Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) gianni85 válasza Def26 (#9000) üzenetére


gianni85
veterán

email? jelszó? :D

(#9002) bulikavagyok válasza Def26 (#9000) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor szerintem Te 10 dollárt kaphattál. Bár ez most annyira nem aktuális Neked. :)
A Forza és a Fifa egyébként nekem is digitálisan van meg, de nem az áruházban vettem őket.
gianni85: :D Tényleg, ez eszembe sem jutott! :C

[ Szerkesztve ]

(#9003) Def26 válasza gianni85 (#9001) üzenetére


Def26
félisten

Ha kell a bf4 szívesen odaadom, úgy csak 1x tudsz átb*szni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9004) zeus90 válasza Def26 (#8998) üzenetére


zeus90
aktív tag

Az irány az jó, de kár, hogy ez most csak március 3.-ig tart és nem alapjáraton ilyen a rendszer.
Titanfall-ra alapból most van ilyen akció az US shopban.

A két új játék még az akció alatt a PvZ és a Rayman pedig mindkettő 40$, tehát nem éri el a 45$-os határt, ami után járna az ajándék kártya. Kivétel ha mindkettőt megveszed.

Persze, ez jó alkalom lehet régebbi játékok beszerzésére, de nem hiszem, hogy sokan vannak olyanok, akik majd emiatt veszik meg. Aki már akarta megvette a fifat, forzat stb. Talán még a Ryse lehet ilyen, amit kevesen vettek meg, de mégis kipróbálnák, ami szintén most akciósan 40$ :D

Na de mindegy, az irány az tényleg jó, csak azért nem minden arany ami fénylik...

[ Szerkesztve ]

(#9005) gianni85 válasza Def26 (#9003) üzenetére


gianni85
veterán

csak vicceltem :) 2éve még szívesen belementem volna, hogy amíg nincs XO-d addig dobjuk már át az én konzolomra a licensz-t, de már nem köt le a katonásfps. Forza 5 meg megvan :R

[ Szerkesztve ]

(#9006) pzstm válasza Def26 (#8998) üzenetére


pzstm
titán

ez már tökéletes :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9007) A.tessz válasza Madwe (#8993) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nem vitatkozni akarok, hanem ez a véleményem, a jelenlegi állást mondom, melyik a jobb számomra. Nem mondtam, hogy eladom , csak azt mondtam jobbak az exkluzívok rá. Én remélem jönnek ps re is és hasonló minőséget hoznak mint a régiek, de jelenleg egyáltalán nem vagyok megelégedve velük ennyi. 3 konzolom van inkább az exkluzív tartalmak miatt, ezt mondjuk jól látod!

(#9008) Something_


Something_
őstag

Ki vesz még rajtam kívül titanfall-os joyt? Elég jól néz ki :P

Fel is rakom mindjárt apróra a másik, kb 2 órát használt dobozos kontrollert. Mennyiért lehet eladni szerintetek? 14e?

(#9009) bulikavagyok válasza zeus90 (#9004) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most láttam, hogy a Titanfall előrendelők 40dollárért vásárolhatnak egy év Live Gold tagságot a 60 helyett.

(#9010) zeus90 válasza bulikavagyok (#9009) üzenetére


zeus90
aktív tag

Ja, de ezt már nem is veszem akciónak. Komolyan szerintem sokkal nehezebb 60$-ért megvenni a live előfizut mint olcsóbban :D Szerintem 2 havonta amazonon is csak 40$.

(#9011) a.sebi válasza A.tessz (#8992) üzenetére


a.sebi
őstag

Engem bulika szivat :) hányás szinten vagy forzaban?

(#9012) bulikavagyok válasza zeus90 (#9010) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Annyira nem vágom a Gold árát, én a hardveraprón találtam egy hirdetést, és így volt 10 vagy 11 ezerbe, ha jól emlékszem. Ehhez képest jól hangzik a 40dollár. :)
a.sebi:mióta kormányom van, sokat romlottak a köridők, viszont "szebben" versenyzek! :)

[ Szerkesztve ]

(#9013) zeus90 válasza bulikavagyok (#9012) üzenetére


zeus90
aktív tag

Igen, én is itt vettem 10.5-ért de azóta már megfogadtam (nem azért mert így nem érte volna meg), h 40$ fölött nem veszek. Majdnem minden héten szerintem láttam azóta valahol 40$-ért.

[ Szerkesztve ]

(#9014) a.sebi válasza Something_ (#9008) üzenetére


a.sebi
őstag

Én....

(#9015) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

DLNA lejátszást miként vagy, hogy támogat a box? Nekem egy NAS-on vannak tartalmak, és azt szeretném megnézni boxon...

És valakinél láttam, hogy euro sport alkalmazást futtatott (egy városban lakunk), de ha rámegyek én akkor csak pin to home van, se install se semmi...

(#9016) A.tessz válasza a.sebi (#9011) üzenetére


A.tessz
senior tag

Kb 50 felé lehetek, még azért van hova fejlődnöm :D

(#9017) Silent77 válasza zeus90 (#8996) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem 15$. :)
A rayman kár, hogy csak 40$. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9018) Zjunior válasza Silent77 (#9017) üzenetére


Zjunior
veterán

Mit vettél? :C
Megveszed és levonódik, vagy mi? :F

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9019) bulikavagyok válasza Zjunior (#9018) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem vonják le. Ajándékkódot kapsz, amit ha jól tudom egy éved van felhasználni.

(#9020) boost válasza SütiGTi (#9015) üzenetére


boost
addikt

DNLA = sehogy

(#9021) Silent77 válasza Zjunior (#9018) üzenetére


Silent77
veterán

Még semmit, de jó lenne kihasználni. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9022) bulikavagyok válasza Silent77 (#9021) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mondjuk egy Titanfall 45dollárért, hozzá egy év Gold előfizetés 40-ért? :D

(#9023) Silent77 válasza bulikavagyok (#9022) üzenetére


Silent77
veterán

Most szedtem le, nekem tetszik, de a gyereknek nem.
Inkább pc-re veszem meg, kontrollerrel nem az én világom. :(
Béna vagyok.
Lehet megvárom a minecraftot, vagy thief.
Egyelőre gold sem kell 13 hónapot vettem. :C
Kérdés, meddig lehet felhasználni a kupont?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9024) gianni85 válasza Silent77 (#9023) üzenetére


gianni85
veterán

hát rohadjanak meg, ha nem egy évig :DDD

(#9025) Xirtam


Xirtam
veterán

2 hónapos ONE-ért Fifa 14 és FM 5-el 140 jó ár?

(#9026) bulikavagyok válasza Silent77 (#9023) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez az akció március 3.-ig tart, és az érte kapott ajándék kódot egy évig használhatod fel, legalábbis én így értelmeztem..:)
Xirtam: attól függ, hogy Te az eladó vagy-e, vagy a vevő?

[ Szerkesztve ]

(#9027) pzstm válasza Xirtam (#9025) üzenetére


pzstm
titán

nem rossz :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9028) Xirtam válasza bulikavagyok (#9026) üzenetére


Xirtam
veterán

előbbi , de még nagyon agyalok rajta. :U

(#9029) bulikavagyok válasza Xirtam (#9028) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem adná oda annyiért az enyémet. Mondjuk az se mindegy, hogy hova szól a gari. Ha magyar bolti (mondjuk 576), akkor szerintem simán kérhetsz érte 150-et is.

(#9030) gianni85 válasza Xirtam (#9025) üzenetére


gianni85
veterán

ha digitálisan van meg a két játék akkor necces, ha viszont lemezes, akkor kérhetsz szerintem 150et is

(#9031) Silent77
thief elvileg febr. 28án jön

[ Szerkesztve ]

(#9031) Silent77 válasza bulikavagyok (#9026) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, ez volt a lényeg, márc 3. :R
Addig jön a thief, vagy minecraft remélem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9032) boost válasza Xirtam (#9028) üzenetére


boost
addikt

lemezes játékokkal?

[ Szerkesztve ]

(#9033) redXIII válasza A.tessz (#9016) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem csak neked van hova fejlődni. Múltkor láttam a multiban 600valahanyas szintü csókát. Na azt nem tudom elképzelni hogy csinálta.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#9034) godzsy2 válasza redXIII (#9033) üzenetére


godzsy2
senior tag

Vannak nagyon kocka emberek, akkorák, hogy az már nem is kocka, hanem téglatest. :DDD
Én pl. a Doodle Jumpot szoktam tolni telefonon, alig érem el a 30ezres határt, ott kb. le is zuhanok, gondoltam már felmegyek a Top Score-t megnézni és az első 4millió pontnál jár. :Y Tuti valami feltört játékkal játszik, mert azt szerintem lehetetlen összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#9035) redXIII válasza godzsy2 (#9034) üzenetére


redXIII
senior tag

Nyomok is pár kört :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#9036) A.tessz


A.tessz
senior tag

Na végre indul a titanfall teszt nálam is!

(#9037) pzstm


pzstm
titán

Welcome to OneDrive

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9038) godzsy2


godzsy2
senior tag

Volt szó, hogy az új frissítésben benne lesz hogy látni fogja a Ona a pendrive-okat. Most azzal mi van? Állítólag nem reagál rá, file manager app meg nincs a store-ba.

(#9039) pzstm válasza godzsy2 (#9038) üzenetére


pzstm
titán

nem volt róla szó. Arról volt szó, hogy külső vinyót fog majd látni egy később érkező frissítés után

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9040) Crazyman33 válasza bulikavagyok (#8994) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Figyeljetek a Segítségeknél mit lehet használni és mit nem! Most beírtam angolul is, mert volt aki nem tudta beazonosítani.

Besz@rni nem kell, valószínű az utolsó én leszek, mert életemben nem vezettem még kontrollerrel autós játékot, most tanulom.
Ha soknak érzed az autót akkor sem kell megijedni, lesznek kezelhetőbb autók is. A lényeg hogy senki nem fog kinevetni vagy fikázni ha szar időt mész. Évek óta megbecsüljük és tiszteljük az utolsó versenyzőket is

SutiGTI meg jó lenne ha felvenne barátlistára, mert különben hiába nevezett...nem fogom látni az idejét.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#9041) bulikavagyok válasza Crazyman33 (#9040) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igaz, a segítségeket elfejtettem megemlíteni.. :K
Egyébként én is le vagyok maradva kb 11másodpercre az elsőtől. Nem is nagyon értem..:) Valószínűleg fogok még javulni 4-5mp-t, de az még mindig nagyon kevés lesz az élmezőnyhöz képest. Gondolom a kormány miatt van maximum 1-2mp hátrányom, de ezt az óriási hátrányt akkor sem magyarázza semmi. Az autóm alapbeállításon van, ez számíthat ennyit?

(#9042) Csöbronit válasza Xirtam (#9025) üzenetére


Csöbronit
tag

Annyiért még én is megvenném pedig nem is akarok ONE-t:D Ér az többet is szerintem.

FaZe Clan Member - MLG player

(#9043) MunezXBK válasza Csöbronit (#9042) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De még Én is. :D

(#9044) SütiGTi válasza Crazyman33 (#9040) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Bocsánat..jövök mindenképpen, de lagziszervezés közepén vagyok és minden napra jut valami nagyon vidám elintéznivaló :)
Ha minden jól megy akkor ma munka után ráérek és akkor átnézek mindent, és próbálok egy értékelhető kört összerakni :)

(#9045) Crazyman33 válasza SütiGTi (#9044) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ja, nem azért mondtam!
Csak jelölj be, aztán én majd figyelem záráskor a ranglistát. Ha van időd akkor futottál, ha nincs akkor nincs.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#9046) SütiGTi válasza Crazyman33 (#9045) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Délelőtt jelöltelek elvileg...

(#9047) redXIII


redXIII
senior tag

Van bounty hunter megint a forzában :C Bár nem tudom meglessz e, 2 másodpercet ver rám jelenleg :O

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#9048) gianni85


gianni85
veterán

Na tegnap sikerült végre több időt töltenem a Forza 5-tel és... nagyon pozitív a véleményem. Egy Subaru BZR-rel kezdtem a Karriert, hátsókerekes autó. Minimális segítséggel játszva sokkal nehezebbnek érzem, mint anno a második/harmadik részt. Jobban érezhető, hogy egy több tonnás gépet irányítasz, van súlya az autónak.

(#9049) redXIII válasza gianni85 (#9048) üzenetére


redXIII
senior tag

Sokat változott a gumikezelés, nem tapad úgy mint a 4ben pl.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#9050) gianni85 válasza redXIII (#9049) üzenetére


gianni85
veterán

igen, csikorogtak is majdnem mindegyik kanyarban. :) Aztán az is biztos közrejátszik, hogy elszoktam a Forzától... 2/3-at rongyosra játszottam, 4-et csak kipróbáltam... de az is vagy 1,5-2éve volt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.