Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) oriic válasza norbi2010 (#76000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én most próbaként elindítottam egy meccset. Megy rendesen.

Live-Die-Respawn

(#76003) belan


belan
addikt

ha valaki akar új xbox one elite venni most 115 ezer konzolok szervizébe meg konzol világba

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#76004) tj_brian válasza belan (#76003) üzenetére


tj_brian
csendes tag

Köszi az infót! :R

üdv, tj_brian

(#76005) Lefty válasza belan (#76003) üzenetére


Lefty
addikt

Az nem semmi, en meg anno 130ert megvettem egy sima fifaval kinect nelkul meg a gagyibb nem jack-es kontival. Ebben meg meg benne van egy 40ezres kontroller is.

(#76006) ImpersonatoR válasza oriic (#76002) üzenetére

"go to Followed tab, find Red Dead Redemption"

This person isnt following any people or games

Nem jó.

Bar volt mar anno ilyen aztán leszedte a HexicHD -t RDR helyett emlékszem. :U

[ Szerkesztve ]

(#76007) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

8.99$ a Halo Master Chief Collection (ha még valakinek nem lenne meg)

(#76008) kerti008 válasza appleGjuice (#75990) üzenetére


kerti008
aktív tag

En meg hozzarendeltem a kartyamat, minden AU-ra allitva, erre bedob a US store-ba es kiirja nincs hozzarendelve kartya. :W
PC-rol XBO-rol sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#76009) i@lex válasza -ZeeZee- (#76007) üzenetére


i@lex
őstag

Köszi, ennyit még ér is. Meg is vettem, ha már az 5. részt kampányát végigtolltam az ingyenes hét alatt.

(#76010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#76011) belan válasza Lefty (#76005) üzenetére


belan
addikt

ja nem semmi az biztos, én 3 hete vetem 115 ért elitet igaz használt volt de patika állapotba volt, tj_brian szívesen :R ennyiért nagyon meg éri szerintem ,kontroller meg valami isten király

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#76012) daytonka1


daytonka1
tag

Vettem xbox live gold előfizetést és letöltöttem a battlefield játékot de nem találom sehol? A másik kérdésem ha bedugom a hdmi csatlakozóba a wd live , hogy kapok képet róla be kell kapcsolni az xbox ot vagy valamit állítani kell? Válaszokat előre is köszönöm!

(#76013) Atomgeszi válasza daytonka1 (#76012) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hol töltötted le? PC-n weben store-ban megvetted/instal?? Akkor a (főképernyőn legalul) My Stuff-on belül, jobb oldalt teljesen lesz a "Ready to install" részen az Xbox-ban.

(#76014) daytonka1 válasza Atomgeszi (#76013) üzenetére


daytonka1
tag

Az xbox one töltöttem le 100% ig ment 2 óra alatt de utána nem találom? My Stuff-on belül nincs ott.

[ Szerkesztve ]

(#76015) Atomgeszi válasza daytonka1 (#76014) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig ott kellene lenni a My Stuffon belül. :F Mit töltöttél le?

(#76016) daytonka1 válasza Atomgeszi (#76015) üzenetére


daytonka1
tag

Battlefield játék volt ami most ingyenes.

(#76017) okibots válasza daytonka1 (#76016) üzenetére


okibots
aktív tag

Tudtommal BF játék nem ingyenes, hanem csak pár DLC-t tettek azzá(havonta/hetente váltakozva) ami a 4-hez valamint a Hardline-hoz való.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#76018) daytonka1 válasza okibots (#76017) üzenetére


daytonka1
tag

Nézd meg free a program. kb 8 GB.

[ Szerkesztve ]

(#76019) oriic válasza daytonka1 (#76016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak egy kiegészítő, nem az alapjáték. Ahhoz hogy tudj játszani vele, meg kell venned alap játékot is.

Live-Die-Respawn

(#76020) daytonka1 válasza oriic (#76019) üzenetére


daytonka1
tag

ok. köszi. A másik kérdésem ha bedugom a hdmi csatlakozóba a wd live , hogy kapok képet róla be kell kapcsolni az xbox ot vagy valamit állítani kell?

[ Szerkesztve ]

(#76021) okibots válasza daytonka1 (#76018) üzenetére


okibots
aktív tag

Nekem a BF4 5391FT, Vaulton belül ingyenes. (38 giga)
A Hardline-nál csak csomagbant ír, Valuton belül szintén ingyenes. (48,92 giga)

Ellenben a Hardline Betrayal DLC ingyenes GOLD-al (6,11 giga)

Én ezeket látom a storeban.
Megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#76022) nauro


nauro
aktív tag

SW battlefront alap verzió mennyire élvezhető? Gondolok itt arra, hogy ha nincsenek meg az új pályák akkor pillanatok alatt megunja az ember, vagy lassabban kerül be meccsbe, ilyenek.
Most egész jó áron van és elgondolkodtam

(#76023) zsolti72837


zsolti72837
őstag

A CS GO-t meg tudom venni ajándékkártyával Magyar storeból?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#76024) modflow


modflow
veterán

Tudnátok ajánlani olyan játékot, ami 6-7 éves gyerekeknek való és kinect-es?

[ Szerkesztve ]

(#76025) negyven2 válasza zsolti72837 (#76023) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, de csak 360-as konzolrol.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#76026) istvankeresz válasza modflow (#76024) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Kinect Sports Rivals ha sportos játék kell, illetve a Just Dance ha táncos.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#76027) zsolti72837 válasza negyven2 (#76025) üzenetére


zsolti72837
őstag

Neten keresztül sem? :Y

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#76028) negyven2 válasza zsolti72837 (#76027) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos ez egy durva hiányosság, hogy giftcarddal csak 360-on tudsz 360-as játékot megvenni.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#76029) zsolti72837 válasza negyven2 (#76028) üzenetére


zsolti72837
őstag

Na akkor sehogy nem tudom megvenni. :( :( :( :( :( :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#76030) parandroid válasza istvankeresz (#76026) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Éééés, be is fejezted az XBO-ra kiadott Kinectes játékok felsorolását. *

p

* Túloztam, valójában van még ezeken kívül is kettő.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#76031) Czimby


Czimby
addikt

Quantum Break-et hol lehet most a legolcsóbban rizikó menetesen beszerezni?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#76032) adalbert1 válasza parandroid (#76030) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem igazán értem, hogy ebben a generációban miért szorult ennyire háttérbe a Kincet - oké, már nem annyira divat a mozgásérzékelésre épülő játék, mint mikor a Wii megjelent (és erre az MS és a Sony is elkezdett a saját megoldásán dolgozni), viszont itt technikailag sokkal jobb a szenzor, mint 360-on volt, kár, hogy nem készítenek rá több játékot. :(

(#76033) melan


melan
senior tag

Hamarosan belépek a klubba én is egy 500Gb-os változattal. Nem mertem tovább várni, annyira kifutóban van a "sima" One. Sajnos az ünnepi 1Tb-os csomagról már lecsúsztam, most ugyanannyiért (99erzes) kapom az 500Gb-os változatot... Sebaj, majd az 1T-s vinyóval pótolom majd a hiányt, ha kell... Ha nem 9 éves lenne a gyerkőc, akkor az Elite-ot lett volna érdemes most venni, na de első konzolnak több is mint elég ez is :)

[ Szerkesztve ]

(#76034) modflow válasza istvankeresz (#76026) üzenetére


modflow
veterán

Hát ez nem túl sok. De köszi.

(#76035) Mankó válasza melan (#76033) üzenetére


Mankó
veterán

Pedig elgondolkodtató a 115-ért. Eladod az elite joyt, veszel helyette egy simát, nyersz vele minimum egy 20-ast. Akkor már csak 95k, s azt az 5-öst simán megéri az 1 Tb-s sshd az 500-as winyóval szemben. :K

[ Szerkesztve ]

(#76036) Blaise válasza oriic (#76002) üzenetére


Blaise
veterán

Nem működik.

(#76037) desolator


desolator
senior tag

2.47 Euro a az Assassin Unity a cdkeys-en!

[link]

Nem vettem még itt soha játékot de ennyiért megvenném nagyon. Csak az a kérdésem, hogy ez magyar profil alól fog menni? Csak mert úgy látom, hogy a régiója USA.

szerk: Most látom, hogy "worldwide" a régió. Akkor meg is veszem :)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#76038) Baltazár123 válasza modflow (#76024) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A kinect sportot annyira szeretik a gyerekek, hogy szinte naponta, rituálé szerűen le kell nyomni egy foci-tenisz-falmászás-szabadon választott gyakorlatot :)

1 hete le volt nagyon árazva a commander cherry és a gyerekek annyira imádják szintén, hogy el nem tudom mondani. Mindenféle pózokat kell felvenni, azt rögzíti a kinect és azon kell tovább ugrálni. mindig veszekednek, ki ugrál és ki pózol.

Sajnos tényleg nem nagy a kínálat, de a microsoft oldalon rá lehet keresni a kinect-re.

Kinect játékok xbox one-ra

(#76039) Atomgeszi válasza Mankó (#76035) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így van, egyértelműen Elite.. Mondjuk a kontrollert egyszer kézbefogja, nem fogja lecserélni soha :D

(#76040) strcpy válasza I3ence (#75912) üzenetére


strcpy
tag

Végül alap Far Cry 4 lett. Viszont Wolfenstein helyett Witcher 3 lesz a befutó.

@orichalcos: Pont a poszt előtt egy órával vettem meg az Unravel-t.
EA Access tagként azért megpróbáltam visszasírni az árát, hiába. :DDD

@desolator: Köszi! Ennyiért behúztam. Ha euró helyett fontban veszed, spórolsz további 100 forintot. :D

[ Szerkesztve ]

(#76041) oriic válasza Blaise (#76036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja gyorsan foltozták a rést, de mától úgyis hivatalosan is elérhető majd.

Live-Die-Respawn

(#76043) strcpy


strcpy
tag

Evopoints: Pár napja vettem 300 dél-afrikai rand értékű ajándékkártyát az evopoints.co.za-ról. Korrektek és gyorsak voltak, dollárban fizettem és így olcsóbban kijött, mintha a bankom végezte volna a HUF-ZAR váltást.
Ami zavaró volt,az a PayPal hiánya, és hogy a kártyaadatokat az oldal saját formján kellett megadni. Emiatt javasolt netkártya vagy prepaid bankkártya (pl. Revolut) használata.

Btw, Revolut másnak sem enged újabban MasterCard-ot hozzáadni? "Credit cards are not accepted" hibaüzenetet dob, de Maestro-val meg működik...

UPDATE: Ja, hogy Maestro debit card-nak számít. Csak azért fura mert pár hónapja még zökkenőmentesen töltöttem fel a kártyát MC-dal.

[ Szerkesztve ]

(#76044) Lefty


Lefty
addikt

Elvileg mar megy a read dead, nekem mar telepul. Es jelenle mg minden multiplayer pack ingyenes hozza.

[ Szerkesztve ]

(#76045) modflow válasza Baltazár123 (#76038) üzenetére


modflow
veterán

Ez mondjuk jónak tűnik, de ennyiért beruházni egy Kinect-be.... hát nem biztos hogy jó ötlet.

Csak a gyerekek miatt gondoltam. Ha több lenne, akkor még ok, de ezt a párat elég hamar meg lehet unni. :(

(#76046) melan válasza Mankó (#76035) üzenetére


melan
senior tag

Ha nem a gyerek szülinapi ajándéka lenne, akkor én is ezt tettem volna - bár még most ismerkedem az xbox-al, én PC-n toltam míg toltam. Szegényt nem akartam az üzleti fogásokkal csigázni, még csak 9 éves... :)
Az Elite ma spéci akcióban van, 116990-ről van "leárazva" 144990-re :DDD A hülyének is megéri :P

(#76047) red6t6 válasza strcpy (#76043) üzenetére


red6t6
tag

Köszi az infót!

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#76048) Baltazár123 válasza modflow (#76045) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Kevés játék van rá, valóban és mintha a MS sem nagyon erőltetné a dolgot. Én elsősorban a skype miatt vettem. Nagyon jó a skype a kinect-en. Eddig a legjobb kamera megoldás, amit én láttam. Nem azt mondom, hogy nem létezik jobb, de én még nem futottam össze ennél jobbal, pedig elég sok rokonnal és ismerőssel skype-on tartjuk a kapcsolatot és tudom, hogy mit használnak.

Valamiért nem nagyon elterjedt ez a video telefonálás, pedig valóban nagyon jó, ha személyesen nem tudunk menni mindig és mindenki mondja, milyen kiváló képet lát tőlünk. Korábban is volt a nappaliban egy elég komoly logitech skype célgép, amit elajándékoztam most már, mert mindenki mondta, hogy mennyivel jobb a kép van mióta az XO-t használtuk.

(#76049) Lefty


Lefty
addikt

A red dead redemption tok jo, siman jo a grafika ahhoz kepest, hogy 6 eves. A watch dogs nem nez ki igy.

(#76050) Def26 válasza Baltazár123 (#76048) üzenetére


Def26
félisten

A jobb kép lehet az internet minősége miatt is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.