Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219001) csuvicsuva válasza chipesz (#218976) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na ezt kérdeztem két napja off topikban, hogy valaki nézzen már rá a Saját Tartalmakra, erre válaszként kaptam két vicces képet. Végre kiderült, hogy nem csak nálam nem mutat semmit.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#219002) Zoleee83 válasza modflow (#218997) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Sony-nak hóttmindegy' lesz, mert 599$ áron is viszik majd mint a cukrot azzal a játékfelhozatallal.. :DDD
Mondom ezt úgy hogy egy Series S mindenképp befigyel majd a PS5 mellé. ;)
Amúgy holnap Sony bejelentés!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#219003) Micsurin válasza modflow (#218997) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az egy nagyon csúnya kötény lenne... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219004) AxBattler válasza Zoleee83 (#219002) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem $550/$500 lesz, bár lehet, hogy $50-et benyel a Sony a mai X bejelentések után.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#219005) EmThor válasza persil (#218995) üzenetére


EmThor
addikt

Ajjaj, pedig úgy volt hogy onnan van a kép, ne haragudj.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#219006) Moby


Moby
addikt

XOX-hez több kontrollerem is van. Nem tudom már melyik volt a géphez tartozó. Kideríthető ez (SN alapján, vagy bármi)? Egyáltalán fontos ez mondjuk gariztatásnál?

(#219007) EmThor


EmThor
addikt

Mobiltelefonos xbox app egy ideje nem írja a játékok árát, nem lehet vásárolni. Vagy csak nekem lett kuka az app?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#219008) negyven2 válasza EmThor (#219007) üzenetére


negyven2
veterán

Július 1-jén frissült utoljára a stabil és a Béta is. Nekem pl. azt csinálja, hogy ha össze van kötve az Xbox-al akkor összeomlik mindig az App.

Valószínűleg hamarosan érkezik az újratervezett változat, és ezért van elhanyagolva.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#219009) EmThor válasza negyven2 (#219008) üzenetére


EmThor
addikt

:R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#219010) persil válasza EmThor (#219005) üzenetére


persil
nagyúr

Semmi gaz, nem tehetsz rola, de ugy tunik, hogy csak egy jol sikerult kamu.

Nagyon csalodott vagyok, nekem ez akkora hir volt most iden, hogy hihetetlen, erre kiadtak ugyanazt a jatekot erintetlenul... :S
Konkretan az x360-as gombokat nem voltak kepesek megvaltoztatni a menukben.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#219011) AMD Power válasza AxBattler (#219004) üzenetére


AMD Power
titán

Annyi a különbség ebben,hogy a Sony -50$ vért fog izzadni. Amíg az MS pont nem érdekelné! Ez a nem mind1 a két cég között! :K

(#219012) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Mondjuk ez a Badge csak egy ikon, amit le lehet tölteni, azt hittem, hogy leglalább rákerül az Xbox Profilra, mint az Ambassador-os:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219013) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Insider Alpha Skip Ahead tagoknak az éjjeli frissítéssel megérkezett a "Bejelentkezés több eszközön egyszerre". Játszani továbbra is csak egy eszközön lehet egyszerre, de filmet nézni, alkalmazásokat használni, stb. úgy általában ezek szerint mindent csinálni kivéve játszani lehet, nem jelentkeztet ki minket egyik helyről, ha bejelentkezünk a másikon.
https://news.xbox.com/en-us/2020/09/08/xbox-insider-release-notes-alpha-skip-ahead-2011-200904-0000/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219014) l.skywalker válasza l.skywalker (#219013) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Leteszteltem, az nem működik, hogy egy másik gépen belépve, amelyik nem Home - egy másik profil alól elindítva tudjunk játszani:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219015) Wesder


Wesder
félisten

400ft a Sands of Time, ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219016) AMD Power válasza Wesder (#219015) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a 2006 Black se egy egyszerű játék. Jó darálós. ;]

(#219017) NyMRooD válasza AxBattler (#219004) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem is így fognak, mivel az XSS valószínűleg amolyan második vagy +1 konzol lesz (a többségnél), ezért nem fogják ellene árazni a ps5 digitális verziót, valószínűleg azt fogják az XSX-el szembe állítani, a rendes ps5 meg egy 50-100$-val drágább lesz.

(#219011) AMD Power: De mivel nem csinált -50$ az MS számodra mégis csak pont mind1, hogy képes lenne-e rá vagy sem :K

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#219018) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Na, oriic! Végeztél? Vagy csak én voltam lemaradva? :DDD

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#219019) Madoc válasza Jovanny2 (#219018) üzenetére


Madoc
veterán

Csak 2 hónappal :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219020) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Kicsit off, bocsi.

Kinek milyen androidos tv box-al ment az xCloud (van GPU-m)?
Vennék egyet (One X mellé), de nem tudom milyet!

(^)(>.<)(^)

(#219021) dropi válasza vacs (#219020) üzenetére


dropi
aktív tag

A One X mellé miért? Este, ha gondolod, kipróbálom a Mi Box S-sel, és beszámolok róla.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#219022) Jovanny2 válasza Madoc (#219019) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor nem csak 5 oldalt kellett volna visszaolvasnom. :D Azt hittem, ezzel a szép lekerekített, zöld keretes design-nal jött ma hajnalban. Most kiművelem magam SX, SXS, meg SX AD témában, az frissebb. :B

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#219023) chipesz válasza Jovanny2 (#219022) üzenetére


chipesz
őstag

Mi az az SXS és SX AD? :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#219024) oriic válasza Jovanny2 (#219018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mar egy ideje. A hatarido az hatarido. ;]

Live-Die-Respawn

(#219025) NyMRooD válasza dropi (#219021) üzenetére


NyMRooD
őstag

Venni akar egy tv box-ot mondjuk HBO Go miatt és akkor már olyat vesz amin megy az xCloud is, esetleg "második" konzolnak gyerekek miatt tökéletes lehet az xCloud.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#219026) l.skywalker válasza chipesz (#219023) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Series X Slim :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219027) Jovanny2 válasza chipesz (#219023) üzenetére


Jovanny2
őstag

Series S akart lenni (SS), bár nálam nem sok jelentősége van annak a gépnek, az SX AD alatt meg a meghajtó nélküli SX-et értem (all digital). Annak inkább lennék célközönsége. :) Mondjuk ilyennek pont el tudnám képzelni:

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#219028) vacs válasza NyMRooD (#219025) üzenetére


vacs
veterán

Az hbogo-t visszamondtam, Netflix van már :))
De egyébként pontosan, amolyan második konzolnak lenne használva! :K

dropi, várom majd válaszod.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#219029) NyMRooD válasza vacs (#219028) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azért az HBO Go-t mondtam, mert tudtommal az nem megy one-on, szóval pl az lehet egy ok, de második tippem erősebb volt :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#219030) AMD Power


AMD Power
titán

Azt jól gondolom ,hogy az első generációs Xbox játékoknál (Black) még nem volt achievements pont "számolás"?

[ Szerkesztve ]

(#219031) l.skywalker válasza vacs (#219020) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én Chromecast-al próbáltam az Androidos telefon képét kivetíve. Akadt rendesen 5GHz-es WiFi-n :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219032) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tesztek mikor várhatók majd a Mafia Remakeről tudja valaki? :B Addig nem merem megvenni, akármennyire is jónak tűnik eddig :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219033) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

a Control kapott One X patchet?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219034) elder troll válasza l.skywalker (#219033) üzenetére


elder troll
senior tag

Az X enhanced listában hamarosan szöveg látható (ctrl+f control), így elvileg még nincs. Nem tudom milyen gyorsan frissül.

(#219035) l.skywalker válasza elder troll (#219034) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen én is ott néztem.
beszarás. már több, mint 1 éves a játék...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219036) Aciduzzu válasza Scholes9 (#219032) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Mivel a hónap végén jelenik meg, szerintem még kb. 2 hét.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#219037) AMD Power


AMD Power
titán

Egy garancia nélküli One X White Special mennyit érhet kb használtan? Semmi baja. Kontin már érződik ,hogy használva volt.

(#219038) S@c@ válasza AMD Power (#219037) üzenetére


S@c@
őstag

Eladó úgy vélem a géped. Van szerintem erre beárazós topic. ;)

(#219039) l.skywalker válasza S@c@ (#219038) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

KONZOL beárazás

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219040) AMD Power válasza l.skywalker (#219039) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a linket!

S@c@ Csak kíváncsi vagyok! :)

(#219041) AMD Power


AMD Power
titán

Leszedtem az EA Access-ből ezt a Shadows of the Damned. Ha valaki szereti az ilyen picit horror démonos játékokat. Annak erősen ajánlott. ;]

(#219042) negyven2 válasza l.skywalker (#219033) üzenetére


negyven2
veterán

Eleve azzal jelent meg.1440p-ben fut One X-en.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#219043) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Bekerül a GP-be az EA Play (régi nevén EA Access)
https://news.xbox.com/en-us/2020/09/09/get-ea-play-with-xbox-game-pass-at-no-additional-cost/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219044) Wesder válasza l.skywalker (#219043) üzenetére


Wesder
félisten

Az igen :C

15$€ vagy 4200ft/ hó nagyon komoly csomag.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219045) MasterMark válasza l.skywalker (#219043) üzenetére


MasterMark
titán

És akkor lesz valami kompenzálás akinek mindkettő van? :DDD

Switch Tax

(#219046) elder troll válasza MasterMark (#219045) üzenetére


elder troll
senior tag

Illene megtoldani a gpu-t a meglévő ea access időtartamával.
Egy év alatt talán a bf1-et toltam ki, amit vagy megvettem vagy ingyenes is volt, a bf5-öt csak elkezdtem. Úgyhogy nálam annyira nem jött be, illetve meg is vettem a titanfall 2-t és a pvz gw2-t talán még előtte.

(#219047) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Xbox Series X: £499 (ERP)
Xbox Series S: £250 (ERP)
Release date: November 10th
Pre-order starts September 22nd |

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219048) l.skywalker válasza MasterMark (#219045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Magyar vagyok én is rögtön erre gondoltam :D

Évi 2400 forintért fizetek elő EA Play-re. Minimum, hogy visszakérem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219049) Wesder válasza IntelKiller7 (#219047) üzenetére


Wesder
félisten

499£? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219050) IntelKiller7 válasza Wesder (#219049) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Valszeg akkor euroban is annyi lesz

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.