Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) FOXhun válasza atish15 (#77000) üzenetére


FOXhun
tag

Szia!
Nálunk a Lego sorozat játékai voltak a nyerők, illetve most a Guitar Hero Live, persze az több összetevős megoldás. Esetleg néha autós, de ez ritkább volt.

(#77002) Sz7Cs válasza atish15 (#77000) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

Rayman Legends, Beach Buggy Racing, Worms Battlegrounds jó móka közösen is.

Ha egyedül játszik akkor Unravel, Rayman Legends, és a Max: The Curse of Brotherhood a sláger.

(#77003) Tejföl válasza atish15 (#77000) üzenetére


Tejföl
tag

tomb raider játékok, gta, assassins creed-ek, illetve life is strange.

(#77004) okibots válasza Medocsabi (#76987) üzenetére


okibots
aktív tag

Nálam megoldotta:)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#77005) zsocy válasza atish15 (#77000) üzenetére


zsocy
őstag

Never alone nagyon bejött neki, Unravel, Limbo, Lego star wars, ilyenek.

Az autós és lövöldözős játékokat viszont utálja sajnos :)

(#77006) Csapoati válasza atish15 (#77000) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem van egy tippem, de az nem xbox-os. :DDD
A viccet félretéve: Lego játékok, Rayman Legends.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77007) adrian94 válasza adrian94 (#76998) üzenetére


adrian94
őstag

Valaki? :)

(#77008) Attila432 válasza atish15 (#77000) üzenetére


Attila432
tag

Az én barátnőm ezekkel játszik néha: Inquisitor in Dragon Age, Dead Space, Skyrim ill. Sims a PC-n. De egyénfüggő, hogy ki mivel szeret játszani, nem pedig nemfüggő.

(#77009) oriic válasza adrian94 (#76998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre még nem elérhető a zenehallgatás. Cast App-al lehet podcastet hallgatni, azt próbáltam működik. Groove új App-ja meg még nem elérhető.

(#77000) atish15

Unravel. Worms sorozat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77010) atish15


atish15
aktív tag

Köszönöm mindenkinek az alternatívákat. :)

(#77011) Stauffenberg válasza atish15 (#77000) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem senki sem tudja a párod helyett eldönteni mi tetszene neki. :)

Az enyém amúgy szinte csak úgy játszik, ha vele játszom én is, szóval bármilyen co-op cím jöhet neki (de akkor aztán tényleg minden). Ha egyedül van, akkor meg valami platformer ugrabugra.

[ Szerkesztve ]

(#77012) Lefty válasza adrian94 (#76998) üzenetére


Lefty
addikt

Mp3 lejátszó + füles lehet egyszerűbb.

(#77013) adrian94 válasza Lefty (#77012) üzenetére


adrian94
őstag

Lehet... :D

Más.. Az összefoglalóban le van írva, hogy hogy kell felvenni VLC-vel a Twitch adásunkat és ahhoz kell egy Livestreamer ami linkelve is van! Rákattintok de letölteni már nem lehet :( Más megoldás van esetleg, hogy egyszerűbben felvehessem és/vagy feltölthessem YT-ra a Twitch adásom ? :)

(#77014) bLaCkDoGoNe válasza Lefty (#77012) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nemárhogy ne használhassuk ezt a fantasztikus fícsört, ha már pénzt és munkaórákat nem kímélve lefejlesztették nekünk!

//irony ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#77015) okibots válasza Stauffenberg (#77011) üzenetére


okibots
aktív tag

Igen ebben én is egyet értek, nem lehet mások ízlését "eltalálni".

atish15: Én néha rátudom venni, akkor Mortal Kombat (régebben Injustice ment), Battleblock Theater, FIFA 16 megy, de ezeket is megunja mert szerinte bunkó vagyok, hogy nem hagyom nyerni, a Battleblockban meg hamarabb rájövök mit kell csinálni és az nem tetszik neki:D
De jó párszor nyomtuk már COD-ot is már osztott képernyőn, csak ott meg engem idegelt fel, hogy folyton azt nézte merre vagyok a pályán..:D

Szóval én amondó vagyok, ha semmi nem köti le, és még húzza is a száját akkor ne erőltessük, mert csak a baj lesz belőle.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#77016) Stauffenberg válasza okibots (#77015) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az enyém abszolút nem finnyás, szerintem nem is érdekli, hogy mivel játszunk, csak az számít neki, hogy velem.

Amúgy eddig főleg PC-n játszottunk. Legtöbb játékórát szerintem a World of Warcraftba tettük bele közösen, meg a Civilization 5-be. De igazából bármilyen sandbox/open world autós játék elé leültethetem, órákig el tud körözgetni.

Az egymás elleni játék viszont tényleg nem jó ötlet ha nem vagytok azonos szinten, szóval mi csak co-op nyomjuk egymást segítve.

(#77017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:

Xbox One Halo 5 edition - FW 1608.160729-1700
45w - dashboard - no disc
99w - Forza Motorsport 6 Forzavista

Xbox One S - FW 1608.160725-1822
31w - dashboard - no disc
64w - Forza Motorsport 6 Forzavista

__

Loading time:

XB1 H5 edition:
Ryse Son of Rome Pax Romana 1m 5s.
Quantum Break Act 1 Part 3 1m 40s First time.
Quantum Break Act 1 Part 3 41s Second time.

XB1 S:
Ryse Son of Rome Pax Romana 1m
Quantum Break Act 1 Part 3 1m34s First time.
Quantum Break Act 1 Part 3 39s Second time.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77018) rdt89 válasza oriic (#77017) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nem valami nagy előrelépés, én inkább veszek még egy XO-t és barátnőmmel tudunk online játszani egymással, ahol nem engedi a coop részt pl : Ryse. :)

[ Szerkesztve ]

(#77019) b. válasza rdt89 (#77018) üzenetére


b.
félisten

A csajt kölcsönadhatnád :DDD , Az én asszonyom utoljára 15 éve fogta meg az irányítót, a Ps2- ICO játénál.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77020) rdt89 válasza b. (#77019) üzenetére


rdt89
addikt

:DD Én vittem bele, az elején mondta, hogy ez neki magas, mára meg van, hogy 6 órát bekockulunk a gép elé. DMC, Resi, Gears of War, God Of War, Uncharted a zsánerek. Találni kell olyan játékot első körben amiben tetszenek neki a karakterek, utána egyre jobban ráhangolódik, és mindennel játszani fog amivel te is, kivéve az autóst. :D ;]

(#77021) b. válasza rdt89 (#77020) üzenetére


b.
félisten

Van 16 darab retro konzolom, köztük NES is. Azon szoktunk régen játszani sokat egy kidobós játékkal anno, nem jut eszembe a címe. Azokat a játékokat ma is sokkal jobban szereti. A Zen the intergalactic Ninját [link], ha elindítom akkor végignézi, pedig 100 x látta már. :P
Az ICO volt számára a JÁTÉK. [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77022) strcpy


strcpy
tag

Az én barátnőm megúnhatatlan kedvence az Unravel, de a Tomb Raidert is szereti. Bár szerintem az egy kicsit erőszakos játék egy 8 évesnek.

(#77023) rdt89 válasza strcpy (#77022) üzenetére


rdt89
addikt

Az igen, nem túl öreg hozzád? :DDD

(#77024) strcpy válasza rdt89 (#77023) üzenetére


strcpy
tag

De.
Mondtam is neki, hogy lecserélem két 4 évesre. :D

ON: Játszott valaki huzamosabb ideig a Rainbow Six Siege-zsel? Tetszik a régi SWAT-os feeling és az, hogy ennyire close quarters-re van kihegyezve. Sokkal nagyobb élményt nyújt, mint XO-on eddigi bármelyik általam játszott FPS.
De kb másfél óra elég volt, hogy észrevegyem: borzasztóan kevés pálya, fegyver és karakter van.
Gold/seasonpass nélkül is van elég tartalom? Vagy ez is olyan játék, amit 15 óra után megun az ember, félrerakja, majd sajnálkozik, hogy az árát nem értelmesebb használt lemezesre költötte?

[ Szerkesztve ]

(#77025) Driftrx5


Driftrx5
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem! Pár napja végre sikerült PayPal-t csinálnom, viszont magyar storen nem enged boxon vásárolni vele! Váltani meg azért nem váltottam át másra még mert nem tudom hogy hol a legolcsóbbak storeba a játékok! Ha valaki segítene előre is köszönöm!

Kellemes napot mindenkinek! :R :R

(#77026) zsocy válasza strcpy (#77022) üzenetére


zsocy
őstag

Állat vagy ;]

(#77027) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok!
A 2 TB-os Slim nem úgy van, hogy 08.02.-án jelenik meg? Akármelyik bolt honlapját nézem, még mindig csak előrendelhető.

(#77028) oriic válasza Croft-21 (#77027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beszéltem 576-al, elvileg holnap érkezik raktárba és délutántól kapható már.

Live-Die-Respawn

(#77029) BigStraw válasza strcpy (#77024) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én már több mint fél éve játszom vele, és még mindig nem untam rá :) nincs season passom így szépen gyüjtök az operátorokra :) Nekem bejön a játék.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#77030) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek Bécsben van jobb áron XO, mint itthon? Akár refurbished, azt tervezek majd venni, főleg ha esetleg kint olcsóbb is mint itthon :U

(#77031) melan


melan
senior tag

Gyerkőccel tolnánk a CoD Ghostot split screenben, de mindig az én profilomat teszi be alulra, őt felülre, ami zavarja. Sehogy a fenébe nem tudom megcserélni... hogyan lehet "eltársítani" a kontrollert a felhadználótól? Mert gyanítom, hogy az a gond, hogy az övé volt előbb aktiválva, én csak később vettem. Próbáltam már mindent, de mindig őt rakja át alulra...

(#77032) Mankó válasza melan (#77031) üzenetére


Mankó
veterán

Cseréljetek a játék idejére. :)

(#77033) Jovanny2 válasza Mankó (#77032) üzenetére


Jovanny2
őstag

+1 :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#77034) melan válasza Mankó (#77032) üzenetére


melan
senior tag

Nyilván így oldjuk meg jelenleg, csaképp az ő profilja egészen más, mint nekem, ha kontrollert cserélünk, profilt is... próbáltam változtatni a bejelentkezés/host indítás stb sorrendet, de valamiért mindig ő a felső. Arra gondoltam, hogy a kontroller miatt ő az 1.player mindig. Ha X-el felhasználót akarunk váltani, akkor is megcseréli :O

(#77035) Mankó válasza melan (#77034) üzenetére


Mankó
veterán

Dugd rá a joyt vezetéken a számítógépre, vagy csatlakozz vele egy másik boxhoz, és akkor a másik joy lesz az elsődleges! Utána vissza csatolod a boxra és meg is oldódott a csere.

(#77037) pzstm válasza section9 (#77036) üzenetére


pzstm
titán

Kár, hogy redditen sem a Fallout4, sem a felaras Doom nem szerepelt...hátha érdekel valakit. ;)

[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77038) section9 válasza pzstm (#77037) üzenetére


section9
őstag

Ott van az a Quakecon Sale alatt. ;)

(#77039) pzstm válasza section9 (#77038) üzenetére


pzstm
titán

sorry, megyek és megiszom a kávémat :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77040) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyenes a Battlefield 4 China Rising DLC

szerk:

A két Wolfenstein játékon elgondolkoztam most.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hamarosan indul a Titanfall 2 tech test.

[link]

Live-Die-Respawn

(#77042) okibots


okibots
aktív tag

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition-t 990Ft-nak látom az előzetes áraknál, de ha rámegyek akkor 3990...érdekes..

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#77043) section9 válasza oriic (#77040) üzenetére


section9
őstag

Szerintem 5k-t azért nem ér meg a New Order. Mondjuk én kijátszottam 360-on és megvan Steamen, de 2500-ért bezsákolnám One-ra is.

(#77044) Kronk


Kronk
őstag

Szerintetek mennyit érhet egy 2017.01.26-ig garanciális gép, doboza megvan, 500GB-s, kinect van hozzá, de azt megtartanám, 1db gyári kontroller, sosem használt gyári headset, és lenne hozzá lemezen Forza5, Horizon 2, Witcher 3?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#77046) Kronk válasza oriic (#77045) üzenetére


Kronk
őstag

Köszi, megyek oda.
Illetve megéri S-re váltani?
Vagy mennyiért éri meg S-re váltatni? :)
Persze ez szubjektív, kinek mennyiért, de mégis :)

http://totesz.myminicity.com/

(#77047) Lefty válasza Kronk (#77044) üzenetére


Lefty
addikt

Hat szerintem 60 korul max. Nezd meg, hogy apron es jofogason mennyiert adjak, ha afolott arulod, nehezebben adod el.

[ Szerkesztve ]

(#77048) #48967168 válasza Croft-21 (#77027) üzenetére


#48967168
törölt tag

1 órája hoztam el az "S"-emet a Konzolok Szervízéből, és volt egy nagy kupaccal belőlük. Bár gyanús, hogy kérdezték a nevem az előrendelés miatt, de ha sürgős megérhet egy próbát...

Persze estig meló, úgyhogy legkorábban holnap tudok írni róla... :(

(#77049) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Doom bezsebelve. Hirtelen tortent, aztan vettem eszre, hogy a Fallout 4 is akcios... :DDD

(#77050) desolator válasza section9 (#77036) üzenetére


desolator
senior tag

Utálok ebbe a fórumba benézni, állandóan üresebb tárcával távozom ;]

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.