Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94851) yanesz válasza eL Geri (#94827) üzenetére


yanesz
tag

Köszi!

(#94852) frankdelgado válasza Atomgeszi (#94825) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az se lehet rossz, még xbox xlasiccal nyomtam projektoron😀. Dràga mulatsàg, de egy elite dangeroust bevàllalnék.

(#94853) lcdtv válasza sch_a (#94848) üzenetére


lcdtv
aktív tag

hát igen most próbáltam plex server meg xbox , 4k tényleg fasza de sajna olyan NAS kellene ami tudja a plex szervert fogadni az meg alsó hangon is 60eHUF, lehet igazad van és Málna gép lesz belőle

(#94854) sch_a válasza lcdtv (#94853) üzenetére


sch_a
addikt

4K-t szerintem azzal sem fogod tudni megoldani.

(#94855) Ti Bo válasza L_YKing (#94850) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Bocs! :U

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#94856) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nálam a 4K és FHD stream úgy van megoldva, hogy:
Laptopon Plex szerver,Samsung TV-n Plex app és a router vezetékkel kapcsolódik a TV-hez a jobb stabilitás miatt. Amúgy simán DLNA kapcsolattal, otthoni megosztással is mennek szépen a TV-n a filmek. A szolgáltatótol kapott router/modem eddig kiszolgált mindent. Semmiféle butítást nem veszek észre értem itt a lekonvertálást, alacsonyabb bitrátot vagy felbontást. Mindent tol kifelé eredeti minőségben buffer mentesen!

[ Szerkesztve ]

(#94857) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Fallout Shelter Coming to Xbox One and Windows 10 on February 7"

Live-Die-Respawn

(#94858) Hunt3r22 válasza oriic (#94857) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Poe-ról tudunk valamit hogy mikor jön?

Xr

(#94859) oriic válasza Hunt3r22 (#94858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak annyit tudni hogy idén.

Live-Die-Respawn

(#94860) L_YKing válasza Ti Bo (#94855) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD
Megkereslek, behuztad a kodom.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94861) Hunt3r22 válasza oriic (#94859) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kár, ez a coming soon elég tág fogalom... :DDD

Mindegy, majd jön.. sajna pc-n nem igazán tudtam vele játszani a fősulis notebookon.. 5 fps-m ha volt. :D

Xr

(#94862) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#94857) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát ez aztán rohadtul hiánypótló... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94863) birorichard válasza L_YKing (#94860) üzenetére


birorichard
őstag

Vegyél fel live-on, küldök egyet.

(#94864) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#94862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem is értem miért jön? :D Tipikusan mobilos cím nem?

Live-Die-Respawn

(#94865) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

shinobi602-től (többszörös szivárogtató) infó Mass Effect témában tegnapról:

"Expect hands-on previews in about 3 weeks."

___________

Február 9-én Activision konferencia, talán jön valami infó új COD-ról, meg Destiny 2-ről.

Live-Die-Respawn

(#94866) zoleee24


zoleee24
tag

Vettem EA Access-t, miért csak az NFS Rivals-t látom, az sima' NFS pedig nem?

(#94867) Gsx-rr válasza lcdtv (#94853) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Siman van olcsobb is amin fut a Plex szerver!

(#94868) Chumlee


Chumlee
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=rIJOfdbgsfs
Nekem is úgyon ezt csinálja mint a videó elején valakinek van valami ötlete ?

(#94869) Sify


Sify
senior tag

Kinek mi a véleménye a ghost reconrol? Arra nem jottem rá hogy a feliratot hogyan lehet bekapcsolni.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#94870) Atomgeszi válasza Sify (#94869) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én sem találtam meg a feliratot, szimplán kimaradt szerintem.. Plusz egy pause gombot se sikerült berakni az atvezeto videókhoz, csak atugrast, ezt utálom ezekben a játékokban. Pont dolgom volt, természetesen nem láttam a videót, plusz ugye a videó után tudtam csak megnézni, hogy van e felirat.
Szerintem kicsit vicces, hogy skill pontra lehet venni dron akksit meg távot :D Ja meg távcső többletet is.
A sync shotnal viszont nem jöttem rá, hogyan lehet több embert kijelölni es egyszerre lőni a srácokkal. Plusz néha olyan hülyék, simán beallnak a fal mellé, ha odakuldom őket és kilóg valamelyik, nem nagyon akarnak maguktól bújni :D
A dinamikus időjárás plusz, hogy megy a nap is rendesen jó pont.
Bár én a Future Soldiert is imádtam.

(#94871) Rage47 válasza Atomgeszi (#94870) üzenetére


Rage47
veterán

RB nyomva tartás és előjön pár opció.

nekem nagyon tetszik a Wildlands, el lehet vele szórakozni. most random 4 emberrel zoltán így is jó :D

ja és nem muszáj xbox groupot kreálni, anélkül is lehet mikrofonozni.

[ Szerkesztve ]

(#94872) L_YKing


L_YKing
addikt

En csak videokat meg sc-ket latok de tenyleg ennyire ronda a wildlands?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94873) bulikavagyok válasza Rage47 (#94871) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Láttam, h bejöttél hozzánk, de épp szünetünk volt, utána meg már 4 emberrel voltál partiban. :B

L_YKing: Egyáltalán nem ronda, sőt! Nekem nagyon bejön a játék hangulata, jobb mint amire számítottam. 9/10 eddig. Amúgy full co-op játék. :)

zoleee24: A ready to install-ban sem látod?

[ Szerkesztve ]

(#94874) zoleee24 válasza bulikavagyok (#94873) üzenetére


zoleee24
tag

De igen! Köszi szépen! :R
Még tanulgatom a rendszert, egészen friss, mai a gép.

(#94875) Croft-21


Croft-21
őstag

Srácok, a Days Gone csak Ps4-re fog megjelenni? Pedig olyan jó zombis játéknak tűnik. :/

(#94876) Madoc válasza Atomgeszi (#94870) üzenetére


Madoc
veterán

Van felirat, de csak a játékból kilépve a főmenübe lehet bekapcsolni. Magyar felirat nincs és nem is lesz állitolag. A grafikától én sem vagyok elájulva, olyan tucat kinézet. A hangulat coopba viszont kiváló, jó kis taktikázós. Helikopterrel valaki le tudott már lőni valamit? Nem is értem minek van rajta fegyver mert igy sem könnyű irányítani, célozni vele meg egyenesen lehetetlen. Fedezékre tapadhatnának az emberek, meg az elugrás az nagyon hiányzik nekem. Ha visszajelzést ad valaki esetleg ezeket beleírhatná.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94877) Taci válasza oriic (#94786) üzenetére


Taci
addikt

És ha megváltoztatom az email címemet a rendszerben az ő email címére?
Nem kellenek a mentéseim, csak azt akarom, hogy az általam aktivált Kinectes játékokkal játszani tudjon, de ugyanakkor az email címemet ki tudjam jelentkeztetni.

(#94878) Madoc válasza Taci (#94877) üzenetére


Madoc
veterán

Az xbox fiók (microsoft fiók) nem csak az emil cím! Bejelentkezéskor sem az emil cím jelszavát kell megadni hanem magának a microsoft fióknak a jelszavát. A játékokat tehát nem emil címhez rendeli, így ez nem működik.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94879) frankdelgado válasza Madoc (#94876) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én màr lőttem le helivel civileket😀

(#94880) frankdelgado válasza Croft-21 (#94875) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak ps4. Sajnos alig vannak zombis jàtékok😀 Boxra jön a state of decay 2.

(#94881) Madoc válasza frankdelgado (#94879) üzenetére


Madoc
veterán

Ja, azokat én is :D , na de én szándékosan kérdeztem nem azt hogy vaktában.. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94882) modflow


modflow
veterán

A Resident Evil 7-ben nektek is nagyon halk a játék?

A többi játék esetén, pl. GoW4 35-ös hangerő az erősítőn már hangos, de a RE7 még 30-on is halknak mondható. Miért?
Ráadásul a surround-ok mintha nem is szólnának, csak a front-ok.
Pedig menüben be van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#94883) X@b3e válasza Mankó (#94773) üzenetére


X@b3e
addikt

Külföldi fórumon is írták október végén is már. :(( Nem lehet talán mindenhol talán aktiválni, mert van olyan ország, ahol nem jelent meg ezekből digitális verzió, csak lemezes. Próbáltam trükközni más régióval, még az accountomat is átmigráltam Kanadába, de egyelőre nem találtam rá megoldást.
Van itt olyan akinek sikerült, és be tudta aktiválni mind a négyet ??

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#94884) sugarforce válasza modflow (#94882) üzenetére


sugarforce
őstag

Nalam a hangero ugyanolyan mint a tobbi jateknal, a hatso hangszorok pedig ugyancsak hangosak, nekem hangosabbnak tunt mint mas jatekoknal.

(#94885) Atomgeszi válasza Madoc (#94876) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A grafika szerintem sem valami nagy szám, pont ezen gondolkodtam, hogy a videóba mondja: Ezen dolgoztunk 4 évig. :D Persze a játékmenet tetszik.
A játék közbeni menü mondjuk valami irtó gagyi, nem megy ehhez a játékhoz.
Helikopterrel? Sikerült asszem, bár tuti közrejátszott, hogy a társaim is lövöldöztek. Világosba gyakorold be, hogy az orrának a süllyesztésével mekkora szögben hova lő. Pár autót így sikerült kilőni. :D

Én az AI-val játszottam még csak, de konkrétan az Unilad bázison azért buktunk le, mert a társamnak sync shotra beadtam a 3 torony közül az egyik hátsót, ez a balfasz meg a lövés parancsra belelőtt véletlen az elsőbe 2 golyót, és csak utána találta el a hátsó tornyon a sniperest. :DDD Sírtam a röhögéstől, persze egyből ki is léptem, hogy ilyet nem hiszek el. :D

(#94871) Rage47 Néztem az RB-t, ott a bal felső a Sync Shot.. Az oké, de hiába, csak 1 ellenséget tudok kijelölni, azt lelövi az egyik nagy tudású, utána pedig 25-30 másodperc cooldown. Há mivan vazeg, elfáradt a ravaszon az ujja és pihenteti? Az első meglepetés, hogy a távcső alapból ilyen 50 métert visz. Utána meg,hogy alig 70 méterre enged csak a drón, aztán pedig, hogy le is merül.
Értem Én, hogy skillekkel lehet turbózni, de nem életszerű, hogy egy ebayes drónnal és egy játék távcsővel aminek a hatótávját kb szemmel is látom. :D
A Future Soldier valahogy alapból felhasználóbarátabb volt, már amennyire emlékszem.

(#94886) StLui


StLui
veterán

5500Ft-os EA Acces rejtélye talán megoldódott: nekem éves volt ami most járt le, de bekapcsolva felejtettem az automata megújítást, és 5500-at vont így le.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94887) Rage47 válasza Atomgeszi (#94885) üzenetére


Rage47
veterán

ez egy MMO, sokat kell játszani és fejlődni. később több embert tudsz kijelölni

élő emberekkel jobb. tegnap azon röhögtünk mikor a társunk rossz gombot nyomott és sofőrként kiugrott a kocsiból véletlenül és mentünk a szakadék fele

[ Szerkesztve ]

(#94888) pelenka35 válasza bulikavagyok (#94873) üzenetére


pelenka35
őstag

Annyira azért nem szép. Akciósan tuti vétel,de 18.000ft-ott nem ér egy divison után. (Repülő vezetés jó móka.)

Gamertag:Rob3rt75

(#94889) Rage47 válasza bulikavagyok (#94873) üzenetére


Rage47
veterán

felrobbantottam a kocsitokat bosszúból haha. azt hittem amúgy, hogy bugos a játék és lefagytatok

[ Szerkesztve ]

(#94890) Atomgeszi válasza Rage47 (#94887) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Értem, Én csupán az előző Ghost Reconból indultam ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#94891) modflow válasza sugarforce (#94884) üzenetére


modflow
veterán

Ez roppant érdekes...

(#94892) IntelKiller7 válasza Croft-21 (#94875) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nagyon jó játéknak tűnik. :D Mész 1 km-t megölsz 300 zombit, mész megint, megint megölsz 300 zombit, mész... :)) Nagyon izgalmas lehet úgy a 3. ilyen után :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94893) Atomgeszi válasza IntelKiller7 (#94892) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, ezt kerestem Én is a múltkor, így videó alapján tényleg unalmasnak tűnik egy idő után.
Dying Light szerintem a legjobb zombis játék viszont!

(#94894) Quaresma válasza StLui (#94886) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Hogy lehet kikapcsolni az automatikus megújítást? Szeretném már előre belőni, mert nem szeretném majd a jövőben újra befizetni:) Megvan:)

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#94895) Croft-21 válasza IntelKiller7 (#94892) üzenetére


Croft-21
őstag

A demo alapján nekem tetszik. Aztán persze lehet, hogy uncsi lesz... Amúgy meg kinek a pap... :)

(#94896) Seat


Seat
tag

Sajnos Ghost Recon hoz már kevés az xbox ereje. Így élvezhetetlen.... Legalábbis a bétában😞

(#94897) a.sebi válasza Seat (#94896) üzenetére


a.sebi
őstag

Majd a scorpio! Uhh de várom! Megis vettem mar a tvt hozzá! Uhhh bocsi veletlen volt a tv dolog! :DD

(#94898) Seat válasza a.sebi (#94897) üzenetére


Seat
tag

:K

(#94899) Rathrol válasza a.sebi (#94897) üzenetére


Rathrol
aktív tag

instant ban pls! ;]

(#94900) frankdelgado válasza a.sebi (#94897) üzenetére


frankdelgado
őstag

Inkàbb arrol írj,milyen matricàt ragasztasz rà😀

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.