Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Két ember kellene heti küldetésre. Lvl 27 vagyok, de minimum 28-as kellene mert legnehezebben kellene letolni, a 9 strange coin miatt. :) Valakik?

Live-Die-Respawn

(#20002) adrian94 válasza MunezXBK (#19998) üzenetére


adrian94
őstag

De hát ha Én homeolom valaki profilját és Ő homeolja az enyémet akkor Én látom amit Ő vesz meg és Ő látja amit Én veszek meg azaz lehet váltogatni, hogy egyszer erre a profilra egyszer a másikra... vagy akkor nem jól gondolom ?

(#20003) MunezXBK válasza adrian94 (#20002) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem jól. :N

Te profiloddal belép egyszer a saját gépén, az lesz a my home. Ő látni fog minden digitális tartalmad. Te az övét nem látod.

Ha egyszer is rányomsz a saját gépeden a my home-ra, ( vagy jelszó cserét eszközölsz ) többé nem látja a cuccaid. Csak ha újra beállít mindent.

(#20004) FefeeX válasza MunezXBK (#20003) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt hiszem nem érted amit mond, legalábbis nem úgy tűnik. Alap eset, hogy senki semmivel nem home sehol. X belép Y gépén, Home-ol és kilép. Y belép X gépén és kilép. Utána X belép a saját gépén, Y pedig szintén a saját gépén. Ennek szerintem semmi akadálya nincs.

(#20005) adrian94 válasza MunezXBK (#20003) üzenetére


adrian94
őstag

Akkor az Én gépemen melyik lesz a Home profil ? :)

Akkor az a lényeg, hogy csak 1 profilra kell venni mindent... ebben az esetben élgondolkodtató a dolog.. bár még így is jobban megéri.

(#20006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kitegyem oldalra a hozzászólásomat Home címszóval?

Live-Die-Respawn

(#20007) Madwe válasza MunezXBK (#20003) üzenetére


Madwe
nagyúr

De o a saját gépen a haverja profiljara mondja hogy my Home, nem a sajatjara...

(#20008) adrian94 válasza FefeeX (#20004) üzenetére


adrian94
őstag

Így van , erre gondoltam !

Ebben az esetben nem kell csak 1 profilra venni mindent, hanem lehet váltogatni is akár :)

(#20009) MunezXBK válasza oriic (#20006) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Rakd ki. Most már belekeveredtem Én is. :D

(#20010) antikarts válasza FefeeX (#19739) üzenetére


antikarts
csendes tag

Én nem látom a super time forceot. Tényleg elérhető a magyar liveon? Ha igen hol találom pontosan?

(#20011) pzstm


pzstm
titán

jött már Destiny update? Queen küldetést érdemes csinálni?? (kétszer már megvolt)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20012) medvekutya válasza antikarts (#20010) üzenetére


medvekutya
aktív tag

én sem, de engem már annyira nem érdekel, hogy be sem írtam ezen állapotot ;]

(#20013) k4rL^ válasza pzstm (#20011) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem jött még, mindenki keddre számitott a reset miatt, mivel az mindig akkor van. Egyébként a múlt héten szerdán volt a hotfix. Addig meg se akarom csinálni a weekly heroic-t, mert annak a lootjába is belenyúlnak elvileg.

(#20014) MunezXBK válasza antikarts (#20010) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

USA-n biztos, de ha jól emlékszem, kb. 2 perc után töröltem. :D

(#20015) antikarts válasza MunezXBK (#20014) üzenetére


antikarts
csendes tag

Ezek szerint nem maradok le semmiről. :D

(#20016) FefeeX válasza antikarts (#20010) üzenetére


FefeeX
veterán

Tegnap valami anomália lehetett, vagy nem tudom, de nem találom most... :)
Viszont ha alul váltok régiót pl UKra, azt írja, hoy already purchased.

(#20017) godzsy2


godzsy2
senior tag

Szerintem elméletben lehet egymás acc-ját Home-oltatni és akkor tudtok olyat megjátszani, hogy 1x az egyikőtök, másik alkalommal meg a másik acc-jára venni a játékokat. És ha mégis borulna a dolog, akkor jut-is-marad-is alapon nem lesz harag, hogy "miért csak a tiéden van játék".

A lényeg, hogy ilyenkor mindkét félnek kell lennie aktív gold előfizetésnek, míg az egy acc-os rendszerben csak annak kell, akinek az acc-ján vannak a játékok.

Teszem azt van X és Y játékos. X megveszi a FH2-t, Y megveszi a Destiny-t. X Home-ol Y-on, Y Home-ol X-en. Mindenki a saját profilját használja a saját gépén vagyis nem a Home-olt profilt. Ugye mivel Home-olva vannak, ezért X hozzáférhet a FH2-höz, hisz az a sajátja, de hozzáférhet a Destinyhez is, hisz' az Home-olva van Y-tól. És fordítva is igaz.

Csak akkor van gubanc, ha X családtagja is játszani akar a FH2-vel, akkor ő nem fog tudni Xcsaládtag nevű profillal belépni, hisz' az csakis X profiljával műxik, ahhoz van rendelve. Xcsaládtag csakis Y játékaival, jelen esetben a Destinyvel tud csak játszani, mert az van Home-olva.

Xcsaládtag tehát nem tud játszani X saját játékaival, csakis akkor, ha X profiljávaljával lép be.

Vagy rosszul gondolom?

(#20018) Def26 válasza godzsy2 (#20017) üzenetére


Def26
félisten

Elég egy gold előfizu. Ha keresztbe teszitek home -ba a profilokat akkor simán megjátszhatjátok, hogy egyik játék ide, másik meg oda lesz megvásárolva.

Egyébként jól gondolod. Így működik ahogy leírtad. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20019) redXIII


redXIII
senior tag

Ehez a Homeolás dologhoz:

Én januárban vettem használtan a gépet, amihez kódos volt a fifa 14. A játék a gépen volt letöltve, de profil már nem volt a gépen mikor megkaptam. Miután beállitottam a saját profilomat, ugye csak az az egy profil volt a gépen ugyanúgy láttam a játékot a gépen, és tutdtam vele játszani ( egészen addig mig ki nem próbáltam egy hónapig ezt az EA hubot, mert gondolom akkor felülirta az accest és az EA hubhoz kötötte onnantól. Úgyhogy elvileg ha letöltessz egy játékot egy másik profillal a gépedre, majd utánna kitörlöd azt a profilt, akkor mennie kéne tovább ugyanúgy a saját accodal.. Válalkozó kedvüek kipróbálhatják :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20020) gduck


gduck
addikt

Már megy a Crew béta: KATT IDE!

Tapasztalatok?

(#20021) Krisz0630 válasza gduck (#20020) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én fentebb írtam, hogy engem nem igazán győzött meg a játék. Grafika olyan mintha X360-on játszana az ember vele. Az irányítással és a kocsik hangjával/kidolgozásával sem vagyok maradéktalanul elégedett.

Ami tetszett: hatalmas bejárható terület, részletes tuning, hangulatos átvezető videók. Nálam a Forza Horizon 2 miatt szóba sem jöhet, talán majd egyszer, ha lejjebb megy az ára. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#20022) oriic válasza gduck (#20020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal nem lehet videókat megosztani egyelőre.

Más:

Feds charge four men for stealing $100 million in Xbox code and U.S. military secrets

Live-Die-Respawn

(#20023) gduck válasza oriic (#20022) üzenetére


gduck
addikt

Már a PC béta idején eltörölték a tilalmat, nem hiszem hogy számítana bármit is, hogy konzolos a játék :) Ráadásul szerintem nem véletlenül időzítették a FH2 megjelenésere a béta kezdetét ;)

(#20024) tunkiih válasza Krisz0630 (#20021) üzenetére


tunkiih
őstag

Az első videók óta unszimpatikus full arcadenak tartom az egészet, labdába se fog rugni a H2 mellett semmiben sem. (nálam.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#20025) redXIII


redXIII
senior tag

Az biztos hogy a crew beta inditott igazi hardcore szölőtőke racel :D

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20026) gduck válasza tunkiih (#20024) üzenetére


gduck
addikt

Gyönyörű!

[ Szerkesztve ]

(#20027) tunkiih válasza gduck (#20026) üzenetére


tunkiih
őstag

Ma vették át németbe a gariközpontban reggel a gépem. Pár nap és gyűröm énis. (ja és igen.. megirom milyet kapok nyugi) :DDD

(#20028) gduck válasza tunkiih (#20027) üzenetére


gduck
addikt

Én meg még mindig csak a nyálamat csorgatom :)

[ Szerkesztve ]

(#20029) k4rL^ válasza gduck (#20026) üzenetére


k4rL^
senior tag

Így képzeltem el anno kb. a TDU folytatását, nem ami az elsö rész után jött meg most a Crew néven jövö "csodát". Minöség > mennyiség, Crew nagyon gyenge lett, igaz konzolon nem próbáltam, csak PC-n játszottam a bétával.
Egyedül azt sajnálom, hogy nem enged felmenni kicsit a hegyes részre a Horizon 2-ben, amúgy bámulatos. :)

[ Szerkesztve ]

(#20030) medvekutya válasza k4rL^ (#20029) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ne sajnáld, arra ott van a Hip Hop Boyz ugyebár ;] :DDD :DDD :DDD

(#20031) adrian94


adrian94
őstag

Valaki akar esetleg Home-olni? Egyenlőre még nem találtam senkit aki benne lenne :)

(#20032) MunezXBK válasza adrian94 (#20031) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én benne lennék, csak nekem is Forza 5 + Fifa 15 párosom van. Egyelőre nem is tudom mi lesz a következő game, amiért adnék némi forintot.

(#20033) adrian94 válasza MunezXBK (#20032) üzenetére


adrian94
őstag

ez a 2 pont nekem is meg van :DDD + EA Access, + Minecraft.. Amit szívesen megvennék a közeljövőben : Forza Horizon 2, GTA 5 ... :)

(#20034) medvekutya válasza adrian94 (#20031) üzenetére


medvekutya
aktív tag

két oldallal ezeløtt azért voltak páran :)

(#20035) MunezXBK válasza adrian94 (#20033) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Horizon 2 nem annyira érdekel még, jön pár autós cím, majd válogatok belőlük. GTA5-öt meg végigcsavartam 360-on.

(#20036) tDr1v3r válasza adrian94 (#20033) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én lehet benne lennék, pont ezek érdekelnek. De majd csak a gyári csere után...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20037) medvekutya


medvekutya
aktív tag

tölthetø a chariot :)

(#20038) pzstm


pzstm
titán

bemegyek a my games and appsba és ott figyel egy the crew beta...ezt meg hogy? nem kaptam kulcsot, valahogy magától letöltötte mégis :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20039) oriic válasza pzstm (#20038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

??

Biztos te kaptad meg az enyémet. :(

szerk:

Gondoltam míg megírok pár hírt így kora reggel leszedem ingyen játékot gépre.Erre látom jött egy 264 megás update géphez. Vajon béta dash? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20040) pzstm válasza oriic (#20039) üzenetére


pzstm
titán

mentem is vele egyet, de semmi......

nem forza pre-order mellé járhatott?? vagy nem tudom :U

Betasoknak viszont update érkezett

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20041) Buster17


Buster17
addikt

Onera már megjelent a gta5? Jobb a minőségű mint az előző gen.en?

(#20042) pzstm válasza oriic (#20039) üzenetére


pzstm
titán

nyilván béta dash, nem lehet végleges....benne vagy a programban nem? (szeptember 28-ai build, egész friss)

DETAILS

OS version released: xb_rel_1410.140928-2130
Available: 6PM PDT 9/30 (2AM GMT 10/01)

FIXES

◾When playing Forza 5 or Forza Horizon 2, you should no longer experience crashes during a race, or be unable to launch games following the crash.

◾A fix for an issue some users reported regarding red flickering while watching Live TV

KNOWN ISSUES

◾We’re investigating an issue with Instant-On mode, where when signing-in the Home screen appears but the only twist available is Home. Featured, Friends, and Store do not appear, and Pins is replaced with a “Connect to live” tile, even though you are already connected to Live.

Before using the workaround below to resolve this issue, please report this issue using the Feedback app (press the Xbox button on the controller and select Give Feedback).

Workaround: Navigate to Settings > Network, and select Test network connection. The network test will run, and you will be prompted with a message that “It’s all good”. When you return to the dashboard all content should display correctly.

Thank you for your participation in the Preview program!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20043) oriic válasza pzstm (#20042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem voltam benne, pedig már 4-en is meghívtak hetekkel ezelőtt. Tegnap viszont app-ok között turkáltam és találtam egy olyat hogy Xbox Preview Dashboard.

Úgy néz ki hogy csak ezt kellett leszednem mert tényleg a béta dash-t kaptam meg. Jól néz ki amúgy, főleg a külön friends tab. :C

Live-Die-Respawn

(#20044) pzstm válasza oriic (#20043) üzenetére


pzstm
titán

jah hogy még az sem volt eddig? snap mode menü is új duplakattra home gombbal

AMúgy hogy találtad meg az appot? Ismerősnek is kellene.

Ha azt a buildet kaptad meg akkor az beta

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20045) Def26


Def26
félisten

Mától otthagytam amerikai otthonom és átmentem Kanadába. Jobbak az árak és egy valag cím ugyanannyi dollár mint usa -ban csak ugye olcsóbb a kanadai dollár. Persze nem minden játék de azért van jócskán kivétel.
Már csak az a kérdés, hogy kanadai amazon -on tudok e vásárolni feltöltőkártyát.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20046) pzstm válasza Def26 (#20045) üzenetére


pzstm
titán

Áfa mennyi náluk?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20047) oriic válasza Def26 (#20045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60dolláros cím az nálunk ugye most olyan 14k. Kanadában mennyi?

pzstm:

Simán bementem a Store-ba és ott az App-ok között.

szerk: Jó lett a snap is. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20048) B3ny00 válasza Def26 (#20045) üzenetére


B3ny00
aktív tag

én kezdetek óta kanadai vagyok :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20049) B3ny00


B3ny00
aktív tag

milyen ez a Mordor valaki jatszott már vele ?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20050) tDr1v3r válasza Buster17 (#20041) üzenetére


tDr1v3r
veterán

November 18. Jobb lesz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.