Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95751) pelenka35 válasza gianni85 (#95750) üzenetére


pelenka35
őstag

+1

Gamertag:Rob3rt75

(#95752) pzstm válasza gianni85 (#95750) üzenetére


pzstm
titán

meglátjuk, bár privát véleményem szerint ez durván fog függni a fejlesztőktől is...lásd akár a Ps4 Pro-t most....nagyjából egészen vicces amit ott csinálnak....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95753) gianni85 válasza pzstm (#95752) üzenetére


gianni85
veterán

persze, de nem csak a fejlesztőktől, hanem a felvevőbázistól is, mert mindenki elvárja a csilivili grafikát mindenáron. Én meguntam a helyzetet, és pont ezért pihentetem most az X1-et. És igaz, PS-en se jobb a helyzet, ezért nyomulok most PC-n. Ott ha valami nem a szájízem szerint fut, akkor visszaveszek a részletességből, és voila. És mielőtt szó érné a ház elejét, ez nem új keletű probléma, de én személy szerint mostanában untam meg. ja és bocs, nem akarom letörni senkinek a lelkesedését itt a negatívkodásommal, szóval abba is hagyom :)

(#95754) pzstm válasza gianni85 (#95753) üzenetére


pzstm
titán

szerintem az ilyen részletekre majd az Ms által hivatalosan bejelentett apróbb részletek után visszatérhetünk :B

aminek én örülnék, az úgysem fog megvalósulni, mert igaz, hogy senki nem úgy használja, de mégis mindenki követeli :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95755) XFishboneHUN válasza pzstm (#95707) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Annyira ready, hogy első napos vétel lesz! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95756) Bazsi1987 válasza gianni85 (#95750) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Sokkal jobb lenne egy 1080p 60 fps simán kihajtó konzol! 😊 Nem látok sok esélyt normális 4k-ra még konzolon 😣

(#95757) pzstm válasza Sh4rk (#95747) üzenetére


pzstm
titán

igen;)

szerintem vagy pont ebben a timeframeben jelenik meg, vagy picit hamarabb...én erre tippelnék ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95758) Stauffenberg válasza NyMRooD (#95744) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én még mindg kitartok amellett, hogy a Scorpio nem csak konzol, hanem teljes értékű PC is lesz egyben. Be fogják illeszteni abba a sorba, ahol a Surface cuccok is vannak. A Microsoft ezekkel nagyon betalált oda, ahova az Apple-nek kellett volna, de az meg az utóbbi években semmi érdemi újdonságot nem adott ki.

Egy Mac Mini például cuki, de játszani nem tudsz vele. Ráadásul a játékos teljesítményt be lehet fogni munkára is. A Scorpio valahova a Mac Mini és a régi asztali nagy Mac-ek közé fog jönni.

Aki egy PS4 Pro ellenfélre számít közel azonos áron, szerintem csalódni fog.

Ez is csak spekuláció, de szerintem erre van a legnagyobb sansz.

(#95759) pzstm válasza Stauffenberg (#95758) üzenetére


pzstm
titán

meglehet, hogy feature listában egyre közelebb kerül egy valós, dedikált Win10 PC-hez, közös core és egyéb fejlesztések, appok miatt....bár nem tudom mennyire lesz mégis közeli.

Surface azért szerintem más, bár a közel sem olcsó Studio-val, amit legutóbb bemutattunk kiderült eléggé betaláltak...nem, nem átlagjózsinak meg hétköznapi embernek van, de videósóok, tervezők, grafikusok durván imádják.... :B (és van közöttük jópár akik iMac-ről jöttek....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95760) Louis válasza pzstm (#95752) üzenetére


Louis
tag

Ilyenkor így tudlak elképzelni. :D

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#95761) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok!

Létezik olyan h egy játékot eltöltesz vásárlás előtt? Magam sem tudom hogy hogyan de bekerült a telepíthető játékaim közé a Rocket League és a NBA2K17. Mindkettőt engedné is telepíteni, pedig egy fillért nem fizettem értük. Kedden nézegettem a topicban linkelt akciós játékokat. Azóta nem is ment a konzol. Ma reggel meg az fogadott, h bekerültek a telepíthető elemek közé. Hogy lehet ez? :U

psn:balazsb1987

(#95762) Atomgeszi válasza Bazsi1987 (#95756) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na így van.. A jelenlegi még egy normális 1080p rendes élsimításos képet sem tud, nemhogy már 4K-t akarnak :N :DDD Lehet kövezni, de az ámítás meg hitegetés része eddig is megvolt, és mi van most..

(#95763) akooos válasza bab1987 (#95761) üzenetére


akooos
veterán

Rocket league nekem is megjelent, gondolom valami free trial van egy ideig.

(#95764) bab1987 válasza akooos (#95763) üzenetére


bab1987
tag

Rákerestem az NBA-re:

We’re excited to announce that all Xbox Live Gold members on Xbox One can enjoy NBA 2K17 for free this weekend with Xbox Live Gold’s Free Play Days.

Beginning at 9:00am PST Friday, November 18 through 11:59pm PST Monday, November 21, Gold members in Xbox One markets will get a special opportunity to explore the world of NBA basketball. During this period, you’ll also have the option to purchase the game online from the Xbox Store with a 30 – 40% discount and continue playing.

psn:balazsb1987

(#95765) XFishboneHUN válasza bab1987 (#95761) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Itt a válasz a kérdésedre:

[link]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95766) mobal válasza oriic (#95729) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Arra lehet rámegyek még1x.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95767) Atomgeszi válasza XFishboneHUN (#95765) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De ez PC

(#95768) HF77


HF77
senior tag

lehet hogy amatőr kérdés....
mit jelent a konzol hátulján: service date 2017.01.10
nem azt hogy akkor került ki javítás alól?!

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95769) White Wolf


White Wolf
tag

Sziasztok.Van aki 5-8 mb interneten játszik?Mennyire akadozik a játék?És ez a profil letiltás(bannoják az xbox fiókom),mennyire gyakori.Ilyenkor mit lehet tenni?Nagyon szemezek egy xbox one s-el.Nagyon tetszik,ezért is kérdezem.

(#95770) Atomgeszi válasza White Wolf (#95769) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A pinged számít.. 5-8mbit max amiatt számít, hogy milyen gyorsan akarod, hogy letöltődjön az update vagy a digitális vásárlás során megszerzett játék.
Ha nem csinálsz semmi illegálisat, akkor nem fogják bannolni a profilod. Innen a topikból szerintem senkinek se bannolták, vagy, ha igen is, akkor tanúvédelmi programba van már, nehogy rossz színben tüntesse fel a MS hírnevét. ;]

(#95771) Deathjay^ válasza White Wolf (#95769) üzenetére


Deathjay^
tag

Ismerősöm is 5 megával játszik, és nem szokott panaszkodni, csak ha a tesója tölt valamit. A frissítésekkel szokott inkább bajban lenni. :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95772) White Wolf válasza Atomgeszi (#95770) üzenetére


White Wolf
tag

Értem,és köszönöm.Illegális dolgot nem szoktam,csak cheater valamint egeret használók.A viccet félre téve nem szoktam illegális dolgot csinálni.Ezért is kérdezem.

(#95773) L_YKing válasza White Wolf (#95769) üzenetére


L_YKing
addikt

Tobbszoros visszaesoket szoktak bannolni 9999. 12. 31-ig. :DDD
Ne karomkodj uzenetben es nem lesz bajod.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95774) Deathjay^ válasza White Wolf (#95772) üzenetére


Deathjay^
tag

Nem mindig kell amúgy csalni. Elég ha belefutsz egy trollba aki jelent téged. Mondjuk én a 7év alatt szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95775) White Wolf válasza Deathjay^ (#95771) üzenetére


White Wolf
tag

Köszönöm a gyors választ.Akkor nem tartók tőle, 8 mb internet nem jó.

(#95776) White Wolf válasza L_YKing (#95773) üzenetére


White Wolf
tag

Se chet,se irni nem szoktam.

(#95777) Atomgeszi válasza Deathjay^ (#95774) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tényleg, most, hogy így írtad, eszembe jutott valakinek a fiát bannolták Overwatch-ból asszem, mert túl jól játszott. Sok hülye van.. :U Mondjuk nem tudom mi lett a vége.

(#95778) White Wolf válasza Deathjay^ (#95774) üzenetére


White Wolf
tag

Na ezt kérdezem,mi van akkor ha feljelentenek?És én magamat ismerve,NEM keresem a bajt.Igy is bant kaphatók?

(#95779) eL Geri válasza White Wolf (#95778) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem saját tapasztalat, csak szerintem:
Nem olyan gyorsan bannolnak azért. Egy bejelentő, nem bejelentő (ez olyan mint az egy sör, nem sör :D). Ha sokan feljelentenek, akkor megy a bünti szerintem. Meg talán akkor is csak első körben időlimites, és sokadikban végleges.

(#95780) Deathjay^ válasza White Wolf (#95778) üzenetére


Deathjay^
tag

Úgy tudom több embernek kell vagy többször kell belefutni ilyenbe, de első körben 1-2 nap.
De ez ne szegje a kedved, ez nagyon ritka.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95781) Stauffenberg válasza White Wolf (#95769) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Online játéknál többet ér a stabil és alacsony ping, mint a sebesség. Az 5-8 Mbit/s sebességgel is lehet jó minőségben játszani ha jó a pinged és nincs packet loss. De a hajad kitéped mire az 50-60 GB méretű játékok letöltődnek.

(#95782) White Wolf válasza eL Geri (#95779) üzenetére


White Wolf
tag

Értem,csak nem szeretnék pórul járni.És se xbox ismerős,ezért is fordultam hozzátok.

(#95783) White Wolf válasza Stauffenberg (#95781) üzenetére


White Wolf
tag

Sajnos azt tapasztalható,hogy lassan jön le minden.

(#95784) White Wolf


White Wolf
tag

Köszönöm mindenkinek a segítő választ. :R

(#95785) Deathjay^ válasza White Wolf (#95783) üzenetére


Deathjay^
tag

Esetleg menj át egy haverhoz és kérd meg, hogy nála letölthesd a dolgokat.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95786) Vadernagyúr válasza Stauffenberg (#95781) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem 240 Mbit/s-os nettel is nagyon lassan jönnek a játékok,nem értem,hogy miért.. :DD

PSN: joskovagyok199

(#95787) Mankó válasza Vadernagyúr (#95786) üzenetére


Mankó
veterán

A sebesség változó, 500 mbites nettel a max 250 mbit volt, de szoktam látni 60 mbites letöltési sebességet is. Plusz a minap próbáltak itt 5 Gbites nettel is töltögetni és csak 360 Mbit volt a letöltési plafon. Reméljük a Scorpió már ebben is jobb lesz.

(#95788) Vadernagyúr válasza Mankó (#95787) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az nem lehet,hogy néha a szerver van túlterhelve,mondjuk egy adott játékot,rengetegen töltönek és az miatt vagy ilyesmik?

PSN: joskovagyok199

(#95789) Mankó válasza Vadernagyúr (#95788) üzenetére


Mankó
veterán

Benne van ez is, de szerintem le van korlátozva a letöltési sebesség. Gigabites hálókártyával többnek kellene jönnie, főleg, hogy mindenhol máshol nálam helyi hálózaton meg van a 400MBit+, az 5 Gbites netről meg nem is beszélve.

(#95790) pzstm válasza Mankó (#95787) üzenetére


pzstm
titán

nyilván az 5Gigabitesnél rengeteg közrejátszott, bár 300-400 megabit már tökéletesen elegendőnek tűnt számomra :B (pláne hogy olyan helyen lakok ahol ugyan üvegszál optika van behúzva lakásig, de a trékom a gigabitet majd vagy csak őszre kapcsolja be a szervereken, mert elég ez, meg elfoglaltak :W ű9

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95791) XFishboneHUN válasza Atomgeszi (#95767) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

ŐŐŐ.....igen teljesen igazad van...

bab1987 (#95761) Kérlek tekintsd tárgytalannak a false infót, amit adtam!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95792) Mankó válasza pzstm (#95790) üzenetére


Mankó
veterán

Nálam is jó a 250 Mbit, csak lehetne állandó. :K Gigabites telekom :Y lesz ott még baj. :DDD

(#95793) pzstm válasza Mankó (#95792) üzenetére


pzstm
titán

igazából most optikán 50/25 van, éjjel-nappal atomstabil az elmúlt 5 évben, és 3ms-os pingnél már az ügyfélszolgálatot csesztetem pénzvisszatérítésért ;] :P

akiknél megy, üvegszál optikán azoknál ok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95794) X868


X868
csendes újonc

Sziasztok.
Lehet hogy kicsit furcsa lesz a kérdésem, de ti ha nem használjátok a boxot le szoktátok takarni valamivel?
Porosodás miatt kérdezem, mert ugye a venti a tetején van.

xo gamertag: x868xxx

(#95795) pzstm válasza X868 (#95794) üzenetére


pzstm
titán

nem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95796) Mankó válasza pzstm (#95793) üzenetére


Mankó
veterán

Az atom stabil nem biztos, hogy boxon is annyi. Nálam nem is olyan rég az átlag 180 Mbit helyett csak 25-el jött egy jó ideig. Szét vetett az ideg, cseréltem kábelt, reseteltem a routert, új fix ip stb., semmi javulás. 500 Mbitből 25, gondolhatod. Aztán egyszer csak, 1-2 hét múlva magától megjavult.
Na ezeket az instabilitásokat is javithatnák már, de legalábbis a scorpiónál már ne legyen.

(#95797) pzstm válasza Mankó (#95796) üzenetére


pzstm
titán

nah ez mondjuk érdekes...én elmondhatom hogy sosem volt ilyenem, 50 megabites netnél 35-45 a legnagyobb kilengés, de 40-45 között szokott jönni inkább...bár nekem úgysem hinne senki, szóval... :)

Gondolom ezek az anomáliák kábelen mutatkoztak....meglátjuk....mindenesetre díjaznám :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95798) Mankó válasza pzstm (#95797) üzenetére


Mankó
veterán

Így van kábelen volt, de kipróbáltam 5 Ghz-es wifi-n is, ott is ugyanaz volt. Miközben PC-n 400 Mbit+ volt, de még telón is gyorsabb volt a net.
Mindegy, megjavult, de nem szeretném ismét látni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#95799) BigStraw válasza X868 (#95794) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én amiben volt a box(az a fehér dolog) azt úgy ráhajtogattam, összeragasztottam és ráteszem mindig mikor nem használom.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#95800) sugarforce válasza Mankó (#95798) üzenetére


sugarforce
őstag

Ez most nem neked szol, de sokan nincsenek tisztaban azzal, hogy hany eszkozon megy keresztul a halozati forgalmad, mire a microsoft letolto szerverere er a keresed es megindul az adatfolyam a boxod fele. Persze soktenyezos a dolog, box, kabel, router, szolgaltatoi eszkozok, savszelesseg az adott szolgaltatok kozott, terheltseg, qos konfiguralasa a kozopontban es meg az egyeb mas szolgaltatoknal amiken keresztul megy az adat. Persze lehet otthon kabelt cserelni ( bar ha 100mbit felett van akkor mar biztos jo) routert resetelni(ha kicsi a natolasi sebessege esetleg, akkor teljesen mindegy), az esetek 90 szazalekaban nem segit, mert nem helyi problema van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.