Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) MunezXBK válasza JamesHun (#18999) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én 3 percig bírtam, soha többet Crucible.

(#19002) Tomics


Tomics
addikt

Használja valaki a gépét BluRay filmek lejátszására?
Most látom hogy az van benne, így még egy plusz pont mert kiváltani a lejátszót is!

PH! addikt since 2004

(#19003) B3ny00 válasza RevolutioN2 (#18881) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Iracing a megoldás!

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19004) XFishboneHUN válasza MunezXBK (#19001) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nekem muszáj van 3 olyan küldim, ami multihoz kapcsolódik, de borzalom, hogy egy lövésből megdöglöm és a másikat meg alig bírom leszedni, mert olyan mértékű pajzs van rajta, hogy esélyed sincs! Tegnap volt az, kis 8-as szintű titán úgy ledarált, hogy az nem igaz! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19005) B3ny00 válasza B3ny00 (#19000) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Megvan. 6 órát tudsz játszani

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19006) B3ny00 válasza negyven2 (#18970) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Windowsot is lehet itt venni, nem kamu?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19007) bLaCkDoGoNe válasza medvekutya (#18978) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerk.: Látom közben már más megválaszolta. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19008) FefeeX válasza boost (#18902) üzenetére


FefeeX
veterán

:R
Végre egy értelmes ember, aki nem azt mondja, hogy úgy van és kész :C

És akkor ez alapján hadd mondjam el, hogy nem más a filmeknél és a játékoknál. A főleg 3d filmeken is erősen lehet látni adott esetben a svenkelést, pláne a gyorsabb jelenetekben (a Titánok Haragja 3D moziban számomra pl nézhetetlenül rossz volt, nem volt benn egy tiszta kép; az Éhezők viadala elején meg nincs motion blur, ami szintén bántó rezgető érzés)

Adott esetben viszont, ez egy FPS-nél nyilván erősen számít, az autós játék (adott esetben Forza H2) nekem nem tűnt fel semmi hasonló, zavaró esemény (mondjuk pl azért valószínűleg, mert nincs benn 1000 pixeles másodpercenkénti mozgás)

Így már egyébként legalább van alapja az értelmes vitának, diszkurzusnak, illetve, hogy ki hogyan éli meg :)

Szóval köszönöm mégegyszer a linket

(#19009) negyven2 válasza B3ny00 (#19006) üzenetére


negyven2
veterán

Kapsz egy kulcsot, az lemezt/iso-t neked kell beszerezni. Amúgy lehet, hogy MSDN kulcsok ezek.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#19010) #44275968


#44275968
törölt tag

Üdv,

Pár napja vettem egy xboxo-t, ha akartok vegyetek fel, gamertag: AttysonZ , folyamatosan vásárolom hozzá a játékokat is, úgy hogy amivel többen játszotok beszerzem rögtön és csatlakozok.

(#19011) medvekutya válasza bLaCkDoGoNe (#19007) üzenetére


medvekutya
aktív tag

azért még elolvastam volna a te véleményedet is, nekem elnyerte a tetszésemet :K
hotx. üdv itt :)

(#19012) MunezXBK válasza #44275968 (#19010) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Destiny legyen, az megy mindig. Pár nap múlva meg gondolom Fifa. :D

(#19013) XFishboneHUN válasza MunezXBK (#19012) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Na meg Forza 5! :) A FIFA most nagy sláger lesz! :) Destiny meg alap!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19014) pzstm válasza XFishboneHUN (#19013) üzenetére


pzstm
titán

Fifa nálam kimarad, de Horizon2 és Sunset Overdrive meglesz, Assassin's Creed-el egyetemben :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19015) XFishboneHUN válasza pzstm (#19014) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nem tudod miről maradsz le! ;] :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19016) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Destiny-t annyian írjátok...szerintem ha kész a titanfall akkor csak ki kéne próbálnom :)

(#19017) B3ny00 válasza negyven2 (#19009) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Az addig oké hogy kulcsot kapok, csak Jó is legyen, mi az az msdn?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19018) XFishboneHUN válasza SütiGTi (#19016) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

muszáj! :K

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19019) SütiGTi válasza XFishboneHUN (#19018) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nem mertem eddig, mert muszáj lenne befejezni a titafall-t :) De félek mire odajutok, hogy akkor most akkor destiny...addigra már mindenki abbahagyja :)

(#19020) MunezXBK válasza SütiGTi (#19019) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van rá esély. Titanfall-t is csak Te nyomod, ezért azt kihagyom. Horizon2-t is, mert jön még jó pár autós game + itt a Forza 5 is.

(#19021) XFishboneHUN válasza SütiGTi (#19019) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Vagy mindenki újrakezdi más kaszttal! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19022) pzstm válasza SütiGTi (#19019) üzenetére


pzstm
titán

én még bőven leszek szerintem, más kasztot is ki akarok próbálni :K

Titanfall-ból meg jön a harmadik DLC, akkor kicsit jobban újra beindulok :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19023) JamesHun válasza pzstm (#19022) üzenetére


JamesHun
addikt

más kasztot nem tudom mikor kezdek majd el :)
Még itt is csak 20-21 körül vagyok
mi a szint maximum amit el lehet érni?

SeriesX: JamesSHun

(#19024) Tomics


Tomics
addikt

Október 15-e körül én én is csatlakozom hozzátok ! (már alig várom :DDD)
Első körben Forza 5 és Fifa15, aztán majd Horizon, Destiny ha már ennyien imádjátok.
Igaz ez a sci-fi vonal nálam annyira nem tesz oda az érzésnek, de ha muszáj akkor muszáj :)

Ezeken kívül van még valami musthave cím ami mostanában jelenik meg ?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19025) pzstm válasza JamesHun (#19023) üzenetére


pzstm
titán

tán 22 vagyok, de több napja bekapcsolni sem volt időm masinát..28-ast már láttam :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19026) tunkiih


tunkiih
őstag

Sajnos nekem a Destiny nem gyere be ahogy a Halo széria sem volt az, maradok a BF4-nél.. de Forza 5 / Horizon 2 / FIFA 15 mehet részemről is majd.. ahogy visszakapom a gépet a héten. (természetesen ha valaki bf4-ezik még mellettem, ne habozzon.. :DD )

Ha már BF4 érdemes elolvasni az őszi nagy update részleteit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19027) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Este 7 után hazaérek remélem mehet a titanfall vkivel. 14 -körülire húztam fel magamba :D De már kezd durvulni a mapok. 14 story-nál .

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#19028) FefeeX válasza JamesHun (#19023) üzenetére


FefeeX
veterán

"The soft level capacity is at 20, yes. That means when you reach level 20, experience will no longer make you level any more. If you want to go past level 20, you'll need Motes of Light to buy equipment from the Speaker. This armor will have a stat called Light which determines how many more levels past 20 you can get to. Max level 30.

EDIT:
The class items bought from the Speaker does not give any stats. So the only way to get equipment with the Light stat is to kill enemies and hope for good equipment with the light stat. Only higher level equipment will have the light stat."

Mondjuk ilyen hanyag supporttal ellátott MMO-t még nem láttam... Hivatalos oldalon semmi hasonlót nem találok...

(#19029) #44275968


#44275968
törölt tag

TitanFall és Destiny mai napon be lesz szerezve délután, úgy hogy este már menni is fog, a Fifa az alap lesz majd... szóval gamertag: AttysonZ, még sajnos senki nincs friendsbe úgy hogy ne habozzatok :DD :DD

(#19030) SütiGTi válasza pzstm (#19022) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Arról lehet tudni valamit, hogy mikor jön?

(#19031) FefeeX válasza #44275968 (#19029) üzenetére


FefeeX
veterán

Hozzáadtalak, nekem ugyan nincs Titanfall-om csak Destiny-m viszont arra általában kapható vagyok :)
Adott esetben szívesen kezdek egy másik kasztot is

(#19032) Seat válasza #44275968 (#19010) üzenetére


Seat
tag

Taps. Üdv köztünk! 😊

(#19033) Seat


Seat
tag

Hi, valakinek működött már az auto power off? Egy hosszabb destiny party után hagytam még bekapcsolva,hogy visszahűljön a procija (lehet ennél már nincs rá szükség),az automata kikapcsolas be volt lőve 1 órára. Reggel ránéztem és még ugyanúgy ment,nem kapcsolt ki...hmmmm

(#19034) FefeeX válasza Seat (#19033) üzenetére


FefeeX
veterán

Bekapcsolva hagytam még az elején, hogy töltse le a játékokat míg nem vagyok otthon. 3 óra múlva hazaértem, és kikapcsolt a box is és az erősítő is.

(#19035) tunkiih válasza #44275968 (#19029) üzenetére


tunkiih
őstag

A képernyő tetején megtalálod a lenyitható összefoglalót, a legalján van 1 gamertag lista, vegyél fel mindenkit! :)

Seat: A visszahűtésre az xbox 360 vastag széria Jasper alaplapjaitól kezdve nincs szükség.

[ Szerkesztve ]

(#19036) bLaCkDoGoNe válasza medvekutya (#19011) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Őszintén szólva én eddig kicsit csalódott vagyok. Én is az általános lelkesedés miatt vettem meg, de eddig – jelenleg Ypern-nél járok – szerintem nagyobb a dolog füstje, mint a lángja.
A játékmechanika unalmas és monoton, a "fejtörők" többsége nevetségesen könnyű és eddig bizony a történet is harmatos (sőt, néhol egészen abszurd marhaság: lásd a Zeppelines részeket). Lehet, hogy én ültem le nagy elvárásokkal a játék elé, de igazából egy szívszórító és katartikus élményre számítottam, valami olyasmire mint mint a Telltale-játékoknál, amik szintén gyenge játékelemek mellett lehengerlő történeteket mesélnek el úgy, hogy nem akarsz előle felállni amíg végig nem játszottad.
Mindez persze még változhat később, de egyelőre bánom a vásárlást.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19037) vg válasza Seat (#19033) üzenetére


vg
addikt

Fali aljzatba van dugva a táp? Ha nem, és valami áramingadozás elleni kütyübe, akkor lehet azért. Amikor olvastam a használati utasítást(elszoktam, lol), ott írták, mivel a gép tápja alapból ilyen áramigazolásos cucc, a fali aljzatba kell dugni, ellenkező esetben a gép hibás működése előfordulhat. Hogy ettől nem kapcsolt ki neked, azt én nem tudom. Nem vagyok annyira okos.

(#19038) Def26 válasza vg (#19037) üzenetére


Def26
félisten

Sima elosztó is lehet probléma vagy csak a speckó elosztók csinálnak gondot?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19039) pelenka35 válasza MunezXBK (#19001) üzenetére


pelenka35
őstag

:C

Gamertag:Rob3rt75

(#19040) vg válasza Def26 (#19038) üzenetére


vg
addikt

Fogalmam nincs, de tényleg le van írva ez. Sima elosztóba én nem merek dugni ilyen nagy értékű cuccost, nekem PF8VNT3-GR túlfeszültség mérőm van, nem drága, és soha nem volt baj semmivel.

(#19041) kazsmerlaca válasza Seat (#19033) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nekünk is simán működik az auto power off :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#19042) tunkiih


tunkiih
őstag

Horizon 2 hangulatfokozás így délutánra! :Y
[link]

(#19043) pzstm válasza SütiGTi (#19030) üzenetére


pzstm
titán

coming soon this fall :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19044) Def26 válasza tunkiih (#19042) üzenetére


Def26
félisten

Jó ez a játék de ez a szőlőültetvényes verseny kurvára nem tetszik. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19045) ptom77


ptom77
csendes tag

A FIFA 15 teljes verzióját próbálta már valaki az EA Access-sel?
Azért kérdezem mert a demo-ban nekem feltűnt, hogy a visszajátszásoknál és pl. 11-es rúgásoknál minimális mértékben ugyan, de szaggat egy kicsit. A játékmenet teljesen rendben van és amúgy gyönyörű az egész, de ez zavaró volt. Én azt remélem ez csak a demo-nak köszönhető és a teljes játéknál már rendben lesz.
A 09.26-i megjelenési dátum az éjfélt, azaz 0 órát jelent vajon?

(#19046) bulikavagyok válasza ptom77 (#19045) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A teljes verziót még nem próbáltam.
09.23. a megjelenési dátum, legalábbis US régión. Nekem már fel van telepítve, szerintem holnap 00:00-kor aktiválódik EST, tehát reggel 6 nálunk. De csak tippelek! :)

(#19047) Def26 válasza ptom77 (#19045) üzenetére


Def26
félisten

Hét ezt fene tudja. :D Lehet vissza kell venni a felbontást. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19048) eastone1


eastone1
senior tag

Úgy kibaszom az ablakon a büdös picsába ezt a destiny t, hogy csak úgy füstöl. Vanguard ról mielőtt vége lenne és begyülyteném a pontokat, kidob. Ezt eljátszotta már jópárszor. :(((

(#19049) Def26 válasza eastone1 (#19048) üzenetére


Def26
félisten

Engem a peggle 2 dobál ki, dühítő az is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19050) Krisz0630 válasza ptom77 (#19045) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én próbáltam és sajnos a teljes játék is szaggat visszajátszásoknál néha.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.