Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) vg válasza assalkah (#94450) üzenetére


vg
addikt

Ha kiszeded az aksit a kontrollerből és csak simán összekötöd kábellel a géppel, akkor jóval könnyebb lesz. Nem?

(#94452) Chumlee válasza parandroid (#94400) üzenetére


Chumlee
senior tag

Az MM-es akció meddig él? Mikor láttam akkor ment németen át fater 😢

(#94453) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Nektek a gyári MS akku rendesen üzemel? Nekem már egyet cseréltek, mert nem a megfelelő töltöttséget mutatta és kb fél óra alatt lemerült... de most a másik is kezdi... Inkább vettem volna Eneloop-ot, az tovább is bírta volna plusz normális a töltöttség jelzése is... :(

(#94454) HKorn válasza MeSKA (#94453) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem érdekes volt eleinte, de most már kezd beállni.

Fülhallgatóval hipp-hopp lemerült kb 4-5 óra alatt, ráadásul teljesen hektikus módon, kb egyik pillanatban még háromnegyedes töltöttséget mutatott, kicsit később meg hirtelen zéróra merült. Füles nélkül elment 10-12 órát és a merülés is egyenletes volt.

Most már fülessel is egész egyenletes a merülés és 6-8 órát elmegy így is.

Run&Ride

(#94455) sugarforce válasza frankdelgado (#94442) üzenetére


sugarforce
őstag

1511, 1607, vagy mi?

(#94456) assalkah válasza vg (#94451) üzenetére


assalkah
tag

Igen, valamivel könnyebb lenne, de nem számottevően. A paraméterek amiket írtam az az akkumulátor nélküli mért súlyuk a hivatalos oldalról egyébként. Ehhez még hozzá kell adni az akkumulátor súlyát.

(#94453) MeSKA: Én kettőt vettem eddig és patentül mennek. ~4 óra alatt feltöltődnek és kb 5-6 napig mennek napi 3-4 óra játékkal. Szerintem kifogtál valami széria hibásat.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#94457) parandroid válasza Chumlee (#94452) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, mert sehol nem találtam infót, véletlenül szaladtam bele. Neten csak az a banner volt, amit linkeltem. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94458) zsolesz010 válasza MeSKA (#94453) üzenetére


zsolesz010
senior tag

20+ óra MS Stereo headsettel, de többnyire olyan játékokkal, ahol a rezgés elég keveset megy. 2015 nyári akku, de az is igaz, hogy 40-50-nél többször még nem volt töltve.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#94459) MeSKA válasza zsolesz010 (#94458) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Hát akkor kezdem azt hinni, hogy tényleg hibás... vagy lehet a joy a rossz. De akkor nem tudok játszani ha azt is gariztatom... :/ Érdekes módon ha sokaig játszok, akkor szól hogy gyenge, de másnap megint tele van az akku jelző. De olyan is volt, hogy kikapcsolt mert ő lemerült (előtte töltöttem fel).

(#94460) Silεncε válasza MeSKA (#94459) üzenetére


Silεncε
őstag

Ugyanezen problémáim voltak nekem is. A töltöttségjelző össze-vissza jelzett, kellett egy töltéshez MÁSFÉL nap, ráadásul játék közben random kikapcsolt, úgy, hogy csak töltőre téve lehetett újjáéleszteni.

Azóta elvileg Frankfurtban van, de én már nem tudom. Kaptam ma egy emailt a supporttól, hogy mikor szándékozom felvenni a kapcsolatot a UPS-el a szállítással kapcsolatban, holott már kint van a Play&Charge a szervízben és ráadásul ugyanazzal az ügyintézővel beszéltem emailon előtte való nap, hogy nézzenek már utána az akkunak mi van vele. A slusszpoén, hogy még válaszolt is, miszerint nincs raktáron ezért nem tudják szállítani. Vicc az egész MS ahogy van... Totál fejetlenség minden területen.

[ Szerkesztve ]

(#94461) Jovanny2 válasza MeSKA (#94459) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem értem mit tököltök ezzel a gyenge sz@r gyári akkuval. Hány mAh? 1600 szumma? Egy Eneloop Pro 2550 mAh/darab... 3x annyi ideig bírja. Veszel 4-et, és hetente cseréled, 1 éjszaka feltölt a másik kettő. Komolyan nem értem. Hallottam, hogy valaki kikapcsolja a rezgést, hogy tovább bírja a P&C kit. Ne már...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94462) Silεncε válasza Jovanny2 (#94461) üzenetére


Silεncε
őstag

En is megbántam már, de ahhoz képest hogy szeptemberben még sima Várta ceruzaelemmel használtam, ahhoz képest előrelépés. Egyébként 1400mAh.

(#94463) pixta78 válasza Silεncε (#94462) üzenetére


pixta78
senior tag

Sima Lidl-s tölthető cerka akku és kész!!

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#94464) North15 válasza Jovanny2 (#94461) üzenetére


North15
csendes tag

Én pont fordítva vagyok. "El nem tudom képzelni", miért nem használ mindenki P&C kitet.:) Nekem kicsit se szempont, hogy meddig bírja, és az se értem ez miért jön fel egyáltalán kérdésként, hiszen 10 másodperc vezetékessé varázsolni, és játszol tovább. Ez a lényege. Attól azért messze vagyunk, hogy 2-3 naponta töltögetni kéne. A vezeték nem zavar, az viszont óriási könnyebbség, hogy nem kell elemeket cserélgetni, amik álljanak készen mindig, stb. Az a sok kicsi ráfordítás sokra megy. Egyetlen egyszer betettem és minden letudva, a kontrollert sem sanyargatom, és lényegében nekem ezzel 1 gonddal kevesebb. Még csak drágának se drága, van rá akció.

Szóval mások a prioritások, na.:)

(#94465) Madoc válasza North15 (#94464) üzenetére


Madoc
veterán

Igen vezetékes kontroller a 21.-században.. 3 méterre vagyok kb a Boxtól. Míg bedugod a kábelt én kicseréltem az akkut. Nem az tart sokáig hanem behozni az ujabb sört.. :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94466) bulikavagyok válasza North15 (#94464) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt a 10 másodpercet azért vitatnám -hacsak nincs ott előtted a kábel folyamatosan amikor játszol. De az meg máskor útban lesz, tehát nem megoldható szerintem (nálam legalábbis nem, mivel a nappaliban van a box). Két feltöltött akku viszont tényleg az asztalon lehet, és nem zavar senkit játékmentes időszakban sem - és azt is kb 10 mp kicserélni ha lemerült az előző szett. :B
Ja és azt se felejtsük el, h Te töltés közben kábelen vagy, ami egy újabb kompromisszum. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94467) Jovanny2 válasza North15 (#94464) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ne lázadj! :P Szerinted cerkaaksis kontrollert nem lehet vezetékessé varázsolni? ;) Nem értünk egyet, de tiszteletben tartom a véleményed. :R

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94468) zsocy válasza North15 (#94464) üzenetére


zsocy
őstag

A cerkaaksist is ugyanannyi idő vezetékessé tenni, és akkor aksi sem kell bele, mehetnek a töltőre.
2000 ft 4db IKEA Ladda, tökéletes elem.

Az én ultimate érvem a cerkaaksi mellett hogy bármikor betehetem a gyerek forgó bizbaszába ha az lemerülne. P&C kittel ez nem menne.

(#94469) r.levente75 válasza zsocy (#94468) üzenetére


r.levente75
addikt

IKEA LADDA=MADE IN JAPAN

(#94470) Chumlee válasza parandroid (#94457) üzenetére


Chumlee
senior tag

Pedig vagy 3 Forza horizon 3 jött volna haza :DD

(#94471) zsocy válasza r.levente75 (#94469) üzenetére


zsocy
őstag

Sőt, IKEA Ladda = Panasonic/Sanyo Eneloop Pro

(#94472) r.levente75 válasza zsocy (#94471) üzenetére


r.levente75
addikt

ÚGY BIZA! Most tankoltam fel hat garnítúrát. :K

[ Szerkesztve ]

(#94473) parandroid válasza North15 (#94464) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg bekészített popcornnal nézem a meccset, miközben a kontrollerek ott ülnek a dokkolóban. ;] Van fix helyük, kulturáltan vannak elhelyezve, mindig fullon van az akku, és 14 hónap alatt sosem fordult még elő, hogy lemerüljenek játék közben, pedig ha a gyerekek barátai ittalvós bulin vannak, akkor kb nonstop megy mindkét kontroller, melegváltásban. És volt az egész valami huszonpár EUR akkustól, dokkolóstól.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#94474) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Project CARS 2 leaked trailer [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94475) Csapoati válasza IntelKiller7 (#94474) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felhívnám benne a figyelmet a Ferrarira (ha jól láttam egy 288 GTO volt)!!! :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94476) Game-over válasza parandroid (#94473) üzenetére


Game-over
aktív tag

Első körben nekem is volt P&C kitem (egybe vettem a kontival), de én vagy pont rosszat fogtam ki, vagy nemtudom, de fél évig ment tökéletesen (nem vagyok nagy játékos, pár naponta ment csak max.), aztán egyszercsak megadta magát, és már feltöltés után le is merült :(

Szerencsére gari miatt a KV-ban becseréltem kontrollerrel együtt egy JB Felix kontira, és vettem hozzá 4 db elárazott Varta akkut Tescoban egy ezresért, azóta megy minden flottul :D

Szvsz. én többet várnék el a P&C kittől, legalábbis sokaknak van vele rossz tapasztalatuk, ami szerintem hibahatáron túl van (legalábbis a fórum felhasználói közül), hamár legalább 7 k-ba kerül önállóan, akkor ne legyen ilyen sok a hibás termék/rövid az élettartama.

(#94477) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, mivel előrendeltem Resi 7-et, kaptam ajándékba egy Resident Evil: Retribution film letöltő kódot Live-on. :D

Live-Die-Respawn

(#94478) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Vásároltam 1 éves EA Access hozzáférést, de 5990-et vont le a kártyámról, nem 5500-at. Ez miért van?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#94479) Hunt3r22 válasza oriic (#94477) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nekem is rengeteg kódom volt a filmekhez... ;]

Xr

(#94480) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#94474) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Remélem idén megjelenik! ;] Amúgy nagyon várós.. Nekem ez lenne a tökéletes Scorpio nyitócím.

bajtokarpi: Hiba a rendszerben. Érthetetlen, h miért nem javítják?! :F

[ Szerkesztve ]

(#94481) oriic válasza bajtokarpi (#94478) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már korábban előfizetésed?

Live-Die-Respawn

(#94482) Elemerke23


Elemerke23
tag

nauro
(fanatikus tag)
Sziasztok!
Egy kérdés. Elolvastam a home-olás menetét, illetve használom is. Ami nem világos. Abban az esetben, ha az én gépemen (homeolás be van állítva keresztbe) létrehozok egy családtagnak egy másik profilt, akkor ő mihez fér hozzá? Tehát ugyan úgy hozzáfér az összes játékhoz, gold-hoz EA-access-hez, mint én (akár azokhoz is, amit a home partneremtől kapok)?
Köszi a választ

(#94483) Elemerke23


Elemerke23
tag

nauro
(fanatikus tag)
Sziasztok!
Egy kérdés. Elolvastam a home-olás menetét, illetve használom is. Ami nem világos. Abban az esetben, ha az én gépemen (homeolás be van állítva keresztbe) létrehozok egy családtagnak egy másik profilt, akkor ő mihez fér hozzá? Tehát ugyan úgy hozzáfér az összes játékhoz, gold-hoz EA-access-hez, mint én (akár azokhoz is, amit a home partneremtől kapok)?
Köszi a választ

(#94484) Madoc


Madoc
veterán

Xboxon a klubba hogyan tudok megnyitható linket tenni? Pl. youtube video, már mindenhogy próbáltam, xbox appból meg pc-ről is de csak szövegként teszi be. Valaki?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94485) sugarforce válasza North15 (#94464) üzenetére


sugarforce
őstag

Kinek mi, ja. Nekem sokkal fontosabb, hogy tovább bírja, így a one kontrollerekben 2 hetente cserélem, a 360éban meg 2 havonta kb, attól függően mennyit játszunk velük. Mikor meglett a one, sokat agyaltam a p&c kit-en, de a sok szar kritika és a minőségibb cerka akksikhoz képest töredék kapacitás eltántorított tőle. Egyáltalán nem bántam meg, hogy az eneloop pro akksit választottam. Egyébként nem macera cserélgetni, kb 10 másodperc bepattintani az új akksikat, a merülteket meg van időm feltölteni. Így nem kell vezetékekkel sem baszakodni, bár az kétségtelen, hogy a macskának tetszene :DD

(#94486) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciós lista:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94487) bajtokarpi válasza oriic (#94481) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia, igen 1 hónapos. Szerintetek hova lenne érdemes írni ez ügyben? Ha valami 5500 ft,-ba kerül, akkor nekem ne 5990-et vonjanak le!

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#94488) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

For Honor nyílt béta február 9-től 12-ig.

Live-Die-Respawn

(#94489) Madoc válasza bajtokarpi (#94487) üzenetére


Madoc
veterán

Sajnos mindenkinek többet vontak, volt már téma itt párszor..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94490) rdt89 válasza Bogyi007 (#94486) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi a listát :)

Mily kreatív, hogy most meg önállóan van a Horizon 2 akcióba.
Kivételesen egy GTA V akciónak jobban örültem volna.
Nem tudja valaki, hogy digitálisan hol a legolcsóbb jelenleg a GTA V?
Mert 20900-at sajnálok érte, és azóta is bánom, hogy mikor 10 ropi volt nem vettem meg.

(#94491) bulikavagyok válasza bajtokarpi (#94487) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Írja a supportnak, vagy hívd őket -úgy gyorsabb! Sokan jártunk már így, de szerintem még senki sem reklamált náluk. Kíváncsi vagyok a reakciójukra. :)

(#94492) LeventeV válasza Bogyi007 (#94486) üzenetére


LeventeV
senior tag

Horizon 2... végre :D

A 14 napos Gold kóddal amit a géphez adtak is élnek az akciók?

[ Szerkesztve ]

(#94493) bulikavagyok válasza LeventeV (#94492) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg nem, mert az csak trial. De volt köztünk olyan akinek összejött már vele az akciós vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#94494) NoMagix válasza Bogyi007 (#94486) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi!
A FH2 Storm-ot behúztam, a gyerek boldog lesz!

(#94495) btf válasza LeventeV (#94492) üzenetére


btf
aktív tag

"A 14 napos Gold kóddal amit a géphez adtak is élnek az akciók?"

Igen, most vettem meg az FH2-t és a Storm Island-et akciós áron triallal. (PC-ről)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#94496) Madoc


Madoc
veterán

Klubbos linkelős kérdésemre senkinek nincs tippje?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94497) LeventeV válasza btf (#94495) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a választ neked is és @bulikavagyok kollégának is. :R

(#94498) hackeeeee válasza toyone (#94440) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PC-n biztosan be voltál lépve a store-ba? Sokszor van olyan, hogy a főoldalon belépsz, de amikor rákeresel valamire, a store oldalán külön be kell jelentkezni.

Üdv itt, régen láttalak! :)

Véleményem szubjektív...

(#94499) hackeeeee válasza Bogyi007 (#94486) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, köszi.

Szerintem végre bezsákolom majd magamnak az Ultimate-et, ennyit megér. :)

Véleményem szubjektív...

(#94500) sugarforce válasza hackeeeee (#94499) üzenetére


sugarforce
őstag

Énis agyalok rajta, jó vétel lenne, csak kérdés, hogy kell -e nekem plusz egy játék :DD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.