Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237001) oriic válasza parandroid (#236997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Innen is pacsi neki a trióért. :))

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#237002) philoxenia válasza oriic (#237001) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A következő játékteszted egy olyan xbox játék lesz, amely anime stílusban rajzolt és körömlakkozni kell benne?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#237003) homerhamm válasza philoxenia (#237002) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt a tesztet már nagyon várom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#237004) oriic válasza philoxenia (#237002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idevele azonnal. :DDD (Na jó a körömlakk az felejtős ;] )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#237005) philoxenia válasza oriic (#237004) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kontroller már van hozzá...

Androidra van.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#237006) oriic válasza philoxenia (#237005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem merem megkérdezni, hogy sikerült ilyen hamar ilyet találnod. ;]

Live-Die-Respawn

(#237007) icemad válasza philoxenia (#237005) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A kenyér szimulátor után már semmin sem lepődök meg. :DDD

(#237008) philoxenia válasza oriic (#237006) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szembeszomszédasszony műkörmös... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#237009) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass
Előtölthető a R6 Extraction: RAINBOW SIX: EXTRACTION | Xbox

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237010) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Rainbow Six Extraction Will Target 4K/60 FPS on PS5 and Xbox Series X, 1080p/30 FPS on PS4 and Xbox One (gamingbolt.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237011) useless


useless
aktív tag

(#237012) mike1334 válasza useless (#237011) üzenetére


mike1334
veterán

#vótmá' :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#237013) parandroid válasza mike1334 (#237012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

+ mindenkinek megvan már évek óta, akit kicsit is érdekelt. Még a friss konzolosok is 3x végigjátszották már pc-n. Amúgy ennyiért kéne mindig mennie (tudom, gyakran le is tolják akcióban), ezt mártényleg csak az veszi, aki amúgy már 3x megvette, csak hogy legyen meg megint, még szebb grafikával is. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#237014) mike1334 válasza parandroid (#237013) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem a Fallout 4 tavaly őszi élmény, a Skyrim meg folyamatban van :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#237015) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm kapott 1 xbox one s készüléket + kinect-et. Jelenleg a game pass kínálatában milyen kinect-es játékok érhetőek el? Ha jól rémlik már nem nagyon vannak rá játékok?! 360 után már nem is jöttek ki nagyon?

(#237016) Wesder válasza gorje (#237015) üzenetére


Wesder
félisten

GamePass-ban nincsenek Kinectes jàtékok szerintem. Azutàn indult a szolgàltatàs, hogy a Kinect kukàzva lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237017) Tomi0703 válasza homerhamm (#236988) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát a BF-ről jól lemaradtam.

Valaki tudja esetleg, hogy van már hozzá bill+egér támogatás? A játék adatlapján nem látom, valamint a topikjában sem látom, hogy írta volna valaki.

(#237018) raziel01 válasza Wesder (#237016) üzenetére


raziel01
veterán

Elég gáz kampányt nyomtak. Jött az, hogy nem adhatsz majd el lemezes játékot, mert nem fog menni. Aztán jött a kötelező Kinect is a gép mellé. Nem csoda, hogy kevesebbet adtak el belőle mint a PS4-ből. Nem is tudom amúgy hogy gondolták, mert pont az amerikai piac is olyan, hogy nagyrészt elterülve a kanapén akar mindenki játszani, nem ugrálni a gép előtt.

(#237019) minilego válasza parandroid (#237013) üzenetére


minilego
senior tag

Én például most vettem meg.

(#237020) parandroid válasza raziel01 (#237018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kimaradt az állandó online kapcsolat. Meg a TV. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#237021) raziel01 válasza parandroid (#237020) üzenetére


raziel01
veterán

(#237022) ThorsHUN válasza useless (#237011) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez amugy hogy van? Megveszem es tudom jatszani PCn es Xboxon is vagy kulon kell megvenni PCre es Xboxra is?

(#237023) fabokf


fabokf
tag

Sziasztok,
szerintetek a három szett közül melyiket érné meg jobban One S mellé megvenni (ki akarnám próbàlni a Warzone-t így is...kontival az istennek nem akar kézreállni az FPS irányítás, a laptopom meg rég nem olyan erős, hogy futtassa):
Trust [link],
Logitech [link]
Asus [link]
Az egyiket mindenképp szeretném megvenni de nem tudtam eldönteni, melyik lenne a jobb...

(#237024) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Január 18. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237025) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Kontroller szétszedéshez pontosan milyen szerszám(ok) kellenek?
Előre is köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#237026) AxBattler válasza csabamigo (#237025) üzenetére


AxBattler
félisten

iFIXIT a pontos modellt, és javítást kiválasztva listázza, hogy milyen szerszámok kellenek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#237027) csabamigo válasza AxBattler (#237026) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#237028) kirkri


kirkri
addikt

A Nestlének van egy futó promóciója, amivel Xbox Series konzolt lehet nyerni, illetve amire nagyobb esély van, 3750 darab 1 hónapos GPU egyikét.

[link]

21 éve a Prohardveren! ™

(#237029) akooos


akooos
veterán

Sziasztok, valaki játszik Apex Legendsel?

Vettem egy Monster energiaitalt ma és a nyitófülön ingame cucc van hozzá, érdekel valakit?

(#237030) koncsik válasza akooos (#237029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt is köszöni a fiam (is) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#237031) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FAR: Changing Tides - március 1-én, megjelenéskor jön Game Pass-ba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237032) csabi2008 válasza akooos (#237029) üzenetére


csabi2008
tag

Hol lehet ilyet kapni?

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#237033) akooos válasza csabi2008 (#237032) üzenetére


akooos
veterán

Én speciel ezt a sparban vettem

#237030koncsik:
Szívesen :)

(#237034) csabi2008 válasza akooos (#237033) üzenetére


csabi2008
tag

jeee, na majd meglesem. Koszi! :))

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#237035) eL Geri válasza l.skywalker (#237031) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, GamePass-os lesz? Azt nem
is tudtam, szuper!

Az első részét sikerült év végén nagyon akciósan megvennem. Kellemes!

(#237037) AxBattler válasza oriic (#237036) üzenetére


AxBattler
félisten

“To focus on production of Xbox Series X / S, we stopped production for all Xbox One consoles by the end of 2020,” says Cindy Walker, senior director of Xbox console product marketing, in a statement to The Verge.

Közben a wiki oldala is frissült, eddig úgy volt, hogy még gyártás alatt van a One S, de most már itt is az áll, hogy 2020-ban nyugdíjazták: "Lifespan One S: 2016–2020"

Gáz. Szerintem az olcsóbbik változat simán maradhatott volna gyártásban, a világ szegényebb régióiban simán kajálták volna az emberek továbbra is. Ha más nem stream-re, multimédiára, arcade/retro játékra, stb.
Főleg hogy a Sony még legyárt 1 millió PS4-et 2022-ben... pff. :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#237038) Wesder válasza AxBattler (#237037) üzenetére


Wesder
félisten

Majd csökken a Series S àra egy 50-essel vagy 100-assal, aztàn majd veszik azt a szegényebb régiók.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237039) AxBattler válasza Wesder (#237038) üzenetére


AxBattler
félisten

Mostani áron is venném, akár ezzel a nyomorult 512GB-os SSD-vel is, de az optikai meghajtóról nem akaródzik lemondanom.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#237040) mötálhed válasza AxBattler (#237039) üzenetére


mötálhed
tag

Engem is az optika meg az 512 tart vissza, hogy az OX-et SS-re cseréljem.
De még 1-2 évig el leszek vele szerintem :K

(#237041) parandroid válasza mötálhed (#237040) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amióta megvan a SX, nem tettem még bele lemezt. Nem esküszöm meg rá, de szerintem a One X-be sem. Talán a fat One-on toltam utoljára valami lemezes játékot. Illetve a retro forzákat x360-on, de ott sajnos nincs más lehetőség.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#237042) Corpuscle válasza parandroid (#237041) üzenetére


Corpuscle
őstag

A fat One-t, a One S-t, és a One X-et is úgy adtam el, hogy nem használtam az optikát. Van egy ezer éves zenei CD-m, azzal szoktam kipróbálni eladás előtt, hogy minden rendben van-e. :)

(#237043) mötálhed válasza parandroid (#237041) üzenetére


mötálhed
tag

Úgy istennek igazából én sem használom, 1db lemezes játékom van a többi digital. Csak úgy vagyok vele mi van ha valami régebbi címet megveszek lemezesen gombokért és nincs ott a rés :DDD

(#237044) ρσгτσ válasza parandroid (#237041) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én több lemezt is használtam már, de egy kivételével mindegyik Xbox 360 -as volt. :D Az is főleg azért, mert jelenleg nincs normális retro sarkom. Kialakítás alatt...

--------------

Egyébként nem biztos, hogy gazdaságos lenne a Microsoft -nak újra One S -t gyártani. Újra kapacitást foglalni (/keresni), komponenseket szerezni....stb. Valószínű a Series S eladásoknak sem tenne jót, ha újra kereskedelmi forgalomba kerülne.

Új, szegényebb piacokra sem biztos, hogy megérné. Olyan helyre, ahol nincsenek jelen. Kapcsolatokat építeni, szállítást intézni, és megint ott van az, hogy szerintem nem lehetne kedvezően előállítani. Ott van nekik az olcsó Series S.

Sony nagyobb kapacitási, kiszolgálási problémákkal küzd. Ráadásul ott a legolcsóbb PS5 is magasabb árfekvés, mint a Series S. Plusz a PS4 egy elég sikeres széria volt. Biztosan nagyobb rá az igény is.

Mondjuk náluk 1 millió PS4 csak csepp a tengerben. :D Ami valószínű minimum olyan áron lesz, mint a Series S.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#237045) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Január 20-án, megjelenése napján jön Game Pass-ba a Hitman Trilogy:

HITMAN 3 - Year 2 Reveal - IO Interactive

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237046) mike1334 válasza l.skywalker (#237045) üzenetére


mike1334
veterán

Wow...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#237047) Wesder válasza mike1334 (#237046) üzenetére


Wesder
félisten

Nem WoW, Hitman. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237048) mike1334 válasza Wesder (#237047) üzenetére


mike1334
veterán

Majdnem megvettem ezt is...imádtam a régi részeket, de ezekhez már béna vagyok...na, de így... :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#237049) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#237050) homerhamm válasza l.skywalker (#237049) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy ezek hány órakor derülnek ki? Azóta nem teszem ezt ki miután délutánra tették, és teljesen random időben.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.