Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) istvankeresz válasza Jovanny2 (#65999) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Aham, trükkös.. :) Így lesz, köszi! :R

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#66002) pzstm válasza bulikavagyok (#66000) üzenetére


pzstm
titán

imádom hogy emberek ennyire lusták..... van kishazánkban is Xbox social csatorna...

nem idő előtt, nem szellőztette meg, full corp ma reggel kapta meg a képet a megfelelő nyelven, totál official a kép.... ;)

Kedvenc részem a cikkből:
"A fenti kép tanulsága szerint a zárt bétatesztre február 16-21. között kerül sor."
Ez hogy jött ki az Open Beta feliratból? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66003) bulikavagyok válasza pzstm (#66002) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, de ezt az oldalt rajtad kívül hányan követik még? :D ;] -hol lehet ezt elérni egyébként?? :B
Egyébként nekem nem hiányzik egy újabb béta a Division-ből. Így is túl sokat játszottam vele, félek, h ráunok még mielőtt megjelenik. Egyébként nagyon bejön, és első napos vétel lesz..:)

[ Szerkesztve ]

(#66004) pzstm válasza bulikavagyok (#66003) üzenetére


pzstm
titán

101.270 ember kishazánkból ;) (rajtam kívül :B )

Xbox Magyarország

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66005) bulikavagyok válasza pzstm (#66004) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, h ez a Facebook oldaluk?? Azt hittem Twitter. :B Ezt én is követem, de ezzel pont nem találkoztam.. :P

[ Szerkesztve ]

(#66006) Def26 válasza pzstm (#66004) üzenetére


Def26
félisten

Jó kis kommentek. Torrent meg egyéb szarságok. Csoda, hogy nem hülyülnek meg az adminok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#66007) StLui válasza El Gringo (#65998) üzenetére


StLui
veterán

Különben is egy játékért ne home-olj, teljesen értelmetlen, vedd meg olcsóbban lemezesen és add el ha megunod

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66008) bLaCkDoGoNe válasza FOXhun (#65876) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi a tippet! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#66009) El Gringo válasza StLui (#66007) üzenetére


El Gringo
senior tag

az egész egy példa volt. A szituáció a lényeg, nem a játékok. Szándékosan nem soroltam fel 10 játékot, mert tök nem fontos a sztori szempontjából.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#66010) StLui válasza El Gringo (#66009) üzenetére


StLui
veterán

Akkor jó (bár elég konkrétan egy játékot mondtál, és csak a személykre írtad, hogy nem az igazi nevek, bár ezt sem tudom miért lényeges), a többi meg már el lett mondva

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66011) bLaCkDoGoNe válasza Dinasti (#65991) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha még aktuális a kérdés, akkor local cím + HUN bankkártya + VPN kombó működött.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#66012) El Gringo válasza StLui (#66010) üzenetére


El Gringo
senior tag

a három sor helyett egy igen vagy egy nem egyszerűbb lett volna. Mint írtam, ellentmondásokat olvastam, szóval biztos segíteni akartál, de marhára nem vagyok előrébb :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#66013) bulikavagyok válasza El Gringo (#66012) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem vagy előrébb? :F Én válaszoltam Neked, de úgy tűnik felesleges volt.. :U

(#66014) zkas90 válasza El Gringo (#66012) üzenetére


zkas90
senior tag

Mivel egy embernek csak egy home boxa lehet, ezért csak és kizárólag két ember között működik a rendszer.

Az megoldható hogy A -> B -> C -> A
Tehát A gépén B profilja a home, B gépén C profilja a home, C gépén A profilja a home.

A eléri B összes játékát és a sajátjait. (C játékait NEM!)
B eléri C összes játékát és a sajátjait. (A játékait NEM!)
C eléri A összes játékát és a sajátjait. (B játékait NEM!)

Ez a megoldás bizonyos embereknél jó lehet, de nálatok NEM.

(#66015) El Gringo válasza zkas90 (#66014) üzenetére


El Gringo
senior tag

köszönöm a kimerítő választ. Ezzel a rendezett szerkesztéssel még nekem is érthető volt :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#66016) Bogyi007 válasza zkas90 (#66014) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy fél megoldás lehetséges talán, az ami nálam volt, sógival homeoltam, majd összeálltam a mostani hometárssal és ez után mindkettejük tartalmát láttam. Ezt úgy sikerült összehozni, hogy a sógit a hometárs váltásnál nem jelentettem ki a gépemről ellenben az új társat beállítottam homenak.

Mondjuk ezt nem tudatosan sikerült összehozni, akkor vált furcsává a dolog, amikor feltűnt hogy mindig azok a játékok feltelepültek a gépemre amiket a sógi megvett a profiljával, miközben maga a profil már nem volt a gépemen. Mint kiderült amikor hometársat váltottam, akkor a sógi profiljával ki kellett volna választanom azt hogy az én Boxom nem az ővé a megfelelő helyen, ez kimaradt, míg a cimbit meg megadtam homenak a gépemre.

Miután a sógi profilját visszatettem a gépre és elvégeztem ezt a kijelentkezést a gépemről, onnantól az ő tartalmait már nem láttam a gépemen csak az új társamét.

Ergo ha ti is ilyen módon jártok el, talán meg lehet oldani a dolgot, hogy tudj Cod-ozni

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66017) StLui válasza El Gringo (#66012) üzenetére


StLui
veterán

Nem én adtam neked a többire a választ, hanem bulikavagyok

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66018) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Üdv!

Ha letöltök egy gold-os játékot ami most ingyenes a gold-al, akkor ha azt később helyhiány miatt letörlöm, és majd később újra akarom játszani, akkor újra meg kell vennem ahhoz hogy letölthessem? Vagy hasonlóan működik, mint pl. a steam. Ha megvan már valami egyszer, akkor bekerül valahová és ha kell, csak leszedem?

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#66019) zkas90 válasza istvankeresz (#66018) üzenetére


zkas90
senior tag

Amíg rendelkezel aktív live gold előfizetéssel, addig annyiszor törlöd-telepíted őket amennyiszer akarod.
Amint megszűnik a live gold előfizetésed, nem fogod tudni elindítani a GwG játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#66020) istvankeresz válasza zkas90 (#66019) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Tehát ezek a GwG játékok nem csak egy időszakban ingyenesek (havonta más és más játék), hanem egyre több lesz amivel lehet ingyen játszani?

Valamelyik játéknál például ott van, hogy mely dátumig töltheted le. Akkor ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#66021) s7evcsenko válasza istvankeresz (#66020) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem, csak az adott hónapban ingyenes, de mivel Te ekkor magadévá tetted, innentől kezdve az már a Tiéd (kedvedre törölheted, telepítheted életed végéig), vagyis, ha Te minden hónapban magadévá teszed az adott játékokat, akkor igen egyre több lesz amivel ingyen játszol, de ha valamit nem szerzel be adott hó, akkor az utána már fizetős lesz.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#66022) istvankeresz válasza s7evcsenko (#66021) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Köszi, így már világos.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#66023) zkas90 válasza istvankeresz (#66020) üzenetére


zkas90
senior tag

Minden hónapban 4 új gwg játékot kapunk. 2 x360 és 2 xbo játékot.
Ezek a játékok meghatározott ideig ingyenesen megvásárolhatók.
Ez általában adott hónap elsejétől 15ig, majd a másik páros adott hónap 16-tól a végéig.
Van amikor egy játék átcsúszik másik hónapba is, van amikor egész hónapban ingyenes egy játék.

A lényeg, hogy fixen meg van határozva dátumokkal, hogy akinek aktív live gold előfizetése van, az mikortól és meddig tudja megvásárolni ingyen a játékot.

Miután megvásároltad ingyen, utána már megvásároltnak tekinthető. Hiába telik le már az ingyenes időszak és kerül a storeban újra X forintba/dollárba/euróba/bitcoinba...te már megvásároltad, tehát annyiszor telepíted amennyiszer akarod.
A kikötés ehhez annyi, hogy aktív live gold előfizetéssel kell rendelkezned, különben hiába vannak megvásárolva, nem tudod őket használni.

Remélem így már érthető.

Biztos ami biztos: Például a tavaly januári gwg játékokat nem fogod tudni megvenni most februárban ingyen, csak és kizárólag pénzért. Abban pedig kár reménykedni, hogy egy játékot kétszer is betesznek a gwg keretei közé. Tehát ha valamiről lecsúsztál, akkor arról lecsúsztál és ez van.

illetve biztos ami biztos2: Most megveszel ingyen egy gwg játékot, majd áprilistól nincs live gold előfizetésed, akkor azzal a játékkal nem fogsz tudni játszani. Csak akkor ha ismét előfizetsz live goldra, vagy pedig megveszed a játékot pénzért is.

[ Szerkesztve ]

(#66024) El Gringo válasza bulikavagyok (#66013) üzenetére


El Gringo
senior tag

köszi. vagy utólag írtad bele, amit a szerkesztés is jelezHET (a módosításokat meg nem nézem), vagy csak szimplán a válaszolós nevet néztem, és vagy mindkettő. :R

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#66025) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Komáim, aki játszik/játszott a Division-el, az elmondaná nekem, hogy gyakorlatilag a Dark Zone-ba mi a lényeg?

Bankkártyával? Hát persze!

(#66026) bulikavagyok válasza El Gringo (#66024) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs mit! Még Bogyi007 "módszerével" megpróbálhatod, de kétlem, h másnak is működne így. Szerintem ez csak egy bug lehet nála! :D ;]

(#66027) istvankeresz válasza zkas90 (#66023) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Köszi! :R

Már lassan kezdek mindennel képbe kerülni. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#66028) Hunt3r22 válasza sirszevenap (#66025) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Egymást gyilkolni és lootot szerezni.

Xr

(#66029) Bogyi007 válasza bulikavagyok (#66026) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy Bug volt és szerintem én voltam az EGYETLEN ember a földön akit ez zavart és ki is kapcsoltam ezt a lehetőséget. :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66030) tunkiih válasza sirszevenap (#66025) üzenetére


tunkiih
őstag

Keményebb lootok vannak (lényegében ott vannak az igazán jó cuccok).. miután teli lett a kistáskád helikopterrel kikell vitetni.. benne van a pakliban hogy a többi játékos megöl utközben vagy éppen mikor a helikoptert várod... :D Ez ilyen.. de szerintem marha jól megoldották.. tegnap 3 2fős csapat egyszerre rakta fel a cuccait a helire folyamatos stresszeléssel mikor kezdi el valaki lőni a másikat.. természetesen mentek a "megadom magam" animációk.. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#66031) sch_a válasza Bogyi007 (#66029) üzenetére


sch_a
addikt

Komolyan... Összevissza beszéltek. Egy profilnak egy home Xbox-a lehet, ellenben egy Xbox több profilnak is lehet a home-ja. Nem vagy te olyan különleges, mint hiszed.

(#66032) Bogyi007 válasza sch_a (#66031) üzenetére


Bogyi007
veterán

Persze hogy nem vagyok az. Ő a különleges: :C

Mourinho's legendary moment: 'I am a Special One'

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66033) axlfsi válasza zkas90 (#66023) üzenetére


axlfsi
veterán

Csak a teljesség igénye miatt: a GwG tiszta sor, de mi van azokkal a játékokkal, melyeket nem ingyen, de akciósan vásároltam meg, amíg volt Live Gold-om, de már nincs előfizetésem? Azok mennek "offline" is, Gold nélkül vagy azok sem?

Jó példa lehet erre a most még 6000Ft-os (magyar sztórból) elérhető FC4 Gold ami eredetileg 18.000 Ft (nem Golddal).

Ha megszűnik a Gold-om bekérik a különbözetet? :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66034) Teko001 válasza axlfsi (#66033) üzenetére


Teko001
őstag

Nem, amiért fizetsz, az a tied. Olyan mint egy törzsvásáróli kártya. Ha megszűnik, megmarad a cucc, csak nem jár a kedvezmény a jövőbeni dolgokra ;)

[ Szerkesztve ]

(#66035) sirszevenap válasza tunkiih (#66030) üzenetére


sirszevenap
őstag

Vágesz, de ha mindenki ari egymással, akkor csak szaladgálnom kell és valahol beleakadok npc-kbe amik droppolnak? Majd helikopter, és így tovább? Egyáltalán több dz xp-t kapok, ha playert ölök?

Ködös ez még nekem és ámbár nagyon tetszik a játék, félek, hogy megunom ezt a menetet seperc alatt. Jó lenne valami cél, ami ha van is én még nem találtam meg! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#66036) Teko001 válasza sirszevenap (#66035) üzenetére


Teko001
őstag

Beta-ba elég limitált, mind az elérhető maximális szint, mind a pálya területe (a single, és a "multi" rész is). A gép általi dolgok egy idő után respawnolnak, tehát újra lehet velük harcolni. Azt hiszem több XP-t kapsz, valamint ugye kapsz pénzt is, de ha rouge leszel (megtámadsz egy nem npc-t), akkor túl kell élned x időt úgy, hogy nem lősz senkire. Ha rougeként megölnek, akkor pénzt és xp-t is vesztesz.

(#66037) MrPeekaboo válasza Teko001 (#66036) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Assassin's Creed Unity CDKeys-en kb. 2840 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#66038) powerade73


powerade73
csendes tag

Üdv!

Aki sikeresen vásárolt már az Argentin store-ból leírná, hogyan kell? Nekem nem sikerült.
Tom Clancy's The Division-t szeretném megvenni. Köszi előre is.

PS4 - TheFurionHUN

(#66039) Cabaf


Cabaf
újonc

RAINBOW SIX SIEGE MAGYAR KLÁNTOBORZÁS XBOX ONE :Y :R

http://prohardver.hu/tema/rainbow_six_siege_xbox_one_klantoborzas/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#66040) Hunt3r22 válasza powerade73 (#66038) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ez engem is érdekelne! :K

Xr

(#66041) Something_


Something_
őstag

Na, a mai nap sem telt tetlenul, lecsereltem az 500as gepemet egy 1terrasra :-) 2 ev gari az megiscsak 2 ev gari :-)
Ps4es kontrolleremre pedig megerkezett a csuszasgatlo :P

(#66042) sirszevenap válasza Hunt3r22 (#66040) üzenetére


sirszevenap
őstag

Úgy szint! Még nem próbáltam, de szerintem VPN-el mennie kell.

Bankkártyával? Hát persze!

(#66043) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Heti akciók

Live-Die-Respawn

(#66044) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#66045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#66046) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Aki akar egy kicsit szórakozni. :D [link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66047) oriic válasza zsolti72837 (#66046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy gyenge Trials klón?

Live-Die-Respawn

(#66048) zsolti72837 válasza oriic (#66047) üzenetére


zsolti72837
őstag

?
:D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66049) zkas90 válasza zsolti72837 (#66048) üzenetére


zkas90
senior tag

Erre gondol: Trials Fusion

[ Szerkesztve ]

(#66050) Buster17 válasza oriic (#66043) üzenetére


Buster17
addikt

Nem rossz akciók de ezek pont azok a jágékok amit még ennyiért se vennék, csak max ennek a feléérr :DDD külföldi storen olcsóbbak?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.