Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) okibots válasza Mankó (#94749) üzenetére


okibots
aktív tag

Azt hittem a haverod miatt kérded (semmi offense-et nem szántam a válaszban, ha véletlen úgy jött le akkor bocsi), de akkor ne parázzon és te sem, mert még nem megy a béta, ahogy látod :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94752) Mankó válasza okibots (#94751) üzenetére


Mankó
veterán

Én is úgy tudtam, hogy 3.-tól megy a béta. Ha ő mailben kapta a kódot, akkor tényleg látnia kellett volna, de tudod hogy vannak az emberek, könnyebb kérdezni, mint beírni google-ba. ;)

(#94753) Chumlee


Chumlee
senior tag

Black ops 3 multinak mi baja ? Szerverre nem csatlakozik . Talál 50 szervert 2s később 0 .Ott hagytam hát ha belép ,de hamarabb rakta magát a kontroller alvó módba. :F

(#94755) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Elkezdtem a doomot újból,csak a legkeményebb fokozatok,hát bakker kb a 2.pályán elvereztem:) vissza kell fogjak a Rambo módból:) de még mindig kuuuuuurvajó játék,főleg a zenei aláfestés durva.Kapott a zenéje valami díjat? Ha jól emlékszem a játék igen.illetve az alap játék mellett van aki megvette a kiegeszitoket? Hány ora pluszt adnak,megérik?

(#94756) eL Geri válasza Medocsabi (#94755) üzenetére


eL Geri
őstag

Én csak mostanában kezdtem el a DOOM-ot, de tényleg nagyon be tudott vonzani. Imádom!
De mivel nem vagyok ügyes kontrollerrel (, és nincs időm mindig meghalni), így én alacsony nehézségen játszom :B

Úgy tudom a kiegészítők, csak multiplayer tartalmakat adnak hozzá, vagy nem?! Az engem nem érdekel.

Azt hiszem épp hogy a zenéje nyert díjat valahol. De hogy hol???

(#94757) Bishi válasza ImpersonatoR (#94743) üzenetére


Bishi
tag

Érdekes cikk. Volt pár megdöbbentő, számomra ismeretlen rész benne.

Lejön belőle, hogy az MS nem áll a helyzet magaslatán az erőforrásaikkal való bánásmód kapcsán.
A cikkben említett Tyranny egy nagyon hangulatos játék. Ilyen csapatokat elengedni, szétbomlasztani, akik ilyen eredeti, jó ötletekkel állnak elő nagy hiba.
A cikkben a legeslegfájóbb téma a Mechwarrior és Shadowrun kicsinálása. Élne és virágozna a téma mind játékban, mind moziban, ha nem az MS tette volna rá a kezét. Remélem még találkozhatunk ezekkel valahol.
Egyébként már-már kimondottan MS fannak lehetett engem tituálni, míg nem értek az Xboxos csalódásaim. Biztos én vagyok a lúdas és sok volt az elvárásom a témában. Még mindig van szerencsére több jó termékük, de remélem az Xbox kapcsán is elő tudnak hozni hasonló profizmust, mint mondjuk a Visual Studio, vagy az MS SQL serverek, vagy - még ha vitatják is egyesek - a Windowsokban látni vélek.

(#94758) bLaCkDoGoNe válasza eL Geri (#94756) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen mind a zenéért/hangzásért, mind a legjobb akciójátékért járó díjat elvitte a The Game Awards 2016-on.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94759) csabamigo válasza Medocsabi (#94755) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Én csak a demoval játszottam de a zene is tényleg zseniális!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94760) Czimby válasza eL Geri (#94756) üzenetére


Czimby
addikt

Doom-nál egy a fontos legyél folyamatosan mozgásban, különben véged! :DDD

Simán el lehet szaladni az ellen 90%-elől ha baj van.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#94761) eL Geri válasza Czimby (#94760) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, tudom! :DDD
De ez akkor se megy tökéletesen kontrollerrel :( Bár fejlődőképes az ember!

(#94762) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érint:

Sniper: Ghost Warrior 3 topik

Live-Die-Respawn

(#94763) feco93 válasza kerti008 (#94695) üzenetére


feco93
tag

Köszi a tippet de nincs rádugva semmi se. :(

(#94764) sting2 válasza Bishi (#94757) üzenetére


sting2
addikt

Szép csendben, lassan de biztosan, csak a második tényező lett a konzolos bizniszben, megint!
Hogy a jelenlegi helyzet "mire elég" a jövőben, az majd ősszel kiderül, ha igazán őszinte akarok lenni nem is érdekel már lassan semmilyen ezredik rókabőr.
Sokkal izgalmasabbnak tartom azt a tényt, hogy lesz egy bika konzol megint, és igen megint az MS garázsából, hogy miért? mert számomra még mindig a Microsoft megközelítése az amiben otthon érzem magam.
Tolják csak tovább ezt az egyszer fent, egyszer lent játékot a Sanyival, mert ettől van/lesz mindig új irány.
Az interfész, a kontroller, a Live minősége/élménye, az a bizonyos "ikszbokszos" élmény(ha lehet ilyet mondani) már, már sokkal jobban a géphez köt mint akár melyik kiváló folytatás.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94765) a.sebi válasza bulikavagyok (#94748) üzenetére


a.sebi
őstag

Oksa! De akkor ha netan a tv tema nem mehet, kérvényezném, hogy az eneloop vagy milyen elemek se legyenek témák, és a headsetek, meg az amazonos vasarlasok se mert azok is elfajulnak 10-20 kommentre! Gondoljátok ezeket a dolgokat át, tisztázzátok, mert erre kell egy szabály!
Vagy legyetek rugalmasak, mindenben ne csak olyan dolgokkal ahol 120 ft ot lehet spórolni :)

(#94766) X@b3e


X@b3e
addikt

Sziasztok!

Vettem egy GoW 4-et, a hozzá adott 4db, lefelé kompatibilis X360-as ajándék digitális GoW epizóddal együtt.
Na most a 2. részt és a Judgmentet csont nélkül tudom aktiválni. A maradék két epizódnál viszont azt irja h:
"You can't acquire this item in your currently selected language. Change your language region in Settings or go to microsoft.com//redeem"
Próbáltam pc-röl a microsoft.com//redeem-et, ott meg aszongya' ugyanerre, h:
"Something went wrong
Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate"

Régió beállításoknál ugye magyar nincs, English /Hungary/-t találtam, átállítottam rá, de ugyanezt dobta. Ötlet? :F :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#94767) Mankó válasza sting2 (#94764) üzenetére


Mankó
veterán

Remélem lesz is valami húzócím a bika konzol alá, több figyelmet fordítanak a full hd-s tartalmakra, és egy jobb kontrollert is adnak majd hozzá, legalább egy lunar minőségűt. Vagy egy könnyített elite "szerűnek" is tudnánk örülni, magasabb élet tartalommal. :K

X@b3e: UK-ra állítsd a régiót, s úgy próbáld ne csak a nyelvet tedd angolra!

[ Szerkesztve ]

(#94768) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok
nah itt a csoda XO...

pár kérdés:
- használt a konzol, mégis, az elérhető appoknál látom az előző tulaj játékait. telepíthetem is... miért? hogy?! reset megvolt. úgy kaptam. de én is formáztam/factory resetáltam
- ha veszek egy használt játékot, lemezzel. (ReCore). azt hogy tudom PC-re (is) aktiválni?!.. mert ugye Play Anywhere cím az is....

:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#94769) X@b3e válasza Mankó (#94767) üzenetére


X@b3e
addikt

A teljes régio paletta amit próbéltam eddig:
- Hungary
- United Kingdom
- Czech Republic
- Austria
- United States

A hiba továbbra is fennáll mindegyik esetben.. :W :W :(((

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#94770) lacy86


lacy86
addikt

Titanfall2 uj map video jott ki 🤗🤗🤗

(#94771) norbi2010 válasza - = Zk = - (#94768) üzenetére


norbi2010
őstag

Play anywhere csak digitális verzióval működik, lemezessel nem.

(#94772) - = Zk = - válasza norbi2010 (#94771) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ejj.. remek... -.-

szerk

- hol lehet belőni, hogy az XBLive ( honlapon) ne forintba mutassa az árakat, hanem angol fontba?! mivel itt élek ugye...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#94773) Mankó válasza X@b3e (#94769) üzenetére


Mankó
veterán

Akkor lehet kifutottál abból az időből, amikor még le lehetett tölteni őket ingyen. Valami másik játékkal haver is járt már így, de majd megerősítenek a többiek.

Esetleg supportot is megkérdezheted. Keresztfiam a Fallout 4-hez adott Falout 3 kóddal járt így, nem tudta felhasználni és senki nem tudott benne segíteni, support is széttárta kezét. :F

[ Szerkesztve ]

(#94774) okibots válasza - = Zk = - (#94772) üzenetére


okibots
aktív tag

Weboldal bal sarkában átállítod a régiót GB-re.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94775) Chumlee


Chumlee
senior tag

Király a Black Ops 3 még mindig képtelen lobby-ból egy meccsre csatlakozni .... :W :W :W

(#94776) godzsy2 válasza Chumlee (#94775) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ha van season passod, töröld le a dlc mapokat. Kifutott CoD-dal próbálkozol, már csak olyanok játszanak vele, akiknek csak az alapjáték van meg az alap pályákkal. Ha letörlöd a dlc-ket nagyobb eséllyel dob össze velük. Ha te is az alapjátékkal próbálkozol, nézd meg jó-e a NAT Type-od. Open-nek kell lennie a biztos csatlakozáshoz.

(#94777) - = Zk = - válasza okibots (#94774) üzenetére


- = Zk = -
félisten


na ez a bajom nekem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#94778) okibots válasza - = Zk = - (#94777) üzenetére


okibots
aktív tag

Amit mondtam, állítsd át a weboldal régióját UK-re, bal alsó sarokban.

Ha ezt megtetted, akkor rákeresel arra amit vásárolni szeretnél, és máris £ lesz az alapértelmezett pénznem.

Ellenben, ha valami oknál fogva sehogy sem sikerül amit fentebb leírtam, egyszerűen írd át a böngésző fejlécében a weboldal nevében a "hu-HU" kiterjesztést "en-GB"-re. Remélem a kettő közül az egyik menni fog :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94779) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem a következő témában.

Karácsonyra kaptam egy One-t, belaktam, természetesen saját Microsoft-fiókkal. Kinect is volt a géphez, plusz 2 Kinectes játék is, amiket QR-kóddal kellett aktiválnom (Kinecten keresztül).
A barátnőm is belépett a saját MS-fiókjával (így 2 aktív fiók van a rendszerben), így az ő rekordjai is mentésre kerültek a saját fiókjához.

Sajnos azonban vissza kell adnom a gépet. A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e az, hogy kijelentkeztetem a saját accountomat, az övé marad, így ő továbbra is tud már játszani a QR-kóddal aktivált játékokkal. Vagy mivel azok az én accountom alól lettek aktiválva, így csak azzal működnek?

Legszívesebben gyári beállításra állítanám vissza a gépet, de félek, hogy akkor meg főleg elúszik a 2 Kinectes játék, és a QR-es aktiválásuk már nem fog működni, hisz' azok a kódok már fel lettek használva.

Kérlek, segítsetek, adjatok tanácsot, hogyan tudom ezt megoldani.

Köszönöm!

(#94780) frankdelgado válasza Taci (#94779) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem a QR kóddal aktívált játék is a fiókhoz kötődik úgyhogy ha viszed az accountot, viszed a játékot is. Sztem nyugodtan csinálhatsz factory reset-et, ha online voltál, úgis mondent mentett a felhőbe a box. Ha visszakéri a gépet, mit érdekel, hogy bukja-e a játékot a volt asszony (már ha erről van szó). Ajándékot visszakérni nem illik. Feltéve ha a legjobb barinőjét @ugt@d meg :).

(#94781) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FlatOut 4: Total Insanity - Trailer

Megjelenés márciusban.

___

(#94779) Taci

A már beaktivált játékaid megmaradnak, szóval mehet nyugodtan a factory reset.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94782) Csapoati válasza oriic (#94781) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Látom visszatér benne a tüzes karikákon átrepülés meg a magasugrás a sofőrrel is. :DDD Az viszont fáj, hogy PC-re nem jön (a kormányom miatt jobb lenne ott), de X1-re kötelező vétel lesz, ha nem hagynak benne sok bugot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94783) Chumlee válasza godzsy2 (#94776) üzenetére


Chumlee
senior tag

Alap játék a dlc-ket nemaktiváltam , a NAT type :open. Még most sem értem

(#94784) Taci válasza frankdelgado (#94780) üzenetére


Taci
addikt

A mentéseimet annyira nem bánnám amúgy sem, itt inkább az elvről van szó, hogy szeretném úgy visszaadni, ahogy kaptam, tehát hogy tudjon majd játszani a Kinecetes játékokkal (nagyon szerette) - viszont nyilván nem hagyom az accountomat bejelentkeztetve.

Azért ha tud valaki megoldást arra, hogyan tudnám a QR-kóddal aktivált játékot is "visszaadni", kérem, ossza meg velem.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#94785) bulikavagyok válasza a.sebi (#94765) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tehát a "milyen TV-t vegyek" téma továbbra is off-nak számít itt, úgy mint minden más, aminek van saját topikja. Nem én találtam ki, ezt az "utasítást" kaptam a topikgazda topikban: "Azért van mindennek topikja, hogy ott folyjon a diskurzus. 1-2 off bele fér természetesen, de oldalakon át tartó off az már sok." Ugyanez vonatkozik az általad felvettet másik 2 témára is (akku és headset), viszont a gép/játék vásárlásával kapcsolatos kérdések on topiknak számítanak -bár ezekből egyébként is ritkán kerekedik oldalakon át tartó hozzászólás-cumami. :)

Csapoati: Hiába van kormányom, ezt szerintem a FH3-hoz hasonlóan kontrollerrel fogom játszani, külső nézetből. :B

[ Szerkesztve ]

(#94786) oriic válasza Taci (#94784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azért ha tud valaki megoldást arra, hogyan tudnám a QR-kóddal aktivált játékot is "visszaadni", kérem, ossza meg velem.
Köszönöm!"

Aktivált játék visszaadására nincs lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#94787) mobal


mobal
MODERÁTOR

Wildlands béta kulcsot lehet még szerezni? Valaki lehetne jóarc! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94788) Jovanny2 válasza mobal (#94787) üzenetére


Jovanny2
őstag

Legyek? :) PÜ megy.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94789) oriic válasza Csapoati (#94782) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FlatOut-ot kormánnyal? :D Ilyet se hallottam még. Jó lesz ez kontrollerrel is. :C

Live-Die-Respawn

(#94790) mobal válasza Jovanny2 (#94788) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:C :R :R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94791) sting2 válasza bulikavagyok (#94785) üzenetére


sting2
addikt

Pedig az a Sony tévé amit linkeltem.... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94792) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
A Dirt 3-at meg lehet venni valahogy? Egyszeruen nem latom a store-on. Csak a DLC-ket engedi. Mikor atmentek MSWL-rol Steam-re akkor az Xbox store-rol is leszedtek a jatekot?

(#94793) KD6-3.7 válasza oriic (#94781) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szoval ez az amit nem regen jo aron elo lehetett rendelni? Mer ez a trailer a Flatout 2 is lehetne akar...
Vagy a Wreckfest az mas? En mar ossze vagyok zavarodva...

(#94794) s7evcsenko válasza sting2 (#94791) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én meg is rendeltem... :C :R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94795) Mankó


Mankó
veterán

Barátkozok az elite kontroller gondolatával, és olvasgatom az infókat róla. Edigital-os leírásban van egy ilyen, hogy "akár 40 óra játék". A joyhoz jár gyárilag aksi, mert azt látom a képeken is, hogy kábel van? Ha van hozzá aksi, az tölthető a kábellel is, azaz play and charge kit rendszerű?

(#94796) bulikavagyok válasza Mankó (#94795) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két elem és egy kábel jár hozzá. Akku nem. :N

Xbox One Elite Controller Unboxing & First Look

(#94797) eL Geri válasza LeventeV (#94792) üzenetére


eL Geri
őstag

Azt hiszem kivették mindenhonnan már a DIRT3-at :(
Lejárt a licensz.

(#94798) Csapoati válasza oriic (#94789) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha már van... :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94799) oriic válasza KD6-3.7 (#94793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wreckfest az más, azt a Bugbear csinálja. A FlatOut 4-et a Kylotonn Games.

Live-Die-Respawn

(#94800) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Megérkezett Aliexpressről a 2.5 mm -3.5 mm-re átalakítóm. Ezzel elvileg tudom használni majd az 5.1-es fülesemet már chaten is a Onehoz.
Délután próba.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.