Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95901) eL Geri válasza L_YKing (#95900) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ilyet sajnos már hallottam többször itt :(
Vagyis, hogy nem annyira naprakész a készletinfójuk.

(#95902) L_YKing válasza eL Geri (#95901) üzenetére


L_YKing
addikt

De meg egy ertesitot sem kuldenek, hogy he paraszt nem erkezik ne vard vagy valami. Most irtam online supporMost, kerdese: toroljuk a rendelest?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95903) DaveHutt válasza Dzsuri89 (#95877) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nyomj alatta a New gombra, és hozz létre egy versenyző profilt. Utána menni fog.

(#95904) Dzsuri89 válasza DaveHutt (#95903) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi szépen a segítséget! :)

Amúgy a játékhoz visszatérve még, nem dobtam magam hanyat tőle egyáltalán. Forza Horizon 3 még mindig viszi a prímet nálam.

(#95905) StLui válasza L_YKing (#95902) üzenetére


StLui
veterán

Tényleg ilyenek, kb leszarnak. Én ez miatt jártam régen inkább a Gameshopba személyesen is vásárolni (úgy hogy elmentem kocsival a konzolvilág mellett), pedig azt hiszem egy cég, de ott legalább úgy éreztem mintha emberszámba vennének. Itt meg online, offline, mintha ők lennének a kiskirályok, te pedig egy utolsó senki akinek szívességet tesznek esetleg! mintha ez rajtuk maradt volna a lemezmásolgatós időszakból

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95906) gianni85 válasza StLui (#95905) üzenetére


gianni85
veterán

hát én egyszer a gameshopban is jártam úgy, hogy legszívesebben leköptem volna az eladót. Paraszt magyar mentalitás... pedig az ügyfélközpontú kereskedelemben dolgozókat kötelezném egy etikai gyorstalpaló oktatásra

(#95907) L_YKing válasza StLui (#95905) üzenetére


L_YKing
addikt

Rendelek egyet 576-ból, hétfőre ígérik a kiszállítást, addig valahogy elleszek.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95908) Rage47 válasza L_YKing (#95897) üzenetére


Rage47
veterán

velem konkrétan 2 hónapig szórakoztak, mikor garanciáztatni akartam a MS stereo headsetemet. aztán mondták végül, hogy inkább hívjam fel a MS-t. 2 hét alatt kaptam egy full új headsetet a MS-tól...
konzolvilagnál fogalmuk sincs, hogy mi mikor lesz vagy van készleten, ez a bajuk.

(#95909) FRayal


FRayal
csendes tag

Sziasztok!
Van valami tippje arra valakinek, hogy miért tűnik el a felirat a filmről 40 perc után? Néztem Vlc-vel és Ax-Lite-tal, több filmmel és több felirattal is. Mindegyik esetben kb 43 perc után a felirat gondol egyet és nem jelenik meg. Előtte csodásan, pontosan mutatja, utána viszont sehogy sem tudom előcsalogatni. Köszi ha esetleg tud valaki valami megoldást rá!

(#95910) eL Geri válasza FRayal (#95909) üzenetére


eL Geri
őstag

Milyen jó, hogy elvileg a mostani XBOX generáció neve is már arra utal, hogy EGYmagában mindenre jó lesz, ami a nappaliban kellhet.

HÁT NEM!

[ Szerkesztve ]

(#95911) oriic válasza FRayal (#95909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyedi gond lehet, nálunk minden filmet végig tudunk nézni felirattal.

Live-Die-Respawn

(#95912) FRayal válasza eL Geri (#95910) üzenetére


FRayal
csendes tag

Hát ja... Eladtam a PC-t mert úgy voltam velem filmezni tudok majd ezzel is, de úgytűnik vagy el kell tűrnöm a rettenetes magyar szinkront, vagy úgy kell végignéznem egy filmet hogy a felét nem értem...

(#95913) HF77 válasza FRayal (#95909) üzenetére


HF77
senior tag

van felirat aztán nincs...furcsa...

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95914) pzstm válasza oriic (#95911) üzenetére


pzstm
titán

én sem láttam még ilyet...de hogy 40 percnél eltűnjön addig meg jó olyat végképp nem is hallottam :S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95915) Medocsabi válasza FRayal (#95909) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem akarlak bosszantani,de az nem lehet hogy a felirat maga nem jó? :U

(#95916) HF77 válasza FRayal (#95909) üzenetére


HF77
senior tag

és ezt több filmnél is produkálja..??

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95917) FRayal


FRayal
csendes tag

3 filmmel néztem meg eddig, kb 4-5 felirattal filmenként. Most visszarakom a gépet gyári állapotba hátha az megoldja.

(#95918) HF77 válasza FRayal (#95917) üzenetére


HF77
senior tag

itt biztos valami softveres bibi van :U

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95919) Rage47 válasza eL Geri (#95910) üzenetére


Rage47
veterán

hát ha veszel a MS Store-ban filmet meg ott veszel zenét is, akkor máris megoldva :D

(#95920) eL Geri válasza Rage47 (#95919) üzenetére


eL Geri
őstag

Igaz, én tévedtem! :C :R

(#95921) bulikavagyok válasza oriic (#95911) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Rengeteg filmet nézünk boxon, ráadásul szinte mindet felirattal, de nem tapasztaltam még ilyen problémát. Illetve ezelőtt nem is hallottam még ilyen "hibáról". :U

[ Szerkesztve ]

(#95922) Hunt3r22 válasza Rage47 (#95919) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kölcsönzést ezek szerint nem szereti az MS. ;]

Xr

(#95923) pzstm válasza Hunt3r22 (#95922) üzenetére


pzstm
titán

de, azok az MKV-k is tökéletesen mennek felirattal is akár. és a VLC-t még nem is próbáltam ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95924) bulikavagyok válasza pzstm (#95923) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A VLC már szinte hibátlan. Pedig még mindig csak béta. :)

(#95925) F.B.I. válasza gianni85 (#95906) üzenetére


F.B.I.
veterán

Engem is szivattak már párszor, xart se veszek többet a Konzolvilágtól, de gondolom, ők ezt magasról lexarják, mert mennek be a tudatlan szülők és veszik a gyereknek hegyekbe.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#95926) defymoto


defymoto
senior tag

Sziasztok! Ha ezt megveszem akkor itthoni accountal is működni fog? A home-olásnál nem lesz probléma?
Előre is köszi :R

(#95927) pzstm


pzstm
titán

Celebrating an Epic Xbox 2017 Games Lineup

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95928) kill_switch


kill_switch
senior tag

Gondoltam bekérdezem poénból a szuper Microsoft agent-eket a letöltési problémámmal kapcsolatban és ők ezt írták:
Thank you for patiently waiting Tamas, I have reviewed your account here and the game itself. It seems that the game "Star Wars: The Force Unleashed' that is included on our Free games with gold (backward compatible) isn't available on Hungary.
Azt úgy hogy? :D
Eddig két problémámból egyet sem tudtak megoldani... Van ezeknek egyébként értelmük? Mármint a létezésüknek...

(#95929) defymoto válasza defymoto (#95926) üzenetére


defymoto
senior tag

hopsz a link lemaradt :DDD [link]

(#95930) Timer válasza FRayal (#95912) üzenetére


Timer
veterán

Tegyél úgy, mint én. Vegyél egy 15k-s android bokszot, köröket ver rá. Félévig szenvedtem az XO-val, van hozzá (egyébként igen frankó) gyári távirányítóm, de aztán feladtam, vettem egy ilyen kis kínai cuccot, azóta a merevedésem is keményebb. Kodi fut rajta, a gyári androidot mondjuk legyalultam, raktam helyette LibreELEC-et, de az egész volt vagy másfél órás procedúra elsőre, utána már rutin, 10 perc alatt meg is vagy vele.

(#95932) lsg válasza bulikavagyok (#95924) üzenetére


lsg
tag

VLC-t hálózatról való lejátszásra is használod? Nálad nincs gond a külső feliratoknál az ékezetekkel?

(#95933) okibots válasza kill_switch (#95928) üzenetére


okibots
aktív tag

Pedig itt van...store
Érdekesek nagyon :U Én meg sem próbálom letölteni, majd jövőhéten, hátha akkor nem lesz már megmakkant a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95934) kill_switch válasza okibots (#95933) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igen, ez az, hogy én is látom... :D
De nem is ez a legbosszantóbb... hanem az, hogy minden egyes x360-as játékra nekem ezt a nem érvényes a területemre dumát dobja be. Tehát egyikkel sem tudok játszani :(

(#95935) parandroid válasza pzstm (#95927) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tudod, mit hiányolok? A kreatív, kis címeket a sokadik részek és folytatások (rókabőrök) helyett, mint amilyen az Ori, a Max, ami X360-on arcade-ban a Trine volt, vagy az olyan ötleteket, mint PS-re a Gravity Rush. Nincs történet, a kalandjáték halott, látványorgia van, aminek a single player játékideje nettó 6 óra, újrajátszási érték nulla, hot-seat multi nincs.

Ha valaki, akkor az MS megtehetné, hogy tehetséges, fiatal fejlesztők hóna alá nyúl, és bevállal néha valami újat. Ha csak 10-ből 1 lesz nagy durranás, másik 4 meg tisztességes iparosmunka, máris többet érne a játékkínálat, mint a szokásos mindig új CoD, új Halo, új Forza, új AC. Mindenki csak nyerhetne rajta. Oh wait, a dolog egyedüli vesztesei pont a nagy nevek lennének, mert kiderülne, hogy nulla a kreativitás, és ugyanazt a szart adják el minden évben újratextúrázva, egyre rövidebb, és semmitmondóbb kampányokkal.

Na, szóval a cikkben említett játékok közül egyedül talán a Sea of Thieves érdekel valamennyire, br van egy olyan érzésem, hogy ez is csak egy agyonhype-olt valami lesz, amiért kötelezően lelkesedik majd mindenki egy hónapig, aztán rá egy évre jön majd ingyen GWG-be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95936) HF77 válasza okibots (#95890) üzenetére


HF77
senior tag

miért nem lepett meg a dolog....kérdeztem pár okosat tőle, azóta semmi válasz pedig fent volt/van! :P
most már kíváncsiságból is érdekelne mitt akart volna elpasszolni..

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95937) birorichard válasza StLui (#95905) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem a KV-val eddig csak pozitív tapasztalatom volt személyzet terén, legalábbis Mammutban és Árkádban, többihez nem volt szerencsém, illetve még talán a körúton van egy gameshop, ott is voltam egyszer, normálisak voltak ott is, sőt.

Ellenben pl. mikor platinumshopot hívtam, hogy belefér-e még esetleg délután háromkor egy futáros rendelés másnapra, sóhajtva, mintha a fél veséjét kértem volna, lekezelően, nagy kegyelmesen, hosszú szünet után ennyi: "mondja...".mintha szívességet kérnék... O.o

Annyit vártam volna, hogy "persze, belefér" vagy "sajnálom, de legközelebb már csak holnapután", Mondtam, hogy mindegy, utána hívtam a KV-t, tök udvariasan elmondták mi van, végül személyesen elmentem érte,
Addig félrerakták (GOW bundle one+pár játék, +konti). Nem mondom, hogy mindig náluk vásárolok, de inkább hagyok ott pénzt, ahol nem úgy tekintenek rám az eladók, mint valami enemy-re. :D

KSZ-ről nem is beszélve... Modorral ott mondjuk nem volt gond, egyszerűen csak bénák vagy leszartak, nem tudom.

(#95938) Bogyi007 válasza Timer (#95930) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem egy ilyenem van, Digi kábelem van itthon így egyben ahhoz is jó Set top Boxnak, fel is lehet venni vele - amit aztán mindjárt át ehet dobni Pc-re és ott is le lehet játzaniés szerkeszteni - eddig ami filmet, sorozatot az Nmagról "kölcsönöztem" mindent lejátszott és például az Auchanban is megkapod kevesebb mint 9000 forintért.

(#95935) peterkeT: Na ezt vállalta be tavaly ilyenkorra az EA az Unravel esetében. Az egyik legnagyobb kedvencem az a játék. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95939) Stauffenberg válasza kill_switch (#95928) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A nyelvtani hibáktól eltekintve bullshit válasz. Nekem simán letöltődött a Force Unleashed. Magyar régióra van állítva mindenem. Xboxon a szokott módon simán bezsebeltem.

(#95940) pzstm


pzstm
titán

The Beam App Arrives on Xbox One for Xbox Insiders Starting Today

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95941) StLui válasza birorichard (#95937) üzenetére


StLui
veterán

Én csak a Váci úti üzletet ismertem.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95942) okibots válasza birorichard (#95937) üzenetére


okibots
aktív tag

Én november végén a KSZ-ből rendeltem egy Watch Dogs 2-őt az előrendelői ajándékokkal (DLC-k, poszter).
Meg is jött két napra a játék, viszont semmi más. Felhívom őket, elmondom a "bajom" (annyira nem volt szükségem rájuk, de ha már jár akkor kapjam is meg). Mondja, hogy majd pár nap múlva email formájában küldik a DLC-ket, én meg visszakérdeztem, hogy a posztert is? :D Hatás szüntet, majd mondja, hogy utána néz, majd keressem ha megjöttek a DLC-k. Három nap múlva látom van a weboldalon élő chat ablak, írtam ott egy udvarias üzenetet, jött is a válasz , hogy holnap küldik a posztert meg a DLC-ket, és köszönik a türelmem. 3 hét-ig volt meg a lemez, utána eladtam. Ez idő alatt semmit nem kaptam meg amit megígértek. Mondom eladás előtt csak felhívom őket, hogy mi van, legalább ha megkapnám más még felhasználhatná a cuccokat. Mondja, hogy sajnos ez az akció már nem él :DDD Itt elköszöntem, és a másik fél is. Ők azzal, hogy "további szép napot remélem legközelebb is minket választ". :D

A Platinum-mal is volt szerencsém már ilyenekkel, de ott a legnagyobb az volt mikor rendeltem egy 360 Slim E-t, FIFA-s csomagot, meg mellé egy HALO-4et, és egy GoW 2-őt. Nagy öröm, jött a futár. Átveszem, elkezdem kibontani a fekete zsákból, mondom ez kék doboz...látom nagy felirat HALO 4 boundle, felbontva belenyomva egy FIFA promo copy lemez, egy HALO 4 promo copy lemez és egy iszonyatosan leharcolt GoW 2 :( Mérlegeltem, hogy most sz*rakodjak vele vagy hagyjam a fenébe, ha budapesti lennék biztos vissza viszem, de Cibakházáról nem volt kedvem elindítani egy ilyen procedúrát, szóval maradt ahogy kaptam.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95943) hackeeeee válasza hadogabi1 (#95612) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A flipper. (sorry, hogy csak most).

@bulikavagyok: Egész jó, mondjuk X265-t sajna nem tud, de amúgy egész frankó. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#95944) rdt89 válasza okibots (#95942) üzenetére


rdt89
addikt

Ez elég bicskanyitogató. :W
Én azért egy teljes visszafizetést kértem volna, ha már ennyire jellemtelenek voltak...
Ezért veszek játékot mindig digitálisan vagy cdkeys-ről, nem bízok az ilyen lemezek mellé adunk ajándékot "szak" áruházakban. :DDD

(#95945) birorichard válasza okibots (#95942) üzenetére


birorichard
őstag

Pff.... KSZ-szel hasonlóan inkompetens, lerázós, hülyének nézős téma volt nekem is. Mikor itthonról visszamondtam az egyik rendelésem, írtak egy e-mail-t, hogy ugyan miért? :( :D Gondolkoztam, hogy megírom nekik, de kár lett volna az erőfeszítésért, a boltban már elmondtam.

Én személy szerint leszarom, ha valami nincs, később várható, nem tudják küldeni, várni kell rá, stb., stb., el tudom fogadni. De amikor hazudoznak, pár ezer forint miatt képesek átbaszni, lehúzni, hülyének nézni, akkor szívem szerint pofont adnék, de ököllel, mert ez nem egy "hiba", hanem - bocs a kifejezésért - de átbaszás.

(#95944) rdt89: ott a pont, a helyes kifejezés - "jellemtelenség". Mikor 5 FT-ért anyát is... Ez írja le a legjobban a KSZ-t.

Amúgy Pólusos Aqua sem jobb, vettem egy VGA-t, mikor már adja a papírokat meg a dobozt, kérdezem, hogy netán tart-e még az ajándék nv promó kódos akció (tartott...). Elkezd sunyin vigyorogni, hogy "jaa.. azt majd most fogom adni... ha kéred."
Este hét volt, kellett a VGA, próbáltam jópofán vigyorogni, pedig szívem szerint rábasztam volna az ólajtót a sertéstelepükre, mert kb az volt a színvonal. Hibáztam na, egyedül a PCX-szel nem volt még semmi negatív tapasztalatom, ott még mindig korrektek minden tekintetben, ha drágábbak is, most már leszarom, de maradok egyedül náluk, tele van tűrhővel a kereskedelem (is).

[ Szerkesztve ]

(#95946) gduck válasza pzstm (#95940) üzenetére


gduck
addikt

Pár nap óta már működik a BEAM stream, úgy látszik központi gond volt. Nekem is működik?

(#95947) pzstm válasza gduck (#95946) üzenetére


pzstm
titán

sajnos ugyanúgy nem....elindítom és semmi, 5-10 másodperc és meghal....szerdán leszek callban az egyik csávóval, mert konkrétan nem tudják reprodukálni azt ami nálam van...és senki másnál... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95948) bulikavagyok válasza lsg (#95932) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak külső HDD-vel használom. Azon kívül, h kb két frissítéssel ezelőttig lila volt minden felirat, semmilyen problémát nem tapasztaltam.

(#95949) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Toltam a Project Cars carrer módot kormánnyal. Nektek is van olyan gond hogy ha bármi mentést csinál a gép akkor kb 1-2 perc amíg ment. Legalább 1 perc. Minden verseny után ahol kapsz email-t és ment szintén 1 perc.
Jobb alsó sarokba lefele mutató nyíl mutatja a mentést.
Másnak is van ilyen gond?
Beállításokban ha bármit mentek szintén 1 perc.
Kontrollerrel nem próbáltam még.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#95950) -Rolika- válasza hadogabi1 (#95949) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Nekem is ugyanilyen idegesitően lassú volt és annyira nem is jött be az irányitása kontrollerrel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.