Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) NoMagix


NoMagix
addikt

Megvettem az áruházból a Battlefront delux verziót, ott fehér rohamosztagos van a "borítón", de ami letöltődött a box-ra ott a sima lépegetős kép van, honnan tudom hogy ez a delux verzió?
Az áruházba pc-n belépve azt látom a deluxhoz írja, hogy már megvásároltam. :F

(#88002) Zjunior válasza NoMagix (#88001) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem mind1 milyen a borito?:(
Ha mar pc azt irta akkor deluxe...:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88003) NoMagix válasza Zjunior (#88002) üzenetére


NoMagix
addikt

De, tulajdonképp mind1, csak akkor minek van más borítója.

(#88004) bulikavagyok válasza CtiveR (#87976) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kiviácsian várom. :K

Egyébként elvileg aznap jön a Battlefront is a Vaultba -sajnos úgy tűnik, h Season Pass nélkül.

Ftomm: Miért lenne más? A "fullos" játékok ugyanúgy az alapjátékot plusz DLC-ket tartalmaznak. Te mindig az alapjáték borítóját fogod látni. Ha ránézel a boxon a játékra ott látnod kell a telepíthető extra tartalmakat.

[ Szerkesztve ]

(#88005) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Xbox one s-t szeretnék rendelni.
Hol érdemes vennem?
Hol van jóárasítva? :)

(#88006) bulikavagyok válasza yanesz (#88005) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ki lett ma beszélve kétszer is, olvass vissza egy kicsit pls! Egyébként Amazon.de.

[ Szerkesztve ]

(#88007) Zjunior válasza bulikavagyok (#88004) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor meg jo h nem vettem meg :/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88008) bulikavagyok válasza Zjunior (#88007) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mondjuk ezt már több mint egy hónapja tudjuk, csak a pontos dátum volt kérdéses -és még mindig az, mivel ez nem hivatalos infó. :B Mondjuk nem bánnám ha jönne mellé egy SP akció..

[ Szerkesztve ]

(#88009) Bishi


Bishi
tag

Skacok másnak is rossz az üzenet küldése Xboxon, meg telón? November 11-e körül jött frissítés óta nem tudok egyetlen üzenetet se küldeni XBoxról, Androidról és win 10 phone-ról se.
Beszéltem Amcsi MS support-tal, monddják szerda óta rossz a szolgáltatás dolgoznak rajta. Mondtam, hogy nekem már 11-e óta rossz. Állítólag, akkor valami gubanc volt több embernek, de szerda óta még többeket érint a probléma, dolgoznak a javításán. Lehet kihagytam valamit, de a fórum nem volt hangos ezen hibáktól, gondoltam jól jönne kis megerősítés, hogy várjak, vagy ne hagyjam ennyiben, mert egyéni a hiba?

(#88010) NoMagix válasza bulikavagyok (#88004) üzenetére


NoMagix
addikt

oké, köszönöm! :R

(#88011) 1eske


1eske
tag

Sziasztok!

Ide is betenném a kérdésemet: katt előzmény

Ismeri valaki ezt az oldalt?

Garanciáztatás szempontból mindegy, hogy honnan veszem? UK már nem számít EU-nak, ha jól tudom, de ha tévedek kérlek javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#88012) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#88004) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

2 hónap múlva meg majd jön a SP is hozzá. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88013) Game-over válasza 1eske (#88011) üzenetére


Game-over
aktív tag

Miért már csak útlevéllel mehetsz ki Londonba? Na ne viccelj.... :W

Egyébként meg már 3 napja ez a téma itt is meg a BF topicban, keress rá a GAME szóra és meglesz a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#88014) IntelKiller7 válasza 1eske (#88011) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Még nem léptem ki. De ezt hagyjuk itt szerintem. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88015) JamesHun válasza IntelKiller7 (#87990) üzenetére


JamesHun
addikt

mikor mikor????

SeriesX: JamesSHun

(#88016) yanesz válasza bulikavagyok (#88006) üzenetére


yanesz
tag

Köszi,megtalaltam.Sajnos jelenleg nem elérhető.
Angliából game.co.uk ,innen is egész jó árban van.

(#88017) tunkiih válasza hackeeeee (#87996) üzenetére


tunkiih
őstag

Addigra legalább elsöprik az esetleg "rossz szériás" cseredarabokat is.. :D :D

(#88018) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#87990) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ezt már várom. :C :C :C

Külön fizetős DLC lesz?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#88019) IntelKiller7 válasza zsolti72837 (#88018) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahha. 12k alapból. Akinek Ultimate van annak csak 8.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88020) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#88019) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ezt már lehet tudni? Akkor lemaradtam. :D

Mondjuk elég húzós ára van. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#88021) IntelKiller7 válasza zsolti72837 (#88020) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88022) hackeeeee válasza tunkiih (#88017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe, na jah.. :)

@bulikavagyok: Ó, akkor várok még az 1 hónapos kupon beváltásával. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88023) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#88021) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaa :B

Csak szerintem sok az ár érte? Vagy ennyire megéri?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#88024) IntelKiller7 válasza zsolti72837 (#88023) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megéri is meg nem is. Nyilván, ha kiadsz érte 30k-t én még elkérnek 9-et akkor dögöljenek meg de ja. Megéri amúgy remélem. Videóból eldőlt. A Horizon 2-nél tetszett a Storm island.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88025) pzstm válasza zsolti72837 (#88023) üzenetére


pzstm
titán

Ebben az arban ez, es a meg be nem jelentett, hasonloan komoly DLC is benne van. Az expansion pass ara ennyi, ami mindkettot tartalmazza

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#88026) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#88024) üzenetére


zsolti72837
őstag

Storm nekem is nagyon bejött. :K

pzstm: Majd nézek videót aztán eldől. Lehet megveszem. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#88027) szilchi válasza Bogyi007 (#87949) üzenetére


szilchi
őstag

Azt a Blaupunktot én is nézegette.A beépített wifi nem rossz dolog .Meg az LG-t is.Mindkettő jó árban volt.De ez olyan jó nagy :D

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#88028) IntelKiller7 válasza pzstm (#88025) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát ja. De legalább ne 1 év lenne a szavideje. Jövőre gondolom jön a Motorsport 7 aztán mindenki megveszi, Horizon 3-ból meg eltűnik csomó ember.. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88029) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elég jónak ígérkezik a Final Fantasy. :C Szépnek szép, de picit "lehangoló" dolog a LOD. Ami tereptárgy/NPC/karakter távolabb van, már homályosabb, itt-ott recés. Sajnos ugye PS4 a fő platform és kocsikázás közben nincs meg az a fajta "wow" feeling, mint a korai prezentációkban... szívesen megnézném, milyen PS4 Pro alatt a grafika, na. :)


"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88030) IntelKiller7 válasza Mister_X (#88029) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezeken a képeken jó szarul néz ni. Tiszta homályos az egész. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88031) Mister_X válasza IntelKiller7 (#88030) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébkémt fura, mert élőben nem ennyire homályos. :F A LOD sokkal zavaróbb, de jobban megnézve tényleg homályosak a képek. Fene se érti :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88032) IntelKiller7 válasza Mister_X (#88031) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Egyébként bejön a környezet. Vagyis bejönne, ha kicsit részletgazdagabb lenne. Képekről tiszta 360-as GTA V feelingem lett. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88033) Mister_X válasza IntelKiller7 (#88032) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez van, nem ez a célplatform. Sőt, valami sunyiságra is figyelmes lettem: ránéztem az aszfaltra, egy pillanatig tök részletes volt, majd ráhúzott a játék valami elmosódó effektet, hogy ne üssön el a környezettől :DDD

A harcrendszer nyitjára azért jó lenne rájönnöm. Bossharcok az érdekesek, általában 1 ütéstől lemegy "Danger" szintre a HP-m és olyankor szét kell törni egy potiont vagy meg kell várni, amíg az egyik társam hátbaver. Mindenesetre furcsa.

Viszont ami zavar, hogy Noctus húgának, Irisnek van HP-ja, ráadásul igen kevés... :Y

A karakterdizájn azért baromi jó szerintem. A négy fő karakter frizurájátóo eltekintve a többiek tök normálisak, sőt! :K A továbbiakban csak Luna néven fogok rá hivatkozni. Igen, kb. mindenkinek ilyen japánosan elb*szott neve van :D

És lehet ilyen nagylazán is kocsikázni:

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88034) Mister_X válasza Mister_X (#88033) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hoppá, Iris az Gladiolus húga, nem Noctisé. :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88035) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciók. Nagy csodákra ne számítson senki...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#88036) plejik válasza IntelKiller7 (#87990) üzenetére


plejik
addikt

35 dodó elég sok, arraól nem is beszélve, hogy az autó csomagok is horror áron vannak. A kettőnél nem volt ilyen durva árazás... :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#88037) eL Geri válasza Bogyi007 (#88035) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát ezek elég gázak :(

(#88038) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Most készülök lecserélni az Xbox 360-as pakkot a fiaimnak.
Lenne pár kérdésem.
Melyiket vegyem? Xbox One vagy One S? Nincs 4K-s megjelenítőm és nem is tervezek.
500GB vagy 1/2TB? Ha jól olvastam külső USB3-as vinyóval egyszerűen bővíthető így elég lehet az 500GB-os változat.
Olvastam anno, hogy a kinect nem az igazi. Igaz ez, rosszabb a 360 kinect-nél?

Másik... Ez a Windows 10 a boxon mennxire használható? Olvastam, hogy nem teljes értékű, de emiatt venném a One-t és nem a PS4-et. Használni szeretném média box-ként is. Ha jól láttam lehet rá Kodi-t telepíteni (XBMC)? Ha igen, akkor kiegészítőket is fel lehet telepíteni, pl. MSrepo?
IP tv boxnak is használható? Nem szolgáltatói, hanem pl. Itt-ott tv, Telenor Mytv,...
Bocsánat a sok kérdésért, előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#88039) XFishboneHUN válasza sepsi0 (#88038) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Melyiket vegyem? Xbox One vagy One S? Nincs 4K-s megjelenítőm és nem is tervezek.

Teljesen mindegy, egyéni preferencia kérdése. De ha az újabb felé hajlik a keezed, akkor már inkább S. Az S nem igényel 4k-s TV, csak annyit tud és sokan itt értik félre, hogy a 4k-s bluray filmeket képes lejátszani, nem ugyan az a kettő. : )

500GB vagy 1/2TB? Ha jól olvastam külső USB3-as vinyóval egyszerűen bővíthető így elég lehet az 500GB-os változat.

Ha nem akarsz plusz külső vinyót rákötni, akkor inkább az 1-2 terrásban gondolkoznék, persze ezért a felárért, amit elkérnek az 1-2 terrás gépért, már vesz az ember egy 1-1,5 terrás külső vinyót. :)

Olvastam anno, hogy a kinect nem az igazi. Igaz ez, rosszabb a 360 kinect-nél?

Nem tudom hol olvastad, de baromság. :) Sokkal jobb a 360-tól, viszont mivel Xbox One-re alig van (10-15 db) KINECT játék, ezért én feleslegesenek tartom, hacsak nem elég a gyerekeknek egy sport és egy normális táncikálós. Illetve azt is tudni érdemes, hogy S-es verzióhoz, már kell venned egy KINECT átalakítót, mert ebbe már nem tudod csak úgy beledugni. :)

Másik... Ez a Windows 10 a boxon mennxire használható?

Ez egy lebutított Windows rendszer, nem sok köze van az asztali verzióhoz. :)

Használni szeretném média box-ként is. Ha jól láttam lehet rá Kodi-t telepíteni (XBMC)? Ha igen, akkor kiegészítőket is fel lehet telepíteni, pl. MSrepo?

XMBC-s dolgot ne mismerem, de csak azon appokat lehet telepíteni, amik a store-ból elérhetők Xboxon.

IP tv boxnak is használható? Nem szolgáltatói, hanem pl. Itt-ott tv, Telenor Mytv,..

Ha van szolgáltatós set-up-boxod, azt rá tudod csatlakoztatni a boxra és tudod így nézni az adásokat, amúgy semmi ilyen verzió nem létezik, mint a Mytv, vagy Mindig Tv stbstb...

Remélem segítettem! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#88040) ferensz válasza sepsi0 (#88038) üzenetére


ferensz
senior tag

Nincs rá Kodi, workaroundként a HDMI-in-be szoktak Amazon Fire TV sticket dugni és arra rakják fel a Kodit. Médialejátszára az egyetlen igazán élhető megoldás a Plex, de ahhoz ugye kell egy Plex szerver is.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#88041) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Egy full reset (gyári alapbeállítások visszaállítása) mennyire időigényes? Megvan pár perc alatt?

(#88042) sepsi0 válasza XFishboneHUN (#88039) üzenetére


sepsi0
őstag

(#88040) fec555
Köszönöm!
Akkor Kodi kilőve... :O
One S most akkor a 4K-n kívül jobb még valamiben? Olvastam az emelt órajeleket, viszont tartok a kisebb méret miatt attol, hogy jobban melegedhet. Ha nem jobb az S akkor inkább maradok a réginél, jobban is tetszik...
Kinecthez eddig is a Dance Central és pár sportjáték volt, nekünk is tetszett.
Van amúgy valami hiba (pl anno 3 led), ami miatt érdemes új garisat vennem? Vagy nézelődhetek a használt piacon is kevés garival?
Akkor ami a win store-ban van az felmegy Xboxra? Vagy csak néhány progi?
Befejeztem, köszönöm! :R

Ja és igen, sokat segítettetek! :K

[ Szerkesztve ]

(#88043) FOXhun válasza sepsi0 (#88042) üzenetére


FOXhun
tag

Szerintem nyugodtan veheted a régebbi boxot, ha jól tudodm nincs kiemelt típushiba, de azért olyat nézz, amin van még garancia. Illetve az S konzolon nincs kinect csatlakozó, azt egy külön adapterrel lehet megoldani, ami elég borsos áron van (okosban mondjuk beszerezhető ingyen).

(#88044) Finec válasza sepsi0 (#88042) üzenetére


Finec
csendes tag

Szia, csak ami az Xbox Store-ban van.

(#88045) XFishboneHUN válasza sepsi0 (#88042) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

One S most akkor a 4K-n kívül jobb még valamiben?

Kisebb 40 %-al, de amúgy nem sokkal. :DDD

Van amúgy valami hiba (pl anno 3 led), ami miatt érdemes új garisat vennem? Vagy nézelődhetek a használt piacon is kevés garival?

Nem igazán van szériahiba már a mostani konzolokban. Jobb a békesség alapon én garisat vennék, új gépre kapsz 2 év + 2-3 hó garanciát.

Akkor ami a win store-ban van az felmegy Xboxra?

Az Xbox App store-ja nem egyenlő a Win Store App kínálatával. Ami az Xbox-os App Store-ban szerepel, azt telepítheted csak fel.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#88046) hackeeeee válasza tunkiih (#88017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Agyaltunk a családdal, végül abban maradtunk, hogy csak elküldöm most. Legyünk túl rajta, meglátjuk mi lesz a sorsa. Online felületen lejelentettem, már van UPS cimke, szerintem holnapra kérek rá futárt. Hátha visszaér még időben.

Kapott egy teljes resetet, annyi, hogy a bejelentkezéskor kikapcsoltam.

Megpróbálok keríteni valami dobozt, aztán becsomagolom.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88047) lsg


lsg
tag

HyperX Cloud Stinger headsetet használ valaki itt? Mi a vélemény róla? Működik rendesen a jackes kontrollerbe dugva a mikrofon és a füles része is?

(#88048) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Megkaptam a gears kódokat! Azt szeretném kérdezni hogy a local co-op benne van ezekbe is? Ha nincs akkor ide fel is teszem a kódokat😊

(#88049) lsg válasza Bazsi1987 (#88048) üzenetére


lsg
tag

Igen, mindben van local co-op.

(#88050) sepsi0


sepsi0
őstag

Köszönöm mindenkinek! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.