Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) dptrsk válasza bajtokarpi (#94487) üzenetére


dptrsk
addikt

Én felhívtam Őket, jelenleg kivizsgálás alatt van.
Te is tegyél panaszt.

Engem első lépésben megpróbáltak lerázni, hogy az a 490 forint ÁFA, de azt már nem tudták megmondani, az e-mailben miért teljesen más ÁFA van.
Illetve az online felület is 5500 ÁFAval ír.

[ Szerkesztve ]

(#95252) eL Geri válasza dptrsk (#95251) üzenetére


eL Geri
őstag

5500 Ft-nak 490 Ft az áfája? Hol? Ilyen százaléknak tudnék örülni :)
De inkább a kedves telefonos nem tudott számolni (sem).

Arról még nem is beszélve, hogy teljesen másról van szó (nem az áfa miatt van ez a hiba), de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#95254) ImpersonatoR válasza section9 (#95248) üzenetére

Szerintem xbox 360 -on játszhatatlanabb volt.
Tudom mert ez volt az egyik oka anno, hogy konzolt vettem, gondoltam milyen jó lesz PC után naivan, hat valami borzalom volt 23 fps durván elmosott textúrák meg látótér PC -hez képest.

De mar jön lefele majd az Xbox One S ereje megoldja hátha jobban fut mint a RDR is tette BC ben :U

[ Szerkesztve ]

(#95255) eL Geri


eL Geri
őstag

Most hallottam egy stream-en, hogy szeptember / október / november hónapban jön a Skorpió.
Tehát nem decemberben, hanem előbb :)

(#95256) eL Geri válasza ImpersonatoR (#95254) üzenetére


eL Geri
őstag

Sajnos azért az nem jellemző, hogy jobban fussanak a BC címek a ONE-on :(

(#95257) #81556480 válasza ImpersonatoR (#95254) üzenetére


#81556480
törölt tag

Majd kérnék beszámolót!

Nekem is nagyon rossz emlékeim vannak 360-ról, de a PC verzió se sokkal jobb.

De akármilyen is, Nico meg mindig üt :C Ha elkezdek játszani, és megszokja a szemem, néha úgy magával ragad az a város, hogy ennyire [link] belefeledkezek a játékba :C

(#95258) Silεncε válasza ImpersonatoR (#95254) üzenetére


Silεncε
őstag

A gta4 semmin nem futott jól anno (meg igazából azóta se) de ettől eltekintve egy elég pöpec kis játék volt.

(#95259) Hunt3r22 válasza #81556480 (#95257) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Vladivostok fm... :DDD

Xr

(#95260) Silεncε


Silεncε
őstag

Egyébként arra van valahol lehetőség, hogy átvigyem a 360 mentéseit XO-ra?
(természetesen BC játékok esetén)

[ Szerkesztve ]

(#95261) parandroid válasza Silεncε (#95260) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ha 360-on felhőbe mentettél, vagy még ott át tudod helyezni a mentéseket. Élő Live Gold előfizu kell hozzá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95262) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Olyanra esetleg van lehetőség,hogyha nekem van egy accountom,meg haveromnak is van egy külön,ő vesz játékot store-on,de én is tudok vele játszani az enyémből? Ő valahogy engedélyezi vagy nem tudom.. Bocsi,ha nagyon nagy baromságot kérdeztem :)

PSN: joskovagyok199

(#95263) Hunt3r22 válasza Vadernagyúr (#95262) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Persze, home. Összefoglalóban benne van, ott leírják hogyan kell beállítani.

Xr

(#95264) Vadernagyúr válasza Hunt3r22 (#95263) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha jól olvastam,csak akkor működik,ha ő is bevan jelentkezve. Tehát,ha ő mondjuk nincs otthon,akkor játszani sem tudok.. :)

PSN: joskovagyok199

(#95265) Hunt3r22 válasza Vadernagyúr (#95264) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ez nem így van... :N

Xr

(#95266) eL Geri válasza Vadernagyúr (#95264) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem, erre nincs szükség.
Ha minden jól be van állítva, akkor a másik felhasználó nem kell, hogy szó szerint aktív legyen.

(#95267) Silεncε


Silεncε
őstag

Első tapasztalatok GTA4: olyan gyönyörű mikrolaggok vannak, hogy öröm nézni. Ráfér egy patch, nem lett tökéletes az emulálás.

(#95268) Chumlee válasza section9 (#95248) üzenetére


Chumlee
senior tag

Csak egy patchet kért Pc-n semmi gond nem volt vele :P .Anno a multi is pörgött pedig ,patch nélkül 15 fps :Y

(#95269) negyven2 válasza Silεncε (#95267) üzenetére


negyven2
veterán

EFLC multiban valami borzalmas a grafika, ennél még a SA is jobban néz ki. Nem emlékszem pontosan hogy ez ilyen csúnya volt...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#95270) Vadernagyúr válasza eL Geri (#95266) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Akkor megpróbáljuk :) Köszönöm a segitséget :R

PSN: joskovagyok199

(#95271) Rage47


Rage47
veterán

Na mit gondoltok a For Honorról? Szerintem vicces, hogy 20k-ért akarják adni :D

(#95272) Medocsabi válasza Rage47 (#95271) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem nagyon bejön,de tény hogy 10 mátyásnál többet nem adnék érte....magából a sztoryból szerintem baromi jó single módot lehetene kihozni,akár local coopban,dehát ugye mindig a multi...

(#95273) Vadernagyúr válasza Rage47 (#95271) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

20k-t szerintem se ér :)

PSN: joskovagyok199

(#95274) Rage47 válasza Vadernagyúr (#95273) üzenetére


Rage47
veterán

Jó mondjuk egyik játék sem :D De nem AAA cím árát érdemelné, az tuti. :(

(#95275) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Wars 2 elvileg előtölthető PC-n és Xbox One-on is.

Live-Die-Respawn

(#95276) RichieTri válasza Rage47 (#95271) üzenetére


RichieTri
senior tag

KB fél órát volt a gépen... "hogymi?"?húszezer? röhej

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#95277) pzstm


pzstm
titán

Alpha ringeseknek megerkezett a szuloi felugyelet uj screen timerje, ha minden jol megy het vegen akar beam funkcio lt is kaphatunk ;)

Jo lenne minel hamarabb, mert hetfotol elutazom, elotte streamelnek Nektek 😂

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95278) Rage47 válasza pzstm (#95277) üzenetére


Rage47
veterán

Végre lesz a Twitch helyett valami. 2 éve várok erre. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

(#95279) pzstm válasza Rage47 (#95278) üzenetére


pzstm
titán

En ma este mar szrfacerol fogom az egesz desktoponat streamelni, bemutatva a legujabb Win10 buildet es kerdesekre valaszolva ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95280) lacy86 válasza pzstm (#95279) üzenetére


lacy86
addikt

Szombaton legyen pls! 😜
Akkor mar nem dolgozok 😜

(#95281) Corpuscle válasza RichieTri (#95276) üzenetére


Corpuscle
őstag

Twitch-en ránéztem (~5 perc), elég is volt.

(#95282) XFishboneHUN válasza Rage47 (#95271) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Egy 60-70 %-os leárazásban majd lehet beszerzem! ;] ;]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95283) MrPeekaboo válasza pzstm (#95277) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én pár hete jelentkeztem csak az insider programba és preview ring 4-be kerültem bele. Remélem, hogy elegendő xp gyűjtése után egyre magasabb pozícióba kerülök. :D

Otthon tabletről meg mobilról Beam app-on, wifi-n keresztül próbáltam stream-eket nézni, de szinte egyik sem indul el... Az első képkockát kirakja, aztán nem megy tovább. Ha váltogatom a különböző felbontásokat vagy csak hangra állítom, akkor néha nagy nehezen kisebb felbontáson talán elindul. Munkahelyen megy rendesen, otthon Twitch stream-ek rögtön indulnak. Ebből nekem az jön le, hogy a szolgáltatás minősége egyelőre erősen attól függ, hogy ki melyik net szolgáltatónál van és mekkora a ping-je egy központi szerver felé vagy afelé aki stream-el. Egy kisebb szolgáltatónál vagyok 80/80-as nettel. Nem tudom milyen technológián alapul a stream, de remélem tudnak alakítani még ezen, mert egyelőre nálam ez rosszabbul teljesít, mint a Twitch.

(#95284) pzstm válasza MrPeekaboo (#95283) üzenetére


pzstm
titán

iOS-en és Win10-en Edge-ben, IE-ben és Chromeban teljesen jól megy a stream. 50/25 telekom net

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95285) Madoc válasza MrPeekaboo (#95283) üzenetére


Madoc
veterán

A streammel Beam-nél nekem nem volt gondom hanem az átláthatatlan,bonyolult kinézettel és menüvel,meg ezzel az xp gyűjtögetős baromsággal. A Twitch-től lenne mit tanulni,mert a minőségen kívül nekem ott mással nem volt gondom.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95286) sugarforce válasza MrPeekaboo (#95283) üzenetére


sugarforce
őstag

Ebből nekem az jön le, hogy a szolgáltatás minősége egyelőre erősen attól függ, hogy ki melyik net szolgáltatónál van és mekkora a ping-je egy központi szerver felé vagy afelé aki stream-el.

Ez az összes stream szolgáltatásról elmondható
Nekem ugyanez volt a twitchnél(mobile qualitynél néha elindult és nem bufferelt 8 másodpercenként, sourceon , high és mediumon 1-2 mpnként bufferelt), beszéltem a digi supporttal, pár napon belül megoldották, azóta semmi baj.

(#95287) Rage47 válasza Madoc (#95285) üzenetére


Rage47
veterán

Lassú szar xbox app, átláthatatlan webes felület -> Twitch. Ezektől inkább ne tanuljanak.

(#95288) Madoc válasza Rage47 (#95287) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor nem nyitottad még meg a beam-eset. :D 66-os szintű vagyok ott. Tudom miről beszélek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95289) Madoc válasza sugarforce (#95286) üzenetére


Madoc
veterán

Még korlátozott céges mobilnettel is szoktam a buszon twitch-et nézni. Szar minőségben ugyan de megy akadás nélkül. A beam na az nem. Várom xboxra mint a messiást de csalodni fogok, érzem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95290) Bishi válasza Medocsabi (#95272) üzenetére


Bishi
tag

Nekem is nagyon bejön a For Honor. Igaz most, hogy lenyugodtam több mint 1 év Xbox tulajdonlás után, egy játékot sem vennék meg ilyen drágán, akárhány A betű van bennük:) Lehet, csak azért, mert vannak régebbi nem látott jó játékok, amiket olcsóbban meg lehet venni.

Lesz benne story mód ha jól tudom, igaz ezt nem tudom mit takar.

Érdekességképpen tegnap nagy kíváncsian megnéztem PCn is ezt a For Honort, összehasonlítás végett. Saját vélemény, hogy kontrollerrel elsőre hatékonyabbnak tűnik az irányítás, mint billentyűzettel, de utóbbival nem olyan megterhelő a kéznek, bár egérrel könnyebb és gyorsabb a guardban az irány váltás szerintem. Mellesleg egy 8 éves pcn GTX 660Ti-vel ment full HD-n ultrán.Illetve Xboxon többen voltak zárt bétában, mint tegnap este PCn, de gyorsan talált játékot így is, és sok magyarral rakott össze. Lehet a ping miatt.
Össz élményre azért jobb babzsákból, tévén, házimozi hangcuccal chat headset-tel játszani kontrollerrel ilyet, mint PCn, füllhallgatóval, monitor előtt, billentyűzettel és egérrel, egy székben.:)
Nekem kellett ez az összehasonlító tapasztalás:) Viszont meglepődtem, hogy egy ilyen őskövület gép, mennyire elég a Divisionhöz, meg a For Honorhoz, amikor Xbox One mennyivel újabb, és mégsem szebb.

(#95291) Rage47 válasza Madoc (#95288) üzenetére


Rage47
veterán

Akkor mégsem várom annyira. Utolsó remény volt pedig...

For Honorban amúgy ki kellett kapcsolnom a rezgést, mert túlságosan berezgette a ravaszokat.

(#95292) sugarforce válasza Madoc (#95289) üzenetére


sugarforce
őstag

Attól a tény tény marad, hogy minden ilyenhez sáv kell. Ha a szolgáltatód nem rendelkezik elég sávval egy adott másik szolgáltatóhoz/országhoz, akkor ne várj csodát.

[ Szerkesztve ]

(#95293) Madoc válasza sugarforce (#95292) üzenetére


Madoc
veterán

Hozzám korlátozva 12/12Kb/s-el jön és megy. Annyi csak van a szolgáltatonak nem?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95294) pzstm válasza Madoc (#95288) üzenetére


pzstm
titán

de semmi hátrányod nincs ha LVl1-es vagy szerintem...nézni bárkit tudok én is, csak honlap gyorsabban bejön és nem zabálja i7-es procit sokszor.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95295) sugarforce válasza Madoc (#95293) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha állandóan bufferel, vagy nem tölt be, akkor szerintem erre te is tudod a választ.

(#95296) Madoc válasza pzstm (#95294) üzenetére


Madoc
veterán

Hátrány az nincs, csak a plusz funkciokhoz kellenek a magasabb szintek. Hogy mennyire eszi a procit az meg sose zavart ha nem xboxon streamelek. Szoval tök mind1. Majd meglátjuk, a vak is azt mondta. Várom!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95297) pzstm válasza Madoc (#95296) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk arról lövésem sincs mik ezek a plusz funkciók :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95298) Madoc válasza pzstm (#95297) üzenetére


Madoc
veterán

Asszem kódolás, meg csapatos streamelés. Pontosan nem emlékszem mert mind megvettem már. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95299) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Segítene valaki? CD keysen rendeltem live kódot. Email megérkezett, rákattintok a dowlandra és itt a telefonszámomat kéri. Mit kell itt ennél a résznél csinálni? Már bírtam de semmi. Ha esetleg valaki tudná köszönöm.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#95300) v-man válasza gabesz839 (#95299) üzenetére


v-man
őstag

Akkor válaszd az SMS megerősítést, az oda kapott kódot meg add meg. Utána nekem még személyit is kellett küldeni kedden, ahogy itt írtam is.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.