Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Nekem ma frissített a box, lehet tudni mit tartalmaz az új frissítés? Köszönöm! :R

(#64002) zkas90 válasza Gtaati (#64001) üzenetére


zkas90
senior tag

bugokat javítottak csak, semmi fícsör nem került bele

(#64003) Bogyi007 válasza zkas90 (#64002) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azokat én írtani szoktam... :C

Ide be akartam linkelni valami frankó bogárírtós képet vagy videót - de a google ezt dobta ki....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64004) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ti tapasztaltatok már müködés közben ilyen halk ciripelő hangot? Vagy ez nem normális jelenség? :/ Csak akkor hallom ha közelről hallgatózok.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#64005) zkas90 válasza misiizsai (#64004) üzenetére


zkas90
senior tag

Ventilátor hangot hallhatsz. Vagy a gépben levőt, vagy a tápban levőt. Én a tápban levőt szoktam hallani néha, de nem zavar.

(#64003) Bogyi007
:C :C csóri :D

Az egértulajdonos reakcióját még meghallgatnám.

[ Szerkesztve ]

(#64006) Bazsi1987 válasza oriic (#63996) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps-ét rádugtam meg is lett se perc allat tesztelésből mentem is gyors egyet a haloba slayerbe 22:8-at :P:)

(#64007) Döglött Róka válasza misiizsai (#64004) üzenetére


Döglött Róka
veterán

akkor ulj hatrebb...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#64008) misiizsai válasza zkas90 (#64005) üzenetére


misiizsai
tag

Akkor tuti hogy gép lesz.Meghallgattam a tápot de az egyenletes zúg.Akkor megnyugodtam :)
Döglött Róka: Köszi a remek tanácsot :D

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#64009) Mankó válasza red6t6 (#63999) üzenetére


Mankó
veterán

Köszi szépen a választ, akkor lehet megpróbálkozok a hybrid verzióval, azt erősebbnek mondják.

(#64010) Döglött Róka válasza misiizsai (#64008) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van mas baja a gepnek? Ha nincs akkor hasznald addig amig mehlg nem hal. Ugyanannyi ido most is a gariztatas meg ha bedoglik. Sot most lehet tovabb tartana mert kivizsgalas meg minden.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#64011) Def26 válasza misiizsai (#64008) üzenetére


Def26
félisten

Mitől nyugodtál meg? Hogy nem a táp hanem a gép nyikorog? :D Szvsz egyik se jó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64012) appleGjuice


appleGjuice
tag

Witcher 3 1.12 patch Már jön is lefelé, másfél giga, temérdek javítással. Ez a játék még több pénzt is megért volna, mint amit megjelenéskor kértek, már alig várom a második kiegészítőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#64013) bLaCkDoGoNe válasza appleGjuice (#64012) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Remélem ezúttal tényleg javításról van szó, mert nekem az 1.08 óta érkezett patch-ek csak rontottak a játékon.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#64014) Skatorius


Skatorius
tag

Sziasztok!

A halo 5 limited edition-nél ez egy (kisebb) season pass lenne?
Warzone REQ Bundle: 14 Premium Requisition csomag

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#64015) appleGjuice válasza bLaCkDoGoNe (#64013) üzenetére


appleGjuice
tag

Nekem eddigi patchekkel sem volt gond, már new game+ felénél járok és nem tudom megunni. :)

(#64016) oriic válasza Skatorius (#64014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, nincs season pass, minden DLC ingyenes.

Req pakkokat lehet nyitni, amiket a játékban kapsz meg, és kaphatsz belőle skineket, meg Warzone módba fegyvereket. Ezek természetesen alapból megszerezhetőek amúgy a játékban is.

Ha külön nem akarsz ezzel foglalkozni, én szívesen elfogadnám, mert őrült módjára nyitogatom a csomagokat, meg fizetek értük. :)

(of course nem kuncsorgás ez, mert nagyon sok olyan játékos van aki nem foglalkozik ilyenekkel, csak játszik)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64017) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy néz ki, hogy csak akartam megkérdezni, de már nem sikerült..

Szóval, volt ma valami a live-al? Egész nap senkit sem mutatott online-nak a barátaim közül..

Véleményem szubjektív...

(#64018) misiizsai válasza Döglött Róka (#64010) üzenetére


misiizsai
tag

Mást nem tapasztaltam.Na meg ezt lehet nem is könyvelnék el hibának.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#64019) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

(#64020) pelenka35


pelenka35
őstag

Bf4 alatt más se tudd videót menteni??

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#64021) Döglött Róka válasza misiizsai (#64018) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor bujj ki a tvszekrenybol es jatsz;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#64022) Def26 válasza pelenka35 (#64020) üzenetére


Def26
félisten

Nekem megy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64023) oriic válasza bulikavagyok (#64019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép, főleg ha az Unravel kevesebb mint 10 óra alatt végigjátszható. :( Feleslegesen vettem meg. :(

Live-Die-Respawn

(#64024) Madoc válasza bulikavagyok (#64019) üzenetére


Madoc
veterán

Pedig épp gonndolkodtam hogy megveszem. :D De így nem.

Más: Argentinában a Division 11400 huf!!! Most vettem meg! Vpn+mastercard :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#64025) hackeeeee válasza oriic (#64023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is filóztam, hogy meg kéne venni, de még nem tettem.. De ezek szerint lehet jó is, hogy nem rendeltem elő..

De,azért ez gáz. :(

Véleményem szubjektív...

(#64026) L_YKing válasza bulikavagyok (#64019) üzenetére


L_YKing
addikt

Unravel mikor jon ki? Nagyon varom... Ezt a 10 orat biztos kihasznalom. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64027) zkas90 válasza oriic (#64023) üzenetére


zkas90
senior tag

Én is pont erre gondoltam. Ha mondjuk 8 óra alatt végigjátszom, akkor szomorú leszek.

(#64028) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kizártnak tartom, hogy 10 óra alatt vége legyen az Unravel...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64029) Def26 válasza L_YKing (#64026) üzenetére


Def26
félisten

hehe. Én is. Még jó hogy nem vettem meg pedig iszonyatosan tetszik. :) [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64030) bulikavagyok válasza L_YKing (#64026) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Február 4-én.

(#64031) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Vágom hogy senki sem ellensége a tárcájának, de részemről, mégha 10 óra alatt ki is lehet majd tolni a játékot (kizárt szerintem) akkor is lesz bennem annyi hogy megvegyem. Olvastam a fejlesztőcsapatról, hogy nagyon kicsik ők igazából, én támogatom őket azzal, hogy kifizetem a játékot is nem csak a próbát.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64032) oriic válasza Bogyi007 (#64028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ori and the Blind Forest is max 10 óra átlagban achievementekkel együtt. Miért lenne az Unravel hosszabb. Max 5-7 óra lesz szerintem.

Ettől függetlenül persze rájöttem, hogy nem baj, hogy megvettem a játékot, mert szívből úgy gondolom hogy megérdemlik azt a támogatást amit így is kapnak tőlem ezzel. :) :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64033) Dani82


Dani82
senior tag

Ezt az ARK: Survival Envolved jatekot megvette mar valaki? Leszedtem a 60 perces trialt. Nem tunik rossznak, de egy ora alatt sok minden nem derul ki, raadasul 7000 Ft most es azt irjak a storeban hogy meg az is lehet hogy nem jelenik majd meg a teljes es azrt itt ott erzodik hogy ez meg egy eleg beta jelleg

(#64034) Def26 válasza oriic (#64032) üzenetére


Def26
félisten

Tőlem is megkapják a támogatást ea access -en keresztül. :D Gondolom, hogy szarul nem járnak, ha megegyeztek ea -vel.

Amúgy meg épp azt beszéltük páran, hogy MS -ben az a jó ami valahol a rossz is. Qrva olcsón szórják ki a pár hónapos AAA címeket és marha sokan már meg se vesszük őket csak az első komolyabb leértékeléskor (ami ugye ezen a konzolon nem várat sokat magára, kb. 2-3 hónap) :)

Mi a fasztól ilyen lassú megint a gamepod/ph. Nem igaz, hogy itt van ennyi reklám és nem telik egy normális szerverre vagy tudom is én mire. :(((

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64035) bulikavagyok válasza oriic (#64032) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Majd kapnak egy nagyobb csekket az EA-től, ha bekerül a játékuk Vault-ba..:D ;] Szerintem is 6-8 órás lehet max a játék, és épp ezért nem hiszem, h a teljes játékot kapnánk kipróbálásra.

Def26: +1

[ Szerkesztve ]

(#64036) oriic válasza Dani82 (#64033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"es azt irjak a storeban hogy meg az is lehet hogy nem jelenik majd meg a teljes es azrt itt ott erzodik hogy ez meg egy eleg beta jelleg"

Nem béta, hanem Preview kiadás, vagy Early Access. Majd nyáron jelenik meg. És ez biztos, mert már több mint 1millióan szedték le a játékot.

Akkor vedd meg ha nem zavar, hogy fejlesztés alatt van a játék, és folyamatosan kerülnek bele a cuccok. Természetesen ahogy a többi Preview játékot, a megjelenéskor ingyen megkapod a végső kiadást is, nem kell pluszban fizetni érte.

Live-Die-Respawn

(#64037) misiizsai válasza Döglött Róka (#64021) üzenetére


misiizsai
tag

Az lesz :) Plusz utána kikapcsoltam és vissza is már nem is volt olyan ciripelés se..:)
Az lenne még a kérdésem a Controllereket miért érdemes frissíteni? Ma frissítettem mindkettőt az egyiken nagyon régi firmware volt amit PC-n használok.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#64038) StLui válasza oriic (#63893) üzenetére


StLui
veterán

Nem kaptál választ? Jó lenne egy fullHD kép :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64039) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Forza Motorsport 5 VIP MembershipGold (Save 50%)
Forza Motorsport 5 Nürburgring Booster PackGold (Save 70%)
Forza Motorsport 6 Car PassGold (Save 35%)
Forza Horizon 2 Alpinestars Car PackGold (Save 70%)
Forza Horizon 2 Porsche ExpansionGold (Save 50%)
Forza Horizon 2 VIPGold (Save 50%)
Blue EstateGold 01/12/2016 (Save 70%)
Another World - 20Th Anniversary EditionGold (Save 50%)
The Jackbox Party BundleGold (Save 25%)

-nem is vártam ettől jobb akciókat, így év elején.

(#64040) h4mi1


h4mi1
tag

Valaki megtudná nekem magyarázni miért éri meg az EA acces ? Mármint az EA nek.

(#64041) Def26 válasza h4mi1 (#64040) üzenetére


Def26
félisten

Reklám + a havi / évi rendszeres fizető jobb az egyszeri vásárlónál. De ez csak az én gondolatom, nem vagyok szakember. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64042) Bazsi1987 válasza h4mi1 (#64040) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Meg szerintem a Microsoft is fizet már hogy ne legyen ps-n;) vagy sziplán tudják hogy utóbbi időbe szarokat csinálnak nagyrészbe pl battlefront need for speed :D

[ Szerkesztve ]

(#64043) Gaben360


Gaben360
senior tag

Az apróban hírdetnek 2 db stereo fülest one mellé,microsoft 7990,turtle beach 12990.
Semmi közöm az eladóhoz,csak gondoltam szólok,mert az ár egész jó. :)

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#64044) adrian94


adrian94
őstag

Win 10 Xbox App-be ha belépek akkor miért csak azt jelzi, hogy ki kit vett fel barátnak ? Sem a screenshot-okat, sem a videókat nem látom amiket barátok vettek fel.. Valahogy meglehet oldani, hogy lássak mindent ?

(#64045) hackeeeee válasza adrian94 (#64044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A magyar régió miatt.

Elvileg ha átállítod USA-ra a windows-t, akkor megjavul. Valaki említette korábban, hogy ezt javasolta neki a support.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#64046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DC Universe Online is megjelenik Xbox One-ra

(#63828) Döglött Róka

Jaj. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64047) Rage47 válasza Bazsi1987 (#64042) üzenetére


Rage47
veterán

az EA Access lenne PS-n is, ha a Sony engedte volna

[ Szerkesztve ]

(#64048) oriic válasza Bazsi1987 (#64042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az EA felkereste Sony-t anno, de elhajtották őket, hogy ez a szolgáltatás nem érdekelné a játékosokat. :D

Live-Die-Respawn

(#64049) Def26 válasza Rage47 (#64047) üzenetére


Def26
félisten

Én is igy tudom. Felhasználóknak jó lenne de a sonynak/kiadóknak kevésbé. Lásd feljebb a 10 órás próba miatt nem veszünk játékot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64050) vg válasza Def26 (#64049) üzenetére


vg
addikt

Vagy nem is akarták eleve odaadni Sony-nak, mert ugye a EA és a MS ugyanolyan amerikai cég, egymást erősítendő.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.