Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) pzstm


pzstm
titán

kipróbáltam a For Honor-t....hátööö...izééé....erősen nem ajánlott részemről :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94252) Medocsabi válasza Czimby (#94239) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pont ezt mondta tesóm is :) én meg valahogy fordítva vagyok vele,a metro játékokat a sztorija,hangulata nekem az egyik legjobb boxos játékká tette :)

(#94251) pzstm :na,miért?

[ Szerkesztve ]

(#94253) pzstm válasza Medocsabi (#94252) üzenetére


pzstm
titán

irányítás borzasztó, és valahogy nagyon nem jött át az egész... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94254) Madoc válasza pzstm (#94253) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor Alpha óta nagyjábol nem változott. Igy le sem töltöm, már akkor sem tetszett.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94255) IntelKiller7 válasza oriic (#94250) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Épp ez az, hogy nem lehet látni a srácnál a videókat, képeket :)

De közben megtaláltuk a hibát. Köszi azért. :R

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94256) csabamigo válasza Madoc (#94254) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Az alfával nem játszottam,de ez tetszene is ha nem produkálna érdekes dolgokat az irányítás,főleg 1 vs. 1-ben

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94257) XFishboneHUN válasza pzstm (#94253) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ne viccelj, egy 50-60 %-os GwG-be ez a For Honor tökéletesen beleillik. ;] :DDD :DDD Húsvéti leárazásban, már benne lesz szerintem egy jó 40 %-os mínusz. ;] :DDD

Amúgy a harcrendszer ( =irányítás) szerintem is katasztrófa, szép meg minden, de kb ennyi az egész játék. Tipikusan olyan, hogy 4-5 óra után halál unalmas lesz. :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#94258) pzstm válasza XFishboneHUN (#94257) üzenetére


pzstm
titán

adnék érte úgy 5000-t....home-olva ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94259) Medocsabi válasza XFishboneHUN (#94257) üzenetére


Medocsabi
addikt

Irányítással mi a gond? már úgy értem van a védekezés jobbra-balra-föl-le, x-szel bodicsek,könnyű és nehéz támadás.Meg elugrás a-val.Nekem ezek mind kézreálltak.persze ízlések és pofonok,de nekem nagyon tetszik :) a fejlődési rendszerre még kiváncsi vagyok,a tegnapi 1 óra alatt nem sopk minden derült ki.
Kérdés így hogy jön a mass effect mennyire lesz kelendő...

(#94258) pzstm :ubis játékoknak elég hamar esik az ára...:)

[ Szerkesztve ]

(#94260) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Illetve úgy emlékszem lesz elvileg single módja is?

(#94261) XFishboneHUN válasza Medocsabi (#94259) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nekem túl robotikus ez az irányítási mód.

(#94260) Medocsabi lesz single módja így van.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#94262) sugarforce válasza pzstm (#94251) üzenetére


sugarforce
őstag

Az első körös alfa, vagy béta vagy mi volt pár hónapja, akkor nagyon eltántorodtam tőle, pont az irányítás, meg a nekem nem bejövős harcrendszer miatt. Gondoltam, hogy teszek mégegy próbát. Őszitén kár volt.. Igazából semmi változást nem veszek észre, egyszerűen katasztrófális az én ízlésemnek. Hosszú távon nem köt le, egyhangú az egész, számomra a teljes árát semmiképp nem érné meg.

(#94259) Medocsabi: Nekem nem az irányítás kézreesősségével van gondom, az persze kézre esik, de olyan esetlen gagyi érzést vált ki belőlem. Nem tudom megmagyarázni, de egyszerűen esetlen az egész, meg túl robotikus.

[ Szerkesztve ]

(#94263) assalkah


assalkah
tag

Sziasztok!

GR Wildlandsről tudunk valamit? Akik regisztráltak a bétára és kapnak is kódot azoknak mikor küldik ki? Vagy már hiába várok?! :D

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#94264) okibots válasza sugarforce (#94262) üzenetére


okibots
aktív tag

"egyszerűen katasztrófális az én ízlésemnek"

Innentől kezdve nincs is mint beszélni róla. Ami nem jön be azt ne erőltessük. A harcrendszer szerintem jó, és van benne valami ami engem személy szerint "megvett". Ahogy "táncolnak" a karakterek egymással szemben, várva, hogy ki támad, és milyen csapásokkal te pedig felkészülsz a védésekre. Ez egy bőven vállalható párbaj harc rendszer.

Mindekinek: Most akinek nem tetszik, az milyen harcrendszert várt (előzetes gameplay-ek alapján világos volt miről is lesz szó)? A Batman/Madmax játékokét? Netán egy The Division-t kardokkal és fejszékkel meg miegymással? Dark Souls (nem mintha az nem lenne jó pár éves kissé megfáradt mechanikájú)? Vagy FPS nézetre váltás kardokkal? :D

Már nem tudom mi f*szság jusson eszembe, de szívesen várom azok reagálását akik jobb ötletet tudnak kitalálni ennek a játéknak, harcrendszer ügyileg :) Lehet egy "hack and slash" téma jobban feküdne mindenki gyomrának, de ez nem olyannak lett kitalálva.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94265) Gyurman75


Gyurman75
csendes tag

Sziasztok!

Mivel még új lennék a témában, nagyon köszönöm bárki segítségét.
December óta vagyok tulajdonosa egy One S gépnek, itt az ideje az éves Gold és EA tagság megvásárlásának.

Mire érdemes figyelni a vételnél? Látom különböző boltok kínálatában Mo.-on közel azonos árakon (Edigital, 576kb, stb.), illetve látok egyéb helyeken digitális formában is kínált előfizetéseket (cdkeys.com, gamekeystore.hu, g2a.com,Hardveraprós hirdetések stb.) jóval olcsóbban.
Van-e és ha igen,akkor mi, amire figyelni kell? Egy Global keys használható a magyar régióban is? Esetleg ki mit ajánlana, hol/kitől érdemes vásárolni?

Ha a Home társammal együtt vennénk, akkor a Live Gold-ból elég egyet venni? Jól értelmezem, hogy mivel nála van beállítva az én accountom Home-ra, így ha én kiválasztok a Store-ból egy játékot, akkor letöltés után nála is megjelenik/letölthető? Viszont ha neki nincs Live Gold előfizetése, így ő ugyan játszani tud multiban, de letölteni játékot nem?
EA Access ugyanígy megosztható vagy ott már neki is és nekem is rendelkeznem kéne előfizetésekkel, ahhoz hogy játszani és letölteni tudjunk a Vault-ból?

Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#94266) sugarforce válasza okibots (#94264) üzenetére


sugarforce
őstag

Lehet félre értem, amit írsz, de itt mindenki a saját véleményét írja le a saját ízlésének megfelelően. Ne akarjuk már egyetemlegesen kinyilvánítani, hogy valami szar vagy jó. Én az alpha után adtam neki mégegy esélyt, de így sem jött át, nem fogok vele játszani többet, ennyi. Ami nem tetszik, azzal nem fogok órákat játszani, aztán osztani az észt fórumokon, mint sokan mások.Mit vártunk? Azért egy gameplay meg egy kipróbálás nincs egy szinten. Ez az "akkor találjatok ki jobbat" érvet meg végképp nem értem, ha nem tudok jobbat lerakni az asztalra, ne is legyen véleményem? :DD
Ha félreértettem, amit írtál, akkor vedd semmisnek.

[ Szerkesztve ]

(#94267) LeventeV


LeventeV
senior tag

Van valaki köztetek, aki a Dirt 3-at kipróbálta Xbox One-on? Elvileg bekerül a BC listába, de a Store-on nem lehet megvásárolni. Muszáj lesz fizikai formában beszereznem?

(#94268) Bishi válasza okibots (#94264) üzenetére


Bishi
tag

Egyébként én is örömmel látom, hogy végre valami egyedi is van a sok egyforma játék mellett.
A For Honor harcrendszere szerintem is jó ötleten alapul. Kicsit lefárasztja a kezemet, mert eléggé intenzíven kell a kontrollert használni, de szerintem jópofa. Lehet csak gyakorlás kérdése jobban tolni, de néha nagyon jó harcokat lehet vívni benne. Nekem ez csak akkor sikerült, ha nem többen jöttek rám egyszerre. Szerintem ötleletes a játék. Azt nem tudom milyen sokáig tartja fenn az érdeklődést.

(#94269) eL Geri válasza okibots (#94264) üzenetére


eL Geri
őstag

Én legelső bejelentésnél egy Ryse jellegű könnyed üsd-vágd játékban bíztam.
De amint megjöttek a gameplay-ek, és maga az alfa, egyértelművé vált, hogy ez teljesen más.

Ez nem baj, de kissé rétegjáték lesz így. Vagy imádják, vagy utálják.
Nekem nagyon tetszik a grafika, de a harcrendszer / gameplay nekem sem szórakoztató. Egyszerűen nem nekem csinálták a játékot, ennyi.

(#94270) okibots válasza sugarforce (#94266) üzenetére


okibots
aktív tag

Na hát én meg pont, a te eredeti hozzászólásodban éreztem azt amit nekem írtál :D
A véleményekkel az égvilágon semmi bajom, nekem azzal van mikor valaki kijelenti, hogy ez egy sz*r anélkül, hogy megmondaná mi benne a sz*r. Nálad azt éreztem, hogy a harcrendszer nehézles kezelése miatt az egész játékot dobnád már most a kukába. Pedig lehet másnak tetszik, és mondjuk nem 200 órát tesz bele mint az Ubisoft másik megosztó játékba, de bőven elfog vele szórakozni.

Abban teljesen egyetértek, hogy ami nem tetszik azzal felesleges játszani, csak azért, hogy ismerje az ember a hibáit és fikázódhasson miatta.

De szerintem kicsit túlreagáltam de végülis értjük egymást :) Vagy nem :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94271) Medocsabi válasza sugarforce (#94266) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát igen,ezek totál egyénfüggő dolgok :)
pl a forza 3-at én az istennek se tudom megszeretni.pedig fantasztikus a hangulata,a grafika,a hang besz@rás,párom odáig van meg vissza.Vicces mert nézni meg szeretm ahogy játszik :))

(#94272) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Valahogy lehet másik Origin accountot kapcsolni az Xbox fiókhoz, vagy ahhoz fel kell hívni mindenképp az EA-t?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94273) oriic válasza IntelKiller7 (#94272) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, nekem is ez a gondom épp. Hívtam őket, azt mondta automata hogy 30 perc a várakozás. Chatelni is próbáltam velük, ott meg 20 perc után kinyomtam mert nem történt semmi. Így viszont esélyem sincs Mass Effect bétára, mert nincs összekapcsolva a fiókom az EA Accountommal...

Live-Die-Respawn

(#94274) okibots válasza Bishi (#94268) üzenetére


okibots
aktív tag

Én is így látom ahogy te. Azt én sem tudom megjósolni mennyien mennyi időt fognak vele eltöltetni, hiszen nem egy COD, vagy egy BF amit százezrek/milliók vesznek meg vakon és tolják agyba főbe vakulásig :D

Nekem is bejön a koncepció, és különösen tetszik, hogy állandó figyelmet igényel, habár ahogy mondod tényleg fárasztó lehet kéz és agyügyileg is.
Igen a többen egy ellen az nem éppen "igazságos" ebben a harcrendszerben, de legalább nagyobb öröm ha sikerül legyűrni őket :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94275) IntelKiller7 válasza oriic (#94273) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem meg az a bajom, hogy anno meg se kérdezte, hogy van e esetleg Origin accountom aztán szépen generált egyet a Microsoft ID alapján..
Közben akkor már 5. éve, hogy volt accountom. Aztán tök szar, hogy most 2 helyen van a kettő.
Elvileg össze tudják kapcsolni a kettőt, bár engem azt sem érdekelne, ha a mostanit törölném a profilomból, és a régivel simán tudnám párosítani.

Telefonost mondták eddig, komolyan 30 perc a várakozás? Aztán még normál díjas a hívás is. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94276) negyven2 válasza oriic (#94273) üzenetére


negyven2
veterán

Neked nincs ott ez az opció? Vagy semmit nem csinál?

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94277) StLui válasza Medocsabi (#94271) üzenetére


StLui
veterán

Akkor próbáld a Forza 6-ot, már sokkal újabb ;]
Mert Forza csak egy (széria) van, igaz hallottam egy csökevény ágról, de azzal ne is foglalkozzunk :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94278) IntelKiller7 válasza negyven2 (#94276) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezzel az a gáz, hogy a 360-as ott marad. Szóval nem kapcsolja le teljesen a szolgáltatást. Ugyan úgy marad az Origin account.

oriic Nekem most 2 perc alatt kapcsolta a live chatet. BF1-re mentem, kód promóció, ott a legalsó(nem emlékszem mit a legalsóXD) Aztán írtam neki, hogy csináljon valamit és most úgy néz ki, hogy megoldja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94279) Bishi válasza okibots (#94274) üzenetére


Bishi
tag

Mintha másfajta vagy nehezebb koncentrációt igényelne, de lehet csak azért érzem nehezebbnek, mert nem a megszokott mozdulatokat kell tolni. És ezt a kezem is érzi, mert tegnap pár óra alatt elfáradt. Ez egy FPS-nél egész nap nem történne meg. Én 1 éve kontrollerezek csak, lehet ezért csak. De például szépen ki lehet használni a terepet is benne, okosan helyezkedve véded magad az oldal irányú támadásoktól, vagy lelökve a másikat, vagy használva a pálya adta lehetőséget sebzésre, stb. Folyamatos odafigyelést igényel, egy bizonyos szint felett.
Igaz nekem az alfában könnyebbnek tűnt. Valami balanszt változtattak ahhoz képest.
Szerintem kifejezetten tud hangulatos is lenni.
Kis csetepaté:
[link]

Ahogy Atomgeszi is említette, jó lenne látni egyértelműen kivel vagy egy groupban, merre van, illetve volt olyan Dominion, hogy 7-szer meghaltam, abból 6-szor ugyanaz az Assassin bot nyírt ki, úgy hogy esélyem sem volt a Heavy-mmel. Guardot kiütötte, támadásomat védte, amikor ütöttem oldalra ugrott és megsorozott oldalról, a guard kitöréseim elől elugrott. És egyszer ölt meg akkor játékos.

[ Szerkesztve ]

(#94280) oriic válasza negyven2 (#94276) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs, a régi origin fiókomat anno elajándékoztam, amit újat csináltam anno ahhoz meg nem kapcsolódott hozzá egy játék sem. Neten leírásokat találtam arról, hogy játszanom kell EA-s játékkal online és akkor hozzákapcsolja, de ez nem történt meg, bármivel toltam.

Rápróbálok chatre újra. Hátha.

Live-Die-Respawn

(#94281) negyven2 válasza IntelKiller7 (#94278) üzenetére


negyven2
veterán

Ezért kérdeztem, mert nekem jól van összekapcsolva.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94282) okibots válasza eL Geri (#94269) üzenetére


okibots
aktív tag

Veled is egyet kell értemen, jóval rétegeltebb célközönséget fog megmozgatni ez a játék. Most, hogy mondod a Ryse-ot, azzal a harci mechanikával valóban eltudnám képzelni, de nekem a mostani is tetszik, és nem bánom, hogy kicsit taktikusabbra vették a figurát.

Én ugyanígy vagyok a Forza szériával, baromira tetszik, vagány, szórakoztató.......2 óráig :D Akármennyire felpörgök, hogy nekem ez kell, megcsinálok mindent, de jókat versenyzek, majd rájövök másnap, hogy a lelkesedésem eddig tartott. Utána többet elő sem veszem, még szerencse, hogy lemezesen volt meg a 2 mert tovább is adtam mikor 3 hét alatt egyszer nyúltam hozzá. A 3-at már meg sem kísérlem megvenni, akármennyire jók a kritikák és a vélemények róla.

Ezzel is csak azt szeretném erősíteni, amit mindenkinek tudnia kellene,hogy nem vagyunk egyformák :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94283) IntelKiller7 válasza oriic (#94280) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jó a vége az lett, hogy hívjam fel őket inkább telefonon. Istenem.. csodálkoztam volna, ha valamit meg lehetne oldani 2 perc alatt online.. istenem..

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94284) oriic válasza IntelKiller7 (#94283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én remélem sikerrel járok majd, bár már 10 perce várok ügyintézőre chat-en. :D

Live-Die-Respawn

(#94285) IntelKiller7 válasza oriic (#94284) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha csak azt írja, hogy Thank you bla bla és fehér kép akkor kezd újra inkább explorerből. Chrome egy nagy szar.. :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94286) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát emberek.. Olvasgatom a hozzászólásokat a GS-es Project Scorpio-s hírek alatt... Őszintén szólva, nagyjából sírni tudnék.. Kegyetlen. :(

Véleményem szubjektív...

(#94287) hackeeeee válasza oriic (#94280) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Access-be gondolom be vagy lépve, vagy sem?

Ha nem, akkor esetleg annyit próbálj meg, hogy abba lépj be az EA-s fiókoddal, ha lehetséges. Régebben lehetett.

Véleményem szubjektív...

(#94288) okibots válasza hackeeeee (#94286) üzenetére


okibots
aktív tag

Ott ne olvass kommenteket :DDD

Múltkor valami filmes cikk alatt az volt írva: "bezzeg Orbán meg stadionokat épít" egy jó pár 100 feletti hozzászólással rendelkező illetőtől. Mondom mi a... :D
A GOLD-os bejelntő hírek alatt is olyanok vannak, hogy csak pislogni szoktam :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94289) zzola válasza IntelKiller7 (#94272) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, de pont fordítva van! Xbox profilt lehet csatolni Origin ID-hoz. Az XO profilt el lehet távolítani az Origin ID-ből, de az X360-ét nem, így azt telefonon kell kérned, de néha írásban is kérik.
Ha letörlik, akkor elvész az összes eredményed, majd létrehozol egy új Origin ID-t és ahhoz csatolod a meglévő Xbox profilodat...

(#94290) hackeeeee válasza okibots (#94288) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ne is mond.. Néha próbálkozom, mondom hátha van valami értelmes.. De áh, szörnyű.. Szokásos szapulás, és sárdobálás oda-vissza, és nagyjából erről szólnak a kommentek, de az, hogy valami szakmai.. áh, esélytelen kategória.. Szörnyű. :(

A hozzászólók (látszólagos->profilképes) életkoráról már ne is beszéljünk..

Sorry az offért, csak ez most kitört belőlem..

Véleményem szubjektív...

(#94291) IntelKiller7 válasza zzola (#94289) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az oké, de hiába törlöd a One profilját, a 360 profilja ugyan úgy ott marad, és másikkal meg nem is tudsz belépni. Szóval ugyan ott vagyunk ahol a part szakad.
Írtam nekik most e-mailt. Telefonos visszahívást valamiért nem dobta fel opcióként. Majd meglátjuk.

(Egyébként nem értem, hogy lehet valami ennyire szar rendszer. Fiókot törölni is csak úgy tudsz, hogy írsz nekik vagy felhívod őket. pls..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94292) okibots válasza Bishi (#94279) üzenetére


okibots
aktív tag

Én "csak" egy 4 órát játszottam vele, de volt néha, hogy elpillantottam máris fele annyi életem volt, és hasonlók. Én amondó vagyok jó kis szórakozás lesz ez a játék, akinek meg az ára a vesszőfutás az majd megveszi olcsóbban, Ubisoft címként lemezesen zuhanni fog rendesen, utána meg majd eladja ha ráun.

A megnyitások a pályán valóban hasznosak, az AI nagyon nem játszik rá, de a játékosok mindig oda akarnak terelni :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94293) zzola válasza IntelKiller7 (#94291) üzenetére


zzola
félisten

Igen, csak telefonon lehet elintézni a törlést és nem is valósul meg realtime-ban, pár napig eltart... Én töröltettem 12 fiókomat korábbról, lassan ment, de korrektek voltak...

(#94294) okibots válasza hackeeeee (#94290) üzenetére


okibots
aktív tag

Én is szoktam látni a szokásosakat, amikor írja neki, hogy te 13 éves vagy a hozzászólásod alapján, a másik meg, hogy mert te mennyi... én 14 :DDD Mondom atyám, nem is értem ezeket. Attól mert valaki fiatal lehet értelmes gyerek, meg felnőtt is lehet hülye.

És nagyja mivel egységes a hozzászólás felület, átszokott IGN-re is, ott aztán nem egyszer bannol-ták már őket :D A GS ahhoz képest türelmesebb tábor, szerintem néha direkt hagyják hadd nyomják a marhaságot, legalább jókat nevetnek rajta :D

Na mindegy, nekem is ennyi volt ez a téma, de kell néha ilyen is :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94295) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok szerintetek ezzel nincs semmi para meg venni? mert ennyi pénzért simán megéri.

http://www.ebay.com/itm/RESIDENT-EVIL-7-BIOHAZARD-XBOX-ONE-NO-DVD-LEER-DESCRIPCIoN/272535603429?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20131003132420%26meid%3D18d16f37d0444cfdbd7fb31baf50174f%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D262823186223

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#94296) modflow válasza gorgocska (#94295) üzenetére


modflow
veterán

Ennyiért engem is érdekelne!

(#94297) NoMagix válasza gorgocska (#94295) üzenetére


NoMagix
addikt

háááát itt csak egy profit kapsz amivel játszhatod, még kódot sem lesz, hogy a tiéd legyen...

[ Szerkesztve ]

(#94298) oriic válasza gorgocska (#94295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"-The account is for send by email."

Accontot ad. Nem ajánlott megvenni, bármikor visszaszerezheti és akkor se játék, se pénz.

__

EA ügy vége: Fél órát telefonáltam velük, nem tudják összekapcsolni az új EA fiókomat a GT-vel így visszakértem havertól a neki ajándékozott fiókot és jó minden már. :W

Live-Die-Respawn

(#94299) IntelKiller7 válasza oriic (#94298) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szánalmas... Hétfőn én is felhívom őket, de sok jóra nem számítok... :W

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94300) Chumlee


Chumlee
senior tag

Valaki nem játszik Black Ops 3-mal ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.