Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Sziasztok!

Az akció során: én 2 dolgon gondolkodtam: a bulletstorm on - abból is a duke nukem-es kiadáson, ami egyike a ,,nem COD-battlefield fps" gameknek és még élvezetes is, a másik a transformers devastation. Végül az elsőt megvettem 2,5k ért, a másikat hagytam, na nem azért, mert rossz a graf, meg ugye g1 1980 transformers téma, hanem mert nem játszanék vele, tudom milyen egyszerű, üsd vágd - a játékmenet és picit nekem talán túl anime szerű lett. Ha mondjuk változatosabb lett volna benne a környezet és nem a régi idők zárt, copy paste élet nélküli környezeteit láttuk volna... :U

Azonban december eleje óta egy game van, amit ajánlok másoknak is. A SW Bf2. A storytól nem várjatok mélységeket, bár érdekes élmény egyfajta Episode6 folytatást kapni, egy másik oldal szemszögéből. A második része (az update óta elérhető DLC) ami már az új részek idejében játszódik. Engem nem kötött le sajnos a story. :N

A csata pörgős, de hasonló volt a korábbi részben is. A Űrcsata viszont olyan, élmény, amit eddig más gamekben nem sikerült így visszaadni. Cserébe viszont jó nehéz: célzás, lavírozni a roncsok között, kevés pontot kapunk bármit is csinálunk. ;] A hősök és a gonoszok egy jó kis gyors pörgős lézerkardozós harc (már akinek jut olyan hős, gonosz). Itt ugye a botrányból származó problémával is találkozunk: Luke ot és Darth Vadert pl 15k credit ért tudjuk csak használni. Pár már nem kell pénzt fizetni érte,m mégis egy évtized, ha nem vagy jó player 15000 credit összeszedése. Én amúgy nem vagyok ennek a kiprögetős, kártyás rendszernek a híve, már mobilon se tetszett: sokszor duplikált elemeket kapunk vagy használhatatlanokat (minek darth vader győzelmi póza, mikor kiváltani se bírjuk).

A COD WW2 egyenlőre kimaradt, de talán a SW Bf2 jobb választás volt.

Mások mivel tolják manapság, van valami kevésbé ismert amit érdemes megnézni?

Esetleg van aki szintén SWBFii zik?

[ Szerkesztve ]

(#127002) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Valaki játszik esetleg az LA Noire remastered változatával? Pár óra alatt második alkalommal fagy ki, beakad a kép és a hang, majd kidob az xbox a home menübe.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#127003) Gabesz84 válasza ollie (#126992) üzenetére


Gabesz84
őstag

Némelyik igen, de pl a sima 12 havi goldot engedte volna megvenni.
Fura. Most töröltem a német címem, és most már magyar címre is enged vásárolni...

(#127004) Janusz001 válasza a.sebi (#126994) üzenetére


Janusz001
őstag

Próbálj meg apróról sima lemezeset venni, én is innen vettem, 4k -ba megállt postával. Amúgy én is betáraztam a season pass -t hozzá, nekem nagyon bejövős játék, simán megér minden forintot.

(#127005) lsg


lsg
tag

Gariztatásnál meddig szoktak ülni a boxon? Már szerda reggel óta javítás alatt van. Én azt hittem h az enyém beérkezik és egyből küldenek egy másik ugyanilyet, de ez alapján lehet, hogy az enyém jön vissza?

Gyakorlatilag így már esély nincs rá, hogy a szabim alatt jan. 9-ig visszaérjen. :(

(#127006) ollie válasza lsg (#127005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem kb másfél hétig volt a szervizben december elején, de most az ünnepek miatt valszeg több idő lesz.

***

(#127007) snecizero


snecizero
senior tag

Lenne egy érdekes kérdésem. Van e xbox one ra vírus kereső? Ott a Microsoft internet explorer. Amit a konzolon elég sűrűn használok. Vannak olyan oldalak ahol esetleg belefuthatok vírusokba. Ha így lenne akkor az tönkre teheti a konzolt? Vagy hogyan tudom megnézni hogy nem e szedtem be vírust?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#127008) RudY válasza snecizero (#127007) üzenetére


RudY
addikt

"A Microsoft Edge böngészőbe épített Windows Defender SmartScreen2 segít a támadó vagy kártékony célú weboldalak és letöltések elleni védekezésben."
Az "olyan" oldalakat pedig más eszközzel látogasd :DDD

[ Szerkesztve ]

(#127009) JamesHun válasza ollie (#126992) üzenetére


JamesHun
addikt

adtam neki német címet
de most meg kor ellenőrzés van és nincs útlevelem. akkor mit adjak meg az amazonnak, hogy továbbjuthassak és megvehessem a fránya 12 havi gold ot a pass al?

SeriesX: JamesSHun

(#127010) Gabesz84 válasza JamesHun (#127009) üzenetére


Gabesz84
őstag

2011 utáni személyit válasszd, és az alul jelölt kódokat kezdd el beírni a magyar személyidről, nekem elfogadta.

(#127011) Silεncε válasza snecizero (#127007) üzenetére


Silεncε
őstag

Az XO teljesen máshogy működik, mint egy PC. Eleve minden app sandboxban fut, ha jól tudom, sima exe-t nem is tud futtatni, nyugodj meg. Magához a rendszerhez pedig kb semmi hozzáférés nincs, pont a virtualizáció miatt. Csak a legalsó rétegben fut a win10, de oda nem nagyon fér semmi

[ Szerkesztve ]

(#127012) snecizero válasza RudY (#127008) üzenetére


snecizero
senior tag

Nem felnőt oldalakra gondoltam. :) Az online filmeket szoktuk nézni az asszonnyal. A pc-n párszor bejelzett vírust a filmezz.eu a konzolon nem. Azért kérdeztem, de akkor ha jól értem nem kell aggódni. Amúgy nincs külön vírus kereső program a konzolra?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#127013) JamesHun válasza Gabesz84 (#127010) üzenetére


JamesHun
addikt

köszi azt megette
Your order is being processed. Please do not leave this page.
This will usually take less than a minute
Ez van már 3 perce :S
És ami fura volt nem kérte a kártyámhoz a 3 jegyű azonosítóját
Anélkül, hogy akarják levenni a pénzt?

SeriesX: JamesSHun

(#127014) Alexios válasza snecizero (#127012) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel nincs virus rá, kereső sincs

(#127015) lsg válasza ollie (#127006) üzenetére


lsg
tag

És ugyanazt a boxot kaptad vissza?

(#127016) pzstm


pzstm
titán

Atvettem a Patrol Tech kontrollert. Nagyon jol nez ki es irto kellemes a fogasa. Alig varom hogy este elesben teszteljem :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127017) snecizero


snecizero
senior tag

Kurva jó ez az Xbox. :DDD Az egész család örömére szolgál. :)) Vehettem volna már előbb is. :U

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#127018) JamesHun


JamesHun
addikt

Guten Tag,

bei der Bestätigung Ihrer Zahlungsdaten ist ein Problem aufgetreten. Um einen potenziellen Missbrauch Ihrer Zahlungskarte zu verhindern, haben wir Ihre Bestellungen zurückgestellt und Ihr Konto gesperrt. Sie können erst dann wieder Bestellungen aufgeben, wenn wir Ihre Informationen überprüft haben.

Um dieses Problem zu beheben, müssen wir einen aktuellen Kontoauszug für Ihre mastercard mit den Endziffern 69 überprüfen. Um Ihren Kontoauszug in unser sicheres Dokumentenportal hochzuladen, melden Sie sich bei Ihrem Konto an und befolgen Sie die Anweisungen.

Folgende Angaben müssen auf dem Kontoauszug zu sehen sein:
-- Ihr Name und Ihre Rechnungsadresse
-- die letzten vier Ziffern der Kartennummer Stellen Sie zu Ihrem eigenen Schutz sicher, dass nur die letzten vier Ziffern sichtbar sind.

Wir werden Ihren Kontoauszug überprüfen und uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden. Zum Schutz Ihrer Daten beschränken wir den Zugriff auf Ihren Kontoauszug auf ein Team unserer Kontospezialisten. Unser Kundenservice kann sehen, dass wir diese E-Mail verschickt haben. Er kann Ihren Kontoauszug jedoch weder einsehen noch weitere Informationen zu dieser Angelegenheit geben.

Bitte entschuldigen Sie eventuell entstandene Unannehmlichkeiten.

Wir bitten Sie, keine neuen Konten zu eröffnen, da eventuelle Neubestellungen dadurch verzögert werden können.

ezt kaptam az amazontól :S
még jó, hogy angol nyelven voltam végig
az accountomat lockolták, így belépni nem tudok
hova kéne a bankszámla kivonatomat elküldenem?
Nem az amazon oldalára kéne uploadolnom?

SeriesX: JamesSHun

(#127019) pauliboy23 válasza #78687232 (#126995) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Valamelyik nap volt linkelve, inkabb megrendeltem Angliából, postával együtt 13 font volt a legacy edition. Ennyit megér. 5-11 nap a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#127020) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön újabb PUBG patch

Live-Die-Respawn

(#127021) pzstm válasza oriic (#127020) üzenetére


pzstm
titán

vicces mert a 3AM PST az konkrétan nálunk dél lett volna...ezek szerint már megtörtént? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127022) szupermacs


szupermacs
veterán

Egy olyan láma kérdésem lenne, hogy olyan DLC-ket tudok venni a boxon vagy böngyészőn keresztül, amik 360-as BC játékok (Oblivion, stb.) amiket nem lehetett 360-on elérni a magyar régió miatt? És a meg tudom venni a One-on, akkor az a régiebbi gen konzolon is letölthető lesz?

(#127023) papp_no1


papp_no1
senior tag

argentin storeba utaznék, mi a legegyszerűbb megoldása? Repjegy vásárlása nélkül :C Akár privátban is várom a megoldást

(#127025) Alexios válasza papp_no1 (#127023) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel argentin storeba nincs gift card ezért sehogy

(#127026) AMD Power válasza eL Geri (#127000) üzenetére


AMD Power
titán

Ez engem is erdekel.... Szerintem ha lenne emeles mar tudnank rola...

(#127027) #78687232 válasza pauliboy23 (#127019) üzenetére


#78687232
törölt tag

FM7 Ultimate lett belőle. A DR-re ráfüggtem és ki szeretném próbálni az MS versenyzős címét is.

(#127028) ollie válasza lsg (#127015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem igen, bár nem ellenőriztem a sorozatszámot. Az enyémnek egyébként csak annyi volt a baja, hogy túl hangos volt a ventije, ezt gondolom cserélték.

***

(#127029) Kyrgios válasza papp_no1 (#127023) üzenetére


Kyrgios
csendes tag

Tudomásom szerint oda sehogy, aztán majd megcáfolnak azok akik jobban értenek hozzá viszont én úgy tudom, hogy van pár olyan ország ahol nem lehet venni Gift Cardot ( Kolumbia , Argentina stb. stb. )

(#127030) ollie válasza JamesHun (#127018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem bankszámla kivonat kell, hanem egy igazolás a banktól, hogy a tied a bankkártya, amit használni akartál. Egyébként azt írják, hogy a személyes adataiddal volt probléma fizetésnél. Gondolom a bankkártyához csak német címet adtál meg, na így nem fog működni. Az igazi lakcímedet meg kell adnod, különben soha nem fog sikerülni a fizetés, mert elküldi az amazon a banknak az összes személyes adatodat, mait nekik megadtál, a bank meg annak függvényében engedi a fizetést vagy nem. Gyakorlatilag a bankod utasította el a fizetést.

***

(#127031) szőröscica válasza ollie (#127028) üzenetére


szőröscica
addikt

Es jo lett?

(#127032) JamesHun válasza ollie (#127030) üzenetére


JamesHun
addikt

de hova kéne és mit feltöltenem
sehol nem találok ilyen menüpontot az amazon oldalán
sejtettem ,hogy a címmel volt baja, és most már javítottam is, de sehogy nem tudok továbbjuttni, mert nincs meg hol tudnék írni nekik
Amazon oldalán a message centerben is csak el tudom olvasni, amit küldtek emailben is, de választ nem tudok írni, hogy javítottam a címem a bankkártyánál, és most már mennie kellene

SeriesX: JamesSHun

(#127033) ollie válasza szőröscica (#127031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, halkabb lett.

(#127032) JamesHun: nem tudom, nekem soha nem volt problémám az amazonnal. De amúgy nem volt korábban amazon accountod? Mert nem kell minden oldalukra létrehozni, mivel az globális, ugyanazzal kell belépni az összes oldalukra, így a németre is.

[ Szerkesztve ]

***

(#127034) NB2


NB2
aktív tag

FH3-ban miért lassul be a verda, ha letérek a versenysávról?
egy tök egyenes úton nem mindegy, hogy jobb vagy bal oldalt megyek?:)
vagy ez valami settingsben kikapcsolható, verseny közben idegesítő...

(#127035) ollie válasza NB2 (#127034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, mintha az idő lassulna? Én olyat nem vettem észre.

***

(#127036) bulikavagyok válasza NB2 (#127034) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Versenysáv? :F Soha nem hallottam még ilyenről. Teljesen mindegy, h az útnak melyik oldalát választod. Max akkor lassul le az autó ha letérsz az útról a fűre/homokra. De akkor sem nagyon... ;]

[ Szerkesztve ]

(#127037) JamesHun válasza ollie (#127033) üzenetére


JamesHun
addikt

nem csináltam újat, a "régivel" léptem be, de fizetni most fizettem elöször.
mielőtt lockolt még láttam, hogy a bakkártyához automatán a hozzáadott német címet hozta be és azt még javítani tudtam, de most már belépni se tudok csak pár aloldalára
Törölni sem tudom ezt a rendelést, hogy újra megpróbáljam, és a contact us is be akar lépni az amazon oldalára, de kivág, hogy lockoltak :S

SeriesX: JamesSHun

(#127038) mike1334


mike1334
veterán

Na megvan a Forza Horizon 2. Miután megrendeltem kedden kicsit szomorkodtam, hogy nem digitálisan vettem meg, hanem lemezesen. De úgy voltam vele, hogy majd megveszem úgy, ha akciós lesz a storeban, a lemezt meg majd eladom. Erre boltban mondják, hogy sajnos csak digitálisan van belőle, úgy is jó? Még szép, hogy jó :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127039) r.levente75 válasza mike1334 (#127038) üzenetére


r.levente75
addikt

Hol vetted?

(#127040) Chumlee


Chumlee
senior tag

Amikor megnézi az ember a PC-n jól működő jump-okat ,ez után pedig a teljes csapat utánoz felbecsülhetetlen. :DD

(#127041) ollie válasza mike1334 (#127038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na engem is érdekelne, hogy hol lehet kapni.

***

(#127042) appleGjuice


appleGjuice
tag

Szép napot! Próbálom regisztrálni a frissen vásárolt kontrollerem és az alábbi hibaüzenetet kapom. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond? Köszi!

(#127043) szőröscica válasza appleGjuice (#127042) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem tudom, de en kesobb megprobalnam ujbol.

(#127044) NB2 válasza bulikavagyok (#127036) üzenetére


NB2
aktív tag

Akkor úgy mondom ideális ív:) Ha versenyzel és kékkel mutatja, hogy ott gyorsíts, de én épp átmegyek a másik sávba (nyilván nem a kanyarra értem), tök mindegy miért, nehezebben gyorsul ott a kocsi, mint a kék részen.

(#127045) StLui válasza appleGjuice (#127042) üzenetére


StLui
veterán

Azt nem lehet, csak konzolt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127046) StLui válasza NB2 (#127044) üzenetére


StLui
veterán

Be van kapcsolva az fék assistant?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127047) bulikavagyok válasza NB2 (#127044) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, így már világos. :B Ahogy StLui is írta, valószínűleg be van kapcsolva a fékasszisztens.

[ Szerkesztve ]

(#127048) Chalez válasza NB2 (#127044) üzenetére


Chalez
őstag

Az assistokat kapcsolgasd ki, aztán nem fog lassulni sehol

(#127049) Czimby


Czimby
addikt

MI adja a nagyobb élményt?

Ha a Horizon 3 mellé megveszem a két DLC-t.
Vagy ha veszek egy Horizon 2-t.

(Utóbbinál félős, hogy 1 éven belül GWG-be ingyen megkapjuk)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#127050) bulikavagyok válasza Czimby (#127049) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én mindenképp a két DLC-re szavaznék, de hallgass meg másokat is!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.