Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94701) a.sebi válasza Medocsabi (#94700) üzenetére


a.sebi
őstag

Igy van en egy 47es leg 3d rol valtotttam, nem akarok nagykepu lenni, de van ra penzem h komolyabbat vegyek!
De egyszeruen nem erzekeltem azt hogy a felar megeri a kulonbseget.
Nyilvan az oled mas, de annyit nem adok egy szaros tv ert

(#94702) icecube23 válasza Medocsabi (#94700) üzenetére


icecube23
tag

Pont ez van....10 éves 82 hd tévéröl váltanék, ocsmány a képe, de akkor még menö volt....nem akarok 200k többet adni, nincs rá igényem...a képet lecsekkoltam, nem rossz, de vmi blu ray film ment rajta...szerintem marad az lg, max 49es lesz, 200k alatt. De az input lag lenne a fontos, szerintetek ennél a 170k lg 4k kategóriában tűrhető?
Mert szerintem a mostaninál minden jobb, az összes smart, widi, wifi ami nekem kell benne van.
Nagy képernyöre se igényem, se helyem, se pénzem..szal ez az lg kuka vagy igényeimhez képest vállalható?

[ Szerkesztve ]

(#94703) red6t6 válasza icecube23 (#94702) üzenetére


red6t6
tag

Itt nézz körül, hátha benne van az általad preferált tv.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#94704) a.sebi válasza icecube23 (#94702) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez az input lag egy felfujt dolog, e sportnál biztos fontos! Mint mondtam a 4k 55 nem kezdodik.
Sporolj meg es vegyel egy nagyobbat!

[ Szerkesztve ]

(#94705) frankdelgado válasza Medocsabi (#94686) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha már a TV téma pörög.... Én ezt [link] néztem ki magamnak így első körben. Nálam a TV nem jöhet szóba játékra, most is egy full hd 24-es monitorrol tolom, talán egy 27-es még beleférne. Elvileg majd a skorpiohoz lenne jó inkább. Az S felskálázza a játékokat a 4K-ra? Van ennek létjogosultsága, vagy felesleges érte pénzt adni?

(#94706) StLui válasza a.sebi (#94704) üzenetére


StLui
veterán

Ez így értelmetlen kijelentés, mert kizárólag az számít milyen messziről nézi az adott képernyőt. De ez már le is lett párszor írva.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94707) Atomgeszi válasza a.sebi (#94704) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem igenis látható dolog az input lag. Maximum valakit nem zavar..
Néha szoktam játszani monitoron is, a projektor mellett, és igen is érezhetően nagyobb input laggal rendelkezik a monitorom, mint a projektor és zavaró.
Nyilván rá játszik, hogy láttam már jobb input lagot a projektor képén és ezáltal már van viszonyítási alapom, de tudom hozni példának még anno a gimis évekből az info órán a hiperszuper első szériás TFT-ket amin rendesen hányás volt az input lag. Maiakon kevésbé észrevehető, de ott van...

(#94708) Madoc


Madoc
veterán

Bulikkaaa hoooolllllvaaaaagggyyy?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94709) Medocsabi válasza Atomgeszi (#94707) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát fene tudja.Én sokféle tévén játszom(tesómnál,telken otthon) dögöljek meg ha bármelyiken észrevettem volna az "input lagot".Ettől még lehet h igazad van :)

(#94702) icecube23 :Azután ég és föld lesz a különbség! :K

[ Szerkesztve ]

(#94710) LedyGyuszi válasza frankdelgado (#94705) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem semmi értelme 55col alatt 4k-nak... pláne ha fél-1 méterről görcsölsz egy monitor előtt...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#94711) icecube23 válasza a.sebi (#94704) üzenetére


icecube23
tag

Amugy igen, nem lenne rossz, de a szoba ahova berakom nem elég nagy, ezért nem lenne jó az a nagy méret...ezért mondtam h csak ez a méret jönne szóba max...ha meg már majd egy áron van 4k vagy full hd közötti válsztási lehetőség, akkor mért ne 4k?

(#94712) icecube23 válasza red6t6 (#94703) üzenetére


icecube23
tag

Köszi, hasonló van 20-30 alatt, az elég jó

(#94713) Atomgeszi válasza Medocsabi (#94709) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor inkább ne is nézz utána, hogy mit kell keresni, mert utána azt fogod figyelni. ;)

Hol lehet megnézni,hogy az Xbox szerint hány órát játszottam egy játékkal?
Nem azokra gondolok ahol játékon belüli stat van, mert azt megtaláltam, de, hogy maga az xbox mennyit számolt, az érdekelne. :)

(#94714) icecube23 válasza LedyGyuszi (#94710) üzenetére


icecube23
tag

Nem fél méter, kb 3...ki az aki fél méterröl néz tv-t?

(#94715) oriic válasza Atomgeszi (#94713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dashoard gomb majd game hub, és ott az achivement résznél kiírja minden játéknál hogy mennyit toltad.

__

Jövőre jön a GTR3

Live-Die-Respawn

(#94716) LedyGyuszi válasza icecube23 (#94714) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

24-es monitoron biztosan nem tudnék 3 méterről élvezhetően játszani, de még tv-zni se...

XONE: LedyGyusziHU

(#94717) Medocsabi válasza Atomgeszi (#94713) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezt megfogadom! :D :D

(#94718) Atomgeszi válasza LedyGyuszi (#94710) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Miért ne lenne értelme? Azonos területen sokkal több képpont van, simább képet ad... Más kérdés, hogy az xbox még FHD képet sem tud normális grafikával nem, hogy 4K.. Ahhoz egy erőmű PC kéne.
Már egyre jobban hajlok afelé, mert egy két játékon kívül tényleg silány a grafika minősége.. Nem tudom, hogy ezen a Scorpio mennyit fog segíteni.. De se játék, se semmi nincs bejelentve. Előbb FHD alapokat kéne rendbe tenni, hova akarnak 4K-t, főleg, ha normális áron is akarják adni. :U

(#94719) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Srácok hanyagoljátok a tévés témát, pls! Megvan a saját topikja.

icecube23 és Medocsabi: Használjátok az "Off topik" gombot!

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#94720) frankdelgado válasza LedyGyuszi (#94710) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem görcsölök, szépen ellazulva, hanyattdölve ülök. Nem untatok senkit a részletekkel, nem csóróságból nem veszek 4k tv-t, egyszerűen korlátozottak a játszási lehetőségeim. Valszeg megvárom a skorpiót ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#94721) Medocsabi válasza bulikavagyok (#94719) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ok,csak hallani akartam a hangod! :DDD

(#94722) Atomgeszi válasza oriic (#94715) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, épphogy meglett, de meglett! Köszi!
Mehetne összefoglalóba, mert vagy vak vagyok, vagy nincs benne. :R

(#94723) sting2 válasza icecube23 (#94702) üzenetére


sting2
addikt

Simán ezt venném, garis, nagy!!!!, Sony, és még jó is.
[link]
Ez már TV!
Hatvanöt collt nekije... ;)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94724) icecube23 válasza sting2 (#94723) üzenetére


icecube23
tag

Tv témáról bedugultam, köszi az infókat srácok.

(#94725) Blaise


Blaise
veterán

Ha valakinek van felesleges Ghost Recon Wildlands bétakódja, szívesen venném :R

(#94726) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Az miért lehet, hogy preview tag vagyok elég régóta és december 19 óta nem kaptam frissítést :( Mikor beléptem a manage beállításokban akkor benne volt a régi gépem is de azt töröltem, most csak az új gépem van benne, de nem jön semmi frissítés :(

(#94727) eL Geri


eL Geri
őstag

Tegnap délután óta nem volt alkalmam a XBOX-ra nézni.
Megoldódott (magától) a Tkom-os LIVE mizéria, vagy még mindig vacak?

(#94728) LedyGyuszi válasza frankdelgado (#94720) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

magamból indultam ki, én biztosan görcsölnék...
senki zsebében nem akarok turkálni és személy szerint kényelmesebb nekem nagyobb kijelzőn játszani, de
talán érdemes tv-t venni "ingyen hitel" konstrukcióban venni és akkor nem olyan megterhelő!

(#94718) Atomgeszi:
Tapasztalatból beszélsz? Mert eddig én az ismerősi körömben mást tapasztaltam...

Részemről OFF vége...

(#94725) Blaise:
Ha felveszel isminek és estig nem kapsz, akkor szívesen küldök majd neked!

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#94729) frankdelgado válasza LedyGyuszi (#94728) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mint ahogy írtam, nem azért nem veszek tv-t, mert nem telik, hanem mert a NAGY TV-n nem játszhatok, így feleselges 4K-t venni. Ahová száműzve vagyok játékügyileg, ott meg nem fér el egy 24-27 col nál nagyobb kijelző. Mindazonáltal én ezt nem érzem offolásnak, mert az imádott játékgépünk perifériájáról van szó. Ennyi erővel ne írogassatok elromlott kontrollerekről sem.

[ Szerkesztve ]

(#94730) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Na, beindult az arcképgyár? Medocsabi Black Flag-es kalóz lett, Ledgyuszi meg nem is tudom...Fifa 17?

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94731) bandi20 válasza eL Geri (#94727) üzenetére


bandi20
aktív tag

Reggelre , rendbejött ! Valaki csak csinált valamit , mert ezek a dolgok maguktól nem szoktak megjavulni! De működik az a lényeg!

bandi

(#94732) eL Geri válasza bandi20 (#94731) üzenetére


eL Geri
őstag

Megnyugtató, köszi!
Ebben bíztam, hogy helyre fog ez állni!

[ Szerkesztve ]

(#94733) LedyGyuszi válasza Jovanny2 (#94730) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

langyos! :K
Thomas Müller... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#94734) juhaszpetya


juhaszpetya
újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy Xbox One-om és azt tapasztaltam, hogy működés közben ciripelő hangot ad ki a gép. Nem hangos, de én 1-2m ről hallom és zavar.. Közelről meghallgatva mintha a ventilátor adná ki a hangot. Ez normális szerintetek? A gép még 2018-ig garis. Garanciába tudnak kezdeni vele vmit?.

Előre is köszi a választ!

(#94735) okibots válasza LedyGyuszi (#94733) üzenetére


okibots
aktív tag

Bocsi, hogy beleszólok. Rengetek foci meccset nézek, nem csak a Chelsea Fc mérkőzéseit. Sokszor szoktam nézni a bajorok meccseit is Carletto miatt (szeretem a csapatai játékát), mindent kinéztem volna az avatarod-ból, de Thomas Müllert soha :DDD

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94736) Medocsabi válasza juhaszpetya (#94734) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ha xbox one "S",akkor ez sajnos elég gyakori probléma,de úgy tudom vannai itt páran akinek emiatt gariban javították!

(#94737) a.sebi válasza bulikavagyok (#94719) üzenetére


a.sebi
őstag

Mi ez a baromsag... Arrol lehet csak beszelni h szar a kontroller es hova viszi a posta? A tv ugyanugy fontos tema az elmenyhez... Hagyjuk mar.. Titanfallrol miert beszelgettek? Arra is van topik!

(#94738) juhaszpetya válasza Medocsabi (#94736) üzenetére


juhaszpetya
újonc

Sima Xbox one.

(#94739) LedyGyuszi válasza okibots (#94735) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

semmi gond! :DDD fifa fórumban rájöttek... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#94741) Medocsabi válasza juhaszpetya (#94738) üzenetére


Medocsabi
addikt

Passz.Hívd a supportot,hogy ők mit javasolnak.
(#94737) a.sebi :nem kell ezt annyira piedesztára emelni szerintem... :U szólt,hogy ne offoljunk,hát akkor ne offoljunk. beszélgessünk a hüvelygombáról :D

[ Szerkesztve ]

(#94742) a.sebi válasza Medocsabi (#94741) üzenetére


a.sebi
őstag

Csak fura, hogy amikor arrol beszélnek köztük a Bulikavagyok is, hogy hol lehet 2 euróval olcsóbban játékot venni! Az nem off?
A headsetekről miért szabad beszélgetni?
Főleg h az off topic gombot is használgatjuk!
Nah mindegy! :R

[ Szerkesztve ]

(#94743) ImpersonatoR

Ipon cikk -et belinkelem hátha valaki nem olvasta meg. Érdekes írás.

(#94744) Mankó


Mankó
veterán

Wildlands mikortól játszható? Haver írja, hogy indítja és azt írja lejárt a teszt időszak. Én majd csak este fogom letölteni, nem tudtam megnézni.

(#94745) okibots válasza Mankó (#94744) üzenetére


okibots
aktív tag

Benne van az email-ben amiben küldik a kódot (nem is kicsi betűvel), és ott is ott van, ahol az invite-ot kell elfogadni ha valaki meghívta :)

Amúgy 3-6. :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94747) Crogan válasza ImpersonatoR (#94743) üzenetére


Crogan
tag

Csak én érzem úgy hogy maguk alatt vágják a fát?Lásd mobilos fronton is.
Egyre több rossz döntéseket hoznak.

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#94748) bulikavagyok válasza a.sebi (#94737) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

3-4 hozzászólás simán belefér -és nem is szoktam szóvá tenni- ha vki megkérdezi, h milyen tévét ajánlanak neki a boxhoz, de ez esetben sikerült teljesen elkanyarodni az eredeti kérdéstől, és jóval több mint 10 hozzászólásnál tartottatok már . Én csak pár hónapja vagyok itt topikgazda, emlékezetem szerint ez a téma mindig off-nak számított itt, de rákérdeztem a topikgazda topikban, visszatérünk a kérdésre ha ott választ kapok rá.

birorichard: Gratula.

[ Szerkesztve ]

(#94749) Mankó válasza okibots (#94745) üzenetére


Mankó
veterán

Nem jött mailben kód, itt kértem privátban. Még fel sincs telepítve, csak este jutok oda.

(#94750) birorichard válasza bulikavagyok (#94748) üzenetére


birorichard
őstag

Nem tudom, mennyire ment át, de humor volt, jót írtál.

Azt hittem, nem te írtál, nem ide, na mindegy, ha már belekezdtem, neked is válaszolok. Lehet, hogy szégyellnem kellene magam, hogy nem bólogatok erre a hozzáállásra, ami itt uralkodik, de sajnos nem megy. :( Ha nagyon nem tetszik a véleményem, hát nem tudom, ne reagálj rá, mint ahogy én sem szoktam a tiédre, mikor eltér az enyémtől - ennyi - ahogy a felnőttek szokták. Ha más megoldást nem érzel, nyugodtan szólj egy moderátornak, mint a múltkor, nem oszt nem szoroz - már elfogadtalak ilyennek. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.