Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180001) MunezXBK válasza Dzsuri89 (#179990) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hagyd rajta, észhez fog térni. Nekem kb. fél év kihagyás után, 8-10 töltés után újra jó lett.

(#180002) Siffredi válasza Wesder (#180000) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az RDR-t elég gyakran akciózzák, gondolom az új résznek is elég jó promó. Érdemes megvenni, 10 éves játék létére sok mai játékkal felveszi a versenyt. Nem beszélve arról, hogy 4k-s patchet is kapott.

(#180003) Wesder válasza Siffredi (#180002) üzenetére


Wesder
félisten

Megvan, viszont a 2 utàn nem jàtszok vele egy darabig. John karaktere nem annyira szimpatikus mint Arthuré. Bàr Dutch-t ki akarom nyírni mert igazi kis köcsög.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180004) S@c@ válasza Siffredi (#180002) üzenetére


S@c@
őstag

Az hol lathato melyik bc jatek kapott 4k patchet?

(#180005) Micsurin válasza Wesder (#180003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mi bajod vele? Szerintem oltári nagy arc. Igaz épp elkezdtem a Chapter 2-öt az új táborban.
Igazad volt ez egyre jobb lesz, nagyon wtf volt mikor a részeg csávót a síneken elrántod a vonat elől. :D
Arthur szerintem kimondottan szerethető fő hős. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#180006) Wesder válasza Micsurin (#180005) üzenetére


Wesder
félisten

Majd megtudod, én megutàltam rendesen. Nem egy jelenetnél "könnyek gyültek a szemembe" a vége felé. John meg azért sem szimpi mert elhagyta a csalàdot, mikor Jack született. Meg olyan semmilyen karakter szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180007) l.skywalker válasza S@c@ (#180004) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Assassin's Creed
Crackdown
Darksiders
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Fable Anniversary
Fallout 3
Forza Horizon
Gears of War 2
Gears of War 3
Halo 3
Mirror's Edge
Ninja Gaiden II
Portal 2
Red Dead Redemption
Skate 3
Sonic Generations
Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: The Force Unleashed
The Witcher 2: Assassins of Kings

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180008) hhenry válasza l.skywalker (#180007) üzenetére


hhenry
őstag

Halo 3 rohadt jó lesz 4k-ban :)

(#180009) IntelKiller7 válasza Dzsuri89 (#179990) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az enyém vagy 4 éves már kb. használtan vettem, én nyúzom 3 éve.
Már 3x azthittem, hogy kilehelte a lelkét de mégsem. :D
Azt nem értem miért nincs megcsinálva az, hogy ha feltölt maxra, és kábelen hagyod akkor a kábelről húzza az energiát, ne pedig az akkuból.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#180010) l.skywalker válasza hhenry (#180008) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az csak HDR-t kapott, 4K patchet nem ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180011) hhenry válasza l.skywalker (#180010) üzenetére


hhenry
őstag

Jaa :D

(#180012) S@c@ válasza l.skywalker (#180007) üzenetére


S@c@
őstag

:R

(#180013) smokiii1 válasza l.skywalker (#179970) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Néztem többet is és mindegyikre ugyanazt irja. Kb 6-7 címet néztem meg.

(#180014) l.skywalker válasza Wesder (#179935) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ubi Support válasza:

(#180013) smokiii1: pontosan írd már le hol és mit és hogyan próbálsz megnyitni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180015) Wesder válasza l.skywalker (#180014) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi, de tényleg nem kellett volna.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180016) Chaser válasza l.skywalker (#180007) üzenetére


Chaser
titán

mit jelenet ez a patch pontosan?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#180017) Wesder válasza Chaser (#180016) üzenetére


Wesder
félisten

Natív 4K felbontàson fut a jàték. Jobb àrnyékok meg fények. 16x élsimitàs àltalàban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180018) AMD Power válasza Dzsuri89 (#179996) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam 4db Aldi 2500mAh tölthető AA aksi van. Már több mint 1.5 évesek. Felváltva használom őket. Egy hetet még most is lazán elmennek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#180019) Chaser válasza Wesder (#180017) üzenetére


Chaser
titán

akkor nem csak egy hangzatos "4k patch", az úgy jó, lehet majd a gow játékokat kipróbálom úgy - ha lesz hozzá 4k tv-m ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#180020) hhenry


hhenry
őstag


Ez a reklám szlogen :N

(#180021) Wesder válasza hhenry (#180020) üzenetére


Wesder
félisten

Jó àrban is van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180022) hhenry válasza Wesder (#180021) üzenetére


hhenry
őstag

Az meg a másik

(#180023) Chaser válasza hhenry (#180020) üzenetére


Chaser
titán

( :
még szerencse, h a lemezes verziókhoz nem mosószert adtak játék helyet....:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#180024) bandi0000 válasza hhenry (#180020) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Komolyan úgy adják elő ezt a lemez nélküli vackot mintha a kövi gen lenne, vagy leg is a lemezest nem lehetne használni full digitálisként

Xbox One: bandymnc

(#180025) AMD Power válasza Chaser (#180019) üzenetére


AMD Power
titán

Én tuti végig tolom az összes olyan 4K játékot amit eddig végig játszottam, ha meglesz az új TV + Hangprojektor kombo. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#180026) hhenry válasza bandi0000 (#180024) üzenetére


hhenry
őstag

78 ezer nevetséges

(#180027) l.skywalker válasza Wesder (#180017) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+(#180016) Chaser, +(#180004) S@c@:

Bocs, én akkor rossz listát dobtam be. Én az összes Xbox One X Enhanced BC játékot listáztam.

4K patchet csak ezek kaptak:
Assassin's Creed
Crackdown
Darksiders
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Fable Anniversary
Fallout 3
Forza Horizon
Gears of War 2
Gears of War 3
Mirror's Edge
Portal 2
Red Dead Redemption
Sonic Generations
Star Wars: The Force Unleashed
The Witcher 2: Assassins of Kings

HDR-t csak ezek:
Halo 3
Mirror's Edge

Ezek fix 30fpst-t:
Crackdown
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Fallout 3
Sonic Generations

ezek fix 60fps-t:
Ninja Gaiden II
Skate 3

(habár nekem úgy rémlik, hogy a Forza Horizon is 60fps volt bejelentéskor, nem? nem, fix30)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180028) negyven2 válasza l.skywalker (#180027) üzenetére


negyven2
veterán

Egy kis pontosítás.

Minden Enhanced (One X-es patch) Xbox 360-as cím 9*-es, és minden OG Xbox cím 16*-os felbontással fut Xbox One X-en. Ez azt jelenti, hogy az Xbox 360-as cím 720p-s akkor natív 4K, ha viszont nem éri el az eredeti játék a 720p-t akkor értelemszerűen nem lesz natív 4K One X-en (OG Xbox esetén viszont csak 1920p-ben fut maximum /480p-s eredeti felbontással számolva/).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#180029) Siffredi válasza l.skywalker (#180027) üzenetére


Siffredi
senior tag

Azért ez elég sovány lista, épp mostanában publikáltak TA-n egy cikket a frissített listáról, itt található.

Szűrő is van, rá lehet szűrni a csak 4k-s játékokra, sajna a 360-asokra nem.

(#180030) Madoc válasza Siffredi (#180029) üzenetére


Madoc
veterán

:Y picivel több...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#180031) persil


persil
nagyúr

Kiprobaltam a battlefront 2-ot ma unalmamban.

A kampany masodik palyajan az erdoben konkretan sirva tudtam volna fakadni.
Miert nincs egy open world star wars rpg...? Itt van hozza konkretan minden. Csak kepzeljuk mar el ezzel a motorral/grafikaval, iranyitassal. :(
Erre mi van helyette? Egy multi shooter. Mert abbol ugye meg nincsen tizenharommillio. "Remelem" lesz majd star wars battle royale is.(ha nincs mar most...)

Miert felejtett el minden fejleszto igazan jo jatekot kesziteni?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#180032) AMD Power válasza Siffredi (#180029) üzenetére


AMD Power
titán

Hála égnek már nagyon sok játék 4K! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#180033) TaRka94 válasza bandi0000 (#180024) üzenetére


TaRka94
senior tag

Én ehhez a témához nem szóltam még hozzá, csak olvasgattam itt, de teljesen igazad van. Nem is értem komolyan minek kellett kiadni.

(#180034) Chaser válasza Siffredi (#180029) üzenetére


Chaser
titán

ezt elmentem :R

alzás árakról, viccesek néha, sokszor van h felbontott termék, v akár használt drágább mint a bontatlan, de ellenkezőjére is láttam példát, most ami nagyon ütős, egyik samu q6 tv újan 250e - jó ár -, felbontott v használt 320 v 370e:)

szerk:
TaRka94
ktsg csökkentés, gondolom lemezest szépen csendben kivezetik, én erre tippelek, de majd kiderül, sokan nem használják már, 4k br-nek én azért örülök h tudja

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#180035) TaRka94 válasza Chaser (#180034) üzenetére


TaRka94
senior tag

Most amit lehet tudni a nextgen ps-ről, hogy lesz benne lemezolvasó, gondolom az új boxban is, nem fogják ezt kivezetni.

(#180036) bandi0000


bandi0000
nagyúr

BC-s játéknál az elején csak egy videó a 360-as animáció ugye? :D Vagyis elvileg nem emulátorozik

Xbox One: bandymnc

(#180037) Wesder válasza bandi0000 (#180036) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg de emulàtorozik. Amúgy is a classic animàció a legjobb.
Màr csak azért is mert a guide gomb az x360 menüt hozza be nem a One-osat. Pontosabban a Start+Select.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180038) EmThor válasza l.skywalker (#180014) üzenetére


EmThor
addikt

Nekem a far cry 4 x1-en volt hogy merevre fagyasztotta a gépet, lehet azt orvosolták

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#180039) l.skywalker válasza Siffredi (#180029) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem sovány, ha azt nézed, hogy az X Enhanced BC-s játékokat kérdezték.

(#180028) figure85: én egyszerűen rákerestem és kilistáztam ide

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180040) negyven2 válasza l.skywalker (#180039) üzenetére


negyven2
veterán

Csak annyi lett volna, hogy minden One X Enhanced (360/ OG Box) játék, 4K vagy ahhoz nagyon közeli felbontással futt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#180041) Siffredi válasza l.skywalker (#180039) üzenetére


Siffredi
senior tag

Jogos (lenne), de még akkor sem lenne teljes. A Final Fantasy-k hiánya tűnt fel, mert azokról biztosan tudom, hogy bc-s játékok, és kaptak 4k-s patchet. Azok beszerzése (is) és végigjátszása is tervben van. :)

(#180042) l.skywalker válasza Siffredi (#180041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, igazad van. Hát akkor már duplán kaptam rá okot, hogy máskor ne csináljak ilyet :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#180043) Prowler válasza persil (#180031) üzenetére


Prowler
senior tag

Én még anno PS4-en toltam végig a kampányt és ugyanígy éreztem vele kapcsolatban - erőltetett, unalmas, egyhangú. Van egy két jó pillanat és frappáns párbeszéd, de alapjaiban véve felejthető az egész. Multiban viszont nagyon szeretem, főleg barátokkal egy csapatban hatalmas buli, hozza a klasszikus SW hangulatot (a mesterien alámixelt zenékkel meg főleg).

Talán majd a Jedi: Fallen Order meghozza a várt open world SW játékot... Szerintem is lenyűgöző a grafikus motor már most, remek játékot lehetne köré építeni.

Veremivadék Undorkutya

(#180044) #22718208


#22718208
törölt tag

Másnál is beszartak a rocket league szerverek??

(#180045) r.levente75 válasza #22718208 (#180044) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálam minden rendben

(#180046) Wesder


Wesder
félisten

Elértem a 100% story-t RDR2-ben. Viszonylag úgy végződött, ahogy szerettem volna. Jöhet egy újabb 60+ óra, most minden sidequest-et is megcsinàlok mert az is igazàn jók és igényesek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180047) #22718208 válasza r.levente75 (#180045) üzenetére


#22718208
törölt tag

Mar itt is...
5 percig nem talált játékost.

(#180048) smokiii1 válasza l.skywalker (#180014) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Xboxon bejelentkezés után store->backward compatibility sale->kiválasztok egy játékot, az adatlapján pedig see price gomb. Tölt egy fél percet aztán jön ezzel a hibaüzenettel amit irtam korábban. De ha böngészőben rákeresek, bejelentkezve persze, ott irja az árat, de ha meg akarom venni akkor ugyanazt a szöveget dobja fel mint boxon.

(#180049) Siffredi válasza l.skywalker (#180042) üzenetére


Siffredi
senior tag

Isten őrizz, hogy megint eltűnj, mint Petőfi a ködben... Az igazat megvallva, én a TA-n kívül csak innen informálódok az xbox-os témákban, nekem személy szerint sokat jelent, hogy mindenféle infót megosztasz itt a topikban.
Arról nem beszélve, korábban hányszor nyúltam mellé fals dolgot megosztva itt, de szerencsére mindig jött valaki, aki kijavított.

(#180050) Dreimus válasza smokiii1 (#180048) üzenetére


Dreimus
senior tag

Valmi hiba van a profiloddal, keresd meg a supportot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.