Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102001) eL Geri válasza Sentinel80 (#102000) üzenetére


eL Geri
őstag

Ahhh, Soldier of fortune! Hányszor kijátszottam én azt! Imádtam!
De aztán eljött az az idő, hogy sokkal később újra bekapcsoltam, és akkor már azért ódivatú volt.

(#102002) Zjunior válasza Sentinel80 (#101996) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó az Injustice 2?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#102003) Bogyi007 válasza eL Geri (#101995) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jó ár lenne így ha két hete nem vettem volna meg az első részt...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#102004) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Egy kis izelítő, Injustice 2 Batman vs Joker:

Mindkettő karakter a vége fele ,,elsüti" a special attack ot, ami elég látványos ;]

[Batman Vs Joker video Injustice 2]

Zjunior: még most fejezte be a full installt.

[ Szerkesztve ]

(#102005) Sentinel80 válasza eL Geri (#102001) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Jó, de mondj azóta olyat, hogy ledöbbentél milyen állat a gameplay...azóta sincs ez az érzés...

Még talán a Timeshift volt jó, de az meg az idő lassítás miatt

(#102006) Zoleee83 válasza Sentinel80 (#102005) üzenetére


Zoleee83
addikt

Wolfenstein, Layers of fear, Quantum Brake, Ryse son of.. nálam :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#102007) Sentinel80 válasza Zoleee83 (#102006) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

A wolfot sokat írtad, már ki kell próbálnom

(#102008) eL Geri válasza Sentinel80 (#102007) üzenetére


eL Geri
őstag

Sokat akciózzák. Ha szereted az FPS-eket, akkor egy ilyen alkalmával meg kell venned őket. Tényleg jó kis klasszikus FPS-ek lettek.

(#102009) Sentinel80 válasza Zjunior (#102002) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Nagyon szép a grafikája. Ami nyilvánvaló, de ez az első kapcsán is érezhető volt, ez egy lightosabb fight rendszert használ, mint a MKX.

Ez azokat is meg akarja célozni, aki bunyós gamere vágynak, de nem akarnak combo hegyeket ismerni.

Darkside ot is megkaptam, mert előrendeltem egy code formájában.

Már elérhető a fighter pack 1 5k ért ill upgrade elhetsz 12e ft ért ultimate re, azaz mindent megkapsz ami még kijönn a gamehez, ami további karaktereket és skineket jelent.

(#102010) Bishi válasza Sentinel80 (#101979) üzenetére


Bishi
tag

Szerintem nem olyan nehéz az a falon futás. Biztosan könnyen ment volna, ha a falon fenn maradást az elején tudod. Nekem sem olyan régóta volt meg a konzol, mikor Titanfall 2-t toltam. És ha jól emlékszem az elején a tutoriálnál elmondja, hogy kell falon futni. Legalábbis valahogy megtudtam. Szerintem viszonylag kezdőként sem kivitelezhetetlen. A lövés nehezebb. :D Igaz eleinte hamar elfáradt a kezem a sokféle irányítástól, de ez betudható a rutinom hiányának :)
Ha az elején tudod, hogy úgy kell futni, ahogy írtad, akkor tuti Neked is hamar ment volna. Csak azért gondolom, mert biztosan átlag alatti érzékkel futottam neki a konzolos irányításnak és valahogy ment ez. :D

(#102011) eL Geri válasza Bishi (#102010) üzenetére


eL Geri
őstag

"A végén se jöttem rá, hogy a kart benyomni és egyszerre bal\jobbra is kell húzni a falon való ,,tapadáshoz"."

Kellett volna analóg kart benyomni? Én enélkül csináltam végig... és imádtam :)
Én akkor tapadtam a falra, ha mindig mozgásban voltam, ha megálltam, akkor persze lepottyantam.

(#102012) Sentinel80 válasza Bishi (#102010) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Én naívan azt hittem jól értem és begyakoroltam, de mikor 5-6 oidik falra kell ide-oda ugrani elfogyot a bölcsességem, lehet én a szinted alatt voltam, mert nem sikerült a többszőri ide-oda :W

[ Szerkesztve ]

(#102013) eL Geri válasza Sentinel80 (#102012) üzenetére


eL Geri
őstag

Nekem a Titanfall 2 legutolsó pályán volt egy bug. Anno ide is írtam.

Egyszerűen nem tapadt meg a falon, ahogy addig mindig, és a legkisebb kis szakadék felett se tudtam átmenni. Kilépés, újraindítás sem segített. Aztán pálya újrakezdés megjavította (szerencsére elég rövid pálya volt) :W

(#102014) Bishi válasza eL Geri (#102011) üzenetére


Bishi
tag

Bevallom már nem emlékszem rá, hogy kellett. De mintha a fal felé kellett volna húzni a kart. :)

(#102015) Sicilian


Sicilian
addikt

A Witcher 3 mentett állásomat, hogy tudom használni a Witcher 3 GOTY kiadásban ?

nothing is true everything is permitted..

(#102016) DaveHutt válasza Sentinel80 (#101948) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én meg a Battlefield 1-gyel jártam érdekesen. Mondom lesz egy jó multiplayer game-em, lövöldözök kicsit. Az egy dolog, hogy kontrollerrel nehezebb fpst játszani, mint egérrel, kezdem megszokni. Viszont az autoaim marhára zavar. Single Playerben ki is kapcsoltam gyorsan, nekem ne rángassa a fegyvert. Sajnos Multiban muszáj használni, mert mindenki más azzal játszik, így nélküke esélyem se volt. Autoaimmel pedig nincs skillbeli különbség, a delikvensek fele azért tudja használni. Irgalmatlanul zavaró. Lehet eladom a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#102017) eL Geri válasza Bishi (#102014) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, én is csak ennyit tettem :K A fal felé húztam, de nem nyomtam be az analóg kart.

(#102018) Sentinel80 válasza DaveHutt (#102016) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Pont hasonló a véleményem a Battlefiled\COD multi FPS kapcsán. Nem szól másról, mint megyek és pár perc és halok, hisz mindenki profi auto aimmal van. Ahhoz képest, hogy éveket lehúztam UT3 ban a Bermuda szerveren (hamarosan leáll örökre) és a jobb playerek közé tartozok, konzolon kb úgy festettem mint egy analfabéta.

Beléptem Infinity Warfare be, lépek kettőt, hátulról ratata és kész. Jó mondom újraéled, taktikázok, próbálok mozogni, aztán pár másodperc és újra ratata. Mondhatni nem voltam nagy hatással a játékmenetre. Nem tudtam kitérni, nem volt ,,HP", nincs pajzs és a pályák se klasszikus multis mappek.

(#102019) Atomgeszi válasza Sicilian (#102015) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem konzolboltban azt mondták, hogy nem kompatibilis a kettő együtt.
Viszont egy fórumtárs rám írt privátban, hogy kompatibilis, szóval ne állítsak hülyeséget. Ezennel akkor kérném azt a kedves fórumtársat, hogy most is legyen kedves segíteni egy bajbajutottnak :)

(#102020) zsocy válasza Atomgeszi (#102019) üzenetére


zsocy
őstag

Tudom hogy nem tartozik szorosan ide, de PC-n pl gond nélkül látta a GOTY a régi mentéseimet, be is töltötte őket. Boxon lehet ez bonyolultabb sajnos.

(#102021) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


2017.05.19

- DLC Neverwinter: Shroud of Souls - az ingyenesen játszható MMORPG-hez érkezik új kiegészítő.
Megjelenés: június 20. [link]

- Talán az elmúlt hetek/hónapok legjobb Xbox One S készülék ajánlata található meg a game.co.uk oldalon. OneS500GB+Injustice2+Halo5+GoW4+NowTV 2 havi előfizetés (ami Mo-on nem sokat ér) és mindez együtt 209.99 font + szállítás (3 font körül) /~76.000 HUF/ [link]

- DONTNOD Entertainment bejentette, hogy készül az új Life is Strange játék [videó]

- Érkezik az 5. rész a Telltale The Walking Dead - The new frontier című játékához. Megjelenés: május 30. [link]

- 3 új gameplay videó érkezett a készülőfélben lévő X-Morph: Defense játékhoz. Megjelenés: 2017. [videó1] [videó2] [videó3]

- a Team17 (Worms széria) új trailert tett közzé a Villa Gorilla fejlesztésében készülő Yoku's Island Express c. játékhoz (a Team17 a Worms óta inkább kiadóként mint fejlesztőként van jelen a piacon).
Megjelenés: 2018 [trailer]

- Új karakter videó érkezett a hamarosan megjelenő Agents of Mayhem című játékhoz. Megjelenés: augusztus 18. [videó]

- a Bing/Microsoft Rewards az USA után elérhető már az Egyesült Királyságban is

- Call of Duty: Infinite Warfare DLC érkezett Continuum néven [store link]

- Az Amazon.com-on már előrendelhető a LEGO Marvel Superheroes 2. Megejelnés: 2017. November 14. Ár: 59.99$ [link]

- Megjelent a store-ban a Dolby Atmos for Headpones alkalmazás, de mielőtt még rohannátok csak pár nap múlva lesz tölthető [kép]
"The Dolby Atmos for headphones app is available but it will take a couple more days before you can use it on Xbox One."

- 3 új japán játékkal bővült a BC lista [link]

- Új Splinter Cell??? [twitter]

- Új trailert kapott a The Inner World: The Last Wind Monk [trailer]

- Új Xbox Club features [link]

- Új tenisz játék a láthatáron? [link] (német)

- Tekken7 No Glory for Heroes story [trailer]

MAI NAPON MEGJELENŐ JÁTÉKOK:
Injustice 2 20.990.- HUF [store link]
Injustice 2 - Deluxe Edition 26.990.- HUF [store link]
Injustice 2 - Ultimate Edition 32.990.- [store link]
Shadow Warrior 2 - Launch Edition 9.745.- HUF (14 napig akciósan, utána: 19.490.- HUF) [store link]
Enigmatis Bundle 4.590.- HUF [store link]
A walk in the dark (Play Anywhere) 2.425.- HUF [store link]
Chroma Squad 2.990.- HUF [store link]
Skylar & Plux: Adventure on Clover Island 2.003.- HUF (14 napig akciósan, utána: 2.990.- HUF) [store link]
Portal Knights 3.990.- HUF [store link]
Mayan Death Robots: Arena 1.112.- HUF (7 napig akciósan, utána: 1.390.- HUF) [store link]

ÚJ DLC(-K):
RWBY: Grimm Eclipse - Beacon Custome Pack 1.490,. HUF [store link]

EGYÉB ÉRDKESSÉGEK (nesze nektek bulvár)
- a BC megjelenés hatására a Call of Duty: Black Ops II a tizedik legtöbbet értékesített szoftver lett az USA-ban, olyan címeket maga mögé utasítva, mint a Horizon Zero Down, Battlefield 1 vagy a Minecraft [link]
- Áprilisban hardver eladások terén is született 2 érdekesség: először is, a Nindtendo Swithc lett a hónap értékesítési nyertese, de ami ennél is érdekesebb, hogy áprilisban több NES Classic kelt el az Egyesült Államokban, mint Xbox One vagy PS4 []
- Egy nagyon élvezetes írás a közeledő Call of Duty: WWII játékhoz kapcsolódóan [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#102022) Atomgeszi válasza zsocy (#102020) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] [link] Több oldal is foglalkozott ezzel.

Magyar oldalak: [link]
[link]

"Ugyanis az eredeti kiadás mentései nem kompatibilisek az új verzióval, azokat nem lehet használni a GOTY változattal. Legyetek szívesek, ezért ne a CD Projekt RED-et szidjátok, ők nem tehetnek róla, a Sony és a Microsoft konzolja a játékok régi és új kiadását is teljesen önálló programnak tekinti. PC-n nem lesz ilyen gond."

[ Szerkesztve ]

(#102023) Csapoati válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy jó X1-es teniszjátékra már nagyon fenem a fogam. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102024) Bogyi007 válasza Csapoati (#102023) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha jól olvastam a Top Spin 4 utóda lesz - ami remek hír...

Kedvenc tenisz progim volt az előző generációban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#102025) pzstm válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


pzstm
titán

döbbenetes minőségi tartalmat produkálsz...ha egy hónapban mostanában annyi szabadidőm lenne mint Neked egy nap amennyi alatt ezt összerakod... :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#102026) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok!! Járt már úgy valaki hogy egy back compat játék törölte az összes mentését? Konkrétan a BF3-nak a vége előtt tartottam, másnap bekapcsolva a boxot elveszett az összes mentésem (annyit adott ki, hogy milyen nehézségen akarom kezdeni a kampányt).

(#102027) r.levente75 válasza pzstm (#102025) üzenetére


r.levente75
addikt

+1 le a kalappal, nagyon hasznos infók. Köszönjük. :R

(#102028) l.skywalker válasza pzstm (#102025) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

33 éves vagyok, főállású munkám van egy ICT területen tevékenykedő multinál (amit itthonról végzek), 4 gyerekem van a legidősebb 6 a legkisebb másfél éves. A folyamataimat én irányítom így 8 óránál többet sose dolgozok, de sose vagyok elmaradva. A telco-k közben végigfutom az rss gyűjteményemet és ami tetszik azt megnyitom böngészőben. Majd amikor a sok nyikhaj ebéd után dögldik 40 percet, akkor 15 percben összerakom ezt nektek. Nem idő kérdése, hanem szervezésé. 5 éve naponta 4-5 órát alszok és utoljára 7 éve volt olyan napom amikor nem voltam fent 6 óra előtt, beleértve a hétvégéket is. és kerestek már meg az MS hazai irodájától is, de akkor nem váltottam. most meg már más irányba mennék :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#102029) Zoleee83 válasza l.skywalker (#102028) üzenetére


Zoleee83
addikt

LOL, még a végén kiderül, hogy ugyanannál az ICT-nél dolgozunk és még ismerjük is egymást... :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#102030) norbi2010 válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


norbi2010
őstag

A game akkor szállít ide is konzolt, vagy még mindig nem? :F
Amúgy le a kalappal, nagyon szépen összeszeded a híreket. :R

(#102031) Sicilian válasza Atomgeszi (#102022) üzenetére


Sicilian
addikt

Ahhhh, most nagyon szomorú lettem.
Minden fokozaton végig volt játszva, remek kezdhetem elölről !
Viszont legalább pár hónapra ismét megvan a szórakozás. :K

Köszi az infókat !

nothing is true everything is permitted..

(#102032) Sentinel80 válasza l.skywalker (#102028) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Hát dolgoztam én is ICT nél, a legnagyobbnál, de mondhatni ha az marad az utolsó cég, akkor talán újra jelentkezek oda :C

Abból a szempontból szerencsés vagy, hogy otthonról végezheted a melód és nem kell akkor is az irodában ülni, mikor épp nincs meló. A mai napig csodálom azokat a IT fejlesztésen dolgozókat, akik bár netto 4-5 óra amit hatásosan dolgoznak, mégis képesek imitálni napi +3-4 óra munkaidőt, úgy hogy nem buknak rá a bill.re.

(#102033) pzstm válasza l.skywalker (#102028) üzenetére


pzstm
titán

elnézést ha kicsit is félreértetted, nekem a rengeteg utazás miatt mostanában nem férne bele, de hatalmas thanks érte , pláne hogy daily szinten tolod :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#102034) Def26 válasza l.skywalker (#102028) üzenetére


Def26
félisten

Végre valaki aki nem mosogat Angliában és boldog. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#102035) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Azt hogyan tudom beállítani hogy a profilom offline legyen?
Ne lássák ha fent vagyok a livon?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#102036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 PVP gameplay

Live-Die-Respawn

(#102037) norbi2010 válasza oriic (#102036) üzenetére


norbi2010
őstag

Grafikán meg úgy az egész UI-on nem változtattak túl sokat. Ennek ellenére várom. :C

(#102038) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok! Laptopszalonban lesz egy jónak tűnő akció: Killer Instinct Definitive Edition 2000 forintért. :R

(#102039) s7evcsenko válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt úgy azért rendesen odatetted! Grat! :C :C
Reménykedem benne, hogy nem szegi kedved semmi a jövőben sem. :B
Köszönöm szépen! :R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#102040) oriic válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"- Új Splinter Cell??? [twitter]"

Nope. Sam Fisher DLC a Wildlands-hez majd. ;)

Live-Die-Respawn

(#102041) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

(#102030) norbi2010: én végignyomtam a checkout-ot fizetésig és nem sírt a nemzetközi/magyar cím miatt.

(#102032) Sentinel80: ez szerintem hozzáállás kérdése. én 7 éve vagyok ennél a cégnél és 10 éve a szakmában. Persze volt olyan, hogy nem volt meló, de csak az nem bírta ezt elviselni, aki nem ment tovább, hogy legyen mit csinálnia. Továbbképzéseken és nyelvi képzéseken túl mindenhol vannak olyan területek, amikre nem vesznek fel külön embert, hanem vagy felveszi valaki vagy odaadják valakinek kérdés nélkül. Én vállaltam sok-sok ilyet, így hamar én lettem aki legjobban átlátta az egész működését az ágazati szolgáltatásoknak, mások meg sírtak, hogy nincs meló, majd amikor adtunk nekik, akkor sírt, hogy nem tud egyszerre 2 területre koncentrálni. Egyébként pedig alkat kérdése, mert nem mindenkinek fekszik az irodai munka. Btw. otthoni munka = ahol ez már nem opció, az már most le van maradva a versenytársaktól, nemhogy 4-5 év múlva, amikor beütnek a "robotok"

(#102033) pzstm: nem volt ezen semmi félreértenivaló, nem azért írtam, mert úgy vettem volna, mintha naplopással vádolnál, csak gondoltam ezt most jó tisztázni. Az egy másik dolog, hogy nekem akkor 3x ennyi időm volt az ilyenekre amikor még utazgattam. Amióta gyerekek vannak, azóta nem utazok és időm sincs túl sok, csak ha jól beosztom.

(#102034) Def26: pitschába, lebuktam... :D

(#102036) oriic posztjához kieg.: az megvan, hogy a Dest2 PC-s verzióját csak a Blizzard fogja terjeszteni?

Mindenki másnak: nem kell megköszönni, csak ne legyen sírás, ha egyik nap kimarad. Pl. hétvégén nem hiszem, hogy lesz bármi is :D

(#102040) oriic: köszi! sok dolog van, amit nem ismerek fel :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#102042) oriic válasza l.skywalker (#102041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"(#102036) oriic posztjához kieg.: az megvan, hogy a Dest2 PC-s verzióját csak a Blizzard fogja terjeszteni?"

Battle.net-nek köszönhetően a csalók helyzete talán nehezebb lesz. Bár minket ugye ez nem érint nagyon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#102043) s7evcsenko válasza l.skywalker (#102041) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is próbálom behúzni a konzolt, de eljutok egészen a fizetésig és ott visszadob sikertelen fizetéssel.
Se paypal, se visa, se visa electron. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#102044) RichieTri válasza l.skywalker (#102021) üzenetére


RichieTri
senior tag

Köszönjük szépen!
:R

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#102045) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tudom amatőr kérdés. Most fizettem elő goldra. Nem találom egyenlőre a GWG játékokat. Nincs ilyen menü direkt? Nekem kell rákeresni manuálisan?

Üdv: Csabee.

(#102046) eL Geri válasza l.skywalker (#102028) üzenetére


eL Geri
őstag

Szép hozzáállás!
De a napi szintű kevés alvás sajnos nemcsak hozzáállás kérdése, hanem adottsád is. Van aki egyszerűen nem bírja minimál alvással :(

(#102047) Sentinel80 válasza l.skywalker (#102041) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

nyilván nem itt fogunk belemenni, hogy hol és melyiknél voltunk\vagy.

Ahol én voltam, ott nem igazán volt demokrácia, volt a kiskirályok csapata, akik vitték a fő csapást, tanfolyamokra jártak és voltak drónok, akik a helykitöltés miatt lettek felvéve és azért, hogy a megrendelőnek megmutassák van ember. Én csak húsdarálónak hívtam, akinek nem tetszett ez a felállás, többet akart, akkor csáó, tud a helyed mettől, meddig. Én amúgy olyan helyen nem voltam még, -sajnos, ahol csak akarat kérdése a sok tanfolyam, mert ahogy láttam azt a csoportvezetők használták a saját maguk képzésére, amíg mi a napi munkát végeztük. Az ISTQB vizsgán derült ki, hogy a csoportvezető is oktató és vizsgáztató:DD

Amit a munkáról leírtál tipikusan a beton várvédő mesterek stílusa: elsírja az ilyen magát milyen sok és nehéz a munkája, mikor rá akarnak valamit bízni, de mikor arról van szó, hogy át kéne adni a melót, azt mondja, hogy nem sok dolog van vele:D Ezt már több helyen láttam.

Egyik helyen ahol voltam,pl az otthoni munkát úgy értették, hogy dolgozhatsz otthonról is ha beteg vagy, vagy ha nem érsz be:DD

Szóval jó helyen és dimenzióban vagy, nagy tisztelet neked - de nekem elhiheted, ez nem általános mindenhol.

(#102048) frankdelgado válasza oriic (#102040) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nagyon kéne pedig új üvegszilànk...

(#102049) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

feldobok új témát: ki mit vett a leárazás során, van ami ajánlott?

(#102050) Csabee.


Csabee.
nagyúr

1óraja van goldom a dvd s játékaimból kettő el sem indul.. mi a f...? Fizettem azért hogy használhatatlan legyen?

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.