Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149001) l.skywalker válasza hefike (#149000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A jelszó: Play Anywhere

amik ebben a listában szerepelnek és Xbox/Microsoft Store-ban lettek vásárolva futnak mindkét platformon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149002) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Még egy gyors kérdés: GOLD-ot bármelyik európai országban vehetek (főleg ha olcsóbb mint online) és elfogadja majd a Magyar régióra állított konzol?

(#149003) Bogyi007 válasza hackeeeee (#148975) üzenetére


Bogyi007
veterán

Várom válaszod...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149004) l.skywalker válasza Szaszabond (#149002) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez változó. Van olyan amikor az adott régióhoz tartozó IP cím alatt kell beváltani, de régiót lehet változtatni az XO rendszerében, mert az hivatalosan független - csak a fizetési és pár kód beváltási felület kötött.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149005) hefike válasza l.skywalker (#149001) üzenetére


hefike
tag

Köszönöm,most már értem...

(#149006) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Milyen hivatalos lehetőségeim vannak, hogy 1-3 napos Live Gold trialt?
Igazából azért nem merek vásárolni legalább és azért kéne szigorúan egy rövid próbalehetőség, mert a netem olyan irgalmatlanul lassú, hogy félek, nem fogok tudni multizni a Fifával sem.

Ha tud valaki segíteni, akkor nagyon-nagyon szépen köszönöm előre is a kedvességet!

(#149007) hackeeeee válasza hefike (#149000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem.

Ha ms store, és play anywhere, akkor lehet.

Véleményem szubjektív...

(#149008) hackeeeee válasza Bogyi007 (#149003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Anyum most végzett, hamarosan megy, majd kiderül.. :)

Véleményem szubjektív...

(#149009) Ti Bo válasza hackeeeee (#149008) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Most beszéltem velük telefonon, monda a srác, hogy Pesten az összes üzletben él az akció, de sehol máshol.

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#149010) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az MS saját reklámja szerint több, mint 100 cím van a GamePass library-ben:

Most egy resetera user megszámolta és kiderült, hogy már 180-182 cím, ergo lassan megvan a 200.

Szerk:
most én is megszámoltam az US store alatt mennyi van benne és nekem 185 jött ki :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149011) hackeeeee válasza Ti Bo (#149009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van, csak BP.

Véleményem szubjektív...

(#149012) Rage47 válasza l.skywalker (#149010) üzenetére


Rage47
veterán

Tőlem lehet benne 500 is, ha mind 1 órás indie játék.
Legyen benne 100, de azok exkluzívok, AAA játékok, stb. :)

(#149013) dunc válasza hefike (#149000) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha multi platform, és pc re megvetted, storeon keresztül akkor simán telepithető x box one re is.

(#149014) pzstm válasza l.skywalker (#149010) üzenetére


pzstm
titán

162 volt két hónapja, és vettek ki meg raktak be már :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#149015) RudY


RudY
addikt

FAR CRY 5 LOST ON MARS - AVAILABLE 17/07/18 :D

(#149016) IntelKiller7 válasza RudY (#149015) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tök jó, hogy erre a játékra bármit rálehet húzni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#149017) l.skywalker válasza Rage47 (#149012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Olyan szerencsétlen megfogalmazás ez az "indie". Mindenki a gagyi játékokra húzza ezt rá, holott ez csak azt jelöli meg, hogy kiadói pénzügyi támogatástól független játékokról van szó.

Egyébként a 185 cím között egészen pontosan 58 ID@Xbox van, köztük olyanok, mint a:

Rocket League
Warhammer: Vermintide 2
ABZÚ
Cities Skyline
LIMBO
SONIC CD
Sky Force Anniversary
Rime

amik szerintem nem rossz címek.

A maradék 127 cím között pedig olyanok vannak, mint:
State of Decay 1-2
Sea of Thieves
PES 2018
Fallout4
Fallout3
Tom Clancy's The Division
MotoGP 17
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Star Wars KOTOR
Lego Star Wars TCS
Injustice: Gods Among Us
Teljes Gears of War sorozat
Halo5
Sunset Overdrive
Rise of the Tomb Raider
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Star Wars The Force Unleashed I-II
Mass Effect
Halo Wars: Definitive Edition
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Metro Last Light Redux
Darksiders Warmastered Edition
Darksiders 2 Deathinitive Edition
Teljes Fable sorozat
Super Luckys Tale
Halo Spartan Assault
Halo Wars 2
reCore
DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Már ez a 29 cím megéri. Persze ha valaki már évek óta játszik ezek nem nagy újdonságok neki, de képzeld el azt aki most vesz konzolt és ezeket megkapja havi 3ezer forintért.

És a lényeg a végére:

"Legyen benne 100, de azok exkluzívok, AAA játékok, stb."

"Játsz új, exkluzív Xbox-játékokkal már a megjelenésük napján" - az megvan, hogy a következő játék a Forza Horizon 4 lesz, ami day1 bekerül?

És végül az apró betűs rész:
*Az Xbox Game Pass tagjaként 20% kedvezményt is kaphatsz a jelenlegi Xbox Game Pass katalógusban szereplő Xbox One-játékok vásárlása esetén, ráadásul 10% kedvezmény jár a kapcsolódó játékkiegészítőkre és a fogyóeszközökre is

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149018) Cyrin válasza l.skywalker (#149017) üzenetére


Cyrin
addikt

de sz@r... ;]

(#149019) Gyurman75


Gyurman75
csendes tag

Sziasztok!

Megpróbálom újra, hátha....
Xbox One S és Kodi témában kérném a segítséget. Bár tudom, hogy boxon még Alpha 3 a Kodi 18, de hátha valakinek már sikerült munkára bírni akár a Netflix, akár az HBO Go addonokat. Bizonyos magyar addonok működnek rendesen (ezúton is köszönet a fejlesztőknek), de pl. az HBO Go a keresésig eljut, de a filmet nem játsza le. Sanos a Netflix addon már az elején hibaüzenetet ír. Bevallom, nekem segítséget jelent egy androidos boxon, hogy Netflixes lejátszásnál sok film alá könnyen be lehet hívni a különböző feliratokkal foglalkozó (opensubtitles,feliratok.info stb) oldalakon fellelhető magyar találatokat.
Gyanítom lehet valamilyen védettség az oka? Kodi 18-ban az Inputstream Adaptive engedélyezve, de lehet, hogy (csakúgy mint Windows alatt?) meg kellene adni, hogy a "cdm" hol található? Vagy ez a része teljesen zárt az Xbox operációs rendszer esetén és semmilyen megoldás nincs? Előre is köszönöm, ha egy ebben jártas egyén felvilágosítást ad ez ügyben.

(#149020) icemad válasza Gyurman75 (#149019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Külföldön vagy Magyarországon vagy? Az is gondot okozhat. Sok a drm és régió korlátos tartalom.

(#149021) r.levente75 válasza l.skywalker (#148994) üzenetére


r.levente75
addikt

Androidos telefonon gondolom ezért nem kell fizetni?

(#149022) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!

Lehet buta a kérdés de Ti biztos tudjátok a választ.Előrendeltem a BF 5-öt a BF1-en belülről.Meg is jelent a játékaim között, így úgy gondoltam hogy megvan a játék majd letölti/játszok vele amikor lehet.Viszont pénzt nem vontak még le tőlem pedig már néhány napja megtörtént ez a dolog.Ezt mikor vonják le, vagy nincs is meg semmi se a játékból?

(#149023) Sify válasza Tubi1976 (#149022) üzenetére


Sify
senior tag

Megjelenés előtt 10 nappal vonják le a pénzt.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#149024) Tubi1976 válasza Sify (#149023) üzenetére


Tubi1976
tag

Köszi szépen!

(#149025) Gyurman75 válasza icemad (#149020) üzenetére


Gyurman75
csendes tag

Magyarországon. Sajnos nem vagyok a téma nagy szakértője, de én is Kodi alatt valamilyen DRM hiányosságra gyanakodnék, ami nincs az Xboxban. A külön Netflix app működik szépen, de ennek az addonnak pont az a nagyszerűsége, hogy Kodi alól elindítva megtalálja és le is tölti az internetről a magyar feliratokat olyan tartalmakhoz is, amihez egyébként a drága jó Netflix nem adott ki. Így akár 4k minőségben, magyar felirattal sok dolog elérhető lenne (román felirat szinte mindenhez van, magyar csak töredékhez....tudom, kicsi piac...) Egy töredékáras androidos boxon jól működik ez, win10 alatt szintén összehozható. Ha esetleg valaki már próbálta és működik, ne tartsa magában....köszönöm. Illetve van információja bárkinek, hogy az HBO GO elérhető lesz egyszer? :R

(#149026) jeni


jeni
félisten

ténylegesen igaz,ma bent voltam a konzol boltban.

az a furcsa a dologban ha nem Mastercard-s a kártya akkor nem lehet megvenni kedvezményre. kérdés mi köze ehhez valójában ki mivel fizet?

[ Szerkesztve ]

(#149027) StLui válasza jeni (#149026) üzenetére


StLui
veterán

MC-nak vannak akciói, kapom az emaileket, de eddig semmi nem volt ami érdekel, így már el sem olvasom őket.

Váci úton is meg tudtam venni a goldot akciósan.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149028) Def26 válasza jeni (#149026) üzenetére


Def26
félisten

jó ez. végre itthon is elindulnak igazi akciók, leárazások. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#149029) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm a segítséget ! Megvan a KV Live-om ! És köszönöm annak is, aki elsőnek jelezte !
:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#149030) JamesHun válasza jeni (#149026) üzenetére


JamesHun
addikt

regisztrálni is kell a mastercard kedvezmény oldalra, vagy elég a MC kártya
csak mert eléggé be van halva most a MC oldala és még regisztrálni sem tudok
bár az oldal ide vinne [link] ami pont az ellenkezője amit a KV ír

SeriesX: JamesSHun

(#149031) StLui válasza JamesHun (#149030) üzenetére


StLui
veterán

nem kell, csak MC-dal fizess és kész

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149032) Bep válasza Def26 (#149028) üzenetére


Bep
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy ott fent a központban. Itt lent nálunk, ahova a madár sem jár ugye, jó szokás szerint még várattatik magára.

(#149033) hackeeeee válasza JamesHun (#149030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bemész, MC-vel fizetsz, ennyi.

Sajnos csak BP-n van akció, máshol nincs.. :( Ha esetleg valaki vesz egyet pluszban, szívesen elutalom az árát a kódért cserébe. :) Én sajnos nem járok BP közelében..

Véleményem szubjektív...

(#149034) vonSux válasza hackeeeee (#149033) üzenetére


vonSux
őstag

Hát ha csak ezen múlik veszek neked, magamnak úgysem terveztem.

(#149035) StLui válasza hackeeeee (#149033) üzenetére


StLui
veterán

Nekem Váci úton elkérték az email címemet, lehet nem is tudnék később sem venni másikat ebben az akcióban

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149036) jeni válasza StLui (#149035) üzenetére


jeni
félisten

A boltban a rendszer miatt kérte az email címet. Legalábbis kérdezte volt-e már vásárlásom a konzolvilág boltban korábban?
Rákérdeztem és azt mondta,hogy onnan indul mikor a konzolon keresztül regisztrálva lesz.

Az viszont furcsa és nem elfogadható,ha csak Budapesten lehet ehhez hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#149037) StLui válasza jeni (#149036) üzenetére


StLui
veterán

Persze, hogy onnan indul, csak erre a névre, email címre gondolom hiába mennék még egyszer nem adnának

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149038) hackeeeee válasza StLui (#149037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert az meg van szabva, hogy 1 vásárló ebből csak egyet vehet?

@vonSux: Elvileg tudjuk intézni, ha mégsem, akkor jelentkezem, köszi a felajánlást! :R

jeni: Számomra meglepő, hogy megyeszékhely városokban sincs ez az akció.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#149039) energy4ever


energy4ever
addikt

Regi fajta(bt nelkuli) xbox one kontroller mukodik a One S gepekkel? :F

Hackeeeee: Koszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#149040) hackeeeee válasza energy4ever (#149039) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Persze. A BT csak PC-hez, telefonhoz, és egyéb hasonló eszközök használatakor "fontos".

Az Elite controller is megy OneX-el is.

Nincs mit. :) :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#149041) szabogabor10 válasza StLui (#149037) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tőlem is kérte a srác, de szerintem nem kötelező megadni. Csak ugye ha megadod, jóváírják a törzsvásárlói kártyádon a pontokat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#149042) StLui válasza hackeeeee (#149038) üzenetére


StLui
veterán

Egyszerre mindenképpen csak egyet. Többit csak tippelgettem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149043) jeni válasza szabogabor10 (#149041) üzenetére


jeni
félisten

nekem is ezért kérhette,mert ott én is látok pontokat a számlán.
nem hinném,hogy azért kellett mert csak azzal lehet majd használni. az lehet,hogy ne legyen az,hogy valaki már a sokadikat vette meg. így akarják kiszűrni.

(#149044) StLui válasza jeni (#149043) üzenetére


StLui
veterán

nem, bármivel lehet használni, biztos, hogy nem tudták, nem is akarták emailhez kötni, nem azt kérdezték, hogy mi az email címe a profilomnak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#149045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#149046) Jovanny2 válasza oriic (#149045) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem elvették tőle a kedvem tegnapelőtt. :DDD

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#149047) #78687232 válasza oriic (#149045) üzenetére


#78687232
törölt tag

Látom tele lesz bulbasaurral :D tetszik, egyből az első rész jutott eszembe róla, ami kiváló játék.

(#149048) RudY


RudY
addikt

Warhammer: Vermintide 2 - új előzetessel ünnepelhetjük az Xbox One-os megjelenést
A játék az Xbox Game Pass tulajdonosoknak már a megjelenése napjától fogva további fizetés nélkül elérhető.

(#149049) #20844032 válasza Jovanny2 (#149046) üzenetére


#20844032
törölt tag

Annak a dolognak mi lett vége? Megmaradt a játék a profilodon?

(#149050) Jovanny2 válasza #20844032 (#149049) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem, tegnap kiegyeztünk egy refundban. Nem erőltettem a dolgot. Azonnal visszakerült az összeg a török egyenlegemre, lesz mire elkölteni.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.