 éves plazmatévét az utcára, ami hibátlanul működik...

cserébe az albérlet már drága (150től felfele), a lakások ára megfizethetetlen (minap dolgoztam egy ótvarputriszarfoshugy házban, amiért én otthon 1 millát nem adtam volna... itt az ember adott érte ennyit, csak dollárban, és most 500ért felújíttatja... közben pedig nagyon boldog, hogy jó áron sikerült lakást vennie :DDD )
szóval ez van.
amúgy az elektronikai termékek 20-30%al olcsóbbak, a kaja pedig nagyjából ugyanannyi/picivel drágább mint otthon...

mod: irigykedni (tudom, hogy nem úgy...) lehet, csak azt ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy én ezért a kis kalandért heti cirka 100 órát dolgoztam bő három éven át.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15041) Tüzi válasza SoulReaver (#15016) üzenetére

ebay?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15042) imyourfriend válasza hoffman_ (#15039) üzenetére


imyourfriend
őstag

Télen én sem szeretek annyira tekerni, nem akarom megtapasztalni hogy hol vannak a paripa határai. Főleg mikor 622-20-as gumik vannak fent éppen.. De minap 15 fok volt így kimozdultam és körülnéztem picit. :) Plusz felavattam az új connex láncot, szebb és jobban gurul vele mint a régivel a gép. :)

(#15043) Moric válasza szjoci (#14989) üzenetére


Moric
aktív tag

Nem tudom menyire elég a 10l. Túl nagyot sem szeretnék, mert nyáron úgy is izzasztó.
Sok cuccot nem szeretnék vinni, csak a legszükségesebbeket. Az erdőben más lerobbanni, mint az országúton. Aszfaltozott úton, még a legelhagyatottabban is, járkálnak. Egy erdei ösvényen lehet napokig nem jár senki. Nem lenne jó az erdőben ragadni egy műszaki hiba miatt. Sokszor még a telefon se működik térerő híján.

lorcsi
A Rose oldalán láttam. Gondolom itthon is lehet kapni.

Még ezeket néztem:
Ergon az most akciós a Rosenál
Camelbak jó feltűnő színben is van.

(#15044) BDave válasza Tüzi (#15034) üzenetére


BDave
őstag

Amerikában él a testvérem, de onnan haza küldeni egy remek országútit számomra nagyon rizikós lenne, pláne használtat, tök látatlanba. És a garancia is macerás lenne. De egyébként szívesen vennék jobbat olcsóbban. Ha esetleg tudsz más megoldást, hallgatlak :)

(#15045) hoffman_ válasza Tüzi (#15040) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hűazannya, vannak ott árak tényleg. oké, hogy más fizetési kategória, de akkor is, nem csodálom, hogy beneveztél a bringára, nekem is ez lett volna az első gondolatom :)

heti 100 óra? geez, az nagyon kemény, le a kalappal... meg is érdemelsz egy ilyen szép kis bianchi-t :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15046) hoffman_


hoffman_
nagyúr

nagyon fincsi gép jó pénzért :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15047) zoo8800 válasza zoo8800 (#14969) üzenetére


zoo8800
veterán

Trance :)

rip and tear, until it is done

(#15048) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Melyiket vegyem meg? Vittoria vagy Panaracer. Esetleg 25-sben valami jó vétel? Főleg Pesten és környékén használnám, és múltkor egy szervízes azt mondta, hogy ha szélesebb akkor kevésbé megy bele a 8-s a felnibe. Viszont 25mm-ben nem nagyon találtam kék színben pedig az lenne a jó...

[ Szerkesztve ]

(#15049) hoffman_ válasza zoo8800 (#15047) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt láttam én is, nagyon megtetszett azonnal, szuper áron van.

ez a merev xc gép is, már nagyon gyanúsan olcsó :D boltban 6-700k egy ilyen legalább, inkább több, és a képek alapján teljesen rendben van, a becsúszón látszik egyedül a használat. itt valami mutyi lesz, nem tudom mire gondoljak ilyenkor soha.

dudi6:

a panaracer-t nem tudom milyen, nem használtam, de a rubino-t nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15050) zoo8800 válasza hoffman_ (#15049) üzenetére


zoo8800
veterán

3 Magellanom volt, erre már rá se bírok nézni. :D

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.