Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) pzstm válasza bulikavagyok (#36996) üzenetére


pzstm
titán

grafikailag szép meg minden, de több mint másfél évvel a Forza5 után érkezik, annyi, hogy fog esni az eső :B

Viszont nemsokára itt a Forza6 is, legalábbis még idén :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37002) plejik válasza pzstm (#37001) üzenetére


plejik
addikt

Hát azért nem csak annyi, hogy a Forza5 után érkezik, én anno PC-n játszottam vele, amíg bírta a gép, és elég jó élményt nyújtott, rengeteg kategória, autó lesz benne. Én személy szerint már nagyon várom. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37003) pzstm válasza plejik (#37002) üzenetére


pzstm
titán

más is így van vele, de engem valahogy totál nem hoz lázba annyira mint másokat. Ott van még a Forza5 meg Horizon2, Forza6-ig nem is végzek velük :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37004) MunezXBK válasza pzstm (#37003) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Engem meg a Horizon2 nem érdekel. :DD

(#37005) plejik válasza pzstm (#37003) üzenetére


plejik
addikt

Én se, Bár a Horizon2 vel majdcsak.. :D A sima forzákat soha nem vittem végig, viszont az előző Horizont igen.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37006) dunc válasza bulikavagyok (#36996) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem rossz! Végül is milyen lesz? 1080/60?

(#37007) tunkiih válasza plejik (#37005) üzenetére


tunkiih
őstag

A MotorSport szériába énis csak kedvemre körözgetek, megveszek fontosabb kocsikat, multizgatok, time trialozok.. sose vittem ki a fő szálat.. a Horizonból természetesen mindkettőt.. :)

(#37008) n000rbi válasza tunkiih (#37007) üzenetére


n000rbi
senior tag

"vittem ki" :W :W :W

(#37009) medvekutya válasza n000rbi (#37008) üzenetére


medvekutya
aktív tag

sőt én még azt is láttam amikor behozta 😁

(#37010) tunkiih válasza n000rbi (#37008) üzenetére


tunkiih
őstag

negyed órája keltem, munka előtt benyögtem, nem kell rosszul lenni... :D :D

medve te meg hónapok óta csak ugy eltüntél, ne magyarázz! :DDD

(#37011) gianni85 válasza pzstm (#37003) üzenetére


gianni85
veterán

ezzel én is így vagyok. Forza 1 kivételével mindegyik játékkal toltam. Márka hű vagyok :D

(#37012) godzsy2 válasza n000rbi (#37008) üzenetére


godzsy2
senior tag

mi ebben a fura? Az unokaöcsém pl. úgy mondja, hogy "kipörgettem" a ... játékot.

(#37013) medvekutya válasza tunkiih (#37010) üzenetére


medvekutya
aktív tag

legközelebb ha így adódna, akkor te külön kapsz majd egy feljegyzést róla 😃 GTA kapcsán behúztad az angliai különítményt is ?

(#37014) tunkiih válasza medvekutya (#37013) üzenetére


tunkiih
őstag

milyen angliai kulonitmenyt? :D itthon vettem.

nem kell kulon, csak x honap utan elvarna a liveos brigad (atiek)hogy oda bokj 1 kis infot.. :P :))
na nem offolok. :R

[ Szerkesztve ]

(#37015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Final Fantasy XV stream tőlem, kommentár nélkül

szerk:

mégse, nem megy twitch. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37016) bulikavagyok válasza pzstm (#37001) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az esőn kívül én sem láttam benne semmi extrát, bár az jól jöhet, ha izgalmasabbá akarsz tenni egy versenyt. :) Egyébként így nem tűnik szebbnek a Forza 5-nél, bár tudom, hogy felesleges egy ilyen videóból messzemenő következtetéseket levonni.. Forza 6-ot én is sokkal jobban várom, szerintem sokkal ütősebb lesz mint a PC.
dunc: Ezt még nem tudni, csak annyit, hogy törekednek rá..
medvekutya: Tényleg jól eltűntél, már aggódtam Érted! :)

(#37017) woodbear válasza gianni85 (#37011) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem meg az összes ki is van maxolva :) kivéve az x1-re megjelenteket. De rajta vagyok a dolgon.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#37018) gianni85 válasza woodbear (#37017) üzenetére


gianni85
veterán

Kíváncsi lennék én is az eredményeimre, de 2012-13-ban egy külön profilom volt, aminek már az emailcímére se emlékszem :D
Forza 2 1000G / Forza 3 920G :)

(#37019) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One-on próbálok FF XV demót streamelni, de folyton azt kapom hogy brodcast fail. Error code: 10331196

Portok nyitva, NAT: Open, minden jó, de mégse megy.

Live-Die-Respawn

(#37020) Silent77 válasza oriic (#37019) üzenetére


Silent77
veterán

Sikíts ha megy. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37021) gianni85


gianni85
veterán

Ja, hogy ezen a héten csak a GTA5 Bull Shark Card van a Deals with Gold-ban? Köszi MS, hogy kíméled a pénztárcámat :)

(#37022) oriic válasza Silent77 (#37020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIndenképp, de nem akar jó lenni. :( Már próbáltam mindent, beállítások, újratelepítés, Privacy beállítás, de mégse megy. :(

Live-Die-Respawn

(#37023) Robcsa válasza gianni85 (#37021) üzenetére


Robcsa
tag

+1

Robcsa

(#37024) plejik válasza gianni85 (#37021) üzenetére


plejik
addikt

Nem valami sok.. :D Nem baj, hátha az áprilisi 2 játék vigasz lesz, az olykor silány heti akciókért cserébe.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37025) gianni85 válasza plejik (#37024) üzenetére


gianni85
veterán

kíváncsi leszek a játékokra, meg a húsvéti akcióra is. Igazából alig van valami, amit most úgy igazán megvennék. Talán a Watchdogs-ot olyan 3ezer alatt, a Forza 5-öt 5ezer alatt, és a Horizon 2-t 10ezer alatt.

(#37026) bulikavagyok válasza gianni85 (#37025) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én megvenném a Dying Light-ot 30 dollárért, vagy a The Crew-t max 10-ért..:)

(#37027) gduck válasza gianni85 (#37025) üzenetére


gduck
addikt

Én az ünnepekben lemaradt a Sunsetről, azt megvenném akcióban ;)

(#37028) plejik válasza gduck (#37027) üzenetére


plejik
addikt

Én meg ha tudtam volna , hogy ennyire gagyi, akkor oda adtam volna valakinek.. (letöltő kódos volt..) :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37029) mettek válasza bulikavagyok (#37016) üzenetére


mettek
addikt

Nekem megvan a PC. Kormánnyal jó de kontrollerrel pl már játszhatatlan kb...grafra szebb egy kicsit mint a forza 5 de élményre a forza messze jobb..ezt igazolja az is hogy 1 hete szereztem be egy xboxot úgyhogy most azon játszom mindent és ott pihen a gtx780 az í7-tel. Ja és a húzócím számomra a Horizon 2 volt de most már a bf hardlinet is onera szereztem be.
Aki pedig ps4 vagy xbox között vacillál annak annyit hogy nekem minden tekintetben a box tetszik jobban: dizájn, exkluzívok, kinect, menürendszer, kontroller...ezt úgy mondom hogy nekem volt ps4em is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37030) JamesHun válasza gduck (#37027) üzenetére


JamesHun
addikt

egy Witcher preorder akció 8 ért is jöhetne :D
Sunsi jöhetne nekem is
mindenki szidja, így nekem lehet tetszeni fog

SeriesX: JamesSHun

(#37031) vg válasza mettek (#37029) üzenetére


vg
addikt

Nekem jobban tetszene a gtx780 és a í7 mint a XB1 gépem.

(#37032) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Hiába van jó gép akkor is csak a box megy nálam is.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#37033) plejik válasza vg (#37031) üzenetére


plejik
addikt

Igen, másnak is, de meddig...eszméletlen mennyiségű pénz lehet ölni a pc-be.. Saját tapasztalat, ezért is álltam le vele, vettem egy jó kis laptopot, játszani meg konzolon játszom, és arra nem kell évente , vagy akár havonta költeni... :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37034) vg válasza hadogabi1 (#37032) üzenetére


vg
addikt

Őőőő, miben jobb a XB1 mint a csúcs PC? Nem értem.

(#37035) mettek válasza vg (#37031) üzenetére


mettek
addikt

Nem mondom hogy viheted ha megfizeted mert nem éri meg eladni de én anno csak a bf3 miatt építettem meg a csúcsgraf miatt de már meguntam a monitor előtt ülést és hogy mindig 100ezres kártya kell hogy úgy nézzen ki a játék ahogy elvárom. Ha nem jön valami komoly shooter ami megérdemli a ráfordítást, akkor bizony pár évig nem költök szgépre. Most tanulok épp kontrollerrel lőni...egér után nem egyszerű.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37036) cyberkind válasza hadogabi1 (#37032) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam pont ezért nincs jó gép, de még vga se a gépben. :K

Paranormal Cocktivity

(#37037) gianni85 válasza vg (#37031) üzenetére


gianni85
veterán

nekem is. Adnám el azonnal. (780/i7-et) :)

[ Szerkesztve ]

(#37038) vg válasza mettek (#37035) üzenetére


vg
addikt

Nekem nem kell kösz a százezres videokártyád, meg a nyolcvanezres processzorod... :D Pár hete vettem két leselejtezett, ambár tökéletes vékony kicsi dell 380 desktop géped a videokártyád feléért... :D Tökéletes lesz 10 évig.

(#37039) gduck válasza plejik (#37028) üzenetére


gduck
addikt

Pedig nagyon jól ki lehet vele kapcsolódni és szerintem iszonyat ötletes a játék. Ingyen hétvégén nem tudtam letenni :D

(#37040) bulikavagyok válasza mettek (#37029) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem is vannak fenntartásaim a Project Cars-al kapcsolatban, már többen írták, hogy nem egy nagy szám a jelenlegi állapotában. Mind1, megnézzük mit tud a megjelenés után, és ha nem jön be, még mindig ott lesz a FM6, ami tutira nagyot fog ütni..:) Illetve ne felejtsük el a F1 2016-ot sem, azt talán jobban várom mindkettőnél.
Én is szeretem a One-t egyébként, sok mindenre használom a játékon kívül is, és sokat várok a Win10-es frissítéstől, ami után még több mindenre fogom tudni szerintem..:) Pc-n én sem játszanék, nincs kedvem ahhoz a sok macerához, amivel együtt jár.

(#37041) mettek válasza vg (#37034) üzenetére


mettek
addikt

Mivel elsősorban konzolkra készülnek a játékok így azokon fut stabilabban, bugmentesebben...a pc mindig csak portot kap. Vagy előbb jön konzolra..lásd gta. Nekem most sokkal szimpatikusabb hogy benyomom a boxot és 1 percen belül játszhatok, jók az achievementek, a gyűjthető gamerscore pontok, jó hogy alapból ott van a rendszerben minden barátod, látszik ki mivel tolja, jó a vezeték nélküli kontroller és a havi ingyen játék, az ea access, a homeolás amivel én kapásból 300gb-nyi játékhoz jutottam 1 forint nélkül stb. Ezek mind hiányoznak pc-n.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37042) gduck válasza vg (#37034) üzenetére


gduck
addikt

Mert a csúcs PC az olyan, mint amikor a 15Ft-os kiflit 5000Ft-ért veszed meg csak azért mert picit nagyobb és azt hiszed táplálóbb :D

(#37043) gianni85


gianni85
veterán

Nekem január elején sikerült a PC-m maradék részét is eladni. Kész anyagi csőd volt. Azóta csak telefonon netezek, meg melóban. Ja és néha elkérem asszony rozoga notiját. Nem tagadom, egy fasza ultrabook, vagy egy kisebb üzleti noti jó lenne otthonra, de jelenleg sajnálom rá a pénzt. PC-t meg nem építek - azt nem mondom h soha többet - de jó pár évig.

(#37044) mettek válasza vg (#37034) üzenetére


mettek
addikt

Ja és az egyik legfontosabbat elfelejtettem. Konzolon nincsenek csaló cheaterek, nincsenek felbontással, egér macro beállításokkal, file módosításokkal játszadozó emberek akik miatt elsírnád magad egy egy játékban. Codban pc-n konkrétan nincs olyan aki nem használ vmi hacket ezért kb meg is halt a multija, nincsenek lobbyk, játékosok. Néztem xboxon rengetegen tolják. Project Carsban meg átírnak fájlokat hogy gyorsabban menjen az autója, stabilabb legyen...ilyenek mellett nem nagyon akarsz Sztem pc-n játszani. :)

A steam meg az általa életre keltett alfa stádiumban megvehető játékok vicc kategória élen a Dayz-vel ami akkora hulladék hogy olyat ritkán látsz de ez a PC közösség kedvence...ilyenkor elgondolkodom milyen emberek játszanak...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37045) Silent77 válasza mettek (#37044) üzenetére


Silent77
veterán

Normálisnak tartom magam, pedig szeretem a dayz-t...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37046) woodbear válasza gianni85 (#37021) üzenetére


woodbear
addikt

Kímélje is! Most vertem el egy kisebb vagyont a fotós hobbimra :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#37047) vg válasza mettek (#37044) üzenetére


vg
addikt

Már hogyne lennének csalók. Diablo 3 tele van velük, ott láttam saját szememmel is őket. Minden olyan játékkal lehet csalni One-on amiben át lehet hozni a mentést előző generációról, mert ott ugye van savegame editor... mondjuk nem tudom melyik az a játék ahol át lehet hozni a mentést a D3 kívül, de az lényegtelen. :DDD

(#37048) a lovas válasza bulikavagyok (#37040) üzenetére


a lovas
tag

F1 2015 lesz a neve nem? :D vagy mar 2016 van? :D amugy en is nagyon varom.remelem lesz itt pár embernek es tolhatjuk online.Viszont lehet kormányt is kellene hozza venni...

Silent77: A Dayz valóban kritikán aluli...biztos annak tartod magad? :D

[ Szerkesztve ]

(#37049) gianni85 válasza woodbear (#37046) üzenetére


gianni85
veterán

hehe, ismerős. Én is belekóstoltam m4/3-mal a fotózásba, de még időben rájöttem, hogy egy csúcskompakt is elég lesz. Drágák ezek a tech hobbik :D

[ Szerkesztve ]

(#37050) a lovas válasza gianni85 (#37043) üzenetére


a lovas
tag

PC-t en is száműztem otthonról.eleg az X1+noti+2 tablet...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.