Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) eL Geri válasza luckyboi82 (#101000) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát ezt nem tudom!
Hirtelen nem láttam semmi utalást a régi részekre. Se a borítóképen, se a leírásba.

(#101002) luckyboi82 válasza eL Geri (#101001) üzenetére


luckyboi82
tag

Ez van a support oldalán :

Gears of War Collection promóció

Megjegyzés: Ez a promóció nem érhető el Kínában és Japánban.

Ha 2016. április 25. és 2016. december 31. között vásárolja meg és váltja be az Xbox One konzolon vagy Windows 10-en futtatható Gears of War 4 játékot, vagy ha 2016. december 31. előtt vált be egy konzolcsomag részeként kapott kódot a játékhoz, akkor a következő, Xbox 360 konzollal kompatibilis játékokat is megkapja:

Gears of War
Gears of War 2*
Gears of War 3
Gears of War: Judgment

(#101003) norbi2010 válasza luckyboi82 (#101002) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez pont azt igazolja, hogy nem kapod meg őket. :D

(#101004) eL Geri válasza luckyboi82 (#101002) üzenetére


eL Geri
őstag

Erről épp beszélgettünk nemrég itt.
Ez a szabály szerintem kifejezetten a digitálisan vásárolt játékra igaz.
A dobozosokban volt / van 4 kód a régi részekhez. Szerintem ha ezek a kódok benne vannak a dobozban, akkor bármeddig beválthatód, ott nem láttam ráírva a dobozra időkorlátot.

Viszont itt az a kérdés, hogy ebben a dobozban benne van-e a kód? A borítón ezt jelezve láttam eddig, itt nem látom.

Itt egy példa, aminek a bal alsó sarkában van feltüntetve a négy régi játék.

Jut eszembe, én tavaly még kaptam levében egy ajándék Operations Pack-ot, amely kódot, akkor aktiváltam is. Most meglett a játék lemezen. Mit kell vele tennem, hogy a játékban is megkapjam a csomagot? Vagy mit is kéne ettől kapnom, látnom?

[ Szerkesztve ]

(#101005) luckyboi82 válasza eL Geri (#101004) üzenetére


luckyboi82
tag

Az előbb beszéltem a bolttal, mely szerint a játékok letöltő kódjait úgyanúgy tartalmazza a bontatlan Gow4 lemezes játék, csak a határidő lejárta miatt nem tudják garantálni, hogy működik is. Tulajdonképpen mindegy is, mert a Horizon2 miatt rendeltem meg .

(#101006) eL Geri válasza luckyboi82 (#101005) üzenetére


eL Geri
őstag

Hm, ez érdekes!
Mert én láttam már kézben ilyen dobozt és ott semmi időlimit nem volt megjelölve.

Azért köszi az infót!

(#101007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Év végén konzolokra is megjelenik a Space Hulk: Deathwing.

Live-Die-Respawn

(#101008) EmThor


EmThor
addikt

Csak ne legyen akkora bughalmaz mint most.

Ja végre learaztak elfogadható árra (7e plusz apró) a Lego Star Wars Force Awakens-t (deluxe kiadás, a sima asszem 6e valamennyi).

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#101009) jules112 válasza eL Geri (#101004) üzenetére


jules112
újonc

Kedves fórumtársak valaki tudna segíteni a gears of war 4-ben a gyerekkel co-op-ban játszunk,és osztott képernyővel,de sajnos az vízszintesen osztja meg a képet így nagyon élvezhetetlen.Hol lehetne beállítani,hogy függőlegesen ossza meg a képet,mert seholsem találom a beállításokban a játékban.Vagy talán nem is a játékban kellene beállítani hanem a xboxon valahol? :W

(#101010) l.skywalker válasza jules112 (#101009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert van olyan opció, hogy vertikálisan ossza ketté?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101011) r.levente75


r.levente75
addikt

Mondtam, hogy én vagyok a balf@sz. Tovább tudtam jutni a holtponton, valszeg vak vagyok, mondjuk így negyven felett, már nem a legjobb a szemem :P , de egy előttem lévő autónál volt egy x, hogy te marha nyomd meg. Nem vettem észre, ezért nem tudtam továbbmenni a játékban. Elsőre nem sikerült legyőzni, viszont másodikra volt sikerélmény, plusz egy ford mustang saját rendszámmal...
Nagyon úgy tűnik, megtört a jég. :W

Egy kérdés még, a majdani jónéhány előtt, a mérföldet át lehet állítani km/h-ra?

[ Szerkesztve ]

(#101012) parandroid válasza EmThor (#101008) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már ennyi, én a fullos kiadást (Deluxe Edition) vettem heti akcióban február 14-én 5k körül. Mondjuk valamit elszabhattak abban az akcióban, mert ha jól rémlik, párszáz HUF különbség volt a sima kiadás, és a Deluxe között.

Más, illetve Horizon3 téma: Most nézem, hogy ez a Hot Wheels kiegészítő nem áprilisi tréfa, hanem tényleg megjelenik? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#101013) l.skywalker válasza r.levente75 (#101011) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Settings --> Hud and Gameplay --> Unit-ot rakd át Metricre ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101014) bulikavagyok válasza r.levente75 (#101011) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Át lehet állítani, ha jól emlékszem a HUD beállításainál!

peterkeT: Nem tréfa! Már alig várjuk! ;]

[ Szerkesztve ]

(#101015) eL Geri válasza jules112 (#101009) üzenetére


eL Geri
őstag

GoW-ok mindig így voltak kettévágva, sose láttam még fordítva. Szerintem itt sem lehet.

Sajnos ezek a kettévágott képernyők sehogyan sem jók, pedig a célja jó lenne.

(#101016) l.skywalker válasza eL Geri (#101015) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahogy a LEGO játékokban van az pazar. Ott átlósan van a vágás, lévén egymás mellett játszotok. De ha közel vagytok egymáshoz, akkor nincs split, csak ha eltávolodik egymástól a 2 játékos. Nekem az nagyon tetszik.

MÁS:

Ubisoft bejelentés:
6 órányi ingyenes játékidő Trial keretében és Áresés a Tom Clancy's Divisionra játékokra:

A trial csak hét végéig játszható azaz 05.07-ig illetve nálunk Európában 05.08 reggel hétig.

Tom Clancy's The Division + Trial 16ezer helyett 6400 forint.

Tom Clancy's The Division Gold Edition 28500 helyett 11400

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101017) r.levente75 válasza l.skywalker (#101013) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, teljes a boldogság, köszi mindenkinek a segítséget és a türelmet. :R

(#101018) eL Geri válasza l.skywalker (#101016) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ezt a LEGO vágást tudtam.
Videókon nézve nagyon, de nagyon jól néz ki. De játék közben engem iszonyatosan megzavart (lehet öreg vagyok már hozzá :D), és visszakapcsoltam horizontális kettéosztásra.

(#101019) Turpiurfy válasza l.skywalker (#101016) üzenetére


Turpiurfy
csendes újonc

Remek múlt héten vettem meg a Season Pass-t 11 990,00 HUF :W :W :W . Ha ezt tudom vártam volna és Gold Edition-t veszem meg, most már mindegy :(

Xbox One Gamertag: Turpiurfy

(#101020) l.skywalker válasza Turpiurfy (#101019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Semmi híre nem volt, hogy jönni fog ez a sale, ne hibáztasd magad. De ha még nem játszottál vele X órát vissza tudod váltani, persze kétlem, hogy utána megvehetnéd újra akciós áron :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101021) eL Geri


eL Geri
őstag

Ezt már láttátok?
Darksiders Warmastered Edition és Darksiders II Deathinitive Edition, most féláron!

(#101022) SemmerFH válasza luckyboi82 (#101000) üzenetére


SemmerFH
tag

Dobozos esetén megkapod.

Pénteken vettem én is, benne volt a 4 kód, gond nélkül be lehetett váltani.

PSN: SemmerFH

(#101023) Bogyi007 válasza jules112 (#101009) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megoldás a problémádra. :C :C :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#101024) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Outlast II játékosoknak az ajánlott Induló csomag... :DDD :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#101025) pixta78 válasza jules112 (#101009) üzenetére


pixta78
senior tag

Nekem mázlim van a Philips Tv-mel, mert passzív 3d spec. szemcsivel full képernyőben toljuk a gyerekkel, igaz csak 720p-ben....

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#101026) okibots válasza Bogyi007 (#101024) üzenetére


okibots
aktív tag

Volt már :P

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#101027) eL Geri válasza pixta78 (#101025) üzenetére


eL Geri
őstag

Hoppá, ilyet lehet a GoW4-ben? Nekem ugyan aktív 3D (Panasonic), de gondolom akkor ott is lehet. Vagy esetleg az aktív miatt nagyon megugrik a késleltetés?

(#101028) cannibal válasza pixta78 (#101025) üzenetére


cannibal
senior tag

Ez de jó feature! Milyen feltételeknek kell teljesülni a működéséhez?

(#101029) eL Geri válasza eL Geri (#101027) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez már ugyan kicsit off, de ilyen AAA-s játékoknál azért sem szoktam local coop-ozni, pedig nagyon jó lenne, mert félek, hogy az grafikai romlással jár.
Nem csak azért mert kisebb tv felületen nézhetem az én területemen, hanem mert a gépnek mintegy két display-t kell megjeleníteni, két nézőpontból kell számolnia. Így gondolom visszább vesz a minőségből, hogy legyen hozzá ereje. Vagy butaságot mondok?

[ Szerkesztve ]

(#101030) Sh4rk válasza eL Geri (#101027) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Amiatt nem lehet, hogy aktív 3D.
Két teljesen különböző technológia.
A tieddel nem lehet megcsinálni.

(#101031) eL Geri válasza Sh4rk (#101030) üzenetére


eL Geri
őstag

Pontosan tudom, hogy mi a különbség a két 3D megjelenítés között.
De így hirtelen nincs öletem, hogy miért akadályozza meg ezt a konkrét esetet a technológia.

(#101032) akooos válasza Bogyi007 (#101024) üzenetére


akooos
veterán

Minimális spoiler a képhez, aki nem játszik vele az olvassa:

Van egy rész benne, ahol az iskola könyvtárában leülünk egy számítógép elé. Elkezdünk chatelni Jessicával, aki a múltban van és ugyebár halott. Azt írja: "I can see you typing...Turn around..." és hirtelen olyan feszült zene jelenik meg a játékban, hogy már attól is megfagy a vér az ereimben :D Ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy mégis mi a francért akar ezzel játszani :D

A játéknak még mindig kegyetlen jó hangulata van.. Szerintem nemsokára befejezem már, így 230.000 játékbeli halál után :D

(#101033) Sh4rk válasza eL Geri (#101031) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Hát most, már nem tudom, mert az előbb találtam rá arra, hogy a philips nek ez egy aktív szemüveges megoldása. Mivel 2D képről van szó gondolom, mintha 3D lenne, küld egy képet 1080 bal szemre, egy et meg jobbra. A szemüveg meg átkapcsol adott oldalra. és csak azt mutatja. Valahogy így működhet.

(#101034) Zoleee83 válasza akooos (#101032) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezek szerint akkor érdemes beszerezni. ;)

Kedvelem a hasonló jellegű ijesztgetős' játékokat, legutóbb a layers of fear-t játszottam végig.
Ott a legjobban a "Don't look back!" rész tetszett, állat!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101035) interstate76 válasza Sh4rk (#101033) üzenetére


interstate76
addikt

Aktív és passzív 3D TV-n is lehet dual play üzemmódban játszani (nem mindegyiken!), de a passzívnál külön, speciális szemüveg kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#101036) luckyboi82 válasza SemmerFH (#101022) üzenetére


luckyboi82
tag

Köszi!

(#101037) eL Geri válasza Sh4rk (#101033) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez mind szép és jó, de hogyan kell beállítanom a játékban, hogy menjen :)
Engem ez érdekel! :d

(#101038) eL Geri válasza eL Geri (#101037) üzenetére


eL Geri
őstag

Találtam egy leírást!
Majd áttanulmányozom :R

És igen, én is úgy látom, hogy nem igazán lehet aktív 3D-vel használni. Nem találtam hozzá szemüveget.

[ Szerkesztve ]

(#101039) interstate76 válasza eL Geri (#101038) üzenetére


interstate76
addikt

TV-függő. Van olyan aktív 3D-s készülék, ami tudja. Típust ne kérdezz, de létezik ilyen, ez biztos. Olyan szemüveg tartozik hozzá, amin van egy kapcsoló, amivel váltani lehet a 3D és a játék üzemmód között.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#101040) Gijon válasza eL Geri (#101038) üzenetére


Gijon
senior tag

Ha jól tudom, akkor csak a Philips foglalkozott a dual play aktív változatával..,pl, de ez is kifutott. :)

(#101041) pixta78 válasza cannibal (#101028) üzenetére


pixta78
senior tag

Nagyjából leírták a srácok, ott pontosítanék, hogy a normál szemcsi jobb oldalának és bal oldalának lencséit dupikálták és voila! Két balszemes lencse egy pár... a tv-n van ilyen opció, hogy game mode dualplay és kész.
Minden split screen-es gammát lehet teljes képernyőn tolni.

Az enyém passzív és kb 1k huf volt a pár kukker.

[ Szerkesztve ]

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#101042) toyone


toyone
őstag

Sziasztok.

Próbálta már valaki a Little Nightmares-t? Jópofának tűnik.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#101043) interstate76 válasza pixta78 (#101041) üzenetére


interstate76
addikt

Egy kérdés a dual play üzemmóddal kapcsolatban: nálad torzítva jelenik meg a kép, vagy érintetlenek maradnak a képarányok? Esetleg játékfüggő?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#101044) Sh4rk válasza eL Geri (#101038) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Az én Panám nem tudja. Eladtam a szemüvegeket anno. :-)

(#101045) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ea acces előfizú mellé kötelező ,hogy online legyen a gép ? Játékra a mobilnetet osztom meg így lehet online is játszani . Viszont gyakran van offline a gép egyes játékoknál.

(#101046) l.skywalker válasza Chumlee (#101045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amíg letöltöd addig kell csak, ha a játék nem igényli akkor egyébként nem feltétlen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101047) KD6-3.7 válasza toyone (#101042) üzenetére


KD6-3.7
őstag

En megvettem es eleg jo! Logika, kirakos. Ha jatszottal az Unravel-el, akkor ezt is csipazni fogod!

(#101048) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops III - Zombie Chronicles DLC jön.

Megjelenés május 16-án, elsőként csak PS4-en, utána egy hónappal PC-n és Xbox One-on.

8 felújított zombis pálya érkezik:

Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa a World at Warból
Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la, Moon a Black Ops 1. részéből
Origins a Black Ops II-ből

Ár egyelőre még nincs.További részletek május 8-án egy élő stream adás keretén belül.

Live-Die-Respawn

(#101049) Chumlee válasza l.skywalker (#101046) üzenetére


Chumlee
senior tag

Rendben köszi !

(#101050) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

5 új játék került be a BC-sek közé (elég sűrűn jönnek mostanában, indul a Game Pass?)

Hard Corps: Uprising
Harms Way - Ez egyébként INGYENES
Band of Bugs
Bullet Soul - ez Magyarországon nem elérhető
Bullet Soul - Infinite Burst - és ez sem érhető el Magyarországon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.