Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) pzstm válasza FefeeX (#17000) üzenetére


pzstm
titán

screenshot nincs, videó van. És egy tucat app van amik snapelhetőek hasznos infókkal ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17002) ForRedGlory válasza norbi2010 (#16987) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az van, csak kimenteni nem lehet :(

(#17003) pelenka35 válasza tDr1v3r (#16973) üzenetére


pelenka35
őstag

És tényleg...
576 mennyit add a használt codért?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#17004) tDr1v3r válasza godzsy2 (#16977) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak 14k? Az hogy a p*csába, IP alapján szűr vagy mi? :F PC-n alig 3-4k ember játszik, One-ra meg jócskán több kelt el... meg mintha valami hatalmas kiemelt cím lenne a játék.

Amúgy MW2, BO 1-2 foreva. Csak adnák ki remake-ben, raknék bele millió órákat. :))

(#17003) pelenka35: Nem érné az meg neked...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17005) JamesHun válasza pelenka35 (#17003) üzenetére


JamesHun
addikt

tedd fel jatekaim.hu ra
COD ért sokat nem adnának most szerintem

SeriesX: JamesSHun

(#17006) dunc válasza dunc (#16986) üzenetére


dunc
nagyúr

Warframe ezt dobja!
"unable to connect. if this problem persists please contact support at: http://support.warframe.com/"

(#17007) dunc


dunc
nagyúr

Első online győzelem! :C Méghozzá Nürburgringen!

(#17008) XFishboneHUN válasza dunc (#17007) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Bocsi, hogy tegnap leléptem Forzából, de nem vártam meg a faszoskodást, láttam, hogy ez most nem fog összejönni, inkább elmentem nyomtam egy kis Trials Fusiont! :) Majd ma valamikor!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#17009) dunc válasza XFishboneHUN (#17008) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen tegnapnem volt jó! :((

(#17010) sch_a


sch_a
addikt

Tegnap én is leléptem, én egész délután hiába próbálkoztam. Ma reggel láttam csak, hogy írtatok, bocs.

Közben pedig nyilvánosan elszégyellem magam, mert a TV-m tényleg nem volt a legjobban beállítva. :DDD Gondoltam, ha játékgépre állítom a képüzemmódot, akkor kikapcsol minden képjavító funkciót. Hát nem. A bemenet HDMI 1 címkéjét kell átállítani PC-re és akkor tényleg kilő mindent. Így azért jócskán javult a kép. Persze az élsimítás hiánya így is észrevehető, de már jóval kevésbé zavaró.

(#17011) Crazyman33 válasza ForRedGlory (#17002) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ezt is cáfolnom kell...

Miután fotóztál és elmentetted, felkínálja hogy megoszthatod a többiekkel ha felrakod a "kirakatba".
Rakd fel, majd menj az fm.netre és jelentkezz be, ott lesz a kép a profilod alatt a Galériádban.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#17012) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na az ismerkedes utan johet a baratszerzes :D

Gamertag: ForRedGlory

Majd az 1-es hszbol felveszem az embereket, ha gep ele ulok. Aki akar, felvehet, de csak ph!-s legyen, mert nincs kedvem vadidegeneket nezegetni.

Crazyman33: akkor az a funkcio bugos, mert megosztani sem lehet vele. A share menupont alatt irja, hogy kene keyword, de egyreszt nem lehet semmit sem kivalasztani/beirni, masreszt az ha a descriptiont kitoltom keves, igy szart sem er. Harmadreszt, inkabb nem irom le, hogy PS4-en egy gombnyomas az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#17013) JamesHun


JamesHun
addikt

az instant on módba nem kellene 0-24 be a routeren lógnia az xbox nak?
Vagy bizonyos időnként néz csak rá a netre?
most néztem rá a routerre és nem látom az xboxot, csak a telefonokat, tabletet és a 2 PC-t

SeriesX: JamesSHun

(#17014) mazsó válasza Crazyman33 (#17011) üzenetére


mazsó
aktív tag

Mit tudni mikor lesz Magyar nyelvű a Forza5?
Magyar nyelv lesz a gépen vmikor?

(#17015) Zjunior válasza sch_a (#17010) üzenetére


Zjunior
veterán

Ejnye-bejnye...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17016) ForRedGlory válasza sch_a (#17010) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A gamer uzemmod leginkabb csak a latencyt csokkenti. Amugy ezt a tv-s szutykot hol allitottad? A source gomb megnyomasakor a HDMI-nel allitod PC-re?

(#17017) Mate válasza ForRedGlory (#17016) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam (Samsung) source gomb, kiválasztom a bemenetet és el lehet nevezni (Pc, video, játék stb.) Ott kell pc-re állítani.

Ami még fontos, hogy DVI-os (általában 1-es) hdmi csatlakozóba legyen dugva.

Amúgy a pc átnevezés rengeteg mindent kikapcsol és állít. Hangtól kezdve a képig stb.

[ Szerkesztve ]

(#17018) sch_a válasza Mate (#17017) üzenetére


sch_a
addikt

Azon mit értesz, hogy DVI-os hdmi? Csak mert ez két különböző csatlakozó. Annyi a közös bennük, hogy mindkettő digitális.

(#17019) zeus90


zeus90
aktív tag

Aki akar engem is felvehet (GT: DaveDotCom), de az elkövetkezendő hónapokban szerintem csak Destiny-vel fogok játszani és Diablo-val. Esetleg néha 1-1 bf4 lazítás képpen.

(#17020) Mate válasza sch_a (#17018) üzenetére


Mate
nagyúr

Én tv-mből kiindulva:

Van 4 HDMI csatlakozó. HDMI 1, HMDI 2, HDMI 3, HDMI 4. Viszzont HDMI 1 alá zárójelben oda van írva, hogy DVI. PC-t csak arra lehet kötni, többin katasztrofális a kép és nincs hdmin keresztül hang. Másik tv-n, ami másik márka pedig PC-t írtak rá.

(#17021) Crazyman33 válasza mazsó (#17014) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nemtom. Ilyen hírek nincsenek.
Nemtom. Ilyen hírek nincsenek.

Remélem kielégítő volt a válaszom. Muahhahaha

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#17022) mazsó válasza Crazyman33 (#17021) üzenetére


mazsó
aktív tag

Köszi a kimerítő választ! ;)

(#17023) Tegla80 válasza Mate (#17017) üzenetére


Tegla80
addikt

+1
Bar nalam "jatek" ra van nevezve,mert a "pc"-n nem volt olyan jo a kep sztem.
Nezd csak meg,sokkal szebb alapban a kep "jatek" uzemmodban.
persze alap dolgok,szin,fenyero, stb mindenhol varialhato,de akkor is mast kapsz ha belenyulsz. Mint pl a kepmodoknal is tok mast eredmenyez,ha pl a "normal"-t tekergeted vagy a "film" modot,mert ugyan azt a beallitasi semat rahuzva,megis mast kapsz.
Szoval konzolhoz samu tv eseteben sztem a "jatek" mod a nyero ,"normal" kepmodnal ,fenyre szinre,sajat magadnak belove.

Plusz ha a one kep menuben van "rgb" allitasi lehetoseg ,akkor az ne "auto" vagy "limited" legyen ,hanem "full". Ez is sokat szamit ps4 nel,igy lehet itt is.

remelem ez igy nem a "medencebe vizeles" kategoria. ;)

mate3553
Minden hdmi bemenet egyenerteku e szempontbol!!csak az az alapban arra beallitott ,igy mas kepbeallitasok lehetnek hozzarendelve, be vagy kikapcsolva.
Nekem (meg masnak is)spec 2konzol vagy eszkoz eseten ,akkor hogy is lenne?? Az 1ik xarab kepet ad,mert nem a hdmi1/dvi be dugtam??!! Mind atnevezheto es jol be is allithato kepre,hangra! ;) plusz az "anyneth +hdmi cec" is megy minden hdmi porton.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#17024) sch_a válasza Mate (#17020) üzenetére


sch_a
addikt

Ok, kösz a választ! Az enyémen csak két hdmi bemenet van. A 2-es alatt van zárójelben, hogy MHL.

(#17025) dunc válasza sch_a (#17024) üzenetére


dunc
nagyúr

2014 LG Direkt Led, 3 HDMI játékmódba bármelyikbe gyönyörű, One 1080P, 36 Bit/Sec , PC mod!

(#17026) FefeeX válasza sch_a (#17018) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem teljesen, csak ezt ebben a kontextusban nem hallottam még. PC-n a DVI-D viszont kvázi kompatibilis a HDMI-vel, hangot is kiad (az AMD kezdte ezt anno)
DVI wiki ide vágó része

Gondolom visszafelé meg első HDMI DVI-I kompatibilis lehet vagy hasonló.

Nálam 4 HDMI van, abból az első kettő automata (bekapcsol, átkapcsol stb)
Viszont az erősítőből jövő drága HDMI kábel csak a HDMI4-ig ér fel, így abba van kötve, de nálam nem változott a kép minősége a HDMI 1 vs 4 közt. Viszont nálam bemenetenként állítható a színprofil és minden más beállítás.

(#17027) gulb


gulb
senior tag

Nem tudok belepni se xbox.com se smaetgalss semmivel...mert nem tudja kuldeni a biztosagi kodot...hurra de jo hogy elindult ez a tobb orszagos baromsag...

(#17028) negyven2 válasza gulb (#17027) üzenetére


negyven2
veterán

Én betudok lépni.

Elvileg csak Xbox Music hiba van

"We’re aware that some of you are having trouble streaming from Music.xbox.com, and we want you to know we’re already hard at work addressing the issue. Thanks for staying patient in the meantime. We’ll have an update in a half hour."

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#17029) i@lex


i@lex
őstag

Találtam egy ilyen hsz-t: (Forza 5)

"Mondjuk ha a teljes játékot engedi letölteni ami 40gb, akkor nem tudom hétfőn, hogyan fogják megszakítani a játékot? Azért ez elgondolkodtató. Én nem tudom mennyit enged belőle, és milyen a free verzió mert nekem a teljes van meg, de ha az egészet le lehet tölteni akkor nem valószínű, hogy utána le lehetne tiltani a játékot."

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#17030) Blaise válasza i@lex (#17029) üzenetére


Blaise
veterán

Simán egy kattintással le tudják tiltani, PS Plus-nál is hiába töltöd le a játékokat, ha lejár az előfizetésed utána nem tudod elindítani.

(#17031) zeus90 válasza i@lex (#17029) üzenetére


zeus90
aktív tag

Licenszek korában nem túl nehéz egy ilyet lebonyolítani. Gondolom a free verziós letöltésnél mindenki ugyan azt a licenszet kapta vagy esetleg különbözőt de csak hétfőig érvényeset.

[ Szerkesztve ]

(#17032) adrian94


adrian94
őstag

Lehet úgy twitch-elni vagy videót felvenni, hogy ne lógjon be a képbe és teljes képet lássam ?

(#17033) pzstm válasza adrian94 (#17032) üzenetére


pzstm
titán

Twitchelni persze hogy lehet, kikpacsolod, hogy a Kinect kamera képét ne mutassa. Te sem látod de ők sem látnak. Hang is külön állítható. Xbox Record that parancs esetében mindig teljes kép marad meg ha erre gondolsz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17034) adrian94 válasza pzstm (#17033) üzenetére


adrian94
őstag

Én a kinect nélküli változatot vettem...

úgy lehet felvenni, hogy ha játszok közben meg nyomom az xbox gombot (vagy hogy hívják) a kontrolleren .. utána rá megyek, hogy Snap akkor majdnem a fél képernyőt eltakarja és a játékot is látom meg a Snapet.. elindítom a Game DVR-t és elindítom a felvevőt.. de a Game DVR továbbra is ott marad és takarja a fél képernyőt majdnem..

úgy szeretnék felvenni, hogy a játékot lássam teljes képernyőn.. ez lehetséges ?

Más : ugye vannak olyan pillanatok amikor a One magától veszi fel a "szép pillanataidat" ... PL Forza 5-ben ha 7000 pont felett driftelsz akkor felveszi magától.. gondolom van még több ilyen amiért felveszi magától.. ezeket meglehet nézni, hogy mik azok amit fel veszi magától ?

[ Szerkesztve ]

(#17035) godzsy2 válasza tDr1v3r (#17004) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nem szűr IP-re szerintem semmit, ennyien játszanak és kész. Általában 20-25ezren vagyunk fent, de folyton bedobál németek, angolok, franciák, spanyolok, olaszok közé, így laggos, ha messze vagy a hoszttól. Amíg lesz 360-ra is, addig nem lesz jelentős javulás. Ott még mindig 70ezren játszanak a Ghosts-szal és 140ezren a BO2-vel. Ha ennyien tolnák XOne-on is, nem aggódnék a lagg miatt, még a dedikált szerverek sem hiányoznának.

De mikor milyen. Pl. az egyik klántársammal múltkor egy 24 streakes játszmát toltunk, ami azt jelenti, hogy 24 körön keresztül megnyertük a TDM meccseket és az első 3-ba mindig benne voltunk. Mondjuk mindkettőnk játékstílusa a rusholásból áll, nem tudok kempelni. :D

(#17034) adrian94:
Ha rányomsz az Unsnap-re, akkor visszarakja teljes képernyőre. Onnantól szerintem úgy rögzíti.

[ Szerkesztve ]

(#17036) Def26 válasza adrian94 (#17034) üzenetére


Def26
félisten

2x egymás után gyorsan nyomd meg az xbox gombot. Erre is behozza a snap -et. A "b" gomb megnyomásával meg kilép snap -ből. Ugyanolyan gyors mint a kinectes hangutasítás.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17037) adrian94 válasza Def26 (#17036) üzenetére


adrian94
őstag

azt tudom, hogy így lehet váltani is ha gyorsan nyomom meg az xbox gombot de ha bezárom a Game DVR-t akkor nem veszi fel amit akarok, nem ?

(#17038) Def26 válasza adrian94 (#17037) üzenetére


Def26
félisten

Felveszi. Start clip now -ra menj és a háttérben csinálja.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17039) adrian94 válasza Def26 (#17038) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi. Twitch-el mi a helyzet ? azt is el lehet valahogy tüntetni, hogy ne lógjon be ?

erre esetleg ?

ugye vannak olyan pillanatok amikor a One magától veszi fel a "szép pillanataidat" ... PL Forza 5-ben ha 7000 pont felett driftelsz akkor felveszi magától.. gondolom van még több ilyen amiért felveszi magától.. ezeket meglehet nézni, hogy mik azok amit fel veszi magától ?

[ Szerkesztve ]

(#17040) zeus90 válasza adrian94 (#17039) üzenetére


zeus90
aktív tag

Tudtommal nem, de kikapcsolni sem lehet. 1-2 játéknál elég idegesítő.

(#17041) Def26 válasza zeus90 (#17040) üzenetére


Def26
félisten

Ki lehet kapcsolni. Settings - preferences - allow broadcast and game dvr uploads :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17042) dunc válasza Def26 (#17041) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#17043) Csöbronit


Csöbronit
tag

Azt a gamer picturet amit 360on használok hogyan hozom át One ra?

FaZe Clan Member - MLG player

(#17044) Blaise válasza Csöbronit (#17043) üzenetére


Blaise
veterán

Áthozza automatikusan

(#17045) pelenka35 válasza Def26 (#17041) üzenetére


pelenka35
őstag

Ha BF4 premium megvolt 360-on azt nem kapom meg one-ra valahogy ha berlem a BF4-et ? Vagy megint meg kell vennem?

Gamertag:Rob3rt75

(#17046) Blaise válasza pelenka35 (#17045) üzenetére


Blaise
veterán

Megint mg kell venni.

(#17047) pelenka35 válasza Blaise (#17046) üzenetére


pelenka35
őstag

Akkor majd akciósan:-)

Gamertag:Rob3rt75

(#17048) Csöbronit válasza Blaise (#17044) üzenetére


Csöbronit
tag

Hát ez a baj hogy nem hozza

FaZe Clan Member - MLG player

(#17049) JamesHun


JamesHun
addikt

akit érdekel Media Markt is elkezdte árulni szép csendben a One-t és kiegészítők is vannak
P&C kit, kinect tartó led TV hez, extra kontroller stb

SeriesX: JamesSHun

(#17050) oriic válasza JamesHun (#17049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csendben? :D Hetek óta kinnt vannak a plakátok. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.