Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) birorichard válasza oriic (#94550) üzenetére


birorichard
őstag

?

Amúgy vacillálok a forza horizon 2 és 3 között, főleg hogy most az előbbi akciós. Sok a különbség (graf, játékmenet) vagy inkább csak a háromban más pályák/autók, ilyesmik vannak?

[ Szerkesztve ]

(#94552) balazs025 válasza birorichard (#94551) üzenetére


balazs025
senior tag

Szerintem ha eddig tudtál vele várni, akkor előbb a 2, majd a 3 ráér, ha olcsóbb lesz.

(#94553) oriic válasza birorichard (#94551) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig PC only volt, idén jön PS4-re és XO-ra is. :)

Live-Die-Respawn

(#94554) hackeeeee válasza birorichard (#94551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 3 szebb. De Én is agyalok, hogy a 3 mellé most bezsákolom a 2. részt is. Ennyit megér.

Véleményem szubjektív...

(#94555) parandroid válasza birorichard (#94551) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha eddig egyikkel sem játszottál, nyugodtan vedd a 2-t. Sokkal olcsóbb, ugyanazt tudja, a hangulata nyilván más (Dél-Európa vs Ausztrália), de ha tetszik, akkor úgyis az lesz a vége, hogy megveszed majd a következő részt, ha meg nem jön be, akkor a másik sem fog.

És lehet, hogy szebb a 3, de a 2 is álleejtős tud lenni helyenként. Sőt, minap elővettem kicsit a sima Horizont, amikor GWG-be került, szerintem az is egy teljesen elfogadható játék még mai szemmel is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94556) godzsy2 válasza HKorn (#94509) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem 5 kontrollerem van jelen pillanatban.

- 1 elit (most jött vissza Hamburgból, mindkét analóg szar volt, már korábban írtam, hogy micsoda)
- 1 fehér One S kontroller (szintén most jött vissza, az A gomb tízből csak nyolcszor vette a lapot)
- 1 Scuff kontroller (jobb analóg magától felfele néz, garancia lejárat híján még mindig javításra vár)
- 1 fekete jack-es kontroller, amit külön vettem, már ez is megjárta a hamburgi MS szervizt, ezt váltottam le a fehérre, az öcsém ezt használta, amíg meg nem kapta a fehéret.
- 1 a géphez kapott kontroller (ez is volt szervizbe, újra nem tudom beküldeni, mert már nincs garancia, de a bal analóg olyan szinten elkopott a 2 éves használatban, hogy alig kattan)

Mivel van alkatrészem hozzá, csak a kollégám nem ér rá megforrasztani, így a Scuff-ot és a géphez kapottat majd "valamikor" megjavítjuk házilag.

Az MS ezt a One kontrollert nagyon elk*rta, remélem azért a Scorpiohoz fognak kicsit javítani rajta. Amúgy az elit egy baromi jó koncepció, egyedül annyit változtatnék rajta, hogy az analóg karok belső szenzorának műanyag szárát ne műanyagból készítsék el, hanem fémből, hogy a sok nyomás hatására a műanyag ne menjen össze. Nekem ezért kezdet le-fel kotyogni a bal analóg, mert a CoD-ban állandóan futok a rusholó játékstílusom miatt. Ha lehetne valahol ezt jelezni nekik és meg is fogadnák, megírnám, de kétlem, hogy ezt továbbítanák a tervező csapatnak.

(#94557) Csavez™ válasza godzsy2 (#94556) üzenetére


Csavez™
veterán

Úgy nem ez történt nálatok is! :D [link]

(#94558) birorichard válasza oriic (#94550) üzenetére


birorichard
őstag

Jaaa! Én már azt hittem vmi marketingszlogen egy új zombis game-re. :D

(#94555) peterkeT: köszi, letöltöttem mindkettő demo-ját, kicsit nézegetem, aztán megszülöm. De amúgy kipróbáltam eddig a kettőt, nagyon jól néz ki.

(#94559) Hunt3r22 válasza godzsy2 (#94556) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Emlékszek rá, E3 bemutatón (One bemutatásán), 10 percig azt ecsetelték, milyen tartósak lesznek ezek az új kontrollerek, xx milliószor nyomogatták a gombokat stb... aha. :U

Xr

(#94560) Atomgeszi válasza birorichard (#94551) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Horizon 2 tájai nekem ezerszer jobban bejönnek, mint az Ausztrál vidék :) Pedig nagyon vártam a 3. részt, de nekem nem hozta a második része után az áll leejtést :)

(#94561) zoleee24 válasza Atomgeszi (#94560) üzenetére


zoleee24
tag

Xbox one mindegyik X360-as játékot lejátssza?
Guitar Hero Metallica + Rock Band 2-3 érdekelne leginkább, még vásárlás előtt.

(#94562) bulikavagyok válasza Atomgeszi (#94560) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én kb 100 óra FH3 után indítottam el újra a második részt (csak az Audi RS6 miatt), és elég nagy meglepetés ért. Szebb játékra emlékeztem, így visszafele sokkal jobban meglátszanak a grafikai különbségek. Persze ettől függetlenül a FH2 egy hibátlan játék. :B

(#94563) pzstm


pzstm
titán

Xbox One Insiders - Preview users system messages sent out today to the next round of users. Please check your system messages !

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94564) keIdor válasza birorichard (#94551) üzenetére


keIdor
titán

Nagyjából 80 órám van a FH2-ben és 100 óra eddig az FH3-ban, nekem mindkettő tetszik, de FH2-ben hangulatosabb szerintem a helyszín, viszont mivel azt még kiadták Xbox 360-ra is, ezért a grafika picivel gyengébb, mivel igazodni kellett a régi vashoz is.
A FH2 Storm Island-je sokkal gyengébb eresztés szerintem, mint az FH3 Blizzard Mountain DLC-je, ezt is érdemes megemlíteni. Mind tartalom mind helyszín alapján mondom. Zenék nekem mindkettőben tetszettek.

Nyugodtan kezdheted a második résszel, ha tetszik, akkor vedd meg az FH3-at is, mindkettő remek játék szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#94565) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

GWG: Lovers in a Dangerous Spacetime és Monkey Island 2: SE

Keldor papa: +1. A Storm Islandet nem lehet a Blizzard Mountainhez hasonlítani. Számomra a BM a One-ra megjelent eddigi legjobb DLC.

[ Szerkesztve ]

(#94566) rdt89 válasza keIdor (#94564) üzenetére


rdt89
addikt

De az X360-as verziót más fejlesztő cég csinálta, így szerintem nem volt ráhatása a X.One-s verzióra grafikailag, ettől függetlenül nekem a FH2-be 300 órám van és nem rég elindítottam az 1-et és még az is nagyon tetszik nekem. :)

Más:
Szerintetek a Lords of the Fallen jó játék?
Én nagy Darksiders fan vagyok, de a Dark Souls nekem már nehéz. A kettő között helyezkedik el kb. vagy teljesen más stílus?

(#94567) zsocy válasza zoleee24 (#94561) üzenetére


zsocy
őstag

Nem játsza le mindet, csak amik benn vannak backward compatibilityben, keress rá.
GH-t, Rockbandet nem játszik, a gitár sem kompatibilis. Van a One-nak saját GH-ja saját gitárral.

(#94568) sting2


sting2
addikt

360-on is belehet jelentkezni az XO-on készített profillal?

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94569) Bogyi007 válasza keIdor (#94564) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az indoklás totálisan fals mivel a 360-as Horizon 2-t a Sumo Digital készítette el nem a Playground Games - semmilyen erőforrás-megosztás nem történt....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94570) Mankó válasza rdt89 (#94566) üzenetére


Mankó
veterán

Lords of the Fallent egyikhez se lehet hasonlítani szerintem. Nálam elvérzett, 10 perc után töröltem.
Darksiderst viszont megkaphatnánk Goldba, tudnék örülni neki!

[ Szerkesztve ]

(#94571) rdt89 válasza Mankó (#94570) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm a választ.

A Darksiders-ről annyit, hogy az első része a top 5-ben nálam benne van, nem tudok betelni vele olyan változatos és sok rétű. Én is örülnék ha bekerülne, mint a 2, mert azt már sikerült olcsón beszerezni, akicóban :)

[ Szerkesztve ]

(#94572) hackeeeee válasza bulikavagyok (#94562) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja, Én is így vagyok ezzel. :)

Ezért is agyalok, hogy meg kéne venni most, de nagyon.. Ennyi lóvét megér az ultimate.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94573) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Szedi már valaki? Nagyon kíváncsi vagyok. Ki került be a bétába? Mostanra már ki kellett derülnie.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94574) rdt89 válasza Jovanny2 (#94573) üzenetére


rdt89
addikt

Én sose jutok be semmi béta-ba, így ide se sikerült, pedig amiről tudomást szerzek jelentkezek még akkor is ha nem érdekel a program, mert mindig is ki akartam próbálni 1 játékot a megjelenése előtt, de úgy látszik ehhez nincs szerencsém. :)

(#94575) RichieTri válasza Jovanny2 (#94573) üzenetére


RichieTri
senior tag

Ááh dehogy.
Haveri körben még senki sem kapott :-(

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#94576) Madoc válasza Jovanny2 (#94573) üzenetére


Madoc
veterán

Fix hozzáférésem van de még nekem se jött semmi. De nyugi 3 havert meg lehet ubi clubbol hivni. Ha kell bent leszel. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94577) parandroid válasza sting2 (#94568) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"360-on is belehet jelentkezni az XO-on készített profillal?"

Természetesen. Sőt, még az X360-ra megvett digitális játékokkal is tudsz játszani, ha benne vannak a backward compatibility listában. Ha X360-on felhőbe voltak mentve a játékállásaid, akkor pedig még a játékot is onnét folytathatod, ahol abbahagytad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94578) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Elvileg ma délben ezen a francia oldalon kiszórnak 10e Ghost Recon Wildlands beta kulcsot. Szóval lehet próbálkozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#94579) csabamigo


csabamigo
aktív tag

G2A-ról való vásárláskor érdemes beállítani a shield-et(900 valamennyi ft)?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94580) Madoc válasza MrPeekaboo (#94578) üzenetére


Madoc
veterán

És még semmi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94581) hackeeeee válasza csabamigo (#94579) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cdkeys-en nincs az amit meg szeretnél venni?

Véleményem szubjektív...

(#94582) zoleee24 válasza zsocy (#94567) üzenetére


zoleee24
tag

Köszi a választ :R
Eléggé új vagyok itt, most várom a One S-t, jó hogy nem vettem meg előre :D

(#94583) csabamigo válasza hackeeeee (#94581) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Miért?
12hó goldot vennék!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94584) bulikavagyok válasza hackeeeee (#94572) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most nézem, 4,5k-val kerül többe az Ultimate Edition -ami ugye lényegében csak a Car Pass-al "több" a Standard Edition-nál (a VIP Pass szerintem semmit sem ér). Nem is tudom, én szerintem nem fizetnék érte ekkora felárat. Nem emlékszem már a fh2-es DLC-kre, de a harmadik résznél egyértelműen megbántam az Ultimate-et, mert elég gáz autókat kaptunk pluszba -eddig legalábbis. :)

[ Szerkesztve ]

(#94585) Jovanny2 válasza Madoc (#94576) üzenetére


Jovanny2
őstag

Alap. :K North, Karesz, én, Macika szerintem érdekeltek vagyunk, ha Csaba is kap. Már csak a játék tesztelése miatt természetesen, úgyhogy Ubisoft érdekelt, hogy ott legyünk. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94586) Siffredi válasza csabamigo (#94583) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én shield nélkül vettem ott eddig mindent, több játékot, és 12 hó goldot is. Próbáltam az értékeléseket nézni, és bíztam a paypal erejében. :)

(#94587) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most nézem, hogy a GwG-be a Digital Edition P. Cars kerül be. Azért az már úgy nem rossz :) Azt hittem csak a sima verzió lesz.

Ja, hogy már csak a Merci pack van benne... :)) akkor tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94588) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#94587) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jó az úgy is...:) A Project CARS-hoz egyébként is nagyon baráti áron adták a kiegészítőket.

[ Szerkesztve ]

(#94589) oriic válasza IntelKiller7 (#94587) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs is sima verzió digitálisban csak a Digital Edition 5990-ért meg a GOTY 9990-ért.

Live-Die-Respawn

(#94590) toyone


toyone
őstag

Egy apró érdekességet osztanék meg veletek. Hátha valaki belefut ilyesmibe.

Hozzácsatlakoztattam a boxhoz egy 500gb-s HDD-t bekapcsolt állapotban. Fel is ismerte, meg is formázta. Semmi gond. Játékokat tudtam rámásolni.

Gépet kikapcsolva(nem alvóba téve) visszanyomva nem csatlakozott a Wifire, a hálózatokat látta de egyetlen egyre sem csatlakozott fel. Internet más eszközön volt. Ki be jelentkezve,resatartolgatva semmi eredmény.
HDD lehúz. Kijelentkezés majd vissza és megint csatlakozik.

A HDD PC-re dugva HDSentinel szerint rendelkezik néhány hibás szektorral. Ezek szerint érzékeny erre, és ilyen hibát csinál.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94591) Atomgeszi válasza bulikavagyok (#94562) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze, látszik a srácok munkája, hogy csiszolták az FH3-at.
Én azt mondom grafikailag mindkettő nagyon jó, az FH3 látszik, hogy szebb, viszont, ha a tájak szerint kell választani, nekem az olasz tengerparti szerpentin sokkal hangulatosabb, illetve valamivel a zenék is.
Bár nekem még mindig érthetetlen, hogy saját zenét miért nem rakhatok be az Xbox-ról 2017-ben, így Én főként "rádió" nélkül megyek. :)

Valaki majd pls tegyen félre egy Wildlands béta kulcsot, nekem egyelőre semmi sem jött, pedig jelentkeztem időben. :R

[ Szerkesztve ]

(#94592) IntelKiller7 válasza oriic (#94589) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát a GOTY óta már nincs. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94593) sting2 válasza parandroid (#94577) üzenetére


sting2
addikt

:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94594) i@lex válasza Atomgeszi (#94591) üzenetére


i@lex
őstag

Én amerikai régión letöltöttem a Groove Music alkalmazást, azon összeállítottam egy patent 100db-os zenei listát, és azt használtam. Az első hónap ingyenes, ezalatt meg le is pörgeted a játékot.

Ráadásul volt/van benne egy bug, ha a Groove Music "rádióról" visszaváltasz bármelyik alap csatornára, a következő szám mindig skill song lesz, így ha kellett egy kis xp, gyorsan elmentem az egyik barn find melletti kukoricáshoz, átváltottam a rádiót, és mehetett az őrület. :)

(#94595) hackeeeee válasza bulikavagyok (#94584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annó home-olva is a fullos volt meg, használtam dlc-s autókat is. Lemezesen sem sokkal olcsóbb a sima változat, mint most az ultimate.

Annó akciósan így szerváltam be a fullos batman csomagot is. ennyit szerintem megér. :)

Véleményem szubjektív...

(#94596) MrPeekaboo válasza MrPeekaboo (#94578) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Még kb. 4e kód elérhető. A játék weboldalán egyébként azt írja, hogy kiválasztottak, de emaill nem jött még róla.

(#94597) Mankó válasza i@lex (#94594) üzenetére


Mankó
veterán

Most megint van 4 hónap ingyen Groove Music, hétfőn jött nekem a mail róla.

(#94598) IntelKiller7 válasza MrPeekaboo (#94596) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hol kell kiváltani? Mert nem találom sehol :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94599) toyone válasza IntelKiller7 (#94598) üzenetére


toyone
őstag

[link]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94600) Extremex válasza IntelKiller7 (#94598) üzenetére


Extremex
tag

Sziasztok!

Észrevettem hogy mobillal is lehet fizetni a store-on,de csak telenorral.
Esetleg valaki nem tudja van-e tervbe a többi szolgáltatóval is lehessen fizetni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.