Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) sugarforce válasza okibots (#94270) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor totálisan félreértettél, lehet én is félreérthetőbben fogalmaztam. A lényeg, hogy nem egy egzakt dolgot akartam kifejezni azzal, hogy leírtam, hogy nem bejövős a dolog, pontosan a harcrendszere miatt. Aki ismer, tudja, hogy baromira ez ellen vagyok, mert sokan a saját véleményüket egy ultimate dolognak tekintik, amivel ha valaki nem ért egyet, akkor hülye/nem ért hozzá/majdrájön, stb stb. És próbálják ráhúzni a kommentekben azt a mondandót, hogy ezzel a véleménnyel a világ nagy része egyetért (még akkor is ha amúgy nem).Nem azzal van a bajom, hogy nehézkes az irányítása, mert nem az, kézreálló, logikus felépítése van. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni a konkrét bajom a játékkal, lehet ha még beleölnék pár órát, vagy agyalnék rajta, akkor letudnám írni. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy ilyen stílusú játékkal nem is igazán szoktam játszani, nem kötnek le. Ezért is fogalmaztam úgy, hogy "szerintem", meg az "én ízlésemnek", ettől másnak tetszhet a játék, játsszon vele, élvezze. Fordított esetben én is teszek magasról artra, ha valaki fikáz egy játékot, nekem meg a világlegjobb élményét adja. Ugyanez a filmeknél, rengetegen fikáznak mostanában filmeket, nem igazán hallgatok az ilyenekre, megnézem, aztán alkotok véleményt magam.
Teljesen egyetértek, különbözőek vagyunk, mindenkinek más az izlése. Aki meg azért nem kezd bele a játékba, mert valaki leírja egy fórumon, hogy szar, vagy nem tetszik neki, azt csak sajnálni tudom, sokan leszoktak már a saját vélemény kialakításáról, sajnos. Ha sokan ez alapján néznénk filmeket, játszanánk játékokkal, hallgatnánk zenéket, akkor elég kevés élménnyel lennénk gazdagok.
És ez sajnos egyre népszerűbb a mai fiatalok körében.
Ja hát a Gs-es meg Gc-s kommentek... néha amikor túl sok szabadidőm van a meló helyen és már tényleg nem tudok mit csinálni, nekiállok kommenteket olvassgatni a hírek alatt, amit egyébként már direkt kerülök. Egyszerűen nem értem az embereket. Fikáznak, anyáznak, személyeskednek és egymást hergelik a semmin. Ha élvezik, egészségükre, néha azért előveszem a popcornos dobozt és jót röhögök. :DD

(#94302) Jovanny2 válasza Madoc (#94254) üzenetére


Jovanny2
őstag

Pedig North-tal jól elbohóckodtunk vele vagy éjfélig. Töltsd le, toljuk 3-4-en. Tipikusan az a játék, amiből egy ingyenhétvége pont elég. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94303) Medocsabi válasza sugarforce (#94301) üzenetére


Medocsabi
addikt

"mert sokan a saját véleményüket egy ultimate dolognak tekintik, amivel ha valaki nem ért egyet, akkor hülye/nem ért hozzá/majdrájön, stb stb"

Te ismered a feleségemet???? ;] ;]

(#94304) Madoc válasza Jovanny2 (#94302) üzenetére


Madoc
veterán

Benne lennék de a ready to installbol is töröltem és a sore-ban meg nem találja ujra. 🙁

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94305) hackeeeee válasza Medocsabi (#94303) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg kell nyugtassalak, nem csak a nők között vannak ilyenek! :DDD

Véleményem szubjektív...

(#94306) gorgocska válasza oriic (#94298) üzenetére


gorgocska
tag

köszi a segítséget.akkor ez ilyen formába nem érdekel.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#94307) okibots válasza sugarforce (#94301) üzenetére


okibots
aktív tag

Köszi, most már értjük egymást. :R Ha ezzel kezded, hogy igazából nem is a te műfajod ez akkor máris másképp állok a véleményedhez, hiszen tudom, hogy kell valami extra, hogy "megszeresd" a játékot. Ezt az extrát/pluszt kerested szerintem benne, csak nem találtad meg. :)
Én ugyanígy vagyok az FPS-ekkel, nagyon akarom szeretni őket, de egyik sem nyújtott még olyan élményt amivel játszottam, ami miatt azt mondanám, hogy oké, legközelebb az új BF lesz megvéve a FIFA helyett (csak példa).

A többi részhez meg én is úgy állok ahogy te. Ezért is nem szoktam érteni mikor beírják ide vagy máshova, hogy pl.: "szerintetek megvegyem a Blac Ops 3-at, megvegyem a The Divisiont" "megér nekem 8000 forintot a Battlefront Deluxe" és társai.
Én a fórumon egy csomó felhasználó nevet látok és semmi mást (meg az estleges profijában látható adatokat). Egy-egy névhez már köthető ennyi itt töltött idő után egy két jellemvonás, de semmi többet nem tudok az itteniekről. Ez alapján, hogy a fenébe tudnám én, hogy kinek mi jön be? Kinek mit ajánljak, mit ne? Miért döntsek egy számomra ismeretlen ember helyett, egy internetre kötött eszköz mögül?

De ezt folytathatnánk a végtelenségig, hiszen manapság ahogy írod a a saját vélemény felvállalása, és az alapján való döntés nagyon luxus cikk lett.

A név nélküli, távolból való vagdalózáshoz, beszólogatáshoz, flame-eléshez, anyázáshoz, meg már hozzászólni sincsen kedvem :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94308) Jovanny2 válasza Gyurman75 (#94265) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem tudom válaszoltak-e, de nagy vonalakban: hardveraprón vannak elfogadható áron megbízható eladóktól kódok. A gold megosztódik a home partnerrel. Keresztbe homeoljatok. Olvads el a bevezető hsz-t. EA is megosztódik, de a partnernek a store-ból kell letöltenie a vaultos játékokat, nem a hubból. Természetesen ingyen.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94309) hackeeeee válasza gorgocska (#94306) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem egész reális áron beszerezhető akár store-ból is. Felesleges ilyen helyeket keresgélni.

Véleményem szubjektív...

(#94310) Solten


Solten
addikt

Az EU szerviz ubergyors, 1 honap kellett nekik hogy kicsereljek a hibas kontrollert...

Saor Alba

(#94311) hackeeeee válasza Solten (#94310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem 2 hét volt, sőt a gép csere is megtörtént nagyjából ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94312) alemma válasza oriic (#94298) üzenetére


alemma
csendes tag

Probaltam megerteni ezt az origin ea access storyt de nem adta. Van valami plusz dolog ami kellene mass effect betahoz? Anno talan regeltem ra...

(#94313) Solten válasza hackeeeee (#94311) üzenetére


Solten
addikt

En sem ertem miert tokoltek ennyit vele.

Saor Alba

(#94314) hackeeeee válasza Solten (#94313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy nem volt raktáron cseretermék, azért nem tudták azonnal cserélni.

Véleményem szubjektív...

(#94315) Silεncε válasza Solten (#94310) üzenetére


Silεncε
őstag

Én egy kontrollert meg egy play&charge kitet küldtem vissza; a kontroller már itthon van, a play&charge meg valahol eltűnt Frankfurtban (a futár még átadta nekik, azóta semmi hír).

(#94316) oriic válasza alemma (#94312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az Access meg a béta teljesen két külön dolog. Access-el 5 nappal korábban tudod kipróbálni a játékot, a bétában csak multizni lehet majd. Utóbbi indulását még nem jelentették be, de a Bioware oldalán már lehet jelentkezni rá pár hete. [link]

Live-Die-Respawn

(#94317) red6t6 válasza Madoc (#94304) üzenetére


red6t6
tag

RB+LB+X a My games-nél, és már latszanak is a hide-olt tartalmak.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#94318) L_YKing válasza Solten (#94310) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem már lassan 1 hete jön vissza az elite.. És krvára nem tudok nélküle játszani.. :U :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94319) Madoc válasza red6t6 (#94317) üzenetére


Madoc
veterán

:R :R Köszönöm!!! Működik! Mehetne akár az összefoglalóba is ez az infó! :C

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94320) Madoc válasza L_YKing (#94318) üzenetére


Madoc
veterán

GOW 4 JB Fenix controller gariztatáskor azt az infót adták most hogy a megnövekedett ügyfélszám miatt csak maga a feldolgozás eltarthat 2 hétig is!! Amugy ma ért ki Hamburgba a kontrollerem és semmi visszajelzést nem kaptam róla hogy megérkezett,míg novemberbe azonnal jelzett a rendszer. Most is csak onnan tudom hogy a UPS adott nyomkövetési számot.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94321) hackeeeee válasza L_YKing (#94318) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feladás után 3-4 napon belül megérkeztek mindig. :(

Véleményem szubjektív...

(#94322) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ez a Battlefield 1 mennyit tud tölteni, valami hihetetlen.. Utána meg természetesen egy fekete térkép fogad. Bedob a játékba, aztán pedig ott is fekete minden, persze körülöttem lövöldözés, meg a térkép jelzi is a pontokat. Ez valami brutal hard verzió? :DDD
Másnál is volt ilyen anomália multiban?

(#94323) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel még mindig nem tudok dűlőre jutni, hogy miért nem magyar, vagy legalább angol:

Véleményem szubjektív...

(#94324) L_YKing válasza hackeeeee (#94321) üzenetére


L_YKing
addikt

Hetfon irtak hogy uton van a kontroller visszafele.. Meg is orultem - gondoltam a heten megerkezik -... Megvarjuk a jovohetet.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94325) oriic válasza hackeeeee (#94323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt hogy sikerült összehozni? :D Japán-kínai-magyar-arab nyelv egy oldalon. :DDD Plusz félig Xbox-os félig PC-s adatlappal. :D

Nálam ezeken a linkeken rendesen bejön mindegyik verzió:

PC

Xbox

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94326) hackeeeee válasza oriic (#94325) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Telón nekem is jó, viszont win10 áruház appban a képen látható látvány fogad. :Y

A deluxe edition rendben van.

Xbox áruházban minden rendben.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94327) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

(#94328) oriic válasza zsolesz010 (#94327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtam én hogy egymásnak eresztik a PC-seket az Xboxosokkal. :D

Live-Die-Respawn

(#94329) IntelKiller7 válasza zsolesz010 (#94327) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De jó lenne, ha Sony is nyitna, és összekapcsolna 1-2 címet. pl BF1. Mennyivel jobb lenne, 100k helyett 300k emberrel "játszani"

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94330) pzstm válasza IntelKiller7 (#94329) üzenetére


pzstm
titán

MS nyitna akár PS-Xbox-PC felé is...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94331) hadogabi1 válasza oriic (#94328) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Na akkor el is dőlt hogy nem veszek xim4-t. Szerintem az új consol meg is kapja az egér bill támogatást. Persze majd gondolom a microsoft ad ki saját márkás egeret horror áron :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#94332) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#94329) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erről már volt szó korábban, már azt hiszem, hogy a rocket league idején, és ott is a Sony mondta, azt, hogy ők nem.. Ha, jól emlékszem.

Véleményem szubjektív...

(#94333) zzola válasza IntelKiller7 (#94329) üzenetére


zzola
félisten

Nem sok esélyed lenne PC ellen...
Inkább a PS4-Xbox multiplatform lenne ésszerű szerintem...

(#94334) hackeeeee válasza zzola (#94333) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez játéktól függ.

Amúgy arról nem beszélve, hogy pl. controllrrel játszva a Gears 4 pc-n lényegében ugyan olyan irányítást ad, mint XO-n. Persze nem mindenki játszik controller-rel pc-n. :)

Véleményem szubjektív...

(#94335) zzola válasza hackeeeee (#94334) üzenetére


zzola
félisten

Játékfüggő, de FPS esetén egyértelműen a PC-s lesz jobb...szerintem. :)

(#94336) hitvanyalak válasza zzola (#94335) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Egyetértek, egérrel egész egyszerűen jobban lehet célozni(szerintem)

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#94337) zzola válasza hitvanyalak (#94336) üzenetére


zzola
félisten

Egyébként én szívesen kipróbálnák egy multiplatformos FPS-t-bár konzolon manapság nagyon gyengén teljesítek... :((

(#94338) hackeeeee válasza zzola (#94335) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg. Viszont azt se felejtsük el, hogy a legtöbb hasonló játéknál, controller-rel játszva, ugyan úgy előjön a "rásegítés", mint konzolnál..

Legalábbis, amit Én próbáltam eddig, ott szinte mindnél így volt.

Amúgy, pont ezért csak a Horde módról van szó, ott ez nem számít. :)

Véleményem szubjektív...

(#94339) hitvanyalak válasza hackeeeee (#94338) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én a Battlefronttal elég sokat játszom pc-n, semmilyen rásegítés nincsen, de szerintem a Division-ben sem volt. És pontosan meglátszik a teljesítményben ez :) Botok ellen biztosan van, meg ott mindegy is, de egérrel játszó embereknél, kb. én vagyok a bot :D

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#94340) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Gyerekek, szerintem a PC-vel való összeeresztésnél ne a billentyűzet-egér legyen a legnagyobb gondotok. Hozzá lehet szokni a láthatatlan, sebezhetetlen és falon átlátó-átlövő "ellenfelekhez". Csak olvassatok el pár oldalt bármelyik játék fórumából...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94341) csikaszka35 válasza hackeeeee (#94338) üzenetére


csikaszka35
tag

Nem csak a hordáról van szó, már a social versus is crossplay. :(

(#94342) hackeeeee válasza hitvanyalak (#94339) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én division-ben tapasztaltam, hogy célzáskor ráhúzza az enemry-re a célkeresztet, decsak akkor ha controller-rel tolom.

Mondjuk ott asszem beállítás kérdése, van valami célzás rásegítés, vagymi. :)

Jovanny2: Ez nem a PC hibája, hanem azoké, akik csalnak. Persze, ha megtehetik, miért ne tennék..

csikaszka35: Jahogy jah.. Hát, az úgy kalandos lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94343) alemma válasza Atomgeszi (#94322) üzenetére


alemma
csendes tag

Pont tegnap este tapasztaltam en is ugyanezt. Vartam perceket mig vegre hajlando volt betolteni,mire bejott a fekete semmi hanggal...kileptem mindenbol es ujra percekig varakozhattam mig betoltott rendesen.

(#94344) Atomgeszi válasza Jovanny2 (#94340) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A CFG-zésről nem is beszélve, legalábbis 10 éve nagyon ment ez multiban PC-n.

(#94343) alemma Had ne mondjam Én is mennyire örültem, hogy ezzel megy az idő.
Plusz ugye sokszor van, hogy miközben elindul a következő pálya és tölt, nincs is kilépési lehetőséged, esetleg rossz szerverre mész be, mert végig kell várd azt a pár percet amíg betölt. Röhej. Egy rohadt B gomb kéne csak, hogy meggondoltam magam. :U

[ Szerkesztve ]

(#94345) HKorn


HKorn
addikt

Aki szokott esetleg 14 napos Gold-ot venni, az megadná, hogy hol tuti ilyet venni, ami működik is magyar acc-al?

Run&Ride

(#94346) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Dirt 4 Gameplay [link]
Nem tudom mikori build, de annyira sok változás még nincs benne. Egyre lesz jó, kinyírja a Project CARS 2-t.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94347) hackeeeee válasza HKorn (#94345) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cdkeys-en van, de ott az szerepel, hogy csak ÚJ acchoz váltható be.

Cardscodes-on esetleg?

Véleményem szubjektív...

(#94348) Gombinyó válasza IntelKiller7 (#94346) üzenetére


Gombinyó
őstag

Egy Dirtnek mi köze a Project Carshoz? :F

(#94349) HKorn válasza hackeeeee (#94347) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, pont a Cdkeys miatt kérdezem, ott én is azt láttam, hogy csak új accounthoz, mivel trial.

Cardscodes-en nem láttam, csak 1 havit, de az meg mindenhol drágább, mint store-ból, szal megveszem inkább onnan.

Run&Ride

(#94350) hackeeeee válasza HKorn (#94349) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A "kicsik" a legtöbb esetben mindig drágábbak.

Amúgy ha kivárod, akkor, elméletileg van egy 14 napos kódom otthon amint a Slim-hez kaptam, szívesen odaadom, ha még megvan.

De csak este, 9 körül fogom tudni megnézni, és küldeni, ha megvan.

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.