Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) hackeeeee válasza sugarforce (#94500) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem home-olva volt meg, de így már nincs.. Viszont sokat beletoltam, jó lenne, ha meg lenne.. Régóta tervzem már beszerezni.

50SG$-t megér nekem, plusz legalább meglesznek a DLC-k, vagyis a car pass.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94503) sugarforce


sugarforce
őstag

Akit érint RE7 DLC trailer

(#94504) Bishi válasza sugarforce (#94485) üzenetére


Bishi
tag

Arról nem beszélve, hogy manapság azért nem csak a kontrollerbe kell elem. Távirányító, elemlámpa, gyerek játék, stb. Kb 500* olcsóbb egy Eneloop aksi, mint egy elem. Lehet 2* annyiba kerül, de 1000* töltheted. És az Eneloop típusú aksiknál kisebb a szivárgási áram mint a többi aksinál, azaz feltöltve is simán használhatod akár 1 év múlva is. Nagyon jók.
Nekem is mindenben az van. Van Ikea Ladda-ból vagy 8, meg vagy régről 4 Panasonic. Mindegyik tök jó. Én nekem fura ez a P&C kit, mert tuti meg sem közelíti azt a minőséget, és a meghibásodás, elhasználódás is problémásabb, mint egy Eneloopnál.
Tényleg csak ajánlani tudom ezeket mindenkinek. Egy töltő, több aksi, és nem kell venni elemeket semmibe.

Még környezetkímélőbb is mint az elemek.

[ Szerkesztve ]

(#94505) godzsy2 válasza Elemerke23 (#94483) üzenetére


godzsy2
senior tag

Szia!

Ilyen esetben a családtagod profilja csak a homepartnered játékait látja, illetve ha az ő profilján van a live gold, acces, akkor azt is. A te profilodon lévő játékokat nem látja. Csakis akkor tudja használni a tieidet, ha mindketten be vagytok jelentkezve egyszerre. Ebben az esetben a saját profilján is játszhat, saját mentésekkel. Ennek hátránya az, hogy ilyenkor ha te egy haverodnál játszanál a saját profiloddal, akkor téged automatikusan kiléptet otthonról és a családtagod nem tudna tovább játszani a játékaiddal.

(#94506) HKorn


HKorn
addikt

Akksi témához:

Nekem is sokkal szimpatikusabb a gyári P&C kit, még így is, hogy nem bír olyan sokat.

Nem értem annyira miért feltétel, hogy többet bírjon, mint mondjuk 10-12 óra, ennél többet úgysem játszik egyszerre az ember, viszont a kitnek megvan az az előnye, hogy egy mozdulattal felteszem a telefon töltőjére játék után és kész (mivel az szinte mindig bedugva van a konnektorban)

Nekem a box újkora óta megvan hozzá a P&C kitem és az ahhoz adott kábelt talán egyszer használtam.

Azért elemeket cserélgetni és töltögetni szerintem mindenképp macerásabb, még ha tovább bírják akkor is.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#94507) Atomgeszi válasza Bishi (#94504) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem még X360(8 éve már tuti) korszakomból van 4db Eneloop akksim, akkor darabját 1500Ft-ért vettem. Mai napig ezt használjuk a One-hoz is, teljesen nagy megelégedéssel!

(#94508) Bishi válasza Atomgeszi (#94507) üzenetére


Bishi
tag

Szerintem Eneloop aksik előnye az
ár - pl. mi van ha több kontrollered van. Nekem 3 van pl., így már nagyobb a különbség,
rugalmasság - többféle felhasználhatóság -,
egyszerűség,
jobb élettartam,
környezet kímélés.
P&C kitnek meg az előnye a kényelem. Hogy csak leteszed a kontrollert. A szépséget nem tekintem annak, mert le tudom tenni a kontrollert ugyanoda, ahol a P&C kitre raknám. Megértem azt is ha valakinek utóbb tetszetősebb.

[ Szerkesztve ]

(#94509) HKorn válasza Bishi (#94508) üzenetére


HKorn
addikt

Ja kérem 3 kontroller :D

Egyébként milyen célból tartasz 3 kontrollert? Másodikat még érteném, hogy co-op miatt meg stb.

Lehet az én kreativitásom van beszűkülve, de én ugyanazzal a kontrollerrel játszom az összes játékot. :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#94511) bulikavagyok válasza HKorn (#94509) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem a 360-hoz 4 kontrollerem volt anno -viszonylag sokat játszottunk négyen az NBA-el, illetve vmelyik teniszes játékkal. Most csak 3 joyom van. :B

(#94512) r.levente75 válasza HKorn (#94509) üzenetére


r.levente75
addikt

Azért kell három mert kettő mindig szervízben van 😈

(#94513) Bishi válasza HKorn (#94509) üzenetére


Bishi
tag

Sajnos nem sok játék van erre.:(
Fifáztam 2 haverommal. De mostanság elmaradt ez közös szabadidő hiányában. Így a 2 játékos játékok maradtak. Igaz meg van a Diablo 3 is, de még nem próbáltam csak egyedül, remélem lehet hárman azt is.
Sőőt a multkor átvittem unokaöcsémhez a 3 kontrollert és 4-en Fifáztunk. Eszméletlen jó volt. Annyira tetszett nekünk így, pedig 4-ünkből 3-an nem szeretjük a futballt. De így mindenkinek bejött:)
Egyedűl kb. csak arra jó, hogy amikor lemerül az aksi csak felkapom a másik kontrollert, és üresjáratban meg beteszem az új elemet a kontrollerbe.
Meg is szívtam a másnál Fifázás után, felkaptam multiban a másik, feltöltött kontrollert meccs közben, és nem volt újra az én Xboxomhoz szinkronizálva, csak az az egy amivel napok óta játszottam.:D

1 éves kb. mindhárom. Mindegyik jól működik. 1 régi, 2 alap jackes.

[ Szerkesztve ]

(#94514) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#94486) üzenetére


zsolti72837
őstag

Melyik FH2-őt érdemes? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#94515) parandroid válasza bulikavagyok (#94511) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg, XBO-ra nincs is teniszjáték. Pedig a Virtua Tennis szériát hogy szerettem. Valamelyik rész igazán jöhetne BC-be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94516) toyone válasza hackeeeee (#94498) üzenetére


toyone
őstag

Szia

Az imént megoldódott a gondom, köszönöm.

Mert ahogy oriic írta csak addig a tiéd a játék amíg van előfizetésed, de van mód ugye a megvásárlására is. Ezért volt a storeban(PC-n) az ára megjelenítve. De boxon a ready to installnál én a storera mentem ahol szintén írta az árat, és nem rögtön az installra,ezért nem nyomtam rá mert azt gondoltam automatán vonja majd le. De nem.
Ingyenesen megvan, de meg is vehetem. Ezt nem láttam át elsőre.

Köszönöm a segítséget
bulikavagyok & oriic

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94517) Bogyi007 válasza parandroid (#94515) üzenetére


Bogyi007
veterán

Top Spin volt a legjobb minden téren, ha folytatódna a játék a grafikai engine fejlődése nyomán mindenki csak a női karakterekkel játszana - már 360-on is olyan kidolgozottságok voltak arc és egyéb ( :DDD ) területen hogy ihaj!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94518) wmarci válasza Bogyi007 (#94517) üzenetére


wmarci
senior tag

egyéb.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94519) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Van már valakinek tapasztalata hogy az S gépeken hogy maradnak meg a fedőfóliák?

Aliexpressen rengeteg van csak nem tudom hogy bevállalható-é a dolog...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94520) okibots válasza Bogyi007 (#94517) üzenetére


okibots
aktív tag

Minél több megnyilvánulásod olvasom, úgy érzem lappang benned valami enyhe perverzség a játékok női karakteri iránt :D ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94521) sch_a válasza Bogyi007 (#94519) üzenetére


sch_a
addikt

Nem hinném, hogy sokan vágják haza az amúgy jól kinéző konzoljukat ilyen olcsó, igénytelen, gagyi matricákkal.

(#94522) eL Geri válasza sch_a (#94521) üzenetére


eL Geri
őstag

Én se hittem volna... pedig vannak ilyenek :D

(#94523) Bogyi007 válasza sch_a (#94521) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vannak köztük fainok, nem mellékelném újra a korábbi fat gépem képét, de annak a lakkozott felületén kimondottan szépen mutatott a matrica. Amikor beadtam rajta is hagytam és tetszett az 576-os srácoknak is.

Jelen esetben az úttörő szerepét nem vállalnám be azért, mert szép a gép önmagában is. Bár érdekelne esetleg egy Tomb Raider skin ( na tessék megint egy pixelmaca :DDD ) is.

Esküszöm hogy nincs fétisem a pixelcsajok felé - csak annyi van hogy szívesebben nézek egy női karaktert mint egy tagbaszakadt szakállas fazont. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94524) Medocsabi válasza sch_a (#94521) üzenetére


Medocsabi
addikt

Amit én vettem sima one-ra,az nem gagyi,olcsó papír matrica.Ez vastagabb,kicsit textiles érzetű matrica.Persze biztos kapni filléres vackokat is.->nekem még ráadásul a fényes felületű gépem van,ami bizony karcos volt

(#94525) Bogyi007 válasza Medocsabi (#94524) üzenetére


Bogyi007
veterán

Detto ez volt nálam is. A Vasemberes fólia elég vaskos is volt és tökéletesen tapadt a matt felületre, seholsem volt egy perdülés sem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94526) Medocsabi válasza Bogyi007 (#94525) üzenetére


Medocsabi
addikt

Csak a kontrollerekre nem raktam még rá,arról tuti lejönne a kéz izzadása miatt...Ebayen nézegettem,de nem láttam átlátszó szilikon védőt,csak színeseket.de akkor meg mi értelme lenne a matricának?:D

(#94527) L_YKing


L_YKing
addikt

Megjött az elite, a futár vagy postás a szomszéd szélfogójába rakta az elite kontrollert... :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94528) eL Geri válasza L_YKing (#94527) üzenetére


eL Geri
őstag

Azért elmehet a ...-ba a Magyar Posta!
Se szó, se beszéd, csak valahova leteszik, áhhhhh!

(Másnál is láttam már ilyet!)

[ Szerkesztve ]

(#94529) Medocsabi válasza eL Geri (#94528) üzenetére


Medocsabi
addikt

Na hát a postáról nem is beszéljünk...ma reggel az alkesz postás pics@ frankón kiabált a feleségemmel hogy mi mit képzelünk hogy sosem vagyunk otthon!!??? bocs h dolgozunk baszki. Meg kikérte magának hogy panaszt tettünk rá amiért a szomszéd néninek(!!!!!!) adja be a pénzt meg mindent amikor nem vagyunk otthon.a néni hál istennek cuki meg minden,de bakker.Szóltunk csiliárdszor hogy NE ADJA NEKI,mert ő szenilis,meg sajnos a gyerekei degeneráltak,bármikor elvehetik tőle,ahogy már egyszer meg is tették.
És a végére ilyet szól:hiába teszünk megint panaszt úgysem fogjuk kideríteni hogy ki ő ő meg nem mondja meg a nevét.Úgy hogy aláírtuk h átvettük a postát :D:D:D
Besenyő Pistabácsi erre mondaná:hááánoooormáááális

(#94530) parandroid válasza eL Geri (#94528) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nehogy azt hidd, hogy a németek jobbak. Én is találtam már a lépcsőházban (a mi emeletünkhöz onnét is csak kulccsal lehet bejönni, mert legfelső szint, és itt a gépház) többszáz euró értékű csomagot letámasztva. Mondjuk itt annyi a különbség, hogy ha valamit otthagysz, az másnapra is ott van. Kivéve, ha bicikli. Azok valamiért rendszeresen elmászkálnak, még ha le is zárod őket.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94531) r.levente75 válasza L_YKing (#94527) üzenetére


r.levente75
addikt

Kontival már jártam én is így, a héten várom remélem nem így lesz megint. Még most sem értem, miért nem futár hozza visszafelé is.

(#94532) eL Geri válasza parandroid (#94530) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem akartam külföldhöz hasonlítani... ahhoz nincs relevanciám :)
Csupán helyrajzi tájolástól függetlenül nem ezt várnám egy szolgáltatótól, na!

De tudom, hogy már rég nem úgy megy ez, ahogy a földi halandó elképzeli :D

(#94533) Bogyi007 válasza Medocsabi (#94526) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem rajta volt és az is patentul rásimult.
Ha kell esetleg neked (vagy bárki másnak) a boltos linkje akkor megadhatom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94534) L_YKing válasza eL Geri (#94528) üzenetére


L_YKing
addikt

Plussz, rosszabb elitet kaptam vissza.. Magatol huz jobbra olyan szinten.. Ahh.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94535) istvankeresz válasza parandroid (#94530) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Valószínű, hogy nem németek a postások. ;]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#94536) zsé666 válasza bulikavagyok (#94491) üzenetére


zsé666
csendes tag

Nekem idén novemberben már csak 5500-at vontak az EA Access hosszabbításért. Szerinte azért, mert már előtte is éves előfizu volt. Előtte sokáig havi megújításon voltam, és amikor áttértem évesre akkor még 6k volt. Viszont most, hogy az éves újult meg már csak 5500.

Aztán lehet h csak szerencsém volt :)

(#94537) eL Geri válasza zsé666 (#94536) üzenetére


eL Geri
őstag

Elvileg úgy kellene működnie, ahogy gondolod!
Csak ez nincs jól kommunikálva a felületükön.

(#94538) bulikavagyok válasza eL Geri (#94537) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan! Nem az árával van a baj, hanem azzal, h ilyenkor nem azt az összeget vonják a kártyádról amit vásárlás előtt az oldalukon látsz. :B

[ Szerkesztve ]

(#94539) pelenka35 válasza sugarforce (#94503) üzenetére


pelenka35
őstag

Ennyire beteg a játék? ;]

Gamertag:Rob3rt75

(#94540) Jovanny2 válasza L_YKing (#94534) üzenetére


Jovanny2
őstag

Majd legközelebb kétszer meggondoljátok, hogy mindenféle piszlicsáré hibával visszaküldözgetitek az aranyárú kontrollereteket. ;]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94541) Rage47 válasza parandroid (#94530) üzenetére


Rage47
veterán

pont ezt akartam írni, tesómnál az ipad airt adta a német postás a felettük lévő szomszédnak és 2 hétig ott volt, mert nem szólt :D

(#94542) Atomgeszi válasza parandroid (#94530) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jaja, ez németeknél meg amcsiknál bevett szokás. Simán ott hagyja az aláírós több száz eurós csomagot a földön.
Bátyám Amerikában élt 3 évet, azt mondta, hogy ott konkrétan az ajtókat is nyitva hagyják napközben, a kocsikon lehúzva az ablak, benne a kulcs a ház előtt. Persze az másvilág. :D

(#94543) eL Geri válasza Atomgeszi (#94542) üzenetére


eL Geri
őstag

Na, akkor a magyar postások sem rontottak a minőségükön, csak elnyugatiasodtak :D

De akárhol is van, engem nagyon zavar(na), ha figyelmeztetés, jelzés nélkül csak úgy ott hagynák a levelem / csomagom, ahol esetleg észre sem veszem. Ezt én nem nevezném kézbesítettnek, még ha közben nem is lopnák el.

(#94544) parandroid válasza Atomgeszi (#94542) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Legjobb, amikor a prémium kategóriás autókon véletlenül megnyomja a kulcson a csomagtartónyitó gombot, és nem veszi észre, aztán egész éjszaka ott áll az autó felnyitott csomagtartóval. :DDD

De velem is előfordult már nyáron, hogy elfelejtettem felhúzni az autó ablakát, amikor bezártam, szerencsére nem tettek bele semmit. :U

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a leggyakoribb, hogy a szomszédnak adja át, és hagy egy kinyomtatott üzenetet a postaládában, hogy kinél adta le. Másik verzió a DHL, akik a legközelebbi postára dobják be ilyenkor, másnap átvehető.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94545) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ha minden igaz haverom hétvégére elutazik,és kölcsönadja a ps4 pro-t,és vrrel nyomatom majd a resi 7et! :D már nagyon várom! :) remélem a scorpiohoz is lesz vr támogatás.

(#94546) eL Geri válasza Medocsabi (#94545) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát erről még nem mondtak semmit... vagy le vagyok maradva?

(#94547) okibots válasza eL Geri (#94546) üzenetére


okibots
aktív tag

Egy darabig fent volt az oldalukon, hogy VR kompatibilis eszköz lesz a Scorpio, vagy saját vagy Ocolus-sal. De legutóbb már azt olvastam, hogy ezek a jelzések eltűntek, innentől meg gondoljon azt amit akar a user.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94548) Medocsabi válasza eL Geri (#94546) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem tudni mi lesz ezen a vonalon.talán E3-on kiderül valami.

(#94549) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma megvettem a Storm-ot a Forza H2-höz, az miért lehet hogy én tudok játszani a saját profilomban vele,de a fiam profiljában csak a menüben jelenik meg, de kiválasztani sem lehet, illetve a térképen sem jelenik meg!?!
Amíg nem vettem meg, még az Ő játékában is látszott, persze akkor sem lehetett kiválasztani, de legalább ott volt!
Most teljesen eltűnt, csak a new felirat van rajta.
Lehet, hogy nem ért el valami szintet és még nem nyílt ki a játék?
Igaz, ennek ellent mond, hogy a Forza 5-ben a porsche DLC azonnal játszható volt számára! :U

(#94550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Dead by Daylight Coming to Consoles in 2017"

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.