Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218001) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megvettem az American Fugitive játékot a mostani akcióban. Piszok jó játék. A történet is érdekes, a megvalósítás is remek. Kicsit gta 1 feeling, de sokkal több lehetőséggel, plussz, kb. mindenhová belehet törni. (bár ez elég egyszerűen van megoldva, kb mint egy inventory. :)) Ennyi pénzt bőven megér, nagyon kellemes kikapcsolódás.

(#218002) hombre[EU] válasza Micsurin (#217996) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy egészséges felnōtt ember csak ki tud cserélni egy akkut egyedül is (10$€-ból) ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218003) natë


natë
nagyúr

De jó nektek, még tudjátok nyomni X-en én meg várhatok novemberig. (eladhattam volna később is...)

(#218004) l.skywalker válasza Rigormortiis (#217973) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Attól függ. Ha használni akarod, ha az első garnitúra lemerül, akkor nem árt :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218005) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Jól értem, hogy az iOS készülékeken nem lesz xCloud? Ahogy nézem az indok is valami orbitális b@romság. :(((

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#218006) Wesder válasza szabonagyur (#218005) üzenetére


Wesder
félisten

Jól érted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218007) szabonagyur válasza Wesder (#218006) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi, akkor a következő eszköz Droidos lesz, úgyis itt lenne a váltás ideje.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#218008) l.skywalker válasza szabonagyur (#218005) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Apple App Store szabályzata miatt nem lehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218009) szabonagyur válasza l.skywalker (#218008) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen én is csak azt találtam mint "indok"..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#218010) l.skywalker válasza szabonagyur (#218009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez nem indok, ez egy kizáró ok. Apple ebben a formában nem engedi az MS pedig üzletileg nem akar rajta változtatni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218011) eL Geri válasza Micsurin (#217996) üzenetére


eL Geri
őstag

+1 :K

(#218012) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ejj, azért még mindig az Xbox kontrollert a legjobb kézben tartani (a női mellek után :DD ). Mindig is ez volt a bajom a Dualshockokkal, hogy nem állnak kézre. Ennek a Cyberpunkosnak még a tapintása is faja.

Nagyon fasza ismét Gearsezni, hiányzott már.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218013) ggeleven


ggeleven
őstag

Srácok porosodik itthon pár lemez. Valakit esetleg érdekel? Ára nulla, csak lehetőség szerint gyere el érte (BP, 19. ker). ;)
Halo Reach - Xbox 360
State of Decay - Xbox One
Shadow Warrior - Xbox One
NBA 2K16 - Xbox One
Red Dead Redemption: Undead Nightmare - Xbox 360

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#218014) NoMagix válasza icemad (#218001) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm az infót, pont ennek a vásárlásán gondolkodtunk!

(#218015) Geresics válasza ggeleven (#218013) üzenetére


Geresics
addikt

Red Dead Redemption: Undead Nightmare - Xbox 360
Erre szívesen lecsapnék, ha még megvan! :R

(Szerk.: cserébe fel tudom ugyan ezt ajánlani PS3 változatban, amit sosem használtam :DDD )

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#218016) ggeleven válasza Geresics (#218015) üzenetére


ggeleven
őstag

Éppenhogy, de egy 10 perccel lecsúsztál róla, bocsiiii. :B Sajnos mindenkit nem tudok boldoggá tenni. :(

Egyelőre jegelve a lenti srácok, mert akadt rá érdeklődő. :R

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#218017) RaZroX


RaZroX
addikt

Store nektek sem megy ?

This is the way

(#218018) l.skywalker válasza RaZroX (#218017) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Központi hiba van:
https://twitter.com/XboxSupport/status/1296876939026677760

Xbox Live Status
Downdetector

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218019) Geresics válasza ggeleven (#218016) üzenetére


Geresics
addikt

:R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#218020) S e t h válasza l.skywalker (#218018) üzenetére


S e t h
nagyúr

20 percig próbáltam letölteni a Super Luckyt, feladtam, először azt hittem nálam van itthon gebasz. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218021) AMD Power válasza vargalex (#217966) üzenetére


AMD Power
titán

Jó pár száz órát játszottam már vele. Izzad kézzel, félrészegen. Soha nem esett ki még a kezemből.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218022) vargalex válasza AMD Power (#218021) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem meglehetősen száraz a kezem. Ennek megfelelően pl. a nylon zacskókat sem tudom kinyitni, mert semmi tapadás nincs, egyszerűen csúszik rajta. Ketten válaszoltatok a problémára, mindketten az izzadt kézzel jöttök. Na, az éppen jobban tapad a műanyaghoz.
Megjegyzem, ilyen soha nem fordult velem elő DS2, DS3, DS4 esetében. Itt viszont első nap rögtön kétszer...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#218023) Madoc válasza AMD Power (#218021) üzenetére


Madoc
veterán

Ez pont olyan probléma mint a multkor a csaj akinek kényelmetlenül nagy volt a kontroller mert neki kis keze van :D. Ilyen is van. Gyerekeknek meg nem nagy.. Ds4 nagy nyeles kontroller ha akarnám se esne ki se szárazon se izzadtan, olyan mint egy bumeráng :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#218024) inter89


inter89
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, ez mennyire vehető komolyan? Hamarosan mindenki számára elérhető lesz xboxon a magyar menürendszer?🙂

[Magyar menü xboxon]

Köszi a válaszotokat.

(#218025) Wesder válasza inter89 (#218024) üzenetére


Wesder
félisten

SX rajtra szerintem public lesz, de ne vàrjàl sokat tőle.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218026) l.skywalker válasza inter89 (#218024) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Insider tagok már tesztelik. De ez nem jelenti az, hogy a játékokhoz feliratok is lesznek. Csak a menürendszerben várható.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218027) szabonagyur válasza Wesder (#218025) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kikapcsolni hogy lehet? Ez a Feli magyar felig angol idegesit, csak angol kell nekem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#218028) inter89 válasza l.skywalker (#218026) üzenetére


inter89
csendes tag

Köszi, tudom hogy csak a menüt érinti, de ha most tesztelik, 1-2 hónapon belül publikus lesz valószínű mindenki számára?🙂

(#218029) inter89 válasza Wesder (#218025) üzenetére


inter89
csendes tag

Oké, köszi. :)

(#218030) Wesder válasza szabonagyur (#218027) üzenetére


Wesder
félisten

Settings -> Language & Location -> Language -> English.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218031) parandroid válasza Wesder (#218030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Magyarul írd, úgy van neki most. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#218032) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ki lehet valahogy kapcsolni a kontrolleren a led világítást?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218033) HunChris válasza vargalex (#217966) üzenetére


HunChris
senior tag

PS4 egész kontrollerre gondoltam hogy érzésre kissebb. A stickre meg hogy domború a közepe és a végállásokban kicsúszik az ujj alól, emiatt át kell helyezni az ujjat ismét közép állásba, amint teheti az ember. Forza Horizonban többször előfordult kanyarok után, lehet hogy ha bekopik a stick, akkor más. Amúgy az elrejtett kontrollerbe simuló option és share gombok sem tetszenek, a nagy ujj köröm oldalával kell benyomni és túl fent vannak, plusz nem egy síkban a többi gombbal. De valószínűleg más is így lehet vele, nem hiába fog hasonlítani a Ps5 kontrollere az Xboxéhoz, és nem fordítva...

(#218034) HunChris válasza Rigormortiis (#218032) üzenetére


HunChris
senior tag

Elite kontrolleren lehet állítani a fényerőn.

(#218035) vargalex válasza HunChris (#218033) üzenetére


vargalex
félisten

A PS5 kontroller annyiban hasonlít az XBox kontrollerre, hogy csúcsos a marokban fogott vége, nem gömbölyű.
Az options gombot soha nem nyomtam meg köröm oldalával, pedig a VR esetén azért kell használni a pozicionáláshoz...
De mondom, nekem úgy tűnik, ez teljesen megszokás kérdése. Nekem, aki inkább PS-ezem (bár, ott sem vagyok nagy játékos) egyelőre kényelmetlen és szokatlan az XBox kontroller. A gyerekeim közül a két kisebb is így van vele, a nagyobbnak viszont bejön.

Alex

(#218036) kory24


kory24
őstag

Xbox one x-hez milyen tv való?

Az egyértelmű, hogy legalabb 48,50 coll, 4k felbontás, hdr

De pl más számít?
Pl. va vagy ips, dv-nek van előnye xbox-nál?

Gondolom, hogy android, webos, saphi vagy más rendszerű-e az mindegy?

(#218037) icemad válasza kory24 (#218036) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Attól függ, hogy mennyi a keret...

(#218038) Rigormortiis válasza kory24 (#218036) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Alapvetően ips-nek jobb a betekintési szöge, va pedig magasabb kontraszttal bír.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218039) kory24 válasza icemad (#218037) üzenetére


kory24
őstag

"Olcsóbb" a keret, tehát pl oled kizárva.
Ilyen max 100,150e. (telekom kínálata)

(#218040) pzstm válasza l.skywalker (#217967) üzenetére


pzstm
titán

Iszonyat jo hir es nagyon megdobbentem pozitiv ertelemben hogy ez is Day1 Vamepass🤗🤗

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#218041) NoMagix válasza kory24 (#218036) üzenetére


NoMagix
addikt

Gyere át a philips topikba!
Philips van itthon az Ambiight miatt vettem és számomra fantasztikus plusz élmény!
Philips VA-nak jobb kontrasztja van és a betekintési szöge is kiváló! Semmi hátránya nincs az IPS-hez képest!

(#218042) Astor22 válasza kory24 (#218036) üzenetére


Astor22
tag

Szia , nekem Philips 55pus7304-em van gyönyörű , nekem az Ips képe tetszik a legjobban , bármelyik oldalról nézem nem homályos , van a telekomnál jó választás ! :)

(#218043) MunezXBK válasza vargalex (#218035) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem tudom mekkora kezed van, nekem az egyik ok a kontroller, ami miatt a boxnál maradtam.

(#218044) icemad válasza kory24 (#218039) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ekkora keretnél kb mindegy, amelyik neked tetszik. Igazi hdr ilyeneken nincs. Androidost sem ajánlok. Nekem olyan az egyik (Sony xf8096), és van vele baj elég.

[ Szerkesztve ]

(#218045) HunChris válasza vargalex (#218035) üzenetére


HunChris
senior tag

Meg annyiban hasonlít, hogy egy síkban van és nem egy vájatban az option meg share gomb fél centivel a többi gomb szintje alatt. Már csak ki kellene emelni a share, option gombokat, meg a stick domborúságát eltüntetni, de majd a PS6nál. Nekünk a megszokással meg pont ellenkező a tapasztalat.
Azt hogy te 2x leejted a kontrollert nem a kontroller hibája, bárhogy is írod, nekünk se a 6 db xbox, se a Ps4 konti nem csúszott ki senki kezéből. :DDD
Ezennel nem offolok többet...

(#218046) Rigormortiis válasza icemad (#218044) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mi a baj az androidossal? Nálam is most van tervben tv vásárlás.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218047) natë válasza Rigormortiis (#218046) üzenetére


natë
nagyúr

Semmi. Általában nem túl up to date egyik sem, de nincs velük baj.

(#218048) icemad válasza Rigormortiis (#218046) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. Alapból nem tudtam a Nas-ról lejátszani videót a gyári lejátszóval, mert nem jelentek meg a fájlok. Letöltöttem a Nova playert, abban már megjelentek, de nem játszotta le. Lejátszáshoz még kellett az xplore fájlkezelő. Minden más eszközön, még a 30 eurós konyhai rádión is pöccre ment minden.
Programok úgy befagynak, hogy csak restart segít.
Csomó netes program egyszerűen nem működik, ha a pontos idő nincs jól beállítva.
Stb.

(#218049) NyMRooD válasza NoMagix (#218041) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor sem ha besüt a nap az ablakon, mert ips akkor is jó? A betekintési szöget meg tapasztaltam MM-ben, ips még mindig jobb.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#218050) NoMagix válasza NyMRooD (#218049) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagyon világos nappalink van, mind az ips mind a VA tökéletesen látszódik!
Jelenleg egy IPS van itthon!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.