Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186001) MasterMark válasza jozs6200ax (#186000) üzenetére


MasterMark
titán

Ha lejár utána megint tudod külön venni.

Amíg él az Ultimate addig konvertálja.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#186002) jozs6200ax válasza MasterMark (#186001) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Köszönöm :R

(#186003) Viper26 válasza AMD Power (#185999) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tegnap le is szedtem valami 106 tételt töltött le. :D

Pixel 7 | FR955

(#186004) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Barátoméknak meg szeretném venni a Witcher 3 Goty-t Xbox-ra.
Az lenne a kérdésem, hogy egy One S-en, hogy fut a játék? Ismerve a W3-at, ismerve a One S erejét... vannak kétségeim.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186005) Exian válasza Maxxy10 (#185986) üzenetére


Exian
őstag

Nincs Goldom :)

Ez olcsónak mondható?

[ Szerkesztve ]

(#186006) AMD Power válasza Viper26 (#186003) üzenetére


AMD Power
titán

En pl pont az ilyen es ehhez hasonlo "lepesi" miatt szeretem a Microsoftot.

(#186007) Hunt3r22 válasza oriic (#185973) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Jó is lesz az új Nfs február - március környékén accessbe 990 ft-ért. ;]

Xr

(#186008) Wesder válasza .LnB (#186004) üzenetére


Wesder
félisten

Gyengébb, mint a slim, úgyhogy gondolhatod hogy fut. Digital Foundry nincs róla? Sajnos nekem nincs meg így nem tudom megmondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186009) Bogyi007 válasza jozs6200ax (#186000) üzenetére


Bogyi007
veterán

Halkan megsúgjuk hogy egy éves Gold előfizetés + ez az 1 havi Game Pass Ultimate akciós áron való megvétele olcsóbb mintha külön vennél 1 éves szimpla Game Pass előfizetést...

És így többet is kapsz most kevesebbet fizetve...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#186010) Crytek válasza Exian (#186005) üzenetére


Crytek
veterán

Tekintve ,hogy sokan és sok helyen ennyiért adják használtan best buy.

Ennél olcsóbb viszont nincs

Next PC Upgrade: 2022

(#186011) Crytek válasza Hunt3r22 (#186007) üzenetére


Crytek
veterán

NFS Heat sikerében én nagyon bízom ,hátha akkor az EA elengedi a régieket és végre tesz értelmes offot a Need for Speed Ultimate Bundle-ra. 3k-ért már venném még én is... :C

Next PC Upgrade: 2022

(#186012) Beniii06 válasza .LnB (#186004) üzenetére


Beniii06
őstag

Nekem speciel megvan a játék(akciósan kb. negyed ennyi volt az ára külföldre utazással :DDD mint most), csak még nem érkeztem vele játszani, így közvetett véleményt tudok írni pl. nálam az RDR2 kiválóan fut, semmi akadás vagy fps drop nem látszik(talán a jó alaposan utána nézett, minőségi panellal + SW-vel felszerelt tv megteszi a hatását), igaz még át streamelve PC-re sem. Van aki élvezhetetlennek írja le S-en ugyanezt a játékot, pedig tudok különbséget tenni ~180-200 fps-hez viszonyítva az S 24-30 fps-éhez(a tv 120Hz-es és valószínűleg duplázza az S által adott képet, ezért láthatom olyan "simának" a képet), de ugyanezt írhatnám, más openworld játékra is pl. legutóbbi 3 tomb raider is hibátlanul ment(GTA V-t sem próbáltam még), így azt tudom tanácsolni alaposan olvasd át az MS refund policy-t, mert elvileg 2 óra alatt vagy 14 napon belül vissza adják az árát a digitális változatnak(csak játék, DLC, Season Passt stb. nem), mondjuk pont azt nem tudom, hogy ajándékba vásároltnál ez, hogy működik, utána kell nézni. Elvileg ha regelsz egy MS fiókot és onnan veszed meg ajándékba visza kellene tudnod szerezni az árát, ha mégsem tetszik, de ahogy írtam utána kell nézni/kérdezni alaposan, akár magyarországi MS felhívásával, ha biztosra akarsz menni.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#186013) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Phil Spencer: Jelenleg nincs fejlesztés alatt streaming only eszköz a következő gen-re, csak a high-end Scarlett [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186014) Wesder válasza l.skywalker (#186013) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon helyes. Streamingre ott az S.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186015) Maxxy10 válasza Exian (#186005) üzenetére


Maxxy10
addikt

Akkor inkább vegyél egy hónap gold előfizetést.

(#186016) l.skywalker válasza Wesder (#186014) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

a Scarlett is fog tudni streamelni, de a Lockhart az CSAK streaming eszköz lett volna.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186017) Wesder válasza l.skywalker (#186016) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, de Scarlet minőségben S-en majd csak streamelve fogsz tudni jàtszani. Helyesen tették hogy csak 1 gép lesz. Remélhetŏleg semmi sallang. Egy erős konzol jàtszani. Meg az új stúdiòk is rakjanak össze minnél jobb AA címeket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186018) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Blair Witch - Inside Xbox Trailer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186019) bandi0000 válasza l.skywalker (#186018) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez GP-s lesz ugye?

Xbox One: bandymnc

(#186020) l.skywalker válasza bandi0000 (#186019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:K

Augusztus 30-án, Day1.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186021) Wesder válasza bandi0000 (#186019) üzenetére


Wesder
félisten

Első napos GP-s.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186023) rdt89 válasza .LnB (#186004) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még a FAT dagadt xbox-om van, és a Witcher 3-nál nem láttam lag-ot vagy bármiféle röccenést. 20-30 órát öltem bele kb.

(#186024) Wesder válasza rdt89 (#186023) üzenetére


Wesder
félisten

Az rendben van, de mennyire csúnya?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186025) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Aki vásárolt már játékot az mtcgame.com -on az legyen szives írjon rám. Lenne kérdésem a vásárlással kapcsolatban. Előre is köszi :R

(#186026) Wesder válasza Bigmasterl (#186025) üzenetére


Wesder
félisten

Itt is felteheted, azért van a fórum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186027) rdt89 válasza Wesder (#186024) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem nagyon szép, FHD felbontással 30fps-el. Én laikus ként nem látok egetverő különbséget összhatásba a PC-hez képest. :)

(#186028) Bigmasterl válasza Wesder (#186026) üzenetére


Bigmasterl
tag

A megbízhatósága érdekel. Illetve hogy zajlik a vásárlás. Egy xbox játékot vennék meg, viszont van 4 féle régiós verzió amiből az usa a legolcsóbb. A kérdés hogy a kapott kódot vpn t használva be tudom e váltani.

(#186029) raziel01 válasza rdt89 (#186027) üzenetére


raziel01
veterán

Homályosabb azért. Én ennél a játéknál azért mondanám a PC-t, mert modok nagyon sokat hozzátesznek. Nem csak grafikában hanem játékmenetben is.

(#186030) rdt89 válasza raziel01 (#186029) üzenetére


rdt89
addikt

De gondolom akinek szándékozik venni, csak xbox van amin elindul ez a játék /saját magamból kiindulva, nekem egy gyenge netezős PC van az xbox mellett/. Szerintem élhető konzolon is a játék. Ez egyén függő, kinek mennyire számít a grafika és egyéb dolgok, de játékélményben az xbox-os verzió is nagyon jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#186031) Throme válasza Wesder (#186017) üzenetére


Throme
veterán

"Helyesen tették hogy csak 1 gép lesz. Remélhetŏleg semmi sallang. Egy erős konzol jàtszani."

Lehet rosszul gondolom, de anno az első Xbox One esetében is így gondolták, csak lépett a konkurencia és kénytelenek voltak S, meg X verziókat is bevezetni....

Most mi változna?
Persze, persze, egy lesz... ja nem... kell egy erősebb...meg egy még erősebb....
Szerintem ez majd a sony-tól függ, hogy tényleg csak 1 verzióval találkozunk az új generációból.
Én tuti nem fogok rohanni megvenni az első új generációs kütyüt...

(#186032) rdt89 válasza Throme (#186031) üzenetére


rdt89
addikt

Én a One S-t csak ráncfelvarrásnak nevezném, mint anno a x360 esetében is volt több modellfrissítés, akár a ps3 korában, de teljesítményben nem volt annyira észrevehető különbség, max a hűtésük javult. De a többiben én egyetértek veled, valamint az X-re szüksége volt a box-nak nagyon is.

(#186033) Wesder válasza Throme (#186031) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor úgy mondom hogy ne legyen az, ami a One startnàl volt, és ugye sokàig úgy volt hogy új kozolok lesznek és nem csak egy.
Scarlet X majd akkor lesz, ha 10/4 ember 8K TV-t hasznàl otthon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186034) Throme válasza Wesder (#186033) üzenetére


Throme
veterán

Lehet nem is kell sokat várni erre a 10/4 arányra.....
(ha Magyarországra értetted, akkor nem szóltam itt sokat kell várni a 8k tévékre).
Szerintem ez a szegmens is felgyorsul, mert mindig kell valamit újítani. a MHz, vagy a smart funkció változás nem akkora durranás, mint a felbontás. Épphogy kivezették a 3D-t már 8k-ról beszélünk, a 4k meg kezd természetes lenni (lassan nincs is más fajta tévé).
Ezt meg a konzoloknak is követniük kéne.

Simán kéne az induláshoz SSD, meg 8k támogatás, még ha azon küzdenek is, hogy 4k/60fps mindenhol.

szvsz

(#186035) negyven2


negyven2
veterán

Elég furcsa dologba ütköztem bele, de aki majd többet garanciáztatott az majd ugyis kijavít.

Szóval a One X-hez kapot gyári kontrollert nem igazán használtam ezért odaadtam ismerősnek, hogy használja akkor amikor ketten játszanak a gépével. Ma szolt, hogy nem akar bekapcsolni a kontroller (játék közben egyszerűen kikapcsolt neki és azóta se kép se hang. Szoval mivel a tartozékokra járó egy év gari még él a gépemhez ezért gondoltam mint eddig a géphez kapott kontrollert, ehhez is weboldalon keresztül kérem a javítás megrendelését (FAT/S-nél eddig mindig működött). Nos most nem hajlandó ezt megetetni a gyári kontrollerrel, mert nem ismeri fel mint tartozék.

Viszont próbaképpen megadtam neki a PUBG-s kontrollerem számát (persze külön a speciális kontroller választottam ki a szerviz igénylésekor) mert amúgy is vissza akartam küldeni a hangos és beragadó "A" gomb miatt. És ott gond nélkül végigfutott az igénylés a javításra, aminek 0 Ft az ára. A UPS-es szállítási címkét is megkaptam hozzá. Vagyis elviekben így vissza tudnám küldeni?

A poén az, hogy megnéztem mi van ha a Play&Charge kittemet adom így hozzá és ahhoz is meg tudnám rendelni a ingyenes szervizt.

Amúgy mind a kettő még számlával igazolhatóan garanciális (a PUBG-s kontroller ráadásul még egy éve sincs a piacon...)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#186036) Beniii06 válasza negyven2 (#186035) üzenetére


Beniii06
őstag

Ezt így jó hogy leírtad, de mit szól hozzá az MS support?(chat elérhető ha hétfőig nrm akarsz várni)
Nem néztél el egy karaktert biztosan?

Igaz, még sosem kellett garanciáztatnom, de ilyen esetben én biztosan a supporthoz fordulnék először.

"Got any other secret weapons?"

(#186037) negyven2 válasza Beniii06 (#186036) üzenetére


negyven2
veterán

A gyári kontrollerel kapcsolatban biztos az lesz. A PUBG meg proba volt, hogy lehet ilyet is. Viszont anno a Lunar White-nál is lehet ilyet csinálni, de ott fizetős volt a csere ha weboldalról csináltad (gyakorlatilag vettél egy újat). És akkoriban nem volt ilyen opció, hanem az összes kontroller egy menüben volt. Most meg van külön standard, Elite, speciális...

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#186038) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
G29 el szeretném Xbox One S játekokat tolni. Tudom van több átalakító, de legtöbb késik, vagy olyan árban van amiért kormányt veszek.
Használ itt vki G29-xbox párost? Ha igen hogyan?

(#186039) MasterMark válasza lanszelot (#186038) üzenetére


MasterMark
titán

G920 az xboxos változata. Add el, vegyél olyat.

Switch Tax

(#186040) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

https://youtu.be/HKE25h9QK1Y

[ Szerkesztve ]

(#186041) icemad válasza LoGeN90 (#186040) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, ez a playgalaxy.

(#186042) LoGeN90 válasza icemad (#186041) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi lanyos zavaromban kerdeztem, aztan rajottem, h idiota vagyok.

(#186043) Madycsa


Madycsa
tag

Változott a GP
Ultimate
akció? Ezt a 600Ft-os változatot eddig nem láttam. Bár ott van a másik is.

[ Szerkesztve ]

(#186044) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hali
lekaptam a forza 6-ot, szuper. viszont a gold-ot ezzel egyetemben le is akarom holnapi nappal mondani.
ha lemondom, egyáltalán nem fogok tudni a játékkal játszani, jól olvastam?? (kieg.packot is megvettem hozz, nyilván)

(#186045) pixta78 válasza Tibiajax (#186044) üzenetére


pixta78
senior tag

Ameddig szól a gold tagságot addig tudsz játszani vele.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#186046) Tibiajax válasza pixta78 (#186045) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor ez az egész egy szopatás volt... köszi ms. 1800huffal vékonyabb lettem

(#186047) Medocsabi válasza rdt89 (#186023) üzenetére


Medocsabi
addikt

Witcher 3-ba 20-30 óra?? :Y Akkor az alapjáték kb 40%-át játszottad,kiegészítőkkel minimum egy skyrim szint, 100+ óra simán :K
Az eredeti kérdésre reagálva, én nem, vagyok kényes az FPS számra, de sajnos ez az a játék, ahogy nagyon nagoyn sok helyen érezni, hogy bőven 30alá beesik a frame, van ahol 20 sincs. Egyébként gyönyörű a játék, de kár lenne tagadni, néha belerondít ebbe a vizuális orgazmusba egy-egy lag.

(#186048) lanszelot válasza MasterMark (#186039) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem ez volt a kérdés.
Meg van az oka a kérdésemnek.

(#186049) Madycsa válasza pixta78 (#186045) üzenetére


Madycsa
tag

Ha megszűnik a gold tagsága, mi történik a gold keretében letöltött dolgokkal?

(#186050) lanszelot válasza Tibiajax (#186046) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem volt szoptatás.
Az alap játékot használtan fillérekért meg tudod venni, pláne most, hogy ingyen van.
A kiegészítő pedig a tiéd ha van gold ha nincs.

pixta78: Gold tagság játékok is a tiéd, csak akkor tudsz jatszani ha van tagságod. Tehát ha 5 év mulva veszel akkor majd csak akkor jatszhatsz vele ismét.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.