Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) hackeeeee válasza Sicilian (#74000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De azokban nincs benne az X!

Véleményem szubjektív...

(#74002) Sicilian válasza hackeeeee (#74001) üzenetére


Sicilian
addikt

Így már értem ! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#74003) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Aki tolja az overwachot azoktól kérdezném hogy nálatok milyen a grafika? Nálam a pálya nagyon korrekt de a karakterek recések vagy nem is tudom főleg a parti végén látszik a csoport képen... Nálam lehet a gond vagy ez ilyen?☺

(#74004) RohamDroid válasza Sicilian (#74000) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nekem csak annyi tűnt fel hogy amit most használok az kb 3mm vastag az meg egy robosztus kábel. Ez is támogat minden szabványt 4K net stb amit a másik is szóval elvileg ugyanolyan de lehet mégsem.

@hackeeeee : Igazából Szigetszentmiklóson vagyok és Telekmos netem van megfogom magam és elfogadom a tényt, hogy ennyivel fog menni :D

Közben kipróbáltam ezt a Goat simulatort és olyan kevés FPS-el megy hogy inkább letöröltem Ezután Fifaztam egy kicsit és az meg nekiállt akadozni úgyhogy nyitottam egy sört és kikapcsoltam a boxot :DD

Üdv.: Csaba

(#74005) parandroid válasza melan (#73987) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A gép később bővíthető külső, USB-s merevlemezzel, szóval akár az 500-as is elég lehet, de meg kell nézni az árkülönbséget - ha drágább egy 500GB-os külső drive, mint amekkora az árkülönbség a két modell között, akkor szerintem egyértelmű, hogy melyik éri meg jobban. Én ezzel együtt inkább a nagyobbat venném (vettem).

A Live Gold rendszer, amire gondolsz, szerintem az xbox egyik legnagyobb előnye a playstationnal szemben, gyakorlatilag amellett, hogy az online játékhoz kell, havonta négy ingyen játékot ad (amikkel addig játszhatsz, amíg él a gold előfizetésed, de ha nem fizeted be egy ideig, de később megint, akkor ismét), amik között egészen szórakoztató, és használható darabok is vannak. Mindemellett online, digitális vásárlásnál gyakran ad extra kedvezményt is. Emellett él a visszafelé kompatibilitás egy egész szép, és folyamatosan bővülő választékkal az xbox360 játékok közül, amiket aztán tényleg bagóért lehet az online store-ban digitális formában megvenni. A harmadik lehetőség olcsó játékok beszerzésére a használt dobozos kínálat figyelemmel követése, bár ez kezd beszűkülni, mióta egyre többen veszik a digitális verziókat.

Játékkal együtt max újan vegyél gépet, ilyenkor vagy dobozos játékot, vagy letöltőkódot adnak, használt gépet rajta lévő accounttal, és arra megvásárolt játékokkal veszélyes dolog venni, ha a korábbi tulaj úgy dönt, hogy mégis inkább megtartaná a játékait, akkor egy levélváltással visszaszerzi, neked meg semmi nincs a kezedben.

Június közepén az E3-at mindenesetre most már érdemes lenne megvárni, a pletykák szerint lesz valami xbox-related bejelentés, utána lehet, hogy változik kicsit a piaci helyzet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74006) Tesztelo.hu válasza RohamDroid (#73998) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, analóg jelátvitelnél ez igaz is, de a HDMI teljesen digitális, sem a kép sem a hang nem romolhat (kivéve persze, ha hibás a kábel, de akkor akadozni fog a hang, vagy egyáltalán nem lesz, nem lesz "rosszabb" a hangminőség).

(#74007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Napi szivárgás. Jön a Verdun konzolokra is.

"#PlayStation 4, #Xbox One: "Verdun" released with age rating 18!"

Live-Die-Respawn

(#74008) Dani82


Dani82
senior tag

Sztetek a dayz vagy h1z1 lesz valaha xboxra?

(#74009) oriic válasza Dani82 (#74008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Dayz az készül boxra, a H1Z1 elvileg csak PS-re, de egyikről sincs hír már jó ideje.

Live-Die-Respawn

(#74010) parandroid válasza oriic (#74009) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most nézegetem ezt az Everspace előzetest, azon gondolkoztam, hogy nincs valami hasonló arcade-jellegű űr-dogfight szimulátor xbo-ra? Vagy legalább tervben valami? Nem hiszem el, hogy a mostani sw-láz, és a készülő film jegyében pl a klasszikus rouge squadron játékot, vagy akár a nagy öreg x-wing vs tie-fightert nem lehetne remake-elni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74011) JamesHun válasza parandroid (#74010) üzenetére


JamesHun
addikt

egy xwing nagyon jó lenne
egyik legjobb SW játék volt a maga idejében :)

SeriesX: JamesSHun

(#74012) melan válasza parandroid (#74005) üzenetére


melan
senior tag

Köszönöm a válaszod!
Még egy kérdés, ha nem gond: van használaton kívüli 1terrás USB-s vinyóm, akkor azt rá tudom kötni? A nagyobb tárhely miatt akartam 1T-st, de lehet, hogy a gyerek a kinect-el jobban ellenne egyelőre, viszont azt 500Gb-al együtt láttam eddig.
Külön köszönet a Live-os leírásért!

(#74013) parandroid válasza melan (#74012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"...van használaton kívüli 1terrás USB-s vinyóm, akkor azt rá tudom kötni?"

Ha SATA3-as, akkor igen, ez az egyetlen követelmény. Illetve még annyi, hogy leformázza magának az xbox, tehát másra nem fogod tudni használni.

Szerk.: Amúgy Kinectet elég sokan árulnak külön, sokaknak nem jön be, illetve valóban borzasztóan korlátozott a játékkínálat hozzá, ráadásul jó ideje mintha az MS maga is lemondott volna róla, nem is jön hozzá új tartalom. :(

Szerk2.: A Terra a bolygó, a Tera pedig a mértékegységmódosító (meg a népszerű művésznő keresztneve).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74014) oriic válasza parandroid (#74010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Everspace jön Xbox One-ra is majd.

Live-Die-Respawn

(#74015) #07331584 válasza parandroid (#74013) üzenetére


#07331584
törölt tag

"Kompatibilis külső tárolómeghajtó csatlakoztatásakor az Xbox One a meghajtó formatálását kéri, valamint a játékok és alkalmazások tárolásához végigvezeti a beállítás lépésein.

A külső meghajtó alapvető követelményei játékok és alkalmazások tárolásához:

256 GB vagy nagyobb tárolókapacitás, és
USB 3.0-kapcsolat

Az ezeket a követelményeket nem teljesítő eszközöket médiatárhelyként kezeli a rendszer, amely zenék és videók tárolására szolgál. Ha van olyan tárolóeszköze, amely megfelel a játékok és alkalmazások tárolásához meghatározott ezen követelményeknek, akkor nem szükséges médiaeszközként formáznia az eszközt."

forrás

(#74016) parandroid válasza oriic (#74014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most, hogy még egyszer megnéztem a cikket, már látom, nem tudom, hogyan sikerült átugrani... A címben lévő zárójeles PC kitétel zavarhatott meg, utána gondolom erre már nem is figyeltem. Azt viszont fenntartom, hogy az új SW filmhez kidobhatnának egy Rouge Squadron játékot... Azért az a feeling, meg azok a konkrét űrhajók (A-Wing nagy kedvenc volt mindig) hozzá tudnának tenni az élményhez.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74017) melan válasza parandroid (#74013) üzenetére


melan
senior tag

Köszönöm, a kiigazítást is (túl sokat olvasom a fórumokat :DDD )
Akkor a kinectről lemondok, és bár a vincsi USB3-as, inkább a nagyobbal szereltet fogom venni, mert az ár/érték arányban jobbnak tűnik.
Visszatérve a Live-ra: a havi 4 játék jól hangzik. Azt meg lehet valahol nézni, hogy melyik játék mennyibe kerül előfizuval illetve anélkül?

(#74018) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff, mert eredetileg One-ra jelent meg. Források szerint Sunset Overdrive jön PC-re is. Bejelentés az E3-on.

Live-Die-Respawn

(#74019) i@lex


i@lex
őstag

Megtaláltam a világ legszemetebb achievementjét!!!!!
Goat Simulator - The Flapmaster - Score 10 points in Flappy Goat

Eszméletlenül rossz hitbox, katasztrofális gombérzékelés...
A készítők anyukái csúnyán csuklottak... Két és fél órát vett el az életemből, de meglett :W

A Top 10 legnehezebb és legidegtépőbb acsik között van...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#74020) zsolti72837 válasza i@lex (#74019) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez komoly :Y

A házat amiben meg kell csinálni azt hol talapálom?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#74021) parandroid válasza melan (#74017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hetente változik a kínálat, az aktuálisat a MS oldalán az akcióknál találod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74022) BigStraw


BigStraw
senior tag

Valaki játszik GTA-t közületek? Jó lenne legalább egy 4 fős csapat. :R

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#74023) i@lex válasza zsolti72837 (#74020) üzenetére


i@lex
őstag

Itt mutatja. :)

[link]

Olyan gamepaddal játssz vele, amit nem sajnálsz, mert lehet földhöz fogod b...ni párszor... :D

[ Szerkesztve ]

(#74024) zsolti72837 válasza i@lex (#74023) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R

ELITE Kontrollerrel akkor nem. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#74025) hackeeeee válasza i@lex (#74023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én még nem voltam képes rávenni magam,hogy elindítsam ez a játéknak nevezett valamit. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#74026) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvolt a reggeli ébresztő játék: :D Most jöhet a munka. :D

Ha az ember jól céloz vele, Mei nagyon durva tud lenni.

Live-Die-Respawn

(#74027) i@lex válasza hackeeeee (#74025) üzenetére


i@lex
őstag

Egy komplett mentális leépülést megspóroltál. :D

(#74028) Atomgeszi válasza BigStraw (#74022) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Onlineban nem sokat voltam még, csak beleneztem, de felvehetsz, GT: Atomhuzat :R

(#74029) retesz147 válasza Atomgeszi (#74028) üzenetére


retesz147
addikt

néha tolom én is, felvehettek GT : retesz147

Xiaomi 13 eu dev...

(#74030) rdt89 válasza oriic (#74026) üzenetére


rdt89
addikt

Van elég kijelző a játékhoz? :D

(#74031) Def26


Def26
félisten

Gamer (játékosoknak szánt) székekkel van valakinek tapasztalata? Ilyeneket néztem. Megéri ezekből választani sima helyett?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74032) oriic válasza Def26 (#74031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kenyelmesek nagyon, akar hosszu tavon is, de nagyon dragak.

Live-Die-Respawn

(#74033) Czimby


Czimby
addikt

Vett már valaki külföldről (Németország) olyan boxot aminél 4 féle játék(Forza 6, Halo 5, Tomb Raider...) letöltése közül lehet választani?
Ez a letöltés működne idehaza is?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74034) s7evcsenko válasza Czimby (#74033) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én vettem német MM-ből, minden működött itthon, semmi gond nincs vele. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#74035) Czimby válasza s7evcsenko (#74034) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74036) András. válasza BigStraw (#74022) üzenetére


András.
tag

Én is játszom, vegyél fel. SNDRW a gamertagem

(#74037) BÁ Nutrition válasza Czimby (#74033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem olyan van, de nem hiszem h erdekelne oket hol jatszool

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74038) zsolti72837 válasza i@lex (#74023) üzenetére


zsolti72837
őstag

Amúgy GOATVILLE vagy GOAT CITY BAY-ban van a ház?

Sehol nem találom. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#74039) Buster17 válasza zsolti72837 (#74038) üzenetére


Buster17
addikt

Goatville. Alagút melleti kecóknál van. Második ház, valami ki van rá írva. Második emelet, tv.

[ Szerkesztve ]

(#74040) zsolti72837 válasza Buster17 (#74039) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja akkor majd megnézem. Köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#74041) zzola válasza zzola (#73712) üzenetére


zzola
félisten

Erre esetleg tudja valaki a választ?

(#74042) sugarforce válasza zzola (#74041) üzenetére


sugarforce
őstag

[link]
Ez némi támpontot adhat, ha a netflix is megy vele, szerintem a yt is fog.

(#74043) Sh4rk válasza zzola (#74041) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Sorry nem láttam a kérdést válaszoltam volna előbb. A jog rész megy, a menu meg ezek igen a vezérlés NEM!
Tehát play pause stopp tekerés léptetés nem.

(#74044) Def26 válasza Sh4rk (#74043) üzenetére


Def26
félisten

Lol. Nem pont erre lenne a távirányító? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74045) sugarforce válasza Sh4rk (#74043) üzenetére


sugarforce
őstag

nemmondod komolyan... ekkora hülyeséget... és a bluray lejátszó az megy?

(#74046) Sh4rk válasza Def26 (#74044) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Sajna a kliens maga szar... Youtube, ráadásul már nyomják a reklámokat is, tehát minden lejátszott videó elött jön a kiba reklám. Ótvar. Plex és netflix is tökéletesen megy vele.

Igen minden megy, kivéve a youtube, de nekem nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#74047) zzola


zzola
félisten

Köszi srácok a válaszokat! :R

(#74048) zzola válasza bulikavagyok (#72690) üzenetére


zzola
félisten

A Hardline Premium ingyenes!? Nincsen sem Gold-om, sem EA Access-em, mégis engedte megvenni 0 forintért... :Y

(#74049) Jovanny2 válasza zzola (#74048) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nálam 14.000, a másik meg bundle only. Nincs goldom, nem én vagyok a soros. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#74050) zzola válasza Jovanny2 (#74049) üzenetére


zzola
félisten

Hopp, van EA Access-em mégis...
Nagyvállalati szerződés? ~4700 HUF? Jah, az a 6k nettója...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.