Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) Száguldo válasza atees (#91986) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Hát én 1TB. vettem hozzá de elfér a 2TB. bőven szerintem mert nekem már 97% a foglat hely a gépen és a külső tárolón egyben.

(#92002) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hat en azt hittem, hogy ha ide eljutok, hogy homeolok siman megertem es kesz. Azt megsem!
Azt szeretnem, hogy nalam minden maradjon valtozatlan, de a haverommal megosszam a cuccaim es ö is velem aztan kozos a gold, ea access stb.
Mert most behomoltam haverhoz aztan mintha az lenne az en konzolom a sajatom meg masodlagos! :O

(#92003) Hunt3r22 válasza KD6-3.7 (#92002) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Haverod gépén a te profilod a home.
Saját gépeden a haverod profilja a home.

Ilyen egyszerű. :B

Xr

(#92004) hackeeeee válasza WhiteAngel89 (#92000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erre inkább itt, vagy LG Tv esetén itt kérdezz rá.

Véleményem szubjektív...

(#92005) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Nem tudom, volt-e már, de 3.900 Ft az Auchanban a Thief. (meg még volt egy másik XOne játék, de sajnos nem rémlik a címe).

Ennyiért hátha valakinek megéri!

(#92006) Medocsabi válasza WhiteAngel89 (#92000) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az én abszolút szubjektív véleményem hogy ez a "tv játékra" meg "alacsony "input lag", nagyon jól hangzó dolgok,de a 99%-a ezeknek mind-mind marketing maszlag,hogy többet lehessen kérni egy tvért.
Nekem volt csumpi 32" hd ready ,ideiglenesen egy 21" mégcsumpibb monitor,most van egy fasza 47" fullhd tv-m.Egyiken se néztem az "input lagot".A mostani vásárlásánál sem,Csak azt hogy ha lehet akkor legyen nagy, IPS panel,és minimum 400hz képfrissítés(120K max)
.Ha valaki azt állítja nekem hogy ő márpedig látja a tvn azt a 2 ms-mal több inputlagot,és ezt bizonyítja (!!!!) annak küldök egy litert fater idei feketeszeder pálinkájából. :) (ez nagy szó,összesen idén ebből csak 5 liter készült :D )

(#92007) DaveHutt válasza IntelKiller7 (#91998) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezeket hol lehet megvenni majd?

[ Szerkesztve ]

(#92008) birorichard válasza Medocsabi (#92006) üzenetére


birorichard
őstag

Alapból mind elfogadható, de az már nem mindegy, hogy tudsz-e normálisan játszani, ha bekapcsolod a képjavító funkciókat, pl. a képfrissítés felskálázást, az azért már egy gyengébb tv-n oda tud verni a válaszidőnek, és érzékelhető késlekedést okoz - game mode-ban természetesen tök mindegy. Szerintem max egy nagyon csúcskategóriás megjelenítőnél lehet észrevenni az extrém alacsony értékeket, ez a 20-60(80) ms közötti késleltetés meg még a bőven elmegy kategória (számomra/szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#92009) Bogyi007 válasza HagaNRG (#92005) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szegedi Üzletben én például Life is Strange Limited Editiont láttam ennyiért...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#92010) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Három hónapja még a fejemet fogtam, hogy mekkora noob béna gyökér vagyok a konzolos FPS játékokhoz, egy álló célpontot simán körbe lőttem egy bevitt találat nélkül. Az első napokban még kicsit bántam is, hogy megint vettem konzolt.

Ha mondjuk TheBrokenMachine teljesítményétől marha messze is vagyok, azért a régi konzolos alapok kezdenek visszatérni 6 év PC-zés után. :)

(#92011) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciós lista

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#92012) HKorn válasza Medocsabi (#92006) üzenetére


HKorn
addikt

Egyetértek, 40"-os Tv-met úgy vettem, hogy akkor még nem is hallottam ilyenről, hogy input lag és azóta is ugyanúgy játszok, nem tudom milyen az, amikor sokkal alacsonyabb, de én nem veszek észre semmi késlekedést.

De persze ilyen az ember, most hogy akarok venni egy másik TV-t, most már persze nézegetem az input lagokat is, mert annyiszor hallottam itt, meg máshol is, hogy belekerült a bogár a fülembe. :D

De ahogy néztem, ha van game mód egy TV-n akkor azért olyan nagy gond nem lehet.

Run&Ride

(#92013) Jovanny2 válasza HKorn (#92012) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az input lag-ot mindig bekapcsolt game mode (ha van) alapján adják meg, tehát nem releváns, hogy van-e vagy nincs game mód. Egyébként valaki írta, hogy emiatt tudnak drágán adni egy TV-t. Ez megint nem igaz, mert az input lag-ot általában nem a gyártó adja meg, hanem független tesztelők mérik le, ezért a TV árához kb. semmi köze. Az újabb Samsungok elég jók ilyen tekintetben egyébként.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#92014) HKorn válasza Jovanny2 (#92013) üzenetére


HKorn
addikt

Aha, értem. Amiket nézegettem azok jellemzően 30-40ms környékén vannak, az meg még elmegy úgy tudom.

Run&Ride

(#92015) eL Geri válasza HKorn (#92012) üzenetére


eL Geri
őstag

Amikor az input lag-ról van szó (vagy akár a színekről), mindig úgy mosolygok magamban, hogy én egy Panasonic plazmára szavaztam a TV vásárlásnál.

Az más kérdés, hogy pl. ha szervizelni kéne, valószínűleg már nem lenne hozzá alkatrész :)
(Szerencsére nem játszok olyan sokat, és figyelek, hogy ne álljon egy helyben a kép, így még nem égett bele a fegyver a képernyőbe.)

(#92016) Jovanny2 válasza eL Geri (#92015) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azért valljuk meg őszintén, nem nagyon van már min mosolyogni plazmával. Sok kompromisszum (beégés, fogyasztás, fényerő, batár készüléktest, hősugárzónak is elmegy, stb.), bár tényleg vannak előnyei. Viszont vigyázz rá, mert ahogy írtad, alkatrészt már nem nagyon találsz, maga a technológia pedig teljesen megszűnt pár éve, úgyhogy újat sem veszel már.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#92017) mobal


mobal
MODERÁTOR

Kinek hogy tetszik a Deathtrap? Szerintem egész jó, csak a konzol felülettel foglalkozhattak volna többet.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#92018) eL Geri válasza Jovanny2 (#92016) üzenetére


eL Geri
őstag

Tudom, tudom! Az előnyeit is, és a hátrányait is.

De sajnálom, hogy már leálltak vele, mármint a jobbakat (voltak nagyon trék is).
Remélem még sokáig fogja bírni, de még mindig egy ilyet vennék, ha lenne új.
Az utolsó évekbeli Panákról beszélünk, azok azért már nem voltak olyan vackok :)

(#92019) Bishi válasza mobal (#92017) üzenetére


Bishi
tag

Én teljesen rákattantam, szerintem nagyon jó, de vannak nagyon nehéz részek a játékban.

(#92020) Mankó


Mankó
veterán

Szerintetek a Rayman Origin-ban van online coop vagy csak offline coop-ba lehet játszani?

(#92021) Kiss70


Kiss70
tag

A gold ingyenes játékait hol találom meg?

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#92022) eL Geri válasza Kiss70 (#92021) üzenetére


eL Geri
őstag

Például itt!

(#92023) Kiss70


Kiss70
tag

Köszi :)

Jobban örültem volna a Rayman-nak :D

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#92024) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Nah megérkezett a "deep blue" edition Xbox One S, nagyon pöpec a színe, meg főleg a kontroller tetszik nagyon. Nekem eddig jack nélküli kontrollerem volt PC-hez, ahhoz képest sokkal finomabban jár az LB-RB, ez tetszik, valamint a textúrázás is bejön rajta.
2 dolog:

- A ventilátor alapjáraton nekem is ilyen kicsit "zörgő" hangú; mivel sokan itt is írtátok, hogy volt, hogy 3x cseréltették, mégis mindig ilyet kaptak, valamint ismerősöm karácsonyra vett fehér S-t, és neki is ilyen, nekem az az érzésem, hogy ez "feature", nem hiba. Amíg nem "nyikorog", csak ilyen kis hangot ad ki, engem nem zavar, haver elmondása szerint játék közben már egyáltalán nem hallható, és alapjáraton is csak síri csöndben.

- Az egy hónapos Gold-ra rögtön elő is fizettem 200 Ft-ért; viszont nem szeretném, hogy meghosszabbítsa majd lejártakor, mert kaptam a géphez is 14 napot, és utána majd innen hardverapróról akarok vadászni 1 éveset jó áron. Mit kell tennem, hogy ne hosszabbítsa meg?

Köszi, üdv, és jó játékot mindenkinek az új esztendőben! :)

[ Szerkesztve ]

(#92025) brumi1024 válasza _adaml21_ (#92024) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem is fehér van és kopp-kopp nem nyikorog a ventije.

(#92026) Stauffenberg válasza _adaml21_ (#92024) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem teljesen csendes az S-em. Csak akkor hallom a hangját, mikor lemezt rakok be és olvassa, de az is a meghajtó, nem a ventilátor.

Valószínűleg egy adott gyártási időszak lehet érintett ezzel a problémával. Sok helyen olvastam már a kerregő ventilátor hangról. Youtube-on nem egy videó van arról, hogy két vadiúj S-t egymás mellé raknak, az egyiknek van hangja, a másiknak nincs.

(#92027) -Rolika- válasza _adaml21_ (#92024) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Web oldalon kell beállitanod, hogy ne vonja le következő hónapban. Sajnos gépről ezt nem lehet megoldani.

(#92028) assalkah válasza _adaml21_ (#92024) üzenetére


assalkah
tag

Nekem is hallkan zizeg. Ne foglalkozz vele szerintem. Én sose hallom, csak ha direkt figyelem. Én is majd később szándékozom gariztatni, ha netalántán majd hangosabb lenne. Az előfizetések kezelését az xbox honlapján a bejelentkezés után a nevedre kattintva fogod megtalálni "Subscription" címszó alatt.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#92029) lacy86


lacy86
addikt

Ha a joy RT gombja "nyikorog" > ez garanciaba megoldhato?

Ha igen, akkor mikent kell eljarjak?

Koszonom!

(#92030) _adaml21_ válasza assalkah (#92028) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szóval ezzel lehet gariztatni? :) Mert ez tényleg olyan hiba, amivel együtt tudok élni, főleg, ha tudom, hogy később ez egy tuti garis indok. iPhone-om is ezért van kis túlzással :DDD Elcsúszik az előlapi kamera, semmit nem befolyásol, de tudom, hogy ha visszaviszem, instant csere új készülékre, gari meg újraindul.

A szolgáltatás automatikus újraindulását ki tudtam kapcsolni, viszont ezt a "fő kártyámmal" fizettem; a fizetési módot pedig szeretném átállítani webkártyára, hogy csak akkor tudjon levenni pénzt, amikor én is akarom.
Ha megváltoztatom a bankkártyát, attól még az előfizetés nem vész el, ugye?

Szerk: közben ezt is megtaláltam, simán eltávolítottam a bankkártyát. Majd ha kell, később hozzáadom, és persze a Live előfizu is megmaradt (micsoda hülye kérdés is volt amúgy :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#92031) assalkah válasza _adaml21_ (#92030) üzenetére


assalkah
tag

Igen lehet emiatt gariztatni az MS-nél. Régebben beszélték itt is, hogy a bolti csere, 14 napos visszavásárlási gari stb. viszont nem érvényes erre, mert nem befolyásolja a rendeltetésszerű használatot, de majd kijavítanak, ha nem jól mondom. Nyugodtan megváltoztathatod a kártyát nem fog elveszni az előfizetés.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#92032) _adaml21_ válasza assalkah (#92031) üzenetére


_adaml21_
őstag

Köszönöm, a bolti csere, 14 napos elállás amúgy se játszik nálam, Amazonról rendeltem, nincs kedvem oda visszaküldözgetni. :))

(#92033) brumi1024 válasza assalkah (#92031) üzenetére


brumi1024
veterán

Vagy 3 napos csere van (ekkor újra cserélik, de kell a rendeltetésszerű használatot gátoló hiba), vagy 14 napos elállás (netes rendelés esetében ez indok nélkül megtehető). Előbbi nem érvényes, utóbbi viszont igen, ha neten lett megrendelve a termék (függetlenül az átvétel módjától).

(#92034) eL Geri válasza lacy86 (#92029) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez jó kérdés, mert az enyém is elkezdte kb. egy hónapja :(
Bár az enyém pont kicsúszott az egy évből :( Azt hiszem a kontrollerre csak annyi van.

Ha csak hangja van, akkor megtanultam vele együtt élni. De remélem idővel nem fog széttörni benne valami. Már gondolkodtam, hogy egy kis zárolajt be kellene fújni neki, de ezt persze azonnal el is vetettem. :)

(#92035) kelzsoca válasza assalkah (#92031) üzenetére


kelzsoca
félisten

A bolti csere nem játszik ez esetben, a 14 napon belüli elállási jog gyakorolható, ott nem szükséges indokolni a döntést.

https://vertigostore.eu

(#92036) Jovanny2 válasza _adaml21_ (#92030) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ezt a gari újraindulás dolgot nem tudom honnan vetted, akár igaz is lehet iphone-ra (bár nem hinném), de boxnál ilyesmire ne számíts, és általában szerintem semminél sem. Amúgy a 2 év gari elég baráti szerintem.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#92037) _adaml21_ válasza Jovanny2 (#92036) üzenetére


_adaml21_
őstag

Egy szóval nem írtam, hogy Xbox-nál így működik, viszont iPhone-nál annál inkább* :)

*Bizonyos feltételek teljesülése mellett, hazai hivatalos forgalmazótól vásárlás, magánszemély nevére szóló számla, és persze, ha cserélik az egész készüléket egyben (ami legtöbb esetben megtörténik).

(#92038) StLui válasza Jovanny2 (#92036) üzenetére


StLui
veterán

Fődarab csere esetén, magyarországi hivatalos beszerzés esetén csak, kötelezően újra indul a gari, nem választható opció! Ez minden tartós fogyasztási cikkre érvényes, csak végig kell verni az igazad ha nem akarják elismerni. Ha ezt kikerüli a MS, akkor nem tudom mire hivatkozva.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#92039) atish15 válasza lacy86 (#92029) üzenetére


atish15
aktív tag

A Microsoft oldalán jelented, jön érte a Ups és elviszik Nemetorszagba. Az enyemet tobb mint egy honapja elvittek de meg nem kaptam vissza. Eltunt s postan.

(#92040) birorichard válasza atish15 (#92039) üzenetére


birorichard
őstag

Postán? Futár viszi-hozza.

(#92041) bulikavagyok válasza birorichard (#92040) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Vissza a postás hozza. Ráadásul nincs regisztrálva a csomag.

(#92042) papp_no1 válasza WhiteAngel89 (#92000) üzenetére


papp_no1
senior tag

ha bekapcsolod a játékmódot akkor minimális lesz-szám adattal nem tudok szolgálni -

(#92043) birorichard válasza bulikavagyok (#92041) üzenetére


birorichard
őstag

Ez komoly? Nem csak a kontrollert?

(#92044) bulikavagyok válasza birorichard (#92043) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most a kontrollerről volt szó szerintem. Laci86 arra kérdezett rá.

(#92045) assalkah válasza brumi1024 (#92033) üzenetére


assalkah
tag

Köszi a javítást. Most már én is megjegyeztem!

kelzsoca: Köszi neked is :R

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#92046) Rage47


Rage47
veterán

19-én lejár az én garim is. remélem nem lesz semmi gáz utána :S

(#92047) atish15 válasza bulikavagyok (#92041) üzenetére


atish15
aktív tag

Így igaz. Így történt hogy az enyém 28 napi várakozás és jó pár perces microsoft ügyfélszolgálatos telefonálgatás után kiderült hogy valószínűleg már nem fog megérkezni. Ezért Ups hozza az újat rakszámmal. De ha megjön küldöm a másikat is.

lacy86: Megigényled a javítást, kinyomtatod a Ups szállítási címkét és a dobozra ragasztod.

[ Szerkesztve ]

(#92048) birorichard válasza bulikavagyok (#92044) üzenetére


birorichard
őstag

Tényleg, bocs.

(#92049) Gsx-rr válasza Kiss70 (#92023) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ebben a honapban lesz Rayman.

(#92050) Jovanny2 válasza StLui (#92038) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor mutass már valakit, akár itt a fórumon, akinek újraindult a garija gépcsere után (az szerintem fődarab). Átírják a regisztrált szériaszámodat az újra, a gari marad a régi. Tudom, mert nekem is volt gépcserém. Ez szerintem természetes, amúgy elég sok visszaélés lenne. Arra is kíváncsi vagyok, hogy van-e aki "végigverte az igazát" MS-nél ilyen miatt. :U A valóságtól elrugaszkodott dolognak érzem. Elhiszem, hogy Apple-nél lehet ilyen, de az eléggé túlárazott is ehhez. Közben felidézem a kollégám kálváriáját az Apple-lel, amikor iPad-et gariztatott (nem egyszerű, minden alkalommal fel kellett vinni Pestre), ami visszatérve ugyanolyan szar volt. Akkor cserélték neki egy Refurbre, ami még szarabb volt (rossz betekintési szögű, szellemképes selejt panel), és a harmadik szerviznél kapott egy újat. Az jó lett. Azt nem kérdeztem újraindult-e a garija. :D

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.